Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C7 talverehvi mõõdud? (Vastuseid: 29 | Vaatamisi: 8284)
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 25.10.17 21:45 Tsiteeri


Barankad said eile alla, velg kenasti piduritest punnis. Ka rattapoltide kadumisel võib sõit jätkuda :)
Võrreldes kaksnulli meeste 16" vorstidega on tulem ebapedelikul hinnangul täiesti pandav ja talvistes tingimustes kasutatav.

Eks igaüks ostab rehvi vastavalt võimalustele. Iseasi, kas 30k auto all korea kantoss mingit moodi majanduslikult optimaalne on. Minu hinnangul on ka 1300€ rehvijooks hea investeering, kui need kasvõi poole meetri jagu auto mahakandmisest päästavad, või mõne teele jooksnud mudilase ühte tükki jätavad.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
v2ikejoss
huviline



Registreerunud 18.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: A6 , C7, bi-tdi

postitati 26.10.17 08:26 Tsiteeri


Eiei, loomulikult, kui raha on miks mitte :)
Ma avaldasin ka omaltpoolt arvamust, kuna see "kui juba 30k autot omad siis ei jõua rehve osta lause" oli pisut ründav ja arusaamatu

Ja eks päris lõpetuseks mängib ikka rolli ka juht ja sõiduvõtted libedal/talvisel teel. Kui mõistus peas saad ka 40eurise hiina lamelliga 2aastat sõidetud aga kui oled idioot siis ei tee ka 1500eurise nokianiga midagi.

Kas sain õigesti aru, et minu autole see ET38 , 66,6 ja 5x112 17" velg siis sobib kindlasti? See 7.0 laius veljel ei ole nii määrav?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 26.10.17 13:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: v2ikejoss
...
Ja eks päris lõpetuseks mängib ikka rolli ka juht ja sõiduvõtted libedal/talvisel teel. Kui mõistus peas saad ka 40eurise hiina lamelliga 2aastat sõidetud aga kui oled idioot siis ei tee ka 1500eurise nokianiga midagi.

Kas sain õigesti aru, et minu autole see ET38 , 66,6 ja 5x112 17" velg siis sobib kindlasti? See 7.0 laius veljel ei ole nii määrav?


Ei tohi unustada, et liikluses on ka teisi juhte. Lisaks on domineeriv see tänane autokoolide toodang, kelle tunnetus on äärmiselt pädev puutetundlikul paneelil, mitte auto roolil :)

Kui tegemist ei ole C7-le mõeldud veljega, siis mina prooviks seda esiteks füüsiliselt alla. 7" velje laius 225 rehviga on nö. viimane mõõt ja võib jääda sellel veljel paras sardell. C7 17" talvejooks on tehasepoolt 7.5 laiusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 02.09.22 12:38 Tsiteeri


Teema algatamisest on ootamatult juba 6 aastat möödunud ja kuna oman hetkel jälle ühte C7-t, siis on talverehvi/velje valik päevakorral taaskord.
Kuivõrd suvel on autol 21" veljed (hea meelega vahetaks 20" rotorite vastu tegelikult), siis sinna ilmselgelt pole mõtet talverehvi osta.
Kas rehvi/velje mood on aastatega vahepeal muutunud ka või on soovitused endised, et mööndustega (ja visuaalse poole välja jättes) mahub ka 17" alla, aga parem oleks ikka 18 või 19?
Eelmisel BITDI C7`l olid mul originaal möödus 19" lamellid ja tegelikult olin nendega igati rahul...


21" suve veljega: http://indro.audiclub.ee/autod/c7a6_21_wheel.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 02.09.22 14:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Teema algatamisest on ootamatult juba 6 aastat möödunud ja kuna oman hetkel jälle ühte C7-t, siis on talverehvi/velje valik päevakorral taaskord.
Kuivõrd suvel on autol 21" veljed (hea meelega vahetaks 20" rotorite vastu tegelikult), siis sinna ilmselgelt pole mõtet talverehvi osta.
Kas rehvi/velje mood on aastatega vahepeal muutunud ka või on soovitused endised, et mööndustega (ja visuaalse poole välja jättes) mahub ka 17" alla, aga parem oleks ikka 18 või 19?
Eelmisel BITDI C7`l olid mul originaal möödus 19" lamellid ja tegelikult olin nendega igati rahul...


21" suve veljega: http://indro.audiclub.ee/autod/c7a6_21_wheel.jpg


17" mahub alla bit suurte piduritega, kuid velje kuju ja ET mängivad rolli. Enda omal olid mingi aeg all A5 orig. talveveljed 17" 7,5 ET 29. Viis kodarat, hea oli pesta ja täitsa ok nägi välja isegi. Niiet vastus, mahub 17".


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.3% - SQL: 41.7%]