Foorumi logo

Kas keegi teab selle chipi kohta midagi ?
Uss - 15.01.10 17:02

Sai siis huvipärast aju lahti kougitud ,kuna oli matt lahti lõigatud ja uuritud mis chip sees on .Sees oli sellise valge kleepekaga chip millel kiri AUDI S4 MOTOR ,on kellelgi aimu mis soft seal peal on? Auto s4 92a. aan.


jõuvanker - 15.01.10 17:21

Tsitaat:
Algselt postitas: Uss
Sai siis huvipärast aju lahti kougitud ,kuna oli matt lahti lõigatud ja uuritud mis chip sees on .Sees oli sellise valge kleepekaga chip millel kiri AUDI S4 MOTOR ,on kellelgi aimu mis soft seal peal on? Auto s4 92a. aan.


Ei, selle kirjajärg ie saa teada, kelle kirjutatud soft seal see pesitseb. Kividele võib peale kleepida ükskõik, mis silte ja ükskõik, mis kirjaga. Ma võin ka sinna kleepida kleebise ala 500hj S4 motor:D
Vag-comiga logides ei näita softikirjutajale viitavaid viite?
Mis ülerõhku üldse näitab selle softiga? Mis rauda kasutab masin?


Uss - 15.01.10 17:39

Ma lootsin ,et tuleb kellegile äkki tuttav ette ja teab pajatada midagi,aga auto on stock ja rõhku näitab 1,4 üle . Ju siis tuleb jah juhe sappa panna ja vaadata mis huvitavat seal peidus on.


jõuvanker - 15.01.10 17:41

Tsitaat:
Algselt postitas: Uss
Ma lootsin ,et tuleb kellegile äkki tuttav ette ja teab pajatada midagi,aga auto on stock ja rõhku näitab 1,4 üle . Ju siis tuleb jah juhe sappa panna ja vaadata mis huvitavat seal peidus on.


WG on "süütu"?


Uss - 15.01.10 17:46

Jep:D


cilaper - 15.01.10 18:14

Süütus ei garanteeri seda, et teda seespoolt pole peale keeratud.


Rst - 15.01.10 18:28

Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Süütus ei garanteeri seda, et teda seespoolt pole peale keeratud.


Naljalt ei keera seda polti, kui wg on "süütu", sest antud polt on vaiguga kinni.


Kiil - 15.01.10 18:41

WG vedru saab lihtsalt jäigema ka panna.


Taavi - 15.01.10 18:44

Või seibi asemele klotsi panna.


kas2par - 16.01.10 10:49

Oma S2 3b-le oli ka saksas mingi chip lisatud.Infi aga ei suuda kuskilt netist leida. Seisavad praegu niisama kapis. MTH nimelised vidinad. Äkki on kellelgi huvi ja viitsimist neid proovida. Vahetuse ajal boosti kell puudus,nii et ei oska öelda ka rõhu kohta midagi. Jõu poolest nõrgemad kui Tartsi pakutav 220 kw chip.


Uss - 07.03.10 20:52

Sai nüüd omale kaabel soetatud ja soft code oli pmc1 ,see oli kõik mis välja lugesin sealt ja mulle se kahjuks ei ütle midagi.Äkki mõni targem teab sellest rohkem?


audihunt - 22.10.10 10:20

Tsitaat:
Algselt postitas: kas2par
Oma S2 3b-le oli ka saksas mingi chip lisatud.Infi aga ei suuda kuskilt netist leida. Seisavad praegu niisama kapis. MTH nimelised vidinad. Äkki on kellelgi huvi ja viitsimist neid proovida. Vahetuse ajal boosti kell puudus,nii et ei oska öelda ka rõhu kohta midagi. Jõu poolest nõrgemad kui Tartsi pakutav 220 kw chip.


Kindel et MTH , mitte MTM? Kui viimane oleks siis ju üsna levind ja hea chip.


quattrodiisel - 20.12.16 22:04

Tsitaat:
Algselt postitas: Uss
Sai nüüd omale kaabel soetatud ja soft code oli pmc1 ,see oli kõik mis välja lugesin sealt ja mulle se kahjuks ei ütle midagi.Äkki mõni targem teab sellest rohkem?


Tõstaks vana teemat ja küsiks sama, et kas see on originaal või mingi äge toode juba?