Foorumi logo

Audi 80 b3/b4 (Typ 89; 1986–1991/ Typ 8C; 1991-1996)
Etsike - 16.06.06 11:27

Juhiload on nüüd kätte saadud ja kange tahtmine endale esimene isiklik auto otsa, raha väga laialt pole, vaja ise kõik suvega teenida, arvan, et miski 25 tuhat saaks kokku maksimaalselt.
Olen auto24-st igasuguseid masinaid vaadanud aga see Audi 80 tundub ikka väga sümpaatne olema, suvalised fordid ja opelinässid, rääkimata vanadest bemaritest ajavad südame pahaks, Audi 80 on aga selline viisakas auto millega pole häbi ennast näidata kuskil.
Seega on plaan just selline isend osta, aga milline täpsemalt, seda on raske otsustada. Hinna järgi otsustades saaks miski 88-92. masina, aga mootoritest suurt midagi ei oska ise kosta, niiaplju olen kuulnud, et 2.0 bensiin ja 1.6 diisel pidid head ja ökonoomsed olema, vaatangi just rohkem ökonoomsuse ja töökindluse kui hobujõudude poole. Kere poolest ikka viieukseline sedaan ja manuaalkastiga.
Kuid kust osta? Kas eraisikute käest või siis mõnelt autoplatsilt? Tartus on neid platse päris hulgi, pole neil veel käinud aga lähipäevil on plaanis minna, ise ma mingi autospets pole nii, et võin niisama vaadata ja katsuda aga mingit hinnangut kas auto seda raha ka väärt on ei oska anda. Seega kui raha koos siis tahaks kedagi kes Audisid tunneb kaasa, et mitte mingi rondi otsa sattuda. Neilt müügiplatsidelt muidu järelmaksuga või osade kaupa makstes kah osta saab, päris suve lõpuni ei tahaks oodata, sooviks selle ikka kiiremini saada, et siis suvel sellega juba ringi liikuda. Mis nõu oskate neis küsimustes anda ja mida head veel soovitada?


stylewarz - 16.06.06 12:34

Endal oli esimeseks autoks audi 80 b3 kerel 2.0 sissepritsega mootoriga.Kütust ta väga ei rüübanud ja minek oli täitsa rahuldav.

1,6 d turboga peaks ökonoomsuse mõttes väga hea valik olema. Olen sellisega sõitnud ja igati OK kütusekulu meeldivalt väike :).

Autoplatsilt ei soovita osta. Platsidelt võid sattuda leedust toodud ja seal ülestaotud auto otsa. Eestist eraisiku käest oleks ka selle pärast targem, et kui auto esmalt eestisse tuaakse siis uus omanik vahetab tavaliselt rihmad ja paneb signa peale ning maksab arvele võtu. Kui auto aasta või pool eestis vastupeab siis jääb ka pidama arvan mina ...


monte - 16.06.06 12:41

hea valik esimeseks autoks just sellepärast et teda on ikkagi suhteliselt odav pidada.


RainB - 16.06.06 12:53

Ostsin oma auto umbes aasta tagasi. (A80, B4, 66kw, 2.0, 94 aasta. läbisõit praeguse seisuga 280 000 km).
Kuni detsembrikuuni ei ei läinud remondi peale raha. Auto sõitis hästi ja probleemideta, midagi ei kolisenud ja kõik oli ok, kuni hakkasid vaikselt vead tekkima.

Nüüdseks olen lasknud vahetada pidurikettad/klotsid, kõik ratta laagrid, lõdvik, peaotäis kaableid, hunnik pukse, stabika kont, õõtshoob, sarniir, mootoripadjad, käigukastipadjad ja veel pudinaid.

Remondi peale on kokku kulunu natuke üle 15 000.- See on täpselt pool sellest hinnast millega auto ostsin. Aasta läbisõit on praeguse seisuga umbes 30000.-

Loodan, et nüüd saab enamvähem ilma remondita aasta sõita jälle. :P Auto ise on mõnus ja kui korras ka siis on väga hea sõita.


Etsike - 16.06.06 13:18

Kas Audi 80-neid ikka vaevutakse Leedus niimoodi üles taguma, nii vana auto puhul ei tasu see ära, aga uuematega küll. Muidu kui spets auto üle vaatab enne ostu, siis ta tunneb ju ära kas on tegu üles taotud autoga või korraliku isendiga?


Simps - 16.06.06 14:21

25k eest saad ainult laibaks sõidetud B4-jasid. Selle raha eest soovitaksin Sul parem korraliku B3-e vaadata. Kas 1.8S (väga töökindel), 2.0 täispritse (öko. ja jõudu natuke rohkem) või kui tahad väga ökonoomset, siis 1.6TD.


ferdinand - 16.06.06 14:42

Tsitaat:
Algselt postitas: Etsike
et miski 25 tuhat saaks kokku maksimaalselt.

Samal arvamusel, et 80'st on b3 ainus mida tasub vaadata kui autoremont just igapäevane tegevusala ei ole aga miks 100 valikust väljas on? suur liiga?


Tsitaat:

mootoritest suurt midagi ei oska ise kosta, niiaplju olen kuulnud, et 2.0 bensiin ja 1.6 diisel pidid head ja ökonoomsed olema,

Minu arvates on kõik audi reasmootorid head ja vastupidavad, sellegipoolest ei saa kõrvutada bensiini ja diiselmootoreid

Tsitaat:

Kere poolest ikka viieukseline sedaan


Misasi see on?:o

Tsitaat:

Kuid kust osta? Kas eraisikute käest või siis mõnelt autoplatsilt? Tartus on neid platse päris hulgi, pole neil veel käinud aga lähipäevil on plaanis minna, ise ma mingi autospets pole nii, et võin niisama vaadata ja katsuda aga mingit hinnangut kas auto seda raha ka väärt on ei oska anda. Seega kui raha koos siis tahaks kedagi kes Audisid tunneb kaasa, et mitte mingi rondi otsa sattuda. Neilt müügiplatsidelt muidu järelmaksuga või osade kaupa makstes kah osta saab, päris suve lõpuni ei tahaks oodata, sooviks selle ikka kiiremini saada, et siis suvel sellega juba ringi liikuda. Mis nõu oskate neis küsimustes anda ja mida head veel soovitada?

Kohe päris kindlasti otsi keegi natukenegi asjatundja kaasa, kusjuures abi ei ole kodanikust kes oskab vaid piduriklotse-rooliotsi vahetada- sellised tööd on reeglina väga odavad ja pisivigade pärast muidu meeldivat masinat ostmata jätta ei tasu.
Arvestama pead sellega, et ükskõik missuguse masina ka välja ei valiks, ikka tuleb arvestada mõningase investeeringuga. Parem kui jätad selle jaoks natuke rohkem raha reservi- üllatused ei hüüa tulles.


Etsike - 16.06.06 16:24

Ega ma B4 ei mõtlenudki osta, see on jah väheke kallivõitu, B3 oligi sihikul. Laipadest käiks ikka ringiga mööda, ega ma väikset nokistemist ei pelga aga sellegipoolest tahaks, et seda tuleks võimalikult vähe ette. Eesmärgiks on ikka töökindel sõiduk saada, enne vanem ja töökindel kui uuem ja logu.
100 ei meeldi kuju poolest.


puristaja - 16.06.06 16:30

noh mina soovitaks sulle igaljuhul sigarit. endal kogemus mõlema autoga ja kui tahad kuhugi pikemale reisile minna siis ruumipuudust ei tule nii nagu võib põssas(b3) ette tulla:)


monte - 16.06.06 20:10

Tsitaat:
Algselt postitas: Etsike
Ega ma B4 ei mõtlenudki osta, see on jah väheke kallivõitu, B3 oligi sihikul. Laipadest käiks ikka ringiga mööda, ega ma väikset nokistemist ei pelga aga sellegipoolest tahaks, et seda tuleks võimalikult vähe ette. Eesmärgiks on ikka töökindel sõiduk saada, enne vanem ja töökindel kui uuem ja logu.
100 ei meeldi kuju poolest.


no soovide ja reaalsuse vahel on käärid siin... nagu tavaliselt ikka :D.

25 tuhandega sa sellist autot mida eriti remontima ei pea, ei saa kohe kuidagi, kui sul just tõesti see automüüjate legendaarne "üks omanik, kirikuõpetja kes ainult suvel käis vahest piima ostmas" ja ülejäänud aja graažis autot putitas ja regulaarselt hooldas ei juhtu oma sugulane olema.

arvesta et vana auto müügiplaane tehes loobub müüja üldjuhul igasugusest hooldusest, mis just tõesti otseselt hädavajalik pole, pealegi on auto ikkagi 15 aastat vana ja teadupärast mis liigub see kulub!

seega oleks soovitav jätta varu ikka vähemalt rihmavahetuse ja õlide/filtrite jagu. Sillad võid lasta üle vaadata - näiteks jüri ARK punktis on silla kontroll 50EEKu sild ja öeldakse sulle üldjoontes ära kuidas sillad ennast tunnevad.

ilma spetsialistida autoost on nii vana auto puhul enda raha peale kuri olemine igatahes. Vähemalt saad alla tingida selliste asjade pealt mis kohe vahetamist tahavad.

hakkavad sul järjest minema kõik ülal juba loetletud asjad, igasugu sillajupid, puksid jne.


lukas - 17.06.06 08:08

Minu esimesed sõidud audiga, mis polnud veel päris enda oma vaid vanema venna oma oli ka 1990 aasta b3 1,8 monopritse 66 kw. Üllatavalt öko oli see pill (ca 7l/100 le) võrreldes oma esimese audiga mis oli b4 66 kw 2,0 (9 l/100 le) Varosade peale jätkub esmase hoolduse peale suht väikesest summast, mille äkki paps või mamps välja köhib :D
mõned näited:
hammasrihma komplekt koos rullikuga 370.-
õõthoovapuksid 4 tk ca 60.- tk
3,5 L õli ca 350.-
õlifilter 60.-
ülejäänud vahetad tasapisi.

ainus suurem risk on selle masina juures lihtsalt kulunud mootor kus ei piisa enam klapisäärte ja klapisääretihendite vahetusest. Veermik on ikka sigaodav. Eestis sõinud auto saad ehk lihtsalt odavamalt kätte kuid korralikku leida on vist väga keeruline.


Audiamus - 17.06.06 11:51

Ma ei ole kindel, kuid pakun, et sigar alates `88 aasta selle raha eest motoga 2,3 R5 on 1) töökindlam 2) suurem mugavam 3) uuem armatuur on ka ilusam kui B3. Aga noh eks igaüks ise teab


Etsike - 17.06.06 15:36

Kui nüüd selle sigari jutu üle mõelda ja sigareid vaadata siis ega neis midagi väga tõsiselt vastu ei hakka, lihtsalt "vanad" näevad välja. Kui nüüd auto24 kah kõrvale sirvida siis võib tõdeda, et 25000 eest võib vaat, et kaks sigarit osta. Ostes ühe korralikuma jääb veel kenasti kopikat üle kah lisakulude jaoks. Sigari pakiruum on kah hea suur, omad kogemused selles sõitmisega :P Ja B3 puhul jäi kah just selle väike pakiruum ja kitsas tagaiste silma, eelistan ikka ruumikust ja mugavust rohkem kui välimust.
Head nõuanded.;)

Eks ma kolmapäevast saadik olen Tartus ja vaatan ja katsun sealsetel platsidel neid mõlemaid.


jaspa - 17.06.06 21:11

Arvan, et 25 000 eek-i eest ei saa sa kindlasti kahte sigarit. Selle raha eest võid aga ei pruugi saada korraliku isendi. Need ( 88-90 aasta) sigarid mis maksavad alla 20 000 -de tahavad kindlasti putitamist. Kuna see mees kelle sigar on korras teab mida see auto väärt on ja odavalt temast ei loobu. Endalgi üks hetkel pakkuda, info U2U.


ferdinand - 18.06.06 21:03

25K on täiesti piisav summa, et selle eest võiks leida väga heas korras b3 või c3, mõlema keretüübi sõitvate isendite hinnad algavad kusagil 5K kandist. Teine võimalus on osta 10K eest mitte väga heas korras masin ja kulutada 15K remondile. Kolmas võimalus on osta 25K eest ront. Kõik sõltub sellest kuidas ja kui kaua valida.;)


Audiamus - 18.06.06 21:20

Tõmbasin sigari teema ülesse, kuna ise sõidan sellisega ja kuna hindan ruumikust, siis on see tõesti hea masin ja mootori poolest ka norm minekuga. Ja jutud sellest autost on päris head. Jah ta on tõesti oma aasta kohta veidi arhailise välimusega noore kuti jaoks, kes esimest autot tahab, aga siin on tõesti sinu isiklikud eelistused, mis rolli mängivad. Mul on Avant ja mulle tõesti Avant meeldib sigarist enim, kuna tal selline äge tagaklaasi kaldenurk nagu kupeel. Muudab asja sportlikuks. Kui veidi nuputada, siis saab velgede ja ka muu nõksu abil päris nägusa isendi. 25 000 eest saad ühe normaalse 89 a. sigari ma pakun. Aga B3 kere on tõesti siledam, kuid mu arust on ta liiga selline... tavaline.


keskyla - 18.06.06 21:39

u pool aastat tagasi sain ise õnnelukuks audi omanikuks ;)

Autoks siis 80 1,8 s 88 väljalsae.

Tänase seisuga peale bensukulu ei ole midagi suuremat kulu olnud. Peale ostu vahetasin filtrid ja sõidan siiani normaalselt :)

Vahepeal oli mure bensukuluga (ca 14 linnasõidus) aga uued küünlad ja süüte reguleerimine ja nüüd asi normis (linn ca 8 ja mnt 6) :)

Mugavusega igati rahul ja selle raha eest on masinat küll ;)

maksin siis koos ARK kuludega umbe 21 000

Kui viitsiks natuke vahatamise peale kulutada oleks vast väljanägemine nagu uus

Kokkuvõttes ostukulu ei olnud midagi kosmilist ja hoolduskulud auto vanuse kohta nullilähedased :D


Tegelane5 - 18.06.06 22:14

Kui ökot b3 otsid siis soovitaks vaadata ka 1,6 se bensuka poole. Küttekulu poolest peaks u 7 l sajale hakkama saama (kui algaja lubatud kiirusega sõidad) keskmiseks. Kuigi 1,6 lahja võitu muidugi. Soodne ülevalpidamine ainult siis kui ise või mõni hea tuttav on nõus juppe vahetama, vana auto juba juppe ikka läheb. Hea see et nad on odavad. Monte jutt õige. Ostma minnes võta mõni tuttav kaasa kes ise audit omanud on. 2,3 l sigar vist algaja jaoks natuke suur auto vga öko ka pole. Nii vanal autol pritsung võib ka üllatusi valmistada. Kuid seeeest on ruumi ja pagasnik on ka ikka pagasnik.


inferno2 - 20.11.07 22:29

Soetasin b3 1.9E (bensiin), ja küttekulu on maantel mõnusalt 7l ringis :) Linnas tuleb kuskil 9l , minuarust vägagi öko :)
Ja üllatavalt vastupidav ja lollikindel on auto.


undu - 21.11.07 09:55

Ülalpidamis kulud B3 ja C3 suht samad, kütuskulu sõltub siiski nii vana autol paljuski mootori tervisest, loomulikult ka juhist, mina pole elu sees saanud nii vähese kütusekuluga hakkama kui suvalisest foorumist lugeda võib :P
Aga Sigari poole kallutaks minu poolehoidu sigarite täistsingitud kere (alates 87 vist), B3 kerega 80 vist nii põhjalikult ei tsingitud, 90 oli tsingitud


heihei - 21.11.07 10:31

jah b3 siis kui nii voi naa kunagi läheb see vahetusse. aga endal b4 ja arvata 5 aasta pärast uuesti sama auto plaanis osta . ja koige raskem jah on head autot leida.mul önneks hea tuttavloodan,et tal siis pakkuda on. ja auto pigem tarbeese veel mullu. sõidu rõõmud surun alla ja ei ihka veel vöimsamat mootorit,sest rahakott ka mitte koige raskem.muideks b3 osad tsipa odavamad kui b4 omad.aga kas tundub mulle voi ongi see nii,et nagu need b4 osad rohkem täiuslikumad,noh rohkem vaeva nähtud töökindluse edasiarendamise nimel.


inferno2 - 21.11.07 13:29

Ühe Sõbra b4 laguneb nii mis kole, iga kuu-kahe vähemalt pool palgast laob auto alla (palk jääb 4 kohaliseks).
Mina vuran oma b3-ega ja kriitiliselt midagi vahetust ei taha. Profülaktika mõttes olen üht-teis vahetanud-sättinud.
Ühel sõbral on ka 88a b3, mootor käib ilusti ja käivitub iga ilmaga, ainult õli sööb tal see moto, valab aga juurde ja vurab edasi :), ühe aasta jooksul vahetanud ainult tagumised piduri klotsid mis talvel vatti said :D

Eks see oleneb jah millise auto otsa sattud. Mina ostsin oma b3-e suht lambist, läksin kohale käisin 2 tiiru ümber auto, tegin proovisõitu, ja ostsin ära. Vedas tookord :)

Ise püüdlen audi coupe quattro poole või siis b4 quattro :)


audi2.3e - 21.11.07 18:15

Ise ka soovitaks korralikku sigari(hea mugav suur masin)või couped (stiilne ja hind ei kuku eriti kui quattro)


tiigrr - 25.11.07 11:52

sai ka üle 5a tagasi sünnipäevaks endale muretsetud b3 80 1,6TD ja ei ole pidanud küll kurtma, ökonoomne, remondiks kulunud ka arukalt ja erksust sel mootoril ka jätkub...
kuigi vaatan nüüd juba nooremate isendite suunas, võin enda isendit ainult kiita :)


vreps - 25.11.07 18:38

Tsitaat:
Algselt postitas: undu
Ülalpidamis kulud B3 ja C3 suht samad, kütuskulu sõltub siiski nii vana autol paljuski mootori tervisest, loomulikult ka juhist, mina pole elu sees saanud nii vähese kütusekuluga hakkama kui suvalisest foorumist lugeda võib :P
Aga Sigari poole kallutaks minu poolehoidu sigarite täistsingitud kere (alates 87 vist), B3 kerega 80 vist nii põhjalikult ei tsingitud, 90 oli tsingitud
Sigar ja B3 80 on tootmise algusest peale täis tsink kerega. Pidada on neid mõlemaid odav ja enamik rem ja hooldustöid on võimalik ise ära teha, kui just päris rondi otsa ei satu.


salukas8 - 20.01.08 13:53

minu esimeseks autoks oli b3 1,8 66kW! Olin sellega rahul ei lagunenud ta eriti ja kütet võttis ka vähe. Aga kui sa ikka ruumikust autosse tahad siis ka minu soovitus oleks sulle ikkagi sigar.
edu ;)


v2llo8 - 23.01.08 16:53

80 on hea auto minulgi olemas ja ka myygis kui huvi on võta yhendust


v2llo8 - 23.01.08 16:53

80 on hea auto minulgi olemas ja ka myygis kui huvi on võta yhendust


lukas - 23.01.08 17:28

keegi on jälle surnukuuris käinud.

Sõbrad, see teema algatati ju 2006 suvel, äkki on teemaalgataja juba auto leidnud. ;)


RaidoB4 - 04.02.08 15:29

äkki keegi tahab veel sellist autot osta siis saab siit lugeda.

endal b4 ja igati rahul. sain auto väga heas korras. eks väiksemat nokitsemist on ikka ette tulnud aga üldiselt vähe. kõige rohkem on kulunud aega vist õli vahetustele. korra kvartalis tavaliselt.


tryku - 12.02.08 17:11

Mina kusjuures ei soovitaks eriti. Kui siis ainult monopritsungit.
Nüüd ilmselt kõik audifanatid tümitavad mind, kuid ausalt öeldes ei ole see mehaaniline sissepritse eriti töökindel ning valdaval enamusel audidel on sellega probleeme.
Mina näiteks ei julge enam mehaanilise pritsega audit osta. Siin foorumiski on peamine mure see, et vanemad audid ei tööta korralikult.


RaidoB4 - 13.02.08 00:45

Tsitaat:
Algselt postitas: tryku
Mina kusjuures ei soovitaks eriti. Kui siis ainult monopritsungit.
Nüüd ilmselt kõik audifanatid tümitavad mind, kuid ausalt öeldes ei ole see mehaaniline sissepritse eriti töökindel ning valdaval enamusel audidel on sellega probleeme.
Mina näiteks ei julge enam mehaanilise pritsega audit osta. Siin foorumiski on peamine mure see, et vanemad audid ei tööta korralikult.


Kas vanemad mersud töötvad korralikult? Iga asi vananeb ja mida vanem ta on, seda kehvemini töötab


tryku - 13.02.08 12:52

No järelikult on mersudel see tehnoloogia paremini õnnestunud. Lihtsalt vanemate audide juures ei ole see enam kuskilt otsast töökindel.


Big - 13.02.08 13:32

Tsitaat:
Algselt postitas: tryku
No järelikult on mersudel see tehnoloogia paremini õnnestunud. Lihtsalt vanemate audide juures ei ole see enam kuskilt otsast töökindel.


tryku, kui sinul oli pritsega probleeme, ei tähenda see seda, et kõigil on.
Mul on 4 sigarit olnud ja ühegagi pole probleeme esinenud.
Mina nimetaks neid 2.1 2.2 ja 2.3 pommikindlateks mootoriteks.


MartinCS - 13.02.08 14:47

Tsitaat:
Algselt postitas: tryku
No järelikult on mersudel see tehnoloogia paremini õnnestunud. Lihtsalt vanemate audide juures ei ole see enam kuskilt otsast töökindel.

OT
..minuteada vähemalt osadel mersudel on sama pritse põmst. see k(e)-jetronic vms.


tryku - 13.02.08 16:50

No kui see Audi pritse nii pommikindel oleks, siis miks on tehnilise teema all iga teine teema selle kohta, kuidas mehaaniline pritsung ei tööta.
Kunagi oli tõesti hea, kuid nüüd hakkab nende aeg mööda saama ning neid pooltöötavaid masinaid on terve hunnik.


Rain573 - 13.02.08 17:00

Tegelikult ei ole olemas Mersu ega Audi pritset! See pritse on Bosch-i valmistatud! Ja sisuliselt on need samasugused!


RaidoB4 - 14.02.08 15:58

Tsitaat:
Algselt postitas: tryku
Mina näiteks ei julge enam mehaanilise pritsega audit osta. Siin foorumiski on peamine mure see, et vanemad audid ei tööta korralikult.


Aga mingit muud marki mehhaanilise pirtsega julged osta? Mul jääb seda lugedes selline mulje, et just ja ainult Audidel on see probleem, teistel mitte.


karl890 - 23.02.08 12:58

endal praegu 80 1990a. b3 ja olen sellega küll rahule jäänud :p mingeid suuri probleme pole olnud kuigi võiks suurem olla :D kui tahad võin sulle enda oma pakkuda :D

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=49959


p2kkm2nn - 17.04.08 20:53

Tere tere,

ei hakanud uut teemat tegema, kuna mure analoogne.

Uurin ka vaikselt, mida esimeseks autoks hankida. Raha on tõenäoliselt natuke rohkem käes, nii 40-50 kilo. Ja mõttes B4.

Aga küsimus on, et millist mootorit vaadata ning kuidas on lood automaatkastidega? Kas 2.3 ja automaat oleks millegi poolest halb kombinatsioon? Kuidas on mineku ja kütusekulu suhe ning kas tomaat seda väga palju ei nüsi?

Tänud ette!


Rain573 - 18.04.08 07:21

Tsitaat:
Algselt postitas: p2kkm2nn
Tere tere,

ei hakanud uut teemat tegema, kuna mure analoogne.

Uurin ka vaikselt, mida esimeseks autoks hankida. Raha on tõenäoliselt natuke rohkem käes, nii 40-50 kilo. Ja mõttes B4.

Aga küsimus on, et millist mootorit vaadata ning kuidas on lood automaatkastidega? Kas 2.3 ja automaat oleks millegi poolest halb kombinatsioon? Kuidas on mineku ja kütusekulu suhe ning kas tomaat seda väga palju ei nüsi?

Tänud ette!


Pakun Sulle oma autot! Hind 35000.-


p2kkm2nn - 18.04.08 11:10

tänan, aga see reaalne ost toimuks ilmselt suve keskel- sügise alguses. praegu kuulan maad.


HTafka - 22.04.08 08:57

Tsitaat:
Algselt postitas: p2kkm2nn
Tere tere,

ei hakanud uut teemat tegema, kuna mure analoogne.

Uurin ka vaikselt, mida esimeseks autoks hankida. Raha on tõenäoliselt natuke rohkem käes, nii 40-50 kilo. Ja mõttes B4.

Aga küsimus on, et millist mootorit vaadata ning kuidas on lood automaatkastidega? Kas 2.3 ja automaat oleks millegi poolest halb kombinatsioon? Kuidas on mineku ja kütusekulu suhe ning kas tomaat seda väga palju ei nüsi?

Tänud ette!


kõik b4 suured mootorid on head. Põhiline on, et võtad spetsialisti kaasa, kes neid konkreetseid mootoreid tunneb(eriti 2.3 puhul) muidu võid ämbrisse sattuda.


Krooniline - 22.04.08 10:13

Esimeseks autoks ikka mingi lobutik ja saan :D Egas siis muidu autot selgeks ei saa :D


throt - 10.06.08 21:46

b3 esimeseks autoks väga hea (las naine veel harjutab natuke ja siis saab äkki midagi värskemat kah). paari aastase kogemusega tundub, et autole kokku aastas üle 10k ei kulu (selle sees uued rehvid, ülevaatus, kindlustus, pisiremont). tsinkkere säästab palju kulutusi viimistlusele ja kergemate plekimõlkimiste korral saab suht lihtsalt ja odavalt "uusi" detaile.


neoman - 20.08.08 17:07

Tsitaat:
Algselt postitas: HTafka
Tsitaat:
Algselt postitas: p2kkm2nn
Tere tere,

ei hakanud uut teemat tegema, kuna mure analoogne.

Uurin ka vaikselt, mida esimeseks autoks hankida. Raha on tõenäoliselt natuke rohkem käes, nii 40-50 kilo. Ja mõttes B4.

Aga küsimus on, et millist mootorit vaadata ning kuidas on lood automaatkastidega? Kas 2.3 ja automaat oleks millegi poolest halb kombinatsioon? Kuidas on mineku ja kütusekulu suhe ning kas tomaat seda väga palju ei nüsi?

Tänud ette!


kõik b4 suured mootorid on head. Põhiline on, et võtad spetsialisti kaasa, kes neid konkreetseid mootoreid tunneb(eriti 2.3 puhul) muidu võid ämbrisse sattuda.


Endal ka käivad esimese auto otsingud. Ise autodest suurt midagi ei jaga ja sellepärast küsingi kust saaks nö spetsialisti kaasa kutsuda ,et auto ülevaadata. Kas siin foorumis ka selliseid abivalmis inimesi leidub. Tänud


tarmo - 20.08.08 17:16

Alustuseks võiks mainida ka seda, et mis piirkonnas sa seda abivalmis spetsialisti soovid. Ma arvan, et pealinna abivalmis klubiline Võrru autot vaatama tulema ei hakka.


neoman - 20.08.08 19:35

Unustasin mainida jah , ise Tallinnast


ööbic - 20.08.08 20:07

Tsitaat:
Algselt postitas: p2kkm2nn
Tere tere,

ei hakanud uut teemat tegema, kuna mure analoogne.

Uurin ka vaikselt, mida esimeseks autoks hankida. Raha on tõenäoliselt natuke rohkem käes, nii 40-50 kilo. Ja mõttes B4.

Aga küsimus on, et millist mootorit vaadata ning kuidas on lood automaatkastidega? Kas 2.3 ja automaat oleks millegi poolest halb kombinatsioon? Kuidas on mineku ja kütusekulu suhe ning kas tomaat seda väga palju ei nüsi?

Tänud ette!
oman 2,3 mootoriga aut. kastiga 92 a. b4ja. eks ta kütet vähe röövib aga muidu astub minna küll. väike, vaikne ja mõnus. jupid pole teab mis kallid (radika eest küsivad küll liiga palju;) ) ise olen täiesti rahul.


Harry_R - 22.08.08 21:27

Tsitaat:
Algselt postitas: ööbic
Tsitaat:
Algselt postitas: p2kkm2nn
Tere tere,

ei hakanud uut teemat tegema, kuna mure analoogne.

Uurin ka vaikselt, mida esimeseks autoks hankida. Raha on tõenäoliselt natuke rohkem käes, nii 40-50 kilo. Ja mõttes B4.

Aga küsimus on, et millist mootorit vaadata ning kuidas on lood automaatkastidega? Kas 2.3 ja automaat oleks millegi poolest halb kombinatsioon? Kuidas on mineku ja kütusekulu suhe ning kas tomaat seda väga palju ei nüsi?

Tänud ette!
oman 2,3 mootoriga aut. kastiga 92 a. b4ja. eks ta kütet vähe röövib aga muidu astub minna küll. väike, vaikne ja mõnus. jupid pole teab mis kallid (radika eest küsivad küll liiga palju;) ) ise olen täiesti rahul.


ei tea,mul eelmine Audi oli 2.3 98 kw aut.kastiga 90 aasta coupe ja see küll ei liikunud mingi erilise edasi astumisega.Mootor sai veel suurema remondi,seega päris kohvi ta vist ei olnud
.Peale seda autot,ma automaatkaste väikse mootoriga auto juurde ei ostaks,st. näiteks 4.2 ta sobib,vahepealseid ei oska kommenteerida.


monte - 28.08.08 18:54

mul oli esimene auto b4 avant 66kw, miski 94 aasta vist. Mootor oli lahjavõitide, see-eest muud sitta pole küll midagi öelda.

kütusekulu - trassil 8-9 linnas 10-11

varosad - odavad, remont samuti.

põhilised remondid, sillajupid, eelkõige puksid, nii esimesed kui tagumised, ikka iga aasta - samas kohalikke teeolusid arvestades ei ole see mingi üllatus, pealegi rahaliselt mitte kuigi kallis.

sai ikka remonditud siitsealt, samas kahe aasta keskmine hoolduskulu (remont, (NB!)PLUSS regulaarne hooldus,õlid, küünlad, fiktrid) tuli keskmisena mingi 1000 krooni kuu kohta.

ainuke miinus arvan ma, auto ise on ikka tänaseks päevaks nii vana kui vana ja kõigil liikvelolevatel isenditel hakkab mingi loogiline amortisatsioonilagi vastu tulema, läbisõidud kusagile 500k kanti ja enam jne (ja ma ei taha kuulda, et pole keritud :D).

aga üldiselt - thumbs-up, odav pidada ja esimeseks autoks minu arvates igati ok. valik.


monte - 28.08.08 18:57

Tsitaat:
Algselt postitas: monte
mul oli esimene auto b4 avant 66kw, miski 94 aasta vist. Mootor oli lahjavõitide, see-eest muud sitta pole küll midagi öelda.

kütusekulu - trassil 8-9 linnas 10-11

varosad - odavad, remont samuti.

põhilised remondid, sillajupid, eelkõige puksid, nii esimesed kui tagumised, ikka iga aasta - samas kohalikke teeolusid arvestades ei ole see mingi üllatus, pealegi rahaliselt mitte kuigi kallis.

sai ikka remonditud siitsealt, samas kahe aasta keskmine hoolduskulu (remont, (NB!)PLUSS regulaarne hooldus,õlid, küünlad, fiktrid) tuli keskmisena mingi 1000 krooni kuu kohta.

ainuke miinus arvan ma, auto ise on ikka tänaseks päevaks nii vana kui vana ja kõigil liikvelolevatel isenditel hakkab mingi loogiline amortisatsioonilagi vastu tulema, läbisõidud kusagile 500k kanti ja enam jne (ja ma ei taha kuulda, et pole keritud :D).

aga üldiselt - thumbs-up, odav pidada ja esimeseks autoks minu arvates igati ok. valik.


unustasin lisada, selle igakuise 1000 eek keskmise hulgas oli ka üks tutikas nord-frostide ring.


Leiutaja - 28.08.08 19:49

mul b4 väga hea väheke nokitsemist vajab kuna tudengielu pole võimaldanud igakuiselt nokitseda aga nüüd on nokitsemiseks pihta läinud tagumised amordid ja pidurikettad ja klotsid vahetatud õli vahetanud koguaeg regulaarselt, tasub osta küll ja kui sa ostad b4 osta 2,0 85 kw mul on ja kiidusõnad. soovitan osta 20000.- ja pane kohe 5000.- alla ja sul supermasin ja kui otsida saad 20 tuhhiga korraliku b4 ja 5000.- alla panna kohe ostes pole palju igaks juhuks rihm ja rullik ja kui vaja siis veermiku ja auto on sul super ja peab vastu küll


noltsik - 01.09.08 11:24

Mul ka plaanis audi soetada praegult silmapiiril Audi 80 b4 1993 aasta avant 2.0 66kw mida sellise auto ostu puhul simas pidada ja mida vaadata? hinnaks küsiti 22 000 .


martint - 01.09.08 11:27

noh see 66kw ei ole minuarust kõige mõtekam varjant, kuna see karburaator mootor, sõber ostis kah sellise ja kütust neelab hoolega rohkem kui minu 2,3 mootor ja minekupoolest jääb ika väga alla...


noltsik - 01.09.08 11:34

Kas mitte ei ole ta elektrooniline monopritse? Puhta tõulistel karburaatoritel peaks olema ikka toores ka kuid selle see puudub?


martint - 01.09.08 12:05

No Tollel audil ei ole monopritse... aga no ma ka pole minig tark sellekohapealt... aga jah.. minuarust jääb 2,0-ile 66kw natuke väheks...
Aga kasutan võimalust kohe ära ja küsin ega audi 90 huvitatud ei ole?;)


noltsik - 01.09.08 12:19

Tsitaat:
Algselt postitas: martint
No Tollel audil ei ole monopritse... aga no ma ka pole minig tark sellekohapealt... aga jah.. minuarust jääb 2,0-ile 66kw natuke väheks...
Aga kasutan võimalust kohe ära ja küsin ega audi 90 huvitatud ei ole?;)

Ei tahagi just eriti suure mootoriga masinat just selles suhtes et kindlustus läheb suht kirvex. selle pärast nagu vaatangi esmalt kw poolest sutsu uimasemat masinat. Aga ikkagi mida selliste audi ostmistel esmalt vaadata ja üle kontrollida mis on tüüp vead jne?


martint - 01.09.08 12:30

no mul on ta aarvel 2,0 mootoriga 85 kw;)
et ei ole eriti hullu...
aga no ei oskagi midagi öelda mida vaadata... poolteljed ja asjad kontrolli ika ära ja põhja alla roni.. No mootor lase minekuga ikka tooreks.. :D


Tõnts - 19.09.08 01:13

Tsitaat:
Algselt postitas: noltsik
Tsitaat:
Algselt postitas: martint
No Tollel audil ei ole monopritse... aga no ma ka pole minig tark sellekohapealt... aga jah.. minuarust jääb 2,0-ile 66kw natuke väheks...
Aga kasutan võimalust kohe ära ja küsin ega audi 90 huvitatud ei ole?;)

Ei tahagi just eriti suure mootoriga masinat just selles suhtes et kindlustus läheb suht kirvex. selle pärast nagu vaatangi esmalt kw poolest sutsu uimasemat masinat. Aga ikkagi mida selliste audi ostmistel esmalt vaadata ja üle kontrollida mis on tüüp vead jne?

Vana nn õige 2.0 oli ikke 85 kw mitte 66 kw - üritati teha ökomat kui vana aga kukkus välja sitasti (vana 85 kw võtab keskmiselt 7,5-8 aga uus 66 kw u 9l/100km). Ja kui valida sis ikke täispritse mitte mingi karburaator või monopritse. Jääb tulevikus rohkem raha ja närve alles.


Tõnts - 19.09.08 01:22

Tsitaat:
Algselt postitas: Tõnts
Tsitaat:
Algselt postitas: noltsik
Tsitaat:
Algselt postitas: martint
No Tollel audil ei ole monopritse... aga no ma ka pole minig tark sellekohapealt... aga jah.. minuarust jääb 2,0-ile 66kw natuke väheks...
Aga kasutan võimalust kohe ära ja küsin ega audi 90 huvitatud ei ole?;)

Ei tahagi just eriti suure mootoriga masinat just selles suhtes et kindlustus läheb suht kirvex. selle pärast nagu vaatangi esmalt kw poolest sutsu uimasemat masinat. Aga ikkagi mida selliste audi ostmistel esmalt vaadata ja üle kontrollida mis on tüüp vead jne?

Vana nn õige 2.0 oli ikke 85 kw mitte 66 kw - üritati teha ökomat kui vana aga kukkus välja sitasti (vana 85 kw võtab keskmiselt 7,5-8 aga uus 66 kw u 9l/100km). Ja kui valida sis ikke täispritse mitte mingi karburaator või monopritse. Jää
b tulevikus rohkem raha ja närve alles.

Ja ehedaks näiteks - tõime sõbraga 2 aastat tagasi saksast 2 audit. Mina 90 2.3 E ja tema B4 2.0 66 kw. tema on tänaseni selle audi pritse alla matnud mõnusad tuhanded (nimetab seda juba 100000 eegu autoks) aga minu 90 täispritsega liigub siiani (suurimad investeeringud on olnud küünlajuhtmed, jagaja, rootor, küünlad ja korra diagnosti. kokku max 3000 eeku. Niiet kui valid autot sis ainult täispritsega (2.0 E 85 kw, 2.3 E 98-101kw ja edasi turboversioonid)


Kuits - 19.10.08 12:24

paluks ka abi.nimelt vaja vanematele söidukit soetada ja silma jäi a80.
audi 80
(tema poolne piir,et kuni 15 kilo ja 4 ust-samas suht pisikese vöimsusega)
siit küsimus,et mida antud mootori puhul kontrollida jne.
ennast hirmutab tiba too küttesüsteem(ei tea küll,et miks)
veermiku kontrolliga arvan,et saab kuidagi hakkama,niisamuti ka ülejäänuga-tegu ikkagi ju vanema isendiga:P
(ehk keegi klubilisest rapla kandis teab/oskab antud massinast midagi poetada)

tänud info eest.


Tõnts - 20.10.08 01:21

Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
paluks ka abi.nimelt vaja vanematele söidukit soetada ja silma jäi a80.
audi 80
(tema poolne piir,et kuni 15 kilo ja 4 ust-samas suht pisikese vöimsusega)
siit küsimus,et mida antud mootori puhul kontrollida jne.
ennast hirmutab tiba too küttesüsteem(ei tea küll,et miks)
veermiku kontrolliga arvan,et saab kuidagi hakkama,niisamuti ka ülejäänuga-tegu ikkagi ju vanema isendiga:P
(ehk keegi klubilisest rapla kandis teab/oskab antud massinast midagi poetada)

tänud info eest.

Pildi järgi tundub olema kas 1.8 või 2.0 täispritse.
Pritse kohapealt väga kindel auto, mootorist soovitan kontrollida kindlapeale tosooli, kas on õline või mitte. Selle moto puhul on õline tosool märk lõppevast plokikaane tihendist. Mu vennal oli 2.0 85 kw ja tema vahetas 6 aasta jooksul 2 korda plokikaanetihendit - lihtsalt väsis ära. Ja enne vahetust u 2 kuud läks tosool õliseks (mustaks). Muidu väga töökindel ja öko audi. 10 K eest paistab pildil väga korralik, iseasi mis moto teeb.Tühikäigul töötava mootoriga keera õlikork (see kust õli sisse valatakse) maha, kui mootor korraks häält muudab (nagu tahaks välja surra) või välja sureb sis on motos kõvasti veel potensiaali ja peaks olema hea diil. Muidugi vaata ka nt oli värvi (ega äkki hall pole, sis on tosool sees ja plokikaane remont ootamas). Ja ka seda et tühikäigul pöörded ei kõiguks, kui sis nati u 100 pööret. Ja et mootor ei oleks õline, immitseda võib klapikaane kambri tihendi vahelt (see pole hull asi).
Rohkem ei oska hetkel soovitada!


B480 - 24.11.08 18:50

Millise hinnaga tasub üldse ühte normaalselt Audi 80 (B4) vaatama hakata?

Kas on mingi alampiir, kusmaalt võiks vaatama hakata?
Kas 20000 või 25000 eest saab normaalse auto mida kohe remontima ei pea hakkama?

Tean, et peale auto ostu võiks teatud summa üle jääda n.ö üllatuste tarbeks. Üldiselt mulle pakub huvi just Audi 80 (B4).
Kindlasti sedaan ning kindlasti manuaalkastiga.

2.0 66kW pidi mõttetu olema igas mõttes. Normaalsed pidid olema juba 2.0 83, 85kw jne.

Olen omanud kolme 3 seeria BMW'd ja enam-vähem nüüd selge, mis ja kuidas osta, aga vot Audidest tean vähe.
Just B4-ja tahaks omastada.


Tööl paarimees mul rääkis, et teatud aastakäigu Audidel pidi olema esisillas mingid detailid (aluminiiniumist?), mis ruttu läbi lähevad.


Vastab see tõele?


martinito - 24.11.08 19:00

Tsitaat:
Algselt postitas: B480
Kas on mingi alampiir, kusmaalt võiks vaatama hakata?
Kas 20000 või 25000 eest saab normaalse auto mida kohe remontima ei pea hakkama?

Tean, et peale auto ostu võiks teatud summa üle jääda n.ö üllatuste tarbeks. Üldiselt mulle pakub huvi just Audi 80 (B4).
Kindlasti sedaan ning kindlasti manuaalkastiga.


Kõik ikka oleneb eelmisest omanikust, müügi kohast jne. lõuna pool saad kindlasti sama hinna eest korralikuma auto, kui näiteks Tallinnas.


Tõnts - 25.11.08 20:21

Tsitaat:
Algselt postitas: B480
Millise hinnaga tasub üldse ühte normaalselt Audi 80 (B4) vaatama hakata?

Kas on mingi alampiir, kusmaalt võiks vaatama hakata?
Kas 20000 või 25000 eest saab normaalse auto mida kohe remontima ei pea hakkama?

Tean, et peale auto ostu võiks teatud summa üle jääda n.ö üllatuste tarbeks. Üldiselt mulle pakub huvi just Audi 80 (B4).
Kindlasti sedaan ning kindlasti manuaalkastiga.

2.0 66kW pidi mõttetu olema igas mõttes. Normaalsed pidid olema juba 2.0 83, 85kw jne.

Olen omanud kolme 3 seeria BMW'd ja enam-vähem nüüd selge, mis ja kuidas osta, aga vot Audidest tean vähe.
Just B4-ja tahaks omastada.


Tööl paarimees mul rääkis, et teatud aastakäigu Audidel pidi olema esisillas mingid detailid (aluminiiniumist?), mis ruttu läbi lähevad.


Vastab see tõele?

Minu teada pole B4-l esisillas midagi alumiiniumist.
B4-l lähevad läbi suhteliselt ruttu ja vale paigalduse peale ainult kiigepuksid, aga need pole ka kallid - u 60 eeku tk.
Soovitan enne ostmist käia ostetava autoga ülevaatuspunktis kontrollis - maksad küll mõnisada krooni lisaks, aga tulevikus väldid üllatusi. Ja kui auto meeldib sis avastatud vigade arvelt saab hinda alla kaubelda ;)...


Gutta - 21.12.08 16:36

Aga kui osta 1.6 kas sellel minek kehvaks ei jää? ( b3'me mõtlen )


hunt_1 - 21.12.08 16:48

Tsitaat:
Algselt postitas: Gutta
Aga kui osta 1.6 kas sellel minek kehvaks ei jää? ( b3'me mõtlen )

Pead rohkem pedaali vajutama!
Nii vanal autol pead vaatama, et kuusakoski ei kutsuks.
0-100 viimane asi mida uurida.
Kõvatamiseks selline leht(acceleratie 0-100 km/u):
http://www.autoweek.nl/autovergelijker.php?merk=Audi&jaar=0&cache=no


CORRADOg60 - 05.01.09 14:57

Ennastki hakanud huvitama Audi 80 või 90 soetamine. Vaja naisele lähikuudel osta suhteliselt töökindel ja mitte eriti roosteussi armastav sõiduriist(siinkohal tervitaks neid mehi kes teedele lasevad usinalt soola puistata :mad: ). Vanale VW on uss külge hakanud ja ilma keretöödeta seda liiklusse varsti enam ei saada.
Kuna hetkel läheb raha mujalegi vaja, siis uuemaid masinaid praegu ei vaataks.
Isiklikult kaaluks ka C3 100 ostu, aga neid on korralikuna leida vist suht raske, samuti on 100 eeldatavalt suurema januga.
Enamuse ajast seal nagunii üle 2 inimese ei istu ja suurema veo jaoks olemas kaubik+ käru.
Masin saab aastas läbisõitu ca 30 000 vähemalt.
Seoses sellega tekkinud mõned küsimused.
Kumma poole tasuks rohkem vaadata- kas B3 või B4, kui autole kulutada tahaks ca 25000 +/- 5000 kr?
Kuivõrd mõttekas oleks sellises vanuse/hinnaklassis diislite poole piiluda?
Kas kooslus algaja juht - talvised teed- vana Quattro on pigem hea/halb?
Või tasuks vaadata hoopis veel odavamate masinate poole, millel kere hea, ja siis sellele kohe algul suurema summa eest korralik remont teha? Remondiga (kui välja arvata keretööd ja sillastend) peaks ikka vast ise hakkama saama, nii et sellele otseselt raha ei kulu...
Vastajaile tänud ette!


Tõnts - 05.01.09 18:48

Nu 25 k eest saab juba korraliku isendi ja b4-ja. Aga alati on müügis nii korralikke kui ka ronte ühesuguste hindadega. Kõige lihtsam on ikkagi käia kuskil spetsialistide juures, kas mõnes ülevaatuspunktis ja investeerida see 300 eeku kontrolli eest, või kui tlnas oled sis pöördu Audihoolduse poole. Ja mina soovitaks just algajale juhile quattrot, sest siis jäävad ära need suurte lumemölludega kinnijäämised ja liikluses ukerdamised, väiksemasse kraavi sõites ronid ka ise välja:D. Muresid vähem endal:cool: b3 või b4 2.0 q on piisavalt ökonoomne ja mootoril on linnaliikluseks piisavalt jõudu. B3 quattro saab mingi 15-20k -ga kätte. niiet raha jääb ülegi:D
Edu auto otsimisel.


nug8 - 01.03.09 23:24

Tsitaat:
Algselt postitas: B480

2.0 66kW pidi mõttetu olema igas mõttes.


Äkki seletust ka, ennast huvitab kohe väga!


Zoig - 01.03.09 23:46

Tsitaat:
Algselt postitas: nug8
Tsitaat:
Algselt postitas: B480

2.0 66kW pidi mõttetu olema igas mõttes.


Äkki seletust ka, ennast huvitab kohe väga!
Monopritse(66kW) vs täispritsung(85kW), sellest vast piisab


kunn9999 - 02.03.09 21:52

Kui osta siis juba natuke võimsam, vähemalt on antud võimalus möödasõiduks.


Rauntz - 02.03.09 22:22

Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: nug8
Tsitaat:
Algselt postitas: B480

2.0 66kW pidi mõttetu olema igas mõttes.


Äkki seletust ka, ennast huvitab kohe väga!
Monopritse(66kW) vs täispritsung(85kW), sellest vast piisab


Mul 66kw täispritse ja hätta ei jää.


Simps - 02.03.09 22:27

Mõni sõidab pool elu ntx. mingi kia ceed-i või nissan note-iga ning räägib ka, et jalgu ja hätta ei jää :D
Et inimesi ja soove on erinevaid. Tehke proovisõit ja kui meeldib, siis pole ju võimsamat vajagi ?!


Zoig - 02.03.09 22:55

Tsitaat:
Algselt postitas: Rauntz
Mul 66kw täispritse ja hätta ei jää.
Mu mossel 55kW, ei jää ka hätta.
Aga ütle nüüd, kuidas mosse või 1.8 täispritsung B4 2.0 mootorite võrdlusesse mahub?


Tegelane5 - 29.03.09 18:28

Tsitaat:
Algselt postitas: Gutta
Aga kui osta 1.6 kas sellel minek kehvaks ei jää? ( b3'me mõtlen )


Midagi hõisata pole jah, aga rahulikuks kulgemiseks OK.
Tartu mntl on vaja möödasõiduks 4s või 3s panna.


ats87 - 09.04.09 16:56

Oskab keegi seda autot kommenteerida ?
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id_hash=3ddefc388cdbccc628a2193c565b1d60


superior - 29.08.09 20:49

Mida tuleks kontrollida B4 ostmisel?


Kivitare - 29.08.09 20:58

Kõike;)


superior - 30.08.09 10:12

Aga mida peaks teadma 2.6 V6 110 kW mootoriga B4-st? Midagi ikka oskaksite öelda?


laurz - 30.08.09 10:18

Oskan seda öelda,et trüki OTSINGUSSE 2,6 v6 ja volaaa:D Näed isegi mis sealt tuleb:D


tanelr4 - 10.01.10 14:32

Tere! Pean juba pikemalt plaani 80 või 90 quattro osta omale, küll aga mitte esimeseks autoks, nagu teema pealkiri. Tahakski küsida, mis arvate sellest 90-st?
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=63390&page=1
http://auto.motors24.ee/vehicles/262261-Audi-90-1989.aspx?pg=0&sort=paid

Tavaline aastane läbisõit on mul ca 25-30000, "oskaja" 2-aastast märki enam kandma ei pea juba mõnda aega.
Eriti hirmutab mind see mootori pool, et keegi ei suuda seda Kesk-eestis väga korda seada, või läheb rikki pritsepea, mida kasutatult on raske korralikku leida ja uus maksab juba väga palju vms. Seda ma tean, et tagumised istmed alla ei käi ja pagass väikesevõitu, sest paak tagaistujate selja taga. Kütusekulu kohta olen leidnud postitusi alates 7,5 - 12L/100km 2,3 mootoritel, reaalselt võiks 60 liitriga ikka vähemalt 650km sõita ka saada, et nõks alla 10 võiks küll kulu jääda.

Eriti pole praegusel hetkel millegagi võrrelda seda, vaid auto24.ee-s üks valge, mis peaks juba müüdud olema...


KeveN - 10.01.10 15:46

Tegemist väga hästi säilinud audiga ikka. Mine vaata üle ja kui meeldib osta ära. Tegemist lihtsa autoga, mootor pole ka keeruline, nagu tavaline audi mootor ikka. Kindlasti vaata kuidas masin tühikäigul töötab ja kuidas edasi astub. Kui kõik tundub norm, siis pole midagi karta. Ja neid pritsepäid lammarites küllalt saada. Ei tasuks karta seda autot. Fakt on see, et kõik autod lagunevad, vana autot ei saa osta mõttega, et kõik on tip top korras.


KsenoonE - 12.03.10 00:17

Enda esimene oli ka sigar. Aastast oli tema 84.
1.8 66kw monopritsung.
Kusjuures liigutas päris kenasti seda keret, ta on suur küll aga pole eriti raske (nt e36 on raskem).
Jupid olid sigaodavad, enamus asjad on nii lihtsa ehitusega ,et saab ise vahetatud. Pagasiruum on mahedalt suur ja tagaistmel on ikka väga mõnus reisida, sest jalaruumi on mõnusalt ja saab laiata. Uus sisustus on ka päris maasikas nendel. Kindlustus oli odav, Ergos 2400 millegiga aasta s.o 200 kuus. Ainuke probleem oli juhtkangid, need kippusid vahetevahel streikima. Mõni arvab, et sigar on igav auto aga minul oli ta igati silmapaistev ja ostuhuvilised kiitsid alati välimust. ;)

Kui nüüd meelde tuletada siis üks asi oli küll häiriv - need ukselingid on tehtud eriti nõrgast materjalist.


alari - 12.04.10 12:30

Tere.

Otsin naisele esimest autot.
Keegi seda on vaatamas käinud?
http://www.auto24.ee/used/703733

Hetkel ise eemal Tallinnast.
Ise aretatud kliima asjal sees?


KsenoonE - 12.04.10 12:50

Tsitaat:
Algselt postitas: alari
Tere.

Otsin naisele esimest autot.
Keegi seda on vaatamas käinud?
http://www.auto24.ee/used/703733

Hetkel ise eemal Tallinnast.
Ise aretatud kliima asjal sees?

Tere, ei ole ise aretatud kliima. B4ld ongi selline ja osadel sadadel olen ka näinud (need võivad juba ise aretatud olla aga ei usu)

näide http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/762/auto_php-id=706762-view=40-www_auto24_ee.html


Kevadlilleke - 12.04.10 21:10

Tsitaat:
Algselt postitas: alari
Otsin naisele esimest autot.
Keegi seda on vaatamas käinud?
http://www.auto24.ee/used/703733

Hetkel ise eemal Tallinnast.
Ise aretatud kliima asjal sees?
Tegemist on järelpaigaldatud kliimaga. Vaevalt, et ise aretatud - mõnes firmas lastud peale panna pärast esimest sooja suve. B4(80), B5(A4) ja C4(100/A6) originaalkliimaseade näeb välja selline. B3(80/90), C3(100/200) või D1(V8) peale pandud originaal näeb välja selline. Coupe'l ja S2'l kohtab mõlemaid, sõltuvalt valmistusaastast, RS2-l, 80 Avant'il ja Cabriol (viimase kohta 100% kindel ei ole) on ainult esimest (uuemat) tüüpi kliimat.

Edit: Muidugi kohtab ka konditsioneeri vist kõigil ülalmainituil (V8 peal ei ole näinud), mis näeb välja selline.


B480 - 03.02.11 00:37

Pean veel foorumiga ja Audidega tutvuma, aga kas näiteks 80'l / B4'l on midagi sellist, et kui tuksi läheb, siis on remont või uus osa väga kallis ja / või lammutustest raske leida?


audi_a4_v6 - 03.02.11 07:14

Tsitaat:
Algselt postitas: B480
Pean veel foorumiga ja Audidega tutvuma, aga kas näiteks 80'l / B4'l on midagi sellist, et kui tuksi läheb, siis on remont või uus osa väga kallis ja / või lammutustest raske leida?


Pigem on need asjad mootoripõhised! Aga eks sõna väga kallis on ka suhteline, näiteks minu arust üle 700eur vist on tõesti mistahes osa puhul sellise auto juures väga kallis, kust aga jookseb sinu piir?


B480 - 03.02.11 11:19

Umbes samamoodi jookseb.
Peab vist rohkem ettevaatlik olema konkreetse auto valikul ja ostul, et mitte jama otsa sattuda ja pärast kümneid tuhandeid alla panna.
Kuidas Audi varuosade hinnad on muidu võrreldes näiteks BMW osadega?
Kui rääkida uutest osadest, mitte lammutuste juppidest.

Odavamad, kallimad, enam-vähem samal tasemel?


end3l - 03.02.11 11:26

Tsitaat:

Tegemist on järelpaigaldatud kliimaga.B4(80), B5(A4) ja C4(100/A6) originaalkliimaseade näeb välja selline. B3(80/90), C3(100/200) või D1(V8) peale pandud originaal näeb välja selline. Coupe'l ja S2'l kohtab mõlemaid, sõltuvalt valmistusaastast, RS2-l, 80 Avant'il ja Cabriol (viimase kohta 100% kindel ei ole) on ainult esimest (uuemat) tüüpi kliimat.

Edit: Muidugi kohtab ka konditsioneeri vist kõigil ülalmainituil (V8 peal ei ole näinud), mis näeb välja selline.


Info korrektsuse huvides olgu öeldud, et V8'le ei pandud konditsioneeri ning V8'l kohtab mõlemaid kliimaplokke sõltuvalt valmistusaastast.


pritval - 07.09.11 13:08

Kuna endal ka plaan osta eimene auto siis vaja abi natukene. Silma on jäänud just audi 80.
Mis sellest näiteks arvata :

http://www.auto24.ee/used/827090

Tänud!


jokerAudi - 07.09.11 13:54

Tsitaat:
Algselt postitas: pritval
Kuna endal ka plaan osta eimene auto siis vaja abi natukene. Silma on jäänud just audi 80.
Mis sellest näiteks arvata :

http://www.auto24.ee/used/827090

Tänud!



Okei...kuule, see TOYOTA on ilus ja värki, aga Audi velg ei tee temast veel Audit ;)


Aga muidu, 80 on hea auto, B3 vähemasti. Oli endal 80 B3 1.8 55kw, 1987a, 4k manuaal veel, üks esimesi, mis B3 kerega tootmisest tuli. Aga, sai see vanur ostetud Tartust Raadi turult, müüja jutu järgi 5k manuaal ja asjad jne. Korralik auto muidu oli, aga ostmise päeval oli jube tuisk ja proovisõidul ei saanud 5.käiku proovida. Hiljem Jõhvi sõites trassil selgus, et tegelikult oli 4 käiku, 5-se nupp peal ainult. 4-ne kast oli lihtsalt kõrgete pööretega maanteel. Autoga sai 3a jooksul sõidetud ca 100 000km ja erilist hoolt ei vajanud. Veermik oli lihtne ja vastupidav, kere tugev jne. Seejärel ostsin 90a B3 Audi 90 2.3 20V esiveolise, 125kw. See oli hoopis teine tera, seda nii lagunemise oskuselt, võimsuselt, minekult, mugavuselt...Pritsung muret ei teinud, küll aga lagunesid suurema mootori all esisild, elektrimuresid oli jnejnejne. Kokkuvõttes oli ikkagi tegu hea autoga.
Tuttavatel on mitmetel B4-d ja ei kurda ka nemad suuri muresid. Kõik, mis liigub, see kulub. Ökotamiseks vali diisel, bensukatest valiksin mina B3 peal 1.8 66kw (piisavalt erk ja ökonoomne) või 2.3 (seda siis Audi 90, sest 80 seda mootorit B3 kerel ei saanud) ja B4 peal kas 2.0 85kw või 2.3 98kw või midagi suuremat (2.6, 2.8) ja ikka quattro ;) Naaaatukene kallim pidada, kui esiveolist, aga see-eest sõiduomadused kuival head, märjal ja lumes lausa super. Vanakooli quattrol on ka manuaalselt lukustatav tagadiffer, millega see masin teeb lahjematele maasturitele lumes läbivuselt silmad pähe.


pritval - 07.09.11 14:17

Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: pritval
Kuna endal ka plaan osta eimene auto siis vaja abi natukene. Silma on jäänud just audi 80.
Mis sellest näiteks arvata :

http://www.auto24.ee/used/827090

Tänud!



Okei...kuule, see TOYOTA on ilus ja värki, aga Audi velg ei tee temast veel Audit ;)


Aga muidu, 80 on hea auto, B3 vähemasti. Oli endal 80 B3 1.8 55kw, 1987a, 4k manuaal veel, üks esimesi, mis B3 kerega tootmisest tuli. Aga, sai see vanur ostetud Tartust Raadi turult, müüja jutu järgi 5k manuaal ja asjad jne. Korralik auto muidu oli, aga ostmise päeval oli jube tuisk ja proovisõidul ei saanud 5.käiku proovida. Hiljem Jõhvi sõites trassil selgus, et tegelikult oli 4 käiku, 5-se nupp peal ainult. 4-ne kast oli lihtsalt kõrgete pööretega maanteel. Autoga sai 3a jooksul sõidetud ca 100 000km ja erilist hoolt ei vajanud. Veermik oli lihtne ja vastupidav, kere tugev jne. Seejärel ostsin 90a B3 Audi 90 2.3 20V esiveolise, 125kw. See oli hoopis teine tera, seda nii lagunemise oskuselt, võimsuselt, minekult, mugavuselt...Pritsung muret ei teinud, küll aga lagunesid suurema mootori all esisild, elektrimuresid oli jnejnejne. Kokkuvõttes oli ikkagi tegu hea autoga.
Tuttavatel on mitmetel B4-d ja ei kurda ka nemad suuri muresid. Kõik, mis liigub, see kulub. Ökotamiseks vali diisel, bensukatest valiksin mina B3 peal 1.8 66kw (piisavalt erk ja ökonoomne) või 2.3 (seda siis Audi 90, sest 80 seda mootorit B3 kerel ei saanud) ja B4 peal kas 2.0 85kw või 2.3 98kw või midagi suuremat (2.6, 2.8) ja ikka quattro ;) Naaaatukene kallim pidada, kui esiveolist, aga see-eest sõiduomadused kuival head, märjal ja lumes lausa super. Vanakooli quattrol on ka manuaalselt lukustatav tagadiffer, millega see masin teeb lahjematele maasturitele lumes läbivuselt silmad pähe.


vabadunst , minu viga :D

aga see auto vist osteti ära. soovitada mingit head audit 80 ? mis väga just ei roostetaks:D

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=422149 ??


cornoyo - 07.09.11 15:35

2.6 ja 2.8 kui osta siis juba nelikveoline. Esiveolisena on ta ergas küll, aga mõtetult maksad kütuse eest. Pensukatest 2,0 85kw hea töökindel ja selline kesktee mineku kütuse ja hoolduse suhtes.


Kuits - 07.09.11 15:50

Pole ka vöimsal pooleveolisel häda miskit.
B4-ja vaata alates 85kw bensiini puhul, sest 2.0 66kw mannetu tegelane..isegi 1.8 sama vöimsusega b3 on erksam.

Lisaks lugemist!


AndreasS - 07.09.11 17:48

Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo
2.6 ja 2.8 kui osta siis juba nelikveoline. Esiveolisena on ta ergas küll, aga mõtetult maksad kütuse eest. Pensukatest 2,0 85kw hea töökindel ja selline kesktee mineku kütuse ja hoolduse suhtes.
Esiveolise 2,8 omanikuna ütlen, et kui mõni pooleveoline V6 meeldib, siis võib osta küll. Ei ole see kütuse eest maksmine nii mõttetu midagi.


Wolf123 - 07.09.11 18:40

Tsitaat:
Tsitaat:
mis väga just ei roostetaks:D


Korralikult hoitud b4 ei roostetagi va. mõned üksikud kohad, kuhu korraliku kivipaugu vms saanud, kuid seegi pindmine rooset vaid.


jokerAudi - 07.09.11 18:56

Eks sõita saab ka võimsa esiveolisega, aga märjal teel või lausa libedal/lumisel taovad rattad ka 3.käiguga üldiselt tühja :) Siin aitaks kindlasti vedava tagasilla abi. Samas quattrod on kallimad, kui esiveolised...just neid ostes tuleb vahe sisse, pidamine pole kuigi palju kallim (sisuliselt on quattrol 2 esisilda, seega kuluvaid osasid on rohkem, kui esiveolisel). Aga see vahe teeb end kuhjaga tasa talvistes ja üldse lögastes (loe: Eesti kliimas) oludes.
Soovitusi nagu otseselt anda ei oska...valik on auto24.ee-s üsna lai. See hõbedane, mis su viimases postituses on, oli kunagi mu tuttava tuttava oma...ja niipalju, kui mina tean, siis oli hea auto olnud ja hästi hoitud.
Aga kas näiteks selline isend ei oleks huvitav? http://www.auto24.ee/used/806086
Sellest masinast peaks vist olema kuskil siin huviliste autode all ka teema, kui mälu ei peta... EDIT: Streetrace.org foorumis on selle auto teema VOT SIIN ja Audiklubi teema ON SIIN

Samas, esimeseks autoks...ilmselt oleks esimese autoga ka palju palju sõitmist ja värki...siis võiks juba ju diislit vaadata? Näiteks SEE Väga ökonoomne ja diisel-80 kohta hea varustusega (4x el aken jne). Mina paneks esimese auto ostul tegelikult siiski rõhku ökonoomsusele, sest tean omast käest, kui palju tuleb esimese autoga ringitiirutamist. Kui kütusekulu ei ole oluline, siis mõni võimsam 80, nt 2.8q :)
A4 sulle ilmselt huvi ei paku?!


cornoyo - 07.09.11 20:06

Tsitaat:
Algselt postitas: AndreasS
Esiveolise 2,8 omanikuna ütlen, et kui mõni pooleveoline V6 meeldib, siis võib osta küll. Ei ole see kütuse eest maksmine nii mõttetu midagi.


Asja mõte ongit infot jagada teistele. Kes peab lisa kütuse ostmist mõtetuks või mitte, sama tulemuse nimel, see on igaühe enda otsustada. Loomulikult on v6 mootoril ka eeliseid: hetkel ei meenugi tegelt muud kui parem/laiem saadavus nelikveolisena ja parem kiirendus seoses suurema mootoriga. Aga näiteks miinused: rohkemas mahus vedelikke, mida vahetada õigeaekselt, v6 mootorile tüüpiline õlikulu mis omakorda kiirendab 2 kuluka katalüsaatori ostu ja mootori remonti.
Egas ma ei väitnudki, et ei tohi osta, lihtsalt minu arvamus, kui juba veidi suuremad lisakulutused(kütus ja hooldus), siis quattro kompenseerib selle meeldivaga. Kui aga esiveoline, siis milleks vaja suuremaid kulutusi kui on igati taskukohasem variant olemas, mis ka jaksab liikuda.

Lihtsalt minu soovitused inimestele, nagu teemaks võetud, Audi 80 esimeseks autoks.

Eks muidugi suurematel mootoritel märksa rohkem lisavarustust peal, leiab ka hea lisavarustusega väiksemate mootoritega isendeid. Turg on neid planke "halle" b4-jasi täis, aga kui otsida leiab ka lisaderohkemaid variante.


audi_a4_v6 - 08.09.11 06:31

Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo
Tsitaat:
Algselt postitas: AndreasS
Esiveolise 2,8 omanikuna ütlen, et kui mõni pooleveoline V6 meeldib, siis võib osta küll. Ei ole see kütuse eest maksmine nii mõttetu midagi.


Asja mõte ongit infot jagada teistele. Kes peab lisa kütuse ostmist mõtetuks või mitte, sama tulemuse nimel, see on igaühe enda otsustada. Loomulikult on v6 mootoril ka eeliseid: hetkel ei meenugi tegelt muud kui parem/laiem saadavus nelikveolisena ja parem kiirendus seoses suurema mootoriga. Aga näiteks miinused: rohkemas mahus vedelikke, mida vahetada õigeaekselt, v6 mootorile tüüpiline õlikulu mis omakorda kiirendab 2 kuluka katalüsaatori ostu ja mootori remonti.
Egas ma ei väitnudki, et ei tohi osta, lihtsalt minu arvamus, kui juba veidi suuremad lisakulutused(kütus ja hooldus), siis quattro kompenseerib selle meeldivaga. Kui aga esiveoline, siis milleks vaja suuremaid kulutusi kui on igati taskukohasem variant olemas, mis ka jaksab liikuda.

Lihtsalt minu soovitused inimestele, nagu teemaks võetud, Audi 80 esimeseks autoks.

Eks muidugi suurematel mootoritel märksa rohkem lisavarustust peal, leiab ka hea lisavarustusega väiksemate mootoritega isendeid. Turg on neid planke "halle" b4-jasi täis, aga kui otsida leiab ka lisaderohkemaid variante.


Kuluvahe näiteks 2,0 vs 2,8 on ju ainult liiter, aga VÄGA oluline IMO on see hääl, mida mootor teeb, kui gaas põhja lüüa ja pöörded näiteks 5 tuhandeni kiirendada, R4 karjub, V6 nurrub. b4 2,0 ei ole öko üldse, b3 veel oli:cool:


Justice - 12.12.11 01:33

Mida arvata Audi 80 2.8 Cabriost ? Kahjuks automaatkastiga... 4käiku ja 2.8 rüüpab üsna hästi...
Kuna isa tuttav pakkus seda(äsja Saksast toodud) soodsa hinnaga, siis vaepeal käisid ostumõtted peast läbi. Nahksisu, el. katus ja aknad, kont. istmesoojendused jms.
Kasti vahetus manuaali vastu on vist suht porno ?


Wolf123 - 12.12.11 14:49

Tsitaat:
Algselt postitas: Justice
Mida arvata Audi 80 2.8 Cabriost ? Kahjuks automaatkastiga... 4käiku ja 2.8 rüüpab üsna hästi...
Kuna isa tuttav pakkus seda(äsja Saksast toodud) soodsa hinnaga, siis vaepeal käisid ostumõtted peast läbi. Nahksisu, el. katus ja aknad, kont. istmesoojendused jms.
Kasti vahetus manuaali vastu on vist suht porno ?


Kui suvesõiduks, siis igati väärtuslik kompott ja ise just sellist taga ajakski, ei hakkaks manuaali vastu vahetama. Kui aastaringseks sõiduks siis ei vaataks cabrio poolegi, sest samas hinnaklassis muudki valida ning ega see 2,8l automaat ka suvel mingi eriline röövel pole kui just äkilisi kiirendusi ei harrasta pidevalt, pigem kasvavad need küttekulu näidud märgatavalt siiski talvehooajal.
Ning kui esimeseks autoks, siis pööraksin tähelepanu kindlustusele. Kuidas kellelegi, aga minu esimeseks oli just selletõttu 63kw Mitsubishi.


charley - 06.01.12 16:13

Kes tahab endale audi 80 b4 osta ja on vaadanud ja mõelnud seda autot vaatama minna:
http://www.auto24.ee/used/964123

Siis minu sõbralik soovitus on,ärge minge.Kui te just Valgas ei ela,et see vaatamine teile midagi ei maksa.Auto on täiesti ront,tegelikus ja jutt kuulutuses erineb ikka väga palju.Vead mida kuulutuses kirjas ei olnud:tagaluuk ei avane,esimesed uksed kõvasti ära vajunud,spidomeeter ja tahokas töötavad nagu jumal juhatab,käiguosas tugev kolks sees,kliima undas koguaeg järgi,kerel igalpool rooste jälgi,armatuuris augud sees,istmed sitased jne jne.Need on kõigest vead mis mul esimese 10 minutiga silma jäid,põhjaalla ma ei vaadanudki.See suur kiri "toodu SAKSAMAALT" vastab küll tõele,kuid Saksast on tulnud see auto 6 aastat tagasi,seega ei ole see mingi näitaja.See on lihtsalt minu tagasihoidlik arvamus asjast,et see auto ei ole küll oma hinda väärt.


charley - 05.02.12 07:40

Oskab keegi öelda,mis audi mudel 1990-2000 aastani oli bensukatest kõige ökonoomsem?


jokerAudi - 05.02.12 09:44

Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Oskab keegi öelda,mis audi mudel 1990-2000 aastani oli bensukatest kõige ökonoomsem?


Audi 80 B3 1.6 (51kw, manuaal, toodetud 1986-1991), keskmine kütusekulu 7.4L/100km.
Andmed on tehaseandmed ja võetud SIIT


FfingBiist - 05.02.12 10:05

Soovitan soojalt! Ka minu esimeseks autoks oli 1987a. 1.8l 66kw Audi 80. Soetasin selle kunagi samuti 25000 krooni eest.
Hea, ökonoomne, suhteliselt vastupidav ning ei ole kulukas üleval pidada. Samas näeb tunduvalt viisakam välja kui eelmainitud Opelid ja muud säärased nässakad.


charley - 05.02.12 10:44

Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Oskab keegi öelda,mis audi mudel 1990-2000 aastani oli bensukatest kõige ökonoomsem?


Audi 80 B3 1.6 (51kw, manuaal, toodetud 1986-1991), keskmine kütusekulu 7.4L/100km.
Andmed on tehaseandmed ja võetud SIIT


7.4 pole nii ökonoomne nagu ma lootsin.Audid ikka kõik suht janused,näiteks 1.8 66 kw Opel Vectra keskmine on alla 7l/100 km.Aga mis teha,mugavus maksab nagu öeldakse :D


jokerAudi - 05.02.12 11:15

Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Oskab keegi öelda,mis audi mudel 1990-2000 aastani oli bensukatest kõige ökonoomsem?


Audi 80 B3 1.6 (51kw, manuaal, toodetud 1986-1991), keskmine kütusekulu 7.4L/100km.
Andmed on tehaseandmed ja võetud SIIT


7.4 pole nii ökonoomne nagu ma lootsin.Audid ikka kõik suht janused,näiteks 1.8 66 kw Opel Vectra keskmine on alla 7l/100 km.Aga mis teha,mugavus maksab nagu öeldakse :D


Noh, sa küsisid, milline AUDI on kõige ökonoomsem bensukatest...ega Audi ja Opelit küll jah mugavuselt ja (selles vanuses) ka vastupidavuselt võrrelda ei saa. Tahad ökot, võta diisel :D


charley - 05.02.12 13:17

Tõsi,siis peab vist mõneks ajaks Audist loobuma ja mõne ökoma pilli vaatama :(


umm - 05.02.12 13:30

Olen ka ise omanud erinevaid 80 audisid. 2.0 mootor pole jah eriline ökopõka. Arvestades miski 1.8 opeli kärakat, mida olen ka ise omanud. Kuid võttes arvesse kere, mis opeli puhul on ikka eriline saast, siis Audi ees müts maha. Oma 1.8 Audi praegu pole ka just eriline öko sõiduk (8 ikka keskmine), aga 25 aastat vana auto kohta on kere nagu viie aastasel ning juppide hind on nagu kommipoes.
Kindlasti miski 80 on esimeseks autoks hea.


jokerAudi - 05.02.12 14:29

Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Tõsi,siis peab vist mõneks ajaks Audist loobuma ja mõne ökoma pilli vaatama :(



Nii jube siis selle C4 pidamine?

EDIT: Lugesin su teema läbi juba...kahju, et nii läks. Aga sellepärast ei pea ju veel Audist loobuma :) Võta mõni diisel, need on vägagi ökod ja vastupidavad.


charley - 05.02.12 16:37

Viimane ots võttis mul maanteel pea 20 l/100 le,lisaks plokikaane tihend läbi ja muud vead(tagumine suport läbi,pidurid jne),mis sundisid masinast loobuma.Lihtne tõde on tegelikult ju see,et kui raha pole siis autoga ei sõida.Kuna mul raha küll pole,aga sõita on vaja siis peab otsima mingi liikuri mille pidamine nõuaks mõistlike kulutusi.Kahjuks selles hinnaklassis Audi C4 v6 selleks masinaks ei ole,küll aga võib leida mõne vana Audi 80,mis on hästi hoitud ja millega pole aasta otsa vaja muid kulutusi teha kui vaid vaheta õli ja kalla bensiini sisse.


charley - 07.02.12 09:06

Keegi selle masina kohta oskab midagi öelda?

http://www.auto24.ee/used/975123


audi_a4_v6 - 07.02.12 09:26

Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Keegi selle masina kohta oskab midagi öelda?

http://www.auto24.ee/used/975123


Oeh, see ju suht vanaraua hinnaga ja lõpetad nagu selle a6-ga ilmselt, on õhk õrn võimalus, et sad korras maisina. Kui sul raha ei ole audit osta, siis ära osta:P


audi_a4_v6 - 07.02.12 09:35

Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Oskab keegi öelda,mis audi mudel 1990-2000 aastani oli bensukatest kõige ökonoomsem?


Audi 80 B3 1.6 (51kw, manuaal, toodetud 1986-1991), keskmine kütusekulu 7.4L/100km.
Andmed on tehaseandmed ja võetud SIIT


7.4 pole nii ökonoomne nagu ma lootsin.Audid ikka kõik suht janused,näiteks 1.8 66 kw Opel Vectra keskmine on alla 7l/100 km.Aga mis teha,mugavus maksab nagu öeldakse :D


Ei leia mina ühegi 1,8 vectra tehaseandmetes keskmist, mis oleks parem, kui sellel 1,6 audil! Millest sa räägid?
Kusjuures audi b3 2,0 85kw võtab tehaseandmete järgi 1,6-sest ainult 0,1 rohkem, aga kiirendus on 3-4 sek parem. Ma arvaks, et just b3 2,0i on reaalselt kõige ökom bensukas vahemikus 1990-2000a. Pereringis (isa, ema, õepere, vennapere) on muude masinate seas üks 1,6 b3 ja kaks 2,0i b3-me, üks aut ja teine man, on ikka ökod küll jah.


oo7 - 12.03.12 17:50

Mul endal on 2.0 E ja mu vennal on 1.8S monopritse B3.

Kütusekulu on neil sama, aga venna oma on ikka uskumatult aeglasem. Pidevalt vaja gaas põhja lüüa.

Lisaks on 1.8 liitrisel millegipärast väga pikad käigud. 2 liitrisel selle eest palju tihedamad ja 5. käik on pm sama nagu 1.8-l 4jas.


Julgen B3 soovitada, väga odav auto. Parim mida osta alla 600 EUR hinnaklassist ;)


charley - 04.06.12 05:12

Keegi seda pilli vaatamas on käinud?

Audi 80 avant


charley - 04.06.12 14:44

Pole lugu,lähen vaatan ta paari tunnipärast ise üle ja ütlen kuidas oli.


Wolf123 - 04.06.12 16:44

Tule vaata parem minu pill üle :P
Küll aga võimalik soetada alles peale 05. Juulit!
http://auto.motors24.ee/Default.aspx?page=view&id=363230
Ainus põhjus on see, et teine Audi ka olemas ning b4 jääb natuke väikseks.
Eks hinna ja korrasoleku suhe on ka paigas. Kes tahab korralikku autot, mida kohe näppima ei pea, siis ideaalne valik. Muidu sõidan ise edasi.


ranel - 28.06.12 17:28

Tsitaat:
Käisin seda vaatamas Tartust Tallinna vaatamas.:mad::mad::mad:

http://www.auto24.ee/used/1041289

tüübil oli tosooli asemel autosse vesi pandud, kuna nii jubedalt ajas läbi. tema naine valavat vett peale, tema ei tea midagi. lisaks vesi roostene. katid eemaldatud, airbagid vilguvad, abs tuld üldse pole.
tagumised kettad olevad vahetatud, jumala vanad roostesed kettad taga kuigi jutu järgi olevat vahetatud, roolivõimu õli tilkus ka megasuure kiirusega.esimesed amordid olevat vahetatud, samas minu 3a tagasi vahetatud autol näevad amordid kordades värskemad välja, kui sel tüübil auto all olid. iga vea kohta tegi lolli nägu, et tema ei tea midagi neist vigadest, et kohapeal alles tulid välja. samas ise järgmise lausena räägib, kuidas rihmasid ja sidureid vahetas autol
geneka rihm sisuliselt ribadeks ja enne kui tallinna sai mindud, siis sai ekstra tüübilt üle küsitud, et kas auto saaks ülevaatuselt ilusti läbi ja et enne ostu sooviks ikka ülevaatuse teha. alguses tallinnas ütles, et ülevaatusel oli natuke probleeme heitgaaside pärast jah, aga vahetas lambdad ära ja sai asja korda.
siis kui sai mainitud, et ilma kattideta küll ausalt ülevaatuselt läbi ei saa, siis tunnistas, et tegi ülevaatuse mustalt. et võib ka ülevaatuse mustalt ära teha.

piltide pealt ei paista, aga tegelt autol kerel päris mitmeid roostekohti. samas auto vana ka, nii et täiesti loomulik.


Käisin seda vaatamas Tartust Tallinna vaatamas.:mad::mad::mad:

http://www.auto24.ee/used/1041289

Tüübil oli tosooli asemel autosse vesi pandud, kuna nii jubedalt ajas läbi. Tema naine valavat vett peale, tema ei tea midagi. Lisaks vesi roostene. Katid eemaldatud, airbagid vilguvad, abs tuld üldse pole.
Tagumised kettad olevad vahetatud, jumala vanad roostesed kettad taga, kuigi jutu järgi olevat vahetatud, roolivõimu õli tilkus ka megasuure kiirusega. Esimesed amordid olevat vahetatud, samas minu 3a tagasi vahetatud autol näevad amordid kordades värskemad välja, kui sel tüübil auto all olid. Iga vea kohta tegi lolli nägu, et tema ei tea midagi neist vigadest, et kohapeal alles tulid välja. Samas ise järgmise lausena räägib, kuidas rihmasid ja sidureid vahetas autol.
Geneka rihm sisuliselt ribadeks ja enne, kui Tallinna sai mindud, siis sai ekstra tüübilt üle küsitud, et kas auto saaks ülevaatuselt ilusti läbi ja et enne ostu sooviks ikka ülevaatuse teha. Alguses Tallinnas ütles, et ülevaatusel oli natuke probleeme heitgaaside pärast jah, aga vahetas lambdad ära ja sai asja korda.
Siis kui sai mainitud, et ilma kattideta küll ausalt ülevaatuselt läbi ei saa, siis tunnistas, et tegi ülevaatuse mustalt. Et võib ka ülevaatuse mustalt ära teha.

Piltide pealt ei paista, aga tegelt autol kerel päris mitmeid roostekohti. Samas auto vana ka, nii et täiesti loomulik.

Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


jokerAudi - 01.07.12 11:40

"Piltide pealt ei paista, aga tegelt autol kerel päris mitmeid roostekohti. Samas auto vana ka, nii et täiesti loomulik."


On on loomulik. :D Vast jah Opeli, Fordi vms auto puhul, aga mitte Audil. Kui ei ole pauku saanud või on korralikult peale avariid taastatud, siis B4 ei roosteta (vähemasti mitte veel sellises vanuses). Endal oli 94a B4 ja mitte üht roostetäppi mitte kuskil. Ilmselt on see Audi siin siis korraliku paugu saanud, seejärel s*tasti taastatud ja nüüd roostetab. Aga vähemasti on teistel ka infoks, millise auto ja eriti veel, millise automüüjaga tegemist on.


Kuits - 01.07.12 14:43

Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi

On on loomulik. :D Vast jah Opeli, Fordi vms auto puhul, aga mitte Audil. Kui ei ole pauku saanud või on korralikult peale avariid taastatud, siis B4 ei roosteta (vähemasti mitte veel sellises vanuses). Endal oli 94a B4 ja mitte üht roostetäppi mitte kuskil. Ilmselt on see Audi siin siis korraliku paugu saanud, seejärel s*tasti taastatud ja nüüd roostetab. Aga vähemasti on teistel ka infoks, millise auto ja eriti veel, millise automüüjaga tegemist on.


Ära köike nüüd ühtemoodi ka mööda.
On ka Opeleid ja Forde samas vanuses väga hasti säilinud.
Kohanud palju b3 ja b4, mis on "väidetavalt" avariivabad ja on kohti, kus ajaga tahes-tahtmata vanusega koldeid tekib.
Pigem vöib tulla ka korralikkus sellest, kui tassitakse enamvähem viisakas auto vöimalikult odavalt riiki ja siin vuntsitakse vöimalikult odavalt, kuid korralikult üles ning kirvehinnaga paisatakse müüki.
Teisalt aga ka omaniku enda hoolest, kui defekti nähakse ja sellele ka kiirelt reageeritakse, siis pole ju imestada, et 30-40 + aasta vanune isend vöib paista uus.
Värvkatteta plekk hakkab isegi avariivabal autol kiirelt korrodeeruma, kui kaitsekiht maha kulub (tsink, vöi kuidas seda ka ei nimetata).


jokerAudi - 01.07.12 15:58

Eh, polnudki mõeldud sedasi, lihtsalt ei viitsinud kõiki automarke üles loetleda siia :D Tõin need näiteks lihtsalt.


ranel - 13.07.12 11:16

Asi hakkab tragikoomilise mõõtme võtma. Alguses oli kindel plaan, et quattro. Nüüd mõtlesin, ok lepin siis monomähkijaga ka.
http://www.auto24.ee/used/1049685
Helistasin ja küsisin, et kas sai vabalt co-ga läbi või pidi pingutama ka. Müüja naeris selle jutu peale, et kes nii vanale autole veel ausalt ülevaatust teeb. Co kõrge ja käsipidur suht olematu. Mustalt tehtud ülevaatus.


Suht
http://www.streetrace.org/foorum/images/smilies/sr_kill.gif.

Kuni 1000eur hinnaklassis pole veel ühtegi audit kohanud, mille ülevaatuskõlbulikkuses kahtlema ei peaks.
Kuu aega juba väga aktiivselt otsin.


Kuits - 13.07.12 11:28

Tsitaat:
Algselt postitas: ranel
Asi hakkab tragikoomilise mõõtme võtma. Alguses oli kindel plaan, et quattro. Nüüd mõtlesin, ok lepin siis monomähkijaga ka.
http://www.auto24.ee/used/1049685
Helistasin ja küsisin, et kas sai vabalt co-ga läbi või pidi pingutama ka. Müüja naeris selle jutu peale, et kes nii vanale autole veel ausalt ülevaatust teeb. Co kõrge ja käsipidur suht olematu. Mustalt tehtud ülevaatus.


Suht
http://www.streetrace.org/foorum/images/smilies/sr_kill.gif.

Kuni 1000eur hinnaklassis pole veel ühtegi audit kohanud, mille ülevaatuskõlbulikkuses kahtlema ei peaks.
Kuu aega juba väga aktiivselt otsin.


Sellisel juhul on tegu suht pohh seisukohta vötva omanikuga.
Käsipidur pole kuigi kulukas tegevus, et korrastada, niisamuti ka heitgaasid, kui just öli otseselt ei pöleta ja katalüsaatorit ei pea asendama.
Väiksemgi auk väljalaskes vöib näite omajagu kergitada.
Tasub täpsemalt uurida, mitte ainult TÜV läbimist jne, vaid ka seda, et mis on pöhjus, et ei tehta seda legaalselt.
Viimase lingitud b4 on välimuselt fotode kohaselt päris kabe oma hinna kohta.


ranel - 13.07.12 11:53

Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: ranel
Asi hakkab tragikoomilise mõõtme võtma. Alguses oli kindel plaan, et quattro. Nüüd mõtlesin, ok lepin siis monomähkijaga ka.
http://www.auto24.ee/used/1049685
Helistasin ja küsisin, et kas sai vabalt co-ga läbi või pidi pingutama ka. Müüja naeris selle jutu peale, et kes nii vanale autole veel ausalt ülevaatust teeb. Co kõrge ja käsipidur suht olematu. Mustalt tehtud ülevaatus.


Suht
http://www.streetrace.org/foorum/images/smilies/sr_kill.gif.

Kuni 1000eur hinnaklassis pole veel ühtegi audit kohanud, mille ülevaatuskõlbulikkuses kahtlema ei peaks.
Kuu aega juba väga aktiivselt otsin.


Sellisel juhul on tegu suht pohh seisukohta vötva omanikuga.
Käsipidur pole kuigi kulukas tegevus, et korrastada, niisamuti ka heitgaasid, kui just öli otseselt ei pöleta ja katalüsaatorit ei pea asendama.
Väiksemgi auk väljalaskes vöib näite omajagu kergitada.
Tasub täpsemalt uurida, mitte ainult TÜV läbimist jne, vaid ka seda, et mis on pöhjus, et ei tehta seda legaalselt.
Viimase lingitud b4 on välimuselt fotode kohaselt päris kabe oma hinna kohta.

Njah, mujalt sai juba infi selle müüja kohta


Tsitaat:


Haige autoärikas on ka see, kindlasti kriitilise pilguga masin üle vaadata. Õlid ja rihmad on tal igal autol vahetatud, poh et tal vahel päevas 3-4 autot müügis, ikka kõigil üks ja sama jutt. Mu endine a4 oli ka ta käes müügis, eelmine omanik müüs 900ga nii et sild tahab remonti ja sumpa vahetust, õhtul oli 1200ga müügis sama pill selle venna käes, jutujärgi idealkorras, varustusest olid järsult kont ja käetugi ette juurde tekkind jutujärgi(reaalsuses polnd kumbagi), sild korras jms. Tema eestis 2ne omanik, kuigi juba mina olin 4s või 5s omanik + peale mind käis vahepeal veel 3 inimese käest läbi :D aga no tema sõidukitest juba varem ka juttu olnud siin.
Keegi ei keela raha teenida ja seda teevad paljud ja hea viis ju tglt teenimiseks, aga lihtsalt tasub üle vaadata siiski selle venna masinad ilusti, samas antud auto kohta ei tea ma midagi, vbl ongi muidu igati korralik.


Justice - 21.09.12 03:00

Keegi seda masinat vaatamas on käinud või oskab ehk midagi jutustada antud auto kohta ?
http://auto.motors24.ee/vehicles/370165-Audi-80-1992.aspx?pg=0&sort=price.ASC
Kere läheks niikuinii ülevärvimisse jms, plaan üks Audi 80 Q projektiks võtta.


nug8 - 21.09.12 13:34

Tsitaat:
Algselt postitas: Justice
Keegi seda masinat vaatamas on käinud või oskab ehk midagi jutustada antud auto kohta ?
http://auto.motors24.ee/vehicles/370165-Audi-80-1992.aspx?pg=0&sort=price.ASC
Kere läheks niikuinii ülevärvimisse jms, plaan üks Audi 80 Q projektiks võtta.


Strubar, koonusfilter ja kaks vihmaveetoru :D

Mootori soovitaks kriitilise pilguga üle vaadata. Parem esikülg ka põntsuga.


kenkaljas - 14.11.12 12:17

Tsitaat:
Algselt postitas: ranel
Asi hakkab tragikoomilise mõõtme võtma. Alguses oli kindel plaan, et quattro. Nüüd mõtlesin, ok lepin siis monomähkijaga ka.
http://www.auto24.ee/used/1049685
Helistasin ja küsisin, et kas sai vabalt co-ga läbi või pidi pingutama ka. Müüja naeris selle jutu peale, et kes nii vanale autole veel ausalt ülevaatust teeb. Co kõrge ja käsipidur suht olematu. Mustalt tehtud ülevaatus.


Suht
http://www.streetrace.org/foorum/images/smilies/sr_kill.gif.

Kuni 1000eur hinnaklassis pole veel ühtegi audit kohanud, mille ülevaatuskõlbulikkuses kahtlema ei peaks.
Kuu aega juba väga aktiivselt otsin.


Minu see õnnestus. /http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=110100/ Nii 1K auto leida kui TÜV läbida puhtalt.


kalahari - 15.03.14 12:10

keegi seda on vaatamas käinud? Mootor vastupidav/ küttekulu?
Audi 80


Kuits - 15.03.14 12:57

Tsitaat:
Algselt postitas: kalahari
keegi seda on vaatamas käinud? Mootor vastupidav/ küttekulu?
Audi 80


Üldinfot saab siit. Sedaani puhul märgitakse keskmiseks 7.9 liitrit sajale kilomeetrile.


ranel - 19.03.14 02:59

Selle 1.6 mootori asemel võiks olla natuke suurem mootor selle kere kohta. Reaalne kulu arvesta ikka 9-10. Oleneb kui pikad otsad ja kus ka sõidad.


wilder - 19.03.14 08:46

Tundub ju ilus sile pill, sellise raha eest mis küsitakse peaks autot nagu olema küll. Kui eelarve rohkem alla ei luba panna siis tundub väga hea variant. 1.6 võib ju suht lahja olla ja kütusekulu ka suhteliselt kõrge selle mineku juures, näiteks A4 peal võtab keskeltläbi 8-9l sajale, aga ega 800 eurtsi eest vist mingit über korraliku ökopilli vast ei leia ka. Mine vaata üle ja kui kõik mis kuulutuses kirjas klapib siis saad madalate pidamiskuludega pereauto;)
Kui B4 ostma hakata siis muidugi soovitaks 2.8/2.6 man. quattrot(küttekulu ja jõudluse suhe selles hinnaklassis ideaalne), aga neid kahjuks nii odavalt praegu ei saa.


ranel - 19.03.14 16:15

2.6/2.8 on jällegi kena õlikuluga, mistõttu lõpuks saad jamada heitgaasidega. Teeb katile liiga. Vana auto rõõmud. Kui endale samade mootoritega masinat alguses otsimas käisin, siis ei leidnudki ühtegi pilli, mis gaasidega läbi läheks. Lõpuks loobusingi, kui öeldi ülevaatuspunktis ära, et võta parem 2.0 mootoriga pill, kuna need 2.6/2.8 põruvad alatasa gaasitestides.


Kuits - 19.03.14 17:26

Tsitaat:
Algselt postitas: ranel
2.6/2.8 on jällegi kena õlikuluga, mistõttu lõpuks saad jamada heitgaasidega. Teeb katile liiga. Vana auto rõõmud. Kui endale samade mootoritega masinat alguses otsimas käisin, siis ei leidnudki ühtegi pilli, mis gaasidega läbi läheks. Lõpuks loobusingi, kui öeldi ülevaatuspunktis ära, et võta parem 2.0 mootoriga pill, kuna need 2.6/2.8 põruvad alatasa gaasitestides.

Suhteline, kindlasti on olemas kodanikel ka neid 2.6/2.8 mootoriga vanu isendeid, mis isegi heitgaaside normides suudavad uutele kandadele astuda, kui et mitte möödagi. Pigem on nende v6 isendite ölikulud seoses lekkivate tihenditega, nende õigeaegne vahetus kummutab ka probleemi.


wilder - 19.03.14 20:17

viimase postiga 100% nõus!


ranel - 19.03.14 20:53

Seda kindlasti, et tahtmise korral saab neid heas korras hoida. Samas aga B4 puhul on tegemist ~20 aastat vana masinaga. Seetõttu pole ka ime, et neid nii palju kehvas olukorras järelturult leidub.

Ka oma B4 sain suht näruses olukorras. Mõned asjad veel ära teha, siis on juba täitsa OK olukorras masinaga. Kuigi ma olen poole aasta jooksul remondile ja hooldusele juba 3/4 raha pannud, mis ma ta eest maksin.


jokerAudi - 21.08.14 09:33

Kisuks veidi seda teemat üles, kuna ei õnnestunud leida mingit infot...
Kuidas õigustab end B4 kere peal 1.6 51kw bensukas? Nimelt äiale vaja vaadata mingi odav väike auto, B4 oleks ideaalne. Samuti pole vaja tal mingit lennukit, vaid töökindlat autot. Praegu sõidab W124 kerega E200 Mersuga, mille 55kw on ikka tõsine agoonia, usun, et see Audi oleks umbes samasse auku mineku poolest...et on kellelgi ehk kogemusi selle 1.6 bensukaga B4 peal, võiks teada anda. Auto, mis silma on jäänud, on siin:
http://www.auto24.ee/used/1789755

Mersu on ka müügis, niiet kui huvi, siis PS!


kps - 21.08.14 11:20

Kui masinaga plaanitakse liikuda vähemalt mõned kilomeetrid nädalas, siis soovitan pigem 2.0 85kw (kindlasti mitte 66kw). Samasugune lollikindel asi, lihtsalt veidi tänapäevasema eluga kapoti all. Kui liikumist on kuus korra, siis on see 1,6 ehk isegi parem valik - aga noh jah, kõik sõltub ikkagi sellises vanuses masina puhul reaalsest masina hetke seisukorrast. 2.0 85kw puhul on suurem tõenäosus ka konditsioneeri olemasolule, mis ON tegelikult teema omaette. Ma just lõpetasin saaga, kus vahetasin pereliikmetele muretsetud b3 2.0 83kw 89.a. masina välja kõvasti uuema vastu (2008.a. variant golf), kuna see suvi oli ilma kliimata masinaga keskeas olevatele isikutele totaalne piin :). Selle B3'ga paugutan hetkel ise rõõmuga ringi - hea pisike vaheldus minu olemasolevatele "laevadele" ja enda hooldatud masin kah :D.


Tegelane5 - 01.02.15 13:34

Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Kisuks veidi seda teemat üles, kuna ei õnnestunud leida mingit infot...
Kuidas õigustab end B4 kere peal 1.6 51kw bensukas? Nimelt äiale vaja vaadata mingi odav väike auto, B4 oleks ideaalne. Samuti pole vaja tal mingit lennukit, vaid töökindlat autot. Praegu sõidab W124 kerega E200 Mersuga, mille 55kw on ikka tõsine agoonia, usun, et see Audi oleks umbes samasse auku mineku poolest...et on kellelgi ehk kogemusi selle 1.6 bensukaga B4 peal, võiks teada anda.

1,6 51kW ne oli juba b3 e peal suht aeglane aga sõita sai. b4 66kw sega tundus suht sama kui b3l see 1,6. Samuti pole mingit mõtet eelistada seda 1,6 51kW 2,0 66kWle kuna nood mõlemad on monopritsed. Huvitav on see et monopritseid on ka erinevaid-mõned sõidavad aastaid midagi tegemata, teised vahetavad juppe ja ei saagi neid käima.


aadu16 - 03.03.15 08:52

Kas keegi teab sellest rõipest midagi rääkida?

pilt1
pilt2

pilt 3


cJr - 27.03.15 17:03

Tsitaat:
Algselt postitas: aadu16
Kas keegi teab sellest rõipest midagi rääkida?

pilt1
pilt2

pilt 3


Huvitav sumpsilahendus :D


sick - 21.05.15 13:28

hei, kaevan vana teema üles ning uuriksin selle konkreetse isendi kohta : http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1999488
Keegi vaatamas käinud ? Nagu aru saan, et 1.8 S mootor pidi töökindel ning odav ülalpidada olema ? Sellisele nahktubasi ka ringi liigub?


BlearyEyed - 29.12.15 13:39

Tere.
Kas keegi on seda isendid vaatamas käinud?
http://www.soov.ee/viljandimaa/Audi_80_b4_Avant_3620564.htm?ca=1&w=3
Tänud.


kps - 07.03.16 09:06

Kas keegi kujutab sellist esiveolisena ette - nüüd on võimalus osta ja proovida.


Skyhaze - 07.03.16 20:36

Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kas keegi kujutab sellist esiveolisena ette - nüüd on võimalus osta ja proovida.


Jõhker :D :D Esivedu annab veel ainult juurde sellele...


EnricoN - 14.05.16 17:58

http://www.auto24.ee/used/2208309

Ehk oskab keegi selle kohta rääkida?


mkb - 14.05.16 18:16

Tsitaat:
Algselt postitas: EnricoN
http://www.auto24.ee/used/2208309

Ehk oskab keegi selle kohta rääkida?

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=161729


ranel - 20.01.17 18:46

Kas keegi oska öelda, et mis teema võib olla? Töökojas mõõdeti õlisurvet ja pidi korras olema. Olevat proovitud ka teist andurit ning sellega olevat kohe karjunud. Audi 80 B4 1.9 TDI 66kW 1993.a

https://www.youtube.com/watch?v=Ej2jsC9EtIw


JanK - 07.02.18 22:33

Kuidas need 2.8 ja 2.6 siis ikkagi on?

Siin mul üks VAGi-fänn rääkis, et selle ajastu V6 on päris pläma ja rohkete vigadega. Aga tal pole seda mootorit olnud.

Mida räägivad need mehed, kellel on ka reaalne kogemus olemas? Näib okei kombo, sest talv, nelik ja väikse masina peal V6 teeb oma lõbusõidud kenasti küll ära.

Nimelt on pandud pilk peale järgmisele talvele, aga kunagi pole liiga vara uurida, et mis mootorit üldse eelistada. Siis pärast otsuse tegemine kergem ning väiksem võimalus mingi lambine aps teha.


laurz - 08.02.18 21:14

Järgmine talv? Kui yldse on talve. Ilmselt on siis valik veel kesisem kui präegu:D


JanK - 09.02.18 20:27

Savi, baltikumist ikka leiab. Polevahet, see väikseim mure.


EnricoN - 17.12.19 23:27

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3294060

Jääb arusaamatuks kas tegemist on tehasest S2'ga või replica? VIN koodi uurides näitab igal pool Audi 80 B4 Avant?


Zoig - 18.12.19 00:57

Tsitaat:
Algselt postitas: EnricoN
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3294060

Jääb arusaamatuks kas tegemist on tehasest S2'ga või replica? VIN koodi uurides näitab igal pool Audi 80 B4 Avant?
Täitsa originaal S2 Avant ABY


Rix - 18.12.19 07:32

Tsitaat:
Algselt postitas: EnricoN
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3294060

Jääb arusaamatuks kas tegemist on tehasest S2'ga või replica? VIN koodi uurides näitab igal pool Audi 80 B4 Avant?


https://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=187020
https://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=33513