Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kesklukk ei ava puldist uksi (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1871)
MB_1
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi kupee type85

postitati 24.09.19 18:01 Tsiteeri
Kesklukk ei ava puldist uksi



Tere,

Puldist ei ava ega sulge uksi. Sisse saab keerates ja seest vajutades avab kõik uksed. Probleemi tekkimise alguses ei tahtnud seest vajutades tagaluuki avada, aga praegu avab.
Kust võiks probleemi otsima hakata?
Proovitud mitut originaalvõtit.
A4 B7 2007 a. 1.9Tdi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kremlin
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.01.10
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 3.2 FSI S-Line Avant Quattro

postitati 24.09.19 18:29 Tsiteeri


Pane üks võti ette ja süüde sisse ja teise võtmega keera välisust kinni / lahti ja siis proovi nuppe võtmel, mis oli süütelukus. Teise võtmega samamoodi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 24.09.19 18:50 Tsiteeri


Pult võib ka surnud olla, B7-me puhul levinud viga. Kui Tallinnas oled, võin üle vaadata, milles asi olla võib ja vajadusel ka asendus pult pakkuda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MB_1
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi kupee type85

postitati 24.09.19 20:59 Tsiteeri


Ma proovisin uuesti tutvustada küll, kuid see ei aidanud. Puldil olev punane tuli vilgub, kui see mingi näitaja on. Mul on kaks pulti ja puldi probleemi välistaks.

Asun Tartus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 24.09.19 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MB_1
Ma proovisin uuesti tutvustada küll, kuid see ei aidanud. Puldil olev punane tuli vilgub, kui see mingi näitaja on. Mul on kaks pulti ja puldi probleemi välistaks.

Asun Tartus


Punase tule vilkumine küll kahjuks midagi ei näita (peale selle, et patareis vunki on ja nupp toimib). :D
Kui mõlemad puldid lõpetasid korraga toimimise, siis kahtlustaks ma comfort aju. Kui on VCDS võimalus siis vaata measuring blocks alt, kas auto mingeid puldi signaale näeb üldse. Kui enda pultide signaali ei näe, võib ka mõne kindlasti toimiva teise B7-me (või ka 2003-2004 B6-e) puldiga proovida - selles suhtes, et pult ei pea olema selleks autoga tutvustatud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MB_1
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi kupee type85

postitati 24.09.19 22:18 Tsiteeri


Tänud mõlemale abi eest. Uskumatu, aga kasutaja Kremlini väide pidas paika. Toimis lahendus, kus üks pult oli süütes ja teisega keerasin auto uksed kinni ja lahti. Koheselt hakkasid mõlemad puldid tööle.

Tänud veelkord, teema lukus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.3% - SQL: 58.7%]