Foorumi logo

No nii, palju siin siis diisli omanike on?
AudiTeam - 15.06.03 10:37

No nii sai siis ka selline alafoorum koostatud! Kuna ilmnes, et rahvas on sellest teemast huvitatud!

Selle teema all mainige ära siis mis sõidukiga sõidate, kaua olete diisli omanik olnud ja kas olete oma sõidukiga rahul (kas on ilmnenud rikkeid)

Teiste küsimuste kohta paluks algatada uus teema!


Silver - 15.06.03 16:07

Minu auto kasutab küll diislit. Ja mis eriti rõõmustav, siis hind jällegi langenud ;) Täna, so 15.06, Neste ja Statoili automaatjaamades 7 krooni ja 70 senti


alambe - 15.06.03 17:02

Mis jaama diislit siin enamus kasutavad?
ja mis on kommentaarid erinevatele jaamadele.
kas kasutate ka mingeid lisaaineid?


meim - 15.06.03 17:06

Sellealase lehekulje tegemine igati teretulnud.Endal pidev kokkupuude b4 1.9td-ga ja lahipaevil 2.5tdi Audi 100 onnelik omanik.Ehk on kellegil omi kogemusi jagada selle mootoriga.
Omaltpoolt voin raakida 1.9td-st.Ja neste diisliga soitjad on vist vaga kurjad enda auto peale!!!!!Endal 2 kogemust olemas


Zarvik - 15.06.03 21:25

Ei oma küll diisel audit kuid sõidan aeg ajalt igasugu suuremate diiselkärudega ning tänu sellele ei soovita Neste diislit kasutada. Siiamaani ainult pahandus, kuid Statoili diisliga ei ole siiamaani kordagi probleeme esinenud ja tundub, et on ka kvaliteetne. Puhtalt minu arvamus:)


jaup - 16.06.03 05:12

Tere. Mina siis ka suht värske diisli omanik. Peale ostmist sai ka remondis juba käidud sai välja vahetatud hammasrihm koos pingutusrulliga.Olen ka kuulnud et neste mingit jama müüb juba siis kui bensiiniga sõitsin aga enda autodel õnneks midagi ei juhtunud. :cool:


alambe - 16.06.03 06:17

no ise sõidan ka statoili dislaga ja pole ka probleeme olnud, ptüi-ptüi-ptüi üle vasaku õla.
talvel kasutasin ka mingit kleen-flo lisaainet, effekti ei oska nimetada.
aga sellist asja olen küll täheldanud, et kui kõvasti lapatsit anda siis viskab väikse musta küll tagant välja, aga see vist rohkem kütuse viga , mitte auto oma.


TiitR - 16.06.03 08:51

Oman A4 TDI Q . Firmal on leping mingi terminaaliga otse ja ei teagi mis disla see täpselt on, kuid talvel, siis kui -27 (Tartus) oli, siis sellel dislal kadusid ära filtreerimis omadused, ketra või aku tühjaks.


AudiTeam - 16.06.03 12:16

Oman siis sammuti diisel autot - AUDI A6 AVANT 2,5TDI. Olen sõitnud selle autoga pool aastat ja olen väga rahul. Eelmised autod olid kõik bensiiniga ja see aeg diisel autod kohe kuidagi ei meeldinud - just see mootori tiksumine ja et kuidagi uimased. Aga nagu sain proovida 2,5TDI-d arvamuus muutus: Audi 2,5TDI mootor töötab poole vaiksemalt kui enamus teised diisel autod. Ja minekut on küllaga kui vaja. Ja suur pluss muidugi kui ikka maanteel 120km/h sõidad lükkad 6-ENDA KÄIGU SIISE, PÖÖRDEID 2000 JA MUIDUGI VEEL SUUREM PLUSS 5,7 L/100 :cool:


alambe - 16.06.03 12:48

krt kuues käik kuluks küll marjaks ära:)
mul 120 juures 5ndaga mingi 2600 ja mootor 2.0 HDi ja kütusekulu mingi 6,0-6,3
100ga sõites 4,5-4,8, keskmiseks kujuneb mingi 6,4 , linn ja maante pooleks, kuna sõidan kuus mingi 3500-4000km siis on diisel küll hea pill:), rahakotile teeb head, võrreldes kunagise linnakuluga 19l/100le
talvel -32 käima läks ka suht normaalselt, ehk ilma tõrgeteta kuigi isegi sünt õli sellise temperatuuri juures juba tiba tahkem oli:)


urquattro - 19.06.03 03:11

hetkel töristan diisel omegaga, küll aga on kindel plaan suve lõpus soetada avant, ei tea veel kas 80 või 100.


Oll - 21.06.03 16:51

Mina kah siis rahulolev diisli omanik - A 80 1,9TDI. Maanteel 100 sõites võtab kuskil 4,3 l sajale :) Kuna olen pärnu kandist siis võtan diiselt nurme tanklast 7,6 on hind ja siiamaani probleeme küll pole olnud.


sam - 22.06.03 06:54

sai kah diisel muretsetud, kahjuks audi busse ei tee:D aga volkari 2,5tdi jätab päris hea mulje.eks näeb mis talv toob


kaljukoll - 01.07.03 08:58

Sai ka omale nn. katlamaja ostetud,mootori hooldus tehtud,oma 5 kilo läks maksma.Aga massin(100 avant 2,5 tdi ) on igati aus.Kõige parem muidugistki see,et küte tuleb rekkameeste käest 6 krriga paaki-ikka 100 liitrit korraga-väega meeldiv .


alambe - 01.07.03 09:00

mis kütet rekkameestelt ostad?
kas nende tsisternist, või tanklast, lihtsalt nende meeste arvele?


AudiTeam - 08.09.03 07:47

Kas nagu rohkem polegi siin diisli omanikke või???
Minu arust on siin neid ikka veel üsnagi palju!
Võiks nagu siia ühe postituse teha!


kaiz - 08.09.03 10:55

Äkki teeks uue teema, kus lihtsalt teada annaks, kellel diisel, siin läks jutt juba diislijaamadele.
Aga muidi A4 Avant TDI.:)


eestimees - 06.10.03 11:50

Tervitused diislipoistele!
Minu arvates on diiselmootor ikka palju sõbralikum kui bensukas :)
Ja Audi on eriti ilus kui ta Avant on:)


Jürarrak - 07.10.03 06:53

Peab tunnistama, et olen üks värsketest disla omanikest. Isendiks siis A6 2,5TD ja 6-käiguline manuaaaal :cool:
Probleeme suuri enam eriti ei ole :D, kuna pärast nädalast sõidurõõmu läks vahetusse kõrgsurvepump + veel vidinaid nii umbes 30 kilo eegu väärtuses.
Aga noh, talvel ei tohiks see-eest probleeme tekkida:)


pkuldsaar - 14.10.03 20:21

Audi 100 94 aasta 2,5 TDi omanik. Sai soetatud augustis. Väga rahul


raigo - 14.10.03 20:32

panen siis enda ka kirja kuigi pole otseslt audi omanik :( 1.8 Turbo laadimisega sierra aastast 91/sõidule läks alles 92 vot nii


Sigma80 - 23.10.03 11:43

Audi on väga hea auto, diisel-audi veelgi parem! Rahakotil koguaeg nägu naerul :) Sai ise saksast toodud siis Audi 80 1.6TD
ja peab tunnistama, et see tõesti toodab kütust juurde vist...:) Maanteel 4-5L, linnas üle 7L ei saa! :) Enne diisel massinat pole omanud, nüüd enam bensukat ei taha! Ja tänu turbole ka päris ergas...


atss - 24.10.03 05:31

Olen minagi nüüd 1.9 TDI omanik.On 80 avant aastast 93, siiani ta üle kurta ei saa.


Riio12 - 28.10.03 13:59

mõk mõk, 5 kuud. A6 avant 2,5TDI autom. 2000 aasta, ls spido järgi 93tkm(start) ....94 piduriklotsid, 96 suunatulerelee,97 starter ja paar pisikest pirni, ... sõidumõnu(suvi)....., 105 pasun, tagaklaasi soendus, 107 (see on täna, käigukast safemodes PRND432). Ja peale selle ei tööta vist esitulede pesur ja aknapesu düüside el. soendus :(. Suvel sain parimaks tulemuseks 6,4l/100 muidu nii keskmine 7,3l/100 (kinnisidee alla 800 km ei tangi). Aga kui sõidan siis :)


prt - 30.10.03 15:15

100 Avant 2,5 tdi tõin saksast kaks nädalat tagasi ja juba jalutas minema.
Mulle on see esimene isiklik diisel, aga muidu olen fännanud pisut suuremaid tööstuslikke konesid. Veokad, trakad jne.

Ikkagi diisel on rahulikule inimesele parim


prt - 30.10.03 15:17

Tsitaat:
Esialgne postitaja prt
100 Avant 2,5 tdi tõin saksast kaks nädalat tagasi ja juba jalutas minema.
Mulle on see esimene isiklik diisel, aga muidu olen fännanud pisut suuremaid tööstuslikke konesid. Veokad, trakad jne.

Ikkagi diisel on rahulikule inimesele parim


Enne varastamist sai mu pill hakkama keskmisega 5.3l/100km keskmistel pööretel 2000rpm


Kurjam - 02.11.03 15:19

Isegi diisel-audi omanik.Autoks siis Audi 80 aastast 1984 1.6 vabalthingav mootor.
Auto meie perekonna käes olnud juba pea 11 aastat.keskmine kütuse kulu 4.5-5.5 l/100km.Selle 11aastaga ainult korralised hooldused + paar väiksemat kõksu rullnokast vanaisa poolt(tühised plekimõlkimised).IGATI HEA AUTO!


Raika - 06.11.03 20:04

diisel sigar aastast 85. sõidab nii, et vähe pole. viimased 8 aastat ainult diisel Audid olnudki. Vist peab sülitama(ptuh, ptuh, ptuh) pole miskit hullu juhtunud kuigi vahetevahel saab ka kopajuhtide ja muude traktoristide käest kütet hangitud. ainuke suurem probleem oli see kui ootamatult saabus talv ja 30kilomeetri läbimine võttis 2,5 tundi. peale seda alati pagaasnikus talve saabudes igaks juhuks lisand. mine hullu tea millas tanklatesse korralik talvine tuleb. aga jaamadest kasutanud viimatised 2 aastat Statoili ja pretensioone pole.:)


metallica - 09.11.03 17:07

Audi 100 2.5 TDI 92.a 85 kw
Auto ostsin 2002.a oktoobris. Mai 2003.a võttis pollar selle ära. :(
Heal juhul saan detsembris nüüd tagasi. :)
Masin on aus. Ei suitse nagu enamus diisleid Mul siin ümber ringi. ;)
Ökomasin on ka. 65 liitriga sõidab ~1000 km. Mis siin salata ostsin sinist diislit pidevalt 6 krooniga. Väga hea ost. Lisasin koguaeg 2T õli juurde. Talvel Kleen-Flo kütte lisandit. Käivitusega talvel probleeme polnud. -35 kraadi ja masin käivitus väga korralikult.
Kui esimest korda proovisõitu tegin, siis Ma ei uskunud, et tegemist on diisel masinaga. K&N Filter ja Chip on ka peal. 6 käiguga 110-120 km/h 2000 pööret.

Respect@Diesel Power


djquattro - 11.11.03 13:31

Oman Audi 80 b4 Avant 1.9tdi 66kw. täiesti normaalne. kütet võtab väga vähe. pikal ja ühtlasel sõidul võtab mingi 4,5l 100km. sutsemisega on küll probla, aga arvatavasti on see sellest, et lisan 2t õli. aga mootor pole tõrkunud, töötab tühikäigul normaalselt. ´musta ajab välja, aga see on turbo pärast. sinine on siis kui kohapeal käib pikemat aega ja siis annad talda. aga muidu pole midagi. aga mis te arvate


Lendur - 17.11.03 16:32

auto siis 17 kuud olnud, kohe alguses oli esiratastel jooks vale, eks see ongi vist suurim viga.


djquattro - 18.11.03 09:17

Minu audil küll sellist asja pole


krss - 30.11.03 07:21

Viimased 9-10 aastat peamiselt diislitega sõitnud. Ning kuna aastased läbisõidud olnud teinekord ligi 100.000km, siis olen nende masinate juures teinud vist kõike, mida teha annab. Muretuimad diislid mu käes on olnud vist Peugeoti 2.3 ja 2.5 mootorid (P504 ja 505 ning Granadal). Peaaegu kõik autod olnud hooldusraamatutega kuni minu kätte jõudmiseni (isekirjutatud vihikud mitmel autol) ja väga hästi hoitud, tänu sellele ka turuhinnast tunduvalt kallimad. Peale enda diisliarmastust on ka pereringis teised autod tasapisi diisliteks muutunud (volksud, mersud, fordid). Diisel-Audisid on olnud minu nimel ainult 3tk:
1. Audi 100 2.0D 84a, läbisõit oli peaaegu 1.3miljonit km, meeletult kulunud masin, peale kapremonti jooksis jube hästi ja keskmine kütusekulu 40tkm jooksul oli ainult 5.5L/100km. Aga kulunud oli tõesti kõik, mis üldse kuluda saab:)
2. Audi 80 1.6D 81a, lasin tuua Saksast, läbisõit oli veidi üle 100tkm. Kuna veepump oli niiske, siis vahetasin selle kohe, ning sõitsin ca 150tkm midagi remontimata, seejärel vahetasin esirattalaagrid ja mõned muud pisiasjad (sillajuppe ei midagi). Keskmine kulu läbi aastate ca 6L/100km. Masin oli täistsingitud kerega ja avatavate kolmnurkakendega erieriversioon, müües selle aastatuhande algul oli veel suht roosteta ja orig värvi all, isegi orig sumps oli veel all:) Väga armas auto oli
3. Audi 80 B3 1.6D 87a, taas väga suure läbisõiduga (peaaegu 1.200.000km, kasutatud Saksas vaid maanteesõiduks, nii et seest polnudki hirmus kulunud) auto, millel mootor oli veel kapremontimata, mootor oli hõre, kuid käivitusprobleemid algasid kusagil -15-20 kraadi ringis, muidu oli mootor hooldatud ja ei suitsenud ega võtnud õli (kütust 6-6.5L/100km). Käigukast lendas minu käes laiali, aga sai ka sõidetud üksjagu. Müüsin hoopis sellepärast, et jäi väikeseks, mu eelviimane auto.

Hetkel on VW Passat, intercooleriga 1.6TD. Otsisin omale Audi 100 Avanti diislit (C3), aga ei leidnud korralikku. Kuna säilitasin Eestis elades kõik kütusetshekid (ainus võimalus pumba ja pihustiotste garantiiks, iga kord tuleb märkida ka spidonäit tshekile, kui loodad mingit väljamaksmist), siis oli lihtne arvestada keskmist kütusekulu mistahes ajavahemikul. Läbisõidud enda käes on viimastel aastatel mõõdetud GPSi abil, aga see on hetkel rikkis ja plaanin uut osta. Hooldusest niipalju, et KÕIGIS diiselautodes olen pidanud sünteetilisi õlisid (kui on söönud õli, olen auto kohe korda teinud:)) ja õli vahetanud u 6000km järel (st mõnikord lausa 2x kuus:), nii sageli vahetades püsib õli puhas ikka tuhandeid kilomeetreid). Kütust ostsin Eestis elades Shellist ja Statoilist, viimastel aastetel olen ostnud ka Nestest ja UnoX-st. Solki, millele remont on järgnenud, saanud vaid mõne üksiku korra. Talvel suvekütust saanud aga õige mitmel korral ning praegugi Eestis talvel tankida ei julge, sest koju Soome sõites võib oodata ees ka üle -40 kraadine külm:). Käivitusprobleeme pole nagu kunagi eriti kohanud, kuna ostnud alati korralikke autosid ning Soomes on mootor talviti 24h ööpäevas eelsoojendatud vooluvõrgu kaudu (loomulikult käivitunud need autod -40-ga ka ilma soojendamata, va see eelviimane A80).
Kui midagi mu pikast jutust järeldada, siis hoidke oma mootoreid kuuma eest (piisavalt olnud sellepärast n*ssi kaanevahetustega) ning ärge koonerdage õlivahetuste, kütuse- ja õhufiltritega jne, sest ka selle olen diislite puhul omal nahal selgeks õppinud, et koonerdamine pole kokkuhoid :(:D

Edit: hetkel oman Audi 100 Avant Quattrot 1988a, mille ehitasin diisliks ümber + mõningane mootori tuuning. Peaks olema ainus selline C3 diisel-quattro Eestis (Soomes on olemas ka üks Audi 200 Avant Quattro 2.5 TDI mootoriga)


ryblik - 29.01.04 12:01

Nonii, veel üks diisli omanik! 95a. 2,5 tdl. Ligi aasta otsa käes olnud, sai Tartust Anne turult ostetud ja tõeliste peletiste käest. Olen vahetanud rihmad, võlli, õhulugeja, pihustiotsad, paar kuud tagasi läks kütusepump. Nüüd plaanisin rõngaste vahetust...ehhe..mis lõppes sellega, et tuli välja vahetada kogu mootori alumine osa... vaod olid sellised hülssides et näpp jäi taha kinni. Päris kole koll ikka...sellega veel ei piirdunud...abs nöökis, pidurikettad olid sellised nagu vett saanud saepuruplaat. Täisringi vahetus. JA siis veel lõpetuseks. Ka turbo on minekul (et kui on kellegil pakkuda võtke ühendust). Aga noh, nüüd on asi ikka sealmaal ka, et peaaegu uus auto koku pandud, ja auto hetkelist tegelikku väärtust ikka turuhinnaga ei taha võrrelda :) Muidu, rääkides headest omadustest, siis ikka ei vahetaks suurt audit milegi vastu...ikka tõeline relv, ja nüüd peale uue alaosa, kolbide ja rõngaste panekut...minek on meeletu! Ja kütus :) Mul millegipärast näidik ei funka (kuigi andur paistab ok olevat) aga noh, kuigi sõidan väga palju siis läheb küll vahest meelest tankida...kuskil kah 5 ja poole ringis sajale maanteel, linnas on ikka tunduvalt rohkem aga keskmine tulen ikak sinna kuskil 6-7 kanti!


T.P. - 21.03.04 10:40

lisaks siis ennastki diisliomanike hulka. masinaks A4 1,9TDi


wiltz 2.0 Td - 31.03.04 06:23

sai just paar päeva tagasi 100 avant 2.0 td soetatud masin pärineb 88 aastast, ja on päris vahva, ökonoomne ja ei ole uimane


m7000 - 15.04.04 19:43

kuna autom kast siis ei saa eriti öko värgiga hiilata, see eest on mul muudest mugavustest kõik jutud, mis kõige tähtsam ise olen rahul... nii nagu igamees oma autoga...



Neli ratast ees....neli ratast all...neli ratast liiguvad...


Vihmamees - 25.04.04 21:33

Mul 93/94a Audi100 2,5 TDI Automaat.
Automaat kasti ja diisli kohta on ikka üllatavalt hea minek.Pole möödasõidul ka probleemi,ka 120 kiiruse juures kiirendab veel,kui pedaali vajutada.
Kütust nii 7l 100le keskmiselt.
Ja talvel isegi -30 külmaga käivitamisel probleeme pole olnud(nimelt põhja-Soomes suurema osa ajast sõidan)


yokker - 26.04.04 07:36

Oman ka autot b4 avant 1.9TDI. Auto käes olnud pool aastat ja selle aja jooksul on paar probleemi olnud. Üks nõrk koht on vist kambrikaane tihend (3 poldiga kinni) hakkas ajapikku õli läbi laskma ja teine jama oli selline, et tahtsin teisest autost mööda sõita ja autol hing kinni täiega. Tõmbasin, siis tee äärde ja jätsin auto seisma paariks minutiks. Alustasin jälle sõitu ja viga kadunud nagu polekski midagi olnud . :) Veel on probleeme olnud auto värviga, aga see asi sai korda ja tasuta :D


Uhm - 01.05.04 09:44

Ma ei oma küll diisel audit, aga diisel volksuga kärutan juba mingi 3 kuud ringi :)
mootoriks 1.6TD, golf mk2


jan-kos - 03.05.04 06:02

Olen ka natu üle nädala diisli omanik, seni pole probleeme olnud:) ja kõrvad on harjunud pisu suurema müraga.


marks713 - 03.06.04 08:56

Olen olnud pool aastat audi 100 2,5tdi 91a.omanik.Sai kaua unistatud pill ostetud Ropka autopoest, mis oli äsja saksast toodud.Algul ei paistnud midagi masinal viga olevat, aga siis pisitasa hakkasisd vead (õnneks midagi hullu, millest ise oma jõuga toime tulin) välja tulema.Esiteks poolel teel koju tulekul väsisid esimesed piduriklotsid ära, filtrid, õlid said vahetatud, varsti avastasin, et sisselaske kollektorisse mineval kummivoolikul 5cm pragu sees (panin paiga peale ja teibiga kõvasti kinni), lairihma pinguti oli täiesti läbi, sõi varsti rihmal kaks soont eraldi, aga selle ehitasin 2,3 audi 100 omast külge, mille sain romulast tuttava käest tasuta (uus 3000.- kandis) mis sobib sinna ideaalselt, termostaadi vahetasin ära ja nüüd hiljaaegu vahetasid hammasrihma ja kõik sinna töö juurde kuuluva, mida ainsana ei riskinud ise teha ja lasin Joes garaasis ära vahetada, millest töö raha läks 1386.- ja vidinad Forsist, mis ise ostsin 2000.- eest Kauri kaudu 25% odavamalt.Praeguseks ajaks on pillist saanud peaaegu korralik sõiduriist, vaid mõningad pisiasjad on jäänud veel nokitseda.
Olen muidu masinaga väga rahul.Väga hea auto ja soovitan soojalt.:D:D


diisel - 07.06.04 08:38

Ehk räägid lähemalt mida aretasid selle rihmarulliga endal sama mure


m2ger - 08.06.04 08:42

A6 2.5TDI tiptronic 2001a. Nädal aega alles ja üldse esimene diisel. Kui aken kinni, siis rehvimüra tapab kardetud diislimüra ära. Eks saa näha, kuda siis teine kardetud asi - talvel käivitumine-soojenemine - on.
Soome "kiirteedel" 135 juures kiire möödasõidu tegemine no problemo :) Ja 2.3se Galaxy'ga võrreldes teeb rahakott ainult :D


maxs30 - 16.06.04 08:49

Sisse laske lõdviku parandamine teibiga on suht mõtetu.Üritasin ka aga paari nädalaga hakkab läbi ajama ja minek kaob.Originaal maksab 1300 eeki.Mina panin sisse plastikust toru ja klabru´iega kinni.Esialgu ok.Toruks sobi kanalisatsiooni toru.


ally - 16.06.04 10:12

munul on Audi diisel ja juba teine.olen täiesti prahul.isegi talvel läheb ilusti käima , kui aku on hea.;)
vanall audil kasutasin ainult talvel lisandit...
aga häda pole tal mingit.isegi vale käigu puhul liigub edasi, mitte nagu bensukat -surevad välja..;) :D
halb on ainult, et põriseb kõvemini ;)


merut - 22.06.04 08:43

ostsin mõned päevad tagasi b4 1,9tdi kuid kurvastuseks pean turbo vahetama muidu auto viimasepeal ja öko keskmine5,5l ja disla kohta minekut on.


zeka - 30.06.04 18:01

esmasp2eval ostsin Audi 100TDI, 88a v2ga suur ja m6nus auto!!! ;)


CarlosSQ - 30.06.04 18:12

minul ka siis nn. "traktor" nimelt 1.9 tdi b4 avant 93 a. kytet võtab vähe ja muidu norm.


Mäks - 07.07.04 08:01

Praegu VW Santana 1,6D 86a. ja Renault 19 1,9D 94a. On olnud veel vanemaid volkari diisleid..Järgmiseks plaan soetada A100 diisli..


liivi - 19.07.04 06:51

neljapäeval saabus minugi loom lõpuks saksamaalt - üks traktoriomanik klubis juures :)
isendiks nooruke tumesinist värvi A4 1.9 tdi ja ütleme nii et temaga mitterahul olla oleks patt ;)


Kopu - 19.07.04 06:54

üks traktor siis veel, see kord mitte audi vaid Crysler Voyager 2,5TD


tec - 12.08.04 05:42

Veel üks värske diislimees.Autoks A6 1,9TDI,hetkel sõitnud 300km. ja väga rahul.Tuju läks veelgi paremaks,kui eile tanklas sai 300EEK. eest 60l. siśse valatud:D.


Mäks - 27.08.04 18:43

jällegi üks diisel juurde soetatud A100 2,0D. Varsti läheb müüki ka..


nokkar - 02.09.04 07:03

No mina ka esmakordselt diislit autosse
kallan...

hirmtalveees:(


rivo54 - 07.09.04 10:29

olen ka diisli omanik ja väga rahul. Kuna käin tihti Narva vahet saan venemaa kütet. Hea tatine kraam ja määrib hästi.


marmelade - 18.10.04 06:10

ka siis lõpuks audi omanik + diisliklubi liige...liikuriks A4 Avant TDI :)


Eeroz - 01.12.04 06:05

Sai kah nädal tagasi oma esimene diiselauto ostetud. Tegu siis Audi 80 B4 Avant TDi Automaadiga ja aastaks on -92.

Esimene asi mis vahetamist tahtis oli vasaku veovõlli sisemine ots. Läksin siis Forssi asja uurima arvestadaes umbes 1500.- väljaminekuga kuna eelmsiel autol asi umbes niipalju maksis. Seal aga väideti et sellele sisemist otsa eraldi ei müüda ja vaja terve veovõll osta ja hinnaks 8000 :o

Eriti meeldiv see uudis loomulikult pole kui umbes kahe kuu palgast peale makse alles jääv raha vaja kohe autosse taguda. Õnneks aga leidusid Keilas KAVA autos mingid tarkpead kes veovõllile mingid jubinad tellisid ja kogu see jama läks mul lõpuks umbes 1000 krooni maksma. Õlid ja filtrid said kah vahetatud ja nüüd loodan et mõnda aega saab rahulikult sõita.

Eks eelmine omanik ilmselt seepärast auto müüski kui kuulis mis see jupp maksab...

Kütusekulu kohta ei oska veel midagi öelda aga muidu jah igati asjalik auto :cool:


koblin - 01.12.04 09:32

ilus tumesinine 103 kw pereauto


arx007 - 23.12.04 00:45

hetkel veel 2.0D Nissan sunny, kohe plaan aga seda 2.5TD Audi vastu vahetada..


Black Rabbit - 05.01.05 08:26

Tsitaat:
Algselt postitas: ryblik
Nonii, veel üks diisli omanik! 95a. 2,5 tdl. Ligi aasta otsa käes olnud, sai Tartust Anne turult ostetud ja tõeliste peletiste käest. Olen vahetanud rihmad, võlli, õhulugeja, pihustiotsad, paar kuud tagasi läks kütusepump. Nüüd plaanisin rõngaste vahetust...ehhe..mis lõppes sellega, et tuli välja vahetada kogu mootori alumine osa... vaod olid sellised hülssides et näpp jäi taha kinni. Päris kole koll ikka...sellega veel ei piirdunud...abs nöökis, pidurikettad olid sellised nagu vett saanud saepuruplaat. Täisringi vahetus. JA siis veel lõpetuseks. Ka turbo on minekul (et kui on kellegil pakkuda võtke ühendust). Aga noh, nüüd on asi ikka sealmaal ka, et peaaegu uus auto koku pandud, ja auto hetkelist tegelikku väärtust ikka turuhinnaga ei taha võrrelda :) Muidu, rääkides headest omadustest, siis ikka ei vahetaks suurt audit milegi vastu...ikka tõeline relv, ja nüüd peale uue alaosa, kolbide ja rõngaste panekut...minek on meeletu! Ja kütus :) Mul millegipärast näidik ei funka (kuigi andur paistab ok olevat) aga noh, kuigi sõidan väga palju siis läheb küll vahest meelest tankida...kuskil kah 5 ja poole ringis sajale maanteel, linnas on ikka tunduvalt rohkem aga keskmine tulen ikak sinna kuskil 6-7 kanti!

Palju sul see mootori remo nali maksma läks ja kui palju oleks ainult rõngaste vahetusega maksnud ?


Black Rabbit - 05.01.05 08:51

2004 Septembris sai soetatud esimene disla.
Autoks nüüd Audi 100, 2.5 TDi 103kw Avant.
varustus: Nahksisu, puitliistud, kliima, esimesed ja tagumised istmesoojendused, peeglisoojendused (hiljuti avastasin :)), kõrguse ja kalde muutmisega rool, turvapadi, nahkrool, 4x elektriaknad, tulede reguleerimine, luuptuled jms.
Tehniline:
Turul sai suurem osa visuaalsest ja tehnilisest poolest üle vaadatud kuid ikka jääb midagi nägemata.
Vahetatud on siis 4x pidurikettad, 4x klotsid, käsipiduri süsteem, kõik rihmad ja veepump, süüteküünlad, sissepritse pead ja lõpetuseks on tehtud ka diagnostika.
Ideaalis oleks vaja millagi ka surveastet tõsta, sest tehas näitab õigeks surveastmeks ikkagi 26te ette mitte 24 jne. Kuid samas mootor enam ei tahma, läheb hästi käima ja tõmme on väga korralik.
Kuna Audi 100l tavaliselt 103kw mootorit ei ole, siis selgituseks niipalju, et mootor olevat vahetatud ja jubinad on A6 omad.
Samas ei ole 85kw ja 103 kw mootoril praktiliselt mingit vahet.
Ostetud sai Tartu "lennuväljalt" eraisiku käest.
Toodud on Prantsusmaalt.
Eelnevaist 5st autost on varasemalt ka kõik 3 Audid olnud, ilmselt seetõttu jäi valik ka Audile pidama.
Võrdluseks BMW Touring TDSiga võib tuua, et BMW on algpööretel märksa uimasem, suurema kütusekuluga, kuid samas on BMW vaiksem, parema sõidudünaamikaga, teetunnetusega ja veidi kallimate osadega.
Audi on ilusam ja parema mainega :D


dmx - 11.01.05 08:53

Ise ka värske diislimees esmakordselt, tegu siis Audi A6 TDI-ga 85kw ja mmmmmmmm 6 käiku.
Praegu on küll muljed ainult positiivsed.
Kütekulu on ka maantel 5 ja linnas nats rohkem ikka.
Loodan et teenib mind hästi.


D240 - 14.02.05 15:46

Olen algusest peale olnud diisli mees, aint auto koolis s6itsin 1,3 skodaga.Liikuriks on Volvo 740 aga audi 2,4D mootor vahel.Sõidan väga tihti pikki vahemaid ja diisel kulub marjaks!


ultra - 24.02.05 12:31

mul audi b4 1,9tdi hea püss!:)
aga tahan vahetada audi A6 2,5tdi vastu või müüa!


margus84 - 28.02.05 13:43

Audi B4 1.9 TDI aastast 92, spidokanäit 232000, aga kuna auto 2 aastat tagasi Saksamaalt tuli, siis kes seda teab, palju tegelikult on.

ostsin ökonoomsuse pärast, tehas lubab maanteel isegi 3.8 l/100-le aga selleni ei jõua ma vist (Eestis) kunagi. Ootan suve, et saaks keskmiseks alla 5 l/100, + sellepärast et 2 aastat tagasi oli minu esimene auto Audi 90 -88

meeldib see, et maanteel diisli häält kuulda ei ole ja ei meeldi juhitavus (Audi 90 oli veel hullem) - eespool esitelege asuva mootoriga audi ongi otsesõitmisauto, kurvi-ja kiirestisõitmiseks onteised autod


rynn - 20.03.05 08:24

Siin siis ka juba kuune diislikogemus - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=14547


Vader - 23.03.05 11:18

auto on siis audi a4 1,9 tdi 81kw ja mina olen sellega päris rahul minek on hea kuid kuna see masin on eestis juba 7a olnud on ka mõned vead küljes nimelt sillad mis tänu eesti teedele on ikka kõvasti vatti saanud
kütte kulu on hetkel umbes 6-6,5 sajale kuna olen selle omanik alles 1,5 kuud siis ei tea palju suvel võtab


Anca - 13.04.05 19:34

Oman siis Audi A6 2,5 TDi 2000 a
Kütet talvel võtab ca 8 100le suve kota veel ei tea

Enne seda autot oli aga Audi 100 2,4 D 93a see võttis talvel 10 ning suvel ca 8 100le


allud - 19.04.05 13:44

Minulgi A6 1995 aastaga 103kw ja 6ene manuaal kuidagi uimane on aga suurtel kiirustel liigub 210 kätte saadud kytet u 8 keskmiselt kuid olen ka 6 liitriga saand 100 km ära sõita

Diisel nyydsest lemmik ja enam bensukat ei tahagi diisel mahe ja kätte saadav :D


Vertigo - 19.04.05 19:18

Nohh. On ka siis Audi 100 Avant 2,5 TDI mootoriga, aastast 93 ja automaatkastiga.
Ei kurda.
Foori alt rohelise tule süttides, pidur lahti, pööre 2500-2700 rpm piale ja minek, torust algul musta lendab aga pürstib minna küll, kuni 50km/h siis jõuavad tagumised uuesti sappa.
Kütet u 6-6,5L/100 km kohta. Väike lisand on ka sees.
:)


mihkel - 16.05.05 14:27

Olen siis nüüdseks pool aastat audi B4 1,9 TD -ga ringi vuranud. Võib öelda et olen rahul...kütte kulu olen ka suutnud 6 kandis hoida ja soojemate ilmadega alla selle. Väheke rikub asja see et peab õli vahetevahel juurde kallama


ok2004 - 25.05.05 18:35

oman 2.5tdi audi 100 autom. kütusekule nii 7 120 juures, ainult liiga madal:( kui kellegil on soov vedrusi vahetada, andke teada.


Starr - 25.05.05 19:57

olen samuti juba mõned kuud B4 TD omanik olnud ja olen ka esialgu edasi:P


tanel_99 - 05.06.05 13:16

Minagi üks diisli pruukija. Sai oma pool aastat tagasi külmal ajal soetatud ja pole ta veel kordagi keeldunud käevitumast. Hoolimata oma vanusest, suht hästi hoitud ja hooldatud.


audia6avant - 05.07.05 21:03

esimest päeva siis audi diisli omanik. autoks Audi A6 2,5TDI 103kW. väga rahul. tallinnast pärnusse sõites oli kütusekulu oodatust palju väiksem ja auto on väga ergas.
(Y)


niki - 02.08.05 20:54

Minul siis autoks A6 2,5TDI aastast 1998. Minu käes pool aastat, olen läbi sõitnud 30 tuhat ja vahetanud ainult õli ja filtreid. Üldiselt rahul, kütusekulu on suvel 6,5(keskmine), talvel oli 7 ringis.


ints - 31.08.05 14:17

diisli omanik olen olnud kolm nädalat ja esialgu rahul. väiksed mured on turboõlitustoruga ja pisivigasid on teisigi aga vast lahenevad need lähiajal


ando - 26.10.05 20:16

Mnul diisel nati üle aasta ja vääääga rahul.Olles eelnevalt 2-e bensuka omanik millest üks oli quattro siis sorri vaadates millise tempoga bena hinnad tõusevad siis jah...i


Esthet-x - 17.11.05 19:22

Minul diisliga esimesed kogemused ja auto on alates 02.11.05 minu käsutuses :D Kompuuter näitab ainult SERVICE kirja, seega tuleb õlid ja filtrid vahetada. Igaks juhuks vahetab ka mootoririhma ära. Parem karta, kui kahetseda ;)


Vilbo - 28.12.05 18:16

Ma ka nüüd disla omanik.isendiks siis Passat tdi.küttekulu on ikka olematu:o . 6 l keskmine linn - maantee.


sergei - 19.01.06 09:03

Kas oskab keegi soovitada, kas on mõted osta diisel audi a6 1,9 tdi - 96 kw ja 6 käiku, mul endal praegu 2,4 benziin ja kardan et talvel diisel võib diislega lolliks minna, kui käima ei lähe.Tahaks ju ikka kindel olla kui vara hommikul lähed ja sa tead et auto käima läheb.


jan-kos - 19.01.06 13:39

Tsitaat:
Algselt postitas: sergei
Kas oskab keegi soovitada, kas on mõted osta diisel audi a6 1,9 tdi - 96 kw ja 6 käiku, mul endal praegu 2,4 benziin ja kardan et talvel diisel võib diislega lolliks minna, kui käima ei lähe.Tahaks ju ikka kindel olla kui vara hommikul lähed ja sa tead et auto käima läheb.
Dislaga ei lähe siis lolliks kui kõik on hooldatud ja vinks-vonks ;)


sergei - 19.01.06 16:23

see ongi et ei tea kas on kõik vinks vonks või ei ole, auto asub audi keskuses ja kurat teab mis taga on


Maitz - 28.01.06 11:21

ka uus disla omanik,autoks siis A6 2,5 tdi;)


Hiireke - 06.02.06 22:34

2 nädalat siis omanud diisel Audi A4, 83kW, 1,9l, automaat
paagitäis kütust sisse ostetud ainult selle aja jooksul, läbisõitu ei teagi täpselt, igatahes sõidetud ikka on, käisin ka Eesti teises otsas, üllatavalt ökonoome nende pakastega veel.
probleeme pole tekkinud, läheb hommikul ilusti käima :P


Siiiri - 06.02.06 23:01

Alates 2005 novembrist olen turbodiisel Audi omanik


soorebane - 10.02.06 10:49

Minagi diisli omanik, isendiks audi 100, 2.4D, 92a. Ostetud sai juba 2,5 aastat tagasi ja üleelanud 3 talve. Käivitamisega pole kunagi probleeme olnud. kütusekulu suvel 7, talvel 7-8.
Peale selle, et starter mahapõles pole muud miskit juhtunud, peale elementaarse vahetamise(Õlid, filtrid, rihmad, pidurid).
Enne seda olin bensu omanik, nüüd küll enam bensukat ei osta.
Igati rahul, mis puudutab AUDI´t, peres ka Mazda 626, 2.0D, 95a, probleeme tunduvalt rohkem, aga võib ka rahule jääda.


Siploke - 26.02.06 21:37

Ka üks traktor juures. 02' mulititronic A6 2.5 TDI Avant.
2. audi ja siiani väga rahul. 2 kuud on sõidetud. Autoaiast tulema sain, siis oli veel närv paberite ajamisest ja muust jamast must. Maanteel kodu poole sõites venisid suunurgad aga vägisi üles:)

Kui kellelgi sama loom põksub, siis võiks märku anda... uuriks pisut paari asja.


TiitR2 - 27.02.06 08:48

Tsitaat:
Algselt postitas: Siploke
Ka üks traktor juures. 02' mulititronic A6 2.5 TDI Avant.
2. audi ja siiani väga rahul. 2 kuud on sõidetud. Autoaiast tulema sain, siis oli veel närv paberite ajamisest ja muust jamast must. Maanteel kodu poole sõites venisid suunurgad aga vägisi üles:)

Kui kellelgi sama loom põksub, siis võiks märku anda... uuriks pisut paari asja.

Vabandust lolli küsimuse pärast, kuid kas `02 aastal oli veel kasutusel see 110 KW-line moto? Tean selliseid nagu 114 ja 120 KW?


Rab - 11.03.06 23:47

Sai eile ostetud '02 A4 2,5TDi ning hing on väga rahul:)
Esimene diisel.
Pelgasin ka alul et see "takso mootori" tuksumine äkki vähe pinda hakkab käima, aga V6 ja meeldiv töömaht ajasid suunurgad küll väga kõrgele. See on ikka ehe loom:)

Esimene tankimine oli just Neste tanklast...

Praeguse seisuga tundub linnas mõnusa sõiduga 8,5 l võtvat, mis minu meelest on ikka väga muhe:) Vana 1,8i bmw oli isegi janusem... (talvel 12, suvel 9,5)

Väga 5+


qqq - 22.03.06 09:25

alates 03.2004 TDI omanik ja autoga rahul, kütusekulu keskmine 5l/100km pole paha, kui vajutada siis 5,5


cescor - 03.04.06 11:21

nüüd siis ka diisliridades
A100 2,5TD automaat /94


fedja7 - 06.04.06 10:42

alates veebruar 2006, vahetasin oma vana traktori uuema vastu! aga see võrreldes eelmisega (A4 97 1,9tdi 66 KW manual) sööb palju rohkem. linnas kui normaalselt vajutada siis võtab 11 l. oleks nagu natsa palju...


Av8 - 14.04.06 10:50

Uus Audi diisliomanik ka siin alates eilsest autoks siis Audi A6 2.5Tdi c4


frames - 16.04.06 18:00

Sai omalegi järgmiseks autoks soetatud Audi diisel.
Autoks siis 80 avant 1,9tdi ´94. Rahul nii auto kui
kütuse kuluga.


Enos - 11.05.06 15:39

Traktor on lahe. Sõidaks nagu võlgu. Vana 2,5TDI85KW on ikka eriline ökopill. Praegune keskmine 6 ja seda 50/50 linn/maantee.


urmas242 - 27.05.06 10:53

Nüüd siis ka üks diselist autoks A6 2,5


alando - 30.05.06 20:03

Tervitus, ma ka nüüd kolmandat kuud diisli omanik: Siiani vääga rahul midagi hullu juhtunud pole, edasi läheb hästi! Autoks siis A6 c4 2,5tdi 103kw.


forsin - 31.05.06 17:46

mul hakkab naise TDi-st küllus saama ja müün maha
vaatamata sellele et talla kuidas jõuad üle 6 L et kuluta ja kiireneb ~17 sek= 400m


Ivoonu - 31.05.06 18:58

Viimased 5 aastat sõiduks siis Audi B4 Avant 1.9 TDI aastast '95, enne seda oli 4 aastat Audi 80 1.6 bensiin aastast 1985 ja veel enne seda mõned aastad Audi 100 1.6 bensiin aastast 1982.


6alu - 01.06.06 07:25

Veel 1 "traktor" ehk siis 2,5 tdi avant 103kw. sõitnud umbes 6 kuud ja täiesti rahul. Quattro puudumine on ainus miinus...
Järgmine on kindlalt quattro ja diisel... Talvel oli keskmine kütusekulu 8,3


igihaljas - 14.06.06 09:07

Värske nurru omanik- 2001 a A6 Avant 1,9 TDI 85kw . Esimene diisel ja absoluutselt ei kurda, imestama pani, et nii hea minek on!:)


ranz - 14.06.06 09:20

Teise auto kõrvalt siis ka diisli rooli vahest keeramas, autos 96a A6 avant, edasi viib 1,9TDI.


myrka - 21.06.06 18:43

mina ka juba pea kuu dislaga põristanud


JJJ - 19.07.06 19:48

Isegi diisliga põristanud aastaid. Viis nädalat sõidetud A6 95a 1,9 tdi ja võib kindlalt öelda SUPER. Vigu ilmnenud veel ei ole.


Kaitz - 29.07.06 08:20

Tere oman ise a8 2,5 diislit ning olen sõitnud sellega pea poolteist kuud ja olen täiesti rahul.Autol sai vahetatud peale ostu kõik õlid ja hammasrihm ning pärast ka intrcooleri ohu toru,kuna vana oli juba pragunenud.Kütusekulu on küll sellise suure isendi koht mõnusalt väike.Samuti ei saa ka kiirenduse kohta nuriseda kui ikka vajutad siis ka astub.Nii et igati väärt isend olen väga rahul.


Murdock - 09.08.06 18:35

Audi 80 B3 1,6 Td aastast 90. Sõitnud 2 kuud, päris normaalne selle vanuse kohta, aga eks pisivigu tuleb ikka ette. Kusjuures mootor on üllatavalt hea ja minekualdis, nii et ei tahagi praegu uuemat masinat!


jugaramus - 10.08.06 08:31

Ilusatel ilmadel veab mu tagumikku edasi bensiin,aga kui vaja asjalike sõite ja sita ilmaga sõita...Tuleb ikka diisli otsa ronida...a4 1.9tdi 96kw


ott1 - 05.09.06 08:53

sai siis ka juunis soetatud uus sõiduk kuna vana (scorpio) läks pättide kätte. uueks sai siis a4 96a. 1,9tdi . lisadest siis püsikiirushoidja, el.aknad4x, kliima jne. siiani igati ausalt teeninud hea öko pill - paagitäiega 1300 km-i. reontinud siis siiani niipalju kui et vahetatud rihmad, õlid, filtrid ja paigaldatud signa koos immoga. nüüd veel esisild vaja korda teha ja siis peaks muretu sõit jätkuma.


-sony- - 24.09.06 08:36

Diisel (Y) parim mis saada saab!!!


leits - 03.10.06 12:17

Eelmine nädal soetasin ednale Audi A4 1998a 2.5TDI V6


kuuza - 03.10.06 13:46

Omal siis A4,avant 2,5 tdi,quattro,-02a Siga ökonoomne on külllll:D


leits - 03.10.06 14:43

Tsitaat:
Algselt postitas: kuuza
Omal siis A4,avant 2,5 tdi,quattro,-02a Siga ökonoomne on külllll:D


Räägi sul on see 132 kw? Palju orienteeruvalt sellel hammasrihma ja rullikue vahetus maksab?


kuura - 03.10.06 18:26

omal A6 2,5 tdi 95a. olen aasta ära sõitnud ja ei kurda aus pill.


kuuza - 03.10.06 18:28

Tsitaat:
Algselt postitas: leits
Tsitaat:
Algselt postitas: kuuza
Omal siis A4,avant 2,5 tdi,quattro,-02a Siga ökonoomne on külllll:D


Räägi sul on see 132 kw? Palju orienteeruvalt sellel hammasrihma ja rullikue vahetus maksab?
Seda ta on 132 kw,aga mis puutub hammasrihma ja rullikute vahetusse siis.......pole veel vahetanud ma alles uus omanik.Järgmine tehno alles aasta pärast :D;) a väike huvi oleks omalgi kui palju??????


leits - 03.10.06 19:30

Tundub et neid 2.5TDI'sid on küllaga (V6). Ma sain ostes üllatuseks ühelt remondimehelt et igavene jama on, eks ta kallim ole ülal pidada kui 1.9 TDI kuid minek on selle eest iivil :mad:


Black Rabbit - 04.10.06 07:59

Tsitaat:
Algselt postitas: leits
Tundub et neid 2.5TDI'sid on küllaga (V6). Ma sain ostes üllatuseks ühelt remondimehelt et igavene jama on, eks ta kallim ole ülal pidada kui 1.9 TDI kuid minek on selle eest iivil :mad:

Et üllatusi ei tuleks on targem foorumit enne ostu lugeda, mitte tagantjärgi kahetseda.


leits - 04.10.06 10:06

Ma ei kahetsegi :) See iivil oli mõeldud heas mõttes iivil :) Ma teadsin, et teda on tunduvalt kallim ülalpidada. Kõrgusrvepump on hull asi ja turbo, muu nagu polegi imo. Eks see hammasrihma ja rullikude ja veepumba vahetus ole nats kallim, kuid ega neidki igapäev ie vahetata.


Black Rabbit - 04.10.06 10:15

Tsitaat:
Algselt postitas: leits
Ma ei kahetsegi :) See iivil oli mõeldud heas mõttes iivil :) Ma teadsin, et teda on tunduvalt kallim ülalpidada. Kõrgusrvepump on hull asi ja turbo, muu nagu polegi imo. Eks see hammasrihma ja rullikude ja veepumba vahetus ole nats kallim, kuid ega neidki igapäev ie vahetata.

Jah kõrgsurve pump ja muud pisividinad mind ei hirmutaks.
Hirm nukkvõllide ja väntvõlli purunemise ees on see, mis selle eksemplari soetamise plaanid nullis.


leits - 29.10.06 14:03

Black Rabbit
See väntvõlli purunemine on selline jutt, et mingil V6'l läks puruks, siis läheb kõigil :) Nii see ei ole. Mul on kolmel tuttaval 110kw V6, korralik hooldus ja pole midagi. Ühel on miski 270k sõitnud ning nukkide vahetust veel vaja pole.

Paar päeva tagasi käisin ühe remondimehe juures, vahetas mul amordid ära, siis tüübil oli just üks passat 1.9Tdi seal, millel oli väntvõll puruks.


Ott_S - 08.11.06 14:10

minagi siin mõnda aega diisliga ringi podistand. autoks siis A4 1,9TDI ja olen vägagi rahul

Edit: nüüd siis 2.5TDIQ


kotkas06 - 16.11.06 17:05

ka diisli omanik ja kurta ei saa ise kasutan kodu juures tanklat krooning ja kurta veel ei sa muidu ka statoili fänn diisel ruulib ennegi dislasid olnud ja kurta ei saa


kotkas06 - 18.11.06 18:23

Tsitaat:
Algselt postitas: Jürarrak
Peab tunnistama, et olen üks värsketest disla omanikest. Isendiks siis A6 2,5TD ja 6-käiguline manuaaaal :cool:
Probleeme suuri enam eriti ei ole :D, kuna pärast nädalast sõidurõõmu läks vahetusse kõrgsurvepump + veel vidinaid nii umbes 30 kilo eegu väärtuses.
Aga noh, talvel ei tohiks see-eest probleeme tekkida:)
avant on tõesti ilus


timka79 - 19.11.06 19:11

ma ei tea palju neid on aga mina olen küll!:cool:


Petzz - 29.11.06 07:24

Paar kuud tagasi sai endale 2001 2.5tdi 132kw Quattro Avant toodud, esmamulje on küll hea, va see et mootor teeb natukene liiga kõva häält (eelnevad autod kõik bensiinimootoriga olnud), kuid seda on kuulda ainult väljas ;). Hetkel veel pole midagi suurt vahetama pidanud, va õli ja piduriklotsid. Lähiajal (7500km pärast) läheb 180 000km hooldusesse, eks näis palju see maksma läheb.


catman - 30.11.06 21:19

2 nädalat tagasi sai oma 100 Avant 2.0 vahetatud A4 Avant 1.9 TDI 85kW vastu. Siiani olen väga rahul olnud, kui välja arvata A4- väiksemad mõõtmed võrreldes 100-ga.
Aga selle eest on tiptronic kast ja palju mugavam ning kiirem auto.
Kütuse kulu tundub natuke palju keskmine 7 l/100km aga vaatab veel äkki läheb paremaks, kui mul suur uue autoga kiirendamise tuhin üle läheb.


Zergyo - 10.12.06 18:46

Juuli lõpus ostsime Audi A6 Avant 2.5 TDi, 110kW. Diiselmootor oli mulle täiesti uus asi selleks hetkeks, nüüd aga on tohutult meeldima hakanud! Ökonoomne ja vajadusel saab ka mõnusat kiirendust nautida :)


ulith - 10.12.06 19:09

juunist 2006 a80 B4 ´94 1.9 TDI ja väga rahul.


kps - 10.12.06 19:28

Mina olen diisli omanik... mtz 80 aastast 95.a. :P:D Kütusekulust 100km peale ei räägi, kuna pole kunagi proovinud :cool:


DonNiger - 11.12.06 10:57

kuu aega olnud A6 1.9 TDI, 96 kw. põriseb nagu traktor. mida kiiremini sõidad, seda vaiksemaks jääb


libleinik - 22.12.06 18:39

olen siis 103 kw quattro a6 omanik ja siiamaani väga rahul autoga kui mõningad vältimatud nüansid välja arvata:D


siim76 - 22.12.06 19:48

Sai ka siis taaskord audi ostetud A6 95 2.5 tdi 85kw
täitsa rahyl praegu.


Asp - 28.12.06 10:28

Juunist saati liiklen 97. aasta A6 2,5 TDI 85kw-ga. Minek hea, jalgu küll ei ole kellelegi jäänud, pigem teised jäävad mulle :cool:. Suveperioodil tuli keskmine kütusekulu korduvalt 6,666667 liitrit sajale või veidi vähem, nüüd külmemate ilmadega gramm üle 7. Vedrustus on Audile omaselt natukene puidust, aga muidu autoga rahul. Järgmine suvi võiks vahetamisele mõelda, aga ei olegi siiani välja mõelnud, mis vahetusvariant ennast sama hästi õigustaks.


juhe - 03.01.07 17:49

Muretsesin september 2006 A6 C5 1,9TDI 81 kW. Väga hea masin. Hea rahulik masin käivitub alati ja üli mugav. Loomulikult küttekulu on kah vastu võetav (täpselt ei ole arvutanud).


palmsaar - 03.01.07 18:04

Liiklen Audi A8 3,3Tdi Q-ga mis on pärit aastast 2002. Omanik olen olnud u. 1kuu. Olen väga rahul: minuarust parim kooslus, suurus, mugavus, võimsus, ning ökonoomsus!


coupe924 - 05.01.07 08:04

:D jaaa... A8 3,3tdi on tõesti hea... kuid ise aegajalt liiklen A8 4.0tdi-ga... samm edasi.. ja suhteliselt tuntav samm... väga mõnus. Ka igapäevaselt dislaga kuid siis vaid 2.0tdi 103kw (võib ka rahule jäeda)


bosshoss - 09.01.07 15:16

nädal tagasi sain A6 2.5TDI omanikuks
täitsa hea... võrreldes mul Jeebiga küttekulu 4x väiksem


kenno112 - 01.04.07 17:32

sai ka soetatud 2002 a a4 2,5 disla 114kw 6 käiku,küttekulu ja edasiminekuga väga rahul
aga eks seda pappi alguses ikka läheb sinna sisse täis hooldus vaja ära teha
samas võikski korraliku kohta soovitada kus seda teha?
st. et asi tehtud saaks võimalikult ruttu


tammet6ru - 04.04.07 14:21

Ostsin ka endale esimese diisel sõiduki A6 2.5tdi


fugass - 10.04.07 07:04

Minul siis Audi a6 tdi 132 KW. Autoga jään rahule, kuna keskmine küttekulu maanteel on 7-8 ja linnas 10-12 liitrit. Suure ja võimsa auto kohta on see suht öko. Eks on ka pisiprobleeme esinenud. Praegu on probleem suunatule releega, peale suunatule väljalülitamist plõksib mul armatuuris mitu korda. Lisaks teeb muret see, et kompuuter viskab vahepeal armatuuri õli tule põlema. (näitab, et oil min), samas on õli igati normis. Kuna auto on ise toodud Prantsusmaalt, siis ei saa ka manuaal book´ist suurt midagi aru:) Audil oli kaasas originaal Chorus, mille häälenupp aktsepteeris vaid 2 reziimi, kas volume min või volume max:) Autol olen 6 kuu jooksul vahetanud mootoririhmad, rullikud, õli, esivedrud.

Jõudu teistele audimeestele!


renxxfrencenz - 16.04.07 09:25

Värske a6 2.5 tdi omanik, rihm veel vahetamata, kuid kohe kohe plaanis. Jõudu autol on, aga lugesin igast õudukaid siit foorumist 2.5 v6 kohta et uhuh. 2000 aasta autol on spidoka näit 123 000km.

kytusekulu on preagu suur, 9.5 sajale, aga no jalg kohe tahab et pedaal põhja lykatakse:)

9.5 siis maanteel ja linnas kokku keskmine


renxxfrencenz - 16.04.07 09:30

Tsitaat:
Algselt postitas: renxxfrencenz
Värske a6 2.5 tdi omanik, rihm veel vahetamata, kuid kohe kohe plaanis. Jõudu autol on, aga lugesin igast õudukaid siit foorumist 2.5 v6 kohta et uhuh. 2000 aasta autol on spidoka näit 123 000km. kuidagi kahtlane, ei tea kas audi keskuses kuidasgi kontrollida saaks et kui auto näiteks belgias on käöinud ylevaatusel, et mis KM on märgitud sinna. kuna hooldusraamat kuhugi imekomel kadunud:)))))))

kytusekulu on preagu suur, 9.5 sajale, aga no jalg kohe tahab et pedaal põhja lykatakse:)

9.5 siis maanteel ja linnas kokku keskmine


hei fugass ja teised sama VOLUME probleemiga audi omanikud

mul ka sama jama, auto blegiast toodud ja hjäälenupp aksepteerib aint max ja min volumei. aga leidsin lahenduse oma saksakeelsest bookist.
Nimelt saab määrata selle volmume mis alguses hakkab röökima, aga seadistada ikkagi ei saa:).

tee nii kui stereo käima paned siis hoiad TP nuppu all, siis tuleb ekraanile valikud, TP nuppu vajutades saad määrata erinevate funktsioonide default hääletugevust, sealt paned VOL 2 näiteks siis alguse helitugevus selliseks jääb.


miilits - 15.05.07 06:32

sai ka diisel muretsetud. 2,5tdi 170k läbisõit ja a8 kerel.

isend kaalub ise passijärgi 1680kg :)

diagnostikast õeldi jah, et 50-60k sõitu ja nookurite vahetus, kui mitte varem.


renxxfrencenz - 15.05.07 06:37

Tsitaat:
Algselt postitas: Riio12
mõk mõk, 5 kuud. A6 avant 2,5TDI autom. 2000 aasta, ls spido järgi 93tkm(start) ....94 piduriklotsid, 96 suunatulerelee,97 starter ja paar pisikest pirni, ... sõidumõnu(suvi)....., 105 pasun, tagaklaasi soendus, 107 (see on täna, käigukast safemodes PRND432). Ja peale selle ei tööta vist esitulede pesur ja aknapesu düüside el. soendus :(. Suvel sain parimaks tulemuseks 6,4l/100 muidu nii keskmine 7,3l/100 (kinnisidee alla 800 km ei tangi). Aga kui sõidan siis :)


Kas sul 132kw või 110kw.
Mul 132kw ja muu kõik sama. Aga no maanteel jah mingi 7-8 sajale, kuid linnas kindlalt 10-11. Viimati sõitsin paagiga 600km, kõik siis linnas. Muidugi paak on 65, aga see 5L jäi sinna sisse ka:) Audi oma kompuuter näitas väga täpselt et 10.2 sajale, nii ta oli.

Just võtan oma 124tkm läbisõiduga audiga ette rihma, kasti õli, geneka rihma vahetuse:)


Zan - 16.05.07 22:14

Teist nädalat tibukollase A4 traktoriga liikvel :)
paraku jäi valikusse sedaan, mitte universaal, aga küll asjad aetud saab. Vägamõnus kulgur muidu.
maantee rahuliku sõiduga näitab kompu 4,5-4,7 keskmist.
Linnas.. natuke rohkem. aga mitte üle 6-6,5...
1,9Tdi ja 81kW siis. Kiirete liigutuste jaoks on turbo oma koha peal..

Sigarahul :D

eelmine auto oli 2,0 V6 mitsu galant ja mitte-väga-heas korras.. ma ei teagi, kuhu ta kogu selle kütuse pani.. :D
(minek ei ole siiski võrreldav.. mitsu oli ehtne lennuk :cool: )


marli1 - 05.07.07 16:19

2 kuud kulgenud siis A4 81kw tdi-ga ATM kastiga ja kütusekuluga võib rahul olla nii 5,6-6 keskmist on seni olnud.
Mugavus siiki pole selle masina vooruseks- nimelt peres on veel Omega B ja see on ikka teine klass - mugavuse poolest kindlasti.


Tahtall - 09.07.07 10:46

Ootan ka pikkisilmi oma A4 1,9 TDi-d. Diisli vääne on niigi mõnus ja turbo teeb selle veelgi nauditavamaks :)


prophecy - 14.07.07 10:56

Siis nüüd kuskil 1 kuu juba 80 b4 1.9 tdi 66kw isendiga ringi kulgenud ja pole lihtsalt sõnu, pisivigu leidub, aga diisel on diisel, nii öko masin võrreldes 2.0 85kw bensukas ventoga. Saaks pisivead tehtud, siis olen masinaga arvatavasti täitsa rahul. Tulemas ka ülevaatus, et eks näis mis seal saama hakkab:P


TiitR2 - 14.07.07 22:51

Tsitaat:
Algselt postitas: Tahtall
Ootan ka pikkisilmi oma A4 1,9 TDi-d. Diisli vääne on niigi mõnus ja turbo teeb selle veelgi nauditavamaks :)
Mõnel diislil on tõesti hea vääne:D....


renxxfrencenz - 15.07.07 11:04

Tsitaat:
Algselt postitas: Riio12
mõk mõk, 5 kuud. A6 avant 2,5TDI autom. 2000 aasta, ls spido järgi 93tkm(start) ....94 piduriklotsid, 96 suunatulerelee,97 starter ja paar pisikest pirni, ... sõidumõnu(suvi)....., 105 pasun, tagaklaasi soendus, 107 (see on täna, käigukast safemodes PRND432). Ja peale selle ei tööta vist esitulede pesur ja aknapesu düüside el. soendus :(. Suvel sain parimaks tulemuseks 6,4l/100 muidu nii keskmine 7,3l/100 (kinnisidee alla 800 km ei tangi). Aga kui sõidan siis :)


Kuidas sa saad 7.3 sajale või siis 6,4, kiirelt sa sõitsid siis?

Endal nukkvõllid värgid just vahetatud ja käisin 700km sõidul, millest 600 oli maantee ja 100 linn, algul linnas 100km, siis keksmine 9.5 ja maanteel 7.5, lõpus kui 700 sõidetud siis 8.1.
Kiirus maanteel 4 tundi 110km/h 2tundi 130km/h
Müstika ikka kyll:)


tarkur - 20.07.07 07:26

tere.asutsin ka nüüd siia klubisse,esimene diisel mul.autoks siis audi a6 2,5 tdi 103 kw 96 väljalase.igati rahul ja kui ikka istud bmw roolist audi rooli,siis enam bmw rooli taha ei kipu ;) väga mõnus ja ökonoomne auto on


TiitR2 - 24.07.07 22:19

Tsitaat:
Algselt postitas: tarkur
tere.asutsin ka nüüd siia klubisse,esimene diisel mul.autoks siis audi a6 2,5 tdi 103 kw 96 väljalase.igati rahul ja kui ikka istud bmw roolist audi rooli,siis enam bmw rooli taha ei kipu ;) väga mõnus ja ökonoomne auto on
Ära iial ütle iial!:D


plumer - 25.07.07 06:00

Pereautoks võtsin vana 97.a A6 nelikuga Avant tdi - sigaöko ja edasi astub päris bueno`lt. Peale chippimist veelgi paremini ainult kardaanipukk vist enam seda valu välja ei kannata ja tahab asendust saada. Muidu rahul. Eks ta alguses suuremaid investeeringuid nõua(rihmad, rullid, emased lõdvikud-termostaat-sillajubinad ees ja taga jms nipet-näpet aga ega selle arvelt pole mõistlik koonerdada. Nelik talvel ka asjalikum. IGATAHES!


nagel - 26.07.07 18:46

olen ka audi A4 TDi omanik enne oli seat cordoba tdi


Põder - 30.07.07 20:12

Sai siis ka oma elu esimene põllumajanduslik masin ostetud ja siiamaani väga rahul. Paagi täiega saab ikka 1000km sõita ( bensukal sai 600km ja kütet mahtus rohkem paaki ). http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=42430 Sai tehtud üks suurem ring tallinn>tapa>pärnu>tallinn ja keskmiseks küttekuluks tuli 5.6L/100km .. nüüd linnas pole üle 5.8 veel tõusnud ( ilmselt kuskile 7 peale jookseb välja)


-=RaInC=- - 05.08.07 16:45

Olen ka ise 2003 aasta Audi A6 Avant AMBITION 2.5 TDI omanik, mingeid erilisi probleeme mootoriga pole olnud. Kuna veel suht värske omanik sellel siis esialgu saan öelda et esmamulje on väga hea ja rahul olen ka asjaga :;)


renxxfrencenz - 05.08.07 18:12

ma olin ka esimesed 2000km väga rahul:)


andrus714 - 04.09.07 18:44

mul on b4 1.9td 55kw.mulle on see esimene diisel.sõitnud olen mingi 20 000.noh eks raha on talle juba kulund küll(sidur,nukkvõll,plokikaanetihend,starter,genekas,hüdrotõukurid,rihmad ja rullikud,esisillas enamus pulikad jne.aga noh ta on juba 15 vana ka ja kütekulu on ju ka ok.ega nii vana bensukat ka odavam pidada pole.


Competition - 05.09.07 05:36

sai siis ka omale diislipress soetatud Audi A6 quattro2,5TDI,110kw`99.a.küttekulu ja sõiduomaduste poolest täiesti rahul:D


scorp - 05.09.07 09:47

Ma siin tänasest siis uus moll.
Mul siis A6 2.5TDI,2000a.
Ise tõin paar aastat tagasi saksast.


Luiko - 26.10.07 17:57

Olen ka siis värskelt Audi 80 avant TDI 66kw omanik.Aasta on 1994 ja siiani pole veel suuri probleeme olnud.Nuriseda võiks käivitamisega aga eks seegi parandatav.Varem omanud opel vectrat td 60kw millega sai ka paar aastat kihutatud (ussid sõid ära).


yepi - 31.10.07 20:18

A6 avant 2,5 tdi ...üli mõnus....tanklad on unustatud :cool:


speedest86 - 27.11.07 09:59

mina isiklikult kasutan statoili kütust ja pole küttega küll probleeme olnud ja diisel mootoriga autot olen juba omanud nii umbes 3 kuud, hetkesisuga pole veel probleeme tekkinud ptui ptui ptui lodoan et ei teki ka niipea probleeme...olen väga rahul autoga:cool:


renxxfrencenz - 27.11.07 10:02

eks suht palju oleneb läbisõidust kas sul hakkab midagi toimuma või ei:) räägin siis õigest läbisõidust:P mul 139000 sõidetud:D:D:D:D:D

vahetanud pumba, nukad jne jne


ylbik - 27.11.07 12:48

sellele liida veel vähemalt 150000 juurde


renxxfrencenz - 27.11.07 12:54

Tsitaat:
Algselt postitas: ylbik
sellele liida veel vähemalt 150000 juurde


Nii ma olen teinud jah:) 189000km oli läbisõit 2005 aastal saksamaal:) audikeskus annab infot väga hästi:)


Raija - 10.12.07 22:52

endal 80B4 avant,ja üllatavalt hästi liikuv 1,9Tdi;)


silve219 - 12.12.07 19:52

olen omanud a4 1.9 avant 2003-e juba üle kuu aja läbisõit 3500 ja ise ülimalt rahul,ökonoomne,mugav,turvaline,kõik oleks nagu muinasjutus :)


diislipress - 07.02.08 12:09

Üks diisliomanik juures. Autoks A4`03 ja 2.5TDI. Väga rahul ja diislile enam viltu ei vaata


DPower - 10.02.08 10:40

endalgi diisli isend juba 2a. eelmine talv sai aku ära vahetadud, kuna väljas oli umbes -27 ja mitu päeva, sôi lôpux aku tühjax. peal oli ennem audi orig. aastast 2002, samas 5a. vana aku ka, et oligi aeg...siiani kôik OK;)

On ka kôik 4 piduriklotsi vahetadud ja rohkem väljaminekuid ple olnud!
Soovitax küll 1.9TDI, tead et vôid muretult sôita, kuigi nurisetaxe et minek pole kôige parem, aga arvan et 1.9 kohta väha asjalik, kes tahab minekut ostku siis bensukas:P


audi88 - 16.02.08 18:47

audi80 88a 1,6 40kW võrr, millest kuidagi lahti ei saa:(
aga õko on kyll


marli1 - 17.02.08 11:04

Siin eespool keegi puudutas aku teemat- endal on autol peal Audi originaal aastast 97- ja täiesti probleemivabalt käivitab veel...ptüi.ptüi..ptüi...:D
Need järelturu akud aga ei pea midagi vastu.
Nimelt 3 aastat tagasi sai ostetud teisele autole BOSCH Silver ja selle eluiga lõppes juba sügisel...


aigar - 06.04.08 21:16

mul ka siis dilsa pill. A4 2.5 tdi tip. quattro. Sõitnud siis üle pooleteist aasta ls 270t ja vahetatud on pump ja nukad koos kaantega. Aga muidu sõita on väga hea, kui aint ei laguneks nii palju. Maantel kulutab 6,5-7, linnas 12-14.


Rommi - 07.04.08 16:58

Sai siis soetatud A6 2002a. 1.9 tdi pd 96(kw) igati rahul 7l/100le, saab ka 6 hakkama oleneb muidu kelle kääs aadu rool on :D:D


ccayser - 10.04.08 12:48

minul on audi 80, 1.6 TD, väga öko masin on, mulle meeldib, minekut on ehk vähe, aga ratta saab all ikka ringi küll kui on tarvis, sajale võtab umbes 5 ja 6 vahele, kui sõita linnas ja maanteel


vedru - 10.04.08 13:45

Ka minul esimene diisel, A6 C6, 3.0TDI ja ei kurda, bensuka rooli enam ei kipu, seda enam, et diisel ikka suht öko pill,keskmine 7 sajale;)


kinza - 14.04.08 12:33

ise kah juba pea kaks aastat diisli omanik 2,5 tdi q aut. 132 kw.2002 aastast.Väga mugav ja stabiilne auto ja ei lgune veel kuskilt otsast.Ulmejutte loen siit foorumist! Ostes oli ees 206t nüüdseks tiksub 260 pumpa ega nukke pole vahetand ostes tegin täis hoolduse ja iga 10000 järel õli ja koik filtrid. Õliks siis Castrol GTX magnatex 5W-40.


allar208 - 20.04.08 18:28

Soetasin ka endale vähe suurema ja mugavama A8-2,5-v6-TDI-99a.omanud seda esialgu vaid paar nädalat kuid kogemused head.Eelmine masin oli (on veel praegugi allaes,kuigi müügis) Mitsubishi Galant 2,0-TDI-98a


renxxfrencenz - 20.04.08 18:33

varsti hakkad oma ostu kahetsema (väga vale mootoriga), aga edu vähemalt väga mugava auto puhul:P


allar208 - 21.04.08 08:00

Miks ma peaksin ostu kahetsema?praegu on masin sõitnud üle 250000-de ja minekut on küll mootoris on vahetatud rihmad ja rullid ja kõik filtrid ja õlid ka käimakotis on vahetatud õli ja filter.kas tõesti tuleb siis ette võtta se nukkade vahetus? Kuidas sellest aru saada,et vaja vahetada?Muidugi üks mure on mis natuke häirib ja se on et külma mootariga kohapeal käies ajab tagant natuke sinist,lõhnapoolest on nagu põlematta kütus,kuid sooja mootariga ei midagi.Meenus veel et eelmine omanik on pumba ära vahetanud,kuid mitte nukkasid


ervin7 - 21.04.08 08:14

Ei pruugi need 2.5V6 tdi mehed midagi kahetseda. Leidub ju turul ka korralikke masinaid. Lisaks leidub ka masinaid, millel eelmine näiteks nukad ja pumba ära teinud (kui nukad ja pump korras, siis on 2.5 tdi väga hea masin ja ei lagune enam midagi nii, et kahetsema peaks) ja siis masina maha müünud :P


renxxfrencenz - 21.04.08 08:16

ma vahetasin ära nukad ja pumba, ja müüsin romu maha, ei ole uus mees nii õnnelik midagi, turbo läks:D::D:D:D::D:D:D

oli muidugi sitasti hoitud vist


ASESSION - 23.07.08 20:54

Tere! Minul on A4 1,9tdi
automaat 1998a.(Üks täiesti idioot saksamaal oli registreeritud auto 31.12.1998. Ühe päeva ei saanud kannatada.Muidu oleks 1999a) :mad:


wahtra - 19.10.08 15:56

Olen siis kah kuus aastat diisli rooli keeranud, algselt viis aastat oli Toyota Carina II 2.0D, nüüdseks siis soetatud ka Audi A6 2.5 TDI Avant 2000.a. Autoga täiesti rahul.


antskantoss - 19.10.08 16:20

Praegu 100 2,5TDI 92.a. Sõitnud olen aasta. Enne seda oli viisaastak Vazi roolis ja ei saa öelda, et vahet pole:D


jyrisoo - 28.10.08 20:16

Omand juba üle aasta A6 '96 2,5 TDI 85+22kw automaat ja keskmine 6,7L/100km. Megarahul.


mesa - 24.11.08 21:45

mina siis a8 L 4.0 tdi omanik, väga rahul


wrexham - 25.11.08 06:45

eelmine aasta sai ostetud esimene A4 1,9 TDI 85kw 2000.a ainuke remont oli vahepeal turbolõdvik mingi 600 eeku koos tööga ja see aasta sai vahetatud 2003 aasta 1,9 TDI 96kw vastu.... super head autod mõlemad, mõlemad alles ka... teine jäi perre sest lihtsalt väga hea auto õde ostis ära. Öko, astub kui vaja, igat pidi lust, kerge naeratus kogu aeg näol! ;)


jokerAudi - 12.02.09 16:12

2007.a. oktoobrist saadik keeran Audi A6 Avant 1.9TDI 5k-manuaal, rooli ja ei saa millegi üle eriti kurta.
Peale korraliste asjade (rihmad-õlid-rullid-vedelikud) korraliku vahetamise olen pidanud vahetama ühe tagumise rattalaagri ja lahti tegema tagumised pidurisupportid. Nüüd mõni aeg tagasi läks miski katki juhiukse sees, kuna seestpoolt lingist tõmmates ust ei ava. Tross on terve, mingi jama on vist lukusüsteemis. Samas, uksed lukustuvad-avanevad normaalselt. Jumal tänatud el. akende eest :D
Jamab ka soojendussüsteem vahelduva eduga, see teeb päris muret :(
Aga muidu on auto läbitud 60000km kohta end väga hästi näidanud,pukse-asju pole vahetanud (pole vajadust), ruumi on, öko on kah (suvel keskmine 5.7, mnt-linn 50/50, talvel ca 7) ja kui kannatust on, siis kiirendab kah :D 0-100 ca 14s.
Varustust: kliima, 2 airbag, 2el akent, reg. rool, "pikad kellad", istmesoojendused, el peeglid. Ise juurde aretanud korraliku heli ja valuveljed.
Vahetamisplaane ei ole, sest autot on hea odav ülal pidada. Kui vahetan, siis alles siis, kui saan lubada endale C6 kerega A6.


tanel515 - 20.02.09 15:59

endal ka diisel 91 audi 80 1.6td. esimeseks autoks täitsa normaalne, kuigi minekut pole olla, aga see eest kütet ka nüüd palju ei tarbi:D


jurry - 30.03.09 08:47

Audi A4 98 aasta 1.9 TDi omanik. Kasutan 1,5 aasta. Väga rahul!


rainerboy - 26.04.09 23:35

Oman audi b3 1.6d aastast 1989
ja audi b4 1.9td aastast 1992
Minekut võiks rohkem olla, aga samas 5-6l sajale on ka hea kulgeda


rkrimm - 27.04.09 13:13

Üks diisel lisaks. Seekord siis Audi 100 C3 kerega ning avant 2.0 TD mootoriga. Jalgu ei jää ning kütet ka sisuliselt ei targi minu standardite järgi :D


MTK - 28.04.09 18:02

Veel üks diisel lisaks. A6 2,5tdi quattro 2000a. sedaan. Mõned päevad selle autoga sõitnud, vigu küll on hetkel, kuid hind oli soodne ja hakkan vaikselt vigu kõrvaldama.


jan-kos - 29.04.09 17:40

Eelmine aasta sai veel üks diisel isend juurde võetud A6 1,9TDI 81kw aastast 1999. Polegi arvestanud palju see kütet võtab, aga tundub et trassil ainult nuusutab paagist võrreldes vana 2,5TDI A100-ga, ega seegi mingi joodik ole- keskmiselt 6L sajale. Mina olen rahul :cool:


ekku - 29.04.09 18:42

Olen soetanud endale kohe kaks diisel autot audi A 6 ed ja mõlemal on 2,5 TDI rida 5 mootorid. Olen autodega väga rahul ja mootor ei ole ka vajanud putitamist. Ainult õlivahetused ja rihmade vahetused.
Mina pole pikka aega saanud tanklast tankida kuna kasutan kütusena trahvo õli. Mootor annab küll külmalt sinist suitsu. Aga kui mootor soe siis pole suitsu ega midagi. Isegi tehno ülevaatuselt lähevad mul autod co kenasti läbi pole probleeme olnud.
Kuna olen ise raske jalaga siis minul on kütuse kulu keskmine 7l/100 le


jan-kos - 29.04.09 18:59

Tsitaat:
Algselt postitas: ekku
Olen soetanud endale kohe kaks diisel autot audi A 6 ed ja mõlemal on 2,5 TDI rida 5 mootorid. Olen autodega väga rahul ja mootor ei ole ka vajanud putitamist. Ainult õlivahetused ja rihmade vahetused.
Mina pole pikka aega saanud tanklast tankida kuna kasutan kütusena trahvo õli. Mootor annab küll külmalt sinist suitsu. Aga kui mootor soe siis pole suitsu ega midagi. Isegi tehno ülevaatuselt lähevad mul autod co kenasti läbi pole probleeme olnud.
Kuna olen ise raske jalaga siis minul on kütuse kulu keskmine 7l/100 le
Kust seda trahvo õli nii palju saad, et tanklatesse vähe asja :) ma olen vanale kõik toiduõlid sisse valanud ja vahepeal sõitsin rapsilögaga, krt tiksub ikka väga hästi. Selline mootor oleks võinud uuemal ka peal olla, sigalollikindel asi ikka välja mõeldud :cool:


ekku - 30.04.09 16:57

kle mina saan seda trahvoõli ühe tuttava käest Jürilt, Tallinna küljealt. ja olen kuulnud et seda liigub ka ida virumaal.


henn16 - 02.05.09 09:54

Sõidan Audi A4 ga 1998 aasta, 1,9tdi 81kw universaal.

Muidu sõidab normaalselt, aga aeg ajalt tahab tegemist.

Trassi peal võtab suht vähe kütet.


jokerAudi - 12.05.09 14:09

Tsitaat:
Algselt postitas: renxxfrencenz
ma vahetasin ära nukad ja pumba, ja müüsin romu maha, ei ole uus mees nii õnnelik midagi, turbo läks:D::D:D:D::D:D:D

oli muidugi sitasti hoitud vist


Vot selliste tohlakate pärast tulevadki need hirmujutud, et Audid lagunevad. Kurat hoolda ja hoia oma autot, siis ei ole muret ka sul temaga! :mad:


qqq - 04.06.09 10:29

Audi B4 1.9TDI '93 normaalne masin, minu käes 6a. täitsa rahul, 5-6l/100km.
Hetkel seisab sest pumba kaas otsustas lepingu lõpetada.


crazydoc - 25.06.09 21:08

Ma oman Audi 100 2.4D olen rahul. Küttet palju ei võta keskmine umbes 7l/100km.


s3pu - 28.06.09 11:56

Endal ka A4 Avant 1.9 TD istme all, suht küttesäästlik, ~6-7l/100km:P


MKivi - 25.08.09 10:47

Diisel on see köikse parem. Nurrub:D
Teboil ja ST1 on need bensiinijaamad, kust tangime. See mis ette jääb:D


rainer9968 - 28.08.09 05:39

Endal juba aasta otsa diisel A4 ehk AFN 1,9 TDI 81 kw. Põhimõtteliselt olen rahul, meeldivalt väike kütusekulu ca 5 l/100 km, palju maanteesõite. Ette heidaks, et linnas on diisel robustne, mul 5-k manuaal ning 1- ja 2- käik on ikka kuradima lühike, kuid maanteel seevastu käike alla vahetama ei pea.
Naljakas on see, et aastaga on vibratsioon tühikäigul jäänud vähemaks nagu bensukal juba.


YuLaw - 28.08.09 09:03

Ise kaks kuud 2.5TDI V6 omanik, C5 avant siis :)
Tahab hooldust saada küll aga meeldib rohkem kui bensukas.
Kompu järgi 6,7l/100km.(ma küll sõitnud ca 12k ainult. UK-s käiguga andis küll kliima otsad aga muidu pidas hästi vastu.


Tauno911 - 04.11.09 18:49

Minul on Audi B2 Coupe GT 1.6D. Küttet võtab kuskil 5l/100km.


M2ikret - 04.11.09 18:57

Sai ka siis esimeseks autoks ostetud diisel.Nimelt siis audi a6 2,5 tdi automaat 132kw quattro 2001 a jube õnnetu värk.Oleks seda teadnud poleks ostnudki selle mootoriga aga audi oli küll ikkagi plaanis !
Diislit kallan statoili masinatest üldiselt sisse !On tulnud ette ka olerex või mis ta ka pole kuna kütusenäidik ei töödanud !
Ja mootoriga selle tüübipuhul küll ei ole rahul laguneb see mootor jubedalt ja see diislipörin on ikka kole küll kui aus olla.Järgmiseks autoks tuleb kindlasti bensukas ja manuaal!


YuLaw - 29.12.09 13:44

Küsimus, kas V6 2,5TDI 110KW (98a) on mootoril 1 rihm või 2?


automees6 - 29.12.09 17:52

Tsitaat:
Algselt postitas: YuLaw
Küsimus, kas V6 2,5TDI 110KW (98a) on mootoril 1 rihm või 2?

1 rihm on nukvõllidele ja teine küttepumbale. + siis ees geneka ja kondi rihmad.


jarta77 - 05.02.10 09:20

Esimene korralik auto oligi Audi 100. Ostsin ta 98 a ja sõitsin 2005 aastani ilma et ühtegi suuremat viga oleks olnud. Seisab mul siiamaani kodus 1983 a Audi 100 1. 8 bensukas, neli silindrit, karbuss, neljane käigukast. Oli üllatavalt hea minekuga võrreldes praeguse diisel audiga. Pidin vahepeal hakkama taastama, ikkagi uunikum. Vahepeal sai sõita bemmide, hondade jm. Diisel audi soetasin 2009 a juunis, esimene asi mis teha sai oli rihmade-pumpade-õlide jne edasi vahetus, tuli välja et veepump oli vist kaks tuuri lasknud, jõudsin veel imekombel õigel ajal teenindusse. Kokku läks esimene remondiarve 6500, mis tundus nagu esmapilgul hirmus suur kuid tegelikult pole hullu võrreldes mis tulevik kõik hiljem tõi. Mõne kuu pärast läks roolivõimupump õhtale, seejärel hakkas vaakumvõimendi pump tihendi vahelt õli läbi laskma. Ainukesed elektrilised seadmed mis selle 2.4 94 mudelil on peal on el. aknad ja ABS. El. aknad ja katuseluuk elavad oma elu, avanevad siis kui neile sobib ja sulguvad samamoodi, mitte aga siis kui suvel hakkab vihma sadama ja mina tahaks luuki sulgeda. Nüüd külmaga ei ole probleeme esinenud. 2 kuud tagasi ütlesid üle esimesed rattalaaagrid, raha oli juba vähe, lasin ühel nurgatagusel õlinäpul laagrid ära vahetada, peale seda lõpetas ABS oma tegevuse ja seda siis kui tuli maha lumi igal pool on jää. See pole veel kõik tuledelüliti on otsas, arvatavasti ka süüteluku plaat või mis iganes, krõbiseb. Ise olen lund rookides ära lõhkunud tagumise parempoolse pagasiruumi tagurdustule klaasi, uus tuli pidi mingi 1000 ringi. Naine lammas keeras kojameeste mootori tuksi ( töötab aga teeb häält), jättes kojameeste mootori sisse kuigi kojamehed olid klaasi külge kinni külmunud. Mul endal on kodus muidu kaks sigarit, lootsin sealt pealt ka mingeid juppe saada aga võta näpust siiani pole ükski tükk klappinud. Aga üldiselt olen rahul oma autoga ja sõita on temaga ju mõnus, kütet ka ei läinud, nüüd muidugi lekib ka seda siit - sealt. Närvirakke on läinud ja vaesemaks olen jäänud aga mis teha kui ikka mingi automark meeldib. Kui kellelgi on kodus üleliigseid osi vedelemas võiksite märku anda (tulesid, lüliteid jne) kindlasti saame kaubale.


Ridaviis - 24.02.10 15:04

Et ka mina siis uhke diisli omanik. Üldjoontes kurta ei saa.
Autoks on Audi 100 c4 94.a. 2,5tdi. Veidi ka muresid olnud nagu ikka: Väntvõlli rihmaratta kiil tõmbas üle ja klapid tõmbas pähe. Kui juba asja kallal oldud sai tegin ka teisi asju kindluse mõttes ära. Abiks olid kindlasti ka korralik garaas tõstukite ja vajalike tööriistadega, nii et sai ka veermik üle käidud ja nüüd lausa lust sõita kui tean, et asi korras.
Mõnus, suur, mugav ja ökonoomne auto ju.Keskmiseks küttekuluks on kuskil 6-7 l/100km


Nii et kandke oma auto eest hoolt ja siis kannab ka auto teie eest hoolt!!:cool:


savage - 03.04.10 20:04

Ma siis värske diisli omanik, ostsin 3-4 nädalat tagasi endale sellise isendi Audi A6 2.5TDI quattro C4. Hetkel olen autoga väga rahul, hea suur, ökonoomne, quattro, avant kerega, võiks öelda et ideaalne pereauto. Tehtuid töid on siis hetkel nii palju et sai ära remonditud tagumised pidurid, suportid olid kinni ning parempoolse piduri kolvi tolmukaitse(kumm) oli katki. Tagumiste reg. varraste välimised puksid sai ka ära vahetatud.
Keskmine kütusekulu on 6.3-6.6l ja maanteel sain keskmiseks 5.04l, kompuutrit peal ei ole, seega kõik tulemused on saadud arvutamise teel.


Siim - 27.04.10 06:36

a6 v6 2.5 tdi


Tõnts - 25.07.10 19:32

Ise oman selle aasta Märtsist A6 C4 2.5 R5 tdi -d. Avant kere, 103 kw, 6 käigune manuaal, kompu, pysikas, kliima ja isegi katuseluuk on olemas. Katuseluuk ei toimi hästi, annab üle, kliima sai kevadel täidetud, aga 2 nädala möödudes lõpetas miski seal töölepingu (pole hetkel rahalisi võimalusi uurimiseks, kuna vaba raha kulub teise audi peale), tagaluugi juhtmed katki, (ei tööta tagurdus tuled, tagaakna kojamees, tagaakna soojendus), ja siis oli pikemat aega jama coolerist sisselaskesse mineva lõdvikuga, kuni lõpuks panin metall toru silikoon lõdvikutega. Hetkel maadlen turborõhuga, kuna rõhukell üle 0.55 bari ei näita (peaks tulema 2800rpm kuni 1 bar). Aga muidu olen väga rahul, maanteesõit on 4.6 l/100km ja keskmine 5.7 L/100 km. Kusjuures ei sõida nagu penskar:D, kui vaja siis vajutan korralikult. Miskit peale mainitud asjade muret ei tee ja salongi pole ka diisli värinat/lõginat kuulda. Rool on ülikerge:cool:. Soovitan.


Jansa1971 - 19.08.10 13:32

Paar nädalat siis omanud kõrvalolevat Audi A4 Avant 2,0 TDI-d, aastast 2006/aug.; sport nahksisu ja vedrustus, navid/tv-d,bi-xenon-kurvituled, luugid, küljekardinad, parktronicud jne. lisad peal,

Kuna eelnevad autod on diisel MB ja BMW-d olnud siis esimene Audi meil... esialgu väga rahul... VÄGA hea naisteauto, aga hetkel pole ka häbi ise sõita... ja suur koer mahub ka pagaasnikusse ära :)
Kütusekulu linnas u. 6,5 ... 7 vahemikus, maanteel olen cruise controlliga alla 5 L saanud.


-marek- - 31.08.10 17:50

Preemi tankla kõige parem, diisli värvus on selgelt läbipaistev.
Ja diisli lõhn ka ei ole nii tugev.


daropper - 19.11.10 22:22

No eilsest olen ka siiis diisel audi omanik.
Eks see selgub nyyd paar nädala jooksul kui hea ta ikka on.
Audi 100 88 aasta:D
2.0 Diisel 51kW.


Reints - 27.11.10 13:56

Sai ostetud A4 2,5 ja 110kw


KK- - 09.01.11 18:49

Olen samuti diisel Audi A6 omanik 2,5 ja mainiks ka ära, et kuues käik on igati teretulnud Ise autoga väga rahul, halbu sõnu siiamaani pole küll;)


maazu - 15.01.11 20:28

Autoks siis a6 2,5tdi quattro c4! Talvine keskmine kütusekulu on 7,4l/100km.


Crp - 18.01.11 17:18

Nüüdsest ka mina lõpuks diisli omanik . Esimene diisel audi , tundub igati positiivne .
Autoks siis Audi 100 2.5 tdi ja edasi liigutab 85 kw , oma avant keret .


stiiv1 - 25.01.11 12:04

Diislite omanik juba üle paari aasta ja ei nurise eriti. Vanemal 110Kwsel läks aasta tagasi kütuse pump 24 kilo ja see kõik.
Sõidavad mõlemad ja edukalt.


static-x - 08.02.11 15:42

Oman ka siis pea 2aastad diisel audisi,1-oli b4 1,9tdi 66kw automaad ja nüüd on a6 2,5tdi 85kw automaad,Suht rahul,kütted võttab 6,5l (+ on see,et ei osta tanklast :D)


HeyyamaN - 02.06.11 10:34

Alles ostsin esimese Diisli ;) 1.9 96kw ja olen siiani rahul ;)


Kuits - 02.06.11 10:59

Ise konkreetselt omanik pole, kuigi teema viitab otseselt omamisele(?), kuid masinaks Audi A6 Avant 2.5 TDI AAT/CRE 1996.
Masin igati viisakas ja korralikult ennast üleval pidanud, kuigi...eks törkeid on..just kasti poolne.
Nimelt aegajalt muutub laisaks ja jätab viimase käigu lülitamata, muidu toimetab rahulikult.
Jaanuaris-veebruaris vahet. rihmad, sätitud süüdet ja vahet. küünlad, kus olemasolevatest toimisid ainult 2, vahetuse vajadusele viitas -15 + kraadi juures mitte käivitumine, peale toimingut piisas esimesest kuumutusest ja käivitus probleemideta isegi enama miinuskraadi juures.
Lähiajal läheb vahetusse esimene laager, veoliigendi katted ja pidureid peaks kontrollima.
Konkreetselt kompuutrit isendil pole, kuid tundub, et kulu jääb 7 liitri juurde.
Tuleb tödeda, et antud kulutus soetusele on ennast igati öigustanud!


ülks - 02.06.11 11:03

Ise ka traktorist. Masinaks siis esivedune, automaatkastiga A6 C4 2,5Tdi 103Kw . :P


villis21 - 04.06.11 05:53

tere kõigile diislisõpradele.
paneks end ka siia kirja koos oma 96a. A6 tdi quattro ga
diisel mulle koguaeg meeldinud ja meeldib edasi:D


D4L - 03.10.11 18:38

Endal ka nüüd üks diisel. Audi 80 B4 '94 66kw. Otsisin kaua, aga leidsin parima, mis selle raha eest oleks võinud saada. Kerel rooste puudub. Lisaks on kõik 4 el.akent ning konditsioneer. Eks näis kuidas mootor peab vastu, sest 4000 tagasi pandi sellel peale Inglismaalt pärit mootor. Joe garaazis, kui sain õigesti aru. Lippab hästi aga kuidagi palju võtab kütust või vähemalt tundub. Eks sõidab ja vaatab, mis saab. Siiani olen väga rahul!


riio - 11.10.11 05:23

Ostsin elu 4 diisli ja seekord esimene audi diisel 2.5tdi 103.


m1k0 - 14.10.11 21:43

Võtsin ka Audi 100 C4 Tdi 85kw ligi. Väga mugav masin ikka, '95a Passatiga ei anna võrreldagi.


viiruk - 08.11.11 20:00

Tundub et vana 2.5 reasviiene TDI on suht populaarne diisliomanike seas :D Sai ka hiljuti sama mootoriga 100 avant võetud, just tema kurikuulsa vastupidavuse ja ökonoomsuse pärast :) Selle autoni jõudsin peale kolme bensukat. Praegu on küll selline tunne et bensukat enam ei taha :D


rainerros - 08.11.11 21:33

Audi A6 2.5 TDI quattro ja 110kw-ne manuaal. Ei kurda üldse, pigem ütleks et mõttetult palju tehakse seda mootorit maha.


Keio000 - 28.11.11 06:53

Vaatan, et polegi end siia lisanud,
masinaks siis Audi 80 B4 ja 66kW ~1900ccm'ne mootor kapoti all tiksumas.
Sõltumata raskest jalast on siiski kütuse kulu ~6,5l/100'le (enamasti ainult linna sõit)
Selle masina omanik juba pea 2 aastat.


Raika42 - 28.11.11 07:03

Liituks ka nimekirjaga.
Autoks A6 95' 2,5 tdi
Suur pluss auto juures on ökonoomsus (ka karmima pigistamise juures ei ole küttekulu üle 7l/100 saanud)
Olles aga enamus elust sõitnud v6 ja v8 bensiinimootoritega, ei jõua ära imestada seda ülisuurt vibratsiooni, mida diiselmootor tekitab.
Kuigi jah, väändemoment on diislil ikka midagi muud võrreldes bensiiniga, lisaks veel ka ökonoomsus, niiet ei kurda. Rahul.


ats59002112 - 09.12.11 09:57

liitusin siis kah klubiga. pea 2 kuud juba b4 tdi-ga sõitnud, siiani pole rikkeid esinenud. hedkel autoga üsna rahul. eks talvega ja miinuskraadididega näeb õiget palet. esimene disla mul siis, enne seda 8 besukat olnd. kesklukust tunnen puudust:(


Merje - 09.12.11 10:36

Paneks ka siis end siia kirja audi A4 2,5TDI v6 110kw 1998 aasta avant;)Ülimalt rahul autoga siiani;)


cloxk - 16.12.11 17:19

Kasutan juba 3 aastat :D


Ardo - 16.12.11 17:56

Ma ka nüüd normaalse diisli omanik, A6 2.5TDI chipitud 105 kW'ni.


SaashV - 04.02.12 08:28

Nädala olnud nüüd siis 1.9 TDI 66kw kuid vana omaniku jutu järgi väidetavalt chipitud 81kw peale(ise pole kindel kas vastab tõele) tean vaid et auto on esivedu(buuu) :D
Tegelt igati rahul,kuna küttekulu pole olemas hetkel,auto näeb ok välja ja ei kolise ei nagise nagu peab.


arva - 11.05.12 08:07

pea kuu juba 2008 aasta A4 2.7 TDI omanik


Oudseisy - 20.06.12 01:25

Hei

Pea 2 kuud Audi A4 Avant S-line 2.7Tdi omanik.

Ei tahtnud diislitest midagi kuulda, kuid...

Võimsuse ja kütusekulu suhe on midagi väga head. Pläriseb, mis Ta pläriseb, kuid liigub selle mootori kohta väga hästi edasi.
Arvestades, et palju linnas sõitmist ja tagasihoidlik ka ei ole siis viimase paagi keskmine tuli 8.3 liitrit. Ütleme nii, et nägu on naerul :P võrreldes sellega, et enne oli WV passat 1.8T (98a) ja linnas oli 13l/100-le.

Pean mainima, et diisel on üks kõva sõna :cool:


rihonet - 27.07.12 17:19

endal see kolmas disla aga audidest teine. vahepeal oli ka vana jette, millega sai siis soome paane proovitud:D aga kestis. Nüüd siis a4 avant 2.0 tdi 103kw, auto siis Itaaliast toodud ja Eestis sõitnud pole. Mõned vead on välja tulnud, nt kliimapumba sidur sõidu pealt lakkas töötamast. Hammasrihma vahetusel selgus et sidur mõrades, kuid pump ise korras. Ja ka starter soojalt uimane, tahab nagu pikemat käivitust(2-3sek), kuid külmalt käivitub poolest pöördest. Mineku poolest tip top.


huviline30 - 29.07.12 05:10

Värske A4 avant 1.9tdi 85kw omanik.Esmased emotsioonid väga head.Sai siis küttekulu proovitud.Näidik viimase punase kriipsuni ja 10l paaki.Tulemuseks 260km:o.Ei tea kas mootoril midagi viga:P


altsu00 - 30.07.12 20:49

Tänasest S6 C4 2,5 TDI omanik. Hetkel emotsioonid laes :D Võrreldes 2.8 V6-ga on kütusekulu olematu. Samas liigub diisel enam-vähem sama edukalt edasi:P


viiruk - 02.08.12 19:36

Panen siis kah oma uue auto kirja. Seekord siis A6 C4 Avant 2.5TDI 103Kw Monomähkija
Keskmine kütusekulu 6L/100Km
Eelmine auto: Audi 100 2.5 TDI.


Starlink1 - 29.08.12 19:45

Mul siis Audi 80 B3 1.9 diisel :P
Kuna ma sain selle audi üldse oma vennalt ja ta remondis kunagi ei käinud sellega,
siis olen pea 2 kuud teda putitanud, aga hetkel juba mootor ja vedrustus kõik tips-tops.
Kütusekulu pole probleem - 5,5l / 100 km :)


atsee - 30.08.12 16:16

Minu liikuriks A6 C4 95 aasta 2.5 tdi 85 kw. Väga rahul :)


kase89 - 30.08.12 17:49

Olen olnud 4 bensiinimootoriga auto omanik. Kõik need olid VW golf mk2-d, üks neist jetta mk2. Nüüd kui tekkis vajadus uuema, mahukama ja ökonoomsema auto järele, sai käidud vaatamas diislitest nii golf4 varianti, passat b5 varianti jne, Volkswageni fänn nagu ma olen. Aga mis üllatuseks, ostsin hoopiski Audi! :D

Autoks siis A4 Avant, 1997a. 1.9 Tdi 81 kW, manuaalkast, universaalkere, konks, kliima jne. Igati universaalne auto minu jaoks ja täiesti rahul. Kütusekulu ka esimese 1200km jooksul saanud alla 6l/100km kohta, seda siis tankimiste ja läbisõiduga arvutades. Diisliga andis harjuda. Nt nüüd on madalatel pööretel ikka autol minekut ka, mis on igati positiivne ;) Muidugi kui mõnes olukorras pedaal põrandasse lükata, häirib just tagant tulev tahmalont.


TurboTigu - 31.08.12 08:46

Mina ka nüüd isikliku diisli omanik :)
Kaubanduslik nimetus siis A4.
Muud andmed sisi: 81kW, 1,9TDI

Rahul oma väikse traktoriga :)


Risto89 - 03.09.12 16:36

Olen ka diisli omanik Audi A4 1,9 1997


Wolf123 - 03.09.12 16:39

Omanud 2 aasta jooksul 5 bensumootoriga autot, kuid 13.08.2012 sain ametlikult esimese diisli omanikuks.
Minu tossumasin on siis 2,5tD 103kW Automaat c4 A6!

Nüüdseks müüdud!


silver689 - 21.09.12 05:42

Olen aastaid diisli omanik. nimekiri on selline:vw vento 1.9 d, audi a6 103 kw, audi a6 103 kw, ford galaxy 1.9 tdi 81 kw+chip ;), vw golf 4 1.9 tdi+chip 4-motion ;) ja praegu oman audi a6 103 kw+chip quattro ;)
Eks igal autol omad head ja vead.Igat autot peab remontima ja hooldama.Minu arvamus on et diisel on väga hea.


kuks456 - 29.09.12 17:18

Mul olnud 7 autod. 5 nendest diislit, ilmselge et diisel ikka sügavalt hinges:d hetkel siis Audi A4 1,9 81kw


arulage112 - 29.09.12 17:31

Hetkel siis üle 2 aasta omanud audi A6 c5 (1997. a) ja 1.9Tdi 81 kw ja manuaal. Igati rahul oma valikuga, suuremad väljaminekud on olnud ainult esisilla vahetus ja sidur, muidu igati öko ja vastupidav!
Loomulikult õli ja filtrite vahetus iga 9000-10000km järel.
Kindlasti ei ole just mingi ülihea kiirendusega, aga möödasõitudel hätta pole veel jäänud.
Igaljuhul soovitan!

Tuttavad algul naersid küll, et traktor, aga kui ma ütlesin palju kütet võtab, siis enam ei naernud:D

Maanteel 4,2L/100km
Linnas 5,5 L/ 100 km
Keskmine 4,9 L/100 km


Harry_R - 25.10.12 15:47

2012 aasta 26 juulist olen ka elu esimese diisli omanik. 2.0TDI, 105kw 2009 aasta A4 avant.
Siiani teeb kütusekulu rõõmu, jõust ka minu jaoks puudu ei jää ning igati väärt mõte oli see diisli mõte.


diako - 05.11.12 18:15

Olen ka diislimees aastast 2000.Enamus on olnud Audid.Hetkel A4 2.0 tdi 2009 aasta ja Passat 1,9 tdi aasta 2001.Mõlemad manuaal käigukastiga.Ja mõlemad sedaanid ka.


sergei - 18.11.12 20:04

olen sellest aastast alates diisli omanik, Audi q7, diisli suhtes ei oskaa veel midagi komenteerida, ehk pärast tale on näha need vead, aga muidu pole veel siiani harjunud selle töötamisega ehk häälega :)


jokerAudi - 12.12.12 08:40

Tagasi diisliroolis novembri algusest...VAG 1.9TDI 74kw AVB mootor.


kaits68 - 16.12.12 18:38

Alates 7.12 oman ka A6 1,9td 96kw 2002 autot. Vaheldumisi vanaga sõites( libedaga ja jäist autod ülesse soojendama valides eelistus 2,8Q), tunnen suurt puudust hetkel quattrost diislil ja nahk tundus sees ka poolepehmem ja mugavam olema, kuid see minu arvamus. Samas jah, kütusekulu natuke väiksem(5,9 bensaka 8,8 vastu)ja kütus ka palju soodsam- kuskil 10senti liitrilt:)


Gert2 - 31.12.12 15:52

Olen ka diisli omanik, masinaks on siis Audi 100 2.5tdi 6-e käiguline manuaal ja kw 85 , üllatavalt hästi läheb edasi, masin on mugav, varustus hea, kütusekulu väga väike, ainsaks miinuseks on et auto sai ostetud mai kuus, ja selle ajaga olen välja vahetanud käigukasti, kõrgsurvepumba, siduri ( komplekt ) , siis veel muidugi pisemad silla remondid, rihmade vahetus ja kuna olen üsna palju sõitnud on ka kaks õli vahetust tehtud. Praegu masin nagu mustikas ainult vevõlli ots vaja välja vahetada, muidu aga rahul kui tehtud remondi kulu peale ei mõtle:d


jantz73 - 31.12.12 16:56

Selle aasta viimase kuu algusest siis ka Diisel Audi omanik! Isendiks A6, C6 3.0tdi. ;)


Olts79 - 06.01.13 22:09

On olnud ennegi diisel autod ,
sierrad 2,3d 2tk ,bmw 324d,vw passat 1,9td 91a.,vwtransporter 2,5td 96a.,
siis passast 1,9 td 03a.,vw multivan 2,5td 03a.,

Ja nüüd siis audi A6 C6 2,7tdi 2009a. omanik alates 21.12.2012

Igati rahul,mugav ja vaikne auto


ottokarl - 21.01.13 14:04

Ka diisli omanik. Autoks Audi A6 (C6) 3,0 TDI (2006)

Kui keti õudusjuttudest levinud kuulujutu hirmud maha matta siis olen igati rahul ning parimaid diisleid, mis mul kunagi olnud. Eriti rõõmustab muidugi maanteel olev kütusekulu;). Linnas sellest suurt kasu pole, eriti talvel;)


AudiA4Avant - 29.01.13 22:25

Autoks 2001a. Audi A4 avant 1.9tdi 85kw. Eelmine oli Audi 80 b4 1.9td.


sergei - 13.02.13 18:43

sain nüüd esimese diisli rõõmu, ehk EGRi mootor läks tuksi, esindusest öeldi, et seda ikka juhtub. Juhus läks maksma 500 eurot. Nii et vaevalt ostan diisle uuesti. :o


audipoiss - 13.02.13 19:58

Ise ka nüüd juba üle kuu olnud ametlikult diisli omanik. Autoks audi a4 b6 2,5 tdi ja olen rahul.


huviline30 - 14.02.13 10:28

Tsitaat:
Algselt postitas: sergei
sain nüüd esimese diisli rõõmu, ehk EGRi mootor läks tuksi, esindusest öeldi, et seda ikka juhtub. Juhus läks maksma 500 eurot. Nii et vaevalt ostan diisle uuesti. :o


EGRi vahelt võtta ei saanud?Ajust egr välja+pimedad,peaks 100eur tehtud saama.


viiruk - 14.02.13 11:53

Tsitaat:
Algselt postitas: huviline30
Tsitaat:
Algselt postitas: sergei
sain nüüd esimese diisli rõõmu, ehk EGRi mootor läks tuksi, esindusest öeldi, et seda ikka juhtub. Juhus läks maksma 500 eurot. Nii et vaevalt ostan diisle uuesti. :o


EGRi vahelt võtta ei saanud?Ajust egr välja+pimedad,peaks 100eur tehtud saama.


Vihjeks: bensukatel on ka egr.


tl470487 - 14.02.13 14:11

Talvel soojeneb diisel niigi vaevaliselt ja ilma EGR-ta on see ebapiisav. Tšuktsi tüüpi salong ei sobi kõigile.

Tsitaat:
Algselt postitas: huviline30
Tsitaat:
Algselt postitas: sergei
sain nüüd esimese diisli rõõmu, ehk EGRi mootor läks tuksi, esindusest öeldi, et seda ikka juhtub. Juhus läks maksma 500 eurot. Nii et vaevalt ostan diisle uuesti. :o


EGRi vahelt võtta ei saanud?Ajust egr välja+pimedad,peaks 100eur tehtud saama.


Amadeus - 14.02.13 18:14

Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Talvel soojeneb diisel niigi vaevaliselt ja ilma EGR-ta on see ebapiisav. Tšuktsi tüüpi salong ei sobi kõigile.

Heitgaaside tagastamine põlemiskambrisse vähendab põlemistemperatuuri. Madalam põlemistemperatuur tähendab madalamat NOx emissiooni, ehk see ongi EGR-i point. EGR Cooler on külmalt kinni. Sealt saadav soojus talvel on nohu.


sergei - 14.02.13 18:16

kahest kohast öeldi, et ilma EGR mootorita pole võimalik autod kasutada, ainult avariirežiimis. Aga alguses jutt oli EGR klappist, kui seda maha võeti, selgus, et klapp korras, kui mootor läbi, kuna meie kütus on selline nagu ta on. Ega suurt valikut ka polnud, nii et sai remonditud ja nüüd tunnen rõõmud edasi mingiks ajaks. :D


tl470487 - 14.02.13 18:35

Muidugi on tšuktsile 60-70 kraadi nohu, ei vaide :D

Edit: näiteks sellest teemast leiab jutu mootori soojenemisest ja ühisosast EGR-ga:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=115790&page=3

Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Talvel soojeneb diisel niigi vaevaliselt ja ilma EGR-ta on see ebapiisav. Tšuktsi tüüpi salong ei sobi kõigile.

Heitgaaside tagastamine põlemiskambrisse vähendab põlemistemperatuuri. Madalam põlemistemperatuur tähendab madalamat NOx emissiooni, ehk see ongi EGR-i point. EGR Cooler on külmalt kinni. Sealt saadav soojus talvel on nohu.


huviline30 - 14.02.13 20:34

Tsitaat:
Algselt postitas: sergei
kahest kohast öeldi, et ilma EGR mootorita pole võimalik autod kasutada, ainult avariirežiimis. Aga alguses jutt oli EGR klappist, kui seda maha võeti, selgus, et klapp korras, kui mootor läbi, kuna meie kütus on selline nagu ta on. Ega suurt valikut ka polnud, nii et sai remonditud ja nüüd tunnen rõõmud edasi mingiks ajaks. :D


Selleks tuleb ajust egr välja kirjutada.Esindus loomulikult sellega ei tegele.


Amadeus - 15.02.13 18:49

Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Edit: näiteks sellest teemast leiab jutu mootori soojenemisest ja ühisosast EGR-ga:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=115790&page=3

Läheb küll teemast välja, kuid viites on probleemiks egr termostaat s.t. egr töötab ilusti. EGR coolereid on mitut sorti. 2.0TDI ja vana 3.0TDI keeratakse gaasid jahutuskambrisse või sealt mööda vaakumajami abil. Vaakumit juhitakse jahutusvedeliku temperatuuri järgi. Sõltuvalt mootorist lähevad teatud temperatuurini gaasid otse, mingist temperatuurist alates läbi jahutuskambri. Teemas viidatud mootoril on tagastuvate gaaside jahutamine pisut keerulisem. Lisaks muule mudrule on süsteemis EGR termostaat (cooleri küljes kolm jahutsuvedeliku voolikut). Antud juhtumil oli EGR termostaat lahti ja mootori "soe" lasti läbi EGR jahuti suurele ringile. Point on ikkagi selles, et likvideeritud EGR-ga masinad on sama soojad kui EGR-ga.

EU6 masinad on veel keerulisemate süsteemidega - mitu jadamisi coolerit, mitmesektsioonilised coolerid, cooleri jahutusvedeliku lisapump, jahutusvedeliku hulga regulaator, hunnikus klappe ja isegi katalüsaatorelemendid tagastuvate gaaside torustikus :).


tl470487 - 15.02.13 19:08

Ei nõustu selle väitega ja just kõneall oleva auto osas. See mootor ei soojene sama efektiivselt ilma EGR-ta ja -15 kraadise külmaga kindlasti ei ole sama soe.

Mõtlemisainet leiab siit:
http://www.ias.ac.in/sadhana/Pdf2004Jun/Pe1131.pdf

Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
/.../
Point on ikkagi selles, et likvideeritud EGR-ga masinad on sama soojad kui EGR-ga.


Amadeus - 19.02.13 07:09

Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
....
Mõtlemisainet leiab siit:
http://www.ias.ac.in/sadhana/Pdf2004Jun/Pe1131.pdf


Kumar leidis samuti, et EGR-i kasutamisel väljuvate gaaside ja põlemiskambri temperatuur väheneb. Lisaks on ta arvamusel, et väljuvate gaaside madalam temperatuur ei muuda soojuslikku kasutegurit. Kui mootorit rohkem koormata ja EGR jääb avatuks tuvastas ta soojusliku kasuteguri vähenemist (Praktikas me teame kõik, et suuremal koormusel keeratakse EGR kinni). Kumar muidugi ei uurinud, kuidas võiks mõjutada tagastuvate gaaside jahutamine mootori soojusbilanssi. Kuna viimase osakaal on talvel minimaalne, siis tuntavat vahet praktikas ei märgata. Kuna arutelu on totaalne OT ja ei sobi teemasse, siis ma enam sõna ei võta.


tl470487 - 19.02.13 10:35

Nii ongi ja seetõttu selle tavalise auto küljes olev a la mündi ja kruviga konkreetse tüpoloogiaga mootor ka soojeneb -15 külmas oluliselt aeglasemalt ning veel suuremate külmadega ei suuda ka >= 80 kraadi hoida.


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
....
Mõtlemisainet leiab siit:
http://www.ias.ac.in/sadhana/Pdf2004Jun/Pe1131.pdf

/.../
Kumar leidis samuti, et EGR-i kasutamisel väljuvate gaaside ja põlemiskambri temperatuur väheneb.


sergei - 24.02.13 12:34

Tsitaat:
Algselt postitas: huviline30
Tsitaat:
Algselt postitas: sergei
kahest kohast öeldi, et ilma EGR mootorita pole võimalik autod kasutada, ainult avariirežiimis. Aga alguses jutt oli EGR klappist, kui seda maha võeti, selgus, et klapp korras, kui mootor läbi, kuna meie kütus on selline nagu ta on. Ega suurt valikut ka polnud, nii et sai remonditud ja nüüd tunnen rõõmud edasi mingiks ajaks. :D


Selleks tuleb ajust egr välja kirjutada.Esindus loomulikult sellega ei tegele.


ausalt öeldes, ei viitsinud enam sellega tegeleda, auto pidi niigi seisma kaks nädalat, EGRi polnud kohal jne. Kõige kallim on asja paigaldus, mis on pool EGRi mootori hinnast. Nii et võib olla on tõesti diisli rõõm on alles tulemas, kuid mina ausalt seda ei tunne, kahjuks.


kris232 - 18.07.13 20:28

Ma kah värske diisli ja Audi omanik:

Esimene auto mul peale hulga Opeleid ja selleks on A4 Avant 1.9TDi Quattro


Iva - 18.07.13 22:23

Ei ole mul diisel!!


Kuits - 18.07.13 22:40

Tsitaat:
Algselt postitas: Iva
Ei ole mul diisel!!
Kui pole diisel, siis polnuks vajalik ka siinne postitus, profiilist nagunii näha, millega vurad ;) .


audimees80 - 17.08.13 07:50

Nüüd ka audi a4 1.9-81kw 1997 universaali omanik olnud aasta ja paar kuud.
Öko pill.


Priit86 - 17.08.13 17:00

Olen ka traktorist juba novembrist 2011. A6 2,5 Tdi 103kW --> 100, eelmise auto tehnikaga.


KKaaleste - 18.08.13 06:47

Autoks A6 quattro 2.5tdi 132 kw - Väga rahul!
Eelmine oli ka a6 2.5tdi ,aga 85 kw. Üks siis rohkem tõmbe pill, teine ökokas.
Kasutan Vana Narva mnt-el olevat tanklat,nimi ei tule meelde.


Martinkuke - 18.08.13 10:53

5ndast novembrist 2011a saadik diisli omanik juba, eelmine auto oli 97a Audi A4 b5 kerega ja mootoriks oli 96kw(chippitud ABT poolt) 1.9TDI, suvel võttis raske jalaga kütet ainult 5.3l/100km, mootoriga kordagi muret polnud ei suvel ega talvel, talvel käivitus -27kraadiga isegi ilma eelsüüteküünaldeta muretult, praeguseks on juba 2008 A4 3.0TDI 211kw( chippitud jyrisoo poolt) ja samuti mootoriga muretu va, et sisselaske klappide tõttu viskab mootori tule põlema, muidu kõik kena, kütusekulu ainult 7.3l/100km, ise olen üsnagi raske jalaga :D


Tarmo_j - 19.08.13 06:17

Ma ka siis diisli omanik alates 05.2013. Esimene Audi mu elus aga pole viga midagi :P

Autoks A4 B5 1,9TDI 85kw 2000a


q3 - 12.09.13 19:13

See mul viies Audi, aga esimene diisel elus. 2004a. 132 kw BAU mootoriga A6 Avant Quattro.


arva - 15.10.13 08:46

mul nüüd järjekorras teine diisel audi. Eelmine oli A4 B8 2.7TDI (140kw) ja uus on A6 C7 3.0TDI (180kw) Quattro. Auto suurem, mugavam, minek parem, kütusekulu väiksem ja lõpuks ka quattro. Ootan juba talve..


VeSi - 25.10.13 06:23

Mina otsustasin ajas tagasi minna ja soetasin Audi 80 1,6 Td 90 aasta. Sõidan juba ammu diisel masinatega. Ja olen väga rahul! Tangin , kui võimalik, Statoil ist.


Michael - 26.10.13 21:19

Esimene Audi ja diisel
A6 1.9TDi 2001. a (96Kw)


EriLugu - 27.10.13 06:21

Esimene Audi ,aga teine disla. A4 Avant, 99a ,1,9td , 66kw.


veiko757 - 29.10.13 20:18

Teine Audi, aga esimene diisel. A4 avant, 2003a, 1.9TDI, 96KW


krisu11 - 30.10.13 07:00

Teine diisel masin, esimene audi a6 2.5 tdi 103 kw. :D


reyxb6 - 02.11.13 12:45

Kevadest alates 2002 a4 132kw quattro. 1 ja 2 käik on lühikesed muidu liigub ja olen rahul:)Kütusekulu maanteel alla 7me linnas alla 9l/100 km kohta.Arvestades palju ma vajutav võib öelda,et mul ökopill:)


MrChris - 04.11.13 20:00

Sai ka juuli lõpust Bensukast- Diisli peale mindud.

Audi A6, 1,9 TDi (96kw) 2002


MEEMEES - 05.11.13 07:37

Nüüd siis järjekordne diisel ,Audi A4 Avant B8 2,0tdi tangin ainult Statoilist või Soomes Nestest.


r2ivo - 26.11.13 16:12

Augustist 2013 Audi A6 C4 2,5Tdi Quattro Avant 96a. omanik. ;)


toomaskarl - 02.12.13 14:30

Et olen ka siis diisli omanik oman audi 80 b4 1.9 TDI siiani olen rahul on olnud juba üle aasta aja .


Gerthsemm - 21.12.13 09:25

Oman ka diislit,Audi 80 b3 40kw 1988 siiamaani autoga rahul ,sest kütust ainult hingab :D


Tautz - 21.12.13 12:36

Minu esimene diisel Audi Allroad 2.5 hea mugav auto.


ksiii - 14.01.14 19:46

Esimene auto oli Audi A4 B5, 1.9TDI 66kw - väga rahul olin ikka, odav remontida ja äärmiselt ökonoomne.
Vahepeal oli ka volvo, diisel a see selleks.
Nüüd oman A4 b6 2.5TDI 114kw, korraliku raha ladusin algul alla ja nüüd suht murevaba kuu old. :)


KariK - 17.01.14 00:33

A4 Avant 3.0 TDI Quattro 171 Kw 2006

Bensiin on pintslite pesemiseks, diislis peitub jõud.

Diisli omanik alates 2006, siiani ainult kiidusõnad. Jama on ainult see, et mootor on suurem kui kapotialune, mis tähendab, et isegi pirne on tuledes raske vahetada :D


Reims86 - 03.02.14 20:06

Audi A6 C6 2006a 3,0TDI 171kw Quattro

Masuudipresse juba aastaid omanud igasugu erinevaid, kuid Audipuhul see esimene, ei oska külmast midagi rääkida kuna üle -10 pole kohanud siinkandis :)
Eestis ainult Statoili kütet ja Rootsis ja Norras Shelli muud oma liikuril jooma ei sunni :)

Kuid selle poole aastajooksul mil konkreetset isendit omanud olen ja ca 15000 - 20000 km, mis läbinud ei saa millegi üle kurta.


minjaz - 11.05.14 16:54

tere sai bensuka asemel diisel audi ostetud ! Üleminek siis audi 100 quattro 2,8 avant to audi a6 quattro 2,5 tdi avant + cipp aga bensukas jäi ka alles :cool: ;) Siit siis küsimus kus kohast siis saare mehed enda suksusi tangivad


Jann - 12.05.14 16:34

Tsitaat:
Algselt postitas: minjaz
tere sai bensuka asemel diisel audi ostetud ! Üleminek siis audi 100 quattro 2,8 avant to audi a6 quattro 2,5 tdi avant + cipp aga bensukas jäi ka alles :cool: ;) Siit siis küsimus kus kohast siis saare mehed enda suksusi tangivad


Kunagi tankisin Saares elades Roomassaare sadamas laevameeste juures. Pooliku eest sai paagi täis ja kanistriga kaasa ka. :D


Tarmo_j - 21.05.14 08:31

Nüüd siis teine Audi ja jälle diisel :D

132 kw mootoriga A6 Avant Quattro.


ivo123 - 05.09.14 16:38

Ostsin ka endale esimese Audi ja diisli A6 C5 S-Line 2004


raido431 - 05.09.14 17:06

Ostsin ka nüüd oma esimese diisel auto ja selleks on 2008 aasta Audi A6 allroad Quattro 3.0 TDI 171kW.Hetkel ainult head sõnad diisli kohta.;)


Rock94 - 25.11.14 19:06

Olen sellest suvest saadik ka Audi masuudipressi omanik. Autoks 2003.a Audi A6 Avant 1,9TDi 96kw. Jõudluse ja küttekulu suhe ikka väga hea minu meelest.:cool:


wautzer - 07.01.15 17:30

Mõned nädalad olnud nüüd diisel audi omanik. Audi a8 (d3) , 4.2TDI , 240kw ja 2006.a Hetkel tundub kõik mõnus ja hea! Esmaspäev ka Kadrinasse , Hõbenoolte dünaamilist käigukasti õlivahetust tegema! Mure on rohkem sellest ,et ühtlase sõiduga pööre vahest kõigu (kahtlustan turbiini) samas kui kõik on töösoe , kaob see kõikumine.


viljar1988 - 25.01.15 19:15

servus...oman audi a6 c4 2.5tdi 103kw avant 1997a(nina tehtud 100ks)...sai see sõiduk soetatud möödunud aasta septembris idaplokist,aga see selleks,peavalu jätkub autoga(vigane kesklukk,lekkiv tosool mille lekkekoht avastamata,...kuid siiski pean tõdema et,hea sõiduk...enne seda omasin volvo 850 2.5tdi 103kw 96a ja enne seda audi 100 2.5 tdi 85kw sedaan 94a.


Samblik - 15.02.15 19:35

Tervitused. Au on omada 1991. aastal sündinud Audi 100. Mootor on 2.5 liitrine diisel ja arendab see metsikud 85 kilovatti. Paigutatud aegumatule C4 kerele. Koguaeg olnud bensukad. See on minu esimene diisel ja esimene Audi.


Elmer - 06.03.15 19:26

Tere kõigile!
Sai ka muretsetud omale esimene diisel. Autoks nagu arvata võib on Audi. Tegemist A6 1998.a ja mootoriks 2.5 tdi mis arendab 110kw, rahvakeel "Hitleri kättemaks". Vahetatud nukkvõllid ja rihmad. Praegu olen täiesti rahul ja naudin sõitu täiel rinnal.


adapter - 31.03.15 19:03

Ma ka nüüd taas audi peal tagasi.. sai vahepeal proovitud muid aga audi üle prahi pill.. Oman siis Twisteri endist audi a4 2.5tdiq ja 110 kw tehtud . 132kw plokk peal koos rullnookuritega. +chip ja väheke üless upitatud :) ja olen väga rahul ;)


viljar1988 - 13.04.15 13:47

Nüüd oman siis 2004a audi a4 avant 1.9tdi 96kw,vana 1997a avant manuaal a6 2.5tdi 103kw siin foorumis müügis :)


kareltr - 01.06.15 18:24

Sai ka endale esimene diisel auto ostetud ja ikka audi a6 3.0 tdi q (171kw)
Keskmine küttekülu hetkel 8.0 :cool:


madgangster - 29.07.15 14:43

minagi vahelduseks ostsin vana 96aasta 2.5 103 kw diisli.
liikumisega ja kuluva kütega võib rahule jääda.


Heikiiii - 29.07.15 15:37

Sai ka omale oma esimene diisel auto ostetud, autoks siis A6 Allroad 2.7tdi 132kw 2006, ennem oli A6 V8 220kw 2000a :)


Cyberlord - 09.10.15 20:24

Tänasest Allroad 3.0 TDI 2011a. Prantsusmaalt toodud, seega võimsus nuditud 155kw peale. Oskab keegi öelda kas on mingit paremat alternatiivi kui lasta vkm motorsis teha stage 2 chippimine (500eur), mis tõstab võimsuse 217kw peale ja väänet tõstab 140nm võrra. Mitte chippimine ei ole alternatiiv...igaksjuhuks mainin ära:P


Tuner - 17.11.15 20:44

Üks juures :D


M.Mell - 18.12.15 23:44

Juba mõnda aega sõidan 2005. a A6 2,7 120 kw. Pidin ostma endale odava ja ökonoomse sõiduki Tallinna ja Tartu vahel liiklemiseks. Piilusin peamiselt VW Golfi - ärge parem küsige kuidas Audiga lõpetasin. Nüüd kui keegi küsib, et pidid ju "ökopunni" ostma, siis vastan: "ostsingi - ei ole ju 3,0 ega 4,2" :) Igal juhul siiani väga rahul. Kuigi tänasel päeval ostaks juba pigem 3,0.


Shutgun - 09.01.16 19:03

Sai kaks nädalat tagasi soetatud 4.0 topeltturboga diisel,kõik on super lihtsalt,väga rahul oma ostuga!


Unisol58 - 22.01.16 14:07

Sain ka mõned kuud tagasi kolmanda audi, kuid esimese diisli omanikuks. Autoks siis 2003 Audi A6 Avant quattro 2.5TDI 132KW. Mõned pisemad vead on tekkinud paari kuu vältel, kuid midagi muretsema panevat ei ole. Väga rahul! Siiani sisse valanud ainult Statoili kütet.

Quattro teeb ikka Audist selle õige masina!


atsss - 24.01.16 09:29

Minagi nädal hitleri omanik olnud. Autoks 2001a a6 avant 2,5td 132kw. Saab näha kuidas meeldima hakkab. Hetkel nagu meeldib ja ei meeldi ka. :D


Tanelss - 28.01.16 20:39

teist nädalat audi a6 2003 a quattro 2.5 TDI 132kw omanik ,masinaga väga rahul , kuna esimene audi :D


Heiki21 - 31.05.16 10:43

Lisaks ka siis, et nüüd diisli peale üle läinud :)

A4 2.0 TDI 103kw.

Algaja avastas diisli maailma :D


Audi0000 - 05.08.17 16:48

Hetkel istmiku all Audi A6 2.5TDi 1995a ja A6 1996a 1.9TDi, suuremat muret peale vanuse ja loomuliku kulumise pole olnud. Nüüdseks esimest aasta vast pidanud ja teist veidike kauem. Kapoti all probleeme pole olnud, teele ei jäta samuti. Hooldust vajab iga masin ikkagist. Audi on töökindel aparaat. Nüüd plaanis üks diisel 100 soetada veel lisaks kollektsiooni. Isiklikult pean Audi 100/C4 parimaks Audiks. Bensukatele on ammu kindel pakaa.


Fleep - 17.02.18 11:30

98 aasta 1.9tdi- See asi lihtsalt ei sure ära .
06aasta A6 -2.0tdi peaaegu kuu aega olnud, väga rahul.


links1 - 17.02.18 19:42

Esimene diisel, mida siis oman - Audi A6 2.5tdi 1995
Siiamaani rahul ent vajab väikeseid invensteeringuid :)