Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B5 kalender 2015 (Vastuseid: 24 | Vaatamisi: 15192)
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 14.01.15 05:52 Tsiteeri
Audi A4 B5 kalender 2015



Sel aastal jäi Audi klubi kalender kahjuks jälle sündimata. Seekord on välja pakkuda aga alternatiiv, et sein päris tühjaks see aasta ei jääks ! Tegusad inimesed Audi Klubist, kes esindavad eelkõige B5 fänninurka Facebookis tegid omal initsiatiivil ise kalendri. Oleme sellega küll veidi hiljaks jäänud aga õnneks on 11 tervet kuud veel ees!

Kalender kujutab erinevate nurkade alt erinevaid Audi A4 B5 kerega sõidukeid, mis kõik on pärit meie enda Audi klubist. Piltide autoriteks on erinevad inimesed foorumist ja kalender ise on sündinud paljude inimeste koostööst ja heast soovist midagi ära teha! Hinnakem nende inimeste tööd ja telligem enda seinale Audi Klubi mitteametlik 2015 aasta A4 B5 kalender. Kvaliteedis on püütud teha võimalikult vähe järeleandmisi võrreldes viimaste aastatega, mil AC kalender ilmavalgust nägi.

http://pildid.audiclub.ee/yldine/b5_kalender_tellimine.png


Formaat ja hind

12 kuud: 2015 veebruar - 2016 jaanuar!
Kalender on A3 formaadis
Kalendri hind on 15 eurot

Tellimine

Tellimiseks tuleb saata e-mail aadressile kalender [at] audiclub . ee ning see peab sisaldama järgmist infot:

Tellija: ees ja perekonnanimi (sama nimi, kust tuleb makse laekumine)
Tel nr: +372 xxxxxxxx (selleks, et vajadusel ühendust saada või pakiautomaadi tarbeks)
Kalendrite kogus: x tk
Kättesaamine: kogunemisel, smartposti automaadi nimi või post24 automaadi nimi


Tähtaeg

Kuna aasta juba niigi jookseb, siis on tähtaeg seekord väga lühike!
Tellimus peab olema esitatud ja raha laekunud 24. jaanuari õhtuks!
Siis läheb list lukku ja loodame sellele järgneva nädala teises pooles juba jagamise korraldada ja kalendrid posti panna.

Kätte toimetamine

Tallinnas toimub üks kord jagamise üritus. Kes jagamisele tulla ei saa, palun saata sõber järgi või siis peate hiljem ise sellele järgi tulema. Kust ja millal täpsemalt kätte saab selgub hiljem.

Kui on aktiivseid inimesi regioonides, kes nõus selle enda peale võtma, siis toimub ka seal jagamisüritus. Üldiselt on aga väljaspool Tallinna või ka neile, kes ise järgi tulla ei saa, alternatiiviks SmartPost ja Post24 automaadid. Sel juhul lisandub tellimuse kohta 3 eurot postikulu - kui soovite sõbraga kombineerida siis tehke ka tellimus kalendritele koos.

Teaser...


http://www.upload.ee/image/4477839/kalendri_kollaaz_3.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 14.01.15 17:04 Tsiteeri


Tellimus edastatud ja makse sooritatud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.01.15 19:34 Tsiteeri


Tellitud ja tasutud.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 15.01.15 16:20 Tsiteeri


Tellitud ja makstud, nüüd tuleb jääda huviga ootama. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.15 18:18 Tsiteeri


Ei tellinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 16.01.15 15:43 Tsiteeri


Kahju, et vana HEAD kalendrit enam ei tehta siinmajas....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 20.01.15 07:53 Tsiteeri


Otsustasime teha 2 väikest täiendust.

Esiteks

Kuna kalender läheb trükki järgmine nädal ja loodetavasti saab järgmise nädala lõpus ka laiali jagatud või posti pandud, siis ilmselgelt, et ole Jaanuar 2015 vaadet eriti võimalik nautida seinal. Sellega seoses teeme kalendri veidi erilisemaks - esimene kuu saab olema Veebruar 2015 ja viimane Jaanuar 2016. Ehk siis 12 kuud, nagu peab, vaga veidi nihkes.

Teiseks

Tulenevalt üllatavalt väiksest huvist kalendri vastu, trükitakse see digitrüki tehnikas, mis on väga kvaliteetne kuid veidi läikivam, kui offsettrükk. Sellega seoses ei ole otstarbekas seda omakorda lamineerida, kuna sel juhul jääks kalender nii läikiv, et seda ei oleks eriti mugav vaadata, eriti kui toas on kunstvalgus.


Tänase seisuga on tellitud 20 kalendrit. Aega tellimus esitada ja maksta on selle nädala lõpuni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 20.01.15 08:42 Tsiteeri


Kalendrit oleks vaja küll, aga B5'ga igasugune isiklik seos puudub. Sama seis ilmselt paljudel teistel ka. Aga väärt algatus igal juhul. Edu!

PS: Ma annaksin ühe vihje müügi edendamiseks - tehke kalendri sisu nähtavaks. Ma ei mõista üldse seda kalendrite müümisel piltide varjamise iva, et kaane järgi peaks otsustama. Ma võin B5 kalendri ka seinale panna kui mulle need pildid meeldivad mis seal sees on, aga sisust on paraku null infot. Ma kunagi ostsin petrolheadsi kalendri, mille ma kapi otsa panin, kuna mulle meeldis sellest kalendris täpselt ainult see pilt, mis kaanel oli. Loteriiefekt minu arvates müüki eriti ei toeta. St paluks kollaazhi kalendri sisust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 20.01.15 20:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Joel
...Loteriiefekt minu arvates müüki eriti ei toeta. St paluks kollaazhi kalendri sisust.


Nõustun Joeliga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 20.01.15 21:37 Tsiteeri


Te võite seda ideed pakkuda välja järgmise aasta ametliku kalendri tegijatele. :)
Hetkeseisuga mingisugust sisu avalikustamist ei tule. Kui keegi soovib seda siiski teha, siis igaühel, kes tellis, on see võimalus hiljem olemas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 21.01.15 12:27 Tsiteeri


Kas soostuksid ka ütlema mis on need argumendid, mille alusel otsustasite sisu mitte avalikustada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 21.01.15 12:53 Tsiteeri


Joel, Sinu jutus on teatud iva ehk sees, aga tead, ma arvan, et pole sel teemal mõtet siin pikalt vaielda. Kui tahtnuks sisu avaldada teinuks nagu Saabiklubis või EVWK's, kus iga kuu toimub ühe kalendrikuu tarbeks piltide kogumine ja sellest järgmine kuu eelmise kuu pildile avalik hääletus.

Joel, ära pane pahaks ega mõtle halvasti, sest mina seda ei tee, aga hetkel tundus mulle Sinu esimene postitus kollaaźi nõudmiseks rohkem uudishimuna. Sa kirjutasid kaudselt välja, et Sa seda kalendrit ei soovi, samas nõuad sisu avaldamist. Miks? Et äkki see pöörab Sind ümber kalendrit ostma?

Sellele kalendrile seatud eesmärk sai tegelikult täidetud ja kõik, mis seda eesmärki ületanuks, olnuks puhas boonus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 21.01.15 14:40 Tsiteeri


Ma kirjutasin väga selgelt välja, et ma olen kalendrist potentsiaalselt huvitatud, aga ma ei taha teist korda samma ämbrisse astuda kus ma korra olen käinud. Usun, et see võimalus käesoleval juhul on pigem väiksem kui minu eelmises olukorras, sest on selgelt välja öeldud, et kalendris on meie klubi B5d, st vähemalt objektid on laias laastus teada. Ehk et ma ei küsi lihtsalt uudishimust, vaid täiesti tõsise huvilisena. Ma lihtsalt ei mõista miks neid pilte varjatakse. Suur töö on ära ju ära tehtud ja ilmselt on põhjust rahul ja uhke olla.

Sel aastal on üldse kalendritega kehvasti - mul on kodus 2014 kalender seinal, millel jaanuar on veel väiksena näha, aga varsti on sellega hambad. EDA pakub driftitüdrukute kalendrit, mida aga elutuppa söögilaua kõrvale päris ei paneks. TQHQ ja AC pole juba ammu kalendrit teinud. Polegi võtta midagi. Sellepärast ma seda B5 kalendri asja siin uuringi. Ei vihja sellega, et see kuidagi kvaliteedilt kesisem oleks - lihtsalt mul endal pole B5 kunagi olnud ja seetõttu seos vähene.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Konks
huviline



Registreerunud 30.07.13
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q 1.9TDI 81+kw

postitati 22.01.15 03:21 Tsiteeri


Mina olen ka seda meelt, et ei soovi põrsast kotis osta. Võiks olla kasvõi väike pildikene, kuhu kõik need 12 pilti kokku pandud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 22.01.15 11:37 Tsiteeri


Rahva tungival nõudmisel, juba 3. mees nõudmas, lehvitan valget lippu ja annan alla. Näitan siis huvilistele sisu ette:


http://www.upload.ee/image/4477846/kalendri_kollaaz_3.JPG

NB: mõne pildi proportsioonid võivad olla kollaaźil muutunud. Kalendris on kõik okidoki. :-)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 22.01.15 13:17 Tsiteeri


Kas nüüd kogus suuremaks ka läheb ja huvilisi rohkem tuleb? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 22.01.15 14:43 Tsiteeri


Mina juba tellisin ära. :)

PS. Kelle oma see ülemises reas parempoolne on? Gullideckelid madaldusega näevad suurepärased välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 22.01.15 16:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Joel
Mina juba tellisin ära. :)

PS. Kelle oma see ülemises reas parempoolne on? Gullideckelid madaldusega näevad suurepärased välja.



Kasutaja: Silkx
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=89748 ;)


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 24.01.15 16:51 Tsiteeri


Viimane aeg tellimusi esitada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 26.01.15 10:16 Tsiteeri


Selleks korraks on tellimine lõppenud. Kokku trükitakse seda haruldast kalendrit 24 eksemplari.
Täna õhtuks selgub, mis päeval täpselt kalendrid valmis saavad, kuid loodetavasti saab jagamine toimuma juba sel kolmapäeval.

Täpsem info peatselt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 27.01.15 08:28 Tsiteeri


Kõigil, kes soovisid saada kalendrit kätte kogunemisel on homme selleks ainulaadne võimalus! Homme ja ainult sel kolmapäeval toimub kogunemine Mustika Prismas, kus on võimalik kalendreid kätte saada. Täpsem info SIIN!

Kuidas saab kalendrid kätte, kui ei saa kogunemisele tulla? - Need kes tellisid SmartPostiga, saavad need heal juhul nädala lõpuks automaati. Püüame neljapäeval hiljemalt need posti panna. Kes soovis kogunemisel kätte saada aga ei saa tulla, peab leidma individuaalse lahenduse läbirääkimiste teel. Ilmselt jäävad kalendrid Siimu kätte ja tuleb temaga kokku leppida, kui ei ole muudmoodi kokku lepitud.

http://w00p.013.graphics/ac/Audiclub-EE%20-%20B5%202015%20Teaser.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 27.01.15 21:08 Tsiteeri


Ei saa mainimata jätta positiivsest küljest seda, et tellijatele on edastatud privaatselt omakorda teavitus, et kus, mis ja mismoodi.

Aitähh!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 27.01.15 21:49 Tsiteeri


Segaduste vältimiseks, siis vastavasisulise sõnumi said täna need, kes soovisid kalendrit kätte saada kogunemisel ja kes ei olnud jõudnud veel FB tagasisidet anda.

Kes tellisid postiga, siis nendele edastan vastava informatsiooni pärast paki posti panemist, mis loodetavasti juhtub kolmapäeva õhtul või hiljemalt neljapäeval, nagu rass eelpool kirjutas. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 29.01.15 19:29 Tsiteeri


Selleks korraks on siis kõik kalendrid jagatud. Kõigile, kes tellisid postiautomaadi kaudu, sai samuti edastatud vastavasisuline infosõnum. Kui kellelgi tekib probleeme paki kättesaamisel, siis palun teada anda.

Head kasutamist! :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 07.02.15 00:53 Tsiteeri


Sain ka kalendri viimaks kätte. Mina olen täitsa rahul, seega kiitus kõigile, kes aitasid kaasa selle valmimisele.

Ainult, et pealkirjas "A4" on natuke eksitav, kuna üks RS4 on ka teiste B5-te sekka pääsenud. :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.2% - SQL: 28.8%]