Foorumi logo

Näide: mida ei tohiks oma teemaga teha!
AaronK - 05.11.12 15:26

(Y)


S-Line4 - 05.11.12 18:20

Kena aparaat :P , edu


AaronK - 05.11.12 18:32

.


tarmo - 05.11.12 18:35

Mis asjaoludel selline aparaat üldse Eestisse sattunud on?


AaronK - 05.11.12 18:39

.


saidless - 05.11.12 19:49

Tere ka minu poolt.:)
Esimest korda elus näen/kuulen sellise kooslusega audi 90.
Jõudu ja jaksu ka minu poolt ja auto ise on väga kena.


AaronK - 05.11.12 19:56

:)


magiorav - 05.11.12 20:00

Väga kena auto. Minekut on selles päris mõnusalt ikka. Oli ühe tuttava masin ja sain isegi nats sõita. Hea mugav nagu Audi ikka:P. Aga edu autoga ja jäta ikka originaaliks;).


AaronK - 05.11.12 20:01

:)


ain25 - 05.11.12 20:05

Tõesti hea kooslus ja igati kena isend.
See sport nupp on ka oma coupel,peaks olema vist kiirenduse jaoks.Vajutad korra nuppu ja siis annad lapa ja vahetab käike kiiremini.Ehk teab keegi paremini rääkida,milleks see sport nupp on.
Edu ja jõudu ka minupoolt.


Zoig - 05.11.12 20:41

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Masin jääb orginaaliks ! :)

Pane siis originaalsed esituled tagasi (soovitan 80 B3 omi, NA B4 esituled pidid enamvähem kasutud olema). Link
Lisaks tunduvat tagumised ääretuled eurropa omadega ära vahetatud olevat, NA tuledel on suunatule lääts täiesti punane ning ääres on väike helkurriba. Pilt. Selles nüüd täiesti kindel pole, kuid vähemalt NA C4 tagumistel tuledel hõõgusid taga nii suunatuled kui tavaline gabariit, suunda näidates hakkas tavalise suunatule kohal oleva pirni teine hõõgiit vilgutama, võimalik et ka B4 peal oli samasugune lahendus käigus.

Igastähes edu masinaga, tänavapildis selliseid ikka eriti kergelt ei kohta :)


Kiil - 05.11.12 21:07

Video


simoQ - 05.11.12 21:46

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Masin jääb orginaaliks ! :)

Pooldan seda ideed kahe käega. Selline auto peab jääma selliseks, nagu on insenerid ta loonud, sest neid ei ole palju ja eriti veel meie väikeses riigis. Lisade poolest peaks ka olema sellist masinat lihtsam elavdada, valmidused peaks olema, kui kõiki funktsioone pole suudetud / tahetud konkreetsele mudelile tehasest peale panna.
Edu ja jaksu!


Kivitare - 05.11.12 22:46

Päris lahe kooslus. Kui essidest ja 200 jms on kahju kui katki lähevad, siis selle puhul on puhta jokk, kui keegi otsa peaks sõitma. Tuled, stanged eriti haruldased. Ja neid vaevalt, et ükski kindlustus otsima hakkab. Muuseumi pill. :) Aga edu autoga.


AaronK - 06.11.12 00:12

:


m0cc - 06.11.12 00:23

Kena audi, mitmeid kordi kodukandis silma jäänud. Viimati umbes 20min tagasi käisid testimas ja sõitsid mööda. Tore näha kohe sellist autot. Äkki millalgi tekib võimalus lähemalt piiluda.


audicabrio - 06.11.12 01:04

Sport nupp peaks selle jaoks olema, et teeb käiguvahetused hiljem ehk laseb rohkem pöördeid anda, ei vaheta nii kiiresti ära kõrgema käigu peale. Väga väga kena tagaosa eriti, kade meel kohe.


AaronK - 06.11.12 03:13

m


Zoig - 06.11.12 07:46

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Zoig : Sellisena ta kord eestise toodi nagu olen kuulnud tuled on tal koguaeg samad olnud, aga no ei tea kunagi .Eks näib kas on võimalik selliseid tagu tulesi sebida või mitte , aga esimesi väga ei tahaks välja vahetada , peab mõtlema :)
Tõenäoliselt tehti selliseks just arvele võtmise pärast. Suhteliselt haigelt vilkuvate punaste tagumiste suundadega ning esimeste suunatules olevate gabariitidega ei saa ka ülevaatusel eriti kergelt hakkama.
Praeguste seaduste järgi võib veel niivanal autol ees gabariit oranzhilt hõõguda, aga lähituld küll NA oma ei paneks. Võid võrdluspilte netist otsida, nende masinate originaal lähitulede valgusvihk on võrreldes euroopa variantidega väga õnnetu.

Kas sellel masinal läheb süüte sisselülitamisel mootori hoiatustuli ka põlema(MIL)?
Tsitaat:
www.s2central.net
What is the MIL circuit?
It is a little known fact that Audi 80 & Coupes exported to the USA had to comply with Californian legislation which dictated that the driver had to be informed of certain (emission related) engine fault conditions by means of a warning lamp. This is known as the Malfunction Indicator Lamp - or MIL for short.


Mario81 - 06.11.12 07:56

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us


SimoQ : Mulle on paljud rääkinud ja väitnud et sellist rohkem eestis ei eksisteerigi , aga ei tea kunagi , pole ise liikluses küll kohanud sellist isendit :)


Kunagi umbes 10a tagasi mul töökaaslasel oli selline 90. Sinine, helenahk, cruis, 2,8 ja automaat. Sel ajal oli ta ikka väga ilus ja omapärane. Mõned aastad hiljem müüs maha ja siis sai veel korra nähtud aga juba väliselt oli näha, et uus omanik ei ole nii hoolas. Rohkem ei tea sellest midagi, arvan selle 90us maine teekond on lõppenud.


AaronK - 06.11.12 12:02

(


TurboSlava - 06.11.12 13:07

Türil oli selline sama aparaat. Nii et üksi sa pole xd


AaronK - 06.11.12 13:16

:


Renka - 06.11.12 17:14

Need pidid on 2. aastat tagasi tehtud

http://i.imagebanana.com/img/zfe62ify/thumb/audi80usa2.jpghttp://i.imagebanana.com/img/9tr6tq8t/thumb/audi80usa.jpg


AaronK - 06.11.12 17:26

:


Zoig - 06.11.12 18:48

Esimestel suundadel on kenasti näha ka külgmine helkur mida euroopa mudelitele ei pandud :)

Muidu kui see MIL tuli vahepeal end vilgutab või muudmoodi töötava mootoriga märku annab, siis lase alustuseks mootori veakoode kontrollida, see tuli on sellega seotud.


AaronK - 06.11.12 19:40

:


skylining - 06.11.12 19:54

Oskab keegi äkki õelda mis erinevused võrreldes euroopa V6 2.8 automaat audiga on? Mootor, käigukast on täpselt samad?
Sillad peaksid ka olema? Sisu, tuled, stanged jne on erinevad?
Kastile kusagilt rem. komplekti pole saada või pole sellel mõttet?


m0cc - 06.11.12 20:54

Sai omanikuga peaaegu tunnike juttu puhutud auto kõrval. Esmapilgul tundub, et mootor on A4 pealt pärit (võin eksida).
Muidu täitsa viisakas isend, hea oli vaadata erinevusi euroopa B4 ja usa B4 vahel kui autod kõrvuti.
Ole tugev :)


AaronK - 06.11.12 21:09

i


Kivitare - 07.11.12 08:53

Aga pange kõik erinevused kirja. Kui veel peaks selliseid küsimusi tulema, siis oleks hea siit teemast vastused leida, olgu siis auto alles või mitte. :)

Ja ole hea järgi ka foorumi reegleid, muidu peame hoiatusi jagama hakkama. Ei tahaks, et me Sinu autost siit enam lugeda ei saaks.
Foorumi keel ja imepisikesed nõuded! :)


AaronK - 08.11.12 08:34

Ma kujutan ette et neil on mootori ruum ja kast ikka sama ? Või ei ole? Ei oska sedasi õelda, peab uurima seda asja .


AaronK - 09.11.12 11:03

Te


weiks - 09.11.12 11:20

Ainsad erinevused sisu poolelt peaksid olema pikem keskkonsool (võid selle mulle anda :D), pagasiluugi polster, teistsugused kohtvalgustid, juhiistmel käetugi ning uuema tüübiga armatuuri puhul on sahtli asemel seal all kinnine kilp. Rohkem ei tohiks sisu poolelt miskit erineda.


AaronK - 09.11.12 12:53

..


kulufield - 09.11.12 15:04

Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Ainsad erinevused sisu poolelt peaksid olema pikem keskkonsool (võid selle mulle anda :D), pagasiluugi polster, teistsugused kohtvalgustid, juhiistmel käetugi ning uuema tüübiga armatuuri puhul on sahtli asemel seal all kinnine kilp. Rohkem ei tohiks sisu poolelt miskit erineda.


See kilp ma ei usu, et on USA teema. Mu äia B4(mis pole kindlasti usa oma) on ka uuema tüübi armatuur ja all on kilp mitte sahtel.


Zoig - 09.11.12 16:12

Selle auto sisu on vanematüübi oma, kuid juhi jalgade juures on samasugune kilp nagu esimese põlvkonna airbagiga armatuuril(esimene versioon oli kilbiga, pärastpoole tuli kilbi sees oleva sahtliga variant). Lisaks on sellel autol täiesti unikaalne juhiukse polster, mida mina euroopa mudelitel kohanud pole: Vanematüübi ülevalt riidega variant millel on selle kilbi pärast alumine ots veidi teistsuguse paindega. Kõrvalistuja ukse oma tundus olevat sama mis selle aastakäigu euroopa omadel.

Ülejäänud erinevused vist said juba ära mainitud.


AaronK - 13.11.12 22:12

Mhh


allandi90 - 17.11.12 03:15

Väga lahe vaadata et ka minu endine ja siiani armastatud auto on taas nõmmele veerenud :D.
Minu kätte see tuli 2011 august ja paar kuud omasin kuni mõistsin, et õpilasena ma ei jõua sellega koolis käia rääkimata muudest sõitudest ..
Tegin ka mina sellele ülevaatuse ja esmalt ei läbinud see puhtalt tagumiste suundade tõttu, romulast sain euroopa tuled ka kruttisin külge (rumal olin et tagasi ei vahetanud ja USA eripära ei säilitanud, ära näkku löö :D, pika aja peale rändasid tuled kuhugi saaremaale) ning peale seda ülevaatus nagu niuhti. Ainus probleem mis meelde tuleb hetkel on jamps käigukastiga, kuidas lood hetkel sellega ?

Igatahes minupoolt kõike head sellega :)


AaronK - 17.11.12 17:34

,.,


TurboSlava - 18.11.12 00:12

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Millal sa seda nägid ? :D paar päeva tagasi või ? :D ei usu et se mingi teine aparaat oli , kuna reisisin temaga siin mõõda eestid ringi . :D

No to härra ehitas b2 coupe-d väga põhjalikult. Minu meelest ka nahksisuga.


AaronK - 19.11.12 07:31

Selge :)


intzz- - 19.11.12 18:33

Täitsa huvitav aparaat on :) , ilus ka :D
Ainult edu minu poolt! ;)


AaronK - 19.11.12 21:45

:)


AaronK - 20.11.12 18:45

Tere kõigile! :)

Täna sai siis kolmnurk klaas paika seatud! :) Hea on kohe vaatada, arvasin et läheb küll rohkem raha ja aega kuigi oli tegelikuses väga lihtne kiire tõõ. Raha nõudis kõigest 31.20e, usun et oleks odavamalt ka läbi ajanud aga nüüd on kerge mure oleks vaja ühte liistu mis on ukse juures ja jookseb pikku pidi ülese, kui kellegil on siis antke teada, suur huvi oleks selle vastu!
Lähiajal ka uusi pilte masinast.

Olge mõnusad!! :)


Heiks18 - 20.11.12 19:55

Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Millal sa seda nägid ? :D paar päeva tagasi või ? :D ei usu et se mingi teine aparaat oli , kuna reisisin temaga siin mõõda eestid ringi . :D

No to härra ehitas b2 coupe-d väga põhjalikult. Minu meelest ka nahksisuga.


Kasutaja: TurboSlava on õigus. Nägi välja samasugune. Nüüdseks on see auto varuosadeks müüdud (kuna kere sai kannatada) :(. Eelnevat oli auto korralik ja hoitud. Ise sai temakäest sisu ostmast käidud. Tollel oli hele nahksisu (juhi iste elektriliselt reguleeritav, käetoega).


AaronK - 20.11.12 23:42

O


audi_a4_v6 - 21.11.12 06:55

Natuke kriitikat ka: kui ikka ei ole aega ega võimalusi korralikku pilti teha, siis ära tee või veel vähem ära riputa siia ülesse, ma muidugi ei saa keelata, aga need eelmised on ju crap, masin must, valgust pole, jube udune jne:(
BTW, kui muud tuled kollased või punased, siis see sinine LED numbrituli jätab sellise "juudijõulupuu" mulje, üksiku detailina võib ju kena ja uudne tunduda, aga ülejäänud masin on ju vana ja selline valgus vähemalt üksinda sinna ei sobi.


AaronK - 21.11.12 11:50

.


audicabrio - 21.11.12 11:54

Natuke liiga erinev see led valgus tõesti. Kiirgab kuidagi kõvasti silma. Pildid on jah, omaette klass :D
Loodame näha ka paremaid:)


AaronK - 21.11.12 15:03

g


arturASE - 21.11.12 15:14

Vahva kompott, aga kere tundub suht väsinud olevat, kuna kambrisse värvi plaan viia?

Edu!


AaronK - 21.11.12 16:16

)


AaronK - 29.11.12 00:00

(


AaronK - 10.12.12 14:39

.


audicabrio - 10.12.12 15:03

Ei taha absoluutselt teiste inimeste rahakotis sobrada, aga hetk tagasi ütlesid et rahaline seis ei luba paljusid asju osta autole mida vaja, kuid nüüd S8? Nende autode põhikulu ei ole ainult kütusekulu, B4 jupid on ikka kordades odavamad kui S8 omad. Üks asi on soetamine, teine on nende autode hooldamine ning korras hoidmine, mis on päris kulukas.


AaronK - 11.12.12 12:33

Aud


JanP - 11.12.12 13:08

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Audicabrio ma ei oska sulle muud õelda selle peale : kui oled nii ajast maas ja ei tea soome ja saksa turgu siis ära tule omi asju kraaklema. audi s8 saab sealt kätte juba 2000 euriga!
Tegelikult polnud küsimus üldse selles. Sa kirjutad, et rahaline seis ei luba seda autot remontida, aga samas teises postituses unistad juba S8-st ja R34-st. Kas siin pole teatud vastuolu?


audicabrio - 11.12.12 14:40

JanP on õigus, ma ei pidanud silmas absoluutselt ostuhinda, vaid just ülalpidamisega seotud kulusid.


AaronK - 11.12.12 16:58

l


ragnara - 11.12.12 17:06

Kõigepealt katsu see sinna 3500euriga müüa. 2000euri S8 kõlab nagu hunnik vana metalli. Kuid unistused on teostamiseks, niiet anna tuld! Skyline on kindlasti äss diil.


audi_a4_v6 - 11.12.12 17:07

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Vastuolu ei ole :) Kuna soome turg lubab auto maha müüa kuni 3500 euriga. :) Ja ma mõtlesin endale tõhusa äri mis õnnestub kui enda automaha müüdud saan :) mehed uurige natuke soome ja saksaturgu kui midagi kobisete :)

Päris valus suhtumine kaasfoorumlastesse. Paistad olevat väga sinisilmne ja usud tasuta lõunatesse:cool: Aga ega muidu ei õpi, edu sulle ja ära jumala eest kuula vanemaid, targemaid, edukamaid..., endal sul pole veel päris lubegi vist:P


JanP - 11.12.12 17:10

Kas katkisõidetud stange on siis terve juba? Mis põhjusel taga teistsugused veljed all, kui ees?


audi_a4_v6 - 11.12.12 17:16

Tsitaat:
Algselt postitas: JanP
Kas katkisõidetud stange on siis terve juba? Mis põhjusel taga teistsugused veljed all, kui ees?

Esi kapoti võre nipukatega kinni, rooste poritiibadel ja põhja all juba pildilt näha, päris elus ilmselt veel hullem, kui juba pilt nii palju välja näitab. Kui sinna masina alla mingi 2000eur panna, siis võibolla müüd jah pika aja peale 3000-ga maha.


q-danze - 11.12.12 18:32

Tehniline ülevaatus ka puudu.


raksike - 11.12.12 18:53

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Vastuolu ei ole :) Kuna soome turg lubab auto maha müüa kuni 3500 euriga. :) Ja ma mõtlesin endale tõhusa äri mis õnnestub kui enda automaha müüdud saan :) mehed uurige natuke soome ja saksaturgu kui midagi kobisete :)


Kuidas selle auto soome maha müüd? Tead kui palju maksab soome registrisse registreerimine?


Kiku - 11.12.12 19:22

Soomlane ei osta Eestist autot naljalt ära enne kui sa hinna nii palju alla lased, et ta võidab enda kodu riigist ostes+veel maksab arvele võtmise nn auto ostuks mõeldud raha eest, kui just tegemist pole väga rariteetse masinaga(b2 quattrod jne). Tean, kuna kui enda autot müüsin siis huvilised kes ka olid ütlesid kohe, et hinda tahavad nad alla saada ~1000€ ehk see summa mis oleks läinud 20v coupe q arvele võtmine soomes maksma. Ma usun, et see masin mis sul on ei lähe vähem kulukaks. Teisalt kui somm tuleb su autot vaatama, vaatab ta isegi kas detailide kinnituskruvid on kõik olemas ning lõpetab ta sildade üldise olekuga. Usa varjant 80'st on küll eriline aga esiveoline ei ole 3500€ väärt, kui just pole põhjast, kuni laeni taastatud.Ega asjata Soomes korraliku Audi hinnad ei alga ~4000€+nad on Soomes ka arvele võetud. Lisaks veel Norrast ja Rootsist on võimalik juba ~4000€ eest väga korralik S2/S4/S6 osta. Lihtsalt teadmiseks ja edu müügiga...


Tresni - 13.12.12 17:03

Tere, kahjuks pean ka mina nõustuma kõikide eelkõnelejatega, et sellist hinda Sa ei saa kuskilt.. Eriti veel arvestades käigukasti olukorda, seda kuidas autol mootor käib, viltust tagasilda, roostet, iluvigu, katkiseid detaile, ÜV ning kindlustust jne. Ei taha küll halvustada, aga tee auto korda ja mõtle siis müümisele. Endale õnneks/kahjuks antud Audi ei paku mitte kuskilt otsast pinget, minu jaoks on ta tavaline B4 mis on esivedu ja automaat. Aga jõudu! :)


Urrmet - 13.12.12 17:17

+1.Sellega sa mees panid küll nüüd vähe mööda ja :D


fireplay - 13.12.12 17:22

Maailmalõpp on vist oma töö teinud..


AaronK - 14.12.12 01:46

.


audi_a4_v6 - 14.12.12 07:09

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Ei tea , ei kurda, autod käidi vaatamas. hinnd kujunes 3200euri peale.

Kui sa nüüd nalja ei tee, siis see on küll päris hea nali:D


Kiku - 14.12.12 11:55

Kujunes kuhu ta kujunes, kas auto reaalselt sai müüdud ka või mitte?


audicabrio - 14.12.12 19:32

Kas läheb välismaale? Kapten John Oliviale?:D


AaronK - 18.12.12 01:54


reff20 - 18.12.12 04:43

Natukene arusaamatuks jääb mõne mehe suur austus Teie masina vastu - täiesti tavaline Audi 80 B4 2.8 mootoriga, mis USA idiootide jaoks ümbernimetatud Audi 90-eks(loe kui Fake Audi 90). Õige Audi 90 on ikka B3 kerega (See on minu arvamus, mis läheb üldsusele hukkamõistmiseks).

Aga tore ikkagi, et said terve aasta tagaaetud auto mingile sommile maha ärida, kuigi sellise raha eest oleks mõne räämas S2 saanud.


Märkuseks: Tegemist on informatiivse postitusega, millega ei proovitud kedagi ärritada.

PEACE....


mkb - 18.12.12 06:42

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
/---/, te olete ikka naiivsed inimesed, sedasi üritate maha teha jne, issand jumal ma teen mis tahan, olgem ausad, te olete küll suured ja täiskasvanud aga mõistust teil ei tundu olevalt, kui suhtude sedasi, andke tuld lapsed,....


Naiivsed jah, kui su lapsejuttu ei usu eks? :D


audi_a4_v6 - 18.12.12 07:23

Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
/---/, te olete ikka naiivsed inimesed, sedasi üritate maha teha jne, issand jumal ma teen mis tahan, olgem ausad, te olete küll suured ja täiskasvanud aga mõistust teil ei tundu olevalt, kui suhtude sedasi, andke tuld lapsed,....


Naiivsed jah, kui su lapsejuttu ei usu eks? :D

Täpselt, ega tal nüüd muud võimalust ei olegi, isegi kui mingit müüki ei toimu sellise hinnaga, siis ega siin foorumis seda öelda ei saa, siin käib ikka jutt omasoodu ihaldusväärsest pillist.


jokerAudi - 18.12.12 07:25

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Soomlane pidi asjaüle mõtlema, ja teada andma 2 nädala jooksul, te olete ikka naiivsed inimesed, sedasi üritate maha teha jne, issand jumal ma teen mis tahan, olgem ausad, te olete küll suured ja täiskasvanud aga mõistust teil ei tundu olevalt, kui suhtude sedasi, andke tuld lapsed, nüüdsest peale lõpetame selle msni tekitamise ja soovin seda kui kellegil midagi õelda saame kokku 56837600 ja räägime mis sul õelda, vihkan netikomeneeriaid.




NB!

Soovin et edaspidi kellel ei ole mulle head nõu ega midagi viisakat siia kirjutada ärge palun kirjutage siia midagi, muidu lihtsalt palun model teie postitused minu teemast kustudada!!


Esimesed pildid on küll kenad ja värki...aga edasi läheb see teema nagu sr.org foorumis...mingi kõvatamine ja asjad. Sa seda ikka tead, et kui öeldakse, et ma mõtlen ja annan 2 nädala jooksul teada, siis 90% juhtudest sa seda meest enam ei näe? Üldiselt...kui sulle ei meeldi netikommentaarid...siis miks sa selle teema tegid? Kas arvasid, et vana B4 teemas saad vaid kiita? Naiivsusenool läks vist natuke mööda? Sry, aga iga postitusega, mis Sa teed, jätab see teema järjest rohkem huumoriteema mulje. Muidugi, kui sul nüüd tõesti õnnestub see üsnagi mõttetu kooslus (okei, korralikuna on välimus väga hea, aga automaat+V6+esivedu...njah) 3200 euriga kellelgi pähe tõmmata, siis kuhjaga respekti. Aga ilmselt siiski ei õnnestu.. lisaks seda teemat lugedes ajas muigama Sinu jutt rahaasjadest...ühel hetkel Sa kirjutad, et pole raha seda masinat korda teha ja järgmisel juba kõvatad S8 ja Skylinega. Audicabrio ütles ära ilusti, et nende autode vahe pole vaid kütusekulus.
Aga no ilmselt sa jõuad ise ka sellele järeldusele mingihetk. Kas või õppides läbi rahakoti.

Edu igatahes, sest seda läheb sul vaja!


AaronK - 20.12.12 18:23

ö


audicabrio - 20.12.12 19:45

Kas masin jääb endale siis või tegid ära, et lihtsam müüa? Sellise vana autoga ülevaatusele minnes olen alati hinge kinni hoidnud just CO koha pealt, alati mingi jebi nendega. Hea, et see korras sel masinal siis:)


AaronK - 21.12.12 01:57

p


audi_a4_v6 - 21.12.12 07:21

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
No seda masinat on minul omal väga raske tegelikult müüa, samas tahaks midagi kangemat ja samas on se et sooviks seda masinat omale jäta kuna masin on tõesti haruldane ja omale meeldib ka masin väga. Selle pärast on ka hind kõrge, kui keegi peaks huvi tundma masina vastu siis ainult sellise hinnaga, kui ei siis masin jääb omale, nii on omal lihtsam asju mõelda, sest tean seda et eestis teda kohekindlasti ära ei võeta ja kui siis ainult välismaale, se järeldab et sellist hinda. Muidu jah masinal olid CO korras tõesti ise imestasin ka, kuna ma ei tea et oleks rohkem väga sellises vanuses aparaate millel co korras oleks... ei taha uhkustada ka aga kahjuks/õnneks se nii on, rohkem minu õnneks :)

Selle kangema võid omale selle 90 kõrvale osta ka, sest pole mõtet müüa masinat, mis endale väga meeldib. CO on korras (alla lubatud normi) päris paljudel vanadel masinatel, ma ei näe põhjust, miks ei peaks olema? Iseasi, kui viskad siia pea uueväärse masina CO näidud, siis on küll väga hea jah.


AaronK - 21.12.12 09:39

-


TurboSlava - 21.12.12 11:28

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
No põhjus lihtne, Ülevaatuse tegja ütles et ta pole nii heade näitudega sellises vanuses autot näinud pikka aega..

Klassika :D
Need ülevaatuse mehed , midagi uut ka pajatavad vahepeal? :d


twistY - 21.12.12 12:08

Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
No põhjus lihtne, Ülevaatuse tegja ütles et ta pole nii heade näitudega sellises vanuses autot näinud pikka aega..

Klassika :D
Need ülevaatuse mehed , midagi uut ka pajatavad vahepeal? :d


+1
Tore ju poisi egot upitada :D


AaronK - 21.12.12 13:38

ö


RandoV - 21.12.12 14:53

Omasin samuti esiveolist audi 90-t (b3) http://www.auto24.ee/used/902333, minu silmis oli see samuti haruldane, kuid auto müügi hinnaks kujunes 1100 € :). Samuti käidi autot Rootsist vaatamas, kuid ega Rootsi kodanik samuti hingehinda ei pakkunud. Igaljuhul edu müümisel.


audi_a4_v6 - 21.12.12 15:00

Tsitaat:
Algselt postitas: RandoV
Omasin samuti esiveolist audi 90-t (b3) http://www.auto24.ee/used/902333, minu silmis oli see samuti haruldane, kuid auto ostu hinnaks kujunes 1100 € :). Samuti käidi autot Rootsist vaatamas, kuid ega Rootsi kodanik samuti hingehinda ei pakkunud. Igaljuhul edu müümisel.

No sinu audi on ikka piltide peal juba hoopis teine tera, sellisega sõidaks isegi:)


reff20 - 21.12.12 15:47

Ega ikka vahe on ka kas on tõelne 90 või 80 B4 (usa nö 90)

Endale meeldib b3 kere 90 rohkem ja vihkan tulihingeliselt 80b4 90-neid.

See valge audi 90 muidu päris kobeda sisuga:)

offtopic aga ise plaanin lähiriikidest tuua 90 quattro


AaronK - 29.12.12 16:37

l


kuno666 - 29.12.12 16:40

Oli see audi mingi aeg hiljuti pärnus? Sai papiniidu statis nähtud samasugust usa b4 millel olid ka sinised ledid nr tuledes.


AaronK - 30.12.12 00:18

999


kuno666 - 30.12.12 02:00

Me sõitsime just pundiga ukse ette ja sa sõitsid stati küljepealt ära, ise oli enda valge c4 avandiga.;)


AaronK - 30.12.12 18:43

l


Kiil - 02.01.13 15:52

Selle auto tuled ongi vist minu käes aga otsustasin enda autole mitte panna neid. Kuulutus


AaronK - 02.01.13 23:28

Väga hea, võtan ned kindlasti tagasi, vajan neid tulesi :)


Black - 03.01.13 09:08

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Tere kõigile :) Olen pikemat aega mõelnud et auto läheb müüki, kuna plaanid on suuremad ja kurjemad et omale 2 unistus masinad hoovi saada! :)Kas keegi oskab soovidada mõnda head välismaa müügi lehte?:)
Lõpp tulemus peaks olema siis hoovis Audi s8 1998a ja Nissan skyline gtr 34(Skyline on pikemtulevik.) :) Saksamaalt saab kraami päris odavalt kätte. :D Läheb välismaa turule kuna eestis ei maksta selle auto eest minu soovitud hinda.

Lugesin ka nüüd seda teemat üle mingi aja. Kuule, sa saad homme 18, osta parem raamatuid. Tuleb pikemas perspektiivis rohkem kasuks kui selles vanuses S8 ostmine.


ain25 - 03.01.13 21:56

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Tere kõigile :) Olen pikemat aega mõelnud et auto läheb müüki, kuna plaanid on suuremad ja kurjemad et omale 2 unistus masinad hoovi saada! :)Kas keegi oskab soovidada mõnda head välismaa müügi lehte?:)
Lõpp tulemus peaks olema siis hoovis Audi s8 1998a ja Nissan skyline gtr 34(Skyline on pikemtulevik.) :) Saksamaalt saab kraami päris odavalt kätte. :D Läheb välismaa turule kuna eestis ei maksta selle auto eest minu soovitud hinda.

Lugesin ka nüüd seda teemat üle mingi aja. Kuule, sa saad homme 18, osta parem raamatuid. Tuleb pikemas perspektiivis rohkem kasuks kui selles vanuses S8 ostmine.



Sama siin,et lugesin ka seda teemat ja suga ühel nõul:D
Natuke karm pole S8 nii noorelt soetada,siis teadagi,et ainult sõidetakse ja auto eest hoolt ei kanta ja ei hoita.Niisama kõvatamiseks pole küll mõtet osta.
Katsu kõigepealt selle masinaga hakkama saada....

Vabandan,kui teema omanik kriitikat ei kannata!!Egas ma halva pärast,aga nii on paraku...


AaronK - 04.01.13 01:24


unduC4 - 04.01.13 02:13

Jutt on hea, 128 kw ja sääreväristaja IRW! :P:D. Aga unistused on vähemalt head :P. Siiski nendel vanadel bemmidel pole enamasti kõiki tehasest tulnud hobuseid alles veel ja enne kui ikkagi reaalset sõidukogemust ja oskusi ei ole, ei tasuks nagu eriti kõvatada vast. Ei taha ka iriseda, aga naljana sellised jutud ka ei meeldi... ja siis me loeme iga lume saabudes järjest nende ´´võrrimeeste´´ matsudest, automargist hoolimata. Aga auto on omapärane ja parem tee ta ikka korda enne kui mingitest ebareaalsetest äriideedest räägid :D.


Tresni - 04.01.13 15:23

minu teada pole sul ühtegi BMW750 olnud


AaronK - 04.01.13 17:13


ragnara - 04.01.13 17:23

Sul veidi pikale veninud puberteet vist. Auto muidu aus, võiks Quattro ka olla siis oleks võibolla rariteetsem.


audicabrio - 04.01.13 17:28

Tsitaat:
peale heade nõu annete


Hea nõu : Tule reaalsusesse tagasi. Kui sa omasid 750 siis miks selline "tagasitulek" 128kw peale? Jõudis esimene hooldus kätte? Sest tavaliselt, kes sellist masinat omavad ei tule niisama "lambist" mitu klassi allpool oleva auto rooli.

Postitasid 5ndal novembril, et ostsid auto, siis räägid et ei ole raha et teha mida soovid. Järgmine samm on S8 jutt, ning siis tuleb 30 dets postitus, et alles said auto ära makstud üldse? S8 esimene hooldus, kui eelmised natuke lohakad olnud, maksab samapalju või halvemal juhul rohkem kui sul auto ilmselt kokku.
Hea soovitus taaskord - võta päev korraga ning mõtle rahulikult oma tegevused ning jutud läbi.


audi_a4_v6 - 04.01.13 18:56

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Kriitikud minge pikalt. Ei viitsi enam kuulata ja naerda teie jutuüle.


Aitab. Soovin et enam ei kirjuta siia teemasse midagi(teisteüle naermine,mahategemine,jne), peale heade nõu annete

Oot, kes siis nüüd kelle üle naerab?


AaronK - 04.01.13 19:02


audi_a4_v6 - 04.01.13 19:06

OK, teemasse siis, kas sul oli see bmw 750?


RTamm - 04.01.13 19:06

Vabandan siin kohal OT pärast, aga k*rat milline komöödia see teema on - meenutab juba Streetrace.org mölavabrikut. Teema algataja "kõvamehe" jutt on ka päris vägev ... igaljuhul edu ja jaksu.

Olen vist korra seda Audit isegi näinud ... 21.dets seisis äkki mingi 15 paiku Ülemistel. Ei tea miks aga ei jätnud mulle eriti sümpaatset muljet ... vb ma selle euro versiooniga liiga ära harjunud.


AaronK - 04.01.13 22:42


Maaryo - 04.01.13 22:51

Vabandan,ma pole küll mingi suur ütleja:D
Kuid oma kirjapildile võiks vähe rohkem tähelepanu keerata!


Mario81 - 04.01.13 22:51

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us



Vabandan ebaviisakusest.

Loe oma tekst üle ja saad aru miks sind tõsiselt ei võeta.

Ka mina olen näinud seda autot kesklinnas kõvasti ennem, kui sa foorumis väitsid, et nüüd on üv ja kindlustus. Palju õnne. Loodan, et sul load on.


simoQ - 04.01.13 23:03

Ilmselgelt ei tehta sind maha. Asi selles, et sulle püütakse selgitada vanema ajastu autosid ja nende muresid. Hetkel on sul auto, mille ülalpidamiskulud ei ole niivõrd kallid, tema lihtuse tõttu, kui panna kõrvale siia mistahes V8 ehk siis kas A8 või mõni muu auto. Sa mõtled küll, et sama ajastu ja et äge võimas mootor aga A8-ga pead ja võiksid arvestada, et see pole B4 ülal pidamine. Auto on vana ja odav, kuid ülalpidamiskülud on siiski suured, tema varuosad kallid ning elektroonikat täis, mis samuti võib selle aja peale juba üht teist teha.
Üle enda varju pole ju mõtet hüpata ja autot selleks omada, et lihtsalt linna peal näidata. Muidugi, kui on raha ja finantsi selleks ja ka ülalpidamiseks, pole vastu. Tihtilugu kui miskit läheb, siis on mõtted otsas ja rahakott lage, kui on arvestatud vaid auto enda hinda, lootes igavesti kestvat masinat.
Mina just sõidaks sellise isendiga ennem ringi nagu sul hetkel on, kuna ta on siiski pisut teistmoodi. Korras A8 on ka tore, kuid igapäevaselt ja pikki otsi mina isiklikult temaga sõita küll ei suudaks, arvestades meie kütusehindu.

Ja veel, teisi sõimates ei muutu sinu maine küll foorumis paremaks, pigem teed sa ennast lolliks, kui plähmerdad tühja, selle asemel, et võtta kuulda ja suhtuda inimlikult sellesse, mida teised arvavad ja mõtlevad. Nimeta inimene, kes oleks pahatahtlik siin foorumis?

Mina võtan asja selle pilguga, et küll kunagi jõuab. Kinni joosta ja maoli tõmmata pole ju end mõtet.

Sellise ülbe jutu peale ütleks ma sulle pigem, et 750 ei ole võimsaim masin, millega kõigile kotti pähe tõmmata ja sellega uhkeldada on veel tobedam, kuna ühel hetkel näed sina kellegi tagutulesid ja mis siis saab? Ilmselt sa pole võimsaid autosid oma elus sellisel juhul näinud. Kuna kõik sulle vaid liiga teevad ja sulle halba soovivad, siis on võimalik kolida üle teistesse foorumitesse ja seal enda progressi edasi arendada.

Ära arva, et meie lollid oleme, keda sa võid sõimata ja kellesse võid suhtuda nii kuidas soovid. Lihtsalt hiljem sa saad mõnikord ise aru, mida oled valesti teinud ja millega oled põõsasse sõitnud.

"Kuidas küle meile, nii küla teile".

Tsiteerides sind ennast: "Masin on plaanis jätta omale ja väga väga korda teha."


AaronK - 05.01.13 12:45


JoonasJJ - 05.01.13 13:22

Jutt on sul üpris rumal ikka, aga see selle teema üheks parimaks teemaks teebki. :)
Keegi ei räägigi sul kütusekuludest siin, 15-aastat vana elektroonikat täis topitud masin, mis uuest peast maksis 50t€+.
See raam, kus kogu see tehnika peal on maksab küll nüüd 1500€, aga ega juppide tootmine sellepärast odavam ei ole, kuna auto moraalne väärtus on vähenenud. Mitu 750 sa lammutustest leiad?
Ega siin foorumis enamik tegelasi suu peale kukkunud ei ole, aga sinu jutt on lihtsalt ebaviisakas ja rumal.
Jõudu!


ragnara - 05.01.13 13:28

Palun, kirjuta rahulikult ja seedi läbi mis tähte millal vajutad. Sul niipalju vigu lihtsalt, lõpuks mõni moderaator rikub su postitamise üldse ära siin. Ja sa loed jälle seda mida sa tahaksid lugeda. Sulle räägitakse ülalpidamise kuludest aga sa jahud edasi, et "ma jõuan seda tankida küll". Kes meist ei tahaks mõnda, s4, s6, s8 või isegi mõnda rs-i. Tahaks isegi S4, kuid toon ennast maapeale tagasi mõeldes, et ma võin hooldamisega jänni jääda ja lihtsalt ühe masina ära rikkuda. Sa nii noor veel(ega ma ise väga vanemgi pole),et võta asja rahulikult. Räägin ilmselt kõigi eest, et kogu asi läks käest ära, kuna sa ise kirjutasid teema alguses,

"Eks ta on väsinud tõesti ja suuremaid ja väiksemaid kraapse ja kriipse igal pool, plaan on ta viia siis kambri kui rahaline seis muutub paremaks, hetkel kehva ja ei võimalda autole paljusid asju soetada ega teostada mida sooviks!".

Peale seda vastas vägagi viisakalt Lp foorumlane audicabrio ja talle sa vastasid ma ütleks päris ebaviisakalt,

"Audicabrio ma ei oska sulle muud õelda selle peale : kui oled nii ajast maas ja ei tea soome ja saksa turgu siis ära tule omi asju kraaklema. audi s8 saab sealt kätte juba 2000 euriga!".

Ja siis sa veel imestad mis moodi me sinuga käitunud oleme. Võta ennast kokku!


Kivitare - 05.01.13 13:34

Sõbrakene. Teeme nüüd nii, et sa lähed loed foorumi REEGLID läbi! Me ei ole siin filoloogid, aga pisut võiksid vaadata ka, mis sa kokku kirjutad. Selleks on "postituse eelvaade" nupp. Kasuta seda.
Lihtsalt jube oli seda teksti lugeda. See oli Sulle nüüd juba teine hoiatus. Vaata ülevalt poolt.
Black ütles Sulle ilmselt kõige parema soovituse, et mine osta raamatuid.

Räägid siin autode vahetamisest, kui said alles 18. Tektib tahtmine tsiteerida 2012 a. tujurikkujat ja küsida: "Noh, poiss, kas allpool ka juba habe kasvab? Johhaidii!"

Võta kasvõi huviliste autode alt siis lahti mõni vana A8 teema. Vaata, millele on raha kulunud. Bensiin on nende autode puhul kõige väiksem mure. Kindlustus - alla 26. aastased noored on kindlustuse silmis niikuinii potensiaalsed enesetapu terroristid. See kõik eeldusel, et sul load on ja legaalselt sõita saad autoga.


Tresni - 05.01.13 14:15

eks poiss on veel natuke noor ja rumal ning ei tea mida tähendab auto eest hoolitsemine.küll ajaga ka tuleb mõistus ja ta hakkab aru saama et a8 pole just kõige odavamad.kui sa nüüd tõesti suudad endale s8 soetada siis edu sulle sellega aga teades et sa ei suuda oma b4 eest hoolt kanda siis ei hakka s8 rääkimagi.aga eks omad vitsad lõpuks peksavad


Urmo14 - 05.01.13 14:32

Selle teema algus oli palju tõotav :) Kahju, et sellised haruldasemad autod võivad lõpuks päris halba seisukorda sattuda.


unduC4 - 05.01.13 14:34

Tsitaat:
Algselt postitas: Urmo14
Selle teema algus oli palju tõotav :) Kahju, et sellised haruldasemad autod võivad lõpuks päris halba seisukorda sattuda.


+1


audicabrio - 05.01.13 15:02

Keegi aeti vist endast nii välja, et oli vaja kõik kustutada. Jätnud pildidki vähemalt, oleks mida ühest haruldusest vaadata olnud.


reff20 - 05.01.13 15:05

Tsitaat:
Algselt postitas: audicabrio
Keegi aeti vist endast nii välja, et oli vaja kõik kustutada. Jätnud pildidki vähemalt, oleks mida ühest haruldusest vaadata olnud.

Ma ei tea mis haruldus siin see on? Neid 80 b4 on terve eesti täis. Samas polnud see usa mudel ka mingite oluliste lisadega.


Priit86 - 05.01.13 15:15

Ega jah, mõistus pole ikka oma teha. Autost on kahju. Eriti veel, kui selline tüüp peaks S8 soetama. :-/ Tuleb meelde lugu : http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=EE#/watch?v=mom_U-sr-s4


reff20 - 05.01.13 15:21

Tsitaat:
Algselt postitas: Priit86
Ega jah, mõistus pole ikka oma teha. Autost on kahju. Eriti veel, kui selline tüüp peaks S8 soetama. :-/ Tuleb meelde lugu : http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=EE#/watch?v=mom_U-sr-s4

OT aga sul mees on muusikamaitset;)


kps - 05.01.13 16:20

Jätame siis musternäidiseks, mida ei tohiks oma teemaga teha!