Foorumi logo

AC Tekstiilist põrandamatid 2014
ee-martynas - 05.03.14 14:57

Kevad on käes ning lisaks rehvidele saab ka mattide vahetusele mõelda ;)


Tellida saab salongi- ja pagasimatte täpselt sellise kujuga nagu kellelgi vaja.
Olemasolevaid šabloone ning nende tootekoode näeb siit: http://ott.ee/audiclub/automatid/. Kui õiget ei leia siis tuleb teha šabloon ning teeme selle järgi matid (hiljem on teistel sellevõrra lihtsam).



Veidike infot mattide kohta


Värvivalikus on neli värvi (pildil NR-1 vasakul, NR-4 paremal):
NR-1 beez
NR-2 oak
NR-3 hall
NR-4 tumehall

http://ott.ee/audiclub/materjal_v2ike.jpg

Matid on mõnusast paksust materjalist, mistõttu ei ole oodata, et mõne päeva möödudes oleks matt katki kulunud või kortsus.
Ühtlasi on mattidel kinnitusaugud, põhi valmistatud selliselt, et ei hakkaks libisema ning materjal sisaldab kile mis takistab vee imbumist alumistesse kihtidesse.

Endal on aastaringselt olnud kasutuses kõige esimesest partiist matid. Talvel pole nad põranda külge jäätunud ning kaubanduslikku välimust veel jätkub (loe: siiani pole kortsus ega auke sisse kulunud).

Illustreeriv pilt:
http://ott.ee/audiclub/n2ide_v2ike.jpg

Täiendavalt on võimalik valida kas matid on:
1) "audiclub.ee" logoga
2) ilma logota

“audiclub.ee” logo kasutamisel siiski rakenduks nõue, et tellija oleks klubiliige ning auto millele need kasutusele lähevad oleks Audi.
Kui mingil põhjusel ei olda veel klubiliige siis soovitan antud teemaga tutvust teha ;): Klubiliikme staatus/klubikaart

http://ott.ee/audiclub/acmatid_v2ike.jpg


Olemasolevaid šabloone ning nende tootekoode näeb siit: http://ott.ee/audiclub/automatid/
Kui nimekirjast oled leidnud õige auto üles siis tähtis on kontrollida kõikide mattide kuju ning aukude asukohta. Infos kirjas olev mootori suurus ei ole nii tähtis kui reaalse kuju võrdlus. Kõige rohkem erinevad juhi kui ka kõrvalistuja matid.

Kui olemasolevatest šabloonidest ükski ei sobinud siis võib ka ise šabloone teha (enne kui šablooni tegema hakkad soovitan minuga U2U teel ühendust võtta).


Tellimusi saab esitada ning maksta kuni 23.03.2014. Maksmiseks vajaliku info edastan peale tellimuse edastamist.

Mattide hinnad oleksid sellised:

Salongi matid "audiclub.ee" logoga- 50€
Salongi matid ilma logota- 45€
Pagasi matt "audiclub.ee" logoga- 50€
Pagasi matt ilma logota- 45€


Seega, kellel kindel huvi ja soov olemas, siis palun minule U2U teel teada anda järgmiselt:

- Auto mark, mudel
- Valmistamise aasta
- Kere tüüp
- Mattide värv
- Mattide tootekood
- Soovitud matid
- Logo



Kirja näide:

- Auto mark, mudel: Audi A4, 1.9 TDI manuaal
- Valmistamise aasta: 2003
- Kere tüüp: universaal
- Mattide värv: NR-4
- Mattide tootekood: 255____ ja 654____
- Soovitud matid: salong ja pagas
- Logo: audiclub.ee


PS: Kirja kirjutades palun edastada info just sellisel kujul. Kirja lõppu võib lisada ka vabas vormis jutt kuid kirja läheb konkreetse näite põhjal edastatud info.


Peamine mattide jagamine toimub Tallinnas. Klubilise abiga saab ka mujal neid jagada kuid selleks ootan vabatahtlike abilisi.
Kui muud moodi ei õnnestu matte jagada siis tuleb kasutada postiteenust mis lisanduks eraldi mattide hinnale.

Abistajate nimekiri:
Michael- Saue, Nõmme, Viimsi, Saku
rin- Rakvere
wondero- Rapla

2014 mattide tellijad

Kui tekkis küsimusi, ettepanekuid siis andke teada.


Kuits - 05.03.14 21:29

Minul üks küsimus on .. kas tellitavatele mattidele, eriti juhi omadele, on võimalus omakorda lisa tekitada, kus kannaosa saab eraldi tugevduse?

Näide R8 custom matilt.


ragnara - 05.03.14 21:34

Keegi võiks panna pildi kuidas audiklubi logoga matid neil autos välja näevad, näiteks A6C5.


KKaaleste - 06.03.14 06:06

Kas on ka vôimalik nii tellida, et juhi matte saaks 2 tk?


mtaudi - 06.03.14 06:27

Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Minul üks küsimus on .. kas tellitavatele mattidele, eriti juhi omadele, on võimalus omakorda lisa tekitada, kus kannaosa saab eraldi tugevduse?

Näide R8 custom matilt.


Oma kogemusest võin öelda, et selleks vajadus tegelikult puudub. Mul annelis esimese partii matid ja oluliselt suuremat kulumist kannaosas ei ole, kui ei ole auku alumise põhjamati sees.


Helina - 06.03.14 06:37

Siiski kui autoga sõidab mõni naisterahvas, kes kannab vahel tikk kontsi vms, siis paha ei teeks see lisa osa ikka, isegi siis, kui põhjamatis lohku sees pole.


mtaudi - 06.03.14 06:59

Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
Siiski kui autoga sõidab mõni naisterahvas, kes kannab vahel tikk kontsi vms, siis paha ei teeks see lisa osa ikka, isegi siis, kui põhjamatis lohku sees pole.


Täitsa õigus ja Sinuga nõus täiesti - ega ta paha ei teeks :)


ee-martynas - 06.03.14 07:14

Tsitaat:
Algselt postitas: KKaaleste
Kas on ka vôimalik nii tellida, et juhi matte saaks 2 tk?


Tootjaga on meil kokkulepe jäänud, et eraldi üksikuid matte ei tee. Sellega kaasneks meil muidu lisa töö ja segadus.


Rix - 06.03.14 07:14

Juhul, kui peaks võimalik olema ühekaupa tellida, siis oleks ka mul huvi juhi mati vastu. Sest tagumised on nagu uued ja kõrvaistuja oma lihtsalt pisut määrdunud, aga juhi oma ilmutab juba natuke kulumismärke gaasipedaali all.

EDIT: Paistab, et nii mõnelgi oleks huvi uue või lisa juhi mati vastu, seega ehk tasuks kaaluda ainult juhimattide lisaks tellimise võimalust (et mitte asja keeruliseks ajada, ei hakkaks teisi matte pakkuma ühekaupa). Oleks tore, kui ehk küsiksite selle kohta tootjalt, et mis nemad arvavad asjast ja kui hind tuleks kuni a la 1/3 komplekti hinnast, oleks kindlasti huvi. :)


ee-martynas - 06.03.14 07:28

Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Minul üks küsimus on .. kas tellitavatele mattidele, eriti juhi omadele, on võimalus omakorda lisa tekitada, kus kannaosa saab eraldi tugevduse?

Näide R8 custom matilt.


Eraldi tugevdust olen üldjuhul näinud mattidel mis seda ka nõuavad kuna materjal ise on olnud õhuke. Kui tõesti kardad, et matt kulub ära ja salongi matti hakkab tekkima auk siis keegi ei keela panna mati alla täiendav tugevdus. Kui eelnevalt on aluskihti tekkinud lohk on see variant mõistlikum, sest siis saad lohku siluda ja pealmine kiht jääb sellevõrra ilusam.

Kuna antud matid on korraliku paksusega siis täiendavat lappi ma sinna peale tellima ei hakkaks. Isiklik arvamus on, et see jääks liiga kole ja robustne.


sadguy - 06.03.14 21:17

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Juhul, kui peaks võimalik olema ühekaupa tellida, siis oleks ka mul huvi juhi mati vastu. Sest tagumised on nagu uued ja kõrvaistuja oma lihtsalt pisut määrdunud, aga juhi oma ilmutab juba natuke kulumismärke gaasipedaali all.


+1 Kanna alune on kulunud ja AUDICLUB logost on järel DICLUB, ehk siis niidid kulunud.
Oleks minagi huvitatud, vaid juhi matist.


ee-martynas - 07.03.14 08:45

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Juhul, kui peaks võimalik olema ühekaupa tellida, siis oleks ka mul huvi juhi mati vastu. Sest tagumised on nagu uued ja kõrvaistuja oma lihtsalt pisut määrdunud, aga juhi oma ilmutab juba natuke kulumismärke gaasipedaali all.

EDIT: Paistab, et nii mõnelgi oleks huvi uue või lisa juhi mati vastu, seega ehk tasuks kaaluda ainult juhimattide lisaks tellimise võimalust (et mitte asja keeruliseks ajada, ei hakkaks teisi matte pakkuma ühekaupa). Oleks tore, kui ehk küsiksite selle kohta tootjalt, et mis nemad arvavad asjast ja kui hind tuleks kuni a la 1/3 komplekti hinnast, oleks kindlasti huvi. :)



Kõige esimese partiiga sai proovitud poolikuid komplekte teha kuid tegelikult muudab see konkreetse mati enda hinda kallimaks.
Materjali võib kuluda vähem kuid juhi ja kõrvalistuja matid on üldjuhul suuremad mistõttu materjali kokkuhoid ei ole märkimisväärne. Ühtlasi on mattidega seotud ka tootmiskulud mis on mõlema variandi puhul üks. Kui antakse valida kas soovid sama summa eest rohkem siis isiklikult valin rohkem :)

Tagumisi matte ei kulutata nii palju kui juhi matti kuid samas nad kuluvad siiski ning on ju ilusam kui kõik matid on võimalikult ühesugused.


Fugitive - 07.03.14 09:27

Kui 90% ajast sõidab autoga 1 inimene siis näevad need ülejäänud 3 matti veel 10 aastat nagu uued. Endal on juhi oma ka üsna kole juba aga kui ühe kaupa neid tellima ei hakka keegi siis elan üle või ostan originaali vms.


Kuits - 07.03.14 09:47

Üksikute mattide kohta tuleks sellisel juhul koostada nn. grupi tellimus, kus köikide konkreetsed soovid kirjas. Tellimuse esitamist peaks ka tehtav list lihtsustama, sest siis tootja saab kulud ja hinna kinnitada.
2-3 üksikut kindlasti kulukam toota.
Minu nägemus selline.


Rix - 07.03.14 09:48

No kui selle juhi mati saaks osta ~20€ eest uue (B5 klubi kirjaga tumehalli), siis ma oleks kindel huviline. Kui näiteks 4 inimest peaks tellima sama tooni kangast matid, siis tootjal vast ei ole ka vahet, kas teeb neli matti ühele autole või 4 juhimatti erinevatele autodele. Tervet komplekti ei näe ka mõtet osta, sest ülejäänud on uueväärsed.

EDIT: Ka 20€ tundub mõistlikum väljaminek, kui osta 45€ eest terve komplekt ja siis 3 korras ja võibolla isegi uueväärilist matti kas minema visata või kuhugi jalgu vedelema jätta. :)


ee-martynas - 07.03.14 10:13

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
No kui selle juhi mati saaks osta ~20€ eest uue (B5 klubi kirjaga tumehalli), siis ma oleks kindel huviline. Kui näiteks 4 inimest peaks tellima sama tooni kangast matid, siis tootjal vast ei ole ka vahet, kas teeb neli matti ühele autole või 4 juhimatti erinevatele autodele. Tervet komplekti ei näe ka mõtet osta, sest ülejäänud on uueväärsed.

EDIT: Ka 20€ tundub mõistlikum väljaminek, kui osta 45€ eest terve komplekt ja siis 3 korras ja võibolla isegi uueväärilist matti kas minema visata või kuhugi jalgu vedelema jätta. :)



Kui antud tellimus läbi saab siis suhtlen tootjaga sel teemal uuesti.


Rix - 07.03.14 10:19

Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Kui antud tellimus läbi saab siis suhtlen tootjaga sel teemal uuesti.


Tänud, et vähemalt asja kaalud!
Ehk võiks mingi eraldi teema teha või siin märku anda, paljud oleks uuest juhi matist huvitatud. Siis oleks lihtsam ka tootjal otsustada, kui teab, mis kogustest juttu on. :)


arulage112 - 07.03.14 12:14

Tervist,

Kas on võimalik ka teistele automarkidele jalamatte tellida? Saan anda ka originaalmatid et saaks teha šabloonid.


birdhouse - 07.03.14 14:45

Tsitaat:
Algselt postitas: ragnara
Keegi võiks panna pildi kuidas audiklubi logoga matid neil autos välja näevad, näiteks A6C5.


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=122943&page=3

Keri natuke allapoole ja näed millised need matid autos välja näevad.


wondero - 07.03.14 21:39

Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas

Mattide hinnad oleksid sellised:
Salongi 4 matti või pagas AC logoga- 50€
Salongi 4 matti või pagas ilma logota- 45€


Salongi 4 matti VÕI pagas? Kas see tähendab seda, et 4 salongi matti 50 euri pluss pagasi matt 50 või, et salongi 4 matti + pagasi matt kokku 50 euri?
Just see või seal vahel tekitas küsimuse.


Helina - 07.03.14 21:41

Ei, 4 mati hind on 50.- ja pagas on 50.- Või tähendabki seda, et kas ostad 4 matti hinnaga 50.- või pagasimati hinnaga 50.-



Küsin täpsustuseks üle, kus asub pagasimatil AC logo? Ega ometi mitte tagumiste istmete seljatoe taga?


raul55 - 08.03.14 11:10

Kas 2002.a. A6 4.2 matid tulevad siledad või on ikka see paun ka sees?
http://www.upload.ee/image/3930518/aa0109_img_7242.jpg


Siim89 - 08.03.14 15:15

Matid on sirged ja see paun võtab gravitatsiooni jõul ise oma kuju natukese aja möödudes :)


raul55 - 08.03.14 19:15

Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Matid on sirged ja see paun võtab gravitatsiooni jõul ise oma kuju natukese aja möödudes :)

Ma kahtlen selles, või siis on matid pehmed nagu vatitekk. V8 mootoriga masinal on käigukasti tunnel palju suurem.
Ootaks tagasisidet kui keegi on neid sirgeid matte oma c5 v8 autosse pannud.


indro - 08.03.14 21:24

Isenesest on see "pauna" jutt õige, panin olude sunnil (originaale ei toodeta enam) need S6 omad RS6-le ja päris õieti ei istu ikka. Käigukastitunneli poolne kinnitus ei taha kinni seista aga muus osas istub ilusti ja on probleemideta kasutatav. Isenesest on mul originaalid alles, äkki peaks tootjalt uurima kas saab selliseid ka teha?


Kuits - 09.03.14 00:22

Sellisel olukorral tuleks teha konkreetne sabloon, kui töesti 4.2 mootoriga on mingi case ja usun, et probleem saab lahendatud.


ee-martynas - 10.03.14 08:13

Tsitaat:
Algselt postitas: arulage112
Tervist,

Kas on võimalik ka teistele automarkidele jalamatte tellida? Saan anda ka originaalmatid et saaks teha šabloonid.




Pole probleemi. Kuigi tellimus on suunatud Audidele ei ole probleemi valmistada matte mõnele teisele autole. Nii mõnelgi on ju kodus lisaks Audile mõne teise tootja auto.


ee-martynas - 10.03.14 08:22

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Isenesest on see "pauna" jutt õige, panin olude sunnil (originaale ei toodeta enam) need S6 omad RS6-le ja päris õieti ei istu ikka. Käigukastitunneli poolne kinnitus ei taha kinni seista aga muus osas istub ilusti ja on probleemideta kasutatav. Isenesest on mul originaalid alles, äkki peaks tootjalt uurima kas saab selliseid ka teha?


Üldjuhul on matid sirgest materjalist tehtud ning ei ole kuju sisse surutud. RS6 originaalid hoidsid minuteada ise kaussjas kuju. Kui tootjale külla lähen siis võtaksin need matid kaasa ja uuriksin millised on lisavõimalused.
Tellitavate mattide materjal on piisavalt paks, et naljalt kohe korralikku kuju endale ei võta. Ajapikku kindlasti muudab oma hoiakut kuid kahjuks ei oska kommenteerida kui palju ta tegelikult oma kuju suudab muuta ja kuidas ta lõppvälimus jääb.


ee-martynas - 10.03.14 08:25

Tsitaat:
Algselt postitas: wondero
Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas

Mattide hinnad oleksid sellised:
Salongi 4 matti või pagas AC logoga- 50€
Salongi 4 matti või pagas ilma logota- 45€


Salongi 4 matti VÕI pagas? Kas see tähendab seda, et 4 salongi matti 50 euri pluss pagasi matt 50 või, et salongi 4 matti + pagasi matt kokku 50 euri?
Just see või seal vahel tekitas küsimuse.



Loodan, et on arusaadavamal kujul :)

Salongi matid "audiclub.ee" logoga- 50€
Salongi matid ilma logota- 45€
Pagasi matt "audiclub.ee" logoga- 50€
Pagasi matt ilma logota- 45€


ee-martynas - 10.03.14 08:31

Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
Ei, 4 mati hind on 50.- ja pagas on 50.- Või tähendabki seda, et kas ostad 4 matti hinnaga 50.- või pagasimati hinnaga 50.-



Küsin täpsustuseks üle, kus asub pagasimatil AC logo? Ega ometi mitte tagumiste istmete seljatoe taga?



Logo asub ikka ees servas kus oleks seda rohkem näha ;)
Avantidel on logo paremini näha kuna puudub ees servas kõrgem äär.

Kel huvi saab minu pagasimatiga tutvust teha sellisel üritusel: Kogunemine 15.03 Mustika , kl 15.00 -Tallinnas


Iva - 13.03.14 22:11

Hommikust!!!

Tegin tellimuse salongimattidele paar päeva tagasi ( U2U ) kuid siiamaani pole mulle keegi tagasisidet jätnud.
Tänan kui teete seda paari päeva jooksul enne kui ma rahad laiaks löön.


Siim89 - 14.03.14 11:21

Tsitaat:
Algselt postitas: Iva
Hommikust!!!

Tegin tellimuse salongimattidele paar päeva tagasi ( U2U ) kuid siiamaani pole mulle keegi tagasisidet jätnud.
Tänan kui teete seda paari päeva jooksul enne kui ma rahad laiaks löön.


Ka mulle vastati paari päeva jooksul. Arvesta et on nädalavahetus ja inimene teeb seda heast tahtest (ma olen nii aru saanud). Seega kannatust ja küll tuleb ka sulle u2u varsti. :)


ee-martynas - 14.03.14 12:32

Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Tsitaat:
Algselt postitas: Iva
Hommikust!!!

Tegin tellimuse salongimattidele paar päeva tagasi ( U2U ) kuid siiamaani pole mulle keegi tagasisidet jätnud.
Tänan kui teete seda paari päeva jooksul enne kui ma rahad laiaks löön.


Ka mulle vastati paari päeva jooksul. Arvesta et on nädalavahetus ja inimene teeb seda heast tahtest (ma olen nii aru saanud). Seega kannatust ja küll tuleb ka sulle u2u varsti. :)



Nii, nüüdseks vastasin siis ära, vabandan viivituse pärast.
Mis puudutab heast tahtest tegemist siis nii ta on. Kunagi soovisin enda autole käsitööna valmistatud matte ning nüüd ongi minu korraldada see kõik :)


Iva - 14.03.14 23:39

Ei ole vaja vabandada siin midagi. Asi selles ,et ma juba kaks aastat olen sügelenud mattide järele
mille saamine oli rahade taga ,sest need kippusid just siis otsa saama kui mattide maksmiseks läks.
Maksin ära ja jään juba matte ootama. ;) Eks siis näeb kuidas need minu kätte ka jõuavad
sest elan Tartu kandis ja Tallinnasse asja pole .:cool:
Hindan väga seda panust mis te teete omast vabast tahtest ja ajast .Tänan ja jõudu ka edaspidiseks!!!:D


TurboSlava - 17.03.14 20:43

Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Tsitaat:
Algselt postitas: Iva
Hommikust!!!

Tegin tellimuse salongimattidele paar päeva tagasi ( U2U ) kuid siiamaani pole mulle keegi tagasisidet jätnud.
Tänan kui teete seda paari päeva jooksul enne kui ma rahad laiaks löön.


Ka mulle vastati paari päeva jooksul. Arvesta et on nädalavahetus ja inimene teeb seda heast tahtest (ma olen nii aru saanud). Seega kannatust ja küll tuleb ka sulle u2u varsti. :)



Nii, nüüdseks vastasin siis ära, vabandan viivituse pärast.
Mis puudutab heast tahtest tegemist siis nii ta on. Kunagi soovisin enda autole käsitööna valmistatud matte ning nüüd ongi minu korraldada see kõik :)

Kas minu kiri on läbitulnud? :D


Helina - 17.03.14 20:47

Loodame, et saad/said need A4 B5 AVANT pagasi shablooni tehtud. :)


Margus_H - 18.03.14 05:58

Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
Loodame, et saad/said need A4 B5 AVANT pagasi shablooni tehtud. :)


Lubatud originaal on mul Rahumäel ootel, kiskusin mati alt tugevdused ära ja nüüd saab kenasti rulli keerata transpordiks.


spool - 18.03.14 18:11

Vaatan, et A6 C4-le pakkuda kahte sorti matte mis on kujult vaid veidi erinevad, kas ühed automaadile?


TurboSlava - 20.03.14 11:31

Samamoodi hea küsimus.
Mul manuaal 2.4 c5 preface a6.
http://ott.ee/audiclub/automatid/audimatid/Audi_A6_C5_4B_1997-2004_247____.jpg
siis ilmselt need?
mite v8 omad?
http://ott.ee/audiclub/automatid/audimatid/Audi_A6_S6_C5_4,2_2002-2004_241____.jpg


Siim89 - 21.03.14 12:31

A6, S6 ja RS6 on kõigil erinevad need minu teada tõesti. A6 4,2 vist äkki läheb ka S6 alla juba?


ee-martynas - 24.03.14 07:31

Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
Samamoodi hea küsimus.
Mul manuaal 2.4 c5 preface a6.
http://ott.ee/audiclub/automatid/audimatid/Audi_A6_C5_4B_1997-2004_247____.jpg
siis ilmselt need?
mite v8 omad?
http://ott.ee/audiclub/automatid/audimatid/Audi_A6_S6_C5_4,2_2002-2004_241____.jpg




A6'le võiksid need esimesed matid (247) sobida küll. Facelift teema mattide kuju ei mõjuta (vähemalt pole siiani näinud kus oleks erinevust).


ee-martynas - 24.03.14 07:35

Tsitaat:
Algselt postitas: spool
Vaatan, et A6 C4-le pakkuda kahte sorti matte mis on kujult vaid veidi erinevad, kas ühed automaadile?


Kui mõtled matte 542 ja 242 siis pigem on erinevu šablooni tegijas. Kui õigesti mäletan siis 242 on minu tehtud ja 542 oli tootjal endal varasemast ajast olemas.
Õige valimisel tuleb jälgida auto põhja ja šablooni kuju.


ee-martynas - 24.03.14 07:41

Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
A6, S6 ja RS6 on kõigil erinevad need minu teada tõesti. A6 4,2 vist äkki läheb ka S6 alla juba?


Üldjuhul A6 jääb ikka A6'ks :) .
Tegu ei ole auto rehvidega mida saad mitmele erinevale mudelile alla toppida :P

Kõige õigem sobiva mati selgitamiseks on võrrelda enda autot šablooniga siis on kindel kas istub või mitte.

S6 ja RS6 vahel on näiteks piisavalt suur, et ühesugused matid 100% ei sobi.


Margus_H - 24.03.14 18:33

Tänasest ka B5 Avanti pagasimati soovijaile head uudised, orig. sabloon on ee-martynasega teel mattide valmistajateni.


birdhouse - 25.03.14 13:17

Tsitaat:
Algselt postitas: Margus_H
Tänasest ka B5 Avanti pagasimati soovijaile head uudised, orig. sabloon on ee-martynasega teel mattide valmistajateni.


Mul on muidugi B5 sedaan. ee-martynas ütles, et ta peaks leidma originaal mati mille järgi šabloon teha. Loodetavasti siis leidis kah. :)


KKaaleste - 25.03.14 13:51

Kaua saab veel tellimusi teha?


Siim89 - 25.03.14 13:58

Üleeilseni :D


ee-martynas - 26.03.14 07:28

Tsitaat:
Algselt postitas: birdhouse
Tsitaat:
Algselt postitas: Margus_H
Tänasest ka B5 Avanti pagasimati soovijaile head uudised, orig. sabloon on ee-martynasega teel mattide valmistajateni.


Mul on muidugi B5 sedaan. ee-martynas ütles, et ta peaks leidma originaal mati mille järgi šabloon teha. Loodetavasti siis leidis kah. :)



Sedaani šabloon on mul ka olemas ;)


TurboSlava - 26.03.14 08:56

Kuna tellimus lukkuläheb? Ja tegemiseks läheb?


Rix - 26.03.14 09:27

Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
Kuna tellimus lukkuläheb? Ja tegemiseks läheb?


Kahjuks hiljaks jäänud:
Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Tellimusi saab esitada ning maksta kuni 23.03.2014. Maksmiseks vajaliku info edastan peale tellimuse edastamist.


TurboSlava - 26.03.14 10:31

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
Kuna tellimus lukkuläheb? Ja tegemiseks läheb?


Kahjuks hiljaks jäänud:
Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Tellimusi saab esitada ning maksta kuni 23.03.2014. Maksmiseks vajaliku info edastan peale tellimuse edastamist.

Ei ei , mul tellitud ja makstud. :D


ee-martynas - 28.03.14 07:49

Eile edastasin tellimuse tehasele.
Need kel veel on maksmata või mõni šabloon toomata siis tuleks sellega kiiremas korras tegeleda.

Hetkel öeldi tellimuse valmimise ajaks kuni 2592000 sekundit :)


sunnykas - 31.03.14 07:16

Tere.
Millal uued tellimused töösse lähevad, jäin hiljaks oga oleks samuti soov tellida?

Parimat,
Kristjan


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
Kuna tellimus lukkuläheb? Ja tegemiseks läheb?


Kahjuks hiljaks jäänud:
Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Tellimusi saab esitada ning maksta kuni 23.03.2014. Maksmiseks vajaliku info edastan peale tellimuse edastamist.


ee-martynas - 31.03.14 10:13

Tsitaat:
Algselt postitas: sunnykas
Tere.
Millal uued tellimused töösse lähevad, jäin hiljaks oga oleks samuti soov tellida?

Parimat,
Kristjan




Hetkel pakun, et enne järgmist tekstiilikate hooaega (ehk järgmine kevad).


TDN - 17.04.14 17:37

Hakkavad valmis ka saama?


Siim89 - 17.04.14 19:17

Tsitaat:
Algselt postitas: TDN
Hakkavad valmis ka saama?


10 päeva on ettevõtte poolt veel aega jäetud. Kindlasti teemaalgataja tahab endalegi selle asap kaelast ära saada.


ee-martynas - 23.04.14 06:36

Vaikselt hakkavad lõpetama jah. Homme käin külas, vaatan mis seis on.


maltoosa - 23.04.14 19:45

Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Vaikselt hakkavad lõpetama jah. Homme käin külas, vaatan mis seis on.


Ootame siis huviga, teed jagamise teema eraldi v siia?


ee-martynas - 24.04.14 04:00

Tsitaat:
Algselt postitas: maltoosa
Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Vaikselt hakkavad lõpetama jah. Homme käin külas, vaatan mis seis on.


Ootame siis huviga, teed jagamise teema eraldi v siia?


Eks jagamise teema teen eraldi ning viskan lingi ainult siia. Siis ehk on rohkem nähtavamal kohal teistele.
Täna siis teen tutvust kaugel asjadega ollakse. Kätte ma neid kindlalt ei saa, isegi kui saaks siis poleks neid mul kuhugi toppida kuna käru kaasas ei ole. :)


ee-martynas - 28.04.14 13:54

Suuremat avalikku jagamist planeeriksin järgmine nädal.
See nädalavahetus on plaanis liikuda Paide / Imavere ning Pärnu kandis.
Kes soovib nendes kohtades matid kätte saada andku u2u kaudu teada. Nädalavahetuseks loodan ka saada nimekirja kokku kus keegi elab, siinkohal soovitan inimestel oma profiili all olevat infot üle kontrollida sest seda läheb reaalselt vaja ;) .


PS. Suuremaid ringe ja tiire ei sooviks teha kuna isiklik asjaajamine on veidi tähtsamal kohal.


ee-martynas - 29.04.14 06:48

Afterparty toimub siin: Mattide jagamine 2014


RS88 - 17.05.15 17:01

Kas sel suvel ka matte oleks võimalik tellida? Huvilisi on kindlasti. Enda Coupele võtaks ka ligi.


lepmaa2 - 17.05.15 20:14

Isegi võtaks :)


mulk - 23.05.15 14:50

Tõstame esile taas, kolmele autole oleks vaja.


Risto89 - 23.05.15 15:09

Võtaks ise ka :)


RS88 - 23.05.15 18:15

Jep. Võimalik, et tellijaid oleks rohkemgi kui 3-4 kokkuvõttes.


Maik - 23.05.15 19:10

Minagi oleks käpp.


andryz001 - 23.05.15 20:40

Oleksin samuti huvitatud !


ziimukaz - 23.05.15 20:52

Sama siin


samy12310 - 28.05.15 16:12

Oleks ka soov võtta


Quattru - 28.05.15 17:22

Mina ka! Eelnevatel kordadel olen maha maganud või raha mujal rohkem vaja olnud. See aasta pange minu nimi ka kirja!! :)


haliseja001 - 01.06.15 19:07

Minuga vōib ka arvestada :)


stix - 02.06.15 05:54

Sama ka siin...


Maaryo - 02.06.15 16:59

Võtaks isegi :)


Spice - 02.06.15 19:10

On kellegil aega tegeleda sellega? Oleks ka huvitatud.


mnjah - 03.06.15 06:41

Ee-martynas'l olid viimati vist kiired ajad aga äkki saame kamba peale teda aidata asjade ajamisel ja ära korraldada selle aastase tellimise? Ee-martynas võiks märku anda kui juhtub siia, et kas ja kuidas saaksime aidata!
Endalgi siis huvi kahe komplekti vastu.


ee-martynas - 08.06.15 12:47

Tsitaat:
Algselt postitas: mnjah
Ee-martynas'l olid viimati vist kiired ajad aga äkki saame kamba peale teda aidata asjade ajamisel ja ära korraldada selle aastase tellimise? Ee-martynas võiks märku anda kui juhtub siia, et kas ja kuidas saaksime aidata!
Endalgi siis huvi kahe komplekti vastu.


Sellist kirja on väga meeldiv lugeda, kohati veidi häbi kuna olen eemal olnud.

Jagamisel on kindlasti abi vaja (juhul kui seda cargobus'ga ära ei lahenda). Tellimust arvestades aga tuleb oodata järgmist kevadet. Kui mitte veel siis varsti peaks olema tootja kollektiivpuhkusel, seega suhtkoht enne sügist ei juhtu midagi. Sügis on aga tavaliselt see aeg kus paljud tekstiilmattidest pole aga huvitatud.

Et asi efektiivsem oleks siis teeks selle tellimuse järgmise aasta alguses, siis saab esimeste ilusate ilmadega uued korralikud matid autosse :).


mulk - 08.06.15 17:25

Kas nad üksikuid tellimusi ka teevad?
Või mis eeldused üldse oleks, et näiteks keegi kolmas sealt tellida saaks?
Aastat küll oodata ei tahaks ja kummimatid ei ole alternatiiv minu jaoks.


samy12310 - 08.06.15 18:27

Tsitaat:
Algselt postitas: mulk
Kas nad üksikuid tellimusi ka teevad?
Või mis eeldused üldse oleks, et näiteks keegi kolmas sealt tellida saaks?
Aastat küll oodata ei tahaks ja kummimatid ei ole alternatiiv minu jaoks.


Endal suht sama jama kuna eelmise aasta tellimuse magasin maha ja kummimatidest villandneed ka juba räbalad.


rantto - 08.06.15 19:25

Kõik saavad tellida, lihtsalt kamba peale läheb hind soodsamaks. >Kontaktid leiad siit!<
ELS liigutab üle Eesti, saatmiskulu lisataks arvele juurde ja peale makse sooritamist läheb kaup teele. Ise olen korduvalt tellinud, koguge sõbrad/tuttavad ja telliga kasvõi iga nädal, masina mark ja mudel ei ole olulised. Kui jooniseid pole tee šabloon ja tehakse nende järgi.


ee-martynas - 10.06.15 13:31

Tsitaat:
Algselt postitas: rantto
Kõik saavad tellida, lihtsalt kamba peale läheb hind soodsamaks. >Kontaktid leiad siit!<
ELS liigutab üle Eesti, saatmiskulu lisataks arvele juurde ja peale makse sooritamist läheb kaup teele. Ise olen korduvalt tellinud, koguge sõbrad/tuttavad ja telliga kasvõi iga nädal, masina mark ja mudel ei ole olulised. Kui jooniseid pole tee šabloon ja tehakse nende järgi.



Vot siin ongi see väike konks. "tellige kasvõi iga nädal" ei ole päris see mida nad soovivad. Üksikute tellimuste tegemine võtab rohkem aega kui üks suur tellimus mida siiani teinud oleme.


veiko757 - 23.06.15 18:46

Oleks ka kahele autole matte vaja.


varemax - 08.11.15 18:42

Sooviks ka c6'le kõiki logodega.


ee-martynas - 09.11.15 09:01

Jaanuaris tegelen sellega, siis tuleb ka eraldi teema.


varemax - 09.11.15 18:20

Tsitaat:
Algselt postitas: rantto
Kõik saavad tellida, lihtsalt kamba peale läheb hind soodsamaks. >Kontaktid leiad siit!<
ELS liigutab üle Eesti, saatmiskulu lisataks arvele juurde ja peale makse sooritamist läheb kaup teele. Ise olen korduvalt tellinud, koguge sõbrad/tuttavad ja telliga kasvõi iga nädal, masina mark ja mudel ei ole olulised. Kui jooniseid pole tee šabloon ja tehakse nende järgi.


Sai uuritud ja päris üksikult naad ei tee. Viisakalt öeldi,et audiklubi tellimisel tehakse :D . Jään ka ootama siis uut tellimist.


RS88 - 18.11.15 11:26

Ootame pingsalt jaanuari. :)


lenard112 - 22.11.15 06:54

Jään ootama jaanuari siis :)


AK47 - 26.11.15 07:56

Tere,

Panen ka märgi maha, et kui mattide tellimiseks läheb siis olen samuti käpp! :P


rass - 26.11.15 09:13

Ma igaks juhus küsin, kas kellelgi on jäänud äkki varasemast vedelema B5 juhikohale sobivat originaalmatti? Oleks huvi.


transporter - 26.11.15 10:13

Mul on pakkuda, kunagi sama ürituse raames tellitud uued Audi A6 C4 tumedad kasutamata matid.
Hinda peab ajaloost otsima, palju tellimise hetkel maksid.

u2u
5091234


RS88 - 07.01.16 20:07

Jaanuar on kätte jõudnud, kas miskit on liikunud ka? Ootusärevuses... :)


AK47 - 07.01.16 20:27

Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Jaanuar on kätte jõudnud, kas miskit on liikunud ka? Ootusärevuses... :)


Sama siin :D Ootan väga, et saaks juba uued ja kenad klubi matid Coupesse panna :cool:


Rix - 07.01.16 20:34

Kui kellelgi huvi, siis mul üks komplekt kasutamata halli värvi Audi originaal B6/B7 riide matte üle. Seega vahetaks need meeleldi korralike musta värvi originaal riide/kummi mattide vastu või võib ka müüa. Hind oleks siis sama, mis antud teemas olevatel mattidel.


ee-martynas - 13.01.16 08:35

Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Jaanuar on kätte jõudnud, kas miskit on liikunud ka? Ootusärevuses... :)



Ma ju ei täpsustanud aastat :)


Igaljuhul teen juba ettevalmistusi ning läheb veel aega enne kui tellimiseks läheb.
Millal iganes ka asi avalikuks ei saaks siis tellimuse lõpp on arvatavasti veebruari teises pooles. Põhjust foorumis surfamiseks :P


Kui selgub midagi konkreetsemat, jagan ka teistega.


etsihel - 13.01.16 09:09

Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
No kui selle juhi mati saaks osta ~20€ eest uue (B5 klubi kirjaga tumehalli), siis ma oleks kindel huviline. Kui näiteks 4 inimest peaks tellima sama tooni kangast matid, siis tootjal vast ei ole ka vahet, kas teeb neli matti ühele autole või 4 juhimatti erinevatele autodele. Tervet komplekti ei näe ka mõtet osta, sest ülejäänud on uueväärsed.

EDIT: Ka 20€ tundub mõistlikum väljaminek, kui osta 45€ eest terve komplekt ja siis 3 korras ja võibolla isegi uueväärilist matti kas minema visata või kuhugi jalgu vedelema jätta. :)



Kui antud tellimus läbi saab siis suhtlen tootjaga sel teemal uuesti.

Kas on võimalust siis ühte juhimatti tellida? :)
Samuti B5 juhi oma millel korralik 5cm auk sees ja paistab 75%läbi.


Audipoiss94 - 01.02.16 21:20

Tsitaat:
Algselt postitas: etsihel
Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
No kui selle juhi mati saaks osta ~20€ eest uue (B5 klubi kirjaga tumehalli), siis ma oleks kindel huviline. Kui näiteks 4 inimest peaks tellima sama tooni kangast matid, siis tootjal vast ei ole ka vahet, kas teeb neli matti ühele autole või 4 juhimatti erinevatele autodele. Tervet komplekti ei näe ka mõtet osta, sest ülejäänud on uueväärsed.

EDIT: Ka 20€ tundub mõistlikum väljaminek, kui osta 45€ eest terve komplekt ja siis 3 korras ja võibolla isegi uueväärilist matti kas minema visata või kuhugi jalgu vedelema jätta. :)



Kui antud tellimus läbi saab siis suhtlen tootjaga sel teemal uuesti.

Kas on võimalust siis ühte juhimatti tellida? :)
Samuti B5 juhi oma millel korralik 5cm auk sees ja paistab 75%läbi.



Tervist!
Kuidas ja kus seda tellimust esitada saab või kelle kaudu seda tehakse?
Oleks ka huvi A6C4 sedaanile terve jooks neid tellida :)


Siim89 - 01.02.16 22:00

Olge nüüd marurahulikud ja oodake info ära.


ee-martynas - 08.02.16 15:25

Aga palun: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=161112