Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Vasta
Kes saavad postitada? ja
Kasutajanimi   Soovid registreerida?
Parool:   Unustasid parooli?
Pealkiri:
Vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvases kirjast teksti Sisesta kursiivis teksti Sisesta allajoonitud teksti Sisesta keskele joondatud teksti Sisesta link Sisesta e-maili aadress Sisesta pilt Sisesta koodi Sisesta tsiteering Sisesta nimekiri
Postitus:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BBkood is Sees
[img] kood on Sees
;) :P :o :mad:
:D :cool: :) :(

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Lülita BBkood välja?
Saa e-mailiga teatis vastustest?
    

Teema ülevaade
reikar

 postitati 08.06.20 15:50
Sai ise tehtud siis lõpuks nii, et võtsin salongi filtri ära ja sealt ava kaudu, sai uuritud telefonikaameraga seda juhi poole suunduvat ava. Aurusti/radiaator seal ilusti näha. Suunasin Motipi AIRCO Cleaneri kaasas oleva pikema vooliku sinna sisse ja lasin vahtu täis, ootasin mingi 30-60 minutit peale seda. Ning juhendi järgi hiljem täis tuuridel kõrge temperatuuriga ära kuivatatud.

Teistele hoiatuseks, et kui vahtu salongifiltri avani tulemas siis tasub arvestada, et hakkab mingi osa sealt ka ära "sulama" seda veeks. Kasutusel endal kummimatid aga tagant-vasakult nii kaugele ei ulatu need, seega sai sinna alla pandud üks kile tükk, mida mööda see asi siis kummimatile voolas ja kõik oli vinks vonks.

Esimese sõiduga igatahes halvad lõhnad kadunud ja suve jooksu proovib enne sõidu lõpp punkti jõudmist 5-10 minutit varem konditsioneeri välja lülitada ja puhuri kõvemini tööle panna, et niiskuse süsteemist ära kuivataks.
reikar

 postitati 24.05.20 11:29
Tsitaat:
Algselt postitas: Rain573
Sellise asjajaoks on olemas esinduses, vastav tööriist ja vastav aine millega teha evaporatori kärje pesu. Olen Seda ise teinud mõned korrad ja see töötab 100%

Mis hinnaga esinduses see asi ka maksab?
Rain573

 postitati 23.05.20 19:42
Sellise asjajaoks on olemas esinduses, vastav tööriist ja vastav aine millega teha evaporatori kärje pesu. Olen Seda ise teinud mõned korrad ja see töötab 100%
jaiks

 postitati 23.05.20 07:07
Jah, seesama kork.
reikar

 postitati 23.05.20 07:00
Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks
See kummikork peaks kõigil audidel olema, millel on tehasest kindalaeka jahutus lisana saadaval olnud. See kork on siis kindalaeka jahutuse toru augu täide lihtsalt.

Selle augu all mõtled vist seda mis siin kindalaeka taga näitab?
https://www.audienthusiasts.com/Project_GBCooler.html
jaiks

 postitati 21.05.20 18:40
See kummikork peaks kõigil audidel olema, millel on tehasest kindalaeka jahutus lisana saadaval olnud. See kork on siis kindalaeka jahutuse toru augu täide lihtsalt.
reikar

 postitati 21.05.20 18:30
Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks
Lastakse vendi avadest sisse ja armatuuri alt saab ühe kummikorgi alt kliima radika juurde ka lasta


Sa viitad vist B7 kerega Audile? Selle kohta täitsa leidsin video kus seda kummikorki näha.
B8'l on googeldades saanud selguse et asub keskel konsooli taga... Parim ligipääs vist salongi filtri vahetuse auguks, aga seegi vajab pikemat kaardus voolikut. Peab ükspäev autokeemia poodidest käima otsimas.

Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk teha ionisaatoriga auto seest üle

Kas see ionisaator enam aitab kõva mustuse vastu mis aurustile aastatega kogunenud... ei julge uskuda. Lugedes antud kaadervärgi kohta, siis tundub nagu kummituste välja ajamisele küüslauguga vms :P
jaiks

 postitati 21.05.20 18:15
On olemas poodides aerosool vaht. Lastakse vendi avadest sisse ja armatuuri alt saab ühe kummikorgi alt kliima radika juurde ka lasta. Mingi aja laseb olla seal vahul. Minul igatahes mõjus, tappis bakterid ära seal. Huvi korral võin purgist pildi teha. Ise sain kliimahooldusega tegelevast asutusest selle.
yanekk

 postitati 21.05.20 18:02
Mine kuhugi korraliku auto pesula ja lase teha ionisaatoriga auto seest üle.

99% juhtudel on sellest abi.
reikar

 postitati 21.05.20 17:27
Autos on Audi A4 B8 Avant 2008 (2.0 TDI 105kw kui rolli mängib)

Kas kellelgi on kogemust või oskab suunata videode/juhendite peale, mis aitaks lahendada konditsioneeri ebameeldiva lõhna probleemi.
Kõige hullem hais tavaliselt siis, kui eelnevalt pole kont sees ja näiteks lülitada korra siseõhu peale (mis lülitab ka konditsioneeri (AC) sisse) ja siis mõned minutid hiljem välja lülitada see.
Kunagi kasutanud neid pomme mis siseringlusega jalamatil kasutatakse aga see on pm lõhnaõli haisva kohe peale valamine lihtsalt.

Kus täpsemalt asub konditsioneeri aurusti(evaporator) ja kuidas sellele kõige lihtsamini ligi saada, et mingi ainega see ära puhastada?
Äravoolud ka vist olulised siis üle kontrollida?

Mis aine/produkti soovitaksite kasutada?

Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 22]
[PHP: 26.1% - SQL: 73.9%]