Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: sureb välja (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 2112)
eints 100ga
huviline



Registreerunud 07.08.03
Asukoht: Kesk-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: audi a8 4,2q 96a ja audi 100 avant 2,8 93a. autom.

postitati 06.09.03 09:26 Tsiteeri
sureb välja



Probleem selline, soojalt käivitades esimene laks sureb välja, teise korraga jääb käima ( vahel käib ka peale teist käivitust algul longates )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.03 13:48 Tsiteeri


Endal sama sama jama.. Pole hetkel 100% kindel, aga ilmselt on asi külmkäivituses.. Et kas vigane on siis ilmselt 8 sek andur või külmkäivituspihusti... Tegelikult võib sul asi olla ka CO-s kui see ikka paigast ära, võib ka sellist jama juhtuda...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Matti
huviline



Registreerunud 19.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant

postitati 07.09.03 06:22 Tsiteeri


8 sek andur ja külmkäivitus töötab temp.il alla 45 kraadi.Jutt oli soojast mootorist.Minu sõbral ka sama viga küljes,ei ole veel kätte saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 07.09.03 06:53 Tsiteeri


Rõhu regulaator ilmselt peetis ja segu liiga rikas või lahja. Ja sul on ilmselt sama kone mis mul. Ja sellel mootoril ei ole 8 seki andurit temal juhib külm käivitust aju. Viga võib olla ka lamda ära kukkumises.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
eints 100ga
huviline



Registreerunud 07.08.03
Asukoht: Kesk-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: audi a8 4,2q 96a ja audi 100 avant 2,8 93a. autom.

postitati 08.09.03 10:22 Tsiteeri


Kas peetis lambda võib ka niskest asja teha? Pidi teine jah mul uimane vähe olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 08.09.03 10:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja eints 100ga
Probleem selline, soojalt käivitades esimene laks sureb välja, teise korraga jääb käima ( vahel käib ka peale teist käivitust algul longates )

Mul põhimõtteliselt sama kala, ainuke asi et sureb siis välja kui auto on mingi aeg seisnud (ntx. 10 min). Pole viga veel siiamaani kätte saanud aga ise kahtlustan seda, et bena voolab tagasi. Jäi pena surve mõõtmisel nagu silma selline asi, et mano vajus nagu alla. Omal on nii, et kui mootor soe ja kui käivitub pikemlat käiates ca. 2...3 sec starterit siis jääb käima. Kui käivitub matsust siis cooleb kohe maha ja teisel korral jääb käima. Muidugi võib asi ka pihustites olla, et pihustid nagu tilguvad s.t. põlemiskambrisse tilgub peale mootori seiskamist kytust sisse. Ja kui starterit anda siis jääb selle kytusekogusel hetkeks käima enne kui pump süsteemis rõhu üles saab. Ei tea võibolla pole korrektne lähenemine.

Igatahes lambda äda ei tohiks kyll olla, aga mine sa tea.
Kuskohas see rõhuregulaator asub?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 08.09.03 10:49 Tsiteeri


Rõhu regulaator asub kõhuall,vahetasi selle,aga ikka ei lähe käima paugust,kui on mõne aja ära seisnud.Arvan et see regulaator laseb ka bena tagasi.Kui veel ühega ära proovin siis tuleb viga mujalt otsida.Kui pihustid jooksevad,bena kuluks tuleb 15-20 l sajale.Lühiajaliselt seisab ja siis käivitada läheb hoobilt käima,aga ära on tüüdanud see pikalt käivitamine :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 08.09.03 10:55 Tsiteeri


Juhtregulaator asub jah plokiküljes paremal küljepool,sealt jookseb läbi 2 benavoolikut.
Endal vahetatud ja tuleb vist uuesti ära vahetada ,kuna külmalt käivitada ,sureb välja ,soojalt toimib ilusti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 08.09.03 11:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja MEEMEES
Juhtregulaator asub jah plokiküljes paremal küljepool,sealt jookseb läbi 2 benavoolikut.
Endal vahetatud ja tuleb vist uuesti ära vahetada ,kuna külmalt käivitada ,sureb välja ,soojalt toimib ilusti
Kus ploki küljes?mul ei sure välja,aga ei käivitu.2,3 mootoril on veel mingi klapp kütusejagaja kõrval,kas veel mingi rõhuregulaator?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.09.03 11:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja jan-kos
Tsitaat:
Esialgne postitaja MEEMEES
Juhtregulaator asub jah plokiküljes paremal küljepool,sealt jookseb läbi 2 benavoolikut.
Endal vahetatud ja tuleb vist uuesti ära vahetada ,kuna külmalt käivitada ,sureb välja ,soojalt toimib ilusti
Kus ploki küljes?mul ei sure välja,aga ei käivitu.2,3 mootoril on veel mingi klapp kütusejagaja kõrval,kas veel mingi rõhuregulaator?


Lisaks täpsustuseks niipalju, et rõhuregulaator on vaid K-Jetronic pritse korral, mul endal KE ja sellel asi teistmoodi lahendatud... Kõige litsam see üles otsida on aga nii: pritsepeast läheb välja 5 voolikut pihustiteni ning 2 voolikut, mis lähevad selle sama regulaatorini..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 08.09.03 11:54 Tsiteeri


Täpsustuseks vast niipalju, et seda 2 voolikuga junni mootoriploki küljes pole mõttet 2.3E mootori puhul otsida, lihtsalt seda seal pole. Pritsepeast läheb 2.3sel välja 6 voolikut (5 pottidesse ja 1 kylmkäivitusse).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eints 100ga
huviline



Registreerunud 07.08.03
Asukoht: Kesk-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: audi a8 4,2q 96a ja audi 100 avant 2,8 93a. autom.

postitati 08.09.03 16:51 Tsiteeri


Mul ka põhiprobleem, just ~10min seisaku järel. 2,3E mootor - kus sel rõhuregulaator asub ei saanud ikka aru.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
eints 100ga
huviline



Registreerunud 07.08.03
Asukoht: Kesk-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: audi a8 4,2q 96a ja audi 100 avant 2,8 93a. autom.

postitati 08.09.03 16:56 Tsiteeri


Ja veel, mul muidugi praegu üldse lamda lahti ühendatud - kui kokku ühendan, siis niiske ilmaga jongutab nii, et vähe pole - kuiva ilmaga töötab paremini - aga päris õige pole ikkagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 09.09.03 07:49 Tsiteeri


Kas mingi kala võib olla n.n kütuse eelsoojendiga,mis asub mootoriploki vasakul küljel,õlimõõte varda läheduses ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TBR
huviline



Registreerunud 20.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.03 16:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Maqu
Et kas vigane on siis ilmselt 8 sek andur või külmkäivituspihusti...

Harige mind ka, mis see 8seki andur on? Mul ei jää just hommikuti külmalt käivitades käima, peab natuke gaasi peal hoidma, siis jääb käima. Külmkäivituspihusti töötab (purskab küll).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 15.09.03 19:26 Tsiteeri


Mul ka vist külmkäivitus läbi.Aga äkki keegi ütleb palju see maksab pean uue ostma?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.03 21:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja TBR
Tsitaat:
Esialgne postitaja Maqu
Et kas vigane on siis ilmselt 8 sek andur või külmkäivituspihusti...

Harige mind ka, mis see 8seki andur on? Mul ei jää just hommikuti külmalt käivitades käima, peab natuke gaasi peal hoidma, siis jääb käima. Külmkäivituspihusti töötab (purskab küll).


no kui juba külmkäivituspihustist bensiini tuleb, siis peaks selle süsteemiga kõik ok olema.. Siis viga ilmselt mujal...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TBR
huviline



Registreerunud 20.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 17.09.03 16:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Maqu
Tsitaat:
Esialgne postitaja TBR
Tsitaat:
Esialgne postitaja Maqu
Et kas vigane on siis ilmselt 8 sek andur või külmkäivituspihusti...

Harige mind ka, mis see 8seki andur on? Mul ei jää just hommikuti külmalt käivitades käima, peab natuke gaasi peal hoidma, siis jääb käima. Külmkäivituspihusti töötab (purskab küll).


no kui juba külmkäivituspihustist bensiini tuleb, siis peaks selle süsteemiga kõik ok olema.. Siis viga ilmselt mujal...

Tuleb, aga vähe nagu. Olen vaadanud, et teistel autodel pihustab sealt rohkem. Ma ei teagi nüüd. Peab vist teist tühikäigu mootorit proovima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eints 100ga
huviline



Registreerunud 07.08.03
Asukoht: Kesk-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: audi a8 4,2q 96a ja audi 100 avant 2,8 93a. autom.

postitati 26.09.03 18:49 Tsiteeri


Sai pandud uus lamda andur. Peale 10min seisakut toimub nüüd selline asi - käivitub korrektselt ( nagu varemgi ), siis hakkab jälle jõnksutamine pihta, kui pedaliga pumpad võtab pöörded üles ja kui pöörded peal sõidab normaalseslt, kui aga pöörded kohe maha lased ja tahad jälle pedalit vajutada, hing kinni ja tahab välja surra. Täitsa sooja ja täitsa külma mootoriga probleeme pole. Jälle lamda lahti - ei mingit jonksu, ainult 10min seisaku järel ei pruugi esimese laksuga käivituda. ( töötab paremini, kui lamdaga ) No mitte ei saa aru?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.1% - SQL: 33.9%]