Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: C4 a6 1.9tdi 66kw käigukastist veider kõrin (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1153)
HannesH
huviline



Registreerunud 02.07.13
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.22 15:30 Tsiteeri
C4 a6 1.9tdi 66kw käigukastist veider kõrin



Tere!

Olen veidi aega pead murdnud ühe koleda hääle osas. Lühidalt öeldes, hommikul panen auto käima, sidur lahtisena hakkab korralik ragin pihta. Sidur alla vajutada jääb vait, sidur lahti hakkab uuesti ragistama. Tegin video ka sellest:

https://www.youtube.com/watch?v=3DXLDH5SnIo

On kellegil varem esinenud seda ja oskab öelda mis põhjustab? Senimaani on mulle pakutud survelaagrit, sidurit ja sisendvõlli ehk sidurivõlli laagrit. Samas survelaagri puhul peaks minuteada see hääl vastupidi tekkima siis kui pedaal alla vajutada?

Tänades
Hannes


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HannesH
huviline



Registreerunud 02.07.13
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.22 17:46 Tsiteeri


Märkuseks võibolla veel niipalju, et peale umbes 10 minutit sõitu on juba üsna vähe kuulda seda ning peale pooletunnist sõidu enam ei kostu üldse seda kõrinat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
marks4
huviline



Registreerunud 01.10.14
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal


postitati 15.03.22 21:45 Tsiteeri


Mingi resonants tekib kuna sellel autol pole kahemassilist hooratast. Mul oli sama audi ja sama jama. Kui mootor soojaks sõita sis jäi mu autol see hääl väiksemaks. Kunagi sai passat b5 sama mootoriga kahemassiline hooratas ühe massilise vastu vahetatud ja tekkis tollel ka sama heli. Pane passati b5 kahemassiline hooratas ja arvan et saad sellest häälest lahti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.9% - SQL: 71.1%]