Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: hüüumärgiga kontrolllamp hakkab kaootiliselt vilkuma (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2328)
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 30.07.03 12:04 Tsiteeri
hüüumärgiga kontrolllamp hakkab kaootiliselt vilkuma



On audi 100 -93 ja ilma kompuutrita variant.

Kompuutri display (mitte numbrite vaid piltide osa) asemel on 4 kontrolllampi, millest üks on hüüumärgiga punane lamp, mis hakkab aeg-ajalt vilkuma.

Vilgub aga imeliku süsteemi järgi. Kui auto seisab kohapeal ja rooli keerata, siis mingis rooliasendis vilgub. Samuti vilgub vahel kalda peal olles.

Millised tähendused lambil on peale pidurivedeliku taseme?

Pidurivedelikus asi ei ole, sest kui tuli vilgub, siis olen vedelikutopsi kõigutanud ja vilkumine järgi ei jää. Samuti olen vedelikuanduri võtnud küljest ja viga täpselt sama. Piduripedaali vajutamine ka kuidagi ei mõjuta.

Ma ise olen mõelnud, et kui ühtegi mõistlikku tähendust sel lambil ei ole, siis võibolla on juhtmel isolatsioon maas ja kui rooli keerata, siis kuskilt hoovastikust annab massi või lühist ning siis läheb põlema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 30.07.03 12:05 Tsiteeri


Piduriklotsi anduri juhe katki:D:D:D


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 30.07.03 12:18 Tsiteeri


.... või roolivõimus õli vähe,või jahutus vedelikku vähe. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.07.03 14:05 Tsiteeri


üldjuhul jah hüdraulika tuli on see.. vaata üle piduri õli...rooliv õli ja piduriklotsi andurid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 30.07.03 17:16 Tsiteeri


Roolivõimu ja jahutusvedeliku õli kontrollitud.

Samas...kas kompuutrita variandil üldse roolivõimu ja piduriklotsi andurid on?

Kas keegi saaks manualist järgi vaadata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vadim
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.02
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8T, Volvo XC90, Volvo S80, Mercedes Benz 190 2,3 Mercedes Benz 190 2,6

postitati 30.07.03 18:28 Tsiteeri


Minu A100 ei ole kompuutrit aga klotsidel ja pidurivedelikul on andurid ja see hüümärgiga tuli hakkab ainult siis vilkuma kui pidurivedeliku tase madal kui klotsid kulunud hakkab käsipidurituli põlema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 31.07.03 01:06 Tsiteeri


vaata juhtmed üle, mul endal oli sama teema et see '' (!) '' vilkus kiiresti ja suvalise rütmiga. midagi ei olnud viga, liht andur oli lolliks läinud


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 31.07.03 08:03 Tsiteeri


mul ka vilkus, aga probleem oli pidurivedelikus.. asi oli üle 5 aasta vana, nagu porgansimehu ja vähe oli teda ka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 04.08.03 13:26 Tsiteeri


Kas keegi saab enda kasutusjuhendist järgi vaadata, kas ilma kompuutrita audil on piduriklotsiandurid või mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 04.08.03 14:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja pealik
Kas keegi saab enda kasutusjuhendist järgi vaadata, kas ilma kompuutrita audil on piduriklotsiandurid või mitte.


On küll:)


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.9% - SQL: 59.1%]