Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: 200 TQ 20V omanikud- jagage oma kogemusi, nii häid kui halbu! (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 6485)
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.05 08:27 Tsiteeri


selliseid isearetusi on suht palju. Mõni viskab v8 moto vahelt ja istutab 200 tehnika sinna vahele. Päris palju tehakse stangede, tiibade, tulede, kapoti vahetust, et siis 200 kere külge vastavad v8 jubinad.


www.eksperthooldus.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 14.06.05 10:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hollow

ühe asja mille võib siiski 15 aastat vana audi 200ja tüüpvigade hulka lugeda on tagatiffri simmerid!?
aga see läheb ka sinna teemasse "kõik mis liigub see kulub"

Need hakkavad õli läbilaskma tavaliselt peale heinamaa sõite vahest mähib heinad ümber võlli millega kulutab õlitihendid ära ja õli hakkab lekkima ja kui avastad on heinad vahelt ära kulunud ja kukunud ja jääb mulje et kulumise viga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 14.06.05 10:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: djstallion
Mõned kodanikud- eesotsas Kiireaudi- on teatavasti nimetatud isendeid juba teatava hulga Saksast minema vedanud. Teatavasti on paljud neist edasi müüdud Eestis. Nii mõnedki neist (või enamus?) on siinse foorumi kasutajad. Üleskutse ongi kõigile 200 TQ 20V omanikele- jagage oma halbu ja häid kogemusi,
Nimelt tundub see auto mulle üha ahvatlevam, AUDI


SÕIDAN 200 TQ 20V AUDIga juba 1993.aastast (ja sõidan ka järgnevatel aastatel vahetevahel):cool::cool::cool:
ja olen nende aastate jooksul mitu isendit nullini lahti kokku lapanud.
Ja plaanin varsti üles visata uue teema koos fotadega.

Mida saab 200TQ 20v omanik ise teha oma auto paremaks muutmisel,:o asjad mida on tehas kehvapoolselt teinud või tegematta jätnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 14.06.05 10:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Tegelikult olen mina kunagi[3-4a tagasi] öelnud,et 200 20V on rikka inimese auto. :P


Muidugi kui sinu esimene isend võttis enne minu juures käimist 17 kuni 21 liitrit.

???? AGA MIKS SA TAHAD KUNI TÄNASENI JUST SELLISE ISENDIGA SÕITA ja mina kaa.:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 40.6% - SQL: 59.4%]