Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: K: müügis olev S2 avant (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 4190)
kYbb
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: WRX

postitati 24.10.06 21:33
K: müügis olev S2 avant



Mingi hull tahab seda soetada: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/879/auto_php-id=279879-www_auto24_ee.html
Kas keegi on selle auto seisukorraga kursis (kindlasti olete "ilastamas" käinud)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.06 21:35


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=30976


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 25.10.06 21:26


Kui arvestada, et tegemist on päris haruldase autoga, pole mõtet mingite väikeste vigade pärast küll ostmata jätta, sest võimalik, et kunagi hakkavad selliste hinnad jälle tõusma ja saad müügiga palju raha tagasi. Seda autot pole ma näinud, kuid piltidelt tundub väga korralik. Mine kindlasti vaatama, muidu tuleb pärast tõenäoliselt väga kahetseda, et keegi ära ostis. Keksmiselt võiks vist öelda, et võimalus osta siit Audi S2 Avant tekib aastas kuskil kaks korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 25.10.06 21:41


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattro-Karel
Kui arvestada, et tegemist on päris haruldase autoga, pole mõtet mingite väikeste vigade pärast küll ostmata jätta, sest võimalik, et kunagi hakkavad selliste hinnad jälle tõusma ja saad müügiga palju raha tagasi. Seda autot pole ma näinud, kuid piltidelt tundub väga korralik. Mine kindlasti vaatama, muidu tuleb pärast tõenäoliselt väga kahetseda, et keegi ära ostis. Keksmiselt võiks vist öelda, et võimalus osta siit Audi S2 Avant tekib aastas kuskil kaks korda.


Miks te ei loe postitusi. Näiteks tarmo postitust.
See auto on MÜÜDUD!

"Mõttemehed jäid taas ilma..."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 25.10.06 22:09


Vabandust, kuid arvasin, et on uuest müüki pandud, sest kui auto toodi, siis ma kuulutust ei näinud ja nii palju kui olen tähele pannud, on tooja tavaliselt mujal müünud. Soovitus on ikka nagu varem, et kui mõni taoline tuuakse, tuleks kohe vaatama minna, mitte oodata kuni keegi ära ostab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.06 22:21


Tsitaat:
Algselt postitas: turbo
Tsitaat:
Algselt postitas: Quattro-Karel
Kui arvestada, et tegemist on päris haruldase autoga, pole mõtet mingite väikeste vigade pärast küll ostmata jätta, sest võimalik, et kunagi hakkavad selliste hinnad jälle tõusma ja saad müügiga palju raha tagasi. Seda autot pole ma näinud, kuid piltidelt tundub väga korralik. Mine kindlasti vaatama, muidu tuleb pärast tõenäoliselt väga kahetseda, et keegi ära ostis. Keksmiselt võiks vist öelda, et võimalus osta siit Audi S2 Avant tekib aastas kuskil kaks korda.


Miks te ei loe postitusi. Näiteks tarmo postitust.
See auto on MÜÜDUD!

"Mõttemehed jäid taas ilma..."


kui auto on müüdud siis oleks äkki viisakas auto24 kuulutus maha ka võtta, see nagu siiamaani aktiivne. või äkki uus omanik kes selle kiireaudi käest ostis müüb seda edasi juba?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.10.06 10:28


Ma vaatan, et kiireaudi müüs seda 2 kuud tagasi, hetkel on müüjaks Ülemiste Autokeskus? Samas jutu järgi auto Eestis sõitnud pole...

Tõesti nii haruldane auto, et ostetakse, pannakse kohe klaasi taha seisma ja müüakse paari kuu pärast juba 6k kallimalt edasi? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 26.10.06 10:56


Septembris käis seda autot ise uurimas-vaatamas. Sama päeva õhtuks oli auto müüdud, aga mina see ostja ei olnud.

auto24 piltidelt paistab, et vähemalt radiaator on ära vahetatud - muu osas ei oska midagi arvata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mart_R
huviline



Registreerunud 14.09.06
Asukoht: Saue
Kasutaja on eemal

Auto: B4 85kW '94+C4 80kW '05

postitati 08.12.06 18:40


suht kahtlane tundub, et kui selliseid autosid saab Eestist osta ~2x aastas, siis nüüd üks neist juba kuid müümata on. Mind kohe sportlikust huvist vaevab küsimus, et miks... ?
Või ei viits Ülemiste AK mehed kuulutust maha võtta (ja uuendavad seda järjest)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 08.12.06 19:17


krt see hind oleks nagu ilma käibemaksuta ka veel...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 08.12.06 20:37


Oled sa kunagi Eestist mõne km-ga S2 või S4 ostnud???
Usun, et kiirekas ei ole ka ühtegi S-i käibekaga müünud, aga alati saab sinu jaoks ju käibe otsa panna;)
Samas kui sa naguniigi auto enda, mitte firma nimele ostad, ei ole sul käibest ei sooja ega külma.
Autost niipalju, et sidur peaks uus olema, radikas vahetatud ja puksid tuleb nii või teisiti välismaalt toodud autodel varsti vahetada.
Hind on ju igati ok.
Teadmiseks, et see S2 Coupe (3B), mille Hannes mulle tõi, läks minu sõbrale, kes selle 83 K eest edasi müüs - seega ei tundu see 100 000.- ABY Avandi eest küll suur summa (isegi ilma käibekata).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 08.12.06 21:09


Hind on väga soodne. Kui raha on ja tahate Audi S2 osta, siis mida siin oodata. See on ju kõige praktilisem ja võimalik, et rajal veel kiiremgi kui mõni teine S2. Selle mootori ja käigukastiga on ta ka kõige odavam. Tõenäoliselt on see nii sellepärast, et neid toodeti natuke rohkem kui kolmeukselisi ja mõned korrad rohkem kui sedaane.
Tegelikult ongi parem kui Audi S2 Avante siin vähem on, sest nii saavad mõned kutid, kellel selline tüdruk on, teistest kuidagi erineda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 08.12.06 22:52


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattro-Karel
Tõenäoliselt on see nii sellepärast, et neid toodeti natuke rohkem kui kolmeukselisi ja mõned korrad rohkem kui sedaane.
Tegelikult ongi parem kui Audi S2 Avante siin vähem on, sest nii saavad mõned kutid, kellel selline tüdruk on, teistest kuidagi erineda.


info on nati vale, Avante küll ei ole rohkem kui Coupesid toodetud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 08.12.06 23:14


Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Oled sa kunagi Eestist mõne km-ga S2 või S4 ostnud???
Usun, et kiirekas ei ole ka ühtegi S-i käibekaga müünud, aga alati saab sinu jaoks ju käibe otsa panna;)
Samas kui sa naguniigi auto enda, mitte firma nimele ostad, ei ole sul käibest ei sooja ega külma.


Tõdesin lihtsalt fakti, et kirjas oli "KM 0%" - ei midagi enamat. Autokaubanduse asjatundjate kommentaarid on teretulnud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 09.12.06 08:03


Autol on jahutusradikad, ni suur, kui ka väike vahetatud, siduri kohta mul täpne inf puudub, kuid huvi korral saan sedagi uurida.

Käibemaksu võite rahule jätta, sest eraisikul pole selle hinnas sisaldumisega midagi peale hakata.

Avante on 1818tk tehtud, seega on coupe ikka suht rahvaauto ;)


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.06 09:33


3B Coupesid toodeti küll 5469 - 5800 tk. erinevatel andmetel aga:
ABY Avante toodeti 1812 -1818 tk. erinevatel andmetel
ABY Coupesid toodeti 1570 - 1901 tk. erinevatel andmetel
ABY Sedaane toodeti 306 tk.
Allikad:
http://www.s2central.net/main_frame.html
http://www.s-cars.org/postnuke/modules.php?op=modload&name=News&file=index&catid=&topic=12
http://rsmodels.net/
Kuna andmed erinevatest allikatest kõiguvad siis otsustasin, et järgmise nädala alguses teen tehasesse järelpärimise täpsete tootmisarvude kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.06 09:37


Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Kuna andmed erinevatest allikatest kõiguvad siis otsustasin, et järgmise nädala alguses teen tehasesse järelpärimise täpsete tootmisarvude kohta.


kui sa seda juba teed, siis tee põhjalik
200 20v sedaan/avant
s2 variandid
s4, s6 sedaan ja avandid (c4 vist huvitab rahvast kõige rohkem)
ja rs-id


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 09.12.06 14:30


Ma vist väljendusin varem natuke kehvasti. Tahtsin öelda, et sellise mootoriga autodest on Audi S2 Avantide tootmisarv kõige suurem. 3b on kõvasti rohkem toodetud. Minu teada tehti sedaane ainult vasakpoolse rooliga, ülejäänuid natuke ka Inglismaale ja võimalik, et teistesse sellistesse riikidesse. Kui võtta maha sellised, hävinud ja kõvasti ümber ehitatud autod, on Audi S2 ABY ikka juba päris haruldane. Kuigi selliseid andmeid saada on vist võimatu või vähemalt väga raske, oleks palju huvitavam teada saada mitu Audi S2 praegu alles on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kYbb
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: WRX

postitati 27.01.07 14:39


kes selle endale ostis? keegi siit? hommikul kõllasin ja öeldi, et just tehti diil ära:P loodame, et tuli klubisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zaazk
huviline

Avatar


Registreerunud 09.09.04
Asukoht: Tallinn-Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2,5 TDI 132kw Quattro 2004

postitati 27.01.07 16:58


toho.. ostetigi ära? Tore oleks jah kui ikka klubisse tuli, oligi teine juba liiga kaua müügis. :P
Käisin isegi seda 2-nädalat tagasi vaatamas, proovimas, ilus sile S2 Avant oli, kõik paistis toimivat ja töötavat, ainuke asi, mis imeliku häält tegi oli kliima pump, mis vb varsti ära sureb. Olin peaaegu dilemma ees, kas osta või mitte, aga siiski peale 2h mõtlemist, tõdesin, et avant kerega audi ei ole veel minu lemmik sõber. Nii saigi S2 coupe kasuks otsustatud ja väga rahul. :cool: Aga jah.. palju õnne siis uuele omanikule Avandi puhul, neid on ju nii vähe liikvel. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tige Kala
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 S-Line

postitati 27.01.07 17:44


Uus omanik olen mina:P Lihtsalt kahju oli vaadata kuidas niikaua nii mõttetu hinnaga head autot müüakse :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.2% - SQL: 40.8%]