Foorumi logo

Petturite nimekiri (reeglid esimeses postituses!)
a6audi - 07.05.07 18:35

Sain inspiratsiooni siin ühest teemast kus räägitakse petturist Sander Kurgjärvest.Aga kuna ta pole ainuke petis ja kes ei jää ka viimaseks, siis otsustasin teha sellise lehe,kuhu panna kõik teadaolevad petturite nimed kellega mitte tegemist teha.Mitte just ainult need,kes ainult autode või nende osadega tegelevad vaid on laiahaardelised petised.
Vast on klubiliikmetel mingi kasu,kui elu peaks nende inimestega kokku viima,siis teate,et nendega tegemist EI TASU teha

Margus Rõigas . Igatähes,kellel temaga probleeme ja soovib teda leida siis U2U.
Margus tegi minu kohta politseile valeavaldusi ja tunnistusi.Valetas sellised lollused kokku,et siga ka ei söö. Ka ähvardati,et kui ma oma võlanõudest ei loobu siis rakenduvad vastumeetmed...?!
Nende valetunnistuste eesmärgiks oli kas:
1. Panna mind loobuma oma võlanõudest, Marguse firma, OÜ Funtmaster vastu.
2. Või välja pressida kas siis raha või midagi muud?
Õnneks sellised absurdsed süüdistused ei läinud läbi,sest isegi politsei sai aru,et need tunnistused on täielikud absurdid.Kiitus selle eest politseile.
Et keegi ei arvaks, et ma mingit jama ajan,siis mõned stiili näited, kui "aus"see Margus tegelikult on:D

http://publik.delfi.ee/news/film/article.php?id=17544406
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=155291
http://www.arileht.ee/artikkel/261509
http://ee.vlex.com/vid/59701090
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=155025[/url]
http://kola.just.ee/docs/public/dokument_298105.pdf
http://kola.just.ee/docs/public/dokument_313849.pdf
http://kola.just.ee/docs/public/dokument_247324.pdf
http://kola.just.ee/docs/public/dokument_1139875.pdf


2. JAAK SIROL.Asukoht Valga.Tõmbab nahka üle kõrvade eriti firmadel.[url]


***
Edit by Black @ 06.09.2011: lisan siia teemasse edaspidi kehtivad postitamise reeglid:

Iga autor peab oma süüdistatava nime (eraisiku ees- ja perekonnanimi, firma nimi) sisaldava postituse alla lisama ka oma ees- ja perekonnanime ning oma kontakttelefoni ja/või emaili aadressi!

Postitused, milles neid ei ole, kustutatakse. Samuti kustutatakse postitused, millele on lisatud võimalikul kontrollimisel selgunud valed kontaktandmed.

Need reeglid on vajalikud selleks, et ka süüdistatav näeks selgelt, kellel temaga konflikt on tekkinud. Nagu foorumi jaluseski kirjas, ei vastuta Eesti Audi Klubi foorumi postituste sisu tõepärasuse eest!


allud - 07.05.07 18:55

Aivar Tihomirov 36305282241

Elukoht.

Viru 9 – 54 Kiviõli
Viru 18-26 Kiviõli
Telliskivi 50a Tallinn
Timuti 14-5 Tallinn
Nõmme tee 41-32 Tallinn
Koidu 6-11 Tallinn
Mustvees kallaste poole(jõhvi-tartu tee) omedu poole kaupluse vastast läheb tee külla seal on tal mingi maja või onn.

Telefonid. 5284563 , 58588861 , 3832283

Firmad .

Oü project trading reg.11113138
Oü Gideas reg.10620710
Oü Grandex grupp 10509466
Oü simotrans reg. 101678478

väga asjalik vennike suhteliselt kättesaamatu ja julm


Kaaku - 10.09.07 18:34

Ma väga lootsin, et ei pea järjekordselt taolise teema arendamisest osa võtma aga võtta näpust. Ikka satub selliseid ette.

Nimelt on kasutaja jvc üks nendest, kellele ei meedli kinni pidada "normaalse äri" ja sõnapidamise põhimõtetest.
Sai ostetud tema käest auto, kuna talverehvid ja põhjakate ja veel muu nodi oli tal garaazis kuhu tal enda sõnutsi hetkel ligipääsu polnud siis jäi talle võimalus, et helistab teine päev ja ta annab need asjad üle. Kiiret ei olnud.
Kuskil pooleteise nädala pärast helistasin...lubas uurida garaazi kohta ja pidi tagasi helistama õhtul. Kõnet ei tulnud. Järgmine päev helistasin uuesti. Vastuseks oli, et läheb võtab asjad kohe ära ja sai kokku lepitud kohtumine järgmise päeva õhtuks. Kohale antud tegelane ei ilmunud ning peale seda pole vastanud mitte kordagi kõnedele. Telefon on pandud automaatvastaja peale.

Antud teema sai tehtud hoiatusteks teistele ning samuti sooviks isiku aadressi. Elab vist kuskil väänas.

PS! Kui jvc peaks seda teemat ise lugema juhtuma, siis ma kordan veel kord: targem on sul asjad joonde ajada minuga, ja kiiresti. Auto omanikuga suheldes ei lõppe kindlasti kõik nii hästi, kui võiks.


semanoid - 23.09.07 10:25

teema on tasemel aga vaatan, et klubilised on vist väga enesekesksed. kui ennast otseselt ei torgi siis pole asja! ärataks teema uuesti ellu! me kõik teame ju kedagi kes norm. tööga elatist ei teeni.
Rain Ivanov: varastab kõike peale sooja s..a ja tulise raua samuti toob tagasi ära võetud juhilube, hangib med. tõendeid igaks elujuhtumiks, laenab endale sõitmiseks autosid mida muidugi ei tagasta jne. muidugi oma rahast olete ilma ja vastu ei saa midagi. ta on väga laiahaardeline. hetkel viibib ta tallina vanglas aga ega ta sinna ei jää! jätke nimi meelde! tema jaoks on eesti tiku tops!
räägin oma tuttavate kogemustest.


T.P. - 24.09.07 10:17

kasutage nt krediidiinfot vms baase - seal enamusjagu sääraseid tegelasi sees. neti.ee annab ka täitekutsed jne kätte - nendest kahest peaks juba pildi kokku saama....


Geo - 30.09.07 16:04

Kaido Kastan - tegeles ehitustöödega neli-kolm aastat tagasi. Jube jutumees ;) Kui keegi midagi teab, andke palun teada.


Demis - 03.10.07 18:18

Kes teab miskit Pärnakast kelle nimi on TÕNU PUHT
Vana asi juba aga olen ka põhimõtte pärast viiel kroonil hiiumaal järel käinud.

D.


lauri3 - 03.10.07 20:02

Jaanus Sengbusch
http://www.hot.ee/nahkistmedskorp/
poolteist aastat tagasi jäi mulle automaki eest 2500.- võlgu + kaotas ära nahatamisse viidud a piilarid.
elukoht on vahetunud ning number suletud...mida tänaseks kasutab uus inimene.
Põhimõtteliselt olin selle loo juba unustanud aga selle teemaga seoses tuli meelde.
Ehk keegi oskab mingi kontakti anda.


jaakk - 04.10.07 06:58

Tere
Ootan, et eelkõige KRISTJAN SUITS ise ühendust võtakse inimestega kelle ees neil kohustused kandmata.

Kristjan jagas enda 2 telefoninumbrit ka, mis pidid kogu aeg sisse lülitatud olema aga peale raha ülekandmist on välja lülitatud:
51919204
56767019
Loomulikult võite teada anda kes neid isiklikult tunneb kas siis siia teemasse või PS-i.


xjan - 04.10.07 11:11

Enn Kaljumäe - ehitusturul tegutsev "heategija", kellel väga palju kohustusi täitmata.


alando - 10.11.07 14:04

Tere, kas kellegil peale minu on olnud probleeme Arne Pärteliga? Mul istmed juba kuu aega tema käes ja kuidagi ei saa neid kätte enam! Lubab juba kolm nädalat ära saata või ise ära tuua aga midagi! nahksisu.com tema töökoht.


a6audi - 11.11.07 19:52

Tsitaat:
Algselt postitas: alando
Tere, kas kellegil peale minu on olnud probleeme Arne Pärteliga? Mul istmed juba kuu aega tema käes ja kuidagi ei saa neid kätte enam! Lubab juba kolm nädalat ära saata või ise ära tuua aga midagi! nahksisu.com tema töökoht.

2 aastat tagasi oli mul tuttavatel ühe Pärtliga probleeme.Aga kajuks ei mäleta tema ees nime,et kas oli sama mees või keegi teine.To Pärtel oli 45-50 a vuntsidega soliidne härra.Mingi aeg nägime Tallinnas siniste silmadega.Ju siis astus valede meeste otsa :P


Aaro - 16.11.07 18:07

Tsitaat:
Algselt postitas: alando
Tere, kas kellegil peale minu on olnud probleeme Arne Pärteliga? Mul istmed juba kuu aega tema käes ja kuidagi ei saa neid kätte enam! Lubab juba kolm nädalat ära saata või ise ära tuua aga midagi! nahksisu.com tema töökoht.


Kevadel nahatas minu rooli ja käikari nuppu. Töö iseenesest kvaliteetne aga kauba tagasi saatmine võttis tal jah nats aega, tegutseb ta hiiumaal ja lubas, et keegi sõber tuleb ja viskab linnas cargosse või posti. Enam täpselt ei mäletagi aga pool nädalat või isegi nädalake läks kaubasaamise ajast üle. Samas ise väga kuri ei ole.
Aga ka ühest teisest foorumist oli kuulda pahasid sõnu tema vastu aga asi ikkagi lahenes.


Aleksandr - 26.11.07 11:23

Tsitaat:
Algselt postitas: lauri3
Jaanus Sengbusch
http://www.hot.ee/nahkistmedskorp/
poolteist aastat tagasi jäi mulle automaki eest 2500.- võlgu + kaotas ära nahatamisse viidud a piilarid.
elukoht on vahetunud ning number suletud...mida tänaseks kasutab uus inimene.
Põhimõtteliselt olin selle loo juba unustanud aga selle teemaga seoses tuli meelde.
Ehk keegi oskab mingi kontakti anda.


See tegelane kolis aasta tagasi Soome elama.
Jõuludeks pidi Eestisse tulema,täpsemalt Kohila kanti.
Mul on temaga ühised tuttavad.
Kui on veel soovi ta kätte saada, siis võin üridada täpsemalt midagi välja uurida.


MaQQu - 27.11.07 10:05

Tsitaat:
Algselt postitas: a6audi

1. MARGUS RÕIGAS.Elukot Tartu.Tema firma on OÜ funtmaster.Tegutseb pettustega alates 2002a üle eesti.Politseisse tehtud tema kohta üle 50 avalduse.On väga professionaalne petis,politsei ei saa kuskilt kinni haarata.


Kanal 2, Võsareporter 26.11.2007

"Kuidas Tartu mehed Norras tasuta tööd vihtusid?"


http://www.tv.ee/static/manager/pildid/console/tv.ee/f_clip.asp?videoid={5E0A152E-DE69-4564-B679-67C36D477450}

lisaks:
http://ajaviide.delfi.ee/news/film/article.php?id=17544406




Samas soovitan kõigil tõsiselt kaaluda, enne kui teist inimest avalikult laimama hakkate. Isegi internetivahendusel tehtud solvangu eest võidakse karistada. Seda jama pole meil kellelgi vaja. Kui aga süüdistused on tõendatud, on ainult positiivne, et petturitest ka teisi kodanikke hoiatatakse.

Maqqu


sigar101 - 09.12.07 21:08

pärnu põrand ehk ceramex oü

palka koguneb üks kuni mitu tuhat võlgu , ja kui küsid raha,
siis nagu jutumeestel ikka:mad:


Alp - 03.01.08 17:16

Selline kloun nagu :

Aimar Erapart

Elukoht : Püssi ja kuskil Tallinnas.


Lunis mõned kuud tagasi raha ja sai antud.Nüüdseks on see artist mulle mingi miljon korda valetanud ja lihtsalt lolli ila ajanud.Tohutud lood BIG`ist võetud laenu kohta , võlgu olevate inimeste ja isalt saadud raha kohta , mis kõik oleks pidanud ammu minu taskus olema.Aga ei midagi.Täiesti süüdimatu kuju . Ilmselt üritab ennast oma politseinikust isa selja taha peita , et äkki siis ei juhtu temaga midagi.

PS. Kui kellelgi on infi kust see kloun elab ja töötab , oleks väga tänulik kui mina ka teada saaks.

PSS. See kloun on ka siinses foorumis kasutaja ( Aimar )


Alp


tr22nsmees - 20.01.08 16:05

Tsitaat:
Algselt postitas: Alp
Selline kloun nagu :

Aimar Erapart

Elukoht : Püssi ja kuskil Tallinnas.


Lunis mõned kuud tagasi raha ja sai antud.Nüüdseks on see artist mulle mingi miljon korda valetanud ja lihtsalt lolli ila ajanud.Tohutud lood BIG`ist võetud laenu kohta , võlgu olevate inimeste ja isalt saadud raha kohta , mis kõik oleks pidanud ammu minu taskus olema.Aga ei midagi.Täiesti süüdimatu kuju . Ilmselt üritab ennast oma politseinikust isa selja taha peita , et äkki siis ei juhtu temaga midagi.

PS. Kui kellelgi on infi kust see kloun elab ja töötab , oleks väga tänulik kui mina ka teada saaks.

PSS. See kloun on ka siinses foorumis kasutaja ( Aimar )


Alp


Peterburi mnt STOKKERis võid teda kohata - viimased andmed :P


GOLFIST - 21.01.08 21:03

Tsitaat:
Algselt postitas: Alp
Selline kloun nagu :

Aimar Erapart

Elukoht : Püssi ja kuskil Tallinnas.


Lunis mõned kuud tagasi raha ja sai antud.Nüüdseks on see artist mulle mingi miljon korda valetanud ja lihtsalt lolli ila ajanud.Tohutud lood BIG`ist võetud laenu kohta , võlgu olevate inimeste ja isalt saadud raha kohta , mis kõik oleks pidanud ammu minu taskus olema.Aga ei midagi.Täiesti süüdimatu kuju . Ilmselt üritab ennast oma politseinikust isa selja taha peita , et äkki siis ei juhtu temaga midagi.

PS. Kui kellelgi on infi kust see kloun elab ja töötab , oleks väga tänulik kui mina ka teada saaks.

PSS. See kloun on ka siinses foorumis kasutaja ( Aimar )


Alp


Kloun on ta tõesti.

Aga ülesekutse inimestele. Palun ärge jumala eest võtke kuulda selle sulleri haledaid nuukseid ja ärge tehke temaga mingisuguseid tehinguid!



Lisan veel ühe petturi.

Reval Timber OÜ, kaubamärk KOPKOP.

Teevad töid mingisuguste sahkermahker firmade alt ja ei vastuta tehtud tööde eest

Eriti rõhutaks nende seast sellist meest nagu TÕNU PIHLAK-gsm 52 70007

Kui soovite jamasid võtke ühendust!

KOPKOPiga asjaajamisel suhelge ainult e-maili teel ja tehke kõikvõimalike liigutuste puhul lepingud. Kõik kaup mis teie objektile tuuakse, kõik tööd mis teostatakse, fikseerige kirjavahetuses. Samuti kontrollige, kes on esitanud arved. Kas KOPKOP aka Reval Timber või mingi muu firma nt. Gedol Projekt OÜ


Simso - 22.01.08 07:02

Tsitaat:
Algselt postitas: tr22nsmees
Tsitaat:
Algselt postitas: Alp
Selline kloun nagu :

Aimar Erapart

Elukoht : Püssi ja kuskil Tallinnas.


Lunis mõned kuud tagasi raha ja sai antud.Nüüdseks on see artist mulle mingi miljon korda valetanud ja lihtsalt lolli ila ajanud.Tohutud lood BIG`ist võetud laenu kohta , võlgu olevate inimeste ja isalt saadud raha kohta , mis kõik oleks pidanud ammu minu taskus olema.Aga ei midagi.Täiesti süüdimatu kuju . Ilmselt üritab ennast oma politseinikust isa selja taha peita , et äkki siis ei juhtu temaga midagi.

PS. Kui kellelgi on infi kust see kloun elab ja töötab , oleks väga tänulik kui mina ka teada saaks.

PSS. See kloun on ka siinses foorumis kasutaja ( Aimar )


Alp


Peterburi mnt STOKKERis võid teda kohata - viimased andmed :P



Aimar Erapart
E Vilde tee Tallinn 530 74598


tr22nsmees - 22.01.08 20:19

Tsitaat:
Algselt postitas: Simso
Aimar Erapart
E Vilde tee Tallinn 530 74598


Vilde teel ta enam ammu ei ela - seal asuvad naise vanemad :P
Tegelane peaks pesitsema kuskil Nõmmel, telefoni nr - 53487050.


Kotkas - 31.01.08 20:37

Tsitaat:
Algselt postitas: GOLFIST
Tsitaat:
Algselt postitas: Alp
Selline kloun nagu :

Aimar Erapart

Elukoht : Püssi ja kuskil Tallinnas.


Lunis mõned kuud tagasi raha ja sai antud.Nüüdseks on see artist mulle mingi miljon korda valetanud ja lihtsalt lolli ila ajanud.Tohutud lood BIG`ist võetud laenu kohta , võlgu olevate inimeste ja isalt saadud raha kohta , mis kõik oleks pidanud ammu minu taskus olema.Aga ei midagi.Täiesti süüdimatu kuju . Ilmselt üritab ennast oma politseinikust isa selja taha peita , et äkki siis ei juhtu temaga midagi.

PS. Kui kellelgi on infi kust see kloun elab ja töötab , oleks väga tänulik kui mina ka teada saaks.

PSS. See kloun on ka siinses foorumis kasutaja ( Aimar )


Alp


Kloun on ta tõesti.

Aga ülesekutse inimestele. Palun ärge jumala eest võtke kuulda selle sulleri haledaid nuukseid ja ärge tehke temaga mingisuguseid tehinguid!



Lisan veel ühe petturi.

Reval Timber OÜ, kaubamärk KOPKOP.

Teevad töid mingisuguste sahkermahker firmade alt ja ei vastuta tehtud tööde eest

Eriti rõhutaks nende seast sellist meest nagu TÕNU PIHLAK-gsm 52 70007

Kui soovite jamasid võtke ühendust!

KOPKOPiga asjaajamisel suhelge ainult e-maili teel ja tehke kõikvõimalike liigutuste puhul lepingud. Kõik kaup mis teie objektile tuuakse, kõik tööd mis teostatakse, fikseerige kirjavahetuses. Samuti kontrollige, kes on esitanud arved. Kas KOPKOP aka Reval Timber või mingi muu firma nt. Gedol Projekt OÜ


Samas on endal ainult positiivsed kogemused firmaga Reval Timber. Tõnul on teine kord raskusi natuke lubatud kellaaegadest kinni pidamisel, aga asjad saab ikkagi lõpuks korda. Teinud koostööd korduvalt.
Nii moodi üheselt ei saa asja ikkagi võtta.


meos23 - 14.02.08 21:22

Lisaks siis ka ühe tegelase kes tegutseb Tallinna lähi ümbruses.

Renee Sander
Enamus ajast on töödanud turva patrullis (erinevates firmades)

Elas ta Keilas viimati.Vanamees oli Harju-Prefektuuris mingi tegelane.Ühesõnaga pettis välja suht korraliku summa ja seda juba aastaid tagasi,no neid vabandusi on tulnud ka oma paarsada.Raha tal tavaliselt pole aga lubab igasuguseid muid staffi,load,kategoorjad,trahvide kustutamist ja ühekorra ajas isegi mingi kalliskivide teemat aga kui puhkesin naerma siis vend solvus.
Olge temaga ettevaatlikud ja ärge uskuge mida ta teile kokku valetab.


Alp - 07.04.08 14:17

Paar kuud sattusin järgmise
"pede" otsa :D Laenasin inimesele 150k sissemaksu tegemiseks , raha pidi tagasi laekuma nädala pärast . Nüüd olles jälle kuulnud mingit miljonit haledat vabandust , on selge et pappi sealt ei tule . Iga kord kui uue numbriga helistada , siis vastab ta sellele nubrile ainult korra , edaspidi läheb ilmselt telefoni mällu a`la alp25 jne jne.

Tegelane ise siis :

Veiko Kalme
ik. 3710904491
elab Pärnus Mai tänaval , kuskil Pärnu lähedal pidi maja ehitama .
Telefoni numbreid on nii palju ,et ei hakka neid kõiki siia toksima.
Kodune nr. 4425303
Temaga seotud firma : OÜ Merillus ( suht punane @ krediidiinfo.ee )
Kui kellelgi peaks inffi olema kus ta oma äridega tegeleb , siis oleks väga tänulik kui jagaks seda inffi minuga.


Alp


kondike - 20.05.08 09:16

Tean isega seda meest.Olen talle ka jõudnud raha laenata ja ootan ka piki silmi :D.Tegeleb nüüd rahvusvahelise transpordiga koos kahe partneriga.Keegi tallinast pidi olema investor kelle ta on suutnud vist pehmeks rääkida ja ise pidi seal olema logist.Mai tänaval vist võeti korter ära panga poolt ja nüüd elab vist tammistes (pärnu külje all) majas.Mis ajal sa talle raha laenasid kui see saladus pole ? Panen siin tuttavatega fakte paika ja kas oled kambas kui midagi peaks toimuma ..... :cool:;).
See ka veel et transport on kahe autoga saksamaa ja rootsi liinil.


tezul - 22.08.08 21:34

Aimar Erapart on hetkel tööl Thriumphi tehases inglismaal. Hinckley linn florian way 31. posti kood se10 0wg.
Töötab agentuuri european solutions ltd alt. Eestis on vist harukontori nimi Satchwells. Igatahes asub see narva mnt 3 kui ei eksi. pole kindlalt meeles.


tezul - 27.08.08 16:47

Aimar pani tillu jalge vahele ja pages eestisse ära.
Mees ajab sellist möga suust välja et siga ka ei söö. Mida iganes ütleb uskuda pole mõttet sõnagi. Veider hälvik.

kohtutäituri nimi on Ann või Anna Steinberg.

aimar erapart
isikukood 38406162222
16.06.1984

Väga hea teema. iga petturi kohta peaks selline olema.


audimees80 - 27.08.08 20:24

Kas teate sellist inimest nagu MARTIN KUBJAS. peaks elama tartus võib ka mujal end peita. petis ja kelm. rahaga seotud teema. igasuguse info tema kohta on teretulnud.


juks11 - 28.08.08 08:54

Kahjuks pean panema siia kah ühe klubiliikme, kelle võlasumma on u 26 000.- (diisli kõrgsurvepump).

Ma ei paneks siia nime kirja aga kuna viimane tähtaeg oli sellel nädalal ning viimasel nädalal telefon kõnedele ei vasta siis üritaks asja veel viisakalt lahendada ning inimesega kontakti saada, seega paluks kõigil kellel infot antud inimese kohta on, minuga või temaga kontakteeruda ning leiame ehk asjale veel korraliku lahenduse.

Nimeks siis Kaido Sapel (IK377111700XX), asukohaks peaks olema Saaremaa, autoks 98a A8 2,5TDI ning telefoni numbriks 5182992


turbo - 28.08.08 08:55

Kahjuks pean siia veel ühe nime lisama:

ROMAN PITŠKAR

Väga magusa jutuga mees.
Vahendab töölisi Soome.
Resideerub kuskil Helsinkis.
Telefon: +358 50 454 6500 (mis on muidugi välja lülitatud).
Email: romanpitskar@hotmail

Mulle on ta võlgu 15 600 krooni.


ööbic - 29.08.08 19:49

Joonap Turi ik.38611272710
ka suli.
on keegi teadlik ta asukohast ja tel. numbrist


alfaromeo - 26.12.08 10:43

selle romaniga kunagi asju aetud isegi,jäi võlgu aga temaga sai natuke karmimalt võetud ja samapäeva õhtuks olid rahad üle.muidugi vana on väga magusa juttuga:)


a6audi - 15.01.09 15:00

Kes teab midagi ELERI HERKEL (sünd 1983a) midagi ? tel. nr või elukohta.Pärit on siis Valgast. Nimelt oli üürnik, tegi mega arved ja vedas osa mõõblit ka veel lõpuks endaga kaasa.:mad:
Samuti tema mehest AIVAR VAHTRA -st hoidke eemale. Ta vana viinakõri ja laamendas mu üürile antud korteri laiali.Pärast veel õige pealekauba...:(


Hanz - 16.01.09 10:19


mac009 - 18.01.09 08:00

Tsitaat:
Algselt postitas: turbo
Kahjuks pean siia veel ühe nime lisama:

ROMAN PITŠKAR

Väga magusa jutuga mees.
Vahendab töölisi Soome.
Resideerub kuskil Helsinkis.
Telefon: +358 50 454 6500 (mis on muidugi välja lülitatud).
Email: romanpitskar@hotmail

Mulle on ta võlgu 15 600 krooni.





Kui on see Roman Pärnu kandist pärit , siis saan äkki aidata


huljes - 02.02.09 21:47

No mina risti ette ei löö kui vajadus leida ja kui muidu välja ei poe siis kuidagi ülesse leitakse, kasvõi pereliikmete kaudu.
Sooviksin ka siis foorumi kasutajate Tartu poolsest otsast abi,ehk siis selline vend nagu on seda Alo Hõim, kõik eelnevad aadressid mis internetist leitud vms on läbi käidud, võlanõudega ka kohtusse pöördutud kuid tulemust ei ole. Rahast olen juba loobunud aga ülesse tahaks ikka leida, kui kellelgil infi tartust siis andku teada.
Alo Hõim, Megafoster OÜ - võlgnevus üle 100k kokku
Rainer Jürgenson - kaasosaline


ronaldv - 07.03.09 16:41

AGO ROOST
ik 36906182214

AA-Autorent juhatuse liige

A.A. AUTORENT JA AUTOD OÜ
Registrikood: 11228798

BIRX OÜ
Registrikood:11057463 (päris punane ikka)

Sõidab Mercedes-Benz G350(350 BAV) ja Saab 9-5

GSM-id
5066488
neid peaks mitmeid veel olema


Elab kusagil Jüri taga!




Toovad Leedust uutele autodele varuosasid!Odavam on eestist uued osta:D

Mehel on 9 ametit ja 10-nes on ikka nälg

Ta jutt on ainult üks suur vale ja hädine vabandus....ei tasu tegemist teha sellise mehega!

Tegeleb ka mingil määral mustalt ehitusega!


Mees on mulle juba 3 kuud 5000.- võlgu ja seda ka maksta ei suuda!


pampkuri - 07.03.09 22:54

Puudutab ennekõike veoautode ja muu rasketehnika omanike, nimi Sergei umbes viiekümnentates hallipeaga tõmmunahaga kaalub ca 120 kg räägib vene keelt. Skeem seisneb selles et lubab mahamüüja venemaale, või ostja leida sinu veoautole. Siis tuleb sulle paar kõnet venema numbrilt vahel ilmub kohale ka venema numbritega maasturiga. Siis hakab mingit soga ajama seoses mingite dokumentide ajamisega ja selleks vaja mineva rahaga mida tal on kohe vaja. Vahel palub raha kanda naisterahva kontole. <Tavaliselt sõidab erinevate autodega mis on eestis registris
Lausa uskumatu kui palju inimesi on selle skeemiga orki tõmmanud. Elukohaks on Pärnu. Tema jutule lisab usutavust see et ta on tõesti ka üht teist vahel kogemata maha müünd mina tean kahte müüki ja viite pettuse ohvrit.


ronaldv - 08.03.09 10:18

Tsitaat:
Algselt postitas: Meevaras
Tsitaat:
Algselt postitas: ronaldv





Toovad Leedust uutele autodele varuosasid!Odavam on eestist uued osta:D

Mehel on 9 ametit ja 10-nes on ikka nälg

Ta jutt on ainult üks suur vale ja hädine vabandus....ei tasu tegemist teha sellise mehega!

Tegeleb ka mingil määral mustalt ehitusega!


Mees on mulle juba 3 kuud 5000.- võlgu ja seda ka maksta ei suuda!

Kirjuta siis juba veidi täpsemalt milles pettus seisneb. Kas said külma auto varuosasid ostes või käisid tal mustalt ehitusel tööl ja nüüd ei taha sulle maksta? Hetkel küll mingit petuskeemi siit tekstist ei leia.





Ehituse eest võlgu....esimesed 2 korda maksis....nüüd peidab ennast maa alla ja ma pole ainuke kellele on võlgu!


iff2 - 16.03.09 19:07

Hoiatan kõiki OÜ Carart eest. Ärge tehke neile mitte mingisugust ettemaksu, sest Teie asjad jäävad tarnimata ja raha tagasi kandmata, samuti on firmal maksehäire. Ilmselt on see firma põhja poole teel ja röövitakse veel niipalju kui saab. Vassitakse ja valetatakse ka Tarbijakaitsele. Ettevaatust veelkord.


GOLFIST - 16.03.09 23:12

Segaks hõõguvat sütt tuha all..

Kas keegi midagi Sellest Aimar Erapardist on viimasel ajal kuulnud?


Vanja - 20.04.09 08:16

Minu keis leidis lahenduse ja võlgnikul on siiski südametunnistus olemas.


sam - 21.04.09 18:18

Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Puudutab ennekõike veoautode ja muu rasketehnika omanike, nimi Sergei umbes viiekümnentates hallipeaga tõmmunahaga kaalub ca 120 kg räägib vene keelt. Skeem seisneb selles et lubab mahamüüja venemaale, või ostja leida sinu veoautole. Siis tuleb sulle paar kõnet venema numbrilt vahel ilmub kohale ka venema numbritega maasturiga. Siis hakab mingit soga ajama seoses mingite dokumentide ajamisega ja selleks vaja mineva rahaga mida tal on kohe vaja. Vahel palub raha kanda naisterahva kontole. <Tavaliselt sõidab erinevate autodega mis on eestis registris
Lausa uskumatu kui palju inimesi on selle skeemiga orki tõmmanud. Elukohaks on Pärnu. Tema jutule lisab usutavust see et ta on tõesti ka üht teist vahel kogemata maha müünd mina tean kahte müüki ja viite pettuse ohvrit.


Mingi Pärnust pärit venekeelt kõnelev kodanik käib juba teist kuud nagu uni peale autokraana müügiga venesse. Kuulutuse leidis auto24-st, lubab tollis paberid korda ajada. tel 5584354 nime ei mäleta. Helistas veel tänagi ja tahtis kokku saada.


Memphisc - 14.06.09 19:00

Tasub äärmiselt ettevaatlik olla kasutaja Aiku113 puhul. Kord sai ta käest CD-Box ostetud, mis temasõnul pidavat töötama. Kahjuks ei võta elukas voolugi sisse. Tegu peetis asjaga.
Andmed: 55697348; ago113@hot.ee


madu - 14.06.09 19:04

Tsitaat:
Algselt postitas: Memphisc
Tasub äärmiselt ettevaatlik olla kasutaja Aiku113 puhul. Kord sai ta käest CD-Box ostetud, mis temasõnul pidavat töötama. Kahjuks ei võta elukas voolugi sisse. Tegu peetis asjaga.
Andmed: 55697348; ago113@hot.ee


Kas suhtlesid pärast müüjaga ka? Äkki võtab tagasi? Või panid kohe siia kirja?


vodo - 21.06.09 08:42


Hb4avant - 18.07.09 17:17

LEO KUNZ
võlgu 20 000
olin ilma lepinguta tööl ja sain piki perset.


hellz - 14.08.09 16:01

Kõigil kellel on probleeme olnud Aivar Tihomiroviga ja soovivad teda leida vöi kätte saada, siis palun kontakteeruge minuga hellz@hot.ee


Yll76 - 31.08.09 16:18

Kui kuulete midagi sellisest mehest nagu MART SPEEK Saue vald Laagri Kuuse41. Siis võite kohe käeluud ja muud luud ka puru peksta. Hoidke ennast tema eest. Et hea mees kes lubabki.:mad:


SaabAero - 03.10.09 10:57

To: Geo - Saan abiks olla Kaido Kastani leidmisel.


audicompetition - 23.10.09 21:53

Kindlasti ei soovita ma osta kellelgi autot Margus Elu käest, sest mina ostsin ja sain päris kõvasti vastu pükse.
Kui ostma läksin siis auto oli paistis korralik mootor töötas ilusti ja midagi välja ei paistnud et oleks suurem viga ja mis kõige tähtsam, väga ilus jutt oli mehel ja väga sõbralik mees on aga ta ütles et mootoril on vaja vahetada ainult klapisääre tihendid ja selle peale ma välja läksingi aga kui lõpuks see aeg kätte jõudis kui hakkasime mootorit lahti võtma siis tuli välja et mootorit on juba lahti võetud, mis tundus juba alguses kahtlane ja mida rohkem me seda mootorit lahti võtsime seda enam vigu välja tuli.
Kokkuvõtteks: mootor oli läbi omadega ehk siis saaled olid viimase piiri peal, silindrid ja kolvid olid kahjustatud, väljalaske kollektoris oli 5cm pragu. Ja mis kõige tähtsam, klapisääre tihendid olid uued.


jippy1 - 19.11.09 20:53

Mina saanud siis petta kasutaja kfd käest, tahtsin siis temalt piduri supoordeid osta, kandisn raha üle aga tüüp senimaani pole saatnud, telefoni ka vastu ei võta, ning sõnumitele ei vasta. Nimi temal siis Janis Veldre.


magiorav - 19.11.09 20:56

Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
Mina saanud siis petta kasutaja kfd käest, tahtsin siis temalt piduri supoordeid osta, kandisn raha üle aga tüüp senimaani pole saatnud, telefoni ka vastu ei võta, ning sõnumitele ei vasta.

Ma ostsin tema käest radika, ootasin üle nädala aga sain ikka kätte.


Ardo - 19.11.09 20:59

Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
Mina saanud siis petta kasutaja kfd käest, tahtsin siis temalt piduri supoordeid osta, kandisn raha üle aga tüüp senimaani pole saatnud, telefoni ka vastu ei võta, ning sõnumitele ei vasta.

Ma ostsin tema käest radika, ootasin üle nädala aga sain ikka kätte.


Arvestage, et kui saadab lihtpostiga siis võib poolteist nädalat ka saatmisega minna. Enal kogemused olemas: ootasin tuleklaasi, vahemaa oli ca 100km aga kohale tuli nädal ja 1 päev, lihtkirja ootasin täpselt poolteist nädalat, seega järeldused võite ise teha. Aga muidugi ei õigusta see telefoni mitte vastuvõtmist.


magiorav - 19.11.09 21:01

Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
Mina saanud siis petta kasutaja kfd käest, tahtsin siis temalt piduri supoordeid osta, kandisn raha üle aga tüüp senimaani pole saatnud, telefoni ka vastu ei võta, ning sõnumitele ei vasta.

Ma ostsin tema käest radika, ootasin üle nädala aga sain ikka kätte.


Arvestage, et kui saadab lihtpostiga siis võib poolteist nädalat ka saatmisega minna. Enal kogemused olemas: ootasin tuleklaasi, vahemaa oli ca 100km aga kohale tuli nädal ja 1 päev, lihtkirja ootasin täpselt poolteist nädalat, seega järeldused võite ise teha. Aga muidugi ei õigusta see telefoni mitte vastuvõtmist.

Mulle saatis ta cargoga.


lkallas - 19.11.09 21:22

Ettevaatust inimesega, kes nimetab ennast netiavarustes nimega: mait91
Tegu on siis poisikesega, kes kujutab endale ette, et ta müüb varuosi ja muud autodega seonduvat nänni. Elukoht Põlva.

Konkreetne kogemus: Otsisin audile keskkonsoolis olevaid lüliteid ja antud isik pakkus lausa 7 tükki. Andis oma numbri ja sai siis kokku lepitud, et lähen õhtul Põlvasse ja helistan talle kui kohal. Helistasingi aga oh imet - see number polnud kasutuselgi.

Kuna sain lülitid järgmine päev teise inimese käest siis polnud hullu.

Nüüd 2 nädalat tagasi pakkus mulle audi salongi põhjavaipa. Korralik ja puha. Kui tahtsin kätte saada siis hakkasid ulmelised vabandused tulema. Hiljem ka täielik kõrvaleviilimine asjast. Küsisin, et kus põhjamatt on, ütles, et Põlvas ringtee tänava lammutuses. Sinna helistades öeldi, et põhjamatte pole juba ammu ja maitu ka keegi ei tunne.

Sellised "ärimehed" on liikvel siis. Õnneks raha kaotsi ei läinud. Aga lubadus on siiski lubadus isegi kui vaid suuline.

Pildid


Simps - 19.11.09 21:26

Kontrollisid ikka enne lingi siia riputamist, et reidikonto omanik on see, kes villast ajab ?


lkallas - 19.11.09 21:27

Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Kontrollisid ikka enne, et selle reidikonto omanik on ikka see, kes villast ajab ?


Jah!
Vestlesin temaga Messengeris: mait91@windowslive.com

Rate kontol sama messengeri aadress, vanus ja elukoht Põlva - ei saa olla kokkusattumus!


jippy1 - 25.11.09 16:53

kfd Janis Veldre saada mulle minu piduri suppordid ära mida olen peaaegu 3 nädalat oodanud.
Sa küll ütlesid kunagi eelmine nädal, et panid smart posti aga siiamaani pole mingit teadet mulle tulnud, niiet vale jutt.
Ja telefoni ka vastu ei võta, ma saan aru, et minu numbrit ei võta, aga olen mingilt 4 numbrilt proovinud helistada ikka vastu ei võta :mad:
väga halva mulje see tüüp jätnud.

Vabandust oli jah vigane kasutajanimi. Andmed said antud telefoniteel temale.

Mida peaks tegema tahaks ikka omi asju kätte saada, raha on makstud, tüüp müüb vapralt teisi asju edasi, võopola teeb teistele sama nalja?


UM - 03.12.09 19:29

Hoiatus kõigile! Kui helistatakse telefonilt 56773772 ostu-müügi (varuosad) puhul, siis olge ettevaatlikud! Tegu venelasega, kes pani täna koos varuosadega ajama, telefoni ta vastu ei võta ja raha kauba eest ei maksnud! Juhul kui keegi teab antud numbri taga olevat isikut, oleks info eest väga tänulik!


magiorav - 03.12.09 19:30

Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
kfd Janis Veldre saada mulle minu piduri suppordid ära mida olen peaaegu 3 nädalat oodanud.
Sa küll ütlesid kunagi eelmine nädal, et panid smart posti aga siiamaani pole mingit teadet mulle tulnud, niiet vale jutt.
Ja telefoni ka vastu ei võta, ma saan aru, et minu numbrit ei võta, aga olen mingilt 4 numbrilt proovinud helistada ikka vastu ei võta :mad:
väga halva mulje see tüüp jätnud.

Vabandust oli jah vigane kasutajanimi. Andmed said antud telefoniteel temale.

Mida peaks tegema tahaks ikka omi asju kätte saada, raha on makstud, tüüp müüb vapralt teisi asju edasi, võopola teeb teistele sama nalja?

Kas saite oma mure lahendatud, ostetud radikas on ka suht ära hooratud


jippy1 - 03.12.09 22:16

kfd: selle tüübiga ikka ei saanud, mingipäev saatsi mule sõnumi, et paneb posti aga ei haisugi, nädal peaaegu juba möödas, maisaa aru mida selliseid vendi audiklubis hoitakse võiks mingid hoiatused olla, aga ei midagi, tüüp müüb vapralt asju edasi, kuu aega ikka ei saadaks juppe!


juks11 - 04.12.09 14:47

Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Kahjuks pean panema siia kah ühe klubiliikme, kelle võlasumma on u 26 000.- (diisli kõrgsurvepump).

Ma ei paneks siia nime kirja aga kuna viimane tähtaeg oli sellel nädalal ning viimasel nädalal telefon kõnedele ei vasta siis üritaks asja veel viisakalt lahendada ning inimesega kontakti saada, seega paluks kõigil kellel infot antud inimese kohta on, minuga või temaga kontakteeruda ning leiame ehk asjale veel korraliku lahenduse.

Nimeks siis Kaido Sapel (IK377111700XX), asukohaks peaks olema Saaremaa, autoks 98a A8 2,5TDI ning telefoni numbriks 5182992



Mees siiani kadunud ja võlga tasunud pole!


laur - 07.12.09 15:23

Igasugune info Mati Karu kohta on oodatud. Peaks elama Pärnus või Paikusel. Jaanuaris saab aasta täis kus ta on mulle 2700.- võlgu. Pole väga suur summa kuid jonni ma ka ei jäta. Asi käis juba kohtus vahepeal ja tsiviilhagi käigus mõisteti antud summa mulle välja. Mingit tähtaega seal kahjuks kirjas ei olnud. Enne kohtutäituri poole pöördumist proovin siis hea inimene olla ja helistada talle, et ehk ta maksab selle ilusti ära.

Seega telefoninumber oleks väga teretulnud.


rocket - 08.12.09 09:36

Minu ettepanek on sellised natuke privaatsemad teemad muuta ainult klubiliikmetele või siis ka huvilistele nähtavaks. Audiclub foorum ei ole ju avalik võlgnike või petturite häbipost. Samuti võib vastuolu tekkida isikuandmete kaitsmisega, kui siin juba pereelu üksipulgi lahti harutatakse.
Imagoloogiliselt see auto ja tehnikaklubile kasuks ei saa tulla. See info võib omada väärtust nagu iga muugi (blogi) või suurendada populaarsust/külastatavust, aga tegemist on siiski suure off topic'uga.


kps - 08.12.09 09:45

Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Minu ettepanek on sellised natuke privaatsemad teemad muuta ainult klubiliikmetele või siis ka huvilistele nähtavaks. Audiclub foorum ei ole ju avalik võlgnike või petturite häbipost. Samuti võib vastuolu tekkida isikuandmete kaitsmisega, kui siin juba pereelu üksipulgi lahti harutatakse.
Imagoloogiliselt see auto ja tehnikaklubile kasuks ei saa tulla. See info võib omada väärtust nagu iga muugi või suurendada populaarsust/külastatavust, aga tegemist on siiski suure off topic'uga.

Teema on kõigi silmadele ja nii ka jääb. Ka huvilised ja avalikkus võivad lugeda, kelle või millega tegemist poleks vaja teha.
AC pole kohtumõistja ega võlanõudja vaid infokandja, kus isikud saavad oma kehva kogemust levitada. See, kas postides esineb sellist infot, mis puudutab isiku privaatsust, on jälgimise all ja kustutatakse kui tekib vähimgi kahtlus.


Ardo - 17.02.10 18:19

Pean ka siia listi lisama ühe nime. Pole küll Audidega seotud, aga hoiatan ikkagi teisi foorumlasi.

Nimeks siis Kaido Kiisk, tegeleb pettuste varastamiste ja räigete valetamistega.
Ostis läppari, tegi tonn ettemaksu, saatsin läppari ära ja ootan siiani teist tonni. Viimane jutt oli tema poolt see, et asub ta Soomes tööl. Sai natuke uurida, asub ta hetkel ja muidu ka Järvamaal, Koigi vallas, Päinurme külas.

Seega hoiduge sellest tüübist.


audi112 - 18.02.10 21:31

Siis küsimus kasutjale jippy1 kas said oma jupit kätte või maksis raha tagasi küsin kuna tegutseb
kfd jälle.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=77251


jippy1 - 18.02.10 21:41

Sain kätte pm, aega läks aga asja sai, maitea mis tal pähe tuli et ära saatis:D
Kuid kokkulepidut asjadest olid piduriklotsid puudu ja 1 asi mis ühendab piduri sadulat ja suposrdit, see vahe pikk pulk, see tuleb nüüd ise uus teha:(


guidomaata - 12.03.10 18:57

Nimi: Reigo Koovit

AC: A4-Turbo

Isikukood:38807114917



Elukoht:Suure-Jaani Linn Supeluse3/Viljandimaakond

PETTUR,KES TEGELEB AUDIDE VÄLJAPETMISEGA!!!!

:mad:


ulmefm - 19.08.10 07:59

Hoiatauseks kõigile! Tegemist mitte teha sellise kodaniku nagu VEIK* PAJULAGA ik3740620034*, kes on äärmiselt veenva jutuga, ning kellele meeldib võõra kinnisvara tagatisel või muul moel suuremaid summasi "laenata" Samuti ettevatlik on mõistlik olla KADRI PAJUL* ik4780325026* suhtes, kes eelmainitud kodaniku "laenusi" käendab. Samuti hoiatan JOHANNES PAJULA eest, kes motika velgesi juba paar aastat "laenab".


ash - 19.08.10 08:57

Tsitaat:
Algselt postitas: ulmefm
Hoiatauseks kõigile! Tegemist mitte teha sellise kodaniku nagu VEIK* PAJULAGA ik3740620034*, kes on äärmiselt veenva jutuga, ning kellele meeldib võõra kinnisvara tagatisel või muul moel suuremaid summasi "laenata" Samuti ettevatlik on mõistlik olla KADRI PAJUL* ik4780325026* suhtes, kes eelmainitud kodaniku "laenusi" käendab. Samuti hoiatan JOHANNES PAJULA eest, kes motika velgesi juba paar aastat "laenab".


Sattusid nüüd ühe perekonna otsa või. Kui 1 juba pätt, siis ise ka ei õpi, et laenad edasi ??? Või on see miskine perekonnatüli ?

Vabandust teema segamise pärast, aga tundub natuke koomiline isegi, et 3 inimest, sama perekonna nimega ja kõigelt saad pügada... kus siis oma silmad ja mõistus on... ?


ulmefm - 21.08.10 14:33

Nad kolmekesi ühes ja samas skeemis sees lihtsalt.


terve87 - 22.08.10 13:09

Hoiatan ka siis omalt poolt kasutaja kfd -janis veldre- eest. Kes teab selle mehe kontakte paluks mulle saata. Läheks talle külla ja teeks ühe õlle.


Kuits - 22.08.10 13:45

Tsitaat:
Algselt postitas: terve87
Hoiatan ka siis omalt poolt kasutaja kfd -janis veldre- eest. Kes teab selle mehe kontakte paluks mulle saata. Läheks talle külla ja teeks ühe õlle.


Täpsusta palun oma pettumust - niisama paugutada ka inetu!


TJSigar - 22.08.10 14:28

Tsitaat:
Algselt postitas: guidomaata
Nimi: Reigo Koovit

AC: A4-Turbo

Isikukood:38807114917



Elukoht:Suure-Jaani Linn Supeluse3/Viljandimaakond

PETTUR,KES TEGELEB AUDIDE VÄLJAPETMISEGA!!!!

:mad:


See kukk jalutab igapäev viljandis ringi..


terve87 - 23.08.10 17:26

Kasutaja kfd lubas mulle saata starteri. Raha mees sai aga mina starterit mitte. Algul suhtles ilusti priva teel jne aga nüüd kadunud. Põhimõtteliselt sama teema mis teistelgi siin teemas olnud. Kahju et ma seda teemat siin varem läbi ei lugenud. Summa muidugi ei ole suur aga noh asi on põhimõttes.


irmelin - 24.08.10 05:59

Tsitaat:
Algselt postitas: huljes
No mina risti ette ei löö kui vajadus leida ja kui muidu välja ei poe siis kuidagi ülesse leitakse, kasvõi pereliikmete kaudu.
Sooviksin ka siis foorumi kasutajate Tartu poolsest otsast abi,ehk siis selline vend nagu on seda Alo Hõim, kõik eelnevad aadressid mis internetist leitud vms on läbi käidud, võlanõudega ka kohtusse pöördutud kuid tulemust ei ole. Rahast olen juba loobunud aga ülesse tahaks ikka leida, kui kellelgil infi tartust siis andku teada.
Alo Hõim, Megafoster OÜ - võlgnevus üle 100k kokku
Rainer Jürgenson - kaasosaline



Postitus on küll juba suht vana, aga Alo endiselt suller. Puutusin kokku tema firmaga PARTSEST OÜ, Reg. kood: 11441763,
2010 alguses avas poe Jõgeval, müüsin seal tsiklit. Poele tekitas maksuvõlad, telefonile ei vastanud, pidin ise ratta kevadel 2010 sealt ära toimetama.
Kuulsin juttu, et tal hetkel pood Tartus Ringtee tn, Leivakombinaadi vastas, Pimedate Ühingu majas, kodumasinate ja kauakivide müügiplatsi läheduses.
Ehk on abi tema kättesaamisel Alo Hõim isikukood 37107155211, viimane tel 56711677


kps - 16.09.10 20:25

Soovitan soojalt kasutada enne igasugu tehinguid kindluse mõttes Selle portaali teenuseid otsingu mõttes.

link1, link2, link3

Ei taha küll midagi väita, aga ei tundu just selline isik olevat, kellele järelmaksuga tahaks midagi anda. Loodame, et tegemist ikka õige isikuga.


ergoh - 17.09.10 10:22

Ei tea kas just kasutajat Techz saab petturiks liigitada, aga tema jutu järgi kauba kvaliteet ja reaalne kvaliteet ei ole võrdelises seoses. Et vaadake ette kui posti teel midagi ostma hakkate.
Jutt nimelt pikast Audi 90 esitulest. Müüdav ese pidi olema heas korras. Kätte saades olid kõrvad tulel ise meisterdatud (julmalt tule külge kruvitud, peaaegu läbi reflektori.), reflektor kuskil nuka taga üle värvitud(tolm ja muu jura all).


Kiku - 13.10.10 09:42

Said siis lõpuks auto kätte ikkagi?


a6audi - 13.10.10 18:06

Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Soovitan soojalt kasutada enne igasugu tehinguid kindluse mõttes Selle portaali teenuseid otsingu mõttes.

link1, link2, link3

Ei taha küll midagi väita, aga ei tundu just selline isik olevat, kellele järelmaksuga tahaks midagi anda. Loodame, et tegemist ikka õige isikuga.

Samuti soovitan vaadata kohtulahendite registrit. Sisesta nimi ja otsi. SIIN näete kohtulahendeid kuni 2006 aastani ja 2006 aastast edasi näete lahendeid SIIT
Oleks mina oma ajal neid teadnud, oleks hulga vähem jama kaelas:(


jippy1 - 18.10.10 15:04

Autovärk on suht kahtlane, hakkan tegelema konkreetsemalt asjaga!


Kiku - 18.10.10 17:38

Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
Autovärk on suht kahtlane, hakkan tegelema konkreetsemalt asjaga!


Enam siis sinist kupeed sinu käsutuses pole?


Ls - 29.10.10 19:06

Pole muud kui otsi aga ost-müük lepingut.
ÄRGE müüge ega ostke sõlmides 1 müügilepingu koopiat, alati tehke kaks eksemplari, et saaks tõestada, et te müüsite/ostsite auto sel ja sel kuupäeval jne, siis pole Teie mure, mis autoga tehakse, kas kirjutatakse ümber või mitte. Pealegi alati küsige dokumenti, mingisuguse allkirja samasuse suudab ka poolpime ilmselt tuvastada.


Harry_R - 29.10.10 19:28

Alusta kasvõi Google otsingust. Ise trükkisin selle just sisse ja tulemus:
Aivar Sammul

Kindel, et Aimar? Leidsin Aivar Sammul Googlest. Kuna ma ise Näoraamatuga seotud ei ole, siis ei tea, kas ka täpsemaid andmeid on ja ei tea kas on ka õige inimene, kuid proovi. Rohkem aidata ei oska.


kavalkutt - 30.10.10 17:13

Asi korras inimene leitud. Küll on tore kui on palju tutavaid :)


pampkuri - 09.11.10 11:18

Ettevõtte nimi: HOTLUXOR OÜ
Aadress: Mai 34-67 80045 Pärnu

Jaan Kuum ja Rain Eedra veavad asja.

Raha ootan juba aasta otsa, telefonidele vastatakse vahel harva ja siis räägitakse mingit ulme juttu.
Kristjan Blumfeldt 5X3X7X3X8X8X3X7


puruvana - 16.12.10 18:22

kõik Ok


liialove - 18.12.10 17:48

Pettur käes hetkel ja asjad selginimisel.


Tõnts - 25.12.10 18:35

Nii lisan sis siia ka uue petturi : Meelis Välimets, tegutseb ehitajana (soss-sepp) meilt võttis katusepakkumise ja sai 34k ettemaksu ja sinna see asi jäi, pool aastat lubadusi, et kohe kohe sõidab plekk õuele ja ei miskit. Hetkeks on lepingu sõlmimisest möödas poolteist aastat ja sinna see jääb, yxgi võlanõudja ega inkasso ei saa tema käest rahasid kätte. Firma nimi oli TradeGate. Ja nyydseks on tal uus firma - ABC Invest (nii ytlesid mulle informaatorid). Hoiduge oma rahulolu nimel sellest inimesest.


vedru - 31.12.10 07:30

Infoks klubilistele, et kes teeb tegemist kasutajaga loko, siis teadmiseks, et kaup, mis teieni jõuab, pole see, mida tahtsite ja puudub igasugune tagasisaatmis võimalus. Ei jää vaesemaks, summa pole suur, aga võite petta saada. Nimeks siis poisikesel, võib nii öelda küll, kui sünniaega vaadata, on HENRI SIKK Põlvamaalt.


Jesus - 29.01.11 10:35

Soovitan soojalt-ärge ostke ega müüge Aivar Kiiserile midagi kui ei soovi sattuda sekeldustesse.
Noormehel on kombeks iga talle mitte meeldiva asja puhul kaevata Võsareporterile ja nõuda rahalist hüvitist.
Olge ettevaatlikud selle noormehe suhtes.


Vihane-Tihane - 29.01.11 12:00

Võibolla on too foto kuskilt siin foorumist juba läbi jooksnud, kuid sellesse alateemase sobib see nagu rusikas silmaauku.

http://static3.nagi.ee/i/p/702/93/17573397e8ec94_o.jpg


Jesus - 31.01.11 14:21

Kuule Aivar-ära nüüd mängi siin süütut tallekest!Me mäletame väga hästi mis tsirkust sa siinmail tegid.Sulle peaks meelde tulema küll...
Eile Todi,homme Joosep.Enne kui kedagi süüdistama hakkad vaata kõigepealt iseennast.Sellised alusetud süüdistused võivad oodata teisigi.Näide juba olemas.Pakk sulle hilines aga sina juba pasundad siin.
Hoidke eemale sellest isikust-meie siin põhjamaal teame mis mehega on tegu.


loko - 28.02.11 19:51

Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Infoks klubilistele, et kes teeb tegemist kasutajaga loko, siis teadmiseks, et kaup, mis teieni jõuab, pole see, mida tahtsite ja puudub igasugune tagasisaatmis võimalus. Ei jää vaesemaks, summa pole suur, aga võite petta saada. Nimeks siis poisikesel, võib nii öelda küll, kui sünniaega vaadata, on HENRI SIKK Põlvamaalt.

Kuule millest me räägime? Ma panin sulle PS-i täpselt kõik kirja, mis olid seal antenni aju peal kirjas, mitu seda otsa jnejne.
Kust ma pean teadma et sa enda vana aju mulle üldse ei saada?
Andsin niipalju infi kui sain, ja SINA ütlesid , et jah see ongi.
Panin teele , said kätte ja siis tuli alles , et ah ikka ei sobi.
Pole kellegagi veel ühtegi probleemi tekkind, ei tea mille poole sa pürgid!!?


vedru - 28.02.11 19:56

Tsitaat:
Algselt postitas: loko
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Infoks klubilistele, et kes teeb tegemist kasutajaga loko, siis teadmiseks, et kaup, mis teieni jõuab, pole see, mida tahtsite ja puudub igasugune tagasisaatmis võimalus. Ei jää vaesemaks, summa pole suur, aga võite petta saada. Nimeks siis poisikesel, võib nii öelda küll, kui sünniaega vaadata, on HENRI SIKK Põlvamaalt.

Kuule millest me räägime? Ma panin sulle PS-i täpselt kõik kirja, mis olid seal antenni aju peal kirjas, mitu seda otsa jnejne.
Kust ma pean teadma et sa enda vana aju mulle üldse ei saada?
Andsin niipalju infi kui sain, ja SINA ütlesid , et jah see ongi.
Panin teele , said kätte ja siis tuli alles , et ah ikka ei sobi.
Pole kellegagi veel ühtegi probleemi tekkind, ei tea mille poole sa pürgid!!?


Ärkasid talveunest w?
Loe kirjavahetus uuesti põhjalikult läbi, siis saad ise ka aru...
Mida ma tast ostan, kui ei sobi???
Mul ka ei ole, sorri, valetan, 6kl. oli üks probleem, nüüd teine:D


Miko.R - 02.03.11 16:49

Tsitaat:
Algselt postitas: ööbic
Joonap Turi ik.38611272710
ka suli.
on keegi teadlik ta asukohast ja tel. numbrist




Joonap Turi on hetkel Tallinnas kohtu eeluurimise all, kui kellegil on pretensioone siis antke sellest märku politseisse.


kaasik - 04.03.11 12:29

Petis: Aldo Õispuu
Tegeleb siseviimistlusega, skeem umbes selline, et vahendab tööle ja jätab rahad maksmata!
Jutt suur ja ümmargune aga lubadused jäävad ainult lubadusteks. Ei soovita temaga tegemist teha!


loko - 06.03.11 13:25

Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: loko
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Infoks klubilistele, et kes teeb tegemist kasutajaga loko, siis teadmiseks, et kaup, mis teieni jõuab, pole see, mida tahtsite ja puudub igasugune tagasisaatmis võimalus. Ei jää vaesemaks, summa pole suur, aga võite petta saada. Nimeks siis poisikesel, võib nii öelda küll, kui sünniaega vaadata, on HENRI SIKK Põlvamaalt.

Kuule millest me räägime? Ma panin sulle PS-i täpselt kõik kirja, mis olid seal antenni aju peal kirjas, mitu seda otsa jnejne.
Kust ma pean teadma et sa enda vana aju mulle üldse ei saada?
Andsin niipalju infi kui sain, ja SINA ütlesid , et jah see ongi.
Panin teele , said kätte ja siis tuli alles , et ah ikka ei sobi.
Pole kellegagi veel ühtegi probleemi tekkind, ei tea mille poole sa pürgid!!?


Ärkasid talveunest w?
Loe kirjavahetus uuesti põhjalikult läbi, siis saad ise ka aru...
Mida ma tast ostan, kui ei sobi???
Mul ka ei ole, sorri, valetan, 6kl. oli üks probleem, nüüd teine:D

Audi ammu müüdud, ja polnd asja siia enam.
Loetud, kirjeldasin teda nii palju kui võimalik, ja sa ütlesid et sulle sobib,
oli meil juttu mingist tagasi ostmisest v?
mul muudki teha kui lolli mängida sinuga siin, said mis tahtsid.
Naljad ka vähe tehnilised sul !


margus - 15.03.11 20:09

Tõstatan üles kasutaja "k2lm3r" teema. Nimelt ausast ja ilusast jutust saab nagu ikka kõrvalehiilija ja suli. Enne kauba tehingut uurisin numbri järgi ka tüübi tausta ning tundus OK erinevatest foorumitest, kuid nüüd on tegelane juba mõnda aega kontaktivõimetu ja väldib.
Mõni aeg tagasi sai müüdud talle käigukast ning tasumise koha pealt leppisime kokku, et saab enne testida tema autol - mõistlik et testida ikka vaja. Kuid nädala alguse ülekandest on saanud lubadused stiilis "juba tehtud" ja "kohe õhtul teen" ning siit veel edasi täielik vältimine nii telefoni kui kirja teel.

Kasutaja "K2lm3r", pärisnimi Kalmer Piirimets, GSM 545 11 303, http://www.piirika.ee


KARHU112 - 19.05.11 08:15

Tsitaat:
Algselt postitas: huljes
No mina risti ette ei löö kui vajadus leida ja kui muidu välja ei poe siis kuidagi ülesse leitakse, kasvõi pereliikmete kaudu.
Sooviksin ka siis foorumi kasutajate Tartu poolsest otsast abi,ehk siis selline vend nagu on seda Alo Hõim, kõik eelnevad aadressid mis internetist leitud vms on läbi käidud, võlanõudega ka kohtusse pöördutud kuid tulemust ei ole. Rahast olen juba loobunud aga ülesse tahaks ikka leida, kui kellelgil infi tartust siis andku teada.
Alo Hõim, Megafoster OÜ - võlgnevus üle 100k kokku


Kudi - 30.05.11 17:12

Hoiduge sellise tüübiga äri tegemast nagu Kaur Lõpp tel 55685088, foorumis kasutaja meh. Sai temalt juppe tellitud, kandsin raha üle pidi paki posti panema. Kaks nädalat minu nr vastu ei võtnud, korra sain tuttava nr helistades kätte siis ka ainult lubadused, et pakk teel. Lõpuks sai mõõt täis uus kõne võõra numbriga müügikuulutusele seekord siis kokkusaamisega pärnus. Ilmus siis kohale esitles ennast müüja sõbrana ja muinasjutte tuli nagu Antskristjan anderseni sahtlist. Neid asju mis mul vaja oli tal muidugi ei olnud.


ReimoRaud - 31.05.11 14:20

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/eestlane-moisteti-leedus-14-aastase-tudruku-vagistamise-eest-3-aastaks-vangi.d?id=4697 6664



Tsitaat:
Algselt postitas: ronaldv
AGO ROOST
ik 36906182214

AA-Autorent juhatuse liige

A.A. AUTORENT JA AUTOD OÜ
Registrikood: 11228798

BIRX OÜ
Registrikood:11057463 (päris punane ikka)

Sõidab Mercedes-Benz G350(350 BAV) ja Saab 9-5

GSM-id
5066488
neid peaks mitmeid veel olema


Elab kusagil Jüri taga!




Toovad Leedust uutele autodele varuosasid!Odavam on eestist uued osta:D

Mehel on 9 ametit ja 10-nes on ikka nälg

Ta jutt on ainult üks suur vale ja hädine vabandus....ei tasu tegemist teha sellise mehega!

Tegeleb ka mingil määral mustalt ehitusega!


Mees on mulle juba 3 kuud 5000.- võlgu ja seda ka maksta ei suuda!


killer666 - 04.06.11 17:04

Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Pean ka siia listi lisama ühe nime. Pole küll Audidega seotud, aga hoiatan ikkagi teisi foorumlasi.

Nimeks siis Kaido Kiisk, tegeleb pettuste varastamiste ja räigete valetamistega.
Ostis läppari, tegi tonn ettemaksu, saatsin läppari ära ja ootan siiani teist tonni. Viimane jutt oli tema poolt see, et asub ta Soomes tööl. Sai natuke uurida, asub ta hetkel ja muidu ka Järvamaal, Koigi vallas, Päinurme külas.

Seega hoiduge sellest tüübist.


Helistas mulle ka see vend pakkus soovis oleva lapaka eest ulme hinda , aga et algul thab arvutit ja siis nädal hiljem maksab raha. Ütles veel , et tuleb kuhugi järvamaale tööle.


tanellenat - 06.06.11 19:14

Tsitaat:
Algselt postitas: Kudi
Hoiduge sellise tüübiga äri tegemast nagu Kaur Lõpp tel 55685088, foorumis kasutaja meh. Sai temalt juppe tellitud, kandsin raha üle pidi paki posti panema. Kaks nädalat minu nr vastu ei võtnud, korra sain tuttava nr helistades kätte siis ka ainult lubadused, et pakk teel. Lõpuks sai mõõt täis uus kõne võõra numbriga müügikuulutusele seekord siis kokkusaamisega pärnus. Ilmus siis kohale esitles ennast müüja sõbrana ja muinasjutte tuli nagu Antskristjan anderseni sahtlist. Neid asju mis mul vaja oli tal muidugi ei olnud.


Selle asemel sa siis võtsid tema garaasist kaasa mida heaks arvasid ehk see teeb sinust varga... või mis sa arvad???
Võetud on
audi 100 plokikaan mis on lihvimises käinud ning siis ka veljed. Sobivad Honda accord -le
Sa said oma asjad kätte, seda tean kohe kindlalt:mad::mad:


a6audi - 06.06.11 20:11

Tsitaat:


Selle asemel sa siis võtsid tema garaasist kaasa mida heaks arvasid ehk see teeb sinust varga... või mis sa arvad???
Võetud on
audi 100 plokikaan mis on lihvimises käinud ning siis ka veljed. Sobivad Honda accord -le
Sa said oma asjad kätte, seda tean kohe kindlalt:mad::mad:

Hetke seisuga tundub, et see pole vargus vaid tasaarveldus. Kui inimene on võlgu ja seda eriti pahatahtlikult siis tulebki nii käituda, et võtta mis võtta annab, sest heaga ju ei saa,seda tean ka kohe kinlalt.


tanellenat - 06.06.11 20:41

Tsitaat:




Hetke seisuga tundub, et see pole vargus vaid tasaarveldus. Kui inimene on võlgu ja seda eriti pahatahtlikult siis tulebki nii käituda, et võtta mis võtta annab, sest heaga ju ei saa,seda tean ka kohe kinlalt.


Tean niipalju, et seal kandis murti 3 garaasi sisse ning tänu sellele kasutaja meh-l käed tööd täis kuna tema oli üks nendest kes kahju kannatas ja läks lihtsalt meelest postitada, kindlasti see ei olnud pahatahtlik.
Valetas ta sellepärast, et kui su juurde satuvad 4 purjus meest ja hakkavad seal vehkima ja nurga taha kohe tõmbama, eriti kui sul on naine ja 8 kuune laps kaasas. Minagi kardaks nende pärast. juppide tellimisest oli 2 nädalat möödas ning vabandan ebameeldivuse pärast, kuid ta sai juppe + kaubapeale ka veel, rohkem kui ta oli tahtnud. Veelgi enam tellitud asjad oli pakitud ja pidid lähi päevade jooksul minema posti. Mis on see põhjus siis varastada teise inimese isiklike asju?


Toomas15 - 06.06.11 21:06

Lugesin seda teemat ja oma elus mõned korrad sellist asja pealt näinud. Kui ma telliksin jupid ja ka 2 nädalat ootaksin kuniks ! mehe mälu värskeneb, isegi siis kui nad garaazis pakitult nurgas seisavad ja ärasaatmist ootavad, siis tuleb mehe mälu värskendada. Lihtne. Pudru, mille kokku keedad helbid kas kuumalt või jahedamalt.Aga profülaktilises mõttes mõjub tulevikuks hästi.


tanellenat - 07.06.11 06:08

Et siis nagu, kui inimene unustas korra(mis muidugi ei ole õige)tuleb kohe kallale minna ja teise mehe asju auto peale laduma hakata ning segi peksta ruum. Tänud. Nüüdsest hakkan sama moodi tegema. Kindel on see, et nii see asi ei jää.


Kudi - 07.06.11 17:28

Oot oot kodanik Kaur unustas küll jah. Unustas 2 nädalat minu nr vastu võtta, unustas privadele vastata, kuigi näha oli et kirjad loetud. Reaalselt polnud tal kõiki neid asju olemaski mis ta lubas saata. Kui ta nii aus mees oli miks ta siis raha tagasi ei kandnud nagu kirjas kirjutasin talle- 25.05 pakk rakveres või raha tagasi. Miks süütu ärimees siis alguses ennast mingi müüja sõbrana esitles ? Mina ei käskinud tal naist ja last kaasa vedada ja lahenduse nende asjade näol pakkus tema ise välja. Mida kuradit sihukest petist veel õigustama hakata. Nagu mu vanamees ikka ütles: räägi jutt mis on jutt ja s*tu si*t mis on s*tt aga ära pasanda!


tanellenat - 08.06.11 14:35

Kirju ei loe tema, kuidas ei olnud asju ah... mina lammutasin audit koos temaga juba aprilli lõpus. kui su juurde satuvad 4 purjus meest ja hakkavad seal vehkima ja nurga taha kohe tõmbama, eriti kui sul on naine ja 8 kuune laps kaasas, muidugi kartis ta nende pärast. Kaasas kuna kust tema teadis et PURJUS vennad lihtsalt lõõma tulid. Õigustan sellepärast, et asjad mille väärtus kuni 300€ olid minu ja mu tuttava omad.


exess - 08.06.11 15:11

Siit järeldus- tervislikum on asju mitte unustada ;)


püstolett - 08.06.11 19:23

Nii.
Minu mõõt sai täis. Kasutaja Mac009, Marko Todi.
Oli üks äri. Tahtis minu käest ühte asja osta. Leppisime kokku asjad, et kunas kätte saab ja mis hind. Hetk enne kohtumist teatas mulle, et krdi jama, et ta polevat veel palka kätte saanud jne, et kas ma annan. Noh, olen isegi saanud niimoodi kaupa, et ei maksa kohe. Asi siis mul kellelegi teisele anda on nii. Leppisime kokku, et paar päeva läheb rahaga aega.
Mis te arvate kas paari päeva pärast seda raha oli. Ei mitte. Ja kas nüüd on---ikka ei ole. Ei võeta enam telefonigi vastu. Nädal tagasi sain kätte. Lubas maad ja ilmad kokku. Nüüd ei ole vist enam vabandust. Summa võin ka öelda. 70 EUR. Pole ka selline raha, et niisama ära võiks kinkida.
Jutt oli muidugi kokkusaamisel selline, et rahad liiguvad pidevalt ja suured summad.
Miks müüsin. Ükskord enne oli ka üks tehing temaga ja tundus normaalne inimene olevat.
Oleks ainult tasunud suu lahti teha, et asja on vaja aga raha saab maksta hiljem.
Asi on põhimõttes. Kui lubad maksta siis maksa, mitte ära jebla telefoni mittevastuvõtmisega jne.
JA seda raha ma ootan kokku juba 3 nädalat. Niikuinii sa loed seda. Mõtle oma asjad korda.

Indrek


EDIT: Sain raha kätte... 2 kuud hiljem. Mitte et ma oleks ära surnud selle pärast, aga asi on põhimõttes. Kui lubad siis tee seda. Mu käest oleks ainult tasunud küsida kasvõi kahe kuu pärast maksmist ja poleks seda teemat tehtud.
Kes temaga äri ajavad. Enne asjad 100% selgeks rääkida ja saab aetud vast kah.


audi_a4_v6 - 16.08.11 06:49

Paraku tuleb ka ise siia üles panna üks tegelane, kes müüb siin foorumis audi coupe juppe. Kasutaja nimega Meelis90, päris nimega Meelis Suursaar, e-mail: vip110@hot.ee, telefoni number: 53003046 ja 53749477, elutseb kuskil Kuressaare kandis, ilmselt Upa külas.
Sai temalt ostetud coupe tagaaknalaud, maksin ära ülekandega 12 eur + 5 eur transport, pidi kohe teele panema, aga peagi hakkas mingi joga ajamine pihta, nüüdseks möödas üle kolme nädala ja kui varem käis ikka jutt, et kohe kohe jõuab ja kohe on seal, siis nüüdseks ei söendata ka enam sõnumitele vastata.
Hiljem tutvusringkonnast kuulsin, et tegemist ongi petisega ja ta on paljudele võlgu. Pakkusin talle veel ühe temale soodsa variandi vähemalt minuga asi ära klaarida, eks näis, kas saab asja.
Igatahes kõigile siis rangelt soovitatav temaga mitte äri ajada!


lkallas - 16.08.11 10:14

Ka mina tahtisn talt mitmeid Coupe juppe osta aga miskipärast ta kadus ära kui pilte või asja kirjeldust soovisin. Õnn oli seekord minu poolel, et temaga äri ei teinud.
Loodan, et saad oma jupi või raha.


juks11 - 16.08.11 10:38

Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Kahjuks pean panema siia kah ühe klubiliikme, kelle võlasumma on u 26 000.- (diisli kõrgsurvepump).

Ma ei paneks siia nime kirja aga kuna viimane tähtaeg oli sellel nädalal ning viimasel nädalal telefon kõnedele ei vasta siis üritaks asja veel viisakalt lahendada ning inimesega kontakti saada, seega paluks kõigil kellel infot antud inimese kohta on, minuga või temaga kontakteeruda ning leiame ehk asjale veel korraliku lahenduse.

Nimeks siis Kaido Sapel (IK377111700XX), asukohaks peaks olema Saaremaa, autoks 98a A8 2,5TDI ning telefoni numbriks 5182992



Mees siiani kadunud ja võlga tasunud pole!


Möödunud taas paar aastat ja ei midagi...


ronaldv - 17.08.11 10:21

Tsitaat:
Algselt postitas: ronaldv
AGO ROOST
ik 36906182214

AA-Autorent juhatuse liige

A.A. AUTORENT JA AUTOD OÜ
Registrikood: 11228798

BIRX OÜ
Registrikood:11057463 (päris punane ikka)

Sõidab Mercedes-Benz G350(350 BAV) ja Saab 9-5

GSM-id
5066488
neid peaks mitmeid veel olema


Elab kusagil Jüri taga!




Toovad Leedust uutele autodele varuosasid!Odavam on eestist uued osta:D

Mehel on 9 ametit ja 10-nes on ikka nälg

Ta jutt on ainult üks suur vale ja hädine vabandus....ei tasu tegemist teha sellise mehega!

Tegeleb ka mingil määral mustalt ehitusega!


Mees on mulle juba 3 kuud 5000.- võlgu ja seda ka maksta ei suuda!



http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/eestlane-moisteti-leedus-14-aastase-tudruku-vagistamise-eest-3-aastaks-vangi.d?id=4697 6664



Äkki teenib ka oma võlad tasa!


audi_a4_v6 - 22.08.11 06:25

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Paraku tuleb ka ise siia üles panna üks tegelane, kes müüb siin foorumis audi coupe juppe. Kasutaja nimega Meelis90, päris nimega Meelis Suursaar, e-mail: vip110@hot.ee, telefoni number: 53003046 ja 53749477, elutseb kuskil Kuressaare kandis, ilmselt Upa külas.
Sai temalt ostetud coupe tagaaknalaud, maksin ära ülekandega 12 eur + 5 eur transport, pidi kohe teele panema, aga peagi hakkas mingi joga ajamine pihta, nüüdseks möödas üle kolme nädala ja kui varem käis ikka jutt, et kohe kohe jõuab ja kohe on seal, siis nüüdseks ei söendata ka enam sõnumitele vastata.
Hiljem tutvusringkonnast kuulsin, et tegemist ongi petisega ja ta on paljudele võlgu. Pakkusin talle veel ühe temale soodsa variandi vähemalt minuga asi ära klaarida, eks näis, kas saab asja.
Igatahes kõigile siis rangelt soovitatav temaga mitte äri ajada!

EDIT: See asi lahenes, saatis viimaks cargoga ära ja aknalaud on käes!


jokerAudi - 06.09.11 05:37

Selline kodanik, nagu Kati Kesa, ei ole just väga usaldusväärne isik. Nimelt, ostsin kevadel tema käest oma praeguse liikuri ja müüja selgitas, et kuna auto on tal pidevalt linnas, siis maakodus on veel 2 auto võtit ning plastikust service võti. Esialgse suhtlemise järgi lubas ta pidevalt minna maale ja saata võtmed posti teel ära või kulleriga või kuidas iganes. Kui mõne aja möödudes polnud ma võtmeid kätte saanud, uurisin edasi, et mis toimub, siis tekkis jutt, et võtmed on üldse tema eks- poiss-sõbra käes, kellega ta ei suhtle jne jne jne. Selgitasin, et mind ei huvita, kas suhtleb või ei, aga kui on kokkulepe meie vahel, siis peab sellest kinni pidama, misjärel lubas ta selle olukorra kiiresti lahendada. Edasi pole ma temaga paraku kontakti saanud, ei vasta ta meilidele, ei kõnedele, samuti ei reageeri lõustaraamatusse jäetud sõnumitele. Elutseb see neiuke kuskil Põltsamaa kandis. Politseisse pole ma veel sellega pöördunud, pole kindel, kas saaks sealt abigi selle asjaga. Lihtsalt panen selle siia kirja, et kaasklubilised teaksid olla ettevaatlikud järjekordse mitteusaldusväärse isiku suhtes :)
Ja ütlen ette ära ka- praegust auto võtit ma kopeerida ei saa, kuna esiteks on sel autol peal immo (võtme kopeerimine läheb üle mõistuse kalliks) ja teiseks on võti ka kergelt kõver, mistõttu Tallinnas võtmemeister ütles, et tema seda kopeerida ei saa kõveruse tõttu.


Coomb18 - 06.09.11 09:49

Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Politseisse pole ma veel sellega pöördunud, pole kindel, kas saaks sealt abigi selle asjaga.


Politsei laiutab sellise asja peale käsi ning soovitab pöörduda tsiviilkohtusse. Kui seadusi lugeda, siis leiab nii mitmeidki paragraafe, mis sind aidata võivad (pettus jne). Tsiviilisikult ostes ongi see jama, et hirmus palju peab vaeva nägema, et om õigust taga ajada. Mõndaaega tagasi just uurisin seda asja kuna vennal oli ka umbes sinna lahtrisse jääv juhus. Nimelt ostis auto (tegemist pole küll audiga aga läheb teemasse vast ikka) MIKK VÄITS nimeliselt isikult. Kuigi lubatud signast ja immost polnud haisugi, siis vend sellega leppis. Keskluku kohta öeldi, et mingi rike. Hiljem selgus, et juhipoolne lukumootor üldse puudu. Said siis kokkuleppele (telefoni teel), et mees maksab jupi kinni ja vend paneb ise paika. Mõnda aega hiljem aga selgus, et autol ka katt puudu. No kena (venna enda lollus küll, et ostes auto alla ei vaadanud). Samas on müüa kohustatud ostjat teavitama puudustest, muidu ongi juba tegemist pettusega jne. Jutt siis selline, et mees unustas kati pagassi visata ja müügihetkel lõi ku**ks ning ei julgenud seda öelda. Aga lubas ka selle kohale toimetada. Lubadus kestis nii kaua, kuni vend hakkas uurima, et miks see üldse alt ära ning mis seisus asi on. Järgmine teade Mikult oli, et ärgu temaga enam ühendust võetagu. Kuna selgus, et tegemist on kälimehe peretuaatavga ja mees ise tundus mõistlik aga sõbrad utsitajad, siis pole asi veel kohtus. Sõprade kohapealt võiks õelda, et nendel hea utsitada, nende autogramme pole paberitel. Aga tundub, et mees ei reageeri ka oma peretuttavate katsetele temaga kontakti saada, siis ilmselt tuleb õigust teisi teid pidi otsida.


audi_a4_v6 - 06.09.11 10:19

Politseiga pole midagi teha, sest enamik öeldut või mitte öeldut on sõna sõna vastu, ei tea, kas sellist asja üldse ka kohtus menetletaks, kehtib ainult omakohus paraku! Asju tõestada on väga raske.


Coomb18 - 06.09.11 10:24

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Politseiga pole midagi teha, sest enamik öeldut või mitte öeldut on sõna sõna vastu, ei tea, kas sellist asja üldse ka kohtus menetletaks, kehtib ainult omakohus paraku! Asju tõestada on väga raske.

Täiesti nõus. Ainus tõendusmaterjal kohtus oleks minu kirjeldatud juhtumi puhul sõnumid ning ekirjad, kus teine pool kõike tunnistab.


audi_a4_v6 - 06.09.11 10:27

Tsitaat:
Algselt postitas: Coomb18
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Politseiga pole midagi teha, sest enamik öeldut või mitte öeldut on sõna sõna vastu, ei tea, kas sellist asja üldse ka kohtus menetletaks, kehtib ainult omakohus paraku! Asju tõestada on väga raske.

Täiesti nõus. Ainus tõendusmaterjal kohtus oleks minu kirjeldatud juhtumi puhul sõnumid ning ekirjad, kus teine pool kõike tunnistab.


Tihti kasutatakse kõnekaarte jms ning telefonile saavad ka teised ligi, seega väga kaudne tõendusmaterjal, kui aga oleks käsikirjas ja allkirjaga, siis oleks juba võimalik natuke autentsust tõestada, see aga peab eriti loll suli olema, kes nii teeb!


Coomb18 - 06.09.11 10:39

Tsitaat:
Tihti kasutatakse kõnekaarte jms ning telefonile saavad ka teised ligi, seega väga kaudne tõendusmaterjal, kui aga oleks käsikirjas ja allkirjaga, siis oleks juba võimalik natuke autentsust tõestada, see aga peab eriti loll suli olema, kes nii teeb!


Jällegi nõus, seepärast ka eelpool mainisin, et peab hirmus palju aega olema ja vaeva nägema, et õigust taga ajada. Kui ei eksi, siis ehtne näide sellest oli talvel Võsareporteris, kus oli jutt korteri hõivanud üürnikest, kes omanikule ainult võlgu tekitavad. Isegi sellisel juhul pole mingit kiiret lahendust.


Black - 06.09.11 10:55

Kasutatud auto ostmisega on üldiselt nii, et kontrolli üle võttes ise nii palju üle, kui suudad ja ülejäänu on juba sinu enda risk. Kui lubatut kohe kätte ei saa, maksa selle võrra vähem. Kui ma kõik need, kellelt ma mingi kasutatud asja ostnud olen ja pärast mingi jama on selgunud, siia kirja paneks, saaks vääääga pikk list. Lepime kokku, et päris sellise tühja-tähja jaoks seda teemat ei kasuta.

Peagi tekivad selle teema esimesse posti reeglid siia postitamiseks. Peamiselt seetõttu, et iga süüdistaja oleks ka ise selgesti identifitseeritav ja AC ei peaks võimalike laimamiste eest vastutama.


Coomb18 - 07.09.11 10:36

Kindlasti iga pettur ka teab, kelle poolt märkus tuleb. Samas kindlasti ei poolda tühja laimamist. Nõustun sellega:

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kasutatud auto ostmisega on üldiselt nii, et kontrolli üle võttes ise nii palju üle, kui suudad ja ülejäänu on juba sinu enda risk. Kui lubatut kohe kätte ei saa, maksa selle võrra vähem.

See nagu iga ostu-müügi kuldreegel. Siin ka väike link mõtlemisainega nendele, kes hakkavad sooritama kasutatud auto ostu: http://www.kuidas.ee/226/kuidas-osta-kasutatud-autot

Teisest küljest, võib-olla mul imelik mõtlemine, on iga pettus ikkagi pettus. Nii nagu on kaupmehele vargus, teisele võib-olla tühine tunduv, ka nätsupakk või mõni muu pisem/odavam asjandus. Samuti tahaks iga kaupmees teada, millisest inimesest võib oodata sellist asja. Nii tahaks ka mina teada, kes on aumees ja kellega peab ettevaatlikum olema ning kellest üldse hoiduda. See siis minu mõtteviis.


seitsmene - 07.09.11 11:16

Kuivõrd minu postitus kaob siit teemast niikuinii, kui reeglite vastane, siis avaldan siin oma kategoorilist vastuseisu uuendustele, kus mölakate tegevusele tähelepanu juhtumiseks peab kõik isikuandmed, haiguslood ja esmasündinu andmed siia kirjutama.
Sellest võidab vaid pättkond, foorumi mõistlike kasutajate jaoks jääb võimalik pettur selliselt tõenäoliselt paljastamata.

PS
Keeldun lisamast siia oma nime, aadressi, isikukoodi ja mistahes täpsustavaid andmeid.


***
Edit by Black: vastatud siia teemasse.


no1 - 07.09.11 18:38

Foxbox automoto service.
Foorumites esineb cuttnet või cuttnett nime all.
Telefon- 58184322
Tegemist pole isegi firmaga.
Telefonile ei vasta, vastutust ei võta!
Summa suurusjärk on 20€ ja inimene ei suvatse lahendust leida ega probleemiga tegeleda. Tegemist siiski "endise" autoärikaga.

*Soovitan soojalt mitte kasutada antud inimese poolt pakutavaid "ülisoodsaid" teenuseid, kuna töö ebaõnnestumisel tabab Teid suurem rahaline kaotus, kui kohe minna normaalsesse asutusse. Võimalusel levitage minu kogemust!

Tänan!


http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php?f=52&t=77128&sid=36894a5cc8fb9cf86417afd7c12bff4f

Võta ühendust ja aja asi korda!
Riho, 56155714


jokerAudi - 08.09.11 07:52

Tsitaat:
Algselt postitas: no1
Foxbox automoto service.
Foorumites esineb cuttnet või cuttnett nime all.
Telefon- 58184322
Tegemist pole isegi firmaga.
Telefonile ei vasta, vastutust ei võta!
Summa suurusjärk on 20€ ja inimene ei suvatse lahendust leida ega probleemiga tegeleda. Tegemist siiski "endise" autoärikaga.

*Soovitan soojalt mitte kasutada antud inimese poolt pakutavaid "ülisoodsaid" teenuseid, kuna töö ebaõnnestumisel tabab Teid suurem rahaline kaotus, kui kohe minna normaalsesse asutusse. Võimalusel levitage minu kogemust!

Tänan!


http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php?f=52&t=77128&sid=36894a5cc8fb9cf86417afd7c12bff4f



Oot...oot...20 euri pärast teed sellist paanikat??? :o Ses mõttes, et jah, asi võib olla ka põhimõttes, aga 20 euri ei ole küll nii suur summa, et sellepärast hakata kohe petturiks tembeldama inimest.


no1 - 08.09.11 14:43

Kas ma peaksin tegema uue teema muu pealkirjaga? Kuna selleks on siin foorumis Petturite nimekiri, siis siia ta ka sattus.
Asi on tõesti põhimõttes. Aga ära tule halama, kui 200€'ga tünga tehakse!
Või mis oli sinu postituse mõte? Et mina võiksin kuskil vait olla ja oma 22,5€ igatseda? Sest sellist summat ei kavatseks isegi sina tagasi maksta? Või jookseb kuskilt piir Petturitel ja Inglitel?


Rom - 08.09.11 15:19

Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi

Oot...oot...20 euri pärast teed sellist paanikat??? :o Ses mõttes, et jah, asi võib olla ka põhimõttes, aga 20 euri ei ole küll nii suur summa, et sellepärast hakata kohe petturiks tembeldama inimest.


Ole hea mees ütle siis välja millisest summast alates saab kedagi petturiks nimetada :) ?
Imelik just ongi, et teenusepakkuja mingit tühist 20 eurost keisi ei suuda ära lahendada.


jokerAudi - 08.09.11 16:29

Minu postituse mõte oli see, et kas tõesti on elu nii kehv, et 20 euro pärast peab paanikat tegema hakkama? Ise isiklikult ei hakkaks, aga niipalju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Aga miks sa siin teemas siis kisa teed? Mine kohale ja nõua oma 20 euri välja. Lihtne, kas pole? 200 euri oleks teine asi, siis oleks arusaadav paanika. Ei õigusta petturite tegevust, aga sama hästi võiks ju igaüks nt ka Selverit petturiks sõimama hakata, kui saavad paar senti tünga...
Point on selles, et iga väikese asja pärast pole mõtet kisa tegema hakata, vaid võiks tegutseda :) Ärge võtke kõike foorumis öeldut otse südamesse...no ja kui võtate...ei ole kah minu mure ;)
Ahjaa, kas ei peaks olema nii, et mõlemad osapooled teevad pingutusi mure lahendamiseks? Nagu ma VW klubi foorumist aru sain, siis tehti selles ettevõttes mingeid remonttöid Golfile...tead ju, kus firma asub? Paberid on töö tõendamiseks? Lihtne, pöördu politseisse või ähvarda sellega, kui niisama ära ei maksa.


Fugitive - 08.09.11 16:37

Mõnele mehele on 20eur sama palju kui sulle 200eur. Pettus on pettus ükskõik mis summaga tegemist ka poleks.

Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Minu postituse mõte oli see, et kas tõesti on elu nii kehv, et 20 euro pärast peab paanikat tegema hakkama? Ise isiklikult ei hakkaks, aga niipalju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Aga miks sa siin teemas siis kisa teed? Mine kohale ja nõua oma 20 euri välja. Lihtne, kas pole? 200 euri oleks teine asi, siis oleks arusaadav paanika. Ei õigusta petturite tegevust, aga sama hästi võiks ju igaüks nt ka Selverit petturiks sõimama hakata, kui saavad paar senti tünga...
Point on selles, et iga väikese asja pärast pole mõtet kisa tegema hakata, vaid võiks tegutseda :) Ärge võtke kõike foorumis öeldut otse südamesse...no ja kui võtate...ei ole kah minu mure ;)
Ahjaa, kas ei peaks olema nii, et mõlemad osapooled teevad pingutusi mure lahendamiseks? Nagu ma VW klubi foorumist aru sain, siis tehti selles ettevõttes mingeid remonttöid Golfile...tead ju, kus firma asub? Paberid on töö tõendamiseks? Lihtne, pöördu politseisse või ähvarda sellega, kui niisama ära ei maksa.


Coomb18 - 08.09.11 16:46

Oskan lisada vaid, et pettusel ja inimlikul eksimusel (eksimus, mida võib teha selveris kassapidaja) on vahe. Kui aga seal tahtlikult sente oma tasku topitakse on ka see pettus ning ilmselt see kassapidaja kaua ei püsi. 20€ kohapealt võin öelda, et see ka minu jaoks suur summa. Olles täiskohaga üliõpilane (ei ole nii lihtne lisaraha teenida), päevad tihti 9-10h pikad koolis ning kui palju ma ka ei rabaks seal koolis, ikka üle u80€ stippi ei saa. Teinekord tahaks ju nuudlite asemel ka midagi lihasemat saada. Kui keegi sealt 20 € välja petaks mult, siis on protsent päris suur ju.


no1 - 08.09.11 19:09

Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Minu postituse mõte oli see, et kas tõesti on elu nii kehv, et 20 euro pärast peab paanikat tegema hakkama? Ise isiklikult ei hakkaks, aga niipalju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Aga miks sa siin teemas siis kisa teed? Mine kohale ja nõua oma 20 euri välja. Lihtne, kas pole? 200 euri oleks teine asi, siis oleks arusaadav paanika. Ei õigusta petturite tegevust, aga sama hästi võiks ju igaüks nt ka Selverit petturiks sõimama hakata, kui saavad paar senti tünga...
Point on selles, et iga väikese asja pärast pole mõtet kisa tegema hakata, vaid võiks tegutseda :) Ärge võtke kõike foorumis öeldut otse südamesse...no ja kui võtate...ei ole kah minu mure ;)
Ahjaa, kas ei peaks olema nii, et mõlemad osapooled teevad pingutusi mure lahendamiseks? Nagu ma VW klubi foorumist aru sain, siis tehti selles ettevõttes mingeid remonttöid Golfile...tead ju, kus firma asub? Paberid on töö tõendamiseks? Lihtne, pöördu politseisse või ähvarda sellega, kui niisama ära ei maksa.

Loe nüüd postitust uuesti. Googeldades foxboxi jääb täpselt selline mulje, nagu tegemist oleks firmaga- logo, kirjedlus, tunnihind jne. Pole firmat, pole arvet. Tööl käies ei ole eriti võimalik kohale minna. Helistatud on üle 20 korra kindlasti. Paaril korral olen "töömehe" kätte saanud, kes ütles, et tema ei remontinud vaid "ülemus" remontis ja tema ei tea midagi, pidi minu sõnumi edasi ütlema. Läks aega mööda, sain uuesti töömehe kätte, kes ütles, et ülemus mõtleb...? Läksin õhtul uksetaha, naine tuli välja, meest kodus ei ole ja pidi sõnumi edasi ütlema. Möödas üle 2 nädala kindlasti. No mida sa oskad sellisega teha, kui ainult teisi hoiatada temasuguse eest!


Ott_S - 08.09.11 22:12

Olen nõus et 20€ ei ole kõigile suur summa. Mõnele see on aga nädala raha.
See selleks kui suur see summa kellegile on, aga pane see asi nüüd võrdesse.
Kui inimesed nagu JokerAudi ütlevad et las olla, siis see pettur jääbki nii raha korjama.
Iga päev petab nelja inimest 20€'ga kes ütlevad sitta kah. Miks rbeleda selle väikse summa nimel.
Kui aga igapäevaselt/nädalaselt nii teha siis saab see petis vabalt selle najal oma elu elatud ilma et keegi torgiks.
Kas see siis õige?


jokerAudi - 09.09.11 04:38

Tsitaat:
Algselt postitas: Ott_S
Olen nõus et 20€ ei ole kõigile suur summa. Mõnele see on aga nädala raha.
See selleks kui suur see summa kellegile on, aga pane see asi nüüd võrdesse.
Kui inimesed nagu JokerAudi ütlevad et las olla, siis see pettur jääbki nii raha korjama.
Iga päev petab nelja inimest 20€'ga kes ütlevad sitta kah. Miks rbeleda selle väikse summa nimel.
Kui aga igapäevaselt/nädalaselt nii teha siis saab see petis vabalt selle najal oma elu elatud ilma et keegi torgiks.
Kas see siis õige?


Ooot..oot...ma ei ole öelnud kuskil, et las olla. Loe läbi mu postitused, ma ütlesin, et miks siis mure postitaja selle raha kättesaamiseks midagi ette ei võta? Mina isiklikult ei hakkaks selle raha nimel rabelema, aga kui see raha on määrava tähtsusega või on väga põhimõttekindel inimene, siis on ju alati võimalik igasuguseid viise kasutades oma raha kätte saada. Ammugi, kui on teada, kus see ettevõtja tegutseb ja tõenäoliselt on tal olemas ka dokumentatsioon tehtud tööde kohta, seega poleks probleemi võimuesindajate abiga see raha kätte saada. Või kuidas? Ja kui võim ei aita...siis omavoli, näpud sahtli vahele ja korras.
Ja vastuseks sinu küsimusele, Ott, ei, see petturite tegevus ei ole õige. Pole seda kuskil õigustanudki.


angelina - 09.09.11 05:47

Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Mõnele mehele on 20eur sama palju kui sulle 200eur. Pettus on pettus ükskõik mis summaga tegemist ka poleks.


Just! 20 euri siit ja 20 euri sealt ja mõne teise kohapealt ka 20 veel ning ongi juba 200 koos :D


M2ikret - 09.09.11 23:19

Tsitaat:
Ooot..oot...ma ei ole öelnud kuskil, et las olla. Loe läbi mu postitused, ma ütlesin, et miks siis mure postitaja selle raha kättesaamiseks midagi ette ei võta? Mina isiklikult ei hakkaks selle raha nimel rabelema, aga kui see raha on määrava tähtsusega või on väga põhimõttekindel inimene, siis on ju alati võimalik igasuguseid viise kasutades oma raha kätte saada. Ammugi, kui on teada, kus see ettevõtja tegutseb ja tõenäoliselt on tal olemas ka dokumentatsioon tehtud tööde kohta, seega poleks probleemi võimuesindajate abiga see raha kätte saada. Või kuidas? Ja kui võim ei aita...siis omavoli, näpud sahtli vahele ja korras.
Ja vastuseks sinu küsimusele, Ott, ei, see petturite tegevus ei ole õige. Pole seda kuskil õigustanudki.


Eks see inimene niisama seda 20 eurost võlga siia üles ei kirjutanud,vaevalt ta pole üritanud.JA just nimelt väiksed summad on vaja ka kätte saada olgu asi põhimõttes või mitte.20 euri on ka ikkagi raha ja sellest saab juba nii mõnegi jupi või söögi või joogi mis iganes.Ja mõte on ka ju anda infot edasi ,et keegi teine selle inimese otsa ei satu.Aga pole mõtet vaielda ,sest igal inimesel on omad põhimõtted.Kellele 20 euri ei ole märkimisväärne või kellele on.


nug8 - 23.09.11 09:49

Edit: Lõpuks jõudis pakk kohale


Black - 24.09.11 05:31

Palun tee oma postitus selle teema esimeses postis olevale nõudele vastavaks. Võid oma nime ja kontakte esitada iga tähe ja numbri vahel sidekriipse kasutades või piltide kujul vms, et see google'ile närida poleks, kuid et AC saaks sellist teemat siin üldse hoida, on see nõue vajalik.


nug8 - 27.09.11 13:01

Asjad lõpuks käes. Loen sellega asjad lõpenuks, kuid heade äritavade kohaselt ikkagi selline vassimine ja venitamine normaalne ei ole. Pakk läks liikvele alles siis kui juba mõlgutasin mõtteid avalduse suunas politseis.


eko89 - 02.11.11 07:19

Tere, mõtlesin, et hoiatan ka teisi kasutajaid olema ettevaatlikum tehingute tegemisel kasutaja "liiveriga".

Minu lugu, ostsin temakäest valuveljed rehvidega, jutujärgi pidi kõik olema väga hea, veljed sirged, puhtad, rehvid ühtlaselt kulunud mustrijäägiga 3-4mm.

Väitis, et rehvid tulid neliveolise auto alt ja polnud mingeid probleeme, ei mingit vibra ega midagi.

Siis saigi neile kiiresti jõhvist tartu järgi sõidetud, kuna tehing jäi hiljapeale ja tegu oli ikkagi foorumi kasutajaga ei teostanud ma korraliku kontrolli rehvidele, mida oleksin ikkagi pidanud tegema.
Olen palju foorumi kasutajatega diile teinud ja pole pidanud siiamaani ise pettuma, ning pole ka teisi petnud.

Järgmisel päeval avastasin, et kõik 4 rehvi on ühtepidi pealepandud velgedele ja 1 rehv on suure muhuga.
Kuna rehvitele oli peale märgitud (PT,PE, VT, VE) mida kasutaja liiver oli oma jutujärgi ise peale märkinud, siis ka sellel muhul oli suur ring ümber märgitud sama kriidiga, ning müüa oli sellest teadlik.

link müügi kuulutusest, kus polnud sellest muhust juttugi:
Müügi link


Olen nüüd viimastel päevadel helistanud, enam toru keegi vastu ei võta tagasi ei helista, ning foorumi kirjadele ei vasta ka keegi, kuigi kirjad loetakse ära.
Olen erinevates foorumites suht kaua olnud ja tavaliselt selliste tegelaste eest tuleks hoiatada, et isik pole usaldusväärne ning nende sandikopikate eest on nõus rikkuma oma nime, kuigi alati oleks olnud võimalus kokkuleppele jõuda!!!!!!

Lisan ka igaksjuhuks tema telefoni numbri ja emaili: liiver@hot.ee 56 639 774

Kui kasutajal on veel huvi oma mainet parandada, siis ole mees ja kirjuta mulle.

Tervitades Erkko Karja 5152341


dannu - 12.11.11 03:28

kustutada.


pampkuri - 05.12.11 21:51

Edit by Black @ 08.12.11 11:19: kustutatud.


oliver323 - 06.12.11 08:04

Ütleks välja siis samuti oma nägemuse kasutajast Techz mis ei ole sugugi positiivne. Ma arvan et seda võib pettuseks nimetada küll kui mees müüb audi a4quattro kasti mis on tegelikult vana audi 80 oma, kasti koodi järgi vaadates ja oleks see siis korralik asi olnd. Mainitud kast sai siis alla pandud, ülekanded sobisid ja kinnitused said ümber tehtud, ühesõnaga suur töö sai ära tehtud. Ja siis selgus et see kast on täielik utiil, teise käigu sünkronisaatorid nii kulund et ei läind korralikult sisse väiksema hoo pealt, 5 käiguga sõittes undas kast ikka korralikult ja finaal siss selline et kastiga sai 300-km. sõita ja see lendas laiali. Mees ise väidab et kast oli 5+ korras no wtf.
Minu silmis täielik petis!

Tsitaat:
Algselt postitas: ergoh
Ei tea kas just kasutajat Techz saab petturiks liigitada, aga tema jutu järgi kauba kvaliteet ja reaalne kvaliteet ei ole võrdelises seoses. Et vaadake ette kui posti teel midagi ostma hakkate.
Jutt nimelt pikast Audi 90 esitulest. Müüdav ese pidi olema heas korras. Kätte saades olid kõrvad tulel ise meisterdatud (julmalt tule külge kruvitud, peaaegu läbi reflektori.), reflektor kuskil nuka taga üle värvitud(tolm ja muu jura all).


Black - 06.12.11 08:54

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Palun tee oma postitus selle teema esimeses postis olevale nõudele vastavaks. Võid oma nime ja kontakte esitada iga tähe ja numbri vahel sidekriipse kasutades või piltide kujul vms, et see google'ile närida poleks, kuid et AC saaks sellist teemat siin üldse hoida, on see nõue vajalik.

Pampkuri, palun tee see õhtuks ära, muidu kustutan ise su viimase posti siit!

Kui arvate, et seatud reeglid on niisama mingi formaalsus, mõelge uuesti!


elmut - 26.09.12 14:30

Probleem kasutajaga musi007. Sai müüdud kärukonks ja tuled. Kandis 50e ära. Saatmise ja 10e 1he paisupaagieest pidi järgi kandma. Siiani pole kontakti saanud. Võlg 19.90e

Aadres tal :
saaremaa kihelkonna vald, liiva küla, rumma talu, indeks 93435 tel 57833631, Peeter Silo. - Teab keegi siinsetest teda?
Minu kontakt tel //


Raha arvel ja asi korras!


ulmefm - 27.09.12 08:18

Nüüd üks nende kodanikega seotud asjadest oma kohtulahendi leidnud (krim. asi veel tiksub).

https://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1&teade=5811782

Oleksin tänulik igasuguse info eest, mis võla natukenegi sissenõudmisele lähemale viiks.

Kontakt profiilis või Meelis Puur 51933905

Tsitaat:
Algselt postitas: ulmefm
Hoiatauseks kõigile! Tegemist mitte teha sellise kodaniku nagu VEIK* PAJULAGA ik3740620034*, kes on äärmiselt veenva jutuga, ning kellele meeldib võõra kinnisvara tagatisel või muul moel suuremaid summasi "laenata" Samuti ettevatlik on mõistlik olla KADRI PAJUL* ik4780325026* suhtes, kes eelmainitud kodaniku "laenusi" käendab. Samuti hoiatan JOHANNES PAJULA eest, kes motika velgesi juba paar aastat "laenab".


auto22 - 13.10.12 15:28

Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Pean ka siia listi lisama ühe nime. Pole küll Audidega seotud, aga hoiatan ikkagi teisi foorumlasi.

Nimeks siis Kaido Kiisk, tegeleb pettuste varastamiste ja räigete valetamistega.
Ostis läppari, tegi tonn ettemaksu, saatsin läppari ära ja ootan siiani teist tonni. Viimane jutt oli tema poolt see, et asub ta Soomes tööl. Sai natuke uurida, asub ta hetkel ja muidu ka Järvamaal, Koigi vallas, Päinurme külas.

Seega hoiduge sellest tüübist.


See tüüp on ÜHE silmaga (pole vasakut silma), umbes 170 cm pikk, kõhna kehaehitusega, punakate juustega,

Saadab neti kuulutustele emaili milles palub ühendust võtta, siis saab tavaliselt õhtuti kokku, teeb lepingu ja lubab paari päeva pärast ära maksta koos intressiga. Ütleb et elab Tallinnas( tegelikult ei kusagil) ja et töötab mingis soliidses firmas. Tegelikult müüb kauba kiirelt maha näiteks Marja keskuses tegutsevale "Marja Mobiiliärile" ning enam kontakti ei õnnestu temaga saada. Hoiduge sellest kelmist!


elmut - 19.10.12 18:44

Sorry for OT, aga 1he silmaga oleks siis vist laseks ka inimesi üle ja oleks kõigest pohh:D:D


kps - 20.10.12 06:30

Tsitaat:
Algselt postitas: elmut
Sorry for OT, aga 1he silmaga oleks siis vist laseks ka inimesi üle ja oleks kõigest pohh:D:D

Natuke naeru teema on foorumis teises kohas!


katherinap - 31.10.12 19:15

Asi korras.

Selle postituse kustutamine ei õnnestu, miks valik "Kustuta see postitus" on blokeeritud?

K.


arsi - 13.02.13 20:11

Kalev Kask
Sündinud :September 14, 1982
Kasutajanimi siinses foorumis : audimees80

Sai nimetatud isiku käest ostetud B3 varuosi.
Eelnevalt telefoni teel selgeks räägitud asjade olemus ja minupoolsed nõuded .
Amordipüstakud koos vedru ja amordiga : minu poolne nõue, et tolmukatted,läbilöögipuksid ja amordid oleksid korras.
Sain aga täielikult räbaldunud asjad (vanaraud )
Tagumine suunatuli : tuli on mõraga ( selle kohta eelnev info puudus )
Sõidutuled : Kuulutuses oli märgitud, Saada b3-le esituled praktiliselt uued. Kohale tuli 1 originaal tuli ja teine hiinakas, kumbki neist ei vääri nimetust "praktiliselt uued + ühel neist oli kinnitus katki.
Roolivõimendi survevoolik: See oli küll audi oma aga millise, seda ei tea. Kindlasti mitte B3 oma
Ainus korralik asi oli käändtelg .
Kogu selle krempli eest maksin Kalev Kasele 110 eurot+ postituskulud 23 eurot .
Teatasin oma rahulolematusest ka Kalevile ja pakusin välja, et ta võiks saata 50% minupoolt tehtud kulutustest mulle tagasi. Seni on vastuseks olnud keeldumine .
Seega leian, et sellise isikuga äri ajamine on kindel petta saamine .
Reeglina ma ei osta asju ennem kui pole näpuga katsuda saanud ja silmaga näinud . See kogemus aga kinnitab minu reeglit.

Arsi Salve
arsi.salve@mail.ee
+3725018973
+358449905170


andri1986 - 16.02.13 19:36

Reimo Pavelson
Telefon: 56677882
Asukoht: Pärnu

Aasta tagasi sai Reimolt ostetud autovaruosi ja saadi sõpradeks. Ühel päeval laenas Reimo suure summa raha ja tänäsepäevani pole ära maksnud. Tean, et ei ole ainus kellele ta võlgu on.


audimees80 - 17.02.13 17:03

Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Kalev Kask
Sündinud :September 14, 1982
Kasutajanimi siinses foorumis : audimees80

Sai nimetatud isiku käest ostetud B3 varuosi.
Eelnevalt telefoni teel selgeks räägitud asjade olemus ja minupoolsed nõuded .
Amordipüstakud koos vedru ja amordiga : minu poolne nõue, et tolmukatted,läbilöögipuksid ja amordid oleksid korras.
Sain aga täielikult räbaldunud asjad (vanaraud )
Tagumine suunatuli : tuli on mõraga ( selle kohta eelnev info puudus )
Sõidutuled : Kuulutuses oli märgitud, Saada b3-le esituled praktiliselt uued. Kohale tuli 1 originaal tuli ja teine hiinakas, kumbki neist ei vääri nimetust "praktiliselt uued + ühel neist oli kinnitus katki.
Roolivõimendi survevoolik: See oli küll audi oma aga millise, seda ei tea. Kindlasti mitte B3 oma
Ainus korralik asi oli käändtelg .
Kogu selle krempli eest maksin Kalev Kasele 110 eurot+ postituskulud 23 eurot .
Teatasin oma rahulolematusest ka Kalevile ja pakusin välja, et ta võiks saata 50% minupoolt tehtud kulutustest mulle tagasi. Seni on vastuseks olnud keeldumine .
Seega leian, et sellise isikuga äri ajamine on kindel petta saamine .
Reeglina ma ei osta asju ennem kui pole näpuga katsuda saanud ja silmaga näinud . See kogemus aga kinnitab minu reeglit.

Arsi Salve
arsi.salve@mail.ee
+3725018973
+358449905170


Mida sa valetad siin foorumi kaaslastele.
Viga, mis oli asjade juures, et amordi pori katted olid katki ja puksid. Sellest oli ka telefoni teel ennem juttu.
Roolivõimu surve voolik oli ekslikult vale, kuid lubasin teise saata. Mis sa arvad ma ei tea mis asjad maksavad???
Olen paljudele asju müünud ja pole probleeme olnud.


Telefoni teel oli juttu sellest, et tolmukatted ja läbilöögipuksid peavad kindlasti korras olema .Asja mõte oligi selles, et ma ei peaks muud tegema kui üks alt ära ja teine alla .
Tagantjärgi asjade saatmisel pole enam mõtet. Juba on poest uued asjad toodud.



Pakkusin varjandi välja kohe kui sellest rääkisid, et saadan teised puksid ja tolmukatted. Siis polnud sul veel uusi ostetud. Nii et ma ei tea mida sa nüüd tagant järele veel virised???


arsi - 17.02.13 17:26

Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Kalev Kask
Sündinud :September 14, 1982
Kasutajanimi siinses foorumis : audimees80

Sai nimetatud isiku käest ostetud B3 varuosi.
Eelnevalt telefoni teel selgeks räägitud asjade olemus ja minupoolsed nõuded .
Amordipüstakud koos vedru ja amordiga : minu poolne nõue, et tolmukatted,läbilöögipuksid ja amordid oleksid korras.
Sain aga täielikult räbaldunud asjad (vanaraud )
Tagumine suunatuli : tuli on mõraga ( selle kohta eelnev info puudus )
Sõidutuled : Kuulutuses oli märgitud, Saada b3-le esituled praktiliselt uued. Kohale tuli 1 originaal tuli ja teine hiinakas, kumbki neist ei vääri nimetust "praktiliselt uued + ühel neist oli kinnitus katki.
Roolivõimendi survevoolik: See oli küll audi oma aga millise, seda ei tea. Kindlasti mitte B3 oma
Ainus korralik asi oli käändtelg .
Kogu selle krempli eest maksin Kalev Kasele 110 eurot+ postituskulud 23 eurot .
Teatasin oma rahulolematusest ka Kalevile ja pakusin välja, et ta võiks saata 50% minupoolt tehtud kulutustest mulle tagasi. Seni on vastuseks olnud keeldumine .
Seega leian, et sellise isikuga äri ajamine on kindel petta saamine .
Reeglina ma ei osta asju ennem kui pole näpuga katsuda saanud ja silmaga näinud . See kogemus aga kinnitab minu reeglit.

Arsi Salve
arsi.salve@mail.ee
+3725018973
+358449905170


Mida sa valetad siin foorumi kaaslastele.
Viga, mis oli asjade juures, et amordi pori katted olid katki ja puksid. Sellest oli ka telefoni teel ennem juttu.
Roolivõimu surve voolik oli ekslikult vale, kuid lubasin teise saata. Mis sa arvad ma ei tea mis asjad maksavad???
Olen paljudele asju müünud ja pole probleeme olnud.


Telefoni teel oli juttu sellest, et tolmukatted ja läbilöögipuksid peavad kindlasti korras olema .Asja mõte oligi selles, et ma ei peaks muud tegema kui üks alt ära ja teine alla .
Tagantjärgi asjade saatmisel pole enam mõtet. Juba on poest uued asjad toodud.



Pakkusin varjandi välja kohe kui sellest rääkisid, et saadan teised puksid ja tolmukatted. Siis polnud sul veel uusi ostetud. Nii et ma ei tea mida sa nüüd tagant järele veel virised???


Kuna sa inimlikust jutust aru ei saa siis tagastan sulle kõik tetailid mille mulle saatsid ( va survevoolik mis purunes ) ja maksad 100%( ostuhind+ transport) kulutused kinni.


Zoig - 18.02.13 20:11

Puhastasin teema üleliigsest. Arsi ja Audimees80, rääkige omavahel asjad selgeks ja postitage siia lõpptulemus.


saidless - 23.02.13 18:08

Probleem seisneb selles, et tellisin kasutajalt rally84 piduri pommi 19,02,2013.
Raha kantsin üle, aga mida ei ole on piduri pomm. Telefonile olen helistanud päris palju, aga vastu ei võta keegi vaid lülitatakse välja. Täna, siis saatsin sõnumi, et saada mulle piduri pomm või kanna raha tagasi. Sõnumile ei vastatud loomulikult, proovisin veel helistada, aga ikka ei vastata.
Profiilist vaatasin nime see on Üllar (perekonnanime ei tea), aga raha kantsin temalt ette öeldud kontole, Aino Joonas kontole. Saatis mulle sõnumi kus oli kirjas". Kuhu ma siis täpsemalt saadan"?
Saatsin talle oma andmed saada pakk viljandi uku keskusesse nimi on Rowen. telef 56786568.
Sellega kogu jutuajamine piirdus rahast jäin ilma, auto on garaaši alla pulkadeks, ise olen jalamees, ning kogu töö läks tühja.:mad::mad:
Mina ei soovita sellelt mehelt midagi tellida ainult, siis kui lähed kohale ja asi on käega katsuda, muidu lastakse lihtsalt üle.

Rally84. saada mulle mu raha tagasi või saada piduri pomm ära. Võta ühendust
Rally84. Andmed: Üllar või Aino. Telef 53627267.

Saidless. Andmed Rowen Pill. Email Rowen90@hot.ee Telef 56786568.


sibidisah - 23.02.13 19:46

Tsitaat:
Algselt postitas: saidless
Probleem seisneb selles, et tellisin kasutajalt rally84 piduri pommi 19,02,2013.
Raha kantsin üle, aga mida ei ole on piduri pomm. Telefonile olen helistanud päris palju, aga vastu ei võta keegi vaid lülitatakse välja. Täna, siis saatsin sõnumi, et saada mulle piduri pomm või kanna raha tagasi. Sõnumile ei vastatud loomulikult, proovisin veel helistada, aga ikka ei vastata.
Profiilist vaatasin nime see on Üllar (perekonnanime ei tea), aga raha kantsin temalt ette öeldud kontole, Aino Joonas kontole. Saatis mulle sõnumi kus oli kirjas"( 221056595005 Aino Joonas) Kuhu ma siis täpsemalt saadan"?
Saatsin talle oma andmed saada pakk viljandi uku keskusesse nimi on Rowen Pill telef 56786568.
Sellega kogu jutuajamine piirdus rahast jäin ilma, auto on garaaši alla pulkadeks, ise olen jalamees, ning kogu töö läks tühja.:mad::mad:
Mina ei soovita sellelt mehelt midagi tellida ainult, siis kui lähed kohale ja asi on käega katsuda, muidu lastakse lihtsalt üle.

Rally84. saada mulle mu raha tagasi või saada piduri pomm ära. Võta ühendust
Rally84. Andmed: Üllar või Aino Joonas Telef 53627267.

Saidless. Andmed Rowen Pill. Email Rowen90@hot.ee Telef 56786568.


Google andis vastuseks Üllar Puumets :)


saidless - 26.02.13 16:32

Tsitaat:
Algselt postitas: sibidisah
Tsitaat:
Algselt postitas: saidless
Probleem seisneb selles, et tellisin kasutajalt rally84 piduri pommi 19,02,2013.
Raha kantsin üle, aga mida ei ole on piduri pomm. Telefonile olen helistanud päris palju, aga vastu ei võta keegi vaid lülitatakse välja. Täna, siis saatsin sõnumi, et saada mulle piduri pomm või kanna raha tagasi. Sõnumile ei vastatud loomulikult, proovisin veel helistada, aga ikka ei vastata.
Profiilist vaatasin nime see on Üllar (perekonnanime ei tea), aga raha kantsin temalt ette öeldud kontole, Aino Joonas kontole. Saatis mulle sõnumi kus oli kirjas"( 221056595005 Aino Joonas) Kuhu ma siis täpsemalt saadan"?
Saatsin talle oma andmed saada pakk viljandi uku keskusesse nimi on Rowen Pill telef 56786568.
Sellega kogu jutuajamine piirdus rahast jäin ilma, auto on garaaši alla pulkadeks, ise olen jalamees, ning kogu töö läks tühja.:mad::mad:
Mina ei soovita sellelt mehelt midagi tellida ainult, siis kui lähed kohale ja asi on käega katsuda, muidu lastakse lihtsalt üle.

Rally84. saada mulle mu raha tagasi või saada piduri pomm ära. Võta ühendust
Rally84. Andmed: Üllar või Aino Joonas Telef 53627267.

Saidless. Andmed Rowen Pill. Email Rowen90@hot.ee Telef 56786568.


Google andis vastuseks Üllar Puumets :)



Probleem lahendatud piduri pommi sain kätte.
:):):)
Nüüd saab uuesti rajale tagasi.


arsi - 01.03.13 14:23

Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Puhastasin teema üleliigsest. Arsi ja Audimees80, rääkige omavahel asjad selgeks ja postitage siia lõpptulemus.


Pakkusin Audimees80 võimaluse, et ta võtab kõik oma müüdud asjad tagasi ja tagastab mulle raha.
Nädala alguses saatsin talle ka selle kohta kirja. Kiri on küll läbi loetud aga ühendust pole ta minuga võtnud .
Eelnevat arvestades leian, et enne kui see situatsioon pole leidnud lahendust, ei tohiks Audimees80 oma ärilist tegevust audiklubi keskonnas jätkata.

Arsi.


Aidõn - 10.03.13 07:57

Tekkisid probleemid siinse kasutajaga/moderaatoriga Ardo,kelle käest ma pidin ostma klaasipesuveepaagi ja ühte Itaalia tiiva laiendi S6C4-lt.Kandsin raha tema arvele 23.12.12 summas 25euri.Juba kaks kuud möödas,isegi rohkem,aga tänaseks ma pole midagi kätte saanud.
All on tsitaat meie priva kirjadest.

Tsitaat:

Tsitaat:
Tsitaat:
Tere.Tahtsin küsida juppide kohta-kas sa said raha?Saatsin sulle 23-l 25 euri
Millal saadad mulle tükid?


Tervus. Kõik asjad peale tulepesurite pihustite sõidavad autos kaasas. Ma ei suuda neid kusagilt leida enam. Teise õhtul saan veel ühte garaazi kus mul jupid on ja usun et need on seal.

Hetkel on sinu jaoks kõrvale pandud klaasipesu paak, kojameeste pump, tuledepesupump, tuledepesu voolikud, tulealused liistud aukudega, laiend.

Ardo

Tere.kuidas siis on meil sinuga?
Peaaegu terve kuu möödus alates raha saatmist

Nagu näete,tol momendil hakkas see mees mulle lubama saata asju,millest varem polnud juttu.
Viimane kiri tuli 30.01.12,kus ta lubas,et tagastab mulle raha esimesel võimalusel.


Ardo - 10.03.13 08:44

Tsitaat:
Algselt postitas: Aidõn
Tekkisid probleemid siinse kasutajaga/moderaatoriga Ardo,kelle käest ma pidin ostma klaasipesuveepaagi ja ühte Itaalia tiiva laiendi S6C4-lt.Kandsin raha tema arvele 23.12.12 summas 25euri.Juba kaks kuud möödas,isegi rohkem,aga tänaseks ma pole midagi kätte saanud.
All on tsitaat meie priva kirjadest.

Tsitaat:

Tsitaat:
Tsitaat:
Tere.Tahtsin küsida juppide kohta-kas sa said raha?Saatsin sulle 23-l 25 euri
Millal saadad mulle tükid?


Tervus. Kõik asjad peale tulepesurite pihustite sõidavad autos kaasas. Ma ei suuda neid kusagilt leida enam. Teise õhtul saan veel ühte garaazi kus mul jupid on ja usun et need on seal.

Hetkel on sinu jaoks kõrvale pandud klaasipesu paak, kojameeste pump, tuledepesupump, tuledepesu voolikud, tulealused liistud aukudega, laiend.

Ardo

Tere.kuidas siis on meil sinuga?
Peaaegu terve kuu möödus alates raha saatmist

Nagu näete,tol momendil hakkas see mees mulle lubama saata asju,millest varem polnud juttu.
Viimane kiri tuli 30.01.12,kus ta lubas,et tagastab mulle raha esimesel võimalusel.


Juhtus siis jah nii, et ei saanud neid asju posti panna. Kuna elukoht on linnast eemal ja tollel hetkel ei olnud ka autot. Lubasin talle kanda lõpuks raha tagasi esimesel võimalusel, aga kuna tol hetkel olin ka töötu, siis ei olnud seda raha kusagilt võtta.
Hetkeseisuga olen Soomes tööl ja kui lõpuks rahaasjad korda saan, siis kannan kindlasti raha tagasi koos nn. intressiga. Samuti ootavad kodus kõik lubatud jupid, reaalselt on nad olemas ja kogu selle jama klaarimiseks saab Aidõn need ka.
Lihtsalt hetkesesisuga ei oska ma öelda millal see täpselt juhtub.

E: Kuna olen sattunud siia nimekirja, siis austusest klubiliikmete vastu olen nõus loobuma moderaatori ja ka klubiliikme staatusest.


Uss - 10.03.13 22:53

Ka mina sain Ardo käest mitu kuud lubadusi,broneerisin asjad ära ja ootasin millal ta asjaga tegeleda jõuab.Pärast kuulsin, et ise olin loll, sest talle ülekannet kohe ei teinud. Hea ,et ülekannet ei teinud nüüd seda lugedes.

Moderaator: Üleliigne teemast kustutatud. Osapooled saavad ise omavahel suheldud ja edasine pori loopimine kustutatakse koheselt.


Erksolen - 12.03.13 16:40

Hetkel kustutan teema kuna saime kontakti ja vabandas, et oli haigestunud ja lubas asjad korda ajadaja vabandas.
Loodame, et nii läheb


real-illusion - 12.03.13 16:42

Tsitaat:
Algselt postitas: Erksolen
Kahjuks teen siia täna teema jyrisoo kohta kuna tema senine tegevus on sulaselge pettus.
Räägin siis lähemalt: Ostsin talt hex-can kaabli, sain asjad kätte asi oli bueno, hiljem selgus, et kaabel oli defektiga ja ei tööta. Kõik oli ilmne, võtsin temaga uuesti ühendust rääkisin mure ära ja lubas saata uue kui vana tagastan. Mõeldud tehtud, saatsin ära ja jäin ootama ja ootan veel edasipidigi ma usun. Olen korduvalt uurinud kunas kauba kätte saan aga vastused on alati kas ootab, et hiinas pühad( seda juba terve kuu) ja reedel rääkisin lubas laupäeval teele panna aga kahjuks meil ka pühad vist.
Selle paari kuu vältel oli tal ka juhus kus ta väidetavalt saatis juhtme kogemata Tartusse.
Ma olen väga pettunud sinus Jyrisoo.
Antud tekst on kirjutatud telefoniga seega ei kannata kriitikat!

Reaalselt olid hiinas aastavahetus ja mingi tähtis püha veel. On ka endal import-eksport firma ja kõik asjad mis said enne pühi tellitud, on ammu ka kohal. Siin kohal ei hakka hinnavahedest üldse rääkimagi...


yanekk - 12.03.13 16:49

Tsitaat:
Algselt postitas: Erksolen
Kokku on see saaga kestnud ca 2 kuud kindlasti.


OT.
Täitsa erapooletu tähelepanek, laisema transpordiga tuleb hiinamaalt kaup 6-8 nädalat.


jyrisoo - 12.03.13 16:55

Pole kunagi kedagi petnud ja saab ka antud kodanik mõne päevaga kauba kätte. Gripi tõttu seekord paaripäevane viivitus.


Erksolen - 15.03.13 08:03

Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Pole kunagi kedagi petnud ja saab ka antud kodanik mõne päevaga kauba kätte. Gripi tõttu seekord paaripäevane viivitus.


Minu vabandused Jyrisoo ees, oleks siiski võinud enne kontakteeruda.

Mees täitis lubaduse ja pakk on nüüdseks kohal ja selle süüdistuse võib kustutada.

Kps: Kogu vestlus jääb alles, et välistada situatsiooni "naised saunas rääkisid mingist jamast jyrisoo'ga"!


instruments - 20.03.13 06:39

Probleem kasutajaga MUUMITROLL

Otsisin audiclub.ee vahendusel kesklukupumpa, kasutaja muumitroll kirjutas, et tal on sobiv pump pakkuda. Andis mulle oma elukaaslase konto andmed, tegin ülekande kokkulepitud summas. Lubas pumba hiljemalt pühapäeval teele panna. Esmaspäeval tegin kontroll kõne, et teada saada kas pump on teele pandud. Hakkas keerutama, et tema pole teele pannud palus oma elukaaslasel see teele panna. Pidi oma elukaaslaselt küsima kas viimane on asja pakiautomaati viinud ja see järel tagasi helistama. Mida ei tulnud on kõne! Tänaseks ei ole mul pumpa, ega raha ja minu kõnedele ei vastata.

Kui keegi teab antud isikut, siis tehke talle selgeks, et sellised asjad ei jää karistuseta.

Muumitroll- Henry *** 551083* henry.***@gmail.com

Ps! Ootan veel paar päeva passiivselt, ehk on lihtsalt arusaamatus, kuid siis võtan asja käsile!

To black| Eemaldama ma seda hetkel ei hakka mitte enne, kui asjad korras!

Kr*sto ****
*235***


audi_a4_v6 - 20.03.13 07:11

Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Probleem kasutajaga MUUMITROLL

Otsisin audiclub.ee vahendusel kesklukupumpa, kasutaja muumitroll kirjutas, et tal on sobiv pump pakkuda. Andis mulle oma elukaaslase konto andmed, tegin ülekande kokkulepitud summas. Lubas pumba hiljemalt pühapäeval teele panna. Esmaspäeval tegin kontroll kõne, et teada saada kas pump on teele pandud. Hakkas keerutama, et tema pole teele pannud palus oma elukaaslasel see teele panna. Pidi oma elukaaslaselt küsima kas viimane on asja pakiautomaati viinud ja see järel tagasi helistama. Mida ei tulnud on kõne! Tänaseks ei ole mul pumpa, ega raha ja minu kõnedele ei vastata.

Kui keegi teab antud isikut, siis tehke talle selgeks, et sellised asjad ei jää karistuseta.

Muumitroll- Henry *** 551083* henry.***@gmail.com

Ps! Ootan veel paar päeva passiivselt, ehk on lihtsalt arusaamatus, kuid siis võtan asja käsile!

Soovitan natuke kannatust varuda, enne kui siia teemasse kribada, sest saaan aru, et jutt käib sellest nädalast. Jah, sul on õigus, kõik võiks olla läbinähtav ja täpselt nii, nagu kokkulepitud, aga siin on juba mitu juhust olnud, et hakatakse hädaldama liiga vara. Probleem on vist ka selles, et paljud audiomanikud on "kalevipojad" ja ei ole seega kodumail, seega lasevad oma siinsetel naistel asju otsida ja posti panna kui telefoni teel kätte saavad, alati aga ei saa ega teagi, kus nende siinsed naised on ja kuidas nad siis nüüd hakkavad seda sulle selgitama:P See "kalevipoja jutt muidugi ei ole otseselt muumitrollile suunatud, ei tea ma temast midagi.


Black - 20.03.13 07:28

Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Probleem kasutajaga MUUMITROLL

Otsisin audiclub.ee vahendusel kesklukupumpa, kasutaja muumitroll kirjutas, et tal on sobiv pump pakkuda. Andis mulle oma elukaaslase konto andmed, tegin ülekande kokkulepitud summas. Lubas pumba hiljemalt pühapäeval teele panna. Esmaspäeval tegin kontroll kõne, et teada saada kas pump on teele pandud. Hakkas keerutama, et tema pole teele pannud palus oma elukaaslasel see teele panna. Pidi oma elukaaslaselt küsima kas viimane on asja pakiautomaati viinud ja see järel tagasi helistama. Mida ei tulnud on kõne! Tänaseks ei ole mul pumpa, ega raha ja minu kõnedele ei vastata.

Kui keegi teab antud isikut, siis tehke talle selgeks, et sellised asjad ei jää karistuseta.

Muumitroll- Henry *** 551083* henry.***@gmail.com

Ps! Ootan veel paar päeva passiivselt, ehk on lihtsalt arusaamatus, kuid siis võtan asja käsile!

Ja kes sina ise oled? Ei oska pealkirja lugeda? Ei oska teema esimest postitust lugeda? Arvad, et võid kehtestatud reeglitele lihtsalt sülitada? Sul on 12h aega postutus nõuetele vastavaks muuta või see eemaldada. Vastasel korral eemaldan selle siit mina.


muumitroll - 20.03.13 11:09

Vabandan antud olukorra ees ja loodan, et selline nime mustav postitus saab kustutatud. Ennast õigustama siin suurelt ei hakka aga selgitan siiski. Pidin paki teele panema pühapäeva õhtul kui linna satun. Linna ma aga ei sattunud ja esmaspäeval helistas tõesti ostja mulle. Enda arvates ei keerutanud ma midagi vaid rääkisin nii palju kui teadsin. Lasin paki enda eest posti viia kuid posti see ei jõudnud, detailidesse ei hakka laskuma aga pump on katki. Telefon jäi esmaspäeval maale ja helistada ei saanud, internetti sain alles täna ja võtsin asja käsile. Instruments-ga on ühendust võetud ja asi saab korda. Natukene ruttu kukuti tõesti nime mustama või mulle lihtsalt tundub nii. Saan ka muidugi ostjast aru (Instruments), sest summa oli korralik.


butan - 23.03.13 11:12

Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Kalev Kask
Sündinud :September 14, 1982
Kasutajanimi siinses foorumis : audimees80

Sai nimetatud isiku käest ostetud B3 varuosi.
Eelnevalt telefoni teel selgeks räägitud asjade olemus ja minupoolsed nõuded .
Amordipüstakud koos vedru ja amordiga : minu poolne nõue, et tolmukatted,läbilöögipuksid ja amordid oleksid korras.
Sain aga täielikult räbaldunud asjad (vanaraud )
Tagumine suunatuli : tuli on mõraga ( selle kohta eelnev info puudus )
Sõidutuled : Kuulutuses oli märgitud, Saada b3-le esituled praktiliselt uued. Kohale tuli 1 originaal tuli ja teine hiinakas, kumbki neist ei vääri nimetust "praktiliselt uued + ühel neist oli kinnitus katki.
Roolivõimendi survevoolik: See oli küll audi oma aga millise, seda ei tea. Kindlasti mitte B3 oma
Ainus korralik asi oli käändtelg .
Kogu selle krempli eest maksin Kalev Kasele 110 eurot+ postituskulud 23 eurot .
Teatasin oma rahulolematusest ka Kalevile ja pakusin välja, et ta võiks saata 50% minupoolt tehtud kulutustest mulle tagasi. Seni on vastuseks olnud keeldumine .
Seega leian, et sellise isikuga äri ajamine on kindel petta saamine .
Reeglina ma ei osta asju ennem kui pole näpuga katsuda saanud ja silmaga näinud . See kogemus aga kinnitab minu reeglit.



+1, Olen selle inimesega ka kokkupuutunud ja enam mitte kunagi tema käest mitte midagi ei osta.
4-5 kuut tagasi käisin tema jurde Raplasse ja ostsin oma B4-le käigukasti, see kütt väitis, et varuosa on tip-top heas korras jne, usaldasin temale ja ostsin seda tema käest ära, tulin koju ja kohe hakkasin käigukasti õli vahetada et samal päeval enda autole panna, kuid koos õliga käigukastist tulid ca 4mm-7mm suurusega metalli tükkid ja neid oli päris palju ja õli oli metalli tolmu-puru-osakesi täis, selge et see viga ei ole tekkinud transporteerimise tõttu, helistasin selle "ärimehele" tagasi ja tahtsin selle käigukasti talle kohe tagasi viia, kuid ta hakkas mingi juttu ajada et ta sõitis selle kastiga ja probleemi tal ei olnud üldse, et kõik peaks korras olema , bla bla blja jne, lõppuks ta ütles et üldse sõidab juba Viljandisse ja tal ei ole praegu aega, et ta 2 nädala jooksul peab Tallinnasse tulla ja me prooviks siis selle probleemi lahendada, 3 nädala pärast kirjutasin talle U2Us sõnumi et mis me siis teeme, ja ta hakkas uuesti oma luuletusi jutustada et seda ei või üldse olla et kast oli korras ja bla bla bla.... siis sai selgeks et enda 50 euri ma sellest küttist tagasi ei saa, selle raha eest uuesti sõita raplasse ja kedagi peksta või politseisse minna eriti tahtmist mul ei ole ja juba aega sellest momendist läinud, ei viitsi oma närvi ja aega raisata. Enda huvi pärast võtsin selel kasti lahti ja selgus et 3nda käigu sünkronisaatori rõngas purunes tükkideks, seda seal üldse ei olnud ainult väikised tükid arvatavasti need tulid pärast käigude hammasratastega neid läbisöömisega, pealaagrite seporaatorid olid ka kahjustatud tänu nendele tükidele, parandada ei olnud mõted ja kast läks vanarauda.

Kui ikkagi hakkate selle mehe käest midagi osta arvestage, et kui tekkib mingi probleem arvatavasti enda raha tagasi Te ei saa.

Päikest!


instruments - 24.03.13 11:25

Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Probleem kasutajaga MUUMITROLL

Otsisin audiclub.ee vahendusel kesklukupumpa, kasutaja muumitroll kirjutas, et tal on sobiv pump pakkuda. Andis mulle oma elukaaslase konto andmed, tegin ülekande kokkulepitud summas. Lubas pumba hiljemalt pühapäeval teele panna. Esmaspäeval tegin kontroll kõne, et teada saada kas pump on teele pandud. Hakkas keerutama, et tema pole teele pannud palus oma elukaaslasel see teele panna. Pidi oma elukaaslaselt küsima kas viimane on asja pakiautomaati viinud ja see järel tagasi helistama. Mida ei tulnud on kõne! Tänaseks ei ole mul pumpa, ega raha ja minu kõnedele ei vastata.

Kui keegi teab antud isikut, siis tehke talle selgeks, et sellised asjad ei jää karistuseta.

Muumitroll- Henry *** 551083* henry.***@gmail.com

Ps! Ootan veel paar päeva passiivselt, ehk on lihtsalt arusaamatus, kuid siis võtan asja käsile!

To black| Eemaldama ma seda hetkel ei hakka mitte enne, kui asjad korras!

Kristo Karu
5235979


Saaga jätkub!

Sain henryga kontakti U2U kaudu ja palunsin raha tagasi kanda!
Seda pole ta siiani teinud! Minu kõnedele samuti isik ei vasta!
Lubas, et tuleb reedel või laupäeval tallinna ja võtab minuga ise ühendust, ning saame asjad korda. Kuid ainult lubadusteks see jäigi.
Samuti on mul kahtlus, et tal ei olegi seda varuosa üldse pakkuda! Kuna tegu on suhteliselt haruldase keskluku pumbaga, mida leiab S4/rs4/a3 pealt. Tundub nagu see komejant on juba eos läbi mõeldud petuskeem.

Seega olge ettevaatlikud kellele teie oma raha kannate!

henry kui sa seda lugema juhtud HELISTA MULLE 5235979

K.


rally84 - 27.03.13 19:11

Tsitaat:
Algselt postitas: saidless
Probleem seisneb selles, et tellisin kasutajalt rally84 piduri pommi 19,02,2013.
Raha kantsin üle, aga mida ei ole on piduri pomm. Telefonile olen helistanud päris palju, aga vastu ei võta keegi vaid lülitatakse välja. Täna, siis saatsin sõnumi, et saada mulle piduri pomm või kanna raha tagasi. Sõnumile ei vastatud loomulikult, proovisin veel helistada, aga ikka ei vastata.
Profiilist vaatasin nime see on Üllar (perekonnanime ei tea), aga raha kantsin temalt ette öeldud kontole, Aino Joonas kontole. Saatis mulle sõnumi kus oli kirjas". Kuhu ma siis täpsemalt saadan"?
Saatsin talle oma andmed saada pakk viljandi uku keskusesse nimi on Rowen. telef 56786568.
Sellega kogu jutuajamine piirdus rahast jäin ilma, auto on garaaši alla pulkadeks, ise olen jalamees, ning kogu töö läks tühja.:mad::mad:
Mina ei soovita sellelt mehelt midagi tellida ainult, siis kui lähed kohale ja asi on käega katsuda, muidu lastakse lihtsalt üle.

Rally84. saada mulle mu raha tagasi või saada piduri pomm ära. Võta ühendust
Rally84. Andmed: Üllar või Aino. Telef 53627267.

Saidless. Andmed Rowen Pill. Email Rowen90@hot.ee Telef 56786568.


Probleem seisneb sinu ajudes!!! Sulle sai öeldud kuupäev kunaseks varuosa saad ja selle ka sa said õigeks ajaks. Tema hakkab teemat kirjutama... Soovitan edaspidi oma valede avaldustega ettevaatlik olla!!!


ulmefm - 02.04.13 12:48

Huiarid Veiko Pajula ja Johannes Pajula lõpuks ka kohtu ees:

http://uudised.err.ee/?06276004


Tsitaat:
Algselt postitas: ulmefm
Nüüd üks nende kodanikega seotud asjadest oma kohtulahendi leidnud (krim. asi veel tiksub).

https://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1&teade=5811782

Oleksin tänulik igasuguse info eest, mis võla natukenegi sissenõudmisele lähemale viiks.

Kontakt profiilis või Meelis Puur 51933905

Tsitaat:
Algselt postitas: ulmefm
Hoiatauseks kõigile! Tegemist mitte teha sellise kodaniku nagu VEIK* PAJULAGA ik3740620034*, kes on äärmiselt veenva jutuga, ning kellele meeldib võõra kinnisvara tagatisel või muul moel suuremaid summasi "laenata" Samuti ettevatlik on mõistlik olla KADR* PAJULA ik4780325026* suhtes, kes eelmainitud kodaniku "laenusi" käendab. Samuti hoiatan JOHANNES PAJULA eest, kes motika velgesi juba paar aastat "laenab".


instruments - 04.04.13 08:35

Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Probleem kasutajaga MUUMITROLL

Otsisin audiclub.ee vahendusel kesklukupumpa, kasutaja muumitroll kirjutas, et tal on sobiv pump pakkuda. Andis mulle oma elukaaslase konto andmed, tegin ülekande kokkulepitud summas. Lubas pumba hiljemalt pühapäeval teele panna. Esmaspäeval tegin kontroll kõne, et teada saada kas pump on teele pandud. Hakkas keerutama, et tema pole teele pannud palus oma elukaaslasel see teele panna. Pidi oma elukaaslaselt küsima kas viimane on asja pakiautomaati viinud ja see järel tagasi helistama. Mida ei tulnud on kõne! Tänaseks ei ole mul pumpa, ega raha ja minu kõnedele ei vastata.

Kui keegi teab antud isikut, siis tehke talle selgeks, et sellised asjad ei jää karistuseta.

Muumitroll- Henry *** 551083* henry.***@gmail.com

Ps! Ootan veel paar päeva passiivselt, ehk on lihtsalt arusaamatus, kuid siis võtan asja käsile!

To black| Eemaldama ma seda hetkel ei hakka mitte enne, kui asjad korras!

Kristo Karu
5235979


Saaga jätkub!

Sain henryga kontakti U2U kaudu ja palunsin raha tagasi kanda!
Seda pole ta siiani teinud! Minu kõnedele samuti isik ei vasta!
Lubas, et tuleb reedel või laupäeval tallinna ja võtab minuga ise ühendust, ning saame asjad korda. Kuid ainult lubadusteks see jäigi.
Samuti on mul kahtlus, et tal ei olegi seda varuosa üldse pakkuda! Kuna tegu on suhteliselt haruldase keskluku pumbaga, mida leiab S4/rs4/a3 pealt. Tundub nagu see komejant on juba eos läbi mõeldud petuskeem.

Seega olge ettevaatlikud kellele teie oma raha kannate!

henry kui sa seda lugema juhtud HELISTA MULLE 5235979

K.


Täna oli see üllas päev, kui minu kontole laekus Henry ***ilt 50€. Sügav kummardus!
Isiklikult ei soovita mina selle härraga asju ajada!
Seega pumba otsingud jätkuvad!

K.


muumitroll - 04.04.13 10:34

Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Tsitaat:
Algselt postitas: instruments
Probleem kasutajaga MUUMITROLL

Otsisin audiclub.ee vahendusel kesklukupumpa, kasutaja muumitroll kirjutas, et tal on sobiv pump pakkuda. Andis mulle oma elukaaslase konto andmed, tegin ülekande kokkulepitud summas. Lubas pumba hiljemalt pühapäeval teele panna. Esmaspäeval tegin kontroll kõne, et teada saada kas pump on teele pandud. Hakkas keerutama, et tema pole teele pannud palus oma elukaaslasel see teele panna. Pidi oma elukaaslaselt küsima kas viimane on asja pakiautomaati viinud ja see järel tagasi helistama. Mida ei tulnud on kõne! Tänaseks ei ole mul pumpa, ega raha ja minu kõnedele ei vastata.

Kui keegi teab antud isikut, siis tehke talle selgeks, et sellised asjad ei jää karistuseta.

Muumitroll- Henry *** 551083* henry.***@gmail.com

Ps! Ootan veel paar päeva passiivselt, ehk on lihtsalt arusaamatus, kuid siis võtan asja käsile!

To black| Eemaldama ma seda hetkel ei hakka mitte enne, kui asjad korras!

Kristo Karu
5235979


Saaga jätkub!

Sain henryga kontakti U2U kaudu ja palunsin raha tagasi kanda!
Seda pole ta siiani teinud! Minu kõnedele samuti isik ei vasta!
Lubas, et tuleb reedel või laupäeval tallinna ja võtab minuga ise ühendust, ning saame asjad korda. Kuid ainult lubadusteks see jäigi.
Samuti on mul kahtlus, et tal ei olegi seda varuosa üldse pakkuda! Kuna tegu on suhteliselt haruldase keskluku pumbaga, mida leiab S4/rs4/a3 pealt. Tundub nagu see komejant on juba eos läbi mõeldud petuskeem.

Seega olge ettevaatlikud kellele teie oma raha kannate!

henry kui sa seda lugema juhtud HELISTA MULLE 5235979

K.


Täna oli see üllas päev, kui minu kontole laekus Henry ***ilt 50€. Sügav kummardus!
Isiklikult ei soovita mina selle härraga asju ajada!
Seega pumba otsingud jätkuvad!

K.


Siin Audiklubis on sul jutt üks ja isiklikult rääkides hoopis teine. Sai nagu asjad selgeks räägitud miks ja millal. Ära üle pinguta. Mina ennast petturiks ei nimeta ja eks iga üks teeb omad järeldused. Peace!


saidless - 04.04.13 16:44

Tsitaat:
Algselt postitas: rally84
Tsitaat:
Algselt postitas: saidless
Probleem seisneb selles, et tellisin kasutajalt rally84 piduri pommi 19,02,2013.
Raha kantsin üle, aga mida ei ole on piduri pomm. Telefonile olen helistanud päris palju, aga vastu ei võta keegi vaid lülitatakse välja. Täna, siis saatsin sõnumi, et saada mulle piduri pomm või kanna raha tagasi. Sõnumile ei vastatud loomulikult, proovisin veel helistada, aga ikka ei vastata.
Profiilist vaatasin nime see on Üllar (perekonnanime ei tea), aga raha kantsin temalt ette öeldud kontole, Aino Joonas kontole. Saatis mulle sõnumi kus oli kirjas". Kuhu ma siis täpsemalt saadan"?
Saatsin talle oma andmed saada pakk viljandi uku keskusesse nimi on Rowen. telef 56786568.
Sellega kogu jutuajamine piirdus rahast jäin ilma, auto on garaaši alla pulkadeks, ise olen jalamees, ning kogu töö läks tühja.:mad::mad:
Mina ei soovita sellelt mehelt midagi tellida ainult, siis kui lähed kohale ja asi on käega katsuda, muidu lastakse lihtsalt üle.

Rally84. saada mulle mu raha tagasi või saada piduri pomm ära. Võta ühendust
Rally84. Andmed: Üllar või Aino. Telef 53627267.

Saidless. Andmed Rowen Pill. Email Rowen90@hot.ee Telef 56786568.


Probleem seisneb sinu ajudes!!! Sulle sai öeldud kuupäev kunaseks varuosa saad ja selle ka sa said õigeks ajaks. Tema hakkab teemat kirjutama... Soovitan edaspidi oma valede avaldustega ettevaatlik olla!!!



Mida iganes.
Sina küll mind ähvardama ei tule.
Kui sa ei suvatsenud isegi telefoni vastu võtta, ja asja saatsid ära kuus päeva hiljem. Sa ise ei pea kokkulepitud aegades kinni. Ning midagi valet siin ei ole.


rally84 - 06.04.13 17:38

Tsitaat:
Mida iganes.
Sina küll mind ähvardama ei tule.
Kui sa ei suvatsenud isegi telefoni vastu võtta, ja asja saatsid ära kuus päeva hiljem. Sa ise ei pea kokkulepitud aegades kinni. Ning midagi valet siin ei ole.


Valetad nii, et vähe ei ole! Kahju, et ikka leidub selliseid troppe, nagu sina saidless. Inimestel, kes tööl käivad, ei ole võimalik iga hetk su kõnedele vastata!!! Kui sa paar korda helistades mind kätte ei saanud ja hakkad mind avalikult laimama.. Sul vist ei ole millegi targemaga tegeleda? Sinusuguse kätte saaks siis... :mad: Sa vist oma tervisest eriti lugu ei pea? Kui sa inimest ei tunne, kelle kohta sa siin valet kirjutad ja laimad. Haiget võid saada!


saidless - 07.04.13 06:31

Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: rally84
Mida iganes.
Sina küll mind ähvardama ei tule.
Kui sa ei suvatsenud isegi telefoni vastu võtta, ja asja saatsid ära kuus päeva hiljem. Sa ise ei pea kokkulepitud aegades kinni. Ning midagi valet siin ei ole.


Valetad nii, et vähe ei ole! Kahju, et ikka leidub selliseid troppe, nagu sina saidless. Inimestel, kes tööl käivad, ei ole võimalik iga hetk su kõnedele vastata!!! Kui sa paar korda helistades mind kätte ei saanud ja hakkad mind avalikult laimama.. Sul vist ei ole millegi targemaga tegeleda? Sinusuguse kätte saaks siis... :mad: Sa vist oma tervisest eriti lugu ei pea? Kui sa inimest ei tunne, kelle kohta sa siin valet kirjutad ja laimad. Haiget võid saada!


Ma ütlesin, et sinusugune mind ähvardama ei tule ja jutul lõpp.:mad::mad:


Kuits - 07.04.13 08:04

Rally84 ja saidless, kas te oma jagelemist U2U/telefoni vöi äärmisel juhul silm silma, hammas hamba vastu ei tahaks öra öiendada, tsitaadid venivad ka juba vaikselt meetristeks.


rix30 - 07.04.13 08:22

Tegelikult on kogu see teema suunatud solvamine ja selle eest saab samuti karistada, kui ajada seadused taga.;)


audi_a4_v6 - 07.04.13 18:52

Tsitaat:
Algselt postitas: rix30
Tegelikult on kogu see teema suunatud solvamine ja selle eest saab samuti karistada, kui ajada seadused taga.;)

Kas mitte süüdlaste hõlma siiski ei hakata? Ei usu, et sõnapidajate nimed siin kirjas on, seega ei usu, et suunatud solvamine, vaid tõe avalikustamine. Väga hea, et sellised teemad olemas on.


muumitroll - 07.04.13 21:11

Arvan, et siis võiks äkki teema pealkiri olla "Probleemsed kasutajad" või "Probleemid kasutajatega" vms. Arvan, et siin teemas leidub neid küll kes tegelikult ei ole petturid vaid on siia sattunud mööda rääkimiste jne pärast. Sõnal "pettur" on päris tõsine tähendus. Kas ei ole nii?
Samas kuhu siis need päris kelmide nimed kirja panna. Kahe otsaga asi.


audi_a4_v6 - 08.04.13 06:07

Tsitaat:
Algselt postitas: muumitroll
Arvan, et siis võiks äkki teema pealkiri olla "Probleemsed kasutajad" või "Probleemid kasutajatega" vms. Arvan, et siin teemas leidub neid küll kes tegelikult ei ole petturid vaid on siia sattunud mööda rääkimiste jne pärast. Sõnal "pettur" on päris tõsine tähendus. Kas ei ole nii?
Samas kuhu siis need päris kelmide nimed kirja panna. Kahe otsaga asi.

Vot see on õige märkus! Olen aru saanud, et paljudel on lihtsalt asi halvasti välja kukkunud, aga pettus on ikka algselt planeeritud ja seda enamik ilmselt ei ole teinud.


Black - 08.04.13 06:57

Meil kõigil on paremaid ja sitemaid aegu. Või kel seni pole olnud - küll tuleb. Kaotad töö, satud ise pettuse ohvriks, läheb naine koos poole (või kogu, va võlad) varaga minema jne, jne. Minu arust ei peaks selliseid juhtumeid üldse kuskile netti üles toppima. Leppige kokku, tehke maksegraafik ja asjad saab korda. Kui aga teine pool sellest silmnähtavalt kinni ei pea, võlgade maksmise asemel ise kalli autoga vms laiab jne, siis on ikka tegu petturiga küll. Nii et - kui ei taha siia teemasse sattuda, suhelge tehingu teise poolega. Kui keegi arvab, et petab süüdimatult paljudelt midagi välja ja siis ähvardab irvitades foorumi- ja portaalipidajaid oma nime puhtakspesemiseks politsei ja kohtu ja andmekaitse inspektsiooni ja EELK peapiiskopiga, siis kärpigu natuke oma tiibu - tänapäeva infoühiskonnas ei ole võimalik seda teavet maha matta. Tehakse kuskile pärapõrgusse registreeritud veebileht ja pannakse need nimed lisakuludest hoolimata kiuste ikkagi üles. Nagu praegu on näiteks kelmid.eu, mis on EV seadusandluse käeulatusest väljas. EU üleselt on küll ka päris karm andmekaitseseaduse projekt liikvel, kuid küll siis liigutakse asjadega mujale. Džinni pudelisse tagasi enam nii lihtsalt ei topi. Saate ka vastu JOK-lahenduse. Parem hoidke oma puhast nime teiste meetoditega. Pikemas perspektiivis kasulikum.

Kui otsest varalist kahju ja sellest tulenevat teise poole alusetut rikastumist pole sündinud ("sõitsin teise Eesti otsa, ei võetud telefoni vastu" ega "ma juba plaanisin selle asja palju kallimalt edasi müüa, nüüd, näe, ei saanudki" ei kvalifitseeru), ärge palun pange neid pisinägelemisi siia üles. Elu on neid täis.


rally84 - 14.04.13 17:30

Väga asjalik tekst ja seda ilma naljata! Olen 100% Black`iga nõus!


rally84 - 14.04.13 17:41

Tsitaat:


Ma ütlesin, et sinusugune mind ähvardama ei tule ja jutul lõpp.:mad::mad:


Saidless, usun, et ajaks ka sind see vihale kui leiad foorumit lugedes, et järsku keegi sind petturina esitleb. Kahetsusväärne, et sellised möödarääkimised meil tekkisid. Pole ennem küll midagi sellist olnud, olen päris paljudele siin kasutajatest varuosi müünud ja et petturiks nendest küll mind keegi ei saa nimetada. Igaüks on alati oma kauba kätte saanud ja mingit sitta ma pole ka kunagi kellelegi müünud! Said ju sinagi oma varuosa kätte. Minu poolt teema lõpetatud ja pikka viha ei pea!:)


saidless - 16.04.13 18:55

rally84.
Minupoolt ka, teema lõpetatud ja pikka viha ei pea.
;)


Raul. - 12.07.13 22:38

Asi korras lõpuks!


muumitroll - 14.07.13 21:28

Tsitaat:
Algselt postitas: Raul.
Märgiks üles kasutaja JannoV ehk Janno Vaikma, lubas saata varuosad audile,
kandsin raha üle, summa pole küll suur(25.-) aga peale seda mees enam sõnumitele ega kõnedele ei vasta.
Väidetavalt asukoht Tallinn, Laagi.
Audi klubis tal tänaseks müügiteemad kustutatud kõik aga teistes autofoorumites tegutseb edasi.
Telefoni number tal 56242999.
Kui keegi siinsest rahvast teab või tunneb teda andke märkku.


Ka minul on antud tegelasega probleeme olnud. Nimelt müüs mulle A4-ja rikkis kojamehe mootori. Lubas, et asi on töökorras kuid selgus, et mootor läbi, ei tööta. Tagasi keeldus ostmast ja ajas oma joru, et mootor oli kindlasti töökorras. Sai proovitud mitme auto küljes ja lõpuks uus ostetud mis töötas. Summa ei olnud samuti suur kuid siiski, 20€


KKaaleste - 01.09.13 14:26

Soovitan mitte tegemist teha sellise inimesega nagu Henri Pavel.
Rentis auto mille sõitis puruks ja jättis Koeru kanti põllule vedelema. Lubas auto kinni maksta, aga nagu arvata võis on nüüd kadunud ja telefon väljas. Kui kellegil on infot tema asukoha kohta või teab kust teda kätte saaks siis oleksin abi eest väga tänulik. Pärilt peaks olema Aravetelt, aga elutseb Tallinna kandis.

Kellel on infot siis: 56 464 165 Keio Kaaleste

Selle inimese leidmise abi eest ka väike vaevatasu :)


priit - 01.09.13 20:09

Tsitaat:
Algselt postitas: KKaaleste
Soovitan mitte tegemist teha sellise inimesega nagu Henri Pavel.
Rentis auto mille sõitis puruks ja jättis Koeru kanti põllule vedelema. Lubas auto kinni maksta, aga nagu arvata võis on nüüd kadunud ja telefon väljas. Kui kellegil on infot tema asukoha kohta või teab kust teda kätte saaks siis oleksin abi eest väga tänulik. Pärilt peaks olema Aravetelt, aga elutseb Tallinna kandis.

Kellel on infot siis: 56 464 165


Iga autor peab oma süüdistatava nime (eraisiku ees- ja perekonnanimi, firma nimi) sisaldava postituse alla lisama ka oma ees- ja perekonnanime ning oma kontakttelefoni ja/või emaili aadressi!

Postitused, milles neid ei ole, kustutatakse. Samuti kustutatakse postitused, millele on lisatud võimalikul kontrollimisel selgunud valed kontaktandmed.

Need reeglid on vajalikud selleks, et ka süüdistatav näeks selgelt, kellel temaga konflikt on tekkinud. Nagu foorumi jaluseski kirjas, ei vastuta Eesti Audi Klubi foorumi postituste sisu tõepärasuse eest!



Number on olemas, nimi ka juurde ja siis juba sobib.


Aidõn - 05.11.13 19:16

Tsitaat:
Algselt postitas: Aidõn
Tekkisid probleemid siinse kasutajaga/moderaatoriga Ardo,kelle käest ma pidin ostma klaasipesuveepaagi ja ühte Itaalia tiiva laiendi S6C4-lt.Kandsin raha tema arvele 23.12.12 summas 25euri.Juba kaks kuud möödas,isegi rohkem,aga tänaseks ma pole midagi kätte saanud.
All on tsitaat meie priva kirjadest.

Tsitaat:

Tsitaat:
Tsitaat:
Tere.Tahtsin küsida juppide kohta-kas sa said raha?Saatsin sulle 23-l 25 euri
Millal saadad mulle tükid?


Tervus. Kõik asjad peale tulepesurite pihustite sõidavad autos kaasas. Ma ei suuda neid kusagilt leida enam. Teise õhtul saan veel ühte garaazi kus mul jupid on ja usun et need on seal.

Hetkel on sinu jaoks kõrvale pandud klaasipesu paak, kojameeste pump, tuledepesupump, tuledepesu voolikud, tulealused liistud aukudega, laiend.

Ardo

Tere.kuidas siis on meil sinuga?
Peaaegu terve kuu möödus alates raha saatmist

Nagu näete,tol momendil hakkas see mees mulle lubama saata asju,millest varem polnud juttu.
Viimane kiri tuli 30.01.13,kus ta lubas,et tagastab mulle raha esimesel võimalusel.

Tervitused kõigile.Tahan hoiatada kõiki,kes plaanib osta midagi petturilt nimega Ardo-olge ettevaatlikud temaga tehingu sooritades.Näiteks mina siiamaani ei ole temalt midagi kätte saanud-mitte raha (vaesed 25 Euri),ei kontakteerunud minuga alates meie viimast kirjavahetusest (30.01.13) ,kaup minuni jõudnud ka pole.
Märkasin,et ta aktiviseerus viimaste kahe nädalate jooksul-ilmusid varuosakuulutused.Isegi müüb klaasipesuvedelikku paagi,millest algas see kurb lugu.
Minu nimi on Aidõn Kerimov.Tel 566kuus77kaheksa0. e-post a3vr1ätmsn.com


Ardo - 06.11.13 10:42

Tsitaat:
Algselt postitas: Aidõn
Tsitaat:
Algselt postitas: Aidõn
Tekkisid probleemid siinse kasutajaga/moderaatoriga Ardo,kelle käest ma pidin ostma klaasipesuveepaagi ja ühte Itaalia tiiva laiendi S6C4-lt.Kandsin raha tema arvele 23.12.12 summas 25euri.Juba kaks kuud möödas,isegi rohkem,aga tänaseks ma pole midagi kätte saanud.
All on tsitaat meie priva kirjadest.

Tsitaat:

Tsitaat:
Tsitaat:
Tere.Tahtsin küsida juppide kohta-kas sa said raha?Saatsin sulle 23-l 25 euri
Millal saadad mulle tükid?


Tervus. Kõik asjad peale tulepesurite pihustite sõidavad autos kaasas. Ma ei suuda neid kusagilt leida enam. Teise õhtul saan veel ühte garaazi kus mul jupid on ja usun et need on seal.

Hetkel on sinu jaoks kõrvale pandud klaasipesu paak, kojameeste pump, tuledepesupump, tuledepesu voolikud, tulealused liistud aukudega, laiend.

Ardo

Tere.kuidas siis on meil sinuga?
Peaaegu terve kuu möödus alates raha saatmist

Nagu näete,tol momendil hakkas see mees mulle lubama saata asju,millest varem polnud juttu.
Viimane kiri tuli 30.01.13,kus ta lubas,et tagastab mulle raha esimesel võimalusel.

Tervitused kõigile.Tahan hoiatada kõiki,kes plaanib osta midagi petturilt nimega Ardo-olge ettevaatlikud temaga tehingu sooritades.Näiteks mina siiamaani ei ole temalt midagi kätte saanud-mitte raha (vaesed 25 Euri),ei kontakteerunud minuga alates meie viimast kirjavahetusest (30.01.13) ,kaup minuni jõudnud ka pole.
Märkasin,et ta aktiviseerus viimaste kahe nädalate jooksul-ilmusid varuosakuulutused.Isegi müüb klaasipesuvedelikku paagi,millest algas see kurb lugu.
Minu nimi on Aidõn Kerimov.Tel 566kuus77kaheksa0. e-post a3vr1ätmsn.com


Esiteks, kui sa nii kõva laimaja oled siin, siis võta telefon vastu.
Teiseks, kas 25 euri eest said veel vähe? Minu maine, moderaatori koha ja klubiliikme tühistamine.
Kolmandaks, ma ütlesin sulle tookord, et ma ei ole kindel millal pudinad saata saan sulle, tänu su "kuulutamisele" ja kannatamatusele, millega said ilusti mu maatasa teha, ei olnudki mul enam plaanis neid osi sulle saata. Tõsi, 25 euri läks meelest ja selle saad sa selle nädala jooksul.
Teised on oma varuosad ilusti kätte saanud, ka need kes vähe kauem ootasid (väga pikalt ootajatele andsin veel rahagi tagasi!).

E: Ja kõigile teadmiseks, nüüd ja edaspidi müün osi vaid käest kätte. Ei mingit ettemaksmist, ega saatmist. Kui liigun ise kuhugipoole, võtan kaasa. Kui ei siis tuleb ostja ise järgi.


epidemic - 06.11.13 12:11

Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo

Teiseks, kas 25 euri eest said veel vähe? Minu maine, moderaatori koha ja klubiliikme tühistamine.


Eriline vemps oled ikka. Ise keerasid jupi sitta kokku, said raha kätte, jätsid asjad saatmata ja nüüd hakkad siin veel mingeid lauseid moodustama, et sinu moderaatori koht ja muud jutud on läinud. Julged veel sellist juttu ka ajada, et sinu maine ning moderaatori koht läksid teisele inimesele maksma 25€. Pole küll varuosade all sellised asju müügis kunagi näinud:D


Geo - 06.11.13 15:10

Tere kõigile!
On kasutaja kaharmi (Meelis Kahar, tel nr 56173652)kohta pretensioone: raha (150.-) maksin temale ära vähemalt 3 nädalat tagasi, aga juppe pole siiamaani saanud; ausate silmadega vaatas mulle otsa ja lubas "mitte hujata".

Telefon on väljas, kätte teda ei saa.

Tema müügiteema on siin:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=130974&page=1&highlight=%26%2365533%3B#pid673043

Minu andmed: Georg Otsa tel 58 049 782


Ardo - 06.11.13 15:23

Tsitaat:
Algselt postitas: epidemic
Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo

Teiseks, kas 25 euri eest said veel vähe? Minu maine, moderaatori koha ja klubiliikme tühistamine.


Eriline vemps oled ikka. Ise keerasid jupi sitta kokku, said raha kätte, jätsid asjad saatmata ja nüüd hakkad siin veel mingeid lauseid moodustama, et sinu moderaatori koht ja muud jutud on läinud. Julged veel sellist juttu ka ajada, et sinu maine ning moderaatori koht läksid teisele inimesele maksma 25€. Pole küll varuosade all sellised asju müügis kunagi näinud:D


Pidasin silmas seda, et korra on juba postitus tehtud selle jama kohta. Milleks see uuesti vajalik oli? Igastahes sain Aidõni kätte ja homseks on see lahendatud.


Black - 06.11.13 19:27

Ardo, selline suhtumine on ka mulle pettumus. Seni ma olin seda meelt, et su kevadine degradeerimine oli pisut üle reageeritud. Nüüd enam mitte. Kui rohkem kui poole aasta jooksul pole heaks arvatud seda 25€ tagasi maksta, on asi selle omaniku poolt uuesti avalikult üles võtta igati põhjendatud.


Aidõn - 06.11.13 20:58

Ardo,mu telefon oli laadimisel tööl ja ma ei kuulnud su kõnet.Helistasin tagasi esimesel võimalusel.
Raha summas 25 euri minu arvele laekunud,nii et tühistan oma pretensiooni Ardole ära.Kahju,et selleks oli vaja oodata pea terve aasta ja olin sunnitud siia kirjutama.
Edu kõigile.Lugupidamisega Aidõn.


Geo - 04.01.14 23:54

Hoiatan veel kord!
Kasutaja kaharm (Meelis Kahar, tel nr 58192712) on siiamaani minule võlgu 150eurot / või tema lubatud autoosad.


Tema müügiteema on siin:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=134130

Minu andmed: Georg Otsa tel 58 049 782


Krooniline - 21.01.14 13:05

Ehk keegi tunneb ära!


Geo - 13.07.14 10:07

Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
Hoiatan veel kord!
Kasutaja kaharm (Meelis Kahar, tel nr 58192712) on siiamaani minule võlgu 150eurot / või tema lubatud autoosad.


Tema müügiteema on siin:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=134130

Minu andmed: Georg Otsa tel 58 049 782


Meelis on teinud ka head kodutööd, aga lõpuni asja pole veel viinud. Võlg veel 25 eurot.


raksike - 24.07.14 12:14

Olen minagi petta saanud! Petiseks osutus kasutaja tennar, ehk Rannet Laas. Lubas eelpool nimetatud tegelane mulle 07.07 ühe stange võre saata, aga mida pole siiamaani on stange võre! Küll on vabandused, et istus politseis, siis väidab et on teele pannud jne, ei viitsi enam ise selle tegelasega jageleda, tulemusi see naguinii ei anna. Õnneks oli minu kahju ainult 10euri.

Parimatega,
Ragnar Märts 5010798


ttanell - 25.07.14 10:09

Tsitaat:
Algselt postitas: raksike
Olen minagi petta saanud! Petiseks osutus kasutaja tennar, ehk Rannet Laas. Lubas eelpool nimetatud tegelane mulle 07.07 ühe stange võre saata, aga mida pole siiamaani on stange võre! Küll on vabandused, et istus politseis, siis väidab et on teele pannud jne, ei viitsi enam ise selle tegelasega jageleda, tulemusi see naguinii ei anna. Õnneks oli minu kahju ainult 10euri.

Parimatega,
Ragnar Märts 5010798


Olin ise ka loll, ei uurinud inimese tausta, aga sama isik tõmbas mullegi koti pähe. Alguses higistas, et miks raha üle pole tulnud (pankadevaheline transfer võttis aega). Lubas samal päeval jupi teele saata. Järgmine päev helistasin (tema jaoks tundmatult numbrilt), võttis vastu ja väitis, et unustas saata. Täna helistasin numbrilt, millega vahetasime eelnevalt sõnumeid, katkestas kõne/ei vastanud üldse. Raha andsin, kaupa vastu ei saanud. Rahaline kahju - 19€.

Tanel


raksike - 09.09.14 17:00

Tsitaat:
Algselt postitas: ttanell
Tsitaat:
Algselt postitas: raksike
Olen minagi petta saanud! Petiseks osutus kasutaja tennar, ehk Rannet Laas. Lubas eelpool nimetatud tegelane mulle 07.07 ühe stange võre saata, aga mida pole siiamaani on stange võre! Küll on vabandused, et istus politseis, siis väidab et on teele pannud jne, ei viitsi enam ise selle tegelasega jageleda, tulemusi see naguinii ei anna. Õnneks oli minu kahju ainult 10euri.

Parimatega,
Ragnar Märts 5010798


Olin ise ka loll, ei uurinud inimese tausta, aga sama isik tõmbas mullegi koti pähe. Alguses higistas, et miks raha üle pole tulnud (pankadevaheline transfer võttis aega). Lubas samal päeval jupi teele saata. Järgmine päev helistasin (tema jaoks tundmatult numbrilt), võttis vastu ja väitis, et unustas saata. Täna helistasin numbrilt, millega vahetasime eelnevalt sõnumeid, katkestas kõne/ei vastanud üldse. Raha andsin, kaupa vastu ei saanud. Rahaline kahju - 19€.

Tanel


Tundub, et petis tegutseb edasi SR foorumis kasutaja hisensena, telefoni nr. ja varuosadeks olev auto klapib.
Link SR müügikuulutusele: http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=14&t=136511


killer666 - 31.10.14 06:56

Tsitaat:
Algselt postitas: raksike
Tsitaat:
Algselt postitas: ttanell
Tsitaat:
Algselt postitas: raksike
Olen minagi petta saanud! Petiseks osutus kasutaja tennar, ehk Rannet Laas. Lubas eelpool nimetatud tegelane mulle 07.07 ühe stange võre saata, aga mida pole siiamaani on stange võre! Küll on vabandused, et istus politseis, siis väidab et on teele pannud jne, ei viitsi enam ise selle tegelasega jageleda, tulemusi see naguinii ei anna. Õnneks oli minu kahju ainult 10euri.

Parimatega,
Ragnar Märts 5010798


Olin ise ka loll, ei uurinud inimese tausta, aga sama isik tõmbas mullegi koti pähe. Alguses higistas, et miks raha üle pole tulnud (pankadevaheline transfer võttis aega). Lubas samal päeval jupi teele saata. Järgmine päev helistasin (tema jaoks tundmatult numbrilt), võttis vastu ja väitis, et unustas saata. Täna helistasin numbrilt, millega vahetasime eelnevalt sõnumeid, katkestas kõne/ei vastanud üldse. Raha andsin, kaupa vastu ei saanud. Rahaline kahju - 19€.

Tanel


Tundub, et petis tegutseb edasi SR foorumis kasutaja hisensena, telefoni nr. ja varuosadeks olev auto klapib.
Link SR müügikuulutusele: http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=14&t=136511


Ostsin kunagi temalt terve mootori. Peale käivitamist selgus, et mootor kottis.


Janno2525 - 10.11.14 11:46

Minul on väike pretensioon foorumi kasutajaga audimees80 (pärisnimi: Kaupo Kask, tel: 56764706)
Kuna antud inimene müüb autosid varuosadeks, siis soovitan tema käest enne mitte asju osta, kui neid nähakse (olevat ka eelnevalt sarnased probleemid)

Nimelt ostsin eile tema käest valuveljed, mis pidid müüja jutu järgi sirged olema (eelnevalt üle küsitud). Täna veljed pinki pannes tuli välja, et kaks velge kõverad (üks natuke, teine märgatavalt). Helistasin ka müüjale, et kompenseerib mulle sirgestamise raha, millest ei tahtnud müüja midagi kuulda. Tema kommentaar oli, et sõites ei andnud tunda. Võib olla ei annagi tunda, kuid selline velg rikub rehvi ära.
Ühesõnaga jutu kokkuvõtteks: inimene müüb kaupa, mille seisukord ei ole päris see, mida räägib ja hiljem ei taha tunnistada ka kaubal esinevaid vigu (mida koheselt silmaga ei näe).

Minu nimi: Janno Ild, email: janno.ild@mail.ee


arsi - 10.11.14 16:01

Nüüd on audimees 80 vastu juba 3 pretensiooni.
Kaua meeskond sellel töllil siin keskonnas laseb tegutseda ?!


indro - 10.11.14 17:34

Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Nüüd on audimees 80 vastu juba 3 pretensiooni.
Kaua meeskond sellel töllil siin keskonnas laseb tegutseda ?!

Hetkel ei ole bännimisest ju mingit kasu, inimene teeb uue kasutaja ja kõik algab algusest peale.
Praegu on võimalus enne tehingu tegemist teha foorumis otsing ja leida ka käesolev teema.


Janno2525 - 16.11.14 20:29

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Nüüd on audimees 80 vastu juba 3 pretensiooni.
Kaua meeskond sellel töllil siin keskonnas laseb tegutseda ?!

Hetkel ei ole bännimisest ju mingit kasu, inimene teeb uue kasutaja ja kõik algab algusest peale.
Praegu on võimalus enne tehingu tegemist teha foorumis otsing ja leida ka käesolev teema.


Mina pooldaks ka seda, et kasutajate, kelle kohta tuleb juba mitmeid kaebusi, profiili allosas oleks punase kirjaga hoiatus kasutajaga tehingute teostamisel


Kuits - 16.11.14 20:42

Tsitaat:
Algselt postitas: Janno2525
Mina pooldaks ka seda, et kasutajate, kelle kohta tuleb juba mitmeid kaebusi, profiili allosas oleks punase kirjaga hoiatus kasutajaga tehingute teostamisel


Antud teguviisi on teostatud, kasutajat hetkel ei mäleta, kuid ilusti on märge olemas.


Rix - 16.11.14 21:47

Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: Janno2525
Mina pooldaks ka seda, et kasutajate, kelle kohta tuleb juba mitmeid kaebusi, profiili allosas oleks punase kirjaga hoiatus kasutajaga tehingute teostamisel


Antud teguviisi on teostatud, kasutajat hetkel ei mäleta, kuid ilusti on märge olemas.


Selleks isikuks oli Reio Põlluste (siin foorumis kasutaja audimees001) ja näite selle märke kohta leiab tema signatuurist näiteks sellest postitusest: M: AUDI A6 C4 2,8 128KW ATM AVANT VARUOSADENA! UUS AUTO!.

Siikohal aga avaldaks kiitust Reiole, sest foorumis on levinud jutud, et tüüp on ennast parandanud ja vanu asju juba ka korda ajanud. :)


Janno2525 - 17.11.14 06:36

Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits

Antud teguviisi on teostatud, kasutajat hetkel ei mäleta, kuid ilusti on märge olemas.


Seda ei ole aga kasutaja "audimees80" profiilil (kelle kohta on minul ja ka päris mitmel teisel kasutajal pretensioone). Kuna antud isik on ka klubi liige, siis võiks ka klubi juhtkond temaga ...


audimees80 - 17.11.14 09:54

Tsitaat:
Algselt postitas: Janno2525
Minul on väike pretensioon foorumi kasutajaga audimees80
Kuna antud inimene müüb autosid varuosadeks, siis soovitan tema käest enne mitte asju osta, kui neid nähakse (olevat ka eelnevalt sarnased probleemid)

Nimelt ostsin eile tema käest valuveljed, mis pidid müüja jutu järgi sirged olema (eelnevalt üle küsitud). Täna veljed pinki pannes tuli välja, et kaks velge kõverad (üks natuke, teine märgatavalt). Helistasin ka müüjale, et kompenseerib mulle sirgestamise raha, millest ei tahtnud müüja midagi kuulda. Tema kommentaar oli, et sõites ei andnud tunda. Võib olla ei annagi tunda, kuid selline velg rikub rehvi ära.
Ühesõnaga jutu kokkuvõtteks: inimene müüb kaupa, mille seisukord ei ole päris see, mida räägib ja hiljem ei taha tunnistada ka kaubal esinevaid vigu (mida koheselt silmaga ei näe).

Minu nimi: Janno Ild, email: janno.ild@mail.ee


Tere Janno2525.
Veljed, mis te minu käest ostsite olid eelmise velgede müüa jutu järgi sirged. Mina neid pole enda auto all kasutanud. Kodanik, kes need mulle müüs on ka siin samas foorumis kontot omav isik. Tema kasutaja nimi on rauno92.


Gunnark - 17.11.14 11:08

Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Tsitaat:
Algselt postitas: Janno2525
Minul on väike pretensioon foorumi kasutajaga audimees80
Kuna antud inimene müüb autosid varuosadeks, siis soovitan tema käest enne mitte asju osta, kui neid nähakse (olevat ka eelnevalt sarnased probleemid)

Nimelt ostsin eile tema käest valuveljed, mis pidid müüja jutu järgi sirged olema (eelnevalt üle küsitud). Täna veljed pinki pannes tuli välja, et kaks velge kõverad (üks natuke, teine märgatavalt). Helistasin ka müüjale, et kompenseerib mulle sirgestamise raha, millest ei tahtnud müüja midagi kuulda. Tema kommentaar oli, et sõites ei andnud tunda. Võib olla ei annagi tunda, kuid selline velg rikub rehvi ära.
Ühesõnaga jutu kokkuvõtteks: inimene müüb kaupa, mille seisukord ei ole päris see, mida räägib ja hiljem ei taha tunnistada ka kaubal esinevaid vigu (mida koheselt silmaga ei näe).

Minu nimi: Janno Ild, email: janno.ild@mail.ee


Tere Janno2525.
Veljed, mis te minu käest ostsite olid eelmise velgede müüa jutu järgi sirged. Mina neid pole enda auto all kasutanud. Kodanik, kes need mulle müüs on ka siin samas foorumis kontot omav isik. Tema kasutaja nimi on rauno92.


Müüsin ka alles hiljuti veljed+rehvidega, ostja küsis kas annan garantii, et veljed on sirged, ütlesin ei, mine kontrolli, sest see on suhteline, mina seda ei tundnud ja ei kontrollinud, antud teemas jah - müüja väitis, et on sirged-sorry tavakasutaja ei saa seda kunagi 100% väita, kui pole pinki pandud. Usalda aga kontrolli:)


paranormaalne - 17.11.14 11:44

Kui müüja väitis, et on sirged, lasub ka temal vastutus. Ostku tagasi ja müügu järgmisele õige kirjeldusega.


Gunnark - 17.11.14 12:11

Tsitaat:
Algselt postitas: paranormaalne
Kui müüja väitis, et on sirged, lasub ka temal vastutus. Ostku tagasi ja müügu järgmisele õige kirjeldusega.


Loomulikult on KA müüjal vastutus - pole väitnudki vastupidist.


Janno2525 - 17.11.14 13:34

Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80

Tere Janno2525.
Veljed, mis te minu käest ostsite olid eelmise velgede müüa jutu järgi sirged. Mina neid pole enda auto all kasutanud. Kodanik, kes need mulle müüs on ka siin samas foorumis kontot omav isik. Tema kasutaja nimi on rauno92.


Tere Audimees80.
Pakkusite mulle velgesid müüa, kui küsisin, et kas on sirged, terved, siis teie vastus oli et VELJED ON SIRGED, leiduvad mõned kriipsud/kraapsud (kui vaja, siis postitan meievahelise PM vestluse). Aga veljed EI OLNUD sirged, iluvigadega arvestasin (kuna ikkagi kasutatud asjad).
Ja see, et inimene, kelle käest ostsite veljed, väitis, et need on sirged - see ei huvita mind üldse, mina ostsin need veljed Teie käest.
Helistasin ja pakkusin välja, et kompenseerite mulle velgede sirgestamise ja on asi unustatud, mispeale te keeldusite.
Lõppkokkuvõttes läksid need veljed mulle kallimaks maksma, kui oleksin saanud Pärnust ostes korralikud asjad.

Siin ka videod "sirgetest" velgedest:
https://www.youtube.com/watch?v=AvTLs9gnG4U&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=sTSVVcShGTQ&feature=youtu.be


arsi - 17.11.14 19:07

Kodanik " audimees80 " huvitub ainult rahast. Oma nimi 20 euro pärast täis sittuda pole mingi probleem .


Rst - 17.11.14 20:07

Ma nüüd teen võibolla ülekohut kellegile aga minu arust ma ostsin sama "audimees80" käest Raplast 5 kodaraga 17" veljed septembri kuus.
Veljed olid sama moodi kõverad aga minu kõnesid ta vastu ei võtnud järgmine päev enam ja neelasin alla selle sirgestamisele kulunud raha, sest minu närvid on rohkem väärt. Ma üritan leida viitsimist ja otsida kõneeristusest üles, kas tegu oli 100% kindlalt audimees80'ga. Vabandused ette, kui ei ole tegemist sama müüjaga ning luban, et kustutan selle postituse kohe, kui olen asja selgeks teinud.
Minule väitis müüja korduvalt, et ta ise sõitis nende velgedega ning asjad on täiesti sirged. Pinki pannes kõigest 3tk oli kõverad 4'st. :D

EDIT: Vaatasin kõnede eristust ja tuligi välja, et ka minule müüs kõveraid velgi kodanik "audimees80". Tuleb välja, et tegu on ühe vastiku tegelasega ning mina ei soovita temaga mitte mingit äri teha.


rauno92 - 18.11.14 06:34

Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80

Tere Janno2525.
Veljed, mis te minu käest ostsite olid eelmise velgede müüa jutu järgi sirged. Mina neid pole enda auto all kasutanud. Kodanik, kes need mulle müüs on ka siin samas foorumis kontot omav isik. Tema kasutaja nimi on rauno92.




kuule sina audimees80 sa ostsid need veljed edasi müümiseks ja selgelt nägid et veljed on kõverad nielt mida sa toodad siin sitta et sa ei tea et need kõverad on jne väitsid ise veel kah et oh mul läheb sirgendamine maksma jne ja lootsid hinda alla veel saada aga ma ei andnud sulle hinna alla ja ise sa selgelt veel raiskasid yle tunni aja mu aega seal uurisid ja puurisid neid 100 korda jne ja olin nõus ära ostma neid nielt kui sa neid niivisi edasi müüsid on see juba sinu mure mitte ära keera mulle siin sitta kokku oma [roppus]


audimees80 - 18.11.14 08:21

Tsitaat:
Algselt postitas: rauno92
kuule sina audimees80 sa ostsid need veljed edasi müümiseks ja selgelt nägid et veljed on kõverad nielt mida sa toodad siin sitta et sa ei tea et need kõverad on jne väitsid ise veel kah et oh mul läheb sirgendamine maksma jne ja lootsid hinda alla veel saada aga ma ei andnud sulle hinna alla ja ise sa selgelt veel raiskasid yle tunni aja mu aega seal uurisid ja puurisid neid 100 korda jne ja olid nõus ära ostma neid nielt kui sa neid niivisi edasi müüsid on see juba sinu mure mitte ära aja siin jama minu kohta


Kuule poisi nagla.
Küsisin sinu käest mitu korda kas veljed sirged. Ütlesid, et jah. Sõites midagi tunda ei ole. See oli sinu enda jutt. Ära aja tagasi.
Mina nägin, et veljed kõverad??? Kas sa arvad, et ma olen selgelt nägija?
Värvi kahjustusi nägin vaid.


Kivitare - 18.11.14 08:34

Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Kuule poisi nagla.
Küsisin sinu käest mitu korda kas veljed sirged. Ütlesid, et jah. Sõites midagi tunda ei ole. See oli sinu enda jutt. Ära aja tagasi.
Mina nägin, et veljed kõverad??? Kas sa arvad, et ma olen selgelt nägija?
Värvi kahjustusi nägin vaid.

Kodanikud. Tõmmake veidi tuure maha. Eriti selle tsiteerimisega. Pole vaja 4 erinevat teksti 4 korda tsiteerida. audimees80 vastu on päris mitmel korral pretensioone olnud. Järelikult pole kontrollitud kaupa või on teadlikult seda sellisena müüdud. Igal oinal oma mihklipäev. Selle viimase veljeteema kohta - kui juba eelmine kasutaja ütles, et veljed OLID kõverad ja sa need edasi müüd SIRGETENA, siis mis on selle loogiline järeldus? Sina ju valetad audimees? Kõik sellised asjad tulevad alati välja. Pole see foorum mingi anonüümne müügiplats või must turg, kus mingeid varastatud vms asju müüa. Aga kui oma nimest poogen on, et selle külge google abil korralik plekk jääb, siis PALJU ÕNNE! :D


rauno92 - 18.11.14 16:29

Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Kuule poisi nagla.
Küsisin sinu käest mitu korda kas veljed sirged. Ütlesid, et jah. Sõites midagi tunda ei ole. See oli sinu enda jutt. Ära aja tagasi.
Mina nägin, et veljed kõverad??? Kas sa arvad, et ma olen selgelt nägija?
Värvi kahjustusi nägin vaid.


kle sa selgelt küsisid kas auto all viskasid ütlesingi et ei visanud ja see kes selle autoga sõitis see sama päev küsisid veel tema käest kah ja selgelt nägid silmaga et üks velg kõver ja soigusid seal et oh mul lähevad rehvid maksma jne ja sirgendamine nielt kui sa tahad siin oma nahka päästa ei ole vaja teiste kohta hakkata siin selliseid jutte ajama sina tahtsid neid velgi selle eesmärgiga et edasi müüa mitte oma tarbeks järgmine kord kui tuled midagi ostma pean hakkama lindistama w?? et sa siis ei ajaks sellist jama suust välja ja kui sa müüd asju ja ei vastuta selle eest et mingid vead on jne ja tagasi ei osta on see sinu probleem mitte minu asi aga selgelt sina nägid et üks velg silm nähtavalt oli kõver ja nii sa need ostsid ära


audi_a4_v6 - 18.11.14 17:00

Kivitare, tundub, et sellistele tuleb lihtsalt kaikaga korra vastu pead tõmmata, no ei saada aru.


audimees80 - 18.11.14 17:00

Rehvid olid pragulised 2tk. Kahel paar mm mustrit.
Mis velje kõverusest sa sonid? Mina pole midagi leidnud velgedelt peale värvi kahjustuse.
Järeldan seda, et sa olid teadlik velgede kõverusest ja tõmbasid sellega sita minu kaela.


audimees80 - 18.11.14 17:07

Minul on ka pretensioon kasutaja rauno92 vastu.
Ostsin temalt veljed. Tema väidete järgi pidid veljed sirged olema, aga paraku mitte.
Eks järgmine kord kui velgi pakud, siis peab ennem balanseerimise pingis kontrollima. Sinu juttu ma enam ei usu.
Samas on sama isik müünud autosid, mis tema jutu järgi pole teps mitte olnud tehniliselt sellises olukorras nagu peaks.


rauno92 - 18.11.14 17:22

Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Minul on ka pretensioon kasutaja rauno92 vastu.
Ostsin temalt veljed. Tema väidete järgi pidid veljed sirged olema, aga paraku mitte.
Eks järgmine kord kui velgi pakud, siis peab ennem balanseerimise pingis kontrollima. Sinu juttu ma enam ei usu.
Samas on sama isik müünud autosid, mis tema jutu järgi pole teps mitte olnud tehniliselt sellises olukorras nagu peaks.





Kuule Kaupo, ajad juba tigedaks. Mina ei väitnud siin midagi, sina käisid neid vaatamas ja nägid selgelt, et silmnähtavalt oli üks velg kõver, tahtsid veel hinda alla saada. Ütlesin, et mingit hinda sa alla ei saa, ennem viskan kanalisse need jne, seda ütlesin mitu korda veel ja siis lõppuks võtsid ära need veljed.
Üle 2 tunni käisid ja pinnisid, et saaksid hinda alla. Kui sina oled siin niimoodi edasi müünud, ei ole minu mure see ja kui sa siin hakkad kaua tigedaks ajama, siis tahad ikka, et ma vist lasen sellel kah öelda, et helistasid ja küsisid veel sellelt, kes sõitis sama päev selle autoga, kas veljed viskasid all. Nägid selgelt, et üks velg kõver on jne.

Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."

Tsitaat:

kle sa kaupo ajad juba tigedaks mina ei väitnud siin midagi sina käisid neid vaatamas ja nägid selgelt et silm nähtavalt oli yks velg kõver tahtsid veel hinda alla saada veel ytlesin et mingit hinda sa alla ei saa ennem vickan kanalisse need jne ja seda ytlesin mittu korda veel ja siis lõppuks võtsid ära need veljed ja yle 2 tunni käisid ja pinnisid et saaksid hinda alla kui sina oled siin nii visi edasi müünud ei ole minu mure see ja kui sa siin hakkad kaua tigedaks ajama siis tahad ikka et ma vict lasen sellel kah öelda et helistasid ja küsisid veel sellelt kes see sõitis sama päev selle autoga kas veljed vickasid all et nägid selgelt et üks velg kõver on jne


rauno92 - 18.11.14 17:27

Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse peatamine!"


madisson - 18.11.14 17:37

Suured mehed, poisikeste kemplus. Kui poest defektse virbli saad, siis ei huvita kedagi poepidaja hala kiuslikust või pahast hiinlasest, kes katkise asja kokku pani. Härrasmehelik oleks viimasel müüjal viimasele ostjale komp. maksta ja edaspidi enda tarnijaid kriitilisema pilguga vaadata. Muidu jäätegi siia üksteist p...a loopima.


audimees80 - 18.11.14 18:34

Mida sa ajad et 2tundi kauplesin hinda. Heal juhul pool tundi, kuna velgedel olid värvi kahjustused ja rehvid kutud. Kõverustest ei tednud ma midagi nii, et mida sa ajad.
Kuna sa müüsid mulle kõverad veljed, siis arvesta sellega, et ma ei osta sinu käest enam migeid velgi kui need pole velje pingist läbi käinud.
Samas kui sa nii tark oled miks sa siis ainult lammutad autosid mitte ei taasta teised inimesed teevad. Või ei ole issi õpetanud autosid remontima vaid lammutama.


arsi - 18.11.14 18:44

Kuule härra, paneb nüüd oma moka maha. Sinu käest on paljud hea asja pähe sitta saanud.
Nagu Kivitare ütles, igal tuleb oma mihklipäev. Jätka samas vaimus ja sinul tuleb see üsna varsti.


Janno2525 - 18.11.14 19:23

Ei ole enam mõtet edasi kakelda, et kes ostis ja kui palju kauples jne jne. Minu postituse point oli, et kui keegi kavatseb audimees80 mingit diili teha, siis sellest alateemast leiaks natuke infi temast ja tema müüdavast kaubast.


rauno92 - 18.11.14 19:35

Tsitaat:
Algselt postitas: Janno2525

Pakkusite mulle velgesid müüa, kui küsisin, et kas on sirged, terved, siis teie vastus oli et VELJED ON SIRGED, leiduvad mõned kriipsud/kraapsud (kui vaja, siis postitan meievahelise PM vestluse). Aga veljed EI OLNUD sirged, iluvigadega arvestasin (kuna ikkagi kasutatud asjad).
Ja see, et inimene, kelle käest ostsite veljed, väitis, et need on sirged - see ei huvita mind üldse, mina ostsin need veljed Teie käest.
Helistasin ja pakkusin välja, et kompenseerite mulle velgede sirgestamise ja on asi unustatud, mispeale te keeldusite.
Lõppkokkuvõttes läksid need veljed mulle kallimaks maksma, kui oleksin saanud Pärnust ostes korralikud asjad.

Siin ka videod "sirgetest" velgedest:
https://www.youtube.com/watch?v=AvTLs9gnG4U&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=sTSVVcShGTQ&feature=youtu.be



üks väike kiri kah mis kaupo kask ehk (audimees80) mulle kirjutas oma

"Vaatame veel kes siin sitta müüb.
Eks ise tead kui kahest suuremast ostjast ilma jääd.
Võid vabalt oma jupid vanarauda viia.
Sina mees maksad sellele inimesele 30euri tagasi mitte mina.
Kui sa seda ei tee siis ära mulle ega petsile juppe enam paku. me lihtsalt ei osta sinu käest enam.
Saame mujalt ka kui vaja.
Me tahme korralikke asju saada mitte sitta nagu sa müüd. Meil petsiga on raha et asju osta aga sul tattninal on <b>[roppus]</b> ja tühi hing ja 200euri rahakoti vahel. Nii et ära plõksi midagi siin va auto prükkar. Ka minu kannatus hakkab katkema. Kui palju plõksid lasen kellelgil sinu puhul hambaarsti mängida."


jsv - 18.11.14 19:49

Päris korralikud klubiliikmed siin. Mõtlesin ka hakata liikmeks, aga tundub , et selle jaoks peavad olema tuttavad hambaarstid. So sad. :D
Kaupsil ja Petsil pappi nagu putru aga lasevad oma maine 30 euri pärast alla.


Kivitare - 18.11.14 20:05

Kodanik audimees80. Kas nüüd selle kehavigastuste tekitamise ähvardamise kaasfoorumlasele võib esitada võimuorganitele? Kurat kui vahva ikka, et inimesed ei mõtle, mida nad suust välja ajavad. Ma loen siit nüüd välja, et sina, Pets ( äkki Margus ka?) olete autovaruosade müümisega rikkamaks saanud ja suudate juba palgata inimesi oma idiootsusi lahendama? Lihtsam oleks see summa kompenseerida ju. Et noh, vihjasid, et teisel vaid 200 euri rahakotis. Sul on siis vähem? Napilt 29 €? Ma mõtlesin, et ma ehk korrigeerin siin veidi, aga ei viitsi täna. Saate seni mõlemad foorumi reeglitele pilgu peale visata. Eriti punkt kolmele.


rauno92 - 18.11.14 20:19

Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Kodanik audimees80. Kas nüüd selle kehavigastuste tekitamise ähvardamise kaasfoorumlasele võib esitada võimuorganitele? Kurat kui vahva ikka, et inimesed ei mõtle, mida nad suust välja ajavad. Ma loen siit nüüd välja, et sina, Pets ( äkki Margus ka?) olete autovaruosade müümisega rikkamaks saanud ja suudate juba palgata inimesi oma idiootsusi lahendama? Lihtsam oleks see summa kompenseerida ju. Et noh, vihjasid, et teisel vaid 200 euri rahakotis. Sul on siis vähem? Napilt 29 €? Ma mõtlesin, et ma ehk korrigeerin siin veidi, aga ei viitsi täna. Saate seni mõlemad foorumi reeglitele pilgu peale visata. Eriti punkt kolmele.



no pets etkel ei puutu teemasse aga postkasti nii ta kirjutas mulle aga konkreetselt teema kaupost etkel siin


Janno2525 - 18.11.14 20:25

Tsitaat:
Kui palju plõksid lasen kellelgil sinu puhul hambaarsti mängida. )


Selliste vendade puhul ei saa lisamata jätta :P
http://www.generally-speaking.com/wp-content/uploads/2009/08/Internet-Warrior-500x400.jpg


Kuits - 18.11.14 20:35

Audimees80 ja rauno92, palun niipalju viisakust teiste suhtes, et lahake oma jagelemised U2U kaudu ja mõlemapoolsed vastuvõetavad kokkulepped ära sõlmida, et teised foorumi kasutajad saaksid Teie omavahelisest sõnasõjast ja ähvardustest priid olla.

Seoses ortopeedi ametiga, kui endal käed ja jalad nõrgad, siis tasuks enne mõelda, kui öelda, mõnikord võib juhtuda, et saad 3-da isiku käest ise lopsu vastu kõrvu. (3-s on isik, kelle abi kasutatakse).


Kivitare - 19.11.14 12:37

Korrastasin teemat veidi. Märked jäävad siia ülesse, paraku ei saanud vahepealsetest hoiatustest aru kodanik rauno92 ja kaotab niiviisi oma postitusõiguse. Kurb. Võinuks ise targem olla. Ehk on kõigile jällegi siit midagi õppida.


Jann - 19.11.14 15:31

Tsitaat:
Algselt postitas: jsv
Päris korralikud klubiliikmed siin. Mõtlesin ka hakata liikmeks, aga tundub , et selle jaoks peavad olema tuttavad hambaarstid. So sad. :D
Kaupsil ja Petsil pappi nagu putru aga lasevad oma maine 30 euri pärast alla.


Pole hullu, lapsed siin jagavad oma "logisevad longi lattad" ära ja peksavad üksteist paarikümne rubla pärast lömmi ja jälle elu lill. Ikka juhtub.


viiruk - 16.12.14 13:58

Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnark
Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Tsitaat:
Algselt postitas: Janno2525
Minul on väike pretensioon foorumi kasutajaga audimees80
Kuna antud inimene müüb autosid varuosadeks, siis soovitan tema käest enne mitte asju osta, kui neid nähakse (olevat ka eelnevalt sarnased probleemid)

Nimelt ostsin eile tema käest valuveljed, mis pidid müüja jutu järgi sirged olema (eelnevalt üle küsitud). Täna veljed pinki pannes tuli välja, et kaks velge kõverad (üks natuke, teine märgatavalt). Helistasin ka müüjale, et kompenseerib mulle sirgestamise raha, millest ei tahtnud müüja midagi kuulda. Tema kommentaar oli, et sõites ei andnud tunda. Võib olla ei annagi tunda, kuid selline velg rikub rehvi ära.
Ühesõnaga jutu kokkuvõtteks: inimene müüb kaupa, mille seisukord ei ole päris see, mida räägib ja hiljem ei taha tunnistada ka kaubal esinevaid vigu (mida koheselt silmaga ei näe).

Minu nimi: Janno Ild, email: janno.ild@mail.ee


Tere Janno2525.
Veljed, mis te minu käest ostsite olid eelmise velgede müüa jutu järgi sirged. Mina neid pole enda auto all kasutanud. Kodanik, kes need mulle müüs on ka siin samas foorumis kontot omav isik. Tema kasutaja nimi on rauno92.


Müüsin ka alles hiljuti veljed+rehvidega, ostja küsis kas annan garantii, et veljed on sirged, ütlesin ei, mine kontrolli, sest see on suhteline, mina seda ei tundnud ja ei kontrollinud, antud teemas jah - müüja väitis, et on sirged-sorry tavakasutaja ei saa seda kunagi 100% väita, kui pole pinki pandud. Usalda aga kontrolli:)


Omal on velgede ostuga selline kogemus. Ostsin kasutajalt NOS eelmine aasta jooksu valuvelgi, mis väidetavalt on sirged. Kõik tore, teen siis veljed ilusti korda. Pahteldan, lihvin, värvin kõik ilusti ära. Tulemus nagu otse tehasest tulnud. Tegin kõike aegamööda ja ostust auto alla panekuni läks vist aega mitu kuud. Lõpuks, kui läksin värskelt värvitud velgi rehvipunktis alla panema, selgus tõsiasi, et kaks velge puhta kõverad. Kogu töö nagu ilmaasjata. Aega nii palju möödas, siis ei lähe kedagi süüdistama ja ei tee seda ka siiani.

Kogu asja point on see, et kui vähegi võimalik tuleks minna velgedega rehvipunkti ja pingist läbi lasta. Kõige lihtsam moodus oleks võibolla üleüldse autol nurk kohapeal tungiga üles tõsta ja ükshaaval neid siis keerutada seal auto all. (esiveolise tagasild kõige sobilikum)


Janno- - 12.01.15 18:30

probleem kasutajaga Mõnujaht.
Tellisin talt fl esistange, kuid osutus too tõeliseks prügihunnikuks. fl esistangest polnud haisugi, stange alumine osa puudu mis pidi 100% kaasas olema, stange tala puudu. Tulepesuri kate 1 puudu. telefoni kõne välditakse. Sõnumitele vastas vaid et müüs kellegi sõbra stanget ja enam ei saa "sõpra kätte".
Stange pidi saama kätte 25-endal detsembril. Sel ajal polnud isegi teele pandud. 21.12.2014 sooritasin ülekande.(EE202200001106991672 Henry Mäkelä swed arveldusarvele). Too hetk lubati järgmine päev teele panna.
Ühesõnaga oma jama ta ei kavatse tagasi osta. Raha kantud Janno T....... arveldusarvelt.

http://www.upload.ee/image/4458958/image.jpg


Mairom - 01.02.15 21:41

Kasutaja r384n3 kodanikunimega Martin Rebane
Probleem selles, et sai ostetud üks audi 1.9tdi manuaal käigukast aga see ei funksi. Andis ka kirjaliku garantii koos oma nime ja isikukoodiga aga tähtpäevaks pappi polnud ja põhjuseks oli see, et palk tulemata. 30.dets sai kast ostetud ja juba järgmine päev sai teada antud, et kast tuleb tagastada. garantii sai läbi 12.jaan ja ütles, et palk tuleb alles 14.jaan ja siis maksab. Nüüd väldib kirjasi ka.
Põhimõtteliset pole mõtet selle isikuga mingit äri ajada, nagu näha siis see garantii ei aita ka midagi.
Panen profiili lingi ka: http://foorum.audiclub.ee/member.php?action=viewpro&member=r384n3


Zoig - 02.02.15 09:27

Mairom, palun täienda enda postitust.

Iga autor peab oma süüdistatava nime (eraisiku ees- ja perekonnanimi, firma nimi) sisaldava postituse alla lisama ka oma ees- ja perekonnanime ning oma kontakttelefoni ja/või emaili aadressi!


Mairom - 02.02.15 18:45

Tehtud!

Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Mairom, palun täienda enda postitust.

Iga autor peab oma süüdistatava nime (eraisiku ees- ja perekonnanimi, firma nimi) sisaldava postituse alla lisama ka oma ees- ja perekonnanime ning oma kontakttelefoni ja/või emaili aadressi!


ranel - 03.02.15 09:16

Tsitaat:
Algselt postitas: Mairom
Kasutaja r384n3 kodanikunimega Martin Rebane
Probleem selles, et sai ostetud üks audi 1.9tdi manuaal käigukast aga see ei funksi. Andis ka kirjaliku garantii koos oma nime ja isikukoodiga aga tähtpäevaks pappi polnud ja põhjuseks oli see, et palk tulemata. 30.dets sai kast ostetud ja juba järgmine päev sai teada antud, et kast tuleb tagastada. garantii sai läbi 12.jaan ja ütles, et palk tuleb alles 14.jaan ja siis maksab. Nüüd väldib kirjasi ka.
Põhimõtteliset pole mõtet selle isikuga mingit äri ajada, nagu näha siis see garantii ei aita ka midagi.
Panen profiili lingi ka: http://foorum.audiclub.ee/member.php?action=viewpro&member=r384n3
Mairo Mere ja email on saku09@hot.ee


Kusjuures, mul sama jama. Ostsin b4 kellad, kandsin raha üle ja kaupa pole. Kirju ka ei loe ning helistamisele ei vasta. Kui ma nädala lõpuks oma kaupa pole saanud, kas siis oled nõus, et teeme koos politseisse ühisavalduse? Siis saaks krimka piiri täis ja asi natuke tõsisem. Kahju, et sa varem teemat ei teinud, googeldasin seda tegelast ja vaatasin siia teemasse ka :/

Tsitaat:

Tallinnasse saaksin ise ära tuua homme (30.01). Kui mujale vaja, saab ka cargoga.

EE331010010444013015 Martin Rebane


Mairom - 03.02.15 14:18

Mina olen nõus avaldust tegema küll.

Tsitaat:
Algselt postitas: ranel
Tsitaat:
Algselt postitas: Mairom
Kasutaja r384n3 kodanikunimega Martin Rebane
Probleem selles, et sai ostetud üks audi 1.9tdi manuaal käigukast aga see ei funksi. Andis ka kirjaliku garantii koos oma nime ja isikukoodiga aga tähtpäevaks pappi polnud ja põhjuseks oli see, et palk tulemata. 30.dets sai kast ostetud ja juba järgmine päev sai teada antud, et kast tuleb tagastada. garantii sai läbi 12.jaan ja ütles, et palk tuleb alles 14.jaan ja siis maksab. Nüüd väldib kirjasi ka.
Põhimõtteliset pole mõtet selle isikuga mingit äri ajada, nagu näha siis see garantii ei aita ka midagi.
Panen profiili lingi ka: http://foorum.audiclub.ee/member.php?action=viewpro&member=r384n3
Mairo Mere ja email on saku09@hot.ee


Kusjuures, mul sama jama. Ostsin b4 kellad, kandsin raha üle ja kaupa pole. Kirju ka ei loe ning helistamisele ei vasta. Kui ma nädala lõpuks oma kaupa pole saanud, kas siis oled nõus, et teeme koos politseisse ühisavalduse? Siis saaks krimka piiri täis ja asi natuke tõsisem. Kahju, et sa varem teemat ei teinud, googeldasin seda tegelast ja vaatasin siia teemasse ka :/

Tsitaat:

Tallinnasse saaksin ise ära tuua homme (30.01). Kui mujale vaja, saab ka cargoga.

EE331010010444013015 Martin Rebane



Ise olen R. S., 55684121


ranel - 03.02.15 15:01

Siit saab avalduse. https://www.politsei.ee/et/nouanded/kannatanule/esita-avaldus/

Täida ära. Kui reedeks pole minuga asi korras, siis mina midagi viivitama ei hakka.


edit: sain ta lõpuks telefonilt kätte ja ütles on asjad teele pandud ja tunni aja jooksul saadab mulle kviitungi koopia ning homme-ülehomme peaks kaup kohale jõudma. Ootame näeme.


djcannabiz - 04.02.15 00:12

Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Kuule härra, paneb nüüd oma moka maha. Sinu käest on paljud hea asja pähe sitta saanud.
Nagu Kivitare ütles, igal tuleb oma mihklipäev. Jätka samas vaimus ja sinul tuleb see üsna varsti.


Tekib küsimus, miks sellinne klubiliikme staatusega http://www.freedomsphoenix.com/Uploads/Graphics/000/02/000-0224101343-der-ewige-jude.gif eksisteerib meil foorumis, kelle enamus postitused ost/müük/kahetsus valdkonnas?


Las uhkustab oma hambaarstidest sõpradega "lasteka foorumis", kus jagub erinevaid traumatolooge ja ortopeede sellise suhtumise tervendamiseks.

Tuletan meelde, et AC foorumi pririoteet ei ole äritsemine.


Audimees80`st jutt.


Martinez - 04.02.15 06:44

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Nüüd on audimees 80 vastu juba 3 pretensiooni.
Kaua meeskond sellel töllil siin keskonnas laseb tegutseda ?!

Hetkel ei ole bännimisest ju mingit kasu, inimene teeb uue kasutaja ja kõik algab algusest peale.
Praegu on võimalus enne tehingu tegemist teha foorumis otsing ja leida ka käesolev teema.


djcannabiz - 04.02.15 12:08

Tsitaat:
Algselt postitas: Martinez
Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Nüüd on audimees 80 vastu juba 3 pretensiooni.
Kaua meeskond sellel töllil siin keskonnas laseb tegutseda ?!

Hetkel ei ole bännimisest ju mingit kasu, inimene teeb uue kasutaja ja kõik algab algusest peale.
Praegu on võimalus enne tehingu tegemist teha foorumis otsing ja leida ka käesolev teema.


IP block.
Teine lugu, et muuta uued kasutajad ärifoorumis postitusõiguseta mingi süsteemiga, et vältida ärimehi kelle pririoteet ost/müük/kahetsus.

R


Urmet24 - 04.02.15 12:15

See ip blokk ei päästa ju millegi eest
Teed ruuterile restardi ja uus ip aadress olemas
Pigem jah teha nii, et oeris nimede järgi otsides annaks kohe häiret.
Samas võimalik, et see läheks mõne seadusega taaskord vastuollu


rass - 04.02.15 13:38

Minumeelest meil see süsteem on kasutusel et 1 kuu jooksul peale registreerimist ei saa postitada uut teemat turu alafoorumisse.


ranel - 04.02.15 14:50

Tsitaat:
Algselt postitas: ranel
Siit saab avalduse. https://www.politsei.ee/et/nouanded/kannatanule/esita-avaldus/

Täida ära. Kui reedeks pole minuga asi korras, siis mina midagi viivitama ei hakka.


edit: sain ta lõpuks telefonilt kätte ja ütles on asjad teele pandud ja tunni aja jooksul saadab mulle kviitungi koopia ning homme-ülehomme peaks kaup kohale jõudma. Ootame näeme.


Mina sain temaga nüüd asjad korda. Pani eile õhtul paki teele ja täna sain kauba kätte. Nii et avaldust enam esitamas pole.


Mairom - 06.02.15 12:25

Tsitaat:
Algselt postitas: Mairom
Kasutaja r384n3 kodanikunimega Martin Rebane
Probleem selles, et sai ostetud üks audi 1.9tdi manuaal käigukast aga see ei funksi. Andis ka kirjaliku garantii koos oma nime ja isikukoodiga aga tähtpäevaks pappi polnud ja põhjuseks oli see, et palk tulemata. 30.dets sai kast ostetud ja juba järgmine päev sai teada antud, et kast tuleb tagastada. garantii sai läbi 12.jaan ja ütles, et palk tuleb alles 14.jaan ja siis maksab. Nüüd väldib kirjasi ka.
Põhimõtteliset pole mõtet selle isikuga mingit äri ajada, nagu näha siis see garantii ei aita ka midagi.
Panen profiili lingi ka: http://foorum.audiclub.ee/member.php?action=viewpro&member=r384n3
Mairo Mere ja email on saku09@hot.ee


Sain asjad nüüd korda, küll väikse viivitusega aga ikkagi pole mul pretensioone enam.


viiruk - 06.02.15 13:16

Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Minumeelest meil see süsteem on kasutusel et 1 kuu jooksul peale registreerimist ei saa postitada uut teemat turu alafoorumisse.


Kui mina aastaid tagasi siia foorumisse kasutaja tegin, et Audimeestele vana c3 Eestikeelset remondijuhist pakkuda, selgus, et pidin selleks 6 kuud ootama enne kui müügiteemat teha lubati.


Kert85 - 06.02.15 17:29

HV foorumis oli vist, et ei saa ennem ärifoorumis postitada, kui pole ID-kaardiga identifitseerinud.

Ma ei tea, palju see muidugi aitaks või kas keegi siis kasutaks enam seda osa foorumist, aga nagu aru sain, siis see pole ka selle foorumi eesmärk.


indro - 06.02.15 17:40

Sellist piirangut pole kunagi olnud, kehtestamisest peale on uuele kasutajale müügiteemade postitamise keeld 30 päeva.
Klubikaardisüsteemiga liitumise puhul on nõutav minimaalselt 6 kuuline staaz, mujal me seda ei kasuta.

Tsitaat:
Algselt postitas: viiruk
Kui mina aastaid tagasi siia foorumisse kasutaja tegin, et Audimeestele vana c3 Eestikeelset remondijuhist pakkuda, selgus, et pidin selleks 6 kuud ootama enne kui müügiteemat teha lubati.


djcannabiz - 07.02.15 12:32

Tsitaat:
Algselt postitas: Kert85
HV foorumis oli vist, et ei saa ennem ärifoorumis postitada, kui pole ID-kaardiga identifitseerinud.

Ma ei tea, palju see muidugi aitaks või kas keegi siis kasutaks enam seda osa foorumist, aga nagu aru sain, siis see pole ka selle foorumi eesmärk.


+1

Kindlasti aitaks. Aastast aastasse korduv probleem, kus keegi jahupea ikka otsustab üle lasta kellegi ning riskigrupp just uued kasutajad. Võimendab veel asjaolu, et enamus ei viitsigi paarikümne euri pärast "Joosepit" taga ajada kui teada vaid telefoni number, mis väljalülitatud.


minaki17 - 07.02.15 20:11

Asi korras reageerisin vist liiga kiirelt andeks


elmo20 - 24.02.15 10:16

Kas keegi teab siin audi foorumis kes kasutab kasutajat EnricoN?
Ostis minult audi a4 kellade ploki.lasi mul asjad teele panna ja pidi raha kohe üle kandma ainuke mida pole on raha ja ka kellade plokist olen ilma. Kui keegi teab kes ta on ja veidi infi ta kohta võib mulle teada anda..oleksin väga tänulik.
Elab Tallinnas.kusagil kadaks selveri ligiduses kuna lasi asjad sinna saata.
Pettureid on ikka igal pool isegi siin foorumis...

Ise olen elmo kangur
56223448


Kivitare - 24.02.15 13:06

http://foorum.audiclub.ee/member.php?action=viewpro&member=EnricoN

Jah, siin olemas. Viimati aktiivne 19.02 olnud.


elmo20 - 24.02.15 14:24

Soovitan temaga mitte äri teha muidu olete lihtsalt oma rahast või asjast ilma.telefoni ka välja lülitanud või nr ära vahetanud


Dr.Rammstein - 24.02.15 14:27

Tsitaat:
Algselt postitas: elmo20
Soovitan temaga mitte äri teha muidu olete lihtsalt oma rahast või asjast ilma.telefoni ka välja lülitanud või nr ära vahetanud


Rahune maha nüüd. Kannata nädala lõpuni ära ja kui siis ka ühendust ei saa, teed avalduse.

Kui pakki jälgida, kas siis näha, et ta on paki kätte saanud ?


elmo20 - 24.02.15 14:39

Avaldust ei saa ma teha kuna ma ei tea ta nimegi ju.
Asja nn müüsin talle reede peale seda pole teda kätte enam saanud.
Kui tal oleks vähegi tahet ära klaarida annaks ta teada endast kas või öelgu et prääga pole ja et millal maksta saab aga ei lihtsalt telef välja ja siin foorumis ka enam ei käi :S


Dr.Rammstein - 24.02.15 14:43

Millega sa paki saatsid talle? Smartpostil ja Omnival ju paki jälgimine täitsa võimalik. Sealt näha, kas ta on paki kätte saanud.

Kuna hetkel niiöelda pikendatud nädalavahetus, siis oota nädala lõpuni.

Ise varuosi postiga saates ei pane pakki enne teele, kui raha on ületulnud.


elmo20 - 24.02.15 15:01

Tsitaat:
Algselt postitas: Dr.Rammstein
Millega sa paki saatsid talle? Smartpostil ja Omnival ju paki jälgimine täitsa võimalik. Sealt näha, kas ta on paki kätte saanud.

Kuna hetkel niiöelda pikendatud nädalavahetus, siis oota nädala lõpuni.

Ise varuosi postiga saates ei pane pakki enne teele, kui raha on ületulnud.


Edaspidi enam ei pane jah ühtki pakki enam teele ennem kui raha käes,aga tal oli nn kiire ja tahtis kohe et paneksin teele et ta saatis ka raha nn kohe ära. Pakk on eilsest saadik juba Tallinnas ja kohal. Saatsin omnivaga.
Proovin omnvivasse helistada et teada saada kas ta on selle kätte saanud või äkki saab tühistada aga seal ka kedagi kätte ei saa...


Dr.Rammstein - 24.02.15 15:09

Kui saatsid omnivaga, siis tseki peal on jälgimise kood olemas. Seal näitab ära, kas pakk on välja võetud.

Ise kasutan omniva puhul sms teadet. Ehk kui pakk välja võetakse. Saadetakse mulle sõnum.


real-illusion - 24.02.15 15:21

Tsitaat:
Algselt postitas: Dr.Rammstein
Kui saatsid omnivaga, siis tseki peal on jälgimise kood olemas. Seal näitab ära, kas pakk on välja võetud.

Ise kasutan omniva puhul sms teadet. Ehk kui pakk välja võetakse. Saadetakse mulle sõnum.

Mis vahet seal on, kas antud isik on saanud paki, või mitte? Kui oli jutt, et kannan praegu kohe raha üle ja ole hea, pane asjad posti. Siis on ju müüja tulnud vastu heast südamest aidata foorumi kaaslast.
See kuna ta paki saab on minu arvates ebaoluline. Arvestades, et raha pole siiani teele pannud.
Järelikult oli see tahtlik valetamine, muidu oleks ju ka kohe ülekanne tehtud.
Minu arust on asi piisavalt must ja valge ja antud inimesega tulevikus teiste asemel äri ei teeks. :)


elmo20 - 24.02.15 15:22

Omniva näitab ainult et pakk tallinnas 9:30 saateti talle sms
Aga seda pole kirjas kas on järgi ka läinud või mitte


mkb - 24.02.15 17:49

Sama tegelane on h*iarite teemas ka teises foorumis:
http://streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=3&t=6114&start=480


elmo20 - 25.02.15 07:13

Tema nimeks Enrico Neimann.
Kontakt temaga lõpuks saadud.ehk saan ka asjale lahenduse


EnricoN - 27.02.15 03:10

Ei olnud kuidagi arvutivõimalust ega telefoni, nüüdseks peaks kõik rahad olema üle kantud.


elmo20 - 27.02.15 09:05

Kõik nüüdseks lahentatud


wax - 17.03.15 05:43

Lisan siia ka kodaniku nimega Martin Kuutok, sünd 10.01.1995, foorumites kasutajanimega MartinQ.
Seotud firmaga M.K-Profirent OÜ ja Oma Garaaž. https://www.facebook.com/martin.kuutok
http://wax.planet.ee/martinkuutok.jpeg

2013 aasta oktoobris müüsin talle ehitussoojaku. Leppisime kokku hinna 1600€, millest maksis korraga ära 1000, ning ülejäänu lubas 300+300€ kahe kuu jooksul, ehk 2013 aasta lõpuks. Allkirjastasime ka vastavalt lepingu. Novembris jõudis minuni 150€. Peale seda on olnud ainult katteta lubadused. Nüüdseks on juba üle aasta möödas. Oleks kasvõi iga kuu mingi ~35€ ülekanne tulnud, oleks asi tänaseks päevaks juba ammu klaar ning unustatud. Kuid tundub, et "ärimehel" pole sedagi raha. Mina teda isiklikult ei tunne, kuid kuna eesti on väike ja "autopeded" ikka "näevad", mis autodega ta viimase aasta jooksul ringi on sõitnud (S6, W220, Navigator, E65), tundub et mingit pappi ikka kusagilt pritsib. Võibolla trallitab poiss hoopis emme-issi rahakotil ringi, ei oska öelda.
Igatahes on mul hea meel, et Maksehäireregister võtab vastu ka eraisikute nõudeid, seega peale selle, et see praegune jutt läheb igalepoole foorumitesse ja võlgnike/petturite fb lehtedele, läheb kenasti ka ametlikku registrisse, mis aitab edaspidi finantsasutustel krediidikäitumist hinnata. Kõik, kes selle härraga rahaasju ajavad, soovitan enne mitu korda mõelda.


pampkuri - 30.03.15 07:43

audimees001 Reedel sai kokkuleppe tehtud et laupäeval saan osta turbo. Laupäeval enam telefonile ei vastand.
Tasub olla ettevaatlik tegelasega.
Kristjan Blumfeldt


Kivitare - 30.03.15 08:01

Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
audimees001 Reedel sai kokkuleppe tehtud et laupäeval saan osta turbo. Laupäeval enam telefonile ei vastand.
Tasub olla ettevaatlik tegelasega.
Kristjan Blumfeldt


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=39773&page=5&highlight=audimees001#pid734657


Tundub, et mees pole end siiski parandanud?


audimees001 - 30.03.15 14:46

Mis asja? Härra Kristjan kui sa helistad mulle reedel. Võibolla tõesti leppisime kokku,et saan müüa sulle turbo, siis tõesti ma ei olnud laupäeval telefoni lähedalgi mitte. Küsimus kas ma olen sulle midagi võlgu või sind kuidagi petnud? Täna seda postitust nähes helistasin sulle sa kukkusid räuskama ja sõimama. Mille eest? Sorry ma ei saanud laupäeval vastada. Aga ma tõesti ei näe mil moel ma sind või kedagi teist siin petnud olen!? Või ma oleks pidanud kõik oma asjad ümber korraldama ja telefon kõrva ääres ootama? Täiesti absurdne lihtsalt.
Kordan veel mul polnud sulle võimalik vastata laupäeval.
Kinnitan foorumlastele, et müük ja ost pidid toimuma käest kätte ja härra pole mulle vähimatki raha maksnud jne, .et sellise asja pärast siia teema teha. Enne teema algatamist võiks siiski vähegi mõistuse juures olev inimene endale teadvustada kuhu ja mida ta kirjutab.

Või tõesti kas mõni foorumlane, kes seda siin loeb arvab, et tegu on petturlusega? Või siis kuritöö või rikkumisega kuna mul polnud võimalik lihtsalt telefonile vastata ja seda laupäeval müüa.
Samuti foorumlastele teadmiseks mul pole olnud juba 1aasta kellegagi probleeme. Kaupa müün ka foorumlastele ettemaksuta postiteel. Samuti annan ka garantii asjale! Mina olen ammu oma vigadest õppinud. Samuti võiks nüüd selle täieliku jama kirjutaja Kristjan sellest aru saada.

Lugupidamisega, Audimees001


vibro - 30.03.15 16:56

Siin on sulle järelikult veel üks asi millest õppida.
Ma ei tea küll antud olukorra tagamaid aga kui mina teeks kellegiga kokkuleppe, et saada mingi päev kokku ja käest kätte tehing teha ja pean selle jaoks veel pika sõidu ette võtma siis ma oleksin ka kuri kui lähen kohale ja tehingut ei toimu ja müüja ei vasta telefonile.
Sa oleksid pidanud kas eelmine päev või enne seda kui teada said, et alates sellest ajast mind kätte ei saa, helistama sellele kellega lepiti kokkusaamine kokku ja ütlema et see jääb ära.
Praegu sa pole rahalise kasu eesmärgil küll kedagi petnud aga võibolla teisel poolel oli rahalist kahju sellepärast et sa telefonile ei vastand ja see näitab teistele ka seda selliseid kokkuleppeid ei saa sinuga teha järgmine kord oskab sellega arvestada.


kuno666 - 30.03.15 16:59

Audimees001 kohta võin mina öelda küll, et positiivne kogemus kuna inimene pakkus u2u kaudu soovitud juppi ja päevasel ajal helistas üle ja pakkus ise variandi, et saadab kauba ära ja kui mul käes ja kontrollitud siis teen ülekande mis on minujaoks esmakordne juhus.


q_max - 30.03.15 17:09

Tsitaat:
Algselt postitas: vibro
Siin on sulle järelikult veel üks asi millest õppida.
Ma ei tea küll antud olukorra tagamaid aga kui mina teeks kellegiga kokkuleppe, et saada mingi päev kokku ja käest kätte tehing teha ja pean selle jaoks veel pika sõidu ette võtma siis ma oleksin ka kuri kui lähen kohale ja tehingut ei toimu ja müüja ei vasta telefonile.
Sa oleksid pidanud kas eelmine päev või enne seda kui teada said, et alates sellest ajast mind kätte ei saa, helistama sellele kellega lepiti kokkusaamine kokku ja ütlema et see jääb ära.
Praegu sa pole rahalise kasu eesmärgil küll kedagi petnud aga võibolla teisel poolel oli rahalist kahju sellepärast et sa telefonile ei vastand ja see näitab teistele ka seda selliseid kokkuleppeid ei saa sinuga teha järgmine kord oskab sellega arvestada.


Kui tõesti vaja kuskile kaugele kodust sõita, siis terve mõistusega inimene ei torma kohe sõitma suvalisel ajal eeldades, et teine osapool istub terve päev ootuses, et sina kohale ilmud üks hetk. Elementaarne on see, et eelnevalt lepitakse kokku kindel aeg.


audimees001 - 30.03.15 17:45

Head foorumlased. Kristjan ei sõitnud kuskile kohale selle turbo järgi vaid tegi teema sellepärast, et ma ei saanud laupäeval telefonile vastata. Ja, et ta turbota jäi. Loomulikult tunneks ma süüdi end kui inimene oleks kokkulepitud kohta ja kella peale kohale tulnud.Midagi sellist polnud. Ta tegi sellepärast teema, et ma laupäeval ei saanud vastata ja ta turbot osta ei saanud. Täna helistasin talle, et selgitada kuid ta närvitses ja lõugas ja ei kuulanud midagi vaid ütles mida ma siin talle helistan üldse. Et mis mõttes ma ei vastanud telefonile ega müünud turbot.


audimees001 - 30.03.15 17:56

Olen ka paar korda soovinud autot ostma minna mida olen netis näinud ja ühte ka siin foorumis. Leppisin ka kokku,et tulen järgmine päev vaatama jne. Samuti pole vahest müüjat kätte saanud. Aga minu mõistus nüüd küll selle asja pärast kuskile foorumitesse kirjutama ei pane Petturite listi, et näed vana ei näidanud ega müünud autot mulle kuigi pidin vaatama ja ostma minema. Umbes sama teem see turbo teema siin välja. Ma saaks aru kui ma lepin inimesega kokku kellaaja ja koha kuskil ja lähen kohale ja ei vastata enam, siis tõesti oleks asi jama. Kuid ma helistan alati üle ja kui ei vastata, siis ma kuskile välja ka ei sõida. Samuti ei ole kokkulepitud Kristjaniga kohta ja kellaaega täpselt, et ta pidanuks kuskile tulema selleks ajaks.


pampkuri - 31.03.15 18:48

Miks sa arvad et võid teiste inimeste aega raisata? Ma kirjutasin siia kuna sa ajad tühja möla, sinu nädalavahetuse mäller mõjutas kuut inimest otseselt.


Kivitare - 31.03.15 19:06

Kehv juhus, võib-olla. Arusaamatus, võib-olla. Lahendage omavahel privas või olemasolevate kontaktide abil.


audimees001 - 31.03.15 20:00

Kuule Kristjan ma tean ise ka mida ja millal ma teen. Kui sa nii mees oled, siis miks sa telefoni otsas seda ei ole? Lõugad ja alad mida ma sulle helistan jne ühtki selgitust ei kuula. Üleüldse kui ma ei vasta ei peagi ma mingisuguseid selgitusi jagama. Ja see mida mina nv tegin ei puutu sinusse. Vabandan, et polnud võimalik sulle seda turbot müüa aga see mida sa siia kirjutad on täiesti labane. Kuut inimest? Sorry polnud teadlik ega tunne ka end kuidagi süüdi hetkel. Kui mul oli vaja olla kohas kus ma olin, siis tõesti ma ei pea kõike pooleli jätma sellepärast, et sul oleks vaja olnud turbot. Ja kui nii häda oli,et ma keerasin sinu päeva jne kihva, siis teinud foorumisse kuulutus, et otsid sellist osa oleksid tõenäoliselt mitu pakkumist kiirelt saanud. Tundub tõesti, et kui varuosa müüja telefonile ei vasta on ta kohe pettur. Ja ma tõesti rohkem ei näe põhjust sinuga vaielda ega arutleda seda siin Petturite teema all. Kirjutasin avalikusele ära kuidas asi oli. Mina sind petnud ei ole!


Kmerevits - 17.04.15 19:41

Mina ütleks audimees001 kohta positiivseid sõnu! kaup jõudis minuni kiiremini kui lootsin ja ootasin :D ! Detail oli konditsioonis "maasikas"


raksike - 23.04.15 18:11

Tsitaat:
Algselt postitas: raksike
Olen minagi petta saanud! Petiseks osutus kasutaja tennar, ehk Rannet Laas. Lubas eelpool nimetatud tegelane mulle 07.07 ühe stange võre saata, aga mida pole siiamaani on stange võre! Küll on vabandused, et istus politseis, siis väidab et on teele pannud jne, ei viitsi enam ise selle tegelasega jageleda, tulemusi see naguinii ei anna. Õnneks oli minu kahju ainult 10euri.

Parimatega,
Ragnar Märts 5010798


Pettur tennar üritab ka vist uusi ohvreid leida, nimelt pakkus mulle minu ostukuulutuse peale soovitud detaili, ikka eriline jultumus. Küsisin siis oma siiani saabumata võre kohta aga ei piiksugi enam :D


TairoB - 24.04.15 18:17

Mulle pakkus ta täna sportistmeid riidest 50 euriga.Aga kui tema kohta siin foorumis lugesin,arvatavasti tuleb tehing katki jätta.


Kuits - 02.05.15 12:15

29.03.15 sai kaubeldud isikult A4 orig. subwoofer, mis lubati 24H jooksul posti panna.
Kurb tõsiasi on aga see, et tänaseni pole detaili kätte saanud.
Suheldud, kuid tema poolsed lubadused teele panemise osas on siiani olnud tulutud.

Kuido Kivimäe - 51 seitse seitse 02 kaheksa

E: 03.05.15 - järgmiseks päevaks lubati uuesti teele panna, ehk 04.05.15 peaks detail posti sattuma ja siis jääb üle oodata, kuniks piik-piiks teatega tuleb.


Janno2525 - 04.05.15 06:37

Sa ei ole ainuke, kellel antud kasutajaga probleeme, tean ka inimest, kellele ta oli lubadusi jaganud, kuid oli probleeme nende täitmisega.

Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
29.03.15 sai kaubeldud isikult A4 orig. subwoofer, mis lubati 24H jooksul posti panna.
Kurb tõsiasi on aga see, et tänaseni pole detaili kätte saanud.
Suheldud, kuid tema poolsed lubadused teele panemise osas on siiani olnud tulutud.

Kuido Kivimäe - 51 seitse seitse 02 kaheksa

E: 03.05.15 - järgmiseks päevaks lubati uuesti teele panna, ehk 04.05.15 peaks detail posti sattuma ja siis jääb üle oodata, kuniks piik-piiks teatega tuleb.


Kuits - 05.05.15 16:14

Tsitaat:
Algselt postitas: Janno2525
Sa ei ole ainuke, kellel antud kasutajaga probleeme, tean ka inimest, kellele ta oli lubadusi jaganud, kuid oli probleeme nende täitmisega.

Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
29.03.15 sai kaubeldud isikult A4 orig. subwoofer, mis lubati 24H jooksul posti panna.
Kurb tõsiasi on aga see, et tänaseni pole detaili kätte saanud.
Suheldud, kuid tema poolsed lubadused teele panemise osas on siiani olnud tulutud.

Kuido Kivimäe - 51 seitse seitse 02 kaheksa

E: 03.05.15 - järgmiseks päevaks lubati uuesti teele panna, ehk 04.05.15 peaks detail posti sattuma ja siis jääb üle oodata, kuniks piik-piiks teatega tuleb.

Selle nädala jooksul peaks saama täpsemalt teada, kodanikul minu nr. olemas ja lubas kohale tuua, just natuke aega tagasi telefonitsi sai suheldud.


NB: jah, ma saan aru, et kõigil on suve tulekuga kiired ajad ees, kuid kuu aega ootamist (mitte just konkreetse juhtumiga, mis kahjuks ka siia kuulub) on veidi liig, eriti Eesti piires, isegi naaberriikidest tuleb asi kohati paari päevaga edukalt kohale.


Kuits - 28.05.15 16:02

Kodanik Revolver-iga on asi silututud ja minu poolt kõik, ostetud detail ilusti käes.
Kaup see mis tellitud + veidi pealegi ja visuaalselt tiba-toba. Peale kauba saamist mõnda asja lisaks veel uuritud, vastused olemas.
Minu poolt rohkem Revolver suunas juttu pole, aega võttis, mis võttis, kuid vähemalt suheldakse viisakalt, kui ise viisakaks jääda.
Mina pikka viha ei pea!


rkrimm - 03.08.15 13:11

Panen siia üles petturina kasutaja AUDISON (kodanikunime ei tea).
Milles probleem ja pettus seisneb.
Kodanikul on müügiks S6 varuosadeks siin teemas. Sai tellitud tagatule luugipealne paneel, raha sai üle kantud Aili Tõukre kontole. Müüjapoolne lubadus oli järgmisel päeval (raha kandsin laupäevasel päeval) autot lammutama hakata ning esmaspäeval postitada detail minuni Cargo teel.
Siis aga hakkasid vabandused tulema, et küll ei jõudnud, küll ei osatud. Siis väidetavalt oldi saksamaal, küll hollandis ja kus iganes. Lubati raha tagasi kanda kuid tänase päevani ootan seda.


mkb - 05.08.15 13:53

Tsitaat:
Algselt postitas: rkrimm
Panen siia üles petturina kasutaja AUDISON (kodanikunime ei tea).

Siit leiad nime


rkrimm - 11.08.15 16:03

Tundub, et hädakisa tegemisest oli kasu, kuna ühtäkki võeti minuga ühendust ning kanti raha tagasi. Varuosa saatuse kohta jätkuvalt aeti imelikku häma, kuid sellest enam ei hooli (kuigi sõidan edasi katkise tagatulega siis).
I rest my case.


M2ki - 08.09.15 19:35

Tänaseks oli raha tagasi kantud. Minu poolt pretensioone ei ole.

-----EDIT----

Kasutaja: Pontsik

Väitis et pani ühe anduri posti, kandsin raha üle.
Nädalad mööduvad, tükki pole, ainult mingi häma, et lasi panna kellegil teisel jne.
Kontrollisin smartpostist ja omnivast, ei ole minu numbrile ühtegi pakki registreeritud.

Lubas raha tagasi kanda, jälle mingi ümmargune jutt, küll pole kontol raha ja viib panka ja kohe kannab. Üle nädala jälle möödas.

Summa pole küll suur, aga põhimõtteline küsimus. Kui mees on hea valmis oma head nime sellise tühise asja pärast rikkuma siis kindlasti tuleks teisi hoiatada, enne kui mõne suurema summa talle andma peaks.

Kuulutus -> http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=153108


Aiku113 - 26.10.15 18:07

Tsitaat:
Originally posted by Memphisc
Tasub äärmiselt ettevaatlik olla kasutaja Aiku113 puhul. Kord sai ta käest CD-Box ostetud, mis temasõnul pidavat töötama. Kahjuks ei võta elukas voolugi sisse. Tegu peetis asjaga.
Andmed: 55697348; ago113@hot.ee

Kasutaja Memphisc on laimaja!Ise ei ole ühendustki võtnud.Ei soovita sellisega inimesega mingit tegemist teha!
Andmed:59026699


jaiks - 05.06.16 10:39

Kasutaja zchower on pettur. Nimi Marko Laikask tel. 5218894.

Tegin tema Audi C6 led tagatule korda ja tasu tehtud töö eest ei saanud. Isegi tule tagasi saatmise postikulu maksin ise peale. Telefonis ajas mingit segast juttu ja andis lubadusi aga raha pole kolme kuu jooksul saanud.
Internetis on ta samuti ka ehitusfoorumis üleval petturina, kus jättis töölised rahata.
Igasugustel tehingutel temaga soovitan olla äärmiselt ettevaatlik.


Argo


Aiku113 - 03.10.17 19:00

Tsitaat:
Algselt postitas: Memphisc
Tasub äärmiselt ettevaatlik olla kasutaja Aiku113 puhul. Kord sai ta käest CD-Box ostetud, mis temasõnul pidavat töötama. Kahjuks ei võta elukas voolugi sisse. Tegu peetis asjaga.
Andmed: 55697348; ago113@hot.ee

See on täielik jama pole ei helistanud ega kirjutanud!Ei tasu kellelgil kasutaja Memphisc tegemist teha!!!


mkb - 03.10.17 19:36

Tsitaat:
Algselt postitas: Aiku113
See on täielik jama pole ei helistanud ega kirjutanud!

Kas 2 aasta tagune postitus siin samal lehel ei olnud piisav?