Foorumi logo

audiclub on muutunud mingiks farsiks
sults - 27.04.13 00:04

kuidas seda muuta?Kunagi olin "liige" ,Nüüd olen ""huviline"
Targad mehed on välja puksitud-ise ennast targaks ei pea
Mis toimub,tahaks küsida ?Düsgraafikud tuleb eemaldada,sealjuures mind ka.Teinekord on need düsgraafikud targemad,kui moded
Mul pole ettepanekuid


sults - 27.04.13 00:12

Tsitaat:
Algselt postitas: sults
kuidas seda muuta?Kunagi olin "liige" ,Nüüd olen ""huviline"
Targad mehed on välja puksitud-ise ennast targaks ei pea
Mis toimub,tahaks küsida ?Düsgraafikud tuleb eemaldada,sealjuures mind ka.Teinekord on need düsgraafikud targemad,kui moded
Mul pole ettepanekuid

Audiclub on muutunud "enesehännanäitamisekliubiks?!"


commodore - 27.04.13 01:35

Ole nüüd maru rahulik. Kas oled klubiliikme maksu maksnud? Kui jah, siis pöördu klubi asjapulkade poole. Kui ei, siis mine oma pangalingi poole ja maksa oma liikmemaks ära/ või ole huviline mõni aeg edasi.


sults - 27.04.13 01:48

Ootasingi sedal
moodi
vastust.Peale Sinu elavd ka teist liiki inimesed.Kui oled klubis, siis võid kõike teha ?mul mõned litsid.,kas tohin ka panna,nad atähega


sults - 27.04.13 02:04

Tsitaat:
Algselt postitas: sults
Ootasingi sedal
moodi
vastust.Peale Sinu elavd ka teist liiki inimesed.Kui oled klubis, siis võid kõike teha ?mul mõned litsid.,kas tohin ka panna,nad atähega

mõte jääb samaks


Sorry,ootaksin rohkem aitajaid,mittetargutajaid.mingieneseupitamine võiks omaette teemasse jääda.lihtsalt minu arvamus,see ei pruugi ühtida teistega


sults - 27.04.13 02:22

Palun ette vabandust,aga see oli mu mõte.usun,et paljud ühtivad minuga


yanekk - 27.04.13 04:44

Ja milles on siis sinu probleem täpsemalt?


sults - 27.04.13 04:46

Vaata esilehte
Mull on parem,kui sull
Eeldaksin kõikide postitamise öigsust,parandagem ainult neid.Lõpuks saavad nad ise aru-on sulle selge?


sults - 27.04.13 05:06

Tsitaat:
Algselt postitas: sults
Vaata esilehte
Mull on parem,kui sull
Eeldaksin kõikide postitamise öigsust,parandagem ainult neid.Lõpuks saavad nad ise aru-on sulle selge?

tüli tühjast,aga mõtleme uutest postitajdest-aitame neidähvardamise asemel-see oli mu mõte tegelikult. see 3korda ähvardamine pole hea,kuigi õiglane


sults - 27.04.13 05:10

Tsitaat:
Algselt postitas: sults
Vaata esilehte
Mull on parem,kui sull
Eeldaksin kõikide postitamise öigsust,parandagem ainult neid.Lõpuks saavad nad ise aru-on sulle selge?

Mu eesti keele tase on parem,kui kelllegil teisel siin,aga ikka juhtub....


audicabrio - 27.04.13 05:13

Pidu pikale läinud?


sults - 27.04.13 05:14

Veel:Kui reeglid on sellised,nagu nad on-Hoiata,aga ära võta sõnaõigust-palju on neid,kelleemakeel pole eestikeel,miks mitte neid kasutada ?Tean ühte juhtumit


sults - 27.04.13 05:15

Tsitaat:
Algselt postitas: audicabrio
Pidu pikale läinud?

Minu pidu


sults - 27.04.13 05:22

Hää küll,ma lõpetan. Alustagem nüüd oma tiillipikkuse esitlemist-kas selleks ongigi "audiclub"


jokerAudi - 27.04.13 06:31

Ära enam peale võta jumala eest. Mine tea, mis mõtted võivad tulla.

Milles on probleem? Raatsid raha maksta või näed sel mõtet- maksa ära ja oledki klubiline. Kui ei raatsi või ei näe sel mõtet, ära maksa ja ole huviline. Olin ise varem pikalt klubliline, kuid automargi vahetusega ja veel muude asjaolude muutumisega, ei näinud enam mõtet aastamaksu tasuda, olen huviline ja ei näe selles küll mingit probleemi.
Sõnaõiguste jms võtmised tulevad ikka sellest, et ei kuulata hoiatusi. Kui korduvalt rikud reegleid ja neile järgnevatest hoiatustest ei õpi, siis on ilmselge, et järgnevad karistused- näiteks postitusõiguse äravõtmine. Simple as that.

Ma ei saa nüüd päris täpselt aru, miks sa lõrised commodore´i ja yanekk´i pihta...nad on ilmselt samamoodi hämmingus, nagu minagi, et mis selle teema täpne mõte on? Et sul on lihtsalt võtmine üle läinud ja elu pole päris hea? Enese väljaelamiseks on muud kohad- kasvõi perekooli foorum vms.


real-illusion - 27.04.13 07:34

Siin vist ei olegi mingit sügavamat mõtet. Ülejoomine ja pikalt hoiatuste saamine kirjavigade pärast. Ka see teema neid ju täis. Saan aru, et düsograaf aga ...


sults - 06.06.13 03:09

Vabandan oma ebakorrektse käitumise pärast,ei julgenud siia lehele isegi vaadata. Võite mind sajas surmapatus süüdistada,olen kõigega päri.


MaQQu - 06.06.13 06:34

Päris pikk pohmakas oli...


Pole viga, kõigil juhtub, kellel kuidas. Tore, et julged vabandada, aga vähemalt oli lõbus : )