Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: spido valgustus & salongi tuled (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2386)
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 09.08.03 05:16 Tsiteeri
spido valgustus & salongi tuled



Varaomik.

Olen probleemi ees. Viskasin yühed inimesed linna ära ja tagasitulles vaatan, et hmm, laetuli ei kustu ära. Mis seal ikka - 1 ukse lüliti oligi poolpidune, ilmselt jamab. Kuid siis avastasin, et kustunud on kellade valgustus :( Ja põlema ei hakka, pane tuled peale või mitte. Signat peale pannes teeb auto mõne seki pärast klõpsu ja vilgutab 5x tulesi.

Mul on hetkel mõistus otsas. Kustund spido viitaks justkui miskile läbipõlenud kaitsmele. Kuid miks siis salongituled põlevad.. Justkui vool käiks miskeid eriti imelikke radu pidi..

Ideid .. ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 19.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 09.08.03 05:34 Tsiteeri


mul on analoogne probleem, kaitsmed kõik terved, a üxteise järel kustusid ära spidovalgus, tagumised numbrituled ja mõned asjad veel. kui viisin ringtoite numbritule klemmidele, hakkas spido taustavalgus ka tööle. kuna kaitsmed olen üle kontrollind on 2 varianti: peidetud kaitse kusagil või on toitejuhe kuskilt ää väsind. pole kahjux siiani jõudnud tõsisemalt probleemiga tegelda, a ma arvan, et sul võib äkki analoogne viga olla...:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 09.08.03 06:39 Tsiteeri


PS: kus on B4 A80'el pagassiluugi avamise andur ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 09.08.03 08:14 Tsiteeri


Niih, olgugi et mõned asjad juhtuvad korraga ei pruugi neil olla mingit omavahelist seost... Tuled jäid peale pagassi tõttu, pagassiluugi kylge minevas juhtmes on katkestus.. eriti kui pagass kinni lüüa ja juhe kõverasse keeratakse ning spidovalgustus oli lihcalt mahapõlenud kaitse (hea kysimus on muidugi et miks ta maha põles..)

--
Galen


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.6% - SQL: 63.4%]