Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A4 b5 facelift armatuuri valgustuse mure (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2099)
Maidus
huviline



Registreerunud 09.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.15 10:04 Tsiteeri
A4 b5 facelift armatuuri valgustuse mure



Tekkis probleem just mõne valgustuse kadumisega salongis. Nimelt on kõik ventika valgustused kustunud. Samuti on kliimapaneeli nuppude taustavalgustus kas kustus vöi äärmiselt tuhm. Samas el.akende lülitid põlevad nii nagu enne. Kas kuskil on kaitse mida peaksin kontrollima ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on foorumis

Auto: B6 Quattro

postitati 20.03.15 10:46 Tsiteeri


Lihtsalt infoks niipalju, et akende nuppude valgustus saab toite elektriliste akende süsteemist ja nende nuppude valgus heledus ei ole reguleeritav. Puhurirestide ja kliimaploki valgus on reguleeritav kellaplokis olevast nupust, mis samuti reguleerib ka kellaploki valgus heledust ja samuti ka keskkonsoolis olevate nuppude valguse heledust (lisaks ka originaal raadio nuppude ja ekraani valgustuse heledust).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maidus
huviline



Registreerunud 09.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.03.15 16:19 Tsiteeri


Ise ei ole ma midagi reguleerinud, samuti ei ole võimalik mul seda ks kuskilt reguleerida. Puhurirestidelt puudub üldse valgus, kliima paneel on tuhm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on foorumis

Auto: B6 Quattro

postitati 22.03.15 16:37 Tsiteeri


Kuhu ma oma eelneva postitusega üritasin jõuda on see, et omavahel on seotud kellaploki, keskkonsooli nuppude, kliimaploki, originaal raadio ja puhurirestide valgustus. Ehk siis kui mõni neist toimib ja mõni mitte, siis ilmselt pigem juhe kusagil katki. Kui aga kõik on rivist väljas, võib ka mõni kaitse läbi olla. Kui aga kõik need on rivist väljas, siis kahtlustaks ma kellaplokis olevat reostaati või sellega seonduvat. Kui peale kõik eelpool loetletud peale kellaploki on rivist väljas, siis võib olla viga kellaploki taga pistikus, kui ka kusagil juhtmetes ja võibolla ka kellaploki sees reostaadiga seonduv. Kellaploki (ja ka kõige eelpool loetletud asjade) valguse heledust saab reguleerida ühest neist kahest kellaploki all servas olevast mustast nupust seda keerates (ei mäleta enam kumb neist, teine käib igatahs tühjalt ringi).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maidus
huviline



Registreerunud 09.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.03.15 10:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Kuhu ma oma eelneva postitusega üritasin jõuda on see, et omavahel on seotud kellaploki, keskkonsooli nuppude, kliimaploki, originaal raadio ja puhurirestide valgustus. Ehk siis kui mõni neist toimib ja mõni mitte, siis ilmselt pigem juhe kusagil katki. Kui aga kõik on rivist väljas, võib ka mõni kaitse läbi olla. Kui aga kõik need on rivist väljas, siis kahtlustaks ma kellaplokis olevat reostaati või sellega seonduvat. Kui peale kõik eelpool loetletud peale kellaploki on rivist väljas, siis võib olla viga kellaploki taga pistikus, kui ka kusagil juhtmetes ja võibolla ka kellaploki sees reostaadiga seonduv. Kellaploki (ja ka kõige eelpool loetletud asjade) valguse heledust saab reguleerida ühest neist kahest kellaploki all servas olevast mustast nupust seda keerates (ei mäleta enam kumb neist, teine käib igatahs tühjalt ringi).


Selle info põhjal hakkan viga otsima, kuid kellaploki kahest nupust saan endal reguleerida ainult kella (vasakpoolne) ja nullida tõmmates tripi, keerata ei saa (parempoolne). Kummaline on, et just ühel hetkel oli kõik pimedam kui tavaliselt. Vähemalt on nüüd teada millist kanalit pidi viga otsida. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on foorumis

Auto: B6 Quattro

postitati 23.03.15 15:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maidus
Selle info põhjal hakkan viga otsima, kuid kellaploki kahest nupust saan endal reguleerida ainult kella (vasakpoolne) ja nullida tõmmates tripi, keerata ei saa (parempoolne). Kummaline on, et just ühel hetkel oli kõik pimedam kui tavaliselt. Vähemalt on nüüd teada millist kanalit pidi viga otsida. :)


Kahjuks ma ka täpselt ei mäleta enam, kumb see oli, aga kiire googeldamise tulemusena leidsin, et vasakpoolne nupp peaks olema. Seda keerates, saab reguleerida kellaploki jne valguse heledust ning seda välja tõmmates saab sättida kella. Sinu autol peaks vist olema samasugune kallaplokk, nagu mul (numbritega analoog kell ja punase valgustusega ning spidomeetril on 100km/h üleval keskel).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raunopeever
huviline



Registreerunud 04.10.16
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.20 20:46 Tsiteeri


Tere mul ka samma mure valguserekull tootab aga nii kliima kui teised salonginupud pimedad kust viga otsida
Tsitaat:

Text



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.6% - SQL: 52.4%]