Foorumi logo

Diislite remondikohad (+ ja - sed)
AudiTeam - 19.11.03 16:59

Pidevalt küsitakse kus leida diislite spetsialiste.
Postitaks siis siia teema alla Firmad nende kontakt andmed ja kellel on nende poolt tehtud töödega kogemusi siis võiks rääkida nende plussidest (+) ja miinustest (-)


Teen siis esimesena otsa lahti:

TÖÖKOJAD TALLINNAS

Esimesena soovitaks kohe väga soojalt ja väga heade kogemustega JOE S GARAAZi - Türi tn. 9 tel: 6 541 380 gsm: 050 17 487 e-mail: joes.garage@vorguvara.ee
No mehed ikka jagavad seda matsu väga hästi. Kui ei eksi siis nad on diislitega tegelenud juba 20 - 25 aastat.
Üks vähestest kohtadest kus süütenurk pannakse õigeks nii et auto ikka korralikult käib ka.
Esammulje võib petlik olla kuna nende töökoda ei ole just korrektse euro välimusega aga tehnikat vendadel jagub ja tulevad toime ilusti ka uute autodega.
Viimane kord kui käisin seal oma masinat timmimas siis oli töökojas näiteks sees 2002 aasta Chrysler Vojager ja mingi uuem mesa.
Ise olen nende juures käinud juba üsna mitu korda ja alati on ilusti hakkama saadud ja kõigi soovidega vastu tuldud.
Klubist meil on ka seal juba käinud minu teada (minu suunatuna) oma 3 diislit ja said oma probleemid ilusti lahendatud.
NII ET DIISLIMEHED KELLEL PROBLEEME MASINAGA VÕIVAD JULGELT PÖÖRDUDA JOE S GARAAZI JA USUN ET SAATE SEALT KINDLASTI ABI.



Nüüd siis mõned miinused ka firma siis AS Karla Auto O.K. (või oli ta Karla Diislikeskus) asub Peterburi mnt. 38 tel: 6 050 250
Lugu järgmine töötan ise Peterburi mnt.-l seal diisli keskuse lähedal. Sõitsin siis tööjuurde ja lõi mingi kolina mootorisse. Sõitsin siis kuidagi 200 m sinna diislikeskusesse ja küsisin et kas keegi saaks vaadata et mis viga et kas kannatab edasi sõita või lähen paelaotsas ära. Sealt siis kohe muidugi et praegu pole aega jne. tunni aja pärast siis (see muidugi nor. kohe ei sa ju pea aegu kuskil) - ootasin ära ja siis tuldi vaatama. Panin auto käima tegin kapoti lahti vend vaatab et ohohh selline kolin et jube kohe. Näppis seal siis ja toksis ja kangutas ja siis ütleb et MA EI TEA MIS VIGA ON - no camoon milleks se diislikeskus siis on. Vennad ei tea ja kõik.
Misteha sõitsin siis vanasse heasse kohta JOE S GARAAZI tegin kapoti lahti panin auto käima ja vend ütles pea aegu kohe et mootori mingi pinguti amort on läbi. Asi lahendatud kuna sõita ei soovitatud pikka maad siis seega võttis ta mind praktiliselt ka kohe töökotta sisse ja hakkas juppi otsima ja siis tuli ütles kohad ka hinnad et kas läheb toob ära või on mul tutvusi. VOT NII TEENINDATAKSE KLIENTI.
Sõbra auto oli seal samas kunagi remondis ja unustati mingid tinendid tagasi panna kütuse süsteemiga midagi seoses. Vend sõitis ringi ja kurtis kogu aeg et jube diisli hais on siis selguski et tehti jälle jama. Muidugi tagasi minnes tehti asi korda.
SEE NÜÜD EI TÄHENDA SEDA ET NAD MILLEGIGA HAKKAMA EI SAA AGA MINULE ON JÄÄNUD NEGATIIVNE MULJE.



TÖÖKOJAD TARTUS

Tartu töökodade info on pärit teemast Diisli spetsid Tartus (Puli postitusest)

DIA - Tehase tänaval. Kuigi hinnad on seal yles kruvitud olen mina sealt alati abi saanud. Teenindusi ei soovita. Dia puhul miinuseks veel järjekord. Minu b4-jal tehti diagnostika ja vahetati vaakumregulaator-kokku võttis kõik aega umbes kolm tundi ja maksin 1100 krooni. Aga need mehed teavad mida teevad. Soovitan soojalt

Veel on yks koht tartus-nurme 5. Oli vist. ARK byroo lähedal. Eramaja. Too mees rohkem remondib mootoreid. Diagnostika (vist) ei tee.

JA siis veel Vasara tänaval Enno motors(või midagi sellist). Ise olen käinud seal ainult pihusteid kontrollimas, muud asjalikku ei oska nende kohta ytelda.


JÄTKAKE SIIS OMA ANDMETEGA JA KOGEMUSTEGA


atss - 20.11.03 15:23

Mul omal kogemused Karla Autoga.Turbo mees on parim keda olen kohanud.Jägab asjast nii kui peab.Mul number olemas,kui kellelgi probleeme siis mulle privada.


pkuldsaar - 20.11.03 17:05

Minul head kogemused JOE S GARAAZiga. tehti autole testid ära ja räägiti mis tuleks vahetada, mida puhastada. väga hea koht.


Silver - 26.11.03 15:34

Üritan siis minagi oma kogemused diisli ja autoremontijatega üles tähendada...

KARLA DIISEL. (Tln, Peterburi mnt)
Olles värske diisliomanikuna saanud sõbralt kaasa soovituse kui normaalsest kohast, hakkasid minul pärast selle ettevõtte külastamist alles probleemid peale. Lihtsate toimingute käigus (õli ja filtrite vahetused ja mootori diagnostika) käigus avastasid, et mu autol on rikkis õhulugeja, mis muuseas enne selle ettevõtte külastamist toimis suurepäraselt. Hoolimata nende kinnitusest, et pärast selle vahetust toimib kõik nagu enne, polnud see sugugi nii. Käisin ka pärast lugeja vahetust nende juures, et taastage auto esialgne minek, siis igatahes minu närvid ja aeg said enne otsa, kuna nemad viga üles ei leidnud. Suurepäraselt töötavast autost suutsid nad mittetöötava teha ja uuesti korda igatahes mitte. Seega http://foorum.audiclub.ee/images/smilies/thumbdown.gif

RAIN AAVA (Harju mk)
Pärast eelpool mainitud probleemi tekkimist käisin ka Aava juures. 3 päeva oli auto tema käes aga ka tema viga üles ei leidnud. Avastas ainult, et tagumised amordid ja rooliotsad tahaksid vahetamist. :) Kliendisuhtlus oli täitsa enamvähem. Kuna ta viga ära ei suutnud parandada, siis http://foorum.audiclub.ee/images/smilies/thumbdown.gif, kuid kuna ta proovimise eest raha ei võtnud, siis http://foorum.audiclub.ee/images/smilies/thumbup.gif


AudiTeam - 27.11.03 22:41

Tartu rahvale - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3385


prt - 18.03.04 18:54

Mul on tallinnas head kogemused siukese ettevõttega nagu Balmoral. See on küll veokatele, kuid mehed ei ütle ära Boschi seadmetest. Üritus asub Peterburi tee 73a.


Jürarrak - 19.03.04 08:28

Minul on see-eest Balmoraliga nii negatiivsed kogemused kui üldse olla saab. Nimelt mu C4 kerega A6-l vahetati seal hammasrihm + pandi süüde "paika". Esiteks, veepumba jätsid nad oinad vahetamata, mille peale ma ise kah ei tulnud, et seda nõuda. 4 tuhat kilomeetrit hiljem jooksis veepump peaaegu laiali, viimasel hetkel sain jaole. Teiseks süüde oli nii "paigas", et kui ma revalisse seda üle läksin konrollima (auto läks väga halvasti käima), imestasid Revali vennad tükk aega miks klapid kolvidele pähe pole jooksnud, kuna rihma märgid olid nii mööda :D


Absolut - 19.03.04 10:30

Harry Kivikangur 51 01958....igapäev tegeleb diislite erinevate hädadega


m7000 - 13.04.04 07:38

lugesin siin infot remondi ja hoolduskohtate jaoks ja sai siis joe´s käidud... jäin tulemusega väga rahule... sain kohe löögile kuigi olin pool tundi hilinenud ja masinaid oli garaaz täis... asjalik info ja kindlustunne et kõik peaks ok olema oli ka täiesti olemas... soovitan teisetelegi, kel dislaratsu istme all...


jan-kos - 14.05.04 09:35

Sai ka täna Joes remo punkti külastatud ja sisetunne on kindlam,tehti mootori test ja kõik näitajad ok ja pisu tarkust ka juurde diisli vallas. :)


urquattro - 31.05.04 20:02

Ka siis Joe`s käidud ja mulje hea. Paraku läks rihmavahetusega 2 päeva:(, kuna selgus, et ühe rihmarulli polnud kohe saadaval ja tuli vahetada ka õlipumba kaane tihend. Aga mehed tegid mis suutsid ja reede õhtuks sain Pärnu ikka tagasi.
Igathes AudiTeamile tänud soovituse soovituse eest.


hullmill - 17.08.04 08:04

miks ei ole ära märgitud sellist kohta nagu balmoral oü peterburi mnt 73 a sealt saab alati abi ja kusjuurs teenindus on kõvasti parem kui karlas ja joekas. sealsed mehed teevad ka seda mida ütlevad mitte nagu mõnes muus kohas räägivad et vahetavad pihustiotsad ära aga tegelt reguleerivad vanad ära.ja lisax on seal olemas kogenud ja hea elektrimees kes alati testiga hakkama saab


krss - 17.08.04 08:46

Balmoralist ka ise head kuulnud, kuid Tallinna kohtadega puuduvad positiivsed kogemused... Tartu kohtadest reklaamiks KaReTe poe taga asuvat Kattel-diislit, millest oli juttu ka AudiTeami toodud lingil. Selle koha peamine miinus on meeste suhtlemisoskus, sest kohe reaalsetest hindadest rääkides hirmutatakse nii mônigi klient ära - kui töö valmis, on kulud väga sageli olnud väiksemadki hinnaprognoosist. Tartus on samas palju väikesi erategijaid, kes end ei reklaami ning remondivad tuttavate (ja tuttavatetuttavate) autosid.

Ja yks väike offtopic: esimeses postituses olevast syytereguleerimisest - mootorid, millel nukaratas käib koonuse otsas, ei pruugi see paigas olla, kui juba kasvôï korra rihma vahetatud. St kôïgepealt proovivad ajada syydet paika stroboga ja antakse kliendile auto kätte. KUi ei meeldi (kuumeneb yle, pole jôudu, vine taga jne), tuleb klient tagasi ja hakatase märke kokku ajama. Ja kui töötab normaalselt, saab klient jälle "korras" auto (märgid olid ju ôiged). Niiviisi tehakse sageli mitu korda, enne kui lootuse kaotanuna kistakse hammasratas koonuselt maha (teinekord vaja sedagi teha mitu korda). Viimase diisel-Passatiga oli seda syyte sättimist vist kokku 5-6 korda (lôpuks töötas nagu Shveitsi kell). Aga mida peab remondimees kliendile ytlema? Et kas paneme stroboga paika ja 25 krooni vôi kisuma mitu korda rihma maha, mängime kokku 2 tööpäeva ja kasseerime pärast 3000kr selle tyhise töö eest? Kumma ise valiksid? Ja kumb on "parem" remondimees? Enne tegemahakkamist ei tea ju mees isegi, mis ees vôib oodata. Mu point oli selles, et igasugune remondimees (nagu ka arst) teeb tööd tellija materjalist ning tehtud töö ja tulemuse vahele ei saa sageli tômmata sirget joont. Perfektselt paigas syytega diisleid näeb Eestis haruharva...


allans - 17.08.04 08:53

mis Joe s diagnosti tavahind on?


tec - 17.08.04 09:29

300 + 18% eile sai sinna helistatud.


Mart ja auto - 05.09.04 19:18

VW -Audi mootoritel peaks alati kontrollima nukvõlli asendi õigsust. Rihmaratas on liikuva istuga sellepärast,et nendel mootoritel kasutatakse erineva paksusega pk tihendeid.


nokkar - 13.09.04 14:05

Täpsustan siinkohal AudiTeami poolt antud Joe S Garaazhi tel numbrit - mitte 6542380 (mingi tibi juba üsna vihane, et mis te poisid must tahate :o)

vaid 6541380

Edu! :D

Edit: Parandasin oma näpuka ära - tänud tähelepanu eest - AudiTeam


jan-kos - 13.01.05 11:32

Mujal foorumites kirutakse joe garaazi teenuseid.


martinjev - 16.01.05 18:48

ma olen kah miskipärast palju negatiivset kuulnud sellest joe'g garaasist.
eks tulevanädal käin läbi siis on näha kuidas asi toimib:)


Black Rabbit - 01.02.05 15:17

Tsitaat:
Algselt postitas: pkuldsaar
Minul head kogemused JOE S GARAAZiga. tehti autole testid ära ja räägiti mis tuleks vahetada, mida puhastada. väga hea koht.

Mul on sõbra 1998 aasta Jeep Cherokeega Joe Garaažiga probleemid olnud ja asja pole korda saadud kuid samas said nad kokkuleppele, et arvet ei pea maksma.
Oma kolm korda käis kohal.
Endal on positiivsed kogemused kuigi olen kaks korda pidanud tagasi käima ja iga kord on mingi uus viga leitud.
Esimene hooldus:
Mootoririhmade, veepumba ja mingite rihmarataste vahetus pluss diagnostika.
Teine hooldus: Süüteküünalde vahetus
Kolmas hooldus: Kuna peale süütepulkade vahetust ei läinud poolsoojalt hästi käima, siis Sissepritse peade vahetus, reguleerimine ja diagnostika.
Kõik see siis Septembrist Detsembrini.


silverstar - 22.06.05 23:52

Minu kogemus on et Balmoral on parim teeb kõik mis vaja ja korralikult ning räägib ka mis tegi. Samuti olen sealt saanud kõige sootsamalt abi oma problemidele. Viimati käisin küte pumbaga kui sain tanklast solki. Töö kiire ja korralik. Ning teistest kohtadest küsides sain ikka oma 2-4 tuhat kallima remongi hinnangu. Kus juures Balmorali vennad tegid selle hinnaga mida pakkusid et hinnaks tuleb. Minu poolt Balmoralile 5+


pandiit - 04.09.05 06:51

DIA kutid on tase omaette kohe näha, et teavad mida teevad mitte nagu kuskil mujal, hakatakse mingit lamba juttu ajama, et vaheta andurid ja ma ei tea mida veel ja küll käib minu masinal midagi nässus ei olnudki lihtsalt regulirovat nada aega küll läks vist ka kuskil kolm tundi ja 1000.- raha aga võib ikka rahule ka jääda. TARTU TEHASE 21A DIA DIAGNOSTIKA


krss - 04.09.05 09:07

SIIN on palju juttu, peamiselt just kriitikat, erinevate remondifirmade aadressil


art - 22.09.05 14:00

Roosna-Alliku Pakkiauto!


CharlieF - 06.12.05 15:15

siin palju juttu olnud Joe vendade kohta head ja halba. Minu elamused siiski positiivsed, kuigi olen neile palju raha andnud:( aga see ka asja ette läinud, tundub et lambist ikka ei küsita. Näiteks oli vaja reguleerida küttekogust, eelsüüdet ja veel üht teist. Pandi juhe taha ja hakkaski pihta kompuutri järgi. Kokku sebis seal pea tund aega, aga võttis ainult diagnosti hinna:) Annavad ka head nõu. Ühesõnaga rahul.


allud - 06.12.05 15:48

Mina tõstaks esile Oisu diislispetsialistid

mehed väga targad ja töökad hind pole kallis ka

kuulduste järgi yks paremaid Baltikumis


minu kiisu panid juba 20 minutiga hoopis teistmoodi nurruma


termiit - 26.12.05 14:22

OÜ Kuido Kuul.Tallinn Laagri Paplite pst.13 tel. 6797238 ja 55673701.www.diislikeskus.ee
Lasin seal pihustiotsad vahetada ja kontrollida eelnevalt ja oli ok kõik.
PS.Muuseas ma remondin ise ka autosid ja selle nuka otsas oleva rihmarattaga on see häda,et ühel korral ma ei suutnudki seda nukkvõlli otsast kätte saada.Remondimanuaalis on seal kirjas nii,et peab toksima katteplekis olevast august vastu hammakat ja hammakat pidevalt tsentri suhtes keerates tuleb ta maha.Ei tulnud mitte kuidagi Ja tõmmitsat ka ei saa panna,sest plekkkate segab.Kaks võimalust on,et kas teha spetsiaalne tõmmitsrakis või tuleb nukkvõll koos rattaga lahti lasta,et tavatõmmitsaga saaks tõmmata.Remondikohad,kus see ratas on jäänud maha võtmata,on läinud kergema vastupanu teed ja jätnud asja samasse asendisse.Mina tegin ka nii ja märgid sain õnneks kõik paika.Õnneks on seda jama ainult ühe korra ette tulnud,et ei saa ratast kätte.Aga,kui märgid ei jää korralikult paika,siis on muidugi seis kehvakene.


Siploke - 26.02.06 22:54

Tartus Pikal tänaval remondikoda. Eelmise autoga said amordid vahetatud... Aasta pärast olid need aga läbi ja vahetamine uues kohas. Selgus, et kutid olid vist mutri ära kaotanud. Leidlikud olid aga ka - nimelt oli amort ühest otsast kinni keevitatud:S Müstika igatahes. Sai ka sealt läbi käidud ja küsitud, et what tha F... ? Vastuseks kõlas ebamäärane "...vabandust". Samas oli juba aasta möödas ja mis sa ikka enam tõestad või teed. Pole küll diisliga otseselt seotud, aga Tartukatele vast kasulik. Ise sinna enam ei lähe.


Black Rabbit - 05.09.06 08:34

Tsitaat:
Algselt postitas: allud
Mina tõstaks esile Oisu diislispetsialistid

mehed väga targad ja töökad hind pole kallis ka

kuulduste järgi yks paremaid Baltikumis


minu kiisu panid juba 20 minutiga hoopis teistmoodi nurruma

Kus need Oisu diislispetsid täpsemalt asuvad?
Kaardi järgi pole Oisu just kõige lähemal suurematele asustatud punktidele :P


Raika - 05.09.06 12:22

http://www.regio.ee Otsingusse toksi "Oisu". Valikutest vali "Oisu, Türi vald, Järvamaa"


urquattro - 15.10.06 08:20

Kahjuks peab ka sõna võtma, seda siis joe`s garage kohta. Nimelt purunes (rebenes) kõrgsurvepumba rihm. Läbisõit selle hetkeni ~59 000 km, vahetusvälp peaks olema 120 t.km. Eile konsulteerisin erinevate inimestega ja diagnoosiks:
1) kivi sattumine rihma vahele- ebatõenäline, sest kate peal, õnnetus juhtus asfaltteel, kiirus 30km/h, pöörded madalal.
2) rihma liigne pingsus- tõenäolisem,sest pole varem kohanud, et rihma hambad joonistuvad rihma seljal välja, lisaks on mõlemal rihmarattal minu arust liiga suured lõtkud.
Lõtkud on nii suured, et tekib kahtlus, kas neid üldse vahetati.
Samuti tuleb nüüd mootoririhm igaks juhuks uuesti ära vahetada, parem karta kui kahetseda. Rihma ja rullid saadan Automeistrisse, et saada maaletooja arvamus, protsessimisel point kahjuks puudub, sest tšekk on kaotsi läinud, alles on ainult töökäsk.
Igatahes oli "tore" laupäev Saaremaal ja rallit raadiost "vaadata". Tänud Husqvarna poe meestele, kes aitasid kuis suutsid ja Audi Kuressaare esinduse pealikule?.


margus61 - 16.10.06 08:17

Pln. kirjelda, kuidas Joe seotud on, kas sain õieti aru, et rihm oli Joe juures vahetatud 59 000 km tagasi?

Omal oli kunagi sarnane juhtum, küll mitte Joe-ga seotud. Nimelt kontrollisin eelsoojendusküünlaid oma kunagisel Golf II GTD-l, nagu sügiseti ikka. Küünalde juhtmed käisid M5 mutri all. Pumba taga olevate küünalde juhtmete kättesaamine nõudis sellist meistervarga näpuosavust, et üks mutter kukkus kuskile allapoole, kust seda enam kätte ei saanud. Vaatasin et mis seal ikka ja võtsin M5 topsist uue. Paari päeva pärast, samuti vaiksel sõidul, käis mingi jõnks läbi ja moto hakkas halvemini käima. Sõitsin veel paar päeva ja hakkasin asja lähemalt uurima. Selgus, et see mutikas oli lõpuks rihma vahele reisinud ja sealt läbi käinud. Tulemus oli üliõnnelik, pool rihma oli katki, nukal/vändal kaks hammast üle visanud. Uut rihma pannes vaatasin, et kolmanda hambaga oleksid klapid astunud kolbidega vahekorda...

Ehk on abiks diagnoosimisel, kui juhtumisi ka miskit on kapoti all kaduma läinud.

Muidu olen ise ka vahel ikka Joe juurde juhtunud. Viimasel kahel aastal on nende kvaliteet tõesti maha käinud. Alatasa peab pärast mingeid väikseid pudinaid (põhja, kaane kinnitused jne.) Revalis käima asemele ostmas. Vahel auto ka räpane. 2,5 tdi jäi ikka õli tilkuma pärast nende vahetatud kõiki tihendeid jne.

Edaspidi teaks siis vältida nende teenust. Varematel aastatel tegid nagu küll teraselt ja hästi ja hea hinnaga. Oisus nagu ka kaugel käia ja kui veel ühe päeva töö pole...


urquattro - 16.10.06 12:28

Tsitaat:
Algselt postitas: margus61
Pln. kirjelda, kuidas Joe seotud on, kas sain õieti aru, et rihm oli Joe juures vahetatud 59 000 km tagasi

Jah, auto käis rihmavahetuses Joe`s. Tööd tellides soovisin, et nad paneksid Gates `i rihmad ja korralikud rullid. Tööd vastu võtma minnes sain aga teada, et vahetamata jäi veepump, mis nende jutu järgi tundus äsja vahetatud olevat. Homme läheb auto teenindusse, lasen eest otsa ka lahti võtta, saab siis näha, mis sealt paistab.
Kommentaariks ehk veel- ma saan aru, et ka heal töömehel võib mõni töö ebaõnnestuda, aga Joe´s kohta on kahjuks viimasel ajal palju negatiivset kuulda olnud. Seetõttu otsustanin juhtunust rääkida.


S-line - 19.10.06 07:40

Joe Garage on jummala perse kukkund oma töödega,ise sain oma audi parandusega seal kõvasti vastu pükse. Kui vähegi oma autot soovite hooldada,siis unustage see persekukkunud ärimeeste kamp seal Joes!


scottimees - 07.11.06 21:24

niisiis ise olen endine Karla Auto Jõhvi filiaali tööline :) nüüd tegutsen ise :) kui kellelgi on abi vaja, minu number on siin olemas. ei taha ennast kiita, kuid olen ikkagi suhteliselt hea lukksepp :D:D ning paljud vanad kliendid käivad siiamaani minu juures. Enda autot käin remontimas ja hooldamas ainult enda juures :D nii et ei tea ei plusse ei miinuseid :P


leits - 22.12.06 10:06

Hmm viljandi mk's mingeid korralike mehi ka on? Või lähiümbruses? Painab ikka see, et kylmalt nagu täitsa paugust nii käima ei tõmba nagu soojalt minnes. Pöörded kõiguvad kergelt külmalt. Tahaks kogu mootorile täis diagnostika ära teha, et äkki on veel mingeid vigu, mida ise ei teadnudki. Around mis diagnostika eest küsitakse?


Rihvkin - 22.12.06 16:10

Viljandis peaks tegelema Kärmas diisli remondiga


lippalakki - 29.05.07 08:15

Minul jõhvis asuva autohalliga negatiivsed kogemused, mehed ei suuda seal midagi ei tähtaegadest kinni pidada. ega autot peale remonti käima saada:D (mootori remont) ühesõnaga AUTOTALL:mad:


krss - 16.07.07 00:55

Tsitaat:
Algselt postitas: termiit
OÜ Kuido Kuul.Tallinn Laagri Paplite pst.13 tel. 6797238 ja 55673701.www.diislikeskus.ee
Lasin seal pihustiotsad vahetada ja kontrollida eelnevalt ja oli ok kõik.

Kogemus ka nendega, paraku negatiivne. Ma ei tea, kas sattus mu autoga tegelema täielik lammas või pidasid nad lambaks mind ja üritasid lihtsalt klienti petta. Kulu oli ligi 3K raha valesti tehtud diagnostika peale, või jätsid nad isegi diagnostika tegemata ja ajasid mulle pärast kägu kapremondist (tegelikult oli mõne päeva eest ostetud autol suits taga ja külmaga käivitusprobleemid lihtsalt sellest, et süüde hiline, kui ise sellest aru sain, võeti süüte paika panemise eest teises kohas 100kr ja kõik probleemid kadusid). Mina olen neist väga pettunud ja igal juhul oma murega sinna minna ei soovita kellelegi, kui isegi nii elementaarseid asju ei tunta ja julmalt kapremonti kleindil väikese läbisõiduga autole peale surutakse. Samas töökogemust peaks neil olema üksjagu palju ning kui on teada, mis tööd nad tegema peavad, siis selle peaks nad tegema ehk keskmisest pareminigi. Samuti olid nad väga vastutulelikud ajakava osas, helistasid jne.


prophecy - 26.07.07 09:22

Sai siis Joe garaazis käidud arvuti pandi külge, aga kõik oli korras, uus aeg siis käsitsi uuringuteks, et milleks ta nii palju suitseb? täna tehakse siis rihma vahetus, õli vahetus. Sai siis käidud ja tegid päev otsa rihma vahetust, õlivahetust ja seda käsitsi diagnosti suitsemise kohta ei saadudki tehtud. Aga ülevaatusel polnud sellest asjast enam midagi, näit oli ok, mis siis puudulik, et pidurid tehti, aga käsipidurit ei tehtud. Igatahes sinna minu auto enam kunagi ei lähe, isegi õhujagaja pistikut ei suvatsenud mehed tagasi panna.


Black Rabbit - 07.09.07 12:15

Tsitaat:
Algselt postitas: prophecy
Sai siis Joe garaazis käidud arvuti pandi külge, aga kõik oli korras, uus aeg siis käsitsi uuringuteks, et milleks ta nii palju suitseb? täna tehakse siis rihma vahetus, õli vahetus. Sai siis käidud ja tegid päev otsa rihma vahetust, õlivahetust ja seda käsitsi diagnosti suitsemise kohta ei saadudki tehtud. Aga ülevaatusel polnud sellest asjast enam midagi, näit oli ok, mis siis puudulik, et pidurid tehti, aga käsipidurit ei tehtud. Igatahes sinna minu auto enam kunagi ei lähe, isegi õhujagaja pistikut ei suvatsenud mehed tagasi panna.

Sa looda, et sa mujal sama hinna eest sama teenuse saad :)
Pealegi kui sul pidurid tehti, siis kas sa palusid ka käsipiduri korda teha ? Miks sellise veaga üldse mootoritega tegelevasse firmasse minna?
Õhujagaja pistik on muidugi laitmist väärt, aga sa küsi uute autodega firmaesinduses käivate inimeste käest ja nad loevad sulle suuremad vead ette kui sinumainitud apsakad.
Jõudu parema koha leidmisel ;)


jan-kos - 23.09.07 18:52

Päris Kagu-Eesti meestele soovitan diislimeest Põlvamaal Ruusal Rainer 56687235 jagab õpetust ka telefoni teel. Väga asjalik, laseb proovida jne. ja kutsub tagasi kui midagi ei meeldi ;)


uunox - 26.09.07 21:31

Kas see kodanik konkreetselt pihustiotste vahetusega ka tegeleb? Tundub olema kodusnokitseja tüüpi ;)


jan-kos - 28.09.07 12:10

Tsitaat:
Algselt postitas: uunox
Kas see kodanik konkreetselt pihustiotste vahetusega ka tegeleb? Tundub olema kodusnokitseja tüüpi ;)
Sellekohta jään vastuse võlgu, aga suur garaaz on olemas koos tõstuki ja muude vidinatega.


uunox - 03.10.07 19:44

Kuna siin teemas nii mõnedki postitused juba aastate tagant ja selle ajaga võib olla igas firmas paljugi muutunud, kellel paremaks, kellel halvemaks, siis küsiks oma mure kohta uuemat soovitust:

Oskab keegi juhatada mõne hiljutise kogemuse põhjal Tallinna kandis seltskonda, kes vahetaks ära 2,4D pihustiotsad ja vaataks täpse silma ja kõrvaga ka selle juures pritsenurga üle?

tänud


kukimuki - 03.10.07 20:45

Sooviks isegi teada kus hetkel põhja eesti targemad pead liiguvad . Kuna sai muretsetud diisel audi 100 ja tahaks ära kindluse mõttes kontrollida kas koik on nii nagu peab sest ise ei tea diislist mitte midagi.


Zalm - 27.11.07 12:54

Kallid Klubilised!

Joe garaaz on selline koht kust hoidke kohe suure kaarega eemale kui soovite, et teie närvisüsteem ja auto veel kunagi millekski kõlbaks. Need mehed ei tea ise ka mis nad teevad kui nad üldse teevad ja mis kvaliteediga, lähed ühe murega sinna ja siis väidetakse Sulle sada asja mis vaja tellida, hiljem selgub, et neid ei olnudki vaja viga muus, need varuosad võib pärast õhtusöögiks ära süüa sest mis nendega enam teha!

Sheff küsib sult, et kas ta pidi siis kohe näiteks uue pumba panema mitte proovima seal sisu ära vahetada!? tere.

On väga tõenäoline, et remondi käigus juhuslikult laguneb autol ära ennem perfektselt töödanud starter, kütuse pump paagis jne?!

Pole elusees hullemat, vaenulikumat ja debiilsemat teenindust näinud kui joe garaaz!!!!


raika61 - 03.12.07 21:03

Küsiks ehk kuhu Pärnus pöörduda disla probladega.
Tean et auobaasi õuel on üks Lembit kelle kohta olenkuulnud head kui ka halba.


silve219 - 12.12.07 22:26

Mina tean jõgeva ligidalt ühte väga head diislispetsi, pole kuulnud et keegi oleks kurtnud aga enne pean küsima kas võin numbri anda,äkki tal tööd niigi palju!


prophecy - 26.12.07 19:43

Olge head inimesed ja palun abi kuna vaja asjalikku diisleid tundvat inimest tallinnas-lähiümbruses, kes oskaks mu diislit vaadata ja nõu ning abi anda, mis teha vaja ja veel parem kes ka asja jonksu ajaks. Mitte pakkuda Karla Autot ja Joe Garaazi- mõlemad üle linna vargapesad kus ei teata diislite remondist vist mitte kui midagi, kogemused mõlemas. Parem oleks keegi kes diislitega kokku puutunud ja asja täie tõsidusega võtaks.
Ette tänades Prophecy


margus61 - 27.12.07 09:00

Kuidas http://www.diislikeskus.ee/ on? Isiklik kogemus puudub, aga tundub et varsti läheb mul ka asjatundjate abi vaja.


kosmoseklutt - 12.01.08 15:48

ka rihmavahetus ees..

Kus aastal 2008 selliseid töid soovitatakse teha


Motorist - 16.01.08 09:58

Tartus rihmavahetused ja mootoriremont Vitamiini 4. Samuti veermik ja pidurid.


juks11 - 16.01.08 10:28

Meiegi teeme väga eduliselt diisleid audihooldus.ee


ralf - 21.02.08 17:33

täna sai käidud tuttavate soovitusel sellises kohas nagu Test-Rem.asub männikul puukeskusega ühel territooriumil.tegelevad ainult diislitega.väga OK koht.diagnost koos süüte paika panemisega maksis 400.- teenindus väga ok vennad jagavad asja


wondero - 15.08.08 13:24

Tsitaat:
Algselt postitas: allud
Mina tõstaks esile Oisu diislispetsialistid

mehed väga targad ja töökad hind pole kallis ka

kuulduste järgi yks paremaid Baltikumis


minu kiisu panid juba 20 minutiga hoopis teistmoodi nurruma


Kas selle OISU diislispetsialistidel mingi kontakt ka on mida keegi jagada suvatseb??


vesse - 15.09.08 12:21

Soovitan Rakvere lähedal (Mädapeal lahe nimi) on üks diisli dig olen seal käinud süüdet kontrollimas ja pumba tihendeid vahetada lasknud alati OK ja soodne. Juppe tellib otse tehastest ja kiiresti käivad asjad. Ainuke miinus et väga uute diislidega ei taha tegeleda tel 5241257 Helistage soovitavalt töö ajal.


tanelr4 - 15.09.08 13:11

Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Tsitaat:
Algselt postitas: allud
Mina tõstaks esile Oisu diislispetsialistid

mehed väga targad ja töökad hind pole kallis ka

kuulduste järgi yks paremaid Baltikumis


minu kiisu panid juba 20 minutiga hoopis teistmoodi nurruma

Kus need Oisu diislispetsid täpsemalt asuvad?
Kaardi järgi pole Oisu just kõige lähemal suurematele asustatud punktidele :P

kindlasti nad teevad palju häid asju, kuid olen pidanud mõnda pumpa üle tegema, mis väidetavalt oisus lastud teha... mitte küll sõiduauto omasid.


jyrisoo - 24.09.08 20:45

Sai käidud täna Test-Rem diislis diagnostikas ja ülirahul. Viga oli kõrgsurvepumba kaane asendis, mille tulemusena sai mootor vähe kütet peale. Viga sai parandatud ja arve vaid 300.- Julgen soovitada. Seal liikus teisigi mehi kelle probleemid mujal lahendust ei leidnud.


raika61 - 18.11.08 00:52

Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Tsitaat:
Algselt postitas: allud
Mina tõstaks esile Oisu diislispetsialistid

mehed väga targad ja töökad hind pole kallis ka

kuulduste järgi yks paremaid Baltikumis


minu kiisu panid juba 20 minutiga hoopis teistmoodi nurruma

Kus need Oisu diislispetsid täpsemalt asuvad?
Kaardi järgi pole Oisu just kõige lähemal suurematele asustatud punktidele :P

kindlasti nad teevad palju häid asju, kuid olen pidanud mõnda pumpa üle tegema, mis väidetavalt oisus lastud teha... mitte küll sõiduauto omasid.

Mingi Türi vend pidi end kah OISu meheks nimetama..........


pontu - 19.11.08 00:34

Tsitaat:
Algselt postitas: raika61
Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Tsitaat:
Algselt postitas: allud
Mina tõstaks esile Oisu diislispetsialistid

mehed väga targad ja töökad hind pole kallis ka

kuulduste järgi yks paremaid Baltikumis


minu kiisu panid juba 20 minutiga hoopis teistmoodi nurruma

Kus need Oisu diislispetsid täpsemalt asuvad?
Kaardi järgi pole Oisu just kõige lähemal suurematele asustatud punktidele :P

kindlasti nad teevad palju häid asju, kuid olen pidanud mõnda pumpa üle tegema, mis väidetavalt oisus lastud teha... mitte küll sõiduauto omasid.

Mingi Türi vend pidi end kah OISu meheks nimetama..........

See Türi"vend" ongi Oisu tegelase päris vend, nn."Türilane" ei taha või ei oska uuemaid pumpasid teha.


HRQ - 27.11.08 14:47

Hoolduse, remondi, rihmavahetuse, rehvivahetusega jne tegeleb AGS Racing, Vabriku 59, Tallinn (Kalamajas). Mehaanik Anti 533201130. Koht on uus ja järjekordasid pole.


dimka70 - 25.03.09 17:02

Tsitaat:
Algselt postitas: ralf
täna sai käidud tuttavate soovitusel sellises kohas nagu Test-Rem.asub männikul puukeskusega ühel territooriumil.tegelevad ainult diislitega.väga OK koht.diagnost koos süüte paika panemisega maksis 400.- teenindus väga ok vennad jagavad asja
Käisin peale rihmavahetust(2.5 V6) samal protseduuril Oisu diislis ja arve oli 1 000 EEK.Valus...


corbe - 12.09.09 16:23

Kuhu soovitate pöörduda kui vaja üks poihusti ära vahetada? Mootoriks 1,9 110kw diisel. Pihusti saab ehk kätte enne septembri lõppu, oleks vaja selleks ajaks kuskile aeg kinni panna. Ise hetkel olen vaadanud võimalikest kohtadest TestRem,diislikeskus või audihooldus.ee


klaPP - 08.10.09 10:44

Kas kellegil on kogemusi forss-i töökvaliteedtiga/ teenindusega ?


scottimees - 19.10.09 11:24

Ei soovita ei diisli probleemidega ega mingi muu murega Viru Rahvaautosse minna. Seal ei ole kunagi midagi kohapeal olemas, pädevus on paljas null ja eesmärk on kliendilt võimalikult palju raha koorida. Konkreetne lugu- autol oli suur õlikulu. Rahvaautos sai mootor lahti võetud ja öeldi et plokikaas vajab remonti (klapi juhtpuksid, kl. sääre tihendid jne) Kui ma ütlesin et vahetaks ka kolvirõngad ära kui asi juba nii laiali on, Mulle öeldi et ei ole mõtet et rõngad on väga heas korras, ideaalsed. Okey, sai asi kokku pandud ja kuna ülemine osa sai igatpidi tihe ja hea siis tekkis läbi rõngaste karterisse surve ja surve oli nii tugev et endise 1l/1000km õlikulu asemele sai 1l/200km. Tarkpead! Teises firmas lasti rõngad ära vahetada ja sai auto jonksu.


Athlon - 19.10.09 17:10

Pole küll diisel ja ei taha kedagi maha teha aga Viru Rahvaautoga sama mure kevadel.
Auto jäi seisma ja läks käima ainult sekundiks või kaheks. Kuna siin palju laidetud Autohallis kus ma tavaliselt käin olid sel hetkel pikad järjekorrad siis läksin Rahvaautosse. Seal öeldi, et aju läbi põlenud ja pritsepea ka õhtul omadega. Selge. Mis siis ikka. Arve esitati 550 eeki diagnostika eest. Hakkasin juba uusi asju otsima kui vedasin Autohalli, et las vaatavad veel ühekorra üle kui aega leiavad.
Leidsid järgmisel päeval vaba momendi ning vastus tuli, et auto korras. Vahetasid jagaja kaane ning rootori. Ja sõidab siiamaani :) . Bensupumba surve olevat natukene nõrgemapoolne aga pritsepea ja aju küll kindlasti korras.
Arve umbes 250 eeki.
Peale seda võtsin Autohallist paberi, et mis viga oli ja palju maksma läks. Viisin Rahvaautosse, käisin ülemuse jutul ja peale seda maksti mu 550 eeki tagasi. Selles mõttes normaalne koht :)
Minu kogemus Viru Rahvaautoga.


e.t.s - 25.01.10 20:09

Tsitaat:
Algselt postitas: klaPP
Kas kellegil on kogemusi forss-i töökvaliteedtiga/ teenindusega ?

Soovitan lugeda natuke ajalugu sellest teemast, saad teada. Omalt poolt ütlen, et vaenlasele ka ei soovitaks. Esiteks käisin sealt üht vidinat ostmas, vana ettenäitamisel toodi uus võeti raha, anti jpp kätte ja kogu protsess toimus ilma ühegi sõnata. Ei tere, ei palun, ei aitäh, ei midagi. Teine asi oli eelsüüte küünalde vahetus. Kuna selgus, et vaja oli vahetada 2 küünalt millest üks pesas ringi käis oli vaja auto sinna jätta ja lubati reedel 2-3 tunniga valmis teha. Õhtul helistati, et ei jõudnud, pidavat tund või paar veel minema(kell 5),kuigi forss on seitsmeni avatud pidi motoristi tööpäev 5 ni olema, aru ma ei saa, no teinud tunnike kauem siis. Paistab, et autoremondi alal masu pole. Peaks ka ehitus ärist autoremondi ärisse sukelduma. :D


catmar - 07.03.10 20:53

Käisin Karla Autos Tartus. Auto A4 1,9 TDI 81kw. Kuna mootor ei käinud enam kõige paremini ja tõmme ka lahjem, otsustasin spetsialistidel lasta üle vaadata. Auto oli seal 1,5 tundi, kui helistati et valmis. Kontrolliti pihusteid ja tehti diagnostika. Üks pihusti olla ka lahti võetud. Lisaks vahetati ka ülevoolu voolik ja valati pool pudelit kõikvõimast lisandit paaki. Arve oli 1654.00???? Sain auto kätte, mootor nurrus ilusti ja kõik hästi, aga kiirendus veel halvem. Helistasin paari päeva pärast (arvasin et halb kiirendus suure koguse küttelisandi pärast 0.5l mõeldud tegelikult 250l kütusele) ja öeldi et vaja kohale tulla. Kuna pole kohalik ja selline arve ka virutati, siis nagu ei kipu sinna enam. Kas Lõuna-Eestis on mõni targem, kes aitaks mõistliku hinna eest. 1654 krooni pooleteise tunni eest...


rockstar - 27.03.10 08:28

Tsitaat:
Algselt postitas: wondero
Kas selle OISU diislispetsialistidel mingi kontakt ka on mida keegi jagada suvatseb??

OÜ Oisu Diisel
Enn Siemann
52 70 232


Hrhuu - 19.04.10 18:18

Endal Oisu diisliga paha kogemus. Raha võeti(ropult), midagi tarka ei tehtud, midagi soovitada ei osatud. Arvet ei antud. Mina oma jalga sinna enam ei tõsta.
Üks tööline tundus abivalmis. Seda bossi ennast küll enam näha ei taha.


e.t.s - 21.08.10 21:39

Revalit tahaks kiita. Ei tea kas on masu teinud oma töö või milles asi aga väga mõistlik teenindus ja suhtumine. Käisin hiljaaegu pumpa vahetamas seal. Ajas leppisime kokku 2,5-3h aga läks 5. Kuid töö eest tasusin ikka 3 h eest ja lisaks tehti 25% alet ka. Autosse istudes avastasin, et air bagi tuli oli samuti kustutatud, mis rooli maha katkumisega põlema jäänud. Vastupidiselt Forsile kus küünalde vahetus sai lepitud summale X aga arve tuli 3xX. Harja ajas punaseks ka see kui reede õhtul oleks mehaanik sutsu kauem teinud oleks asi valmis olnud ja unustatud, aga ei jäätakse nädalavahetuseks ilma autota ja esmaspäeval peale pooletunnist nokkimist saad lõpuks auto kätte.


raago - 07.09.10 12:57

Kas kellegil on kogemusi Jassi Autotoaga, tegelevad diislite remondiga.


raivar12 - 04.05.11 21:45

Tsitaat:
Algselt postitas: raago
Kas kellegil on kogemusi Jassi Autotoaga, tegelevad diislite remondiga.



Norm koht.Nii mitmetiki autod seal remonditud


viiruk - 08.11.11 21:53

Soovitan sõle tänaval asuvat Progates OÜ Autoremonti


McProphet - 24.11.11 09:55

Registreerisin ennast kasutajaks, kuna oman ka kahte Audi isendit ja proovin ennast siin foorumis ,,targemaks,, teha.

Asjast: Kogemused olemas Oisu Diisliga. Oman A8 98´ 2,5TDI mis oli mõned päevad eelnimetatud asutuses probleemiga, et käigukast avariirežiimis jne... Tegelased hakkasid otsast harutama, kuna auto ei läinud ,,pöördesse,,. Hammasrihm oli ühe astmevõrra nihkes olnud. Asjast assja ikka ei saanud ja seega hakati siis küttesüsteemiga tegelema. Vahetati pihusti otsad jms. Läksin naisega autole järele 600EURi näpus ja hakkasime kodupoole kupatama(nägu õnnest naerul), aga oh häda..., peale tankimist hakkas turtsuma ja pöörded kadusid jälle. Oisu boss tuli ise meile siis poole teepeale järele ja vedasime slepis auto tagasi. Ootasime veel nädala, katsetati pumba ajusi jne, aga pöördeid tagasi ei saanud. Oisu arvas, et viga on kütusepumba ajus! Ma ei jätnud jonni ja viisin auto Pärnusse autoelektriku juurde(Aivar Tiisler). Vana pani juhtme taha, tegi paar kõverat nägu ja viga käes: kütuse temperatuuri andur on vigane ja see asubki kütusepumba ajus!

Ma olen väga rahul Oisu Diisliga, sest ned tegelased on tõesti oma maine väga hoolikalt välja teeninud. Mehed on ikka tõsiste nägudega asjakallal. Kuigi ega ma ei saa öelda, et lõbu mul odav oli, sest tööle ma ju teda siiani perfektselt ei ole saanud, aga vähemalt on viga teada ja vigased ja kulunud elemendid on ära vahetatud.

Vajan töötavat kütusepumba sellele isendile. Tean vaid seda, et pumba koodi lõpp on .....002, es. üks tavalisemaid pumpasi :)


MZR - 19.02.12 13:01

Soovitage head diiselmootori remondi kohta Järvamaal, Lääne-Virumaal ja Jõgevamaal.
Et hind ja töökvaliteet oleks paigas! :)

Tänud! :cool:


elts1987 - 16.08.12 07:39

Tsitaat:
Algselt postitas: vesse
Soovitan Rakvere lähedal (Mädapeal lahe nimi) on üks diisli dig olen seal käinud süüdet kontrollimas ja pumba tihendeid vahetada lasknud alati OK ja soodne. Juppe tellib otse tehastest ja kiiresti käivad asjad. Ainuke miinus et väga uute diislidega ei taha tegeleda tel 5241257 Helistage soovitavalt töö ajal.


Käisin kunagi ise ka selle venna juures pumba tihendeid vahetamas ja hind oli ok ,nimi oli tal Moisto Peeter . Ja see kellaaja värk tundus küll mullegi naljakas , kuna kutt teeb oma koduses garaazis neid siis on tal kindel tööaeg (vist 9-17) ja isegi lõuna ajal helistamise eest olen sõimata saanud :D Nii , et väga konkreetne vana :D


romm75 - 22.12.12 22:20

Oisu diisel - väga vale koht kuhu minna - Audi A6 2,5TDI, 96.a - kõrgsurvepump - ei tea nad mitte mõhkugi. Raha võtsid 1500EEK, kuid tulemus suur null - värdjakari koos, eriti see vanem vennike nn. spetsialist.


Kuits - 23.12.12 08:19

Tsitaat:
Algselt postitas: romm75
Oisu diisel - väga vale koht kuhu minna - Audi A6 2,5TDI, 96.a - kõrgsurvepump - ei tea nad mitte mõhkugi. Raha võtsid 1500EEK, kuid tulemus suur null - värdjakari koos, eriti see vanem vennike nn. spetsialist.

Pigem just öige koht kuhu minna, antud koha kohta on tulnud kamaluga positiivset tagasisidet.
Töökaaslane käis, vahetati pihustite tihendid + veel midagi ja arve oli 10x väiksem pealinna tuntud ettevötte esitatu omast.
Mina pakkusin esialgu veaks pumpa, käis ettevöttes, kus aga diagnoositi 6x surnud pihustid, masin viidi Oisu-sse ja tervena tealt väljus, veaks osutus 6x pihustite asemel hoopis ühe silindri lekkiv pihustitihend.


230Ott - 23.12.12 10:21

Tsitaat:
Algselt postitas: romm75
Oisu diisel - väga vale koht kuhu minna - Audi A6 2,5TDI, 96.a - kõrgsurvepump - ei tea nad mitte mõhkugi. Raha võtsid 1500EEK, kuid tulemus suur null - värdjakari koos, eriti see vanem vennike nn. spetsialist.


Millest selline järeldus? Kas teistel on ka sellest juhtumist midagi õppida?
Üldiselt tegu normaalse kohaga.


jokerAudi - 27.12.12 19:04

Passatil pihustit vahetasin, siis soovitati ka Oisu diislikeskust. Pidavat väga asjatundlikud vanad olema seal.

Ida-Virumaal on aga ka üks tark diislivana- siin foorumis kasutaja scottimees. Sõbrad, kes tema abi kasutanud, on alati auto korda saanud. Ise sain samuti temalt nõu, kui olin diiselautoga mures.


AMX - 02.01.13 16:22

Sooviks teada mingit head kohta, mis tegeleks ka kõrgsurve pumba elektroonikaga! Hea oleks kui asuks tarumaa/jõgevamaa piirkonnas. Oisu/türi mehed elektroonikat ei tee. Kellelgil kogemusi diislikeskusega elektroonika osas?


AMX - 06.01.13 16:13

On kellelgil midagi soovitada ???


Kjaups - 07.01.13 11:58

Keegi oskab soovitada mõnda head pihustite hoolduse kohta Tallinnas (otsad,tihendid)?
2.0TDI-PD BLB. Karla auto ütles, et nad ei tegele nendega.


viiruk - 07.01.13 16:20

Testrem ehk.


Kjaups - 07.01.13 16:56

Tsitaat:
Algselt postitas: viiruk
Testrem ehk.

Kas mõtled seda http://www.testrem.ee/ ?
Ainuke asi mis lehelt saab on telefoni number.
Ei midagi nende tegevusvaldkonnast, peale suurelt kirjutatud DIISEL.

Terve päeva juba otsinud kohta. Diislikeskus pole suvatsenud isegi meilile vastata.
Koli või Tartusse :@

[Lisa]

Hetkel siis meil kolme kohta saadetud ja eks homme näe, kas on mingit edu mind saatmas: Valori, Testrem ja diislikeskus.


QUATTRO - 07.01.13 17:40

Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Keegi oskab soovitada mõnda head pihustite hoolduse kohta Tallinnas (otsad,tihendid)?
2.0TDI-PD BLB. Karla auto ütles, et nad ei tegele nendega.


Googelda sellist kohta nagu Valori teenused. Asuvad küll Kiilis.
Ehk saad abi sealt.


viiruk - 07.01.13 20:46

Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Tsitaat:
Algselt postitas: viiruk
Testrem ehk.

Kas mõtled seda http://www.testrem.ee/ ?
Ainuke asi mis lehelt saab on telefoni number.
Ei midagi nende tegevusvaldkonnast, peale suurelt kirjutatud DIISEL.

Terve päeva juba otsinud kohta. Diislikeskus pole suvatsenud isegi meilile vastata.
Koli või Tartusse :@

[Lisa]

Hetkel siis meil kolme kohta saadetud ja eks homme näe, kas on mingit edu mind saatmas: Valori, Testrem ja diislikeskus.


Koduleht on huvitav jah. Mina tean seda et see asub männiku teel ja on nad Audimeestel pihusteid remontind ja reguleerind. ;)


Kjaups - 08.01.13 16:18

Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
Googelda sellist kohta nagu Valori teenused. Asuvad küll Kiilis.
Ehk saad abi sealt.

Kahjuks nad ei tegele selliste asjadega.

Tsitaat:
Algselt postitas: viiruk
Koduleht on huvitav jah. Mina tean seda et see asub männiku teel ja on nad Audimeestel pihusteid remontind ja reguleerind. ;)

Meilile pole nad igatahes suvatsenud vastata, sama ka Diislikeskusega.
Homme proovin neile siis helistada.

Keegi võiks mulle PSida, et mis jõuaga tuleb plokikaane poldid ja nookurid (kui neid nüüd nimetati ikka nii, mis seal pihusti kohal on) poldid kinni keerata. Igatahes kui homme kõnedega edu ei ole, siis hangin uued poldid, plokikaane tihendi, pihusti tihendid (remondikomplekti) ja teen selle ürituse ise ära.



[LISA] Testrem ei tegele ja Diislikeskusel on järjekord kaks kuud. Teen siis ise ära.


hamlet - 08.01.13 18:17

Lasnamäe-Peterburi mnt. kandis on mõnda head kohta kus saaks vanemat diislit hooldada?


urki - 08.01.13 18:29

Tsitaat:
Algselt postitas: McProphet
Registreerisin ennast kasutajaks, kuna oman ka kahte Audi isendit ja proovin ennast siin foorumis ,,targemaks,, teha.

Asjast: Kogemused olemas Oisu Diisliga. Oman A8 98´ 2,5TDI mis oli mõned päevad eelnimetatud asutuses probleemiga, et käigukast avariirežiimis jne... Tegelased hakkasid otsast harutama, kuna auto ei läinud ,,pöördesse,,. Hammasrihm oli ühe astmevõrra nihkes olnud. Asjast assja ikka ei saanud ja seega hakati siis küttesüsteemiga tegelema. Vahetati pihusti otsad jms. Läksin naisega autole järele 600EURi näpus ja hakkasime kodupoole kupatama(nägu õnnest naerul), aga oh häda..., peale tankimist hakkas turtsuma ja pöörded kadusid jälle. Oisu boss tuli ise meile siis poole teepeale järele ja vedasime slepis auto tagasi. Ootasime veel nädala, katsetati pumba ajusi jne, aga pöördeid tagasi ei saanud. Oisu arvas, et viga on kütusepumba ajus! Ma ei jätnud jonni ja viisin auto Pärnusse autoelektriku juurde(Aivar Tiisler). Vana pani juhtme taha, tegi paar kõverat nägu ja viga käes: kütuse temperatuuri andur on vigane ja see asubki kütusepumba ajus!

Ma olen väga rahul Oisu Diisliga, sest ned tegelased on tõesti oma maine väga hoolikalt välja teeninud. Mehed on ikka tõsiste nägudega asjakallal. Kuigi ega ma ei saa öelda, et lõbu mul odav oli, sest tööle ma ju teda siiani perfektselt ei ole saanud, aga vähemalt on viga teada ja vigased ja kulunud elemendid on ära vahetatud.

Vajan töötavat kütusepumba sellele isendile. Tean vaid seda, et pumba koodi lõpp on .....002, es. üks tavalisemaid pumpasi :)

Tiisler on kallis aga oma tööd ta oskab,näiteks diagnostika on 50 eur


mparn - 10.01.13 23:04

Enda C4 tdi-ga käin OÜ Progates-es töötava meister Priidu juures.

Väga meeldiv õhkkond ja Priidu suur teadmistepagas tdi valdkonnas teevad külastuse meeldivaks. ;) Vahest saab niisamagi käia juttu puhumas.

Arvan, et paljud vanemate tdi-dega käivad Tallinnast, kui ka mujalt, Priidu juures.

Ainult, et "löögile pääseda" suht keerukas, kuna tal kogu aeg kiire. :D

Kokkuvõtteks põhiline - tööd tehakse pädevalt ja väga mõistliku hinna eest.

Ma väga rahul, et sellise kontakti omale sain, enam selle autoga kusagile mujale ei kipu naljalt.


KrisVee - 07.02.13 22:13

Käisin Tartus CarSmart'is (www.carsmart.eu), tähe tänaval. Väga meeldiv kogemus, soovitan.

Helistasin, et kuna saab, juba tunni aja pärast sain aja.
Ja hind ka sõbralik :) Vahetati eelsüüteküünlad ning kütusefilter ära ja mul läks kokku 20 raha, kusjuures mingi 3 tundi tehti. NB! Küünlad,filter oli enda muretsetud.



Naljakas oli see, et kui autole järgi läksin, anti visiitkaart ja öeldi, et kui autoga teele jään, siis nad tulevad ka järele, kui vaja.
Irw...õnneks pole veel jäänud.....


Leopold661 - 27.07.13 20:40

Tsitaat:
Algselt postitas: KrisVee
Käisin Tartus CarSmart'is (www.carsmart.eu), tähe tänaval. Väga meeldiv kogemus, soovitan.

Helistasin, et kuna saab, juba tunni aja pärast sain aja.
Ja hind ka sõbralik :) Vahetati eelsüüteküünlad ning kütusefilter ära ja mul läks kokku 20 raha, kusjuures mingi 3 tundi tehti. NB! Küünlad,filter oli enda muretsetud.



Naljakas oli see, et kui autole järgi läksin, anti visiitkaart ja öeldi, et kui autoga teele jään, siis nad tulevad ka järele, kui vaja.
Irw...õnneks pole veel jäänud.....


Ma ei tea,see pigem hooldus kui remont. Sellise tööga peab iga lukksepp hakkama saama.


walkman - 07.09.13 16:25

Pärnus ka mõnda kohta leidub kus katkikeeratud eelsüüteküünal välja võetakse ?


spool - 25.09.13 08:43

Kas keegi oskab Tallinnas nimetada mõnda kohta kuhu ma saaks viia oma auto pihustiotste vahetusse. Otsad on endal olemas.

Testremis ei vasta keegi telefonile, diislikeskusest öeldi, nemad ei vaheta niisama otsi, autol peab midagi viga olema.

Ja miks ma sooviks vahetada on see, et AAT originaalide (0.206?) asemel saaks uued 0.216 otsad.


SalmA - 14.08.14 14:29

Tsitaat:
Algselt postitas: spool
Kas keegi oskab Tallinnas nimetada mõnda kohta kuhu ma saaks viia oma auto pihustiotste vahetusse. Otsad on endal olemas.

Testremis ei vasta keegi telefonile, diislikeskusest öeldi, nemad ei vaheta niisama otsi, autol peab midagi viga olema.

Ja miks ma sooviks vahetada on see, et AAT originaalide (0.206?) asemel saaks uued 0.216 otsad.



http://www.boschcarservice.ee/ourrepairservices.shtml



SalmA


sull1986 - 31.01.15 22:29

Tere mina sain oma pump pihustitega sealt abi töö korralik autol jõud tagasi.
http://www.valori.ee/


Nuka - 17.03.15 13:13

Tere, oskab keegi infot jagada, et kes Pärnus tegeleks diisel turbode remondi/puhastamisega? Tean et Tartus ja Tallinnas kohti küll ja veel kuid kas Pärnus mõni inimene ka leidub?


adapter - 01.04.15 09:53

Tsitaat:
Algselt postitas: Nuka
Tere, oskab keegi infot jagada, et kes Pärnus tegeleks diisel turbode remondi/puhastamisega? Tean et Tartus ja Tallinnas kohti küll ja veel kuid kas Pärnus mõni inimene ka leidub?


Twister ehk oskab sind aidata ja nõu anda ;)


maikl369 - 09.08.15 13:21

Tervitust!
Oskab keegi ehk soovitada head kohta tartus kus saaks pihustid ära survestada õige rõhu peale?


real-illusion - 09.08.15 14:16

Dieselland?


maikl369 - 11.08.15 09:04

Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Dieselland?

Käisin seal eile. Rääkisin oma pikka mure ära ja küsiti seepeale mis auto? vastasin, et 1,9tdi 81kw ei jõudnud veel lõpuni oma jutuga kui juba õeldi "ei tegele" küsisin miks tuli vastus, et ei tasu ära, sest inimesed ei tahtvat maksta niipalju kui küsitakse vana auto remondi eest.
Natuke haige suhtumine minusilmis igatahes.
Käisin siis Tähe 114b ja mulle meeldis sealsed töömehed. Kui ei eksi siis peaks se olema diisliabi.


motorola23 - 09.08.16 19:13

Keegi teab jaagust tartus,pidi tema lemmik olema v6 diislid.Sooviks tema kontakti ja asukohta.


mürsk - 21.10.16 09:58

Kommentaar Karla Auto kohta - mul diislil "suri" ära kõrgsurvepump ja pihustid 2010 aasta autol (vähemalt nii mulle seletati). Jupid leidsid lõpuks tee sinna.

Alguses jäi jutt, remondivad nii pumba kui pihustid ja tuleb krõbe arve. Järgmine päev helistasin, et 650 eurose pumba remondi asemel otsin ise uue. See neile muidugi eriti ei meeldinud, aga noh jäi jutt, et ma siis jätan vana pumba neile jne.

Sain ebayst asemele uue st. kordagi kasutamata - 200 euroga. Viisin sinna - nädal aega vaikust, lõpuks helistasin ja sain sellise pooltigeda kõne, et jah said pumba kätte ja tellivad pihustid. Küsisin, et kas vana pumba neile jätmise eest saan midagi soodsamalt ka - vastuseks tuli, et kuna nad esialgu plaanisid asja remontida ja nüüd peaksid tagasi saatma, siis lihtsalt seda "trahvi" vms ei küsi.

Mis ma alles järgmine päev mõtlesin, et mulle mainiti mitu korda, et niiiehknaa remondivad pumba ära. Et mida kuradit nad mingist trahvist räägivad, kui juppe tagasi ei saada. Aga ei hakanud surkima, selleks hetkeks oli tekkinud arusaam, et mu raha saavad nad ükskõik kuidas kätte.

Maksin siis kogu tsirkuse ära, pihustite osa oli 1000 ligi. Täna läksin kodus süvitsi ja leidsin needsamad pihustid, mida mulle 250euri tükist autosse pandi saksa ebayst 100 euro eest tükk. (selle jupi müüjaid oli seal kümneid, 100 eurot keskmine hind. 100 euro eest oleks jupi saanud müüjalt, kelle ebay reiting 20 000 kasutaja hinnangul 100% ja müüvad originaalosi).

Okei ma saan aru, et mingist vahelaost vms lähemalt tellides ei ole asi nii odav, aga kas see on nagu normaalne, et nii ratsa rikkaks tahetakse saada? Eks ma olen ise loll, et olles uue pumba leidnud üle 3x odavamalt, kui mulle vana taheti remontida oleks võinud arvata, et pihustitega ka midagi sarnast tehakse.

Mul pole sinna enam midagi parata, aga ehk kellelgi teisel saan rahakotti säästa.


maiko26v6 - 22.10.16 15:46

Tsitaat:
Algselt postitas: motorola23
Keegi teab jaagust tartus,pidi tema lemmik olema v6 diislid.Sooviks tema kontakti ja asukohta.


Siit foorumist on läbi käinud see kunagi. Vast on see sama Jaak ikka ;)
51923611


Arno - 22.10.16 16:19

Tsitaat:
Algselt postitas: mürsk
Kommentaar Karla Auto kohta - mul diislil "suri" ära kõrgsurvepump ja pihustid 2010 aasta autol (vähemalt nii mulle seletati). Jupid leidsid lõpuks tee sinna.

Alguses jäi jutt, remondivad nii pumba kui pihustid ja tuleb krõbe arve. Järgmine päev helistasin, et 650 eurose pumba remondi asemel otsin ise uue. See neile muidugi eriti ei meeldinud, aga noh jäi jutt, et ma siis jätan vana pumba neile jne.

Sain ebayst asemele uue st. kordagi kasutamata - 200 euroga. Viisin sinna - nädal aega vaikust, lõpuks helistasin ja sain sellise pooltigeda kõne, et jah said pumba kätte ja tellivad pihustid. Küsisin, et kas vana pumba neile jätmise eest saan midagi soodsamalt ka - vastuseks tuli, et kuna nad esialgu plaanisid asja remontida ja nüüd peaksid tagasi saatma, siis lihtsalt seda "trahvi" vms ei küsi.

Mis ma alles järgmine päev mõtlesin, et mulle mainiti mitu korda, et niiiehknaa remondivad pumba ära. Et mida kuradit nad mingist trahvist räägivad, kui juppe tagasi ei saada. Aga ei hakanud surkima, selleks hetkeks oli tekkinud arusaam, et mu raha saavad nad ükskõik kuidas kätte.

Maksin siis kogu tsirkuse ära, pihustite osa oli 1000 ligi. Täna läksin kodus süvitsi ja leidsin needsamad pihustid, mida mulle 250euri tükist autosse pandi saksa ebayst 100 euro eest tükk. (selle jupi müüjaid oli seal kümneid, 100 eurot keskmine hind. 100 euro eest oleks jupi saanud müüjalt, kelle ebay reiting 20 000 kasutaja hinnangul 100% ja müüvad originaalosi).

Okei ma saan aru, et mingist vahelaost vms lähemalt tellides ei ole asi nii odav, aga kas see on nagu normaalne, et nii ratsa rikkaks tahetakse saada? Eks ma olen ise loll, et olles uue pumba leidnud üle 3x odavamalt, kui mulle vana taheti remontida oleks võinud arvata, et pihustitega ka midagi sarnast tehakse.

Mul pole sinna enam midagi parata, aga ehk kellelgi teisel saan rahakotti säästa.


Kui ettevõttel 45K maksuvõlgu siis pole ka imestada et tahavad klientidelt viimsetki kopikat kätte saada. Mina näen asja vähemalt nii...


Snooker - 03.02.18 09:19

Update?


mechanic - 04.10.18 07:37

Tsitaat:
Algselt postitas: Snooker
Update?


Aega läks aga taaralinna mehed tegid lõpuks oma firma ära: https://www.inforegister.ee/14576979-TOOLEE-OU

TooLee OÜ, tegevusala: autoremont, sh. diiselmootorid ja nende toite/juhtsüsteemid, elektritööd, chipimine jne.
Ainivana julgen soovitada, ta on mul olnud enam kui 10 aasta jooksul ikka väga andekas õpilane.
Ain Toover GSM 5227575 Asukoht: Tartu linn, eriväljakutsed üle Eesti.


Svets - 07.08.22 19:52

Tsitaat:
Algselt postitas: mürsk
Kommentaar Karla Auto kohta - mul diislil "suri" ära kõrgsurvepump ja pihustid 2010 aasta autol (vähemalt nii mulle seletati). Jupid leidsid lõpuks tee sinna.

Alguses jäi jutt, remondivad nii pumba kui pihustid ja tuleb krõbe arve. Järgmine päev helistasin, et 650 eurose pumba remondi asemel otsin ise uue. See neile muidugi eriti ei meeldinud, aga noh jäi jutt, et ma siis jätan vana pumba neile jne.

Sain ebayst asemele uue st. kordagi kasutamata - 200 euroga. Viisin sinna - nädal aega vaikust, lõpuks helistasin ja sain sellise pooltigeda kõne, et jah said pumba kätte ja tellivad pihustid. Küsisin, et kas vana pumba neile jätmise eest saan midagi soodsamalt ka - vastuseks tuli, et kuna nad esialgu plaanisid asja remontida ja nüüd peaksid tagasi saatma, siis lihtsalt seda "trahvi" vms ei küsi.

Mis ma alles järgmine päev mõtlesin, et mulle mainiti mitu korda, et niiiehknaa remondivad pumba ära. Et mida kuradit nad mingist trahvist räägivad, kui juppe tagasi ei saada. Aga ei hakanud surkima, selleks hetkeks oli tekkinud arusaam, et mu raha saavad nad ükskõik kuidas kätte.

Maksin siis kogu tsirkuse ära, pihustite osa oli 1000 ligi. Täna läksin kodus süvitsi ja leidsin needsamad pihustid, mida mulle 250euri tükist autosse pandi saksa ebayst 100 euro eest tükk. (selle jupi müüjaid oli seal kümneid, 100 eurot keskmine hind. 100 euro eest oleks jupi saanud müüjalt, kelle ebay reiting 20 000 kasutaja hinnangul 100% ja müüvad originaalosi).

Okei ma saan aru, et mingist vahelaost vms lähemalt tellides ei ole asi nii odav, aga kas see on nagu normaalne, et nii ratsa rikkaks tahetakse saada? Eks ma olen ise loll, et olles uue pumba leidnud üle 3x odavamalt, kui mulle vana taheti remontida oleks võinud arvata, et pihustitega ka midagi sarnast tehakse.

Mul pole sinna enam midagi parata, aga ehk kellelgi teisel saan rahakotti säästa.


karla auto lypsabki, seal on käinud ennegi remondis asju mis p keeratud ja teostatud mingid ulme remondid ilma, et seda oleks olnud vaja tehagi.