Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: kontsept Audi Allroad (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2633)
Diesel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.01.05
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8, ABH-4.2, 6-MKK, 1994.

postitati 13.01.05 13:13 Tsiteeri
kontsept Audi Allroad



NAIAS: Audi esitleb kontseptuaalset crossover mudelit
10.01.2005

http://www.car.ee/galleryPic.php/15117.jpg
Audi toob Detroidis toimuval autonäitusel avalikkuse ette oma uue kontseptuaalse crossover-tüüpi mudeli – Audi Allroad Quattro. Spetsialistide hinnangul võib see auto osutuda uue Audi A6 Allroad asendusmudeli prototüübiks. Seda enam, et kontseptuaalse Allroad Quattro baasiks ongi just võetud uue põlvkonna Audi A6 platvorm.

http://www.car.ee/galleryPic.php/15120.jpg
Audi Allroad Quattro gabariitpikkus moodustab 4,93 meetrit, laius – 1,89 meetrit ja kõrgus – 1,52 meetrit. Audi A6 Avant universaalist on ideeauto seega 6 cm kõrgem. Need lisasentimeetrid on kulunud crossover’i kliirensi suurendamiseks. Universaalist erineb auto ka uutmoodi esiosa poolest, kus võib näha suurt õhuvõtuava ning alumiiniumist vahetükki stangel. Teistest Audi Allroad Quattro stiililahendustest võib tuua välja uued valgusdioodipõhised esilaternad ning tohutu suure klaasist katuseluugi.

http://www.car.ee/galleryPic.php/15122.jpg
Kontseptuaalne mudel on varustatud uue neljaliitrise V8 turbodiisel mootoriga, mida hakatakse üsna pea paigaldama ka Audi seeriamudelitele. Selle mootori võimsus moodustab 286 hobujõudu, maksimaalne pöördemoment ulatub 650 njuutonmeetrini, mootorit toetab Triptronic automaatkäigukast. Nullist sajakilomeetrise tunnikiiruseni kiirendab prototüüp kõigest 6,4 sekundiga. Märkida võib ka seda, et uus mootor vastab karmidele Euro-4 ökoloogilistele normidele.

http://www.car.ee/galleryPic.php/15124.jpg
Audi Allroad Quattro mudelil katsetab Audi esmakordselt mitut uut tehnoloogilist lahendust: uut liiklusolukorra jälgimissüsteemi, kursihoidmissüsteemi integreeritud adaptiivset püsikiirusehoidjat ning teetähistuse jälgimissüsteemi.

Allikas: Car.ee Autoportaal


Hobuse jõududele on vaja vähemalt üks pea!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.05 14:31 Tsiteeri


Selline bensukas mulle sobiks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 13.01.05 16:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Selline bensukas mulle sobiks...


Ega siin eriti vahet ju olegi, kui kiirendus on 100-ni 6,4 s ja kapotti all on 286 hobust :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.05 16:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ve1ks
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Selline bensukas mulle sobiks...


Ega siin eriti vahet ju olegi, kui kiirendus on 100-ni 6,4 s ja kapotti all on 286 hobust :D


Ega ma seda ei mõtelnudki aga lihtsalt tean neid uusi "superdiisleid"...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mairo
huviline



Registreerunud 27.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.05 22:17 Tsiteeri


Sry, kuid audi on minu arvates olnud ikka askeetlikkuse ja "täiuslikkus läbi lihtsuse" sümbol, kuid uute mudelite disain muutub üha rohkem ülepakutuks ja mitteaudilikuks sirgri-migriks.
Ka kvaliteet annab minu arvates järgi. Näiteks võin tuua võrdluse istmete vahel. Kui vana mudeli sportistmeid võib nimetada igatpidi täiuslikeks, siis uue a8 sportistmed on labase kujuga ja ka mugavus on kusagilt järele andnud.
Kahju!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.3% - SQL: 56.7%]