Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C7 Avant 2.0TDI - 2017 - inaaris (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 15011)
inaaris
huviline



Registreerunud 01.03.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.20 09:52 Tsiteeri


Saan Sinu jutust aru, et Stefani vanaisa saslõkk tasuks külastamist? :)
Seekord piirdusime ilmselt seal vastas oleva trahtritüüpi kohaga.
HN+ all sa mõtled Jann just seda MMI tüüpi, mida kasutas ntks C6 kereperekond, ehk MMI ekraan on nö keskkonsooli sees?
Kui jah, siis mõtlesin pikalt sellepeale. Aga loobusin.
Ekraani suuruse mõistes oleks kindlasti 10+" parem, pole küsimustki.
Aga, kui vaatasin neid lahendusi, siis otsustasin selle vastu.
Prioriteet oligi just see, et auto sisemus jääb välimuselt samasuguseks.
Mingi x arvu kuude pärast saab uuesti mõelda, kui pikemaid sõite on rohkem olnud. Kuni siiani on 5+ ja olen rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.20 10:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: inaaris
Saan Sinu jutust aru, et Stefani vanaisa saslõkk tasuks külastamist? :)
Seekord piirdusime ilmselt seal vastas oleva trahtritüüpi kohaga.
HN+ all sa mõtled Jann just seda MMI tüüpi, mida kasutas ntks C6 kereperekond, ehk MMI ekraan on nö keskkonsooli sees?
Kui jah, siis mõtlesin pikalt sellepeale. Aga loobusin.
Ekraani suuruse mõistes oleks kindlasti 10+" parem, pole küsimustki.
Aga, kui vaatasin neid lahendusi, siis otsustasin selle vastu.
Prioriteet oligi just see, et auto sisemus jääb välimuselt samasuguseks.
Mingi x arvu kuude pärast saab uuesti mõelda, kui pikemaid sõite on rohkem olnud. Kuni siiani on 5+ ja olen rahul.


Sul olid pildid enne mingi veidra perspektiiviga, nagu ekraan oleks 3:1 suhtega vms. Mis toode täpselt paigaldatud sai?

Šašlõkk on seal täitsa asjalik ja muud menüüs leiduvad tooted ka täitsa maitsvad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
inaaris
huviline



Registreerunud 01.03.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.20 11:29 Tsiteeri


https://www.youtube.com/watch?v=gG3lbgrQX7A&t=2s
Toode siin.
Googelda siit edasi. EST vahendaja on Audiofookus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 27.02.20 11:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: inaaris
Saan Sinu jutust aru, et Stefani vanaisa saslõkk tasuks külastamist? :)
Seekord piirdusime ilmselt seal vastas oleva trahtritüüpi kohaga.
HN+ all sa mõtled Jann just seda MMI tüüpi, mida kasutas ntks C6 kereperekond, ehk MMI ekraan on nö keskkonsooli sees?
Kui jah, siis mõtlesin pikalt sellepeale. Aga loobusin.
Ekraani suuruse mõistes oleks kindlasti 10+" parem, pole küsimustki.
Aga, kui vaatasin neid lahendusi, siis otsustasin selle vastu.
Prioriteet oligi just see, et auto sisemus jääb välimuselt samasuguseks.
Mingi x arvu kuude pärast saab uuesti mõelda, kui pikemaid sõite on rohkem olnud. Kuni siiani on 5+ ja olen rahul.



Nüüd pildid normaalsed, ei tea mis teema nendega oli. HN+ on see just, mis nüüd piltidelt näha. Aga Sasun (ikka Stefani isa ;)) oskab tõesti head šašlõkki teha, soovitan.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
inaaris
huviline



Registreerunud 01.03.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.20 12:05 Tsiteeri


Seda nüüd teades sean sammud järgmine kord Viljandis olles sinna :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
inaaris
huviline



Registreerunud 01.03.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.04.20 09:50 Tsiteeri


Tere!

Esimesed 10k km möödas ja võin öelda, et olen autoga sõbraks saanud.
Enamik alguses olevaid/häirivaid asju on harjumuspäraseks saanud, näiteks natukene uimane auto-hold.
Natukene reaalsetest numbritest:
1. Esimese 10k keskmine reaalne kütusekulu on 7,17l/100km. Arvan, et see on väga OK, võrdluse mõistes 1.4 110kw bensuka puhul oli 100k km keskmine kütusekulu 6,91l/100km. Seega, võimsuse ja kütusekulu kogu suhte mõistes on 2l 140kw Minu hinnangul väga mõistlik. Muude Audi valikus olevate mootorite kohta reaalset statistikat ei oma. Seega, ei oska võrdlusmomenti pakkuda;
2. Tehniliselt on auto korras, midagi häda ei ole ja mind algul hirmutanud (külm käivitus + 10sek kõrina laadne heli) vastas tehas, et see on NORM. Ühesõnaga, sama nagu oli kunagi 1.4 TSI-ga, et esimesed 3-4 min sõitu gaasi andes tuli selline uluv heli;
3. Stronic on ka nüüdseks harjumuspärane, aga kast Mulle jätkuvalt ei meeldi. Bensiini peale sobib Minu tagumiku arvates see kast paremini. Aga, on nagu on;
4. Salongi koostöökvaliteet. Jätkuvalt murelaps selle auto puhul. Ilmselt normaalse inimese seisukohast on harju keskmine, aga Minu jaoks on need pisi krõpsud/nõksud häirivad. Aegajalt ikka midagi tekib ja tuleb ning siis saab aega-mööda tegeleda.
5. Android HU:
a. Android HU + sellega kaasnevad appid (v.a Apple CarPlay) töötavad suurepäraselt. Mind siiamaani üllatab, kui hea see on. Ei ole Android OS-i vastane, aga olen selles valdkonnas töödanuna näinud ajajooksul selliseid anomaaliad ja idiootsusi kaasnevalt selle OS-ga. Aga, see autokohitsetud Audi MMI ekraani raami sisse pandud tablet töötab väga kenasti. Just see, et kõik on loogiline, pangestumisi ei ole ja ka pisidetailid on väga hästi läbimõeldud.
b. Kahjuks eksisteerib üks eripära :). Nimelt, Apple CarPlay app seal sees on jama. Toon mõned näited. Android HU peab üles bootima ja kui põmst kohe autosse istudes (eeldusel, et auto on seisnud ca 8h) paned CarPlay appi tööle, siis see jookseb põhimõtteliselt kohe kokku. Paned appi kinni, avad uuesti, probleem lahendatud. Kui ootad 1 min ära, siis töötab kõik kenasti. Ei ole elumuutev probleem, aga siiski. Teine külg, kui kõik ülejäänud appid seal HU-s töötavad just Audi eripäraga väga kenasti (roolinupud, MMI paneel jms), siis Apple CarPlay app on sisuliselt ainult touch interface põhine. Ja see kehtib kogu ulatuses, s.t, ainukene nupp, mis auto orgaanilistest elementidest töötab on heli tugevuse regulaator. Ei saa lugu edasi-tagasi panna jms. Just selles osas on see debiilne, et kui võtta näiteks Spotify, siis kõik funkab. Saad rullikuga kerida ülesse-alla, saad valikuid teha rulliku vajadusega, lugude vahetus MMI paneelilt või roolilt. Ühesõnaga, rohkem, kui olla võiks. Näiteks, Ma ei osanud isegi oodata, et MMI rulliku kasutamine Spotify app-s sees võiks hea olla (sest pole kuskil mujal sellist asja näinud). Kuna olen Skoda pealt tulnuna harjunud, et ma sain Apple CarPlay kontrollimiseks (s.h appid) kasutada raadionuppe, siis Minu jaoks tekitab see ebamugavust + siiani ei meeldi Mulle sõidu ajal puutetundlikke ekraanide kasutamine.
c. Muidu kõik kenasti ja olen jätkuvalt väga rahul;
d. Avastasin veel, et sinna saaks panna ka OBDII appi, s.t, saad lükata selle jubina taha ja kasutada auto raadiot sisuliselt diagnostimiseks. Ilmselt nendele, kes peavad vajalikuks ja kellele meeldib OBDII asjadega majandada võiks see olla suur +.
Muidu kõik kena.
Kulgeme sõbralikult edasi!
Püsige terved!
Indrek.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 02.04.20 10:11 Tsiteeri


See Android HU tundub päris vinge, äkki saaksid selle aparaadi mudeli numbrit vms jagada, teemast leian ainult vihjeid ja internet on sarnaseid mudeleid täis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
inaaris
huviline



Registreerunud 01.03.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.20 21:35 Tsiteeri


Tere!

Märkamatult on täitunud 20 000km selle autoga.
Suvi on toonud juurde ohtralt kilomeetreid, peamiselt kodumaiseid võrreldes eelnevate aastatega.
Auto on kenasti vastupidanud, põhimõttelise tasandi muresid ei ole ja sõita on lust (eriti maanteel, kus see vedrustus ja masina kombo on kõige enam omas elemendis).
Natukene statistikat, auto kompuuter väidab, et keskmine kütusekulu (20k km) on 6,1l/100km-le. Spritmonitor omakorda ütleb, et tegelik number on 7,11l/100km.
Natukene naljakas, et selline vahe on, aga reaalsuses on ka 7,11l/100km väga OK.

Indrek.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
inaaris
huviline



Registreerunud 01.03.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.04.21 19:06 Tsiteeri


Iga hea kogemus lõppeb kord ütlesid klassikud, vist?
Igaljuhul seltsimehega 30k km ilusti täis saanud. Sõbrad oleme jätkuvalt, kuid on aeg uueks omanikuks.
https://www.auto24.ee/used/3505362


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
inaaris
huviline



Registreerunud 01.03.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.04.21 14:40 Tsiteeri


Auto müüdud.
Palun teema arhiveerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 69.4% - SQL: 30.6%]