Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Roolivõimu pumba remont? (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 4018)
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 14.10.02 07:10 Tsiteeri
Roolivõimu pumba remont?



Eile mainis tabasalus keegi midagi Audi roolivõimu pumpade remondi kohta, et keegi TTÜ`s teeb...kes, tel nr....?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 14.10.02 17:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Absolut
Eile mainis tabasalus keegi midagi Audi roolivõimu pumpade remondi kohta, et keegi TTÜ`s teeb...kes, tel nr....?

Kui asi puudutab aint tihendite vahetust siis võta yhendust 05534250


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 14.10.02 22:09 Tsiteeri


kle mul on see nr olemas... pean autost ülesse otsima, kui auto remondist kätte saan... :) kui ei kannata, siis mine hipotoomi taha seal mees jagas seda nr'i. Ah jah... inimene on venelane kes seal neid parandab, niiet venekeele oskust vaja...mõnel probleem, mõnel mitte;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Miku
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer EVO 6 TME, BMW E36 M3 EVO

postitati 15.10.02 07:18 Tsiteeri


Heeh, pärast Tabasalus kallutamist oli järgmine ommik mure roolivõimu pumbaga.
Oli teine ööseks garaaši põrandale natikene tilkunud. Sain tööle, lõuna paiku aga enam ei tilkunud vaid voolas tühjaks.
Läksin siis Forssi ja ostsin rem. komplekti (106.-) ja lasin tuttaval ära vahetada. (250.-)
Kahe tunni pärast oli auto jälle olemas.
Krt ma alguses mõtlesin et see remont läheb kalliks. Uurisin veel kiiresti kasutatud pumba hinda(männikul oli 1500.-) Ma loodan muidugi, et see peab nüüd vastu kah aasta või kaks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 15.10.02 07:37 Tsiteeri


palju see tüüp sellise töö eest ka tööraha kooriks? mul endal sama jama.. tilgub juba ostes saadik... valan muidku peale kogu aeg.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 15.10.02 10:13 Tsiteeri


tegelikult minu pumbal lekkimist ei ole lihsalt tahab töötamiseks saada pöördeid...on sellisel juhul üldse võimalik pumpa remontida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 15.10.02 12:48 Tsiteeri


Sul võib pumbas mõni klapp kinni olla,ja missugune su võimu õli välja näeb.Vana õliga muutub ka rool raskeks,ja igast pasatükid ujuvad sees ringi,mis selle võimu tööd raskendavad.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 16.11.02 09:00 Tsiteeri
Ttü mehe kohta...



See ttü mees tegi mul yhel audil roolivõimule remondi. hea töö tegi. nimi on tal Nikolai, kui kedagi huvitab, võin ka numbri hankida. tal omal kah audi (vist 5000 oli), niiet jagab asja hästi.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 18.11.02 09:02 Tsiteeri


tahaks numbrit


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 18.11.02 15:44 Tsiteeri


ok siis nr. on 06203251 ja kysi Nikolaid. tyyp räägib venekeeles. ja helista päeval, siis ta on koolis. muide mina suhtlesin temaga eelmine sygis, niiet ma ei garanteeri nr. muutunud pole.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.3% - SQL: 52.7%]