Foorumi logo

Kliima juhtploki puhastamine ja külmjoodete kõrvaldamine.
lkallas - 16.06.10 15:30

Kuna kliima nupud aeg-ajalt ei töötanud ja see elas vaikselt oma elu siis tuli midagi ette võtta. Tegu on väga levinud kliimaga seega sarnaste sümptomitega on tegu päris paljudel audiomanikel. Põhiline probleem on nende puhul külmjooted.

Külmjoodete eemaldamiseks tuleb ette võtta järgnev:

Kõigepealt veenduda, et autol oleks süüde väljas. Siis eemaldada kliima juhtpaneeli ümbritsev liist. Tuleb see ära tõmmates. A4, A6, 100, S4 ja S6 mehed saavad õpetust selleks toiminguks SIIT.

http://img641.imageshack.us/img641/200/kliimaliist.jpg

Järgmiseks kliima juhtpaneeli kruvide lahtikeeramine:

http://img691.imageshack.us/img691/4467/kliimakyljes.jpg

Nüüd on kliima armatuuri küljest lahti. Järgmiseks sammuks kliima pistikute lahti päästmine. Kokku on pistikuid 4.

http://img819.imageshack.us/img819/6514/kliimapistikud.jpg

Järgmiseks tuleb kliima tabloo lahti päästa. Lahti käib ta 3 kruviga:

http://img685.imageshack.us/img685/5552/kliimakruvid.jpg

Järgmiseks tuleb tabloo pistik lahti tõmmata:

http://img340.imageshack.us/img340/2925/kliimatabloopistik.jpg

Nüüd on tabloo käes. Edasi tulebki sellega tegutseda.

http://img571.imageshack.us/img571/9034/tabloovalmis.jpg

Kliima juhtploki tagumine osa on seest selline:

http://img340.imageshack.us/img340/5444/kliimaseest.jpg

Nüüd tuleb tablool klambrid lahti päästa. Ühel pool on neid 4 ja teisel 2.

http://img340.imageshack.us/img340/6213/tablooclipsid.jpg

Nüüd kukuvad tablool nupud ja valgusjuhid küljest ära:

http://img717.imageshack.us/img717/2633/tablookklaas.jpg

Tabloolt tuleb nüüd eemaldada kummitükid, mis nuppude all.

http://img16.imageshack.us/img16/2100/tablookumm.jpg

Nüüd puhastada nuppude kontaktid:

http://img16.imageshack.us/img16/7584/tablookummita.jpg

Järgnevalt eemaldada displei. Selleks tuleb sirgeks keerata tablool olevad plekiribad:

http://img341.imageshack.us/img341/1523/tablootagant.jpg

Displei on nüüd käes ja saab seda puhastada.

http://img641.imageshack.us/img641/1203/displeitagant.jpg
http://img691.imageshack.us/img691/4338/displeieest.jpg

Nüüd jõuamegi külmjoodeteni. Minu kliimal oli silmaga näha, et tina oli trükkplaadi küljest lausa lahti.

http://img824.imageshack.us/img824/9425/tablooseest.jpg
http://img824.imageshack.us/img824/8610/klmjooted.jpg

Tinutasin kontaktid üle ja lisasin ka veidi tina juurde.

http://img824.imageshack.us/img824/5626/tablootinutatud.jpg

Kõik kontaktid puhastada ja jooted üle käia siis võib kindel olla, et külmjoodetest ja halbadest kontaktidest tulenevad probleemid kaovad. Samuti kes viitsib võib kliimaploki tagumise osa trükkplaadi üle joota.

Kui kellegil oli kliima valgustus ka pime siis nüüd saab mugavalt pirnid ära vahetada. Äärmised pirnid on 2w ja keskmised on 1.2w.

Nüüd vastupidises järjekorras kõik kokku tagasi laduda.

Ja valmis ta ongi:

http://img696.imageshack.us/img696/7449/kliimavalmis.jpg

Kõik nupud ja funktsioonid hakkasid kohe tööle ja töötavad nii nagu peab.
Samuti sai kliima VEAKOODE loetud ja vigu (veel) polnud.

Kui kliimal labad ei liigu siis leiad abi SIIT!

Jõudu tööle!


seston - 01.11.10 09:33

ma võtsin lahti,puhastasin nuppude ühendused plaadil künnelaki eemaldiga ära ja kõik nupud funkavad normaalselt.Enne oli probleeme nendega.

Hea õpetus.Tänud sulle vaeva eest.


m0nx - 12.11.10 11:48

Tehtud! :D
Sai teemat loetud ja mõtlesin, et jumal tänatud, et mul veel pole probleeme olnud. Ja siis kas samal või järgmisel päeval võtsin asja ette.
Tänud teema algatajale. Tänu teemale läks ainult 40min. (suurem osa aega läks 6 tabloo klambriga, mis olid silikoonitud kinni.:mad: 3 said surma :)
Ja endal kah olid kas 4-5 joodet silmaga näha, et kas juba lahti, või kohe lahti murdumas.


seston - 12.11.10 19:29

mul jälle probleem ikkagi.Ei lülita seda mida vaja.Alguses oli kohe kõik okei.


lkallas - 12.11.10 22:25

Tsitaat:
Algselt postitas: seston
mul jälle probleem ikkagi.Ei lülita seda mida vaja.Alguses oli kohe kõik okei.


Kas puhastasid ainult kontaktid või tegid ka külmjoodetele(kui oli) parandusi?

Aga rõõm kuulda, et teistel sellest õpetusest ka mingi abi on ;)


seston - 13.11.10 05:36

jooted olid nagu uued aga peab veel üle vaatama.Vajutad kahte nuppu,et kompuutrisse minna paneb kliima pumba tööle.Aknale õhku üldse ei saa.

Eile oli julgestuspolitsei meil külas siin linnas.BMW-l on neil kw ikka palju.


m0nx - 13.11.10 11:22

need jooted paistavad OK aga tegelt ei ole.
ma ise kah uurisin neid pikalt ja esimese hooga avastasin ainult 1 külmjoote. Pärast akna all valguse käes tükk aega vaatasin veel ja siis avastasin praod 3-l veel!!!!
ma nendele nupu-kontaktidele üldse ei pöörand tähelepanu, need olid puhtad ja kenad. Aga pärast ülejootmist olid kõik "nupud-ei-tööta" probleemid kadunud.


seston - 13.11.10 20:56

võtan siis ka jootmise ette. Tinutan nad kõik üle.


audi_a4_v6 - 22.11.10 11:13

Nonii, sai ka siis pirn vahetatud nuppudel seal plokis ja selgus, et ka need külmjooted suht närud, osad täitsa purud (kõik iseenesest töötas veel), jootsin üle, jäid korralikud, pirn sai ka uus, põleb:) Nüüd aga selline küsimus, et juba algusest peale on displeil mõni piksel selline, et kord põleb, kord mitte, mis selle vea parandamiseks teha tuleb? Puhastasin neid LCD-lt tulevaid kummialusel ühendusi ja ka plaadil olevaid vastuseid, aga muutusi polnud, väga ei häiri see viga, aga kui oleks korras oleks veel parem:)


jaspa - 23.11.10 14:37

Sai endal ka asi ette võetud kuna temp. reguleerimise nupud ei tahtnud enam normaalse jõuga vajutades toimida. Olidki mõned külmjooted. Asjad üle joodetud ja muidu ka tolmust puhastatud. Autos veendutud, et asjad toimivad.
Kohe vedas suunurgad kõrvade taha. Kuid seda lõbu polnud kauaks. Paari minutilise töötamis järel hakkas kliima taustavalgus oma elu elama ja hiljem ka kõik muu. Temp LO jne. ühtegi klahvivajutust enam ei kuulanud.
Et mis siis juhtus või suutsin ise miskit tuksi keerata? Toimetades olin küll ülimalt ettevaatlik


lkallas - 23.11.10 17:56

Tsitaat:
Algselt postitas: jaspa
Sai endal ka asi ette võetud kuna temp. reguleerimise nupud ei tahtnud enam normaalse jõuga vajutades toimida. Olidki mõned külmjooted. Asjad üle joodetud ja muidu ka tolmust puhastatud. Autos veendutud, et asjad toimivad.
Kohe vedas suunurgad kõrvade taha. Kuid seda lõbu polnud kauaks. Paari minutilise töötamis järel hakkas kliima taustavalgus oma elu elama ja hiljem ka kõik muu. Temp LO jne. ühtegi klahvivajutust enam ei kuulanud.
Et mis siis juhtus või suutsin ise miskit tuksi keerata? Toimetades olin küll ülimalt ettevaatlik


Võta uuesti lahti ja vaata ega sa mõnda kontakti lühisesse ei tinutanud. Käi luubiga kõik üle.


mcboby - 29.11.10 15:49

Kas külmjoodetest võib olla tingitud ka see, et mul salongiventikas vahest ei tööta. Peab koputama armatuurile siis hakkab tööle mingil ajal?


audi_a4_v6 - 29.11.10 16:47

Tsitaat:
Algselt postitas: mcboby
Kas külmjoodetest võib olla tingitud ka see, et mul salongiventikas vahest ei tööta. Peab koputama armatuurile siis hakkab tööle mingil ajal?


Pigem salongiventika harjade probleem!


mcboby - 29.11.10 17:01

Saab neid eraldi vahetada või peab terve mootori ära vahetama ? Kuidas sellele ventikale ligi pääseb ?


audi_a4_v6 - 29.11.10 17:04

Tsitaat:
Algselt postitas: mcboby
Saab neid eraldi vahetada või peab terve mootori ära vahetama ? Kuidas sellele ventikale ligi pääseb ?

Kasuta otsingut, DIY on ka olemas selle jaoks minu arust!


MZR - 11.02.11 20:37

Terv!

Minu A6'l on niisugune probleem, et mõned ikoonid ei põle display'l. Näiteks see, kui juhid kliimat manuaalselt aga paremas kliima aknas ei toimi need ikoonid, mis näitavad, kuhu parasjagu õhku puhutakse ja sama akna peal, kus on need nn "pulgad", st. puhumiskiirus, osa neist on ka plagama pannud. Lisaks peaks nende pulkade juures olemas paremal pool kriips ja tiiviku ikoon, mida ka pole.

Kuidas saaks neid probleeme ravid? Iseenesest kõik funktsioonid toimivad.


lkallas - 12.02.11 11:16

Tsitaat:
Algselt postitas: MZR
Terv!

Minu A6'l on niisugune probleem, et mõned ikoonid ei põle display'l. Näiteks see, kui juhid kliimat manuaalselt aga paremas kliima aknas ei toimi need ikoonid, mis näitavad, kuhu parasjagu õhku puhutakse ja sama akna peal, kus on need nn "pulgad", st. puhumiskiirus, osa neist on ka plagama pannud. Lisaks peaks nende pulkade juures olemas paremal pool kriips ja tiiviku ikoon, mida ka pole.

Kuidas saaks neid probleeme ravid? Iseenesest kõik funktsioonid toimivad.


Ei ole konkreetselt selle probleemiga tegelenud kuid loogika ütleb, et signaal/informatsioon ei jõua displeisse ja seetõttu ei saa ta ka midagi kuvada.

Kontrolli ja jooda kõik tabloo kontaktid üle ja pööra erilist tähelepanu punasega märgitud aladele. Samuti oleks siinkohal paslik kontrollida displeisse minevate radade korrasolekut ja juhtivust.
http://img148.imageshack.us/img148/8543/tablootin2.jpg

Samuti puhasta displei kontaktid ja kokkupanemisel jälgi, et displei ja trükkplaadi kontaktid puutuvad üksteise vastu tihedalt.

http://img638.imageshack.us/img638/6865/displeitagant2.jpg

Kui see ka ei aita siis tõenäoliselt tuleb lammarist teine juhtplokk hankida.


KsenoonE - 17.05.11 13:30

Kas need pirnid on keeratavad või joodetud.


lkallas - 17.05.11 13:34

Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Kas need pirnid on keeratavad või joodetud.


Ikka keeratavad nagu spido kelladelgi.


seston - 17.05.11 13:34

need pirnid on keeratavad.Samasugused on ka armatuuris (vist)


Fugitive - 17.05.11 13:35

Keeratavad, nagu teisedki audi armatuuri pirnid.


MatuAudi - 17.05.11 15:32

Puhastasin ja jootsin ka ploki ära, nupud töötavad nüüd ilusti, kui vajutada. Kuid on üks aga, aga on nimelt selles, et enne juba ei töötand esimese numbri keskmine kriips ( näitena 8 on sel juhul 0 ). Selle vastu aitab uus juhtplokk jah?


t6nn - 02.06.11 14:16

Tsitaat:
Algselt postitas: Defenderyke
Puhastasin ja jootsin ka ploki ära, nupud töötavad nüüd ilusti, kui vajutada. Kuid on üks aga, aga on nimelt selles, et enne juba ei töötand esimese numbri keskmine kriips ( näitena 8 on sel juhul 0 ). Selle vastu aitab uus juhtplokk jah?

Minul sama probleem, et keskmine kriips ja vasakult ülemine kriips ei näita.


KsenoonE - 02.06.11 14:24

Millega te neid nupu kontakte puhataste? Kas mingi spets elektri pläust sobib. Seal taga kirjas, et auto kaitsmeplokkide kaitsmiseks jne..Peaks sobib juu. Täna kakun endal kliima laiali ära.

/Ei teanudki, et ilma laiali kakkumata saab ka pirnid ära vahetada. Vanad olid äärmised 2W ja keskmised 0.9W, uued läksid äärmised 2W ja keskmised 1.1W, kuna 1.2 polnud saada.


lunx - 09.09.11 09:00

tea kas see õpetus töötab ka siis, kui ekraan ja nupud korras aga ei võta kliima mootorit järgi?


Mais - 15.09.11 18:59

Super super, sain ka juhtpuldi selle õpetusega tööle.
Suured Tänud!


MatuAudi - 15.09.11 20:11

Imelik on see, et nüüd jahedama ilmaga ei taha mõni nupp jälle toimida. Näiteks puhurit vaiksemaks ei saanud, tükk aega muljusin ja hoidsin. Ning üks hetk hakkasid kõik nupud tööle. Peab uuesti lahti võtma vist. :D


andryz001 - 29.11.11 15:47

Tänud! Väga hea õpetus!


RedRockets - 09.12.11 20:07

Mul ei tööta need parempoolsed nupud! Peab kah homme asja ülevaatama!:)


RedRockets - 10.12.11 11:24

Sai kah siis täna see asi ette võetud! Võtsin lahti, aga kõik jooted olid ilusad, samasugused nagu sul lõpptulemus! Puhastasin siis nuppude ümbrused ära ja kõik hakkasgi funkama, aga nüüd avastasin et ainukesena ei tööta kliima nupp, mis ennem töötas! :mad:


lkallas - 10.12.11 11:50

Jaheda ilmaga kliima nupp ei peagi töötama.


RedRockets - 11.12.11 18:16

Väga hea!:)


audi_a4_v6 - 11.12.11 18:26

Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Jaheda ilmaga kliima nupp ei peagi töötama.

Täpsustaks natuke, et nupp ikka töötab, vilksatab ju korraks helbekese märkigi, lihtsalt elektroonika ei lase kompressoriga lollusi teha:P


Martinkuke - 11.12.11 18:39

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Jaheda ilmaga kliima nupp ei peagi töötama.

Täpsustaks natuke, et nupp ikka töötab, vilksatab ju korraks helbekese märkigi, lihtsalt elektroonika ei lase kompressoriga lollusi teha:P

Endal oli kh mure et külmalt v soojalt paned auto käima sis vahepeal tuleb see helbeke displeile ja vahepeal ei tule ja kui nuppu all hoiad sis tuleb helbeke kuid kui lahti lased sis kaob ära nii, et see on sis normaalne jahedate ilmadega, et kliima ei tõõta? Pole muidu väga suurt tähelepanu põõranud, sest minu mõtlemise järgi ega ta ennem nagunii sooja ei saa puhkuda kui mootor soojaks lähe või ikka saab?


RedRockets - 11.12.11 18:39

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Jaheda ilmaga kliima nupp ei peagi töötama.

Täpsustaks natuke, et nupp ikka töötab, vilksatab ju korraks helbekese märkigi, lihtsalt elektroonika ei lase kompressoriga lollusi teha:P


Mul ta aind vilksatabgi!:)


audi_a4_v6 - 11.12.11 18:51

Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
endal oli kh mure et külmalt v soojalt paned auto käima sis vahepeal tuleb see helbeke displeile ja vahepeal ei tule ja kui nuppu all hoiad sis tuleb helbeke kuid kui lahti lased sis kaob ära nii et see on sis normaalne jahedate ilmadega et kliima ei tõõta pole muidu väga suurt tähelepanu põõranud sest minu mõtlemise järgi ega ta ennem nagunii sooja ei saa puhkuda kui mootor soojaks lähe või ikka saab?


Tavaliselt ei saa jah, kui ei ole mingit elektrilist lisakütet (lisa radikas salongiventlaatori ees) või diislit põletavat lisa kütet. Seda helbekese nuppu võid all hoida, aga ega kompressorit praeguste ilmadega järgi ei tohiks minna.
Aga vaata oma õigekiri üle, mitmes teemas on see liiga vigane ja võib sul halvasti lõppeda see kasutajanime kasutamine:P


Martinkuke - 11.12.11 20:48

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
endal oli kh mure et külmalt v soojalt paned auto käima sis vahepeal tuleb see helbeke displeile ja vahepeal ei tule ja kui nuppu all hoiad sis tuleb helbeke kuid kui lahti lased sis kaob ära nii et see on sis normaalne jahedate ilmadega et kliima ei tõõta pole muidu väga suurt tähelepanu põõranud sest minu mõtlemise järgi ega ta ennem nagunii sooja ei saa puhkuda kui mootor soojaks lähe või ikka saab?


Tavaliselt ei saa jah, kui ei ole mingit elektrilist lisakütet (lisa radikas salongiventlaatori ees) või diislit põletavat lisa kütet. Seda helbekese nuppu võid all hoida, aga ega kompressorit praeguste ilmadega järgi ei tohiks minna.
Aga vaata oma õigekiri üle, mitmes teemas on see liiga vigane ja võib sul halvasti lõppeda see kasutajanime kasutamine:P

Mul eesti keel 3, ega suurt paremat õigekirja oodata pole :D


Vihane-Tihane - 12.12.11 05:55

Kas kellade plokke ka näppinud oled?


dub1 - 23.02.12 08:26

Mul üks küsimus!!
Nimelt mida see auto nup teeb seal???
Ja mis see helbekese mägiga nupp teeb?

Ükspäev , kui oli +0.5 väljas sooja siis avastasin,et see helbeke on juurde tulnud sinna kliimaboxile.... Ja kui sisse lülitada see Auto nupp, siis ilmub ka see helbeke sinna ekraanile.


Martinkuke - 23.02.12 18:02

Tsitaat:
Algselt postitas: dub1
Mul üks küsimus!!
Nimelt mida see auto nup teeb seal???
Ja mis see helbekese mägiga nupp teeb?

Ükspäev , kui oli +0.5 väljas sooja siis avastasin,et see helbeke on juurde tulnud sinna kliimaboxile.... Ja kui sisse lülitada see Auto nupp, siis ilmub ka see helbeke sinna ekraanile.

Auto on, et automaatselt reguleerib temperatuuri ja kui kõvasti puhub õhku, helbeke aga tähendab et kliima on sisse lülitatud.


audi_a4_v6 - 24.02.12 07:38

Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Tsitaat:
Algselt postitas: dub1
Mul üks küsimus!!
Nimelt mida see auto nup teeb seal???
Ja mis see helbekese mägiga nupp teeb?

Ükspäev , kui oli +0.5 väljas sooja siis avastasin,et see helbeke on juurde tulnud sinna kliimaboxile.... Ja kui sisse lülitada see Auto nupp, siis ilmub ka see helbeke sinna ekraanile.

Auto on, et automaatselt reguleerib temperatuuri ja kui kõvasti puhub õhku, helbeke aga tähendab et kliima on sisse lülitatud.

Helbeke tähendab, et kompressor on siiselülitatud, automaatkliima on sees kogu aeg, kui auto kiri ees:P Päris +0,5-ga vist veel ei tohiks lülituda, aga auto mõõdab seda tempi vist lokaalselt mujalt ja ju seal oli sutike rohkem.
AUTO nupp sees toimub lisaks eelpool nimetatule vist ka selle reguleerimine, kuhu õhku suunatakse?


ivorturb12 - 27.03.12 16:55

Väga 5+ teema..sai veits foorumis ringi vaadatud ning sattusin selle teema otsa, ning tegin endal ka kohe ära, kuna aegajalt kadus displeilt pilt eest, esialgu paistab kõik korras. Aega läks ka väga vähe, tänu õpetusele;)

Samuti sain vist spidoka toimima tänu külmjoodete ületegemisel, nimelt mul kellad "hüppasid" vahepeal ja veateate pilt virvendas, nüüd vist kõik ok..


Mihkel. - 27.03.12 18:03

Mu kliimaplokil selline viga küljes, et vahepeal lisab automaatselt vunki juurde puhuritele. Kas võib ka külmjootes asi olla?


audi_a4_v6 - 27.03.12 18:09

Tsitaat:
Algselt postitas: Mihkel.
Mu kliimaplokil selline viga küljes, et vahepeal lisab automaatselt vunki juurde puhuritele. Kas võib ka külmjootes asi olla?

Ja imelikku on seal mis täpselt?


ivorturb12 - 27.03.12 19:39

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Mihkel.
Mu kliimaplokil selline viga küljes, et vahepeal lisab automaatselt vunki juurde puhuritele. Kas võib ka külmjootes asi olla?

Ja imelikku on seal mis täpselt?


On see siis tavaline, et ise automaatselt lisab puhkumiskiirust juurde? Mul omal ka seda teind, eks näis nüüd kas teeb veel, sai täna ära puhastatud.


KsenoonE - 27.03.12 19:47

Tsitaat:
Algselt postitas: ivorturb12
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Mihkel.
Mu kliimaplokil selline viga küljes, et vahepeal lisab automaatselt vunki juurde puhuritele. Kas võib ka külmjootes asi olla?

Ja imelikku on seal mis täpselt?


On see siis tavaline, et ise automaatselt lisab puhkumiskiirust juurde? Mul omal ka seda teind, eks näis nüüd kas teeb veel, sai täna ära puhastatud.

Kui AUTO funktsiooni peal siis on igati normaalne, mul A8 lisas vahel niisama kah seda :D krdi närvi ajas.


tanelr4 - 27.03.12 19:49

Ei pea isegi AUTO peal olema. Nt on seal 22c ja kütab toa soojaks, siis väljuvad/sisenevad reisijad ja temperatuur autos muutub ja hakkab ise vastavalt siis kas sooja või külma puhuma.

Aga mis siis on, kui lumehelbekest saab lülitada ja jääb ka põlema, aga reaalselt kompressor järgi ei ole? Ei võta järgi ei AUTO, aknasoojenduse ega mingis muus asendis. Süsteem täidetud ja rõhu all.


Mihkel. - 27.03.12 20:51

Mul ta nagu manuaali peale keeratud enamusajast. On seal kuskil veidi alla poole peal ja järsku sahiseb maksimumi peal.


M.T - 01.07.13 08:57

Tere.

Oleks abi vaja kliimaplokiga, nimelt ei funktsiooneeri paremad nupud! Displei peal küll näitab, et vajutasin aga reaalselt ei toimi midagi, õhku puhub aind ette akna peale, keskkonsoolist ei tule midagi kui nuppe vajutada!
Et kas on tlnas kedagi kes aitaks joodetega või on kellelgi töötavat plokki, et vaadata mis viga on?


audi_a4_v6 - 01.07.13 09:16

Tsitaat:
Algselt postitas: M.T
Tere.

Oleks abi vaja kliimaplokiga, nimelt ei funktsiooneeri paremad nupud! Displei peal küll näitab, et vajutasin aga reaalselt ei toimi midagi, õhku puhub aind ette akna peale, keskkonsoolist ei tule midagi kui nuppe vajutada!
Et kas on tlnas kedagi kes aitaks joodetega või on kellelgi töötavat plokki, et vaadata mis viga on?

Ilmselt mootorid kinni ja olenemata sinu soovist jääb ette aknale puhuma. See aga ainult arvamus, mis masinaga muidu tegu? Vanematel (vist ka uuematel) saab ploki endaga mõningast veaotsingut teha.


M.T - 01.07.13 09:40

Mootorid on lahti, see on juba järele vaadatud!
Auto on A6 1995


M.T - 01.07.13 17:10

Tegin selle veaotsingu ka ära!
Vead siis
8.5 - Temperature Regulator Flap, static block
11.5 - Central Flap, static block
13.5 - Footwell/Defroster Flap, static block
18.3 - Fresh air blower voltage, sporadic

Mida võiks nüüd edasi teha?

Kas selle postistuse järgi talitseda? http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=83339

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: M.T
Tere.

Oleks abi vaja kliimaplokiga, nimelt ei funktsiooneeri paremad nupud! Displei peal küll näitab, et vajutasin aga reaalselt ei toimi midagi, õhku puhub aind ette akna peale, keskkonsoolist ei tule midagi kui nuppe vajutada!
Et kas on tlnas kedagi kes aitaks joodetega või on kellelgi töötavat plokki, et vaadata mis viga on?

Ilmselt mootorid kinni ja olenemata sinu soovist jääb ette aknale puhuma. See aga ainult arvamus, mis masinaga muidu tegu? Vanematel (vist ka uuematel) saab ploki endaga mõningast veaotsingut teha.


Johnny - 01.07.13 19:38

Sai just hiljuti tehtud ühte plokki, mis puhus ainult näkku ja temperatuuri muuta ei saanud. Kaks pingemuundus kivi ära vahetatud ja toimib jälle.


Zoig - 17.06.15 21:55

Tuleb kiita, see juhend on mulle järjekordselt ära kulunud kui ei tule esimese hooga meelde mis järjekorras asju lahkama pidi.


jaanjou - 26.09.18 15:42

Kuna teema alagataja üsna hästi kursis audi kliima eluga siis küsiks kuidas ise c4-le kliimat panna oleks? Äkki mõni õpetus selleks?