Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 2,6 V6 jahutusvedeliku temperatuuriandrurid (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 2041)
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 31.03.03 13:52 Tsiteeri
Audi 2,6 V6 jahutusvedeliku temperatuuriandrurid



Helistasin Forssi, sain teada et 2,6 mootoril on 2 andrurit. Üks maksab ~1200 krooni ja teine ~100.

Huvitav mille jaoks kumbki andur on? Milline ajule, milline temperatuurinäidikule, milline kliimale infot annab?

Probleemiks on armatuurlaual asuv temp näidik, mis väga harva töötab ja tavaliselt kraadideni 50-60 jõudes kukub ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.03 14:24 Tsiteeri


see mis ~1200 maxab (ilmselt siis 1136.-) on ilmselt seesama, mis sulle armatuuris seda va temperatuurinäidikut liigutab, AGA lisaks sellele on tal ka 2 (vist) lisaülesannet. Selle kohta saad pikemalt lugeda siit: http://www.sjmautotechnik.com/cooling.html#gauge

ja http://www.sjmautotechnik.com/20vmfsns.html


"Most repair shops call them the "Multi-Mal-Function" sensor, as they fail over time and are not cheap to replace."
Õige jutt.. kahjuks... :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aix
huviline



Registreerunud 13.04.03
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2,8

postitati 13.04.03 10:16 Tsiteeri


Tuttav teema. See vist tüüpiline viga.
Mul on 92.a. 2,8-ne ja sama probleem.
Kusjuures närvi ajab see, et see mis kunagi Sierral maksis 35.- on audil üle 1000.- ja on ka ainult A-varuosana.
Olen arvamusel, et kui rikkamaks saan siis ostan uue anduri. 1300.- krooni eest võib ta mul näidata ka 50 kraadi. niikui nii lambike armatuuris tubleerib, kui kuumaks läheb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.5% - SQL: 60.5%]