Foorumi logo

AC Soft Shell jakid 2011 - VALMIS
indro - 09.08.11 21:13

Aeg on nii kaugel, et jälle on võimalik tellida endale klubi sümboolikaga Soft Shell Jakke. Tegemist on kvaliteetsete, tuule ja veekindlate jakkidega. Kuna tikkimine ja siiditrükk ei tule sellise toote juures kõne alla, siis kasutatakse presstrükki.
Tellimisperioodiks koos tasumisega on planeeritud ca 2 nädalat!

PS: jakkide valmistamine (transport ja trükk) võtab ca kuu aega aga võib ka rohkem kahjuks minna.


Naiste jakid: Pilt 1 | Pilt 2
Värvid: helesinine ja punane

Suurused: XS (36) | S (38) | M (40) | L (42) | XL (44) | XXL (46) sulgudes on Euro mõõdud!

*345g/m2 Soft Shell 3 layer bonded fabric
*Outer-layer: 93% polyester, 7% elastane
*Mid-layer: TPU breathable membrane
*Inner-layer: Micro fleece for extra warmth
*Windproof/Water resistant/Breathable
*2 lukuga taskut ees, 1 käisel ja 1 mobiilitasku sees.


Meeste jakid: Pilt 1 | Pilt 2
Värvid: helesinine ja punane

Suurused: S (94) | M (101) | L (109) | XL (117) | XXL (124) sulgudes on rinnaümbermõõt sentimeetrites!

*345g/m2 Soft Shell 3 layer bonded fabric
*Outer-layer: 93% polyester, 7% elastane
*Mid-layer: TPU breathable membrane
*Inner-layer: Micro fleece for extra warmth
*Windproof/Water resistant/Breathable
*2 lukuga taskut ees, 1 tavaline ja 1 mobiilitasku sees.

Klubi sümboolika paigutus tuleb selline: (käisel on kiri hõbedase helkurina)

http://indro.audiclub.ee/soft_shell/ac_soft_shell.png

HIND: 64.- eurot.

Tellimused tuleb edastada u2u või e-maili teel. Seal on vaja ära märkida kas tellitakse naiste või meeste mudel, mis värvi ja muidugi suurus. Kui soovid jaki kätte saada Smartposti vahendusel, siis lisa tellimise infole ka sulle sobiv pakiautomaat ja mobiiltelefoni number. Maksmiseks vajaliku info saadan vastavalt tellimusele kas u2u või e-maili teel.

Mõned pildid valmis jakist ka: Pilt 1 | Pilt 2 | Pilt 3


TELLIJAD - NAISTE JAKK

1) Maiii - PUNANE - L - Tallinn
2) Zoig - PUNANE - M - Tallinn
3) poljakas - SININE - L - Tallinn
4) karolin25 - PUNANE - M - Saare Selver
5) Eliin - PUNANE - S - Tallinn
6) tommi - PUNANE - S - Tartu
7) Evil9 - PUNANE - M - Viljandi
8) frames - PUNANE - L - Paide Selver
9) Puhma_5 - PUNANE - L - Tallinn
10) Fan - HELESININE - XS - Tartu


TELLIJAD - MEESTE JAKK

1) lkallas - PUNANE - L - Tartu Lõunakeskus
2) Zoig - PUNANE - L - Tallinn
3) melks - PUNANE - XXL - Lasnamäe Prisma
4) Reio34 - PUNANE - L - Rakvere Kroonikeskus
5) veix81 - PUNANE - L - 2 tk. / PUNANE - XXL - Rapla Maxima
6) lepmaa2 - PUNANE - M - Saare Selver
7) ross21 - PUNANE - XXL - Tartu Lõunakeskus
8) reamon - PUNANE - XL - Võru Kagukeskus
9) uudi - PUNANE - XL - Tallinn
10) Timbermann - PUNANE - XXL - Rakvere Kroonikeskus
11) karolin25 - PUNANE - XL - Saare Selver
12) artzik - PUNANE - XL - Kuusalu
13) Uk_ - PUNANE - L - Tallinn
14) wpuhh79 - PUNANE - L - Tartu
15) Zandr - PUNANE - XL - Tallinn
16) salukas8 - PUNANE - L - Viljandi Männimäe Selver
17) heiki232 - PUNANE - L - Põlva Edu Keskus
18) Jalmar - PUNANE - L - Saare Selver
19) Avandipill - PUNANE - XL - Tartu Lõunakeskus
20) tommi - PUNANE - L - Tartu
21) Ardo - PUNANE - L - Rakvere Kroonikeskus
22) gerteller - PUNANE - L - Rakvere Kroonikeskus
23) Nico - PUNANE - M - Kristiine Keskus
24) KalmerK - PUNANE - XL - Viljandi Männimäe Server
25) kaurs - PUNANE - M - Viljandi Männimäe Selver
26) All - PUNANE - L - Tallinn
27) matrix112 - PUNANE - L - Põlva Edu Keskus - maksmata
28) rass - PUNANE - S - Tallinn
29) Kristoff - PUNANE - L - Tartu Lõunakeskus
30) frames - PUNANE - XL - Paide Selver
31) eddynx - PUNANE - L - Tartu
32) Mikkk - PUNANE - XL - Tartu Lõunakeskus
33) mikii - PUNANE - L - Tallinn
34) mclx - PUNANE - M - Tallinn
35) iuq - PUNANE - M - Tallinn
36) furvios - PUNANE - M - Suure-Jaani
37) woush - PUNANE - XL - Tartu Lõunakeskus
38) Kiku - PUNANE - S - Tallinn
39) Audihauto - PUNANE - M - Tallinn
40) rallq - PUNANE - XXL - Pärnu Ülejõe Selver
41) simoQ - PUNANE - S - Tallinn
42) TiTa - PUNANE - M - Lasnamäe Prisma
43) Konrad - PUNANE - L - Tartu Lõunakeskus
44) naant - PUNANE - L - Rakvere Kroonikeskus
45) MePootsmann - PUNANE - L
46) Fan - PUNANE - M - Tartu
47) audi-äss - PUNANE - M - Tallinn
48) Jann134 - PUNANE - M - 2 tk. - Pärnu mk.
49) Competition - PUNANE - L - Tallinn
50) Rax - PUNANE - XL - Tartu
51) lauri55 - PUNANE - L - Võru Kagukeskus
52) Tõnts - HELESININE - L - Tartu

Nimekiri ja makseinfo uuendatud 24.09 kell 12.15


audi-äss - 16.08.11 08:29

Üks küsimus on, kas oleks võimalik kusgail proovida jakki enne ostmist. Naine ei taha huupi osta, enne kui pole proovinud selga kuidas istub jne...:D
Sobivad ka eelmiste aastate jakid, kui keegi hea klubilane on Tallinnas naiste S või M suurust proovida anda, kui vägasuurt tüli ei tee.


püstolett - 16.08.11 16:31

Küsimus...

Ma suur mees, mõõtsin rinnaümbermõõdu ära. No ulme täpne antud mõõtude järgi. Kas seda jakki saab kuskil proovida ka reaalselt. Noh et kas kuskil poes müügil selliseid. Mul see asi ka, et need käised kipuvad ikka igal asjal lühikeseks jääma.

Muidu tellin ära ja siis hakkan müüma kohe:D


Zoig - 16.08.11 21:46

Tsitaat:
Algselt postitas: püstolett
Küsimus...

Ma suur mees, mõõtsin rinnaümbermõõdu ära. No ulme täpne antud mõõtude järgi. Kas seda jakki saab kuskil proovida ka reaalselt. Noh et kas kuskil poes müügil selliseid. Mul see asi ka, et need käised kipuvad ikka igal asjal lühikeseks jääma.

Rinnaümbermõõdu järgi oleks M mulle paras, aga proovides oli see liiga tihke. Kõige lihtsam on sul vast otsida mõni klubiline kellel eelmisest tellimusest asi olemas.


Meffi - 18.08.11 06:35

Tere. Kas keegi hea inimene saaks ära mõõta naiste kas siis M või S suuruse kaisepikkuse kaenlaalt. Ettetänades...;)


tarmo - 18.08.11 08:43

M: 48-49cm


Meffi - 18.08.11 09:09

Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
M: 48-49cm






Aitäh, tarmo
;)


lkallas - 22.08.11 10:11

Küsin infoks: kas on kuupäev määratud või minimaalne tellijate arv millal nimekiri lukku läheb ja kõik makstud peab olema? Teema algatamise kuupäevast saab homme 2 nädalat.


indro - 22.08.11 10:17

Kuna selleks nädalaks on tarnija tellimused juba edastanud, siis korjame tellimusi selle nädala lõpuni.

Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Küsin infoks: kas on kuupäev määratud või minimaalne tellijate arv millal nimekiri lukku läheb ja kõik makstud peab olema? Teema algatamise kuupäevast saab homme 2 nädalat.


Westcoast - 24.08.11 16:37

Nja nagu alati igalpool on xxl viimane number -.-
Ma igavesti jurakas vennike 198cm pikk ning paraku kahest xxl-ist jääks väheks.
Kas kuidagi 3ega sebida ei ole võimalik?


indro - 24.08.11 17:35

Paraku on XXL maksimaalne suurus, antud tootja suuremaid ei paku.

Tsitaat:
Algselt postitas: Westcoast
Nja nagu alati igalpool on xxl viimane number -.-
Ma igavesti jurakas vennike 198cm pikk ning paraku kahest xxl-ist jääks väheks.
Kas kuidagi 3ega sebida ei ole võimalik?


Fugitive - 25.08.11 09:55

Kas äkki oleks variant ise soetada endale samades/sarnastes (või teistes värvides) jakk sobiva suurusega kuskilt mujalt ja siis koos ülejäänud jakkidega trükki viia?


indro - 25.08.11 11:51

Kuna eesmärk on algusest peale olnud sümboolika tootmisel hoida ühte joont, siis peaks see teine jakk sama värvi ja ka väga sarnase tegumoega olema, sellisel juhul on asi mõeldav.

Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Kas äkki oleks variant ise soetada endale samades/sarnastes (või teistes värvides) jakk sobiva suurusega kuskilt mujalt ja siis koos ülejäänud jakkidega trükki viia?


TurboSlava - 25.08.11 20:38

Kuradi kahju , oleks sept lõpuks kindel võtja olnud.


indro - 26.08.11 12:59

Tuletan meelde, et jakke on võimalik tellida selle nädala lõpuni, järgmine aasta me neid jakke kindlasti ei tooda. Kui keegi ei saa tellida sellepärast, et tegemist on kuulõpuga ja rahalised vahendid piiratud, siis kindla huvi korral võime ka hilisemas maksmises kokku leppida. Pean silmas hetkel järgmist palgapäeva mis enamusel peaks jääma uuel kuul 05-10 kuupäeva vahemikku.


iuq - 26.08.11 21:08

Omaltpoolt ütleks veel seda, et kui on tellijaid kes töötavad Soomes siis võin olla abiks niipalju, et jakid Helsingisse toimetada ja seal kuskil väikse jagamise teha.


artzik - 13.09.11 11:29

Vahepeal uudistaks,et kui kaugel jakid on ja millas oleks lootus seda selga tõmmata?


Tervitades Artzik


indro - 13.09.11 13:10

Jakid on nüüd kohal ja homme viin trükki, annan teada kui selgub valmimine.

Tsitaat:
Algselt postitas: artzik
Vahepeal uudistaks,et kui kaugel jakid on ja millas oleks lootus seda selga tõmmata?


Tervitades Artzik


indro - 20.09.11 09:43

Kuna täna on juba 20 kuupäev, siis ootaks mitte maksnutelt ülekannet kiiremas korras!
Jakkide trükkimise kohta nii palju, et neljapäeval peaksin jakid kätte saama praeguse info põhjal.


Ardo - 20.09.11 10:16

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Kuna täna on juba 20 kuupäev, siis ootaks mitte maksnutelt ülekannet kiiremas korras!
Jakkide trükkimise kohta nii palju, et neljapäeval peaksin jakid kätte saama praeguse info põhjal.


Ma loodan, et saan ülekande lähipäevadel ära teha, siis peaks palk üle laekuma.


indro - 21.09.11 19:16

Sain jakid juba täna kätte ja peale 2,5h tegutsemist olid 30 pakki smartposti automaati viimiseks valmis. Saatmata jäid järgmiste inimeste pakid, seletuse sellel leiab nime tagant.

1) Tommi - puudub vajalik info (pakiautomaat või telefon) smartpostiga saatmiseks
2) Rax - puudub vajalik info (pakiautomaat või telefon) smartpostiga saatmiseks
3) Veix81 - puudub vajalik info (pakiautomaat või telefon) smartpostiga saatmiseks
4) Jann134 - puudub vajalik info (pakiautomaat või telefon) smartpostiga saatmiseks
5) Matrix112 - jakk maksmata
6) MePootsmann - jakk maksmata

Tallinna inimestele toimub ainult üks jagamine ja selle kohta saab infot siia klikkides.


tommi - 22.09.11 05:13

Tere, kas Tartusse saabki ainult smartposti abiga? Mingeid jagamisi Lõuna Eestis ei toimugi?


indro - 22.09.11 08:17

Kuna nende jagamistega on alati probleeme, siis seekord sellist varianti ei ole.
Tihti ei tule inimesed ka teisel või kolmandal jagamisel oma asjadele järgi.

Tsitaat:
Algselt postitas: tommi
Tere, kas Tartusse saabki ainult smartposti abiga? Mingeid jagamisi Lõuna Eestis ei toimugi?


TiTa - 23.09.11 07:30

Niih.

Jakk kenasti käes aga jäi tiba väikseks, kui kellegil on soovi L mõõt M vastu vahetada oleks täiesti nõus seda tegema.

Terv.


Jalmar - 23.09.11 13:04

Sain enda jaki ilusti kätte ja suurus on just paras.
Suured tänud Indrole, kes siis viitsis asjaga tegeleda.


Tõnts - 23.09.11 14:05

Nii, minul ka käes. L-suurus, väga ilus helesinine ja sobib täpselt!!! Olen väga rahul. Suured tänud Indrole!!!:cool:


rass - 23.09.11 16:20

Kui keegi jäi tellimisega hiljaks, siis mul on pakkuda üks M suuruses punane vähekasutatud jakk eelmisest partiist. Kuna M jäi mulle suureks, siis tellisin seekord endale S suuruse ja nüüd M'i võiks ära anda. Näeb välja sisuliselt nagu uus ja on v heas korras. Paku oma hinda... aga poolmuidu ma teda igal juhul ära ei anna.


kps - 23.09.11 16:25

Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Kui keegi jäi tellimisega hiljaks, siis mul on pakkuda üks M suuruses punane vähekasutatud jakk eelmisest partiist. Kuna M jäi mulle suureks, siis tellisin seekord endale S suuruse ja nüüd M'i võiks ära anda. Näeb välja sisuliselt nagu uus ja on v heas korras. Paku oma hinda... aga poolmuidu ma teda igal juhul ära ei anna.

Rass, turu all kustutatakse teemad ära, kus kaubale ei osata hinda öelda :cool:. Kas peaks siin erandi tegema? :D.


Kristoff - 23.09.11 16:40

Kuram. Väga ilus jakk on ja kiidusõnad tegijatele ning organiseerijatele, kuid need antud rinnaümbermõõdud on küll mööda. :(

Kui on keegi, kes soovib XL jakki L vastu vahetada, siis oleks ma väga tänulik. L jääb paraku mulle väikeseks. :(


indro - 23.09.11 16:51

Nagu ma ka varem kirjutasin, siis jakk tuleb ikka sama suurusega tellida nagu muud riided on. Mul on enamus asju XL suuruses ja jakk samamoodi ning pole mingit probleemi, et on liiga väike või suur. Varasematel aastatel nagu ei mäleta, et eriti sellega probleeme oleks olnud, 100 inimese kohta võibolla üks.


Evil9 - 23.09.11 17:17

Osad inimesed on erimõõdulised. Mulle näiteks XXL paras. Aga samas kannan sortimenti L-3XL :D


TiTa - 23.09.11 17:17

Ma endal vaatasingi teiste jakkide pealt mis mõõt on ja selle järgi sai võetud.
Muidu nagu kannataks käia aga varukad jäävad lühikeseks, koivad on vist liiga pikad.

kristoff kui vahetatud ei saa siis ma oleks sult selle L mõõdus jaki nõus ära ostma.


lkallas - 23.09.11 17:30

Minu tagasihoidlik arvamus on, et selliseid olukordi vältida järgmistes grupitellimustes, kus tellitud asi ei ole päris selles mõõdus nagu loodeti, tuleks panna kirja 3 lihtsat mõõtu mõõdetuna reaalse toote pealt:

*Rinnaümbermõõt
*Käise pikkus kaenlast mõõdetuna
*Jaki külje pikkus kaenlast mõõdetuna

Kuna enamusel on jakid käes siis võiks ju teha kiired mõõtmised ja need siia postitada kui järgmine tellimus kunagi samadele jakkidele peaks tehtama.
Samas on selline tegevus mõttetu kui näiteks järgmine või ülejärgmine aasta selliseid jakke tarnida pole võimalik kuna sama mudelit ei toodeta.


Kiku - 23.09.11 18:22

Jakk käes, olemine mõnus. Väga hästi istub seljas, pole muud midagi öelda, kui et äärmiselt rahul ostuga!
Tänud Indrole asjajamise eest!


Fan - 23.09.11 19:51

Tere.

Kysimus, et kaua seda pakikest seal postkastis hoitakse? (smartpostis)

Suured tänud Indole vaeva ja vastutuleku-eest!

T:Jyri


Tõnts - 23.09.11 20:01

Tsitaat:
Algselt postitas: Fan
Tere.

Kysimus, et kaua seda pakikest seal postkastis hoitakse? (smartpostis)

Suured tänud Indole vaeva ja vastutuleku-eest!

T:Jyri

Seda peaks teada sama siit www.smartpost.ee , et siis 7 päeva alates sõnumi laekumisest.:cool:


naant - 24.09.11 11:11

Jakk käes, istub nagu valatult, tänud kodanik indrole.


Ardo - 24.09.11 16:25

Sain siis minagi täna oma jaki kätte. Selga istub ideaalselt ja reaalis näeb palju parem välja ka kui pildil:P. Suured tänusõnad Indrole, et viitsib siukeste asjadega tegeleda.


Mikkk - 24.09.11 19:56

Esiteks tahaks tänada Indrot, kes võttis vaevaks need ilusad jakid valmis teha. Teiseks pean tänama klubilist woush, kes jaki mulle täna kätte toimetas.
Väga kena asi on ikka ja käisepikkuse osas tekkinud väike kahtlus kadus koheselt, kui jaki selga olin saanud. Sobis nagu valatult :cool: ja lisaks sellele on ka väga soe ning ühtlasi sai vihmakäes ka veekindlus ära proovitud.


wpuhh79 - 24.09.11 20:28

Tänud ka minu poolt Indrole, super jakk, nüüd kohe vinks-vonks poiss sellega ;)


Evil9 - 25.09.11 19:15

Minu poolt seekord suurimad tänud Indrole! Järgmise korrani :)


Rax - 26.09.11 14:30

Enne tellimist uurisin erinevate jopede mõõtusid. Rinnaümbermõõt on ~112cm ja vajalik käise pikkus kaenlast ~58cm. Sai mõõdetud varasemalt valmisoleva XL jaki käise pikkust kaenlast ~59cm ja tellisin XL. Täna sain kätte, aga on väike. Mõõtsin uue jaki käise pikkuse kaenlast ~56cm. 3cm on erinevus uue ja eelmise jakiga. Helistasin kasutajale ross21, kes oli kohe nõus andma oma XXL jakki proovida, mõõtsin XXL jaki käise pikkuse kaenlast ~59cm. Ehk siis tuleb minupoolt kordustellimus :)


indro - 26.09.11 14:56

Lisan täpsustuseks nii palju, et tõenäoliselt ei ole jakkide suurused aastatega muutunud, pigem on asi erinevates mõõtjates. Kuna osadel on probleeme suurustega ja nüüd on võimalik ka XXXL suuruses jakki saada, siis on tõesti plaanis üks lisatellimus teha. Olen Eestis 06.10 tagasi ja panen siis tellimise teema püsti paariks-kolmeks päevaks, huvilised hoidke silmad lahti!


karolin25 - 27.09.11 08:19

Minulgi jakid kenasti käes. Enda omaga olen väga rahul, kuid kui keegi juhuslikult soovib meeste XXL vahetada XL vastu siis seda saaks küll :)


AndresL - 27.09.11 14:44

Kuna ma sellest rongist nüüdseks vist lootusetult maha jäänud siis siinkohal ostan kelleltki XL- mõõdus jaki ära juhul kui kellelgi väike vms.

Andres


püstolett - 27.09.11 17:21

Käisin proovisin. XXXL oleks vaja küll :) jään ootama.


Zoig - 27.09.11 20:18

Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Kuna ma sellest rongist nüüdseks vist lootusetult maha jäänud siis siinkohal ostan kelleltki XL- mõõdus jaki ära juhul kui kellelgi väike vms.

Andres
Loe vähe kõrgemalt mis Indro kirjutas, Vast saab ka selle lisatellimusega XL mõõdustikus asju tellida.

Omaltpoolt kiitused Indrole. Mõlemad jakid sobisid suurepäraselt, suured tänud selle organiseerimise eest :)


Zandr - 29.09.11 20:07

Tänan ka suurepärase jaki eest. Olen nüüd ka seks punane;)

Suuruste koha pealt ütlen, et mina olen kahjuks ebastandartne jänes (rinnaümbermõõt on kaks nr väiksem kui käiste pikkus:P)


lepmaa2 - 01.10.11 15:14

Jõudsin ka täna lõpuks koju ja uus jakk selga proovitud:) ja pean ütlema, et ülimalt rahul olen ja jakk sobis suuruselt nagu valatud:). Ja reaalis paistab jakk tõesti veel ilusam kui piltidelt!!
Tänud ka minu poolt indrole sellise suurepärase jaki eest!!


adr3naline - 02.10.11 15:10

Magasin ka selle tellimise maha, aga jään siis ootama 6-ndat kuupäeva. Äkki saab ka endale üks soetatud.
Audipisik nagunii sees, Audi nokamüts olemas, nüüd siis oleks seda jakki ka vaja. :)

Laseks veel eritellimusel püksid ka teha siis täiskomplekt :D

Aga sooviks teada meest jakkide M ja L suuruse rinnaümbermõõtu ja käiste pikkust, siis vähemalt saan kindel olla, et saab jaki, mis sobib, mitte ei jää väikseks. Tänud ette ära :)


lkallas - 02.10.11 18:39

Tsitaat:
Algselt postitas: adr3naline
Aga sooviks teada meest jakkide M ja L suuruse rinnaümbermõõtu ja käiste pikkust, siis vähemalt saan kindel olla, et saab jaki, mis sobib, mitte ei jää väikseks. Tänud ette ära :)



Ise olen 182cm pikk ja rinnaümbermõõt 101cm. L suurus sobib ideaalselt.

L suuruse mõõdud.
Käise pikkus kaenlast: 52cm
Jaki pikkus kaenlast: 44cm


Tõnts - 10.10.11 20:43

Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Tsitaat:
Algselt postitas: adr3naline
Aga sooviks teada meest jakkide M ja L suuruse rinnaümbermõõtu ja käiste pikkust, siis vähemalt saan kindel olla, et saab jaki, mis sobib, mitte ei jää väikseks. Tänud ette ära :)



Ise olen 182cm pikk ja rinnaümbermõõt 101cm. L suurus sobib ideaalselt.

L suuruse mõõdud.
Käise pikkus kaenlast: 52cm
Jaki pikkus kaenlast: 44cm

Mina olen 178 cm ja rinnaümbermõõt on 103 ja L sobib ka ideaalselt. Kui randmesoojendaja ka peale tõmmata, tundub, et käis võiks vast 1 cm pikem olla, aga ei häiri, niiet ikka rahul!!!:cool:


taksikoer3 - 08.07.12 19:03

Kuna jälle jakkide tellimine toimub?? Või saab ise ka neid kuskilt tellida ?:)


indro - 08.07.12 19:10

Tsitaat:
Algselt postitas: taksikoer3
Kuna jälle jakkide tellimine toimub?? Või saab ise ka neid kuskilt tellida ?:)

Ei tea veel, võibolla sügisel, võibolla järgmisel sügisel.


paukpadrun - 09.07.12 10:02

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Ei tea veel, võibolla sügisel, võibolla järgmisel sügisel.


Ehk sellel aastal saab meeste musta värvi jakki ka, kui tehakse neid.


indro - 09.07.12 10:09

Tsitaat:
Algselt postitas: paukpadrun
Ehk sellel aastal saab meeste musta värvi jakki ka, kui tehakse neid.

Sellest on mitu korda juba juttu olnud, et antud mudelil ei ole meestele musta värvi jakki olemas.


ojapoiss - 14.12.12 10:36

Kui uute tegemiseks läheb, siis oleks ka huviline!


Siim89 - 28.04.13 20:26

Kuna endale just otsin sellist soft shell jakki praegu internetist, siis mõtlesin uurida, kas AC kaudu on lähiajal mingit plaani selline suurem tellimus jällegi teha või pean mujalt otsima ja klubi sümboolikata leppima? 2 aastat on siiski viimasest tellimusest möödas juba ja klubis ka palju värsket verd vahepeal ja mõni võib-olla mõõtmetelt muutunud ja soovib endalegi uut jakki?! :)
Kas klubi meeskonnal oleks mingisugust motivatsiooni sellega tegeleda?
Siim


indro - 28.04.13 20:31

Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Kuna endale just otsin sellist soft shell jakki praegu internetist, siis mõtlesin uurida, kas AC kaudu on lähiajal mingit plaani selline suurem tellimus jällegi teha või pean mujalt otsima ja klubi sümboolikata leppima? 2 aastat on siiski viimasest tellimusest möödas juba ja klubis ka palju värsket verd vahepeal ja mõni võib-olla mõõtmetelt muutunud ja soovib endalegi uut jakki?! :)
Kas klubi meeskonnal oleks mingisugust motivatsiooni sellega tegeleda?
Siim

Tegeleme kindlasti aga pigem suve lõpus kui antud tootele rohkem turgu on, küll aga on plaanis t-särke ja muud taolist õige pea teha.


KeveN - 28.04.13 20:48

Oleks samuti huvitatud


Siim89 - 28.04.13 20:49

Sellisel tootel on meie Eesti kliimas kogu aeg turgu minu arvates, aga eks te teate ise paremini, mida teha ja millal. :)
Jään huviga muud sümboolikat ootama.


Ardo - 28.04.13 23:44

Kes soovib kevadeks jakki siis pakkuda M suurus punane jakk. Kantud paar korda.


kuzmits - 14.08.13 11:59

Oleks samuti soft shell jakist huvitatud


fireplay - 14.08.13 12:34

Ka ootan:P


Wolf123 - 14.08.13 17:16

Isegi oleks soov ühe jaki järgi, sügisetti ja kevadetti on asendamatu... Kahjuks eelminekord polnud piisavalt vajadust, kuid eelmine jakk juba suht läbi omadega.


Haterider - 19.08.13 19:46

Tsitaat:

Oleks samuti huvitatud jakist.

Oleks samuti huvitatud jakist.

Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


ross21 - 14.09.13 17:35

On pakkuda 2 punast AC Soft Shell jakki. Meeste oma 2XL ja naiste L. Hinnaks eraldi ostes M:45Eur, N:50Eur. Korraga ostes 80Eur.


AndresL - 22.02.14 18:27

Mul müüa Audiklubi jakk. Punast värvi ning XL-suurus. Jakk puhas ja korralik. ( Käinud suht vähe sellega, seisnud kapis peamiselt. ) Hinnaks 30€ ning saatmisvõimalus olemas. Huvi korral PS!


Müüdud kasutajale Siim89!


Siim89 - 23.02.14 12:50

Ja see jakk on juba minu omanduses :)


Lauricce - 24.03.14 20:15

Oleks ka huvitatud jakist. Nii meeste, kui naiste omast.


TaSa - 24.03.14 21:05

Kui kellegil üle on mõni jakk või seisab kasutult siis võib mulle ka pakkuda.


Fan - 25.03.14 19:38

HELESININE - XS - Naiste - on ka müüa, kasutatud on ühe korra!

Hind 55.-


Lauricce - 05.04.14 13:27

Tänud Fan-le naiste jaki eest.
Kui kellelgi oleks veel XL meeste jakk üle, siis oleksin sellest väga huvitatud.


veiko757 - 17.04.14 19:26

Oleks ka soov jaki järgi;)


plahis - 17.04.14 20:13

Oleks ka huvi naiste jakki jargi /Sinine/ suurus L,XL.
Parimat...


Tenno - 30.04.14 09:53

Tsitaat:
Algselt postitas: veiko757
Oleks ka soov jaki järgi;)


+1


TarmoT - 07.05.14 18:39

Sooviks ka ühte, kui saab. Suurus L või XL.


Uk_ - 14.12.14 20:20

Vabanenud on üks vähe kantud ja üsnagi uueväärne punane meeste L-suurusega jakk.

EDIT: Jakk leidis uue omaniku kasutaja Woody näol.


Mait8 - 18.08.15 21:16

Tere,kas neid jakke liigub või tehakse veel? Oleks ka huvi soetada..või huvilised ei saa neid?


lkallas - 08.11.15 19:15

Mul on kappi jäänud 2 uut ja kandmata meeste L suuruses jakki(punane + helesinine).

Sai 2011 aasta tellimusega endale 3tk ostetud arvates, et ei ole kuigi kvaliteetsed(läheb pesus koledaks vms), kuid seni olen ühe jakiga hakkama saanud ja pean kvaliteeti kiitma.

Kuna Audiga ei sõida ka enam siis 2 jakki on saadaval 60 euri/tk.
Pilt helesinisest: http://img.resultclothing.net/product/R120X/zoom/R120X_sky_black_lifestyle.jpg

Kõik MÜÜDUD. Läksid nagu soojad saiad. Varakaevadel võiks juhtkond uue tellimuse teha, sest tundub, et tahtjaid on hulgi.