Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A6 2019 diisel-hübriid mootor (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1922)
AllanS81
huviline



Registreerunud 23.03.22
Kasutaja on eemal


postitati 23.03.22 20:14 Tsiteeri
A6 2019 diisel-hübriid mootor



Tere!
Plaan soetada Audi A6, silma on jäänud sobivate hindate tõttu 2019 aasta 2.0l diisel-hübriidid. Oskab keegi antud kombost midagi head või halba arvata? Seda, et kõige erksam pole ma tean :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siLc
huviline

Avatar


Registreerunud 05.06.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2011 VW Passat EcoFuel

postitati 24.03.22 16:08 Tsiteeri


Tegu on siiski nn. mild-hybridiga, kus ei ole suurt akupakki ja elektrimootorit, mille pealt auto mõnda aega sõita saab, vaid tavalise diiselmootoriga, millele aeg-ajalt starter-generaator väikse lisaaku pealt vurtsu juurde annab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Lauritz
huviline



Registreerunud 30.01.19
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.23 11:27 Tsiteeri


Tere,

Olen ise ka sõitnud nüüd 4+ aastat 2016 aasta A6, Quattro 200kw universaal masinaga. Kuna ma olen 4 aasta jooksul leidnud selles masinas kõvasti rühkem + kui miinuseid siis plaan on sama rada jätkata ja vaatan hetkel vähe uuemaid ... 2019-2020 hea õnne korral ka 2021. Oskab keegi üldist infot natuke jagada selle aasta masinate kohta. Eelmise (see mis mul hetkel) selle üks ädasi näiteks oli S-Tronic kast kuigi Tiptronic vähe kindlam asi, jne. jne. Ühesõnaga kõik info oleks abiks, mida kogenumad siin jagada viitsiks.

Hetkel küll olen info korjamise protsessis aga tõsisem plaan autovahetust teha on 2024 jaan-märts. siis oskan ka juba eos murekohtadele paremini silma vaadata. :)

Tänud juba ette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.7% - SQL: 67.3%]