Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A7 S-line 3.0TFSI - 2011 - OttOlesk (Vastuseid: 73 | Vaatamisi: 35482)
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 10.05.17 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
huvitav auto on a7, välimust nagu on aga muu on ikka täiesti mööda - ning jah ma olen ise ka ühe 2012 a7 omanik

alustame sisemürast + rehvimürast - u 60-70prossa suurem kui sama klassi viienda seeria bmwl, mersust ei hakka rääkima, isegi passat cc on vaiksem, huvitav möödapanek audi poolt
jäik, jäik ja veelkord jäik - linnas sõita väga väsitav, ka kõige pisemad augud tunneb ära - comfort seade neil vist nalja pärast - 20 tolli on all plus sline.

plus veel süsteem et avad ukse ja auto sureb välja:D üldiselt ei soovita, kuid kuid eksklusiivne välimus meeldib siis go, enda oma müün kiiremas korras maha, igatpidi pettunud. või ma lihtsalt vanaks jäänud ja tegelt on hea auto:D

Sise- ja rehvimüra osas olen nõus. Eelmine auto A6 C6 oli minu arust hulga vaiksem. Teiste markidega puudub kogemus.
Jäikuse koha pealt ei oska kurta. Eelmine auto oli madala sport vedruga. Peale pikemat A7-ga sõitmist oli seda A6 jäikust ikka korralikult tunda. Tõsi ta on, et iga mügariku ja augu tunneb ära isegi comfort seades, millega ma koguaeg sõidan, aga dynamicuga on minu maitse jaoks liiga hull igapäeva liikluses sõita. Sellest hoolimata ma ei oska vinguda. S-line vedrustuse kohta on comfort seade piisavalt pehme.
Sellest süsteemist ma ei tea midagi, et auto sureks välja kui uks avada. Kas see on start/stop süsteemiga seotud? SS-i ma lülitasin kohe alguses välja ja olen kasutanud ainult mõnel üksikul korral.
Maitsed on erinevad. Ükski auto ei ole igale inimesel 100% täiuslik :D.
Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Krt ja ma veel mõtlesin, et ma ainuke, kel A7 müratase kõrvu jäi :P

Noup :D
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Õhkvedrustusega on hoopis teine lugu, aga seal omad miinused.

Mida sa nende "omade miinuste" all silmas pead? Ma paneks mingid tõed kõrva taha, millega tulevikus arvestada.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 10.05.17 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
huvitav auto on a7, välimust nagu on aga muu on ikka täiesti mööda - ning jah ma olen ise ka ühe 2012 a7 omanik

alustame sisemürast + rehvimürast - u 60-70prossa suurem kui sama klassi viienda seeria bmwl, mersust ei hakka rääkima, isegi passat cc on vaiksem, huvitav möödapanek audi poolt
jäik, jäik ja veelkord jäik - linnas sõita väga väsitav, ka kõige pisemad augud tunneb ära - comfort seade neil vist nalja pärast - 20 tolli on all plus sline.

plus veel süsteem et avad ukse ja auto sureb välja:D üldiselt ei soovita, kuid kuid eksklusiivne välimus meeldib siis go, enda oma müün kiiremas korras maha, igatpidi pettunud. või ma lihtsalt vanaks jäänud ja tegelt on hea auto:D


Müra tase: ei tea, pole omanud. Kõige muu kohta ütleks, et uuri võimalusi ja õpi oma autot tundma. S-Line vedrustus ongi jäigem ning comfort valik ei tee seda kuidagi pehmemaks ja vedrustusega pole sellel valikul üldse midagi pistmist, nagu väga paljud arvavad. Igasugu väljasuretused ja start-stopid saab sekunditega maha kodeerida. Õhkvedrustusega on hoopis teine lugu, aga seal omad miinused.

saab jah, selle jaoks tuleb jälle arvuti külge panna

start-stop süsteemiga see seotud pole - aga umbes nii, sul on võti taskus ja tahad tanklast midagi haarata või mis iganes postkastist midagi võtta, avad ukse ja auto sureb koheselt välja. et ta ei sureks tuleb uks lahti teha, sureb välja ja siis auto tööle panna uuesti kui uks lahti on, siis ta piiksub seal ja ei sure vähemalt - kõrvalvaatajale võib see suht naljakas vaatepilt olla..osadel autodel ei pidavatki saama seda maha kodeerida..endal ajab ikka väga keema see värk:D - käivad jutud et see haige süsteem pidi olema kõikidel uutel audidel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 10.05.17 18:39 Tsiteeri


Pole veel ühtegi näinud, millel ei saa.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 10.05.17 18:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OttOlesk
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Õhkvedrustusega on hoopis teine lugu, aga seal omad miinused.

Mida sa nende "omade miinuste" all silmas pead? Ma paneks mingid tõed kõrva taha, millega tulevikus arvestada.


Kõige suurem mure on meie RÕVE kliima, mis 9 kuud aastast süsteemi niiskusega toidab, pori ja plägaga kostitab. Paari aastaga on töö tehtud.
Peale suuremaid sügisplägasid külmaks minnes on üle ühe maoli maas, või siis üleval, viltu, ventiilid kinni ja midagi teha ka ei lase. Andurid on 1cm. pori kihi all. Kompressorist valatakse konkreetselt vett välja. Pauguga lõhkevate tagapatjade kohta uuri näiteks "siseinfot".
Ainuke, mida teha saad, on mitte sõita 9 kuud.:P


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 10.05.17 19:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: OttOlesk
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Õhkvedrustusega on hoopis teine lugu, aga seal omad miinused.

Mida sa nende "omade miinuste" all silmas pead? Ma paneks mingid tõed kõrva taha, millega tulevikus arvestada.


Kõige suurem mure on meie RÕVE kliima, mis 9 kuud aastast süsteemi niiskusega toidab, pori ja plägaga kostitab. Paari aastaga on töö tehtud.
Peale suuremaid sügisplägasid külmaks minnes on üle ühe maoli maas, või siis üleval, viltu, ventiilid kinni ja midagi teha ka ei lase. Andurid on 1cm. pori kihi all. Kompressorist valatakse konkreetselt vett välja. Pauguga lõhkevate tagapatjade kohta uuri näiteks "siseinfot".
Ainuke, mida teha saad, on mitte sõita 9 kuud.:P

Siis kaob selle auto omamine üldse mõtte. Eks tuleb nende hädadega siis tegeleda, kui need tulevad.

https://img.buzzfeed.com/buzzfeed-static/static/2014-10/25/19/enhanced/webdr09/anigif_enhanced-11483-1414279374-1_preview.gif

Selle ukse avamise ja auto välja suremise süsteemi mul peale ei ole (või on enne mind juba maha võetud). Üks hommik jäi auto naise kätte ja pidin talle 15km töö Berlingoga kesklinna järgi vurama, et võtmed ka üle anda siis, sest telefon oli hääletu peal ja sügaval käekoti põhjas. :D


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 13.05.17 14:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OttOlesk
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
huvitav auto on a7, välimust nagu on aga muu on ikka täiesti mööda - ning jah ma olen ise ka ühe 2012 a7 omanik

alustame sisemürast + rehvimürast - u 60-70prossa suurem kui sama klassi viienda seeria bmwl, mersust ei hakka rääkima, isegi passat cc on vaiksem, huvitav möödapanek audi poolt
jäik, jäik ja veelkord jäik - linnas sõita väga väsitav, ka kõige pisemad augud tunneb ära - comfort seade neil vist nalja pärast - 20 tolli on all plus sline.

plus veel süsteem et avad ukse ja auto sureb välja:D üldiselt ei soovita, kuid kuid eksklusiivne välimus meeldib siis go, enda oma müün kiiremas korras maha, igatpidi pettunud. või ma lihtsalt vanaks jäänud ja tegelt on hea auto:D

Sise- ja rehvimüra osas olen nõus. Eelmine auto A6 C6 oli minu arust hulga vaiksem. Teiste markidega puudub kogemus.
Jäikuse koha pealt ei oska kurta. Eelmine auto oli madala sport vedruga. Peale pikemat A7-ga sõitmist oli seda A6 jäikust ikka korralikult tunda. Tõsi ta on, et iga mügariku ja augu tunneb ära isegi comfort seades, millega ma koguaeg sõidan, aga dynamicuga on minu maitse jaoks liiga hull igapäeva liikluses sõita. Sellest hoolimata ma ei oska vinguda. S-line vedrustuse kohta on comfort seade piisavalt pehme.
Sellest süsteemist ma ei tea midagi, et auto sureks välja kui uks avada. Kas see on start/stop süsteemiga seotud? SS-i ma lülitasin kohe alguses välja ja olen kasutanud ainult mõnel üksikul korral.
Maitsed on erinevad. Ükski auto ei ole igale inimesel 100% täiuslik :D.
Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Krt ja ma veel mõtlesin, et ma ainuke, kel A7 müratase kõrvu jäi :P

Noup :D
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Õhkvedrustusega on hoopis teine lugu, aga seal omad miinused.

Mida sa nende "omade miinuste" all silmas pead? Ma paneks mingid tõed kõrva taha, millega tulevikus arvestada.


Kas sa võrdluse tõid BMW ja MERSU - ga sama laiade/suurte rehvidega ? Üldiselt ei ole mürarikas kui 18 -19" rehvid all on. Mida laiem ja suurem rehv seda suurem müra. Mul 235/45/19 ja on A6 C7 küll suht vaikne võrreldes 255/40/19 mis ostes all olid. Ei usu, et A7 lärmakam on.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.05.17 08:31 Tsiteeri


A7 on lärmakam kui sedaan A6. Sedaani kere ehitus summutab müra paremini kui luukpära.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 15.05.17 09:33 Tsiteeri


Tõenäoliselt mõjutab seda ka aknaraamide puudumine.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.05.17 09:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Tõenäoliselt mõjutab seda ka aknaraamide puudumine.


Tuulemüha üle ma ei kurdaks, pigem on rehvimüra teemaks. Seda annaks ehk lisa heliisolatsiooniga parandada.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jorgen
huviline



Registreerunud 04.01.06
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 1992 2.8

postitati 15.05.17 12:28 Tsiteeri


Aga kas auto siis piiksuma ei hakka ning ekraanil ei löö karjuvat kirja ette, kui võtme mõjupiirkonnast ära kaob?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 17.05.17 06:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jorgen
Aga kas auto siis piiksuma ei hakka ning ekraanil ei löö karjuvat kirja ette, kui võtme mõjupiirkonnast ära kaob?

Ütleb ikka "Key not in vehicle", aga jäi see hetk märkamata lihtsalt. Juhtub...


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 23.05.17 06:25 Tsiteeri


Sina sitaratas, kes sa Saue Vanamõisa laadal minu parempoolse stange võrega minema jalutasid, ole õnnelik oma varastatud võre üle. Sain endale uue ja auto ei näe enam välja nagu hambutu.

http://wallpapercave.com/wp/r5MheNR.jpg


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.05.17 07:21 Tsiteeri


Need võred vist kuum kaup. Tallinnas mitu C7 silma jäänud ilma nendeta, just S-lined.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 13.07.17 20:43 Tsiteeri


Tervituseks peaks sulle vilgutama hakkama, üsna tihti trehvab. Viimati andsin Tamsaare pikendusel võimaluse reastuda, hiljem kihutasin mntl mööda :).
Isegi rokasena näeb auto hea välja.
Edu.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 14.07.17 06:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tervituseks peaks sulle vilgutama hakkama, üsna tihti trehvab. Viimati andsin Tamsaare pikendusel võimaluse reastuda, hiljem kihutasin mntl mööda :).
Isegi rokasena näeb auto hea välja.
Edu.

Tammsaare pikendusel on mul praktiliselt iga päev hommikul ja õhtul vaja reastuda. Üritan ikka igal korral "aitäh" ka öelda, kui vahele lastakse :D.
Eks see auto puhtana hoidmine on oma ette "challenge". Kuna koduni viib kruusatee, siis on ilusa ilmaga auto tolmune ja koleda ilmaga auto sopane :D, aga tänud komplimendi eest siiski.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.07.17 08:41 Tsiteeri


Kuna sul ikka omajagu kilometraasi päeva jooksul siis küsiks, et mis keskmiseks tuleb?
Ahjaaa...kiirendusel viskab ka kerget musta tomu.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 14.07.17 09:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kuna sul ikka omajagu kilometraasi päeva jooksul siis küsiks, et mis keskmiseks tuleb?
Ahjaaa...kiirendusel viskab ka kerget musta tomu.

Long term consumptionit näitab praegu 9,6l/100km. Oluliselt tähelepanu ei viitsi enam ammu sellele pöörata. Sõita on vaja ja vastavalt peab tankima. Maanteel ka varieerub nii palju olenevalt liiklusest. Kui viitsin kellegi taga sõita 90-95km/h, siis märgatavalt väiksem. Üldiselt on mul 100km/h püsikal ja rehvimõõdu tõttu on see ka täpselt reaalne kiirus.

Must tahm on mulle uudis, aga rääkisin ühe tuttavaga ja ei pidavat olema midagi mille pärast muretseda. Kuna Tammsaare ärikeskuse ees auto tiksus kohapeal ca 10-15min ja siis praktiliselt kohe gaasi talluda Tammsaare pikendusel natuke, siis pidigi väheke tahma välja viskama. Ega ta mul üldiselt kuuma väga ei saagi. Mõned keskmisest kiiremad minekud foori tagant ja möödasõitudel maanteel, aga total kick downi nullist ei ole kordagi saanud ja maanteel ka mõned korrad kuus ehk, kui möödasõit tõesti kitsaks osutub minema. Võib-olla koguneb seda sodi natuke liiga palju võrreldes mõne teisega...

Aga tänud tähelepaneku eest :)


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 12.09.17 06:00 Tsiteeri


Vahepeal on mingid nõmedad ussid autosse roninud ja paar viga tekitanud.

1. Ühel ilusal päeval jäi käsipidur peale parempoolsel tagumisel rattal. Maha tuli peale auto seisma jätmist ja uuesti käivitamist. Peale seda ei ole julgenud seda oluliselt rohkem kasutada. Proovinud olen ja töötab, aga kurat seda teab, millal ta jälle peale jääb ja kas siis enam maha tuleb. Hakkas pihta sellega, et mõni kord viskas "Auto Releasi" maha ja ei lubanud mõnda aega kasutada (käsipidur töötas edasi) ja mingi hetk ei rakendanud enam käsipidurid. Mõlemal juhul viskas suure välgunoolega käsipiduri veatule armatuuris põlema. Üldiselt aitas see, kui korra auto seisma jätta. Eeldatavalt on vesi mootoris ja tuleks mootor välja vahetada koos supportiga (väidetavalt tüüpviga?). Kuna käsipiduri mittekasutamine kaotab probleemi ära, siis hetkel sellega ei kiirustagi. Talvel niikuinii seda ei kasuta. "Auto Releas" on küll mugav asi, aga põhimõttelsielt saab ka ilma selleta hakkama.

68096 - Right Parking Brake Motor voltage supply
C100E 01 [000] - Electrical Failure
Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear


2. "Lights malfunction" veatuli armatuuris. Viskab sekundiks põlema üldiselt kui auto käima panna ja kustub kohe ära, vaiksel hool paremale keerates (kui rakendub parempoolne kurvituli) ja kustub peale pööret ära, kui sisse lülitada udutuled ja kustub jälle ära kui udutuled välja võtta. Üldiselt viskab tule põlema armatuuris pigem niiskete/märgade ilmadega. Hoolimata veast, töötavad kõik tuled normaalselt. Ainuke asi, mille üle võib-olla viriseda võiks on see, et parempoolne tuli nagu näitaks natuke madalamale kui vasakpoolne. Kui auto ees kükitada, siis vasakpoolne tuli hakkab varem silma paistma kui parempoolne.

Interneti otsingu põhjal tuleks vastav moodul välja vahetada. Kuna iga kord veatuld põlema ei löö armatuuris, siis äkki saab ka kuivatada/puhastada või on mooduli vahetus ainuke variant?

03813 - Right High Beam Headlamp: Electrical Current Coding Implausible
008 - Implausible Signal - Intermittent


Mõtted ja ideed on soojalt oodatud.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 12.09.17 08:34 Tsiteeri


Kas kerget uputust ei ole autos?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 12.09.17 08:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Kas kerget uputust ei ole autos?

Mis mõttes uputust autos? Enda teada mitte. Kas on mingid tüüpsed või konkreetsed kohad, kust uputust otsida? Või peadki silmas tule juurest kuskilt? Süvitsi ei ole otsinud.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 16.04.18 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OttOlesk
Vahepeal on mingid nõmedad ussid autosse roninud ja paar viga tekitanud.

1. Ühel ilusal päeval jäi käsipidur peale parempoolsel tagumisel rattal. Maha tuli peale auto seisma jätmist ja uuesti käivitamist. Peale seda ei ole julgenud seda oluliselt rohkem kasutada. Proovinud olen ja töötab, aga kurat seda teab, millal ta jälle peale jääb ja kas siis enam maha tuleb. Hakkas pihta sellega, et mõni kord viskas "Auto Releasi" maha ja ei lubanud mõnda aega kasutada (käsipidur töötas edasi) ja mingi hetk ei rakendanud enam käsipidurid. Mõlemal juhul viskas suure välgunoolega käsipiduri veatule armatuuris põlema. Üldiselt aitas see, kui korra auto seisma jätta. Eeldatavalt on vesi mootoris ja tuleks mootor välja vahetada koos supportiga (väidetavalt tüüpviga?). Kuna käsipiduri mittekasutamine kaotab probleemi ära, siis hetkel sellega ei kiirustagi. Talvel niikuinii seda ei kasuta. "Auto Releas" on küll mugav asi, aga põhimõttelsielt saab ka ilma selleta hakkama.

68096 - Right Parking Brake Motor voltage supply
C100E 01 [000] - Electrical Failure
Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear


2. "Lights malfunction" veatuli armatuuris. Viskab sekundiks põlema üldiselt kui auto käima panna ja kustub kohe ära, vaiksel hool paremale keerates (kui rakendub parempoolne kurvituli) ja kustub peale pööret ära, kui sisse lülitada udutuled ja kustub jälle ära kui udutuled välja võtta. Üldiselt viskab tule põlema armatuuris pigem niiskete/märgade ilmadega. Hoolimata veast, töötavad kõik tuled normaalselt. Ainuke asi, mille üle võib-olla viriseda võiks on see, et parempoolne tuli nagu näitaks natuke madalamale kui vasakpoolne. Kui auto ees kükitada, siis vasakpoolne tuli hakkab varem silma paistma kui parempoolne.

Interneti otsingu põhjal tuleks vastav moodul välja vahetada. Kuna iga kord veatuld põlema ei löö armatuuris, siis äkki saab ka kuivatada/puhastada või on mooduli vahetus ainuke variant?

03813 - Right High Beam Headlamp: Electrical Current Coding Implausible
008 - Implausible Signal - Intermittent


Mõtted ja ideed on soojalt oodatud.

Kuna selle aasta sees ei ole neid vigu enam täheldanud, siis jäävad hetkel taha plaanile senikaua kuni jälle probleem tekib ja enam üldse ära ei taha minna.
Update 15.10.2018: Endiselt kõik puhas selles vallas :).


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arvi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: D2 s8 97a. manual

postitati 21.02.19 21:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
huvitav auto on a7, välimust nagu on aga muu on ikka täiesti mööda - ning jah ma olen ise ka ühe 2012 a7 omanik

alustame sisemürast + rehvimürast - u 60-70prossa suurem kui sama klassi viienda seeria bmwl, mersust ei hakka rääkima, isegi passat cc on vaiksem, huvitav möödapanek audi poolt
jäik, jäik ja veelkord jäik - linnas sõita väga väsitav, ka kõige pisemad augud tunneb ära - comfort seade neil vist nalja pärast - 20 tolli on all plus sline.

plus veel süsteem et avad ukse ja auto sureb välja:D üldiselt ei soovita, kuid kuid eksklusiivne välimus meeldib siis go, enda oma müün kiiremas korras maha, igatpidi pettunud. või ma lihtsalt vanaks jäänud ja tegelt on hea auto:D


Müra tase: ei tea, pole omanud. Kõige muu kohta ütleks, et uuri võimalusi ja õpi oma autot tundma. S-Line vedrustus ongi jäigem ning comfort valik ei tee seda kuidagi pehmemaks ja vedrustusega pole sellel valikul üldse midagi pistmist, nagu väga paljud arvavad. Igasugu väljasuretused ukse avamisel (osadele on see tehasest peale poogitud, eemaldada saab ühe väga pika koodi muutmisel) ja start-stopid saab sekunditega maha kodeerida. Õhkvedrustusega on hoopis teine lugu, aga seal omad miinused.


Tere,
eelmises loos on juttu juhiukse avamisel väljasuretuse teemal.Kas keegi Tallinnas saaks selle nõmeduse likvideerimisega hakkama?Käib jubedalt närvidele.Auto on B8 2013 2,0 d.

Arvi
5010659


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 21.02.19 22:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arvi
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
huvitav auto on a7, välimust nagu on aga muu on ikka täiesti mööda - ning jah ma olen ise ka ühe 2012 a7 omanik

alustame sisemürast + rehvimürast - u 60-70prossa suurem kui sama klassi viienda seeria bmwl, mersust ei hakka rääkima, isegi passat cc on vaiksem, huvitav möödapanek audi poolt
jäik, jäik ja veelkord jäik - linnas sõita väga väsitav, ka kõige pisemad augud tunneb ära - comfort seade neil vist nalja pärast - 20 tolli on all plus sline.

plus veel süsteem et avad ukse ja auto sureb välja:D üldiselt ei soovita, kuid kuid eksklusiivne välimus meeldib siis go, enda oma müün kiiremas korras maha, igatpidi pettunud. või ma lihtsalt vanaks jäänud ja tegelt on hea auto:D


Müra tase: ei tea, pole omanud. Kõige muu kohta ütleks, et uuri võimalusi ja õpi oma autot tundma. S-Line vedrustus ongi jäigem ning comfort valik ei tee seda kuidagi pehmemaks ja vedrustusega pole sellel valikul üldse midagi pistmist, nagu väga paljud arvavad. Igasugu väljasuretused ukse avamisel (osadele on see tehasest peale poogitud, eemaldada saab ühe väga pika koodi muutmisel) ja start-stopid saab sekunditega maha kodeerida. Õhkvedrustusega on hoopis teine lugu, aga seal omad miinused.


Tere,
eelmises loos on juttu juhiukse avamisel väljasuretuse teemal.Kas keegi Tallinnas saaks selle nõmeduse likvideerimisega hakkama?Käib jubedalt närvidele.Auto on B8 2013 2,0 d.

Arvi
5010659

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=50258&page=80

See link on natuke õigem koht selleks küsimuseks. Võimalik, et saaksin hakkama selle kodeerimisega, kui natuke googeldada, aga käin hetkel Tallinnas nagu kuuvarjutus ja siis on ka graafik täis...


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 14.11.22 10:41 Tsiteeri


Vahepeal pikalt vaikus olnud ja postitusi ei ole ammu teinud. Täienenud on ainult esimene postitus jooksvate kuludega. Nüüd käis auto lõpuks ühel oodatud spapuhkusel. Vahepeal oli auto ka müügis ja ostja isegi olemas, aga jäi minu poole diil tegemata. Jääb auto ikka minu kätte pikemalt. Auto oli siis 5 nädalat nüüd puhkusel ja sai natuke värskema hingamise. Eurodest pigem juttu ei teeks, kuna töö oli kallis ja tahaks vältida vestlusi stiilis "Mul naabri Ants garaažis teeb sama asja poole hinnaga" või "Siin/seal töökojas oleks saanud odavamalt". Mina otsustasin Pärnu Auto Kirurgia Kliiniku kasuks erinevate soovituste põhjal. Jah, olen kuulnud ka negatiivset tagasisidet, aga pigem olid need mind mittepuudutavatel teemadel. Auto sain küll värskelt kätte, aga minu emotsioonid on laes. Tegu nagu hoopis teise autoga. Ei mäleta, et isegi 6 aastat tagasi ostes oleks nii puhtalt toimetanud masin. Minu põhjused remondiks olid kettide hääl, mis oli külmalt käivitades eriti kole ja kõrisesid ka sooja käivitusega juba pikemat aega. Teine põhjus oli õlikulu ~1l/~1500km. Pikemate otsadega (Riia, Saaremaa, Tartu jne) oli õlikulu küll parem, aga ilmselgelt oli mootor viimase piiri peal. Lisaks tundus mulle, et esisillas olid kõik asjad juba samuti viimasel piiril. Peale mootoritöid siiski esisillas midagi vahetama ei pidanud. Kogu see kolin tuli kuskilt mujalt, mis mootori töödega ära kadusid. Rohkem detailidesse vast ei viitsigi hetkel laskuda, vaid kopeerin siia lihtsalt märkuse arvelt ja esimesse positutsse läheb kokkuvõtlikult mootori kapitaalremont kirja.

"Läbiviidud silindrite endoskoopia ja tuvastatud tugevad kulumised silindriseintel. Samuti mootori seisukorra
hindamisel tuvastatud kettajami kehv seisukord.
Peale mootori demontaazi autolt ja täielikku osandamist leitud mootorist väga tugevad kulumised: silindriseinad
(hõõrdumisvastane kate oli puudulik), kolvid, kettajam, väntvõlli liugelaagrid, klapiajam, väntvõll, pihustid olid
ummistunud ja esines lekkeid.
Remondimeetmena mootoriplokk taastatud hülssimise teel, kolvid asendatud uutega. Väntvõll poleeritud ja
komplekteeritud uute liugelaagritega.
Silindripeades kanalid puhastatud, paigaldatud uued klapid nii sisse- kui väljalaske poolele.
Asendatud kõik kettajami detailid. Kütusepihustid puhastatud ultraheli meetodil.
Asendatud kõik mootori kuluosad nagu rihmad, rullikud, küünlad jne.
Kogu mootor pestud seest ja väljast ning komplekteeritud 100% uute tihendusmatrerjalidega, ning nõutud
sõlmedes ka uute poltidega.
"


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 84.8% - SQL: 15.2%]