Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi Q7 2007a (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1038)
SRauno
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.20
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7

postitati 30.07.20 14:18 Tsiteeri
Audi Q7 2007a



Tere! Sooviksin abi, kuidas vaadata ja kontrollida käigukasti õli? Kuidas vaadata ja kontrollida taga diffriõli? Sama moodi ka esimest diffriõli? Kas diffriõlisid on keeruline vahetada? Millele peaks tähelepanu pöörama? Mis õlisid soovitate diffrile? (Lugesin kuskilt et diffrile peaks minema 75W-90?)

Lp Rauno


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 30.07.20 15:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SRauno
Tere! Sooviksin abi, kuidas vaadata ja kontrollida käigukasti õli? Kuidas vaadata ja kontrollida taga diffriõli? Sama moodi ka esimest diffriõli? Kas diffriõlisid on keeruline vahetada? Millele peaks tähelepanu pöörama? Mis õlisid soovitate diffrile? (Lugesin kuskilt et diffrile peaks minema 75W-90?)

Lp Rauno


Mitte norimise pärast aga kui küsid selliseid küsimusi, siis oluliselt odavam on see töö lasta teha neil kes ei küsi niimoodi.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SRauno
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.20
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7

postitati 30.07.20 17:52 Tsiteeri


Käigukasti kohapealt olen ma sinuga nõus! Aga difri õlid juttude järgi ei tohiks väga keeruline olla :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 03.08.20 20:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SRauno
Käigukasti kohapealt olen ma sinuga nõus! Aga difri õlid juttude järgi ei tohiks väga keeruline olla :)


Täna käisin Hõbenooles. Pakett õlivahetuse võtsin. Kõik mis seal vahetada sai esi differ, taga differ, vahekast, käigukast (Dünaamiline) + adapteerimised jne. Niipalju, kui seal vahetada, sai õlisid vahetatud 399 € . Q7 2010 FL. Ei hakkaks ise küll midagi leiutama, kui endal päris autotöökoda pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.7% - SQL: 57.3%]