Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Tagumine piduri kolb (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 3331)
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.02 03:17 Tsiteeri
Tagumine piduri kolb



Probleem järgmine tahaks oma kässari tööle saada ja selleks pean kogu supordi lahti kiskuma (käsipiduri osa). Mul on see aga kinni valsitud ja selleks, et lahti saada on vaja sepets tõmmitsat. Kas kellegil on vedelemas kuskil mõnda vana kolbi mis olex 12-se vindiga. Lõhuks selle lahti ja teeks sellest midagi tõmmitsa taolist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 03.11.02 11:31 Tsiteeri


misasi see sul seal kinni on valtsitud,mul pole kunagi mingit tõmmitsat vaja läinud.see polt,mis seal sees on tuleb jummala eduliselt kahe kruvikeerajaga välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.02 19:10 Tsiteeri


Tsitaat:

...see polt,mis seal sees on tuleb jummala eduliselt kahe kruvikeerajaga välja.

Ei ta tule midagi, juba proovitud! Neid supordeid on kolme tyypi. Yhed nendest on need mida lahti saamiseks on vaja tõmmitsat. Teised on sellised millel võtad kolvi välja ja siis lased seal selle stopperi lahti ja kõik jupid tulevad ilusti välja. Ma ei taha seda vinti seal niisama vägistades ära rikkuda. Nyyd tuli kyll väga segane jutt aga loodan, et saate aru.
Yhesõnaga kas siis kellegil on mõnda vana kolbi kuskil vedelemas või ei?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.4% - SQL: 61.6%]