Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: audi a4 2.0tdi 2013 s-line automaatne välja lülitamne (Vastuseid: 0 | Vaatamisi: 1494)
krobistaja
huviline



Registreerunud 15.01.22
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.22 15:48 Tsiteeri
audi a4 2.0tdi 2013 s-line automaatne välja lülitamne



Tsitaat:
tere
küsimus selline et kuidas ma saaks selle maha et mootor ei jäeks seisma kui juhi ukse lahti teen. ehk siis kui ma natuke olen sõitnud ja on vaja seisma korra jäeda ja välja minna korraks siis teed juhi ukse lahti ja auto jäeb kohe seisma.
paljud ütlevad et sul selleks auto stop/on nupp aga see pole see mis ma mõtlen.

kui keegi oskab seda korda teha oleks väga hea ja hetkel asun tallinnas ja kui siin on keegi kes viitsib ja oskab siis võib teada anda :)

vast saate aru mis mõtlen.



Tere, küsimus selline, et kuidas ma saaks selle maha, et mootor ei jääks seisma kui juhi ukse lahti teen? Ehk siis kui ma natuke olen sõitnud ja on vaja seisma korra jääda ja välja minna korraks, siis teed juhiukse lahti ja auto jääb kohe seisma.
Paljud ütlevad, et selleks on auto stop/on nupp, aga see pole see mis ma mõtlen.

Kui keegi oskab seda korda teha oleks väga hea ja hetkel asun Tallinnas. Kui siin on keegi, kes viitsib ja oskab, siis võib teada anda. :)

Vast saate aru mis mõtlen.



Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.9% - SQL: 63.1%]