Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Saksa Autos olev audi a6? (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 4932)
T2
huviline



Registreerunud 05.08.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kaherattaline

postitati 18.12.06 17:35 Tsiteeri
Saksa Autos olev audi a6?



http://www.saksa-auto.auto24.ee/used/detail.php?ct=bf6fdb73ff50324016l6

Selle hind on kuidagi kukkunud järsku-kas keegi on juba seda proovimas/näppimas käinud?


siin ma nüüd olen
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 19.12.06 18:04 Tsiteeri


Rääkisin täna sealse väga sümpaatse müügimehega. Ta ütles, et enamik sealsetest autodest kuulub pangale või liisingule. Viimased kui finantseerijad ei ole aga eriti huvitatud autode parandamisse investeerimisest jne.
Konkreetse auto hinda pidi jah järk-järgult langetatama, kuna autol esineb mõningaid tehnilisi, kuid mitte ülepääsmatuid vigasid. Mainiti kinni jäänud tagumisi piduri suporteid, pragunenud tagumisi pidurivoolikuid (või ka torusid) ja ka mingid pritsesüsteemi voolikud mootori juures pidi olema soovitatav asendada värskematega.
Need on tihti ka seisma jäänud auto vead. Kindlustuse andmetel võis see auto liikuda viimati 2006. aasta mais.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Veneluure
huviline



Registreerunud 09.06.04
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.07 18:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: T2
http://www.saksa-auto.auto24.ee/used/detail.php?ct=bf6fdb73ff50324016l6

Selle hind on kuidagi kukkunud järsku-kas keegi on juba seda proovimas/näppimas käinud?


Sattusin täna vaatama, viga polegi muud kui 4 X nukkvõllid + muu sinnakuuluva vahetus, mootorikate katki, aku = laip, pidureid sisuliselt ei ole, kliima tühi/ei tööta, makil dislplay kutu + ei tööta, hoiatustuli vilgub armatuuris, vasakut tagatiiba on ilmselt pahteldanud ja värvinud mees, kes seda tegelikult kindlasti teha ei tohi, vasaku esitiiva peal kriipsud, katusel on mingi õline kalts olnud, esistange lahti, esitiiva ääred roostes ja kuna autol on tiivalaiendid siis sobiks sinna ilmselt velg tolliga 18 ja edasi, praegu olid all mingid plekid umbes 2mm emmessiga.

Kaasa oli 2 võtit, hooldusraamatut polnud ja müügimees karjus mulle, siis, kui mootor käis 1000 rpm täie nukalaginaga, et on ju hea mootor, käib kenasti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.07 19:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Rääkisin täna sealse väga sümpaatse müügimehega.

Ma kohe ei saanud mokka maas hoida. Kui sealsed müügimehed on sümpaatsuse etaloniks, siis on küll kellegi väärtushinnangud paigast. Võibolla ka minu...
Olen olude sunnil jõudumööda selle S6 Avant müüki aidanud konsulteerida ja sealsete meeste suhtumine on pehmelt öeldes üleolev.
Tsitaat:
Pank/liising, kui finantseerijad ei ole aga eriti huvitatud autode parandamisse investeerimisest jne

Huvitav, miks nad jäid mulle vahele "auto remontimisega". Omanikuga konsulteerimata oli auto platsilt ära remondikotta viidud ning genekas pealt maha võetud ning "remonti viidud". Ka katalüsaator olla juba tellitud, sest see ka läbi (hoolimata, et enne seisma jäämist läbis auto ametliku ülevaatuse). Kui küsisin, et kas omanik teab sellest omavolitsemisest, siis nad valetasid näkku, teatades JAH. Selge see, et pank ei organiseeri seda vaid vägisi tekib kahtlus, et kellegi sõbral on vaja mõni auto S-ks teha vms. Lugu iseenesest veelgi pikem aga siinkohal ei viitsiks rohkem.

Rääkimata veel sellest, et otse välja öeldi suhtumine, et sellise autoga sõidavad ainult rullnokad. Seega said automaatselt selle tiitli külge ka auto eelmine omanik, lugupeetud audiclub liige Peep ja lisaks minu sõber (R.I.P.), kellel pole kahjuks enam võimalust neile oma versiooni rullnoklusest esitada...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raitR
huviline



Registreerunud 21.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.07 13:07 Tsiteeri


kumba müügimehega neist rääkisid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 21.02.07 13:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Silver
Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Rääkisin täna sealse väga sümpaatse müügimehega.

Ma kohe ei saanud mokka maas hoida. Kui sealsed müügimehed on sümpaatsuse etaloniks, siis on küll kellegi väärtushinnangud paigast. Võibolla ka minu...
Olen olude sunnil jõudumööda selle S6 Avant müüki aidanud konsulteerida ja sealsete meeste suhtumine on pehmelt öeldes üleolev.
Tsitaat:
Pank/liising, kui finantseerijad ei ole aga eriti huvitatud autode parandamisse investeerimisest jne

Huvitav, miks nad jäid mulle vahele "auto remontimisega". Omanikuga konsulteerimata oli auto platsilt ära remondikotta viidud ning genekas pealt maha võetud ning "remonti viidud". Ka katalüsaator olla juba tellitud, sest see ka läbi (hoolimata, et enne seisma jäämist läbis auto ametliku ülevaatuse). Kui küsisin, et kas omanik teab sellest omavolitsemisest, siis nad valetasid näkku, teatades JAH. Selge see, et pank ei organiseeri seda vaid vägisi tekib kahtlus, et kellegi sõbral on vaja mõni auto S-ks teha vms. Lugu iseenesest veelgi pikem aga siinkohal ei viitsiks rohkem.

Rääkimata veel sellest, et otse välja öeldi suhtumine, et sellise autoga sõidavad ainult rullnokad. Seega said automaatselt selle tiitli külge ka auto eelmine omanik, lugupeetud audiclub liige Peep ja lisaks minu sõber (R.I.P.), kellel pole kahjuks enam võimalust neile oma versiooni rullnoklusest esitada...


Kas jutt käis selle S6 avant kohta?
Kunagi sai seda uuritud, ilus versioon, aga huvitav, et seda müüakse juba pm aasta otsa. Kas keegi teab selle ajaloost midagi? On tal midagi viga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.07 14:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raitR
kumba müügimehega neist rääkisid?

Ma kahjuks nime ei mäleta aga oli ca 40-ndates eluaastates.

Tsitaat:
Algselt postitas: Darkdog
Kas jutt käis selle S6 avant kohta?
Kunagi sai seda uuritud,ilus versioon,aga huvitav,et seda müüakse juba pm aasta otsa. Kas keegi teab selle ajaloost midagi? On tal midagi viga?

Mina rääkisin sinu viidatud autost jah. Arvan, et peamine "viga" selle auto juures on auto ise ja tema hind. Sellise varustuse ja hinnaklassi auto müügiaeg ongi reeglina väga pikk. Küsi nt Jõuvankrilt, kui pikk on tema autode müügiperiood olnud ;) Seetõttu ongi ta müügis olnud nii kaua, et kosilasi pole olnud, kes oleksid valmis seda raha välja käima, mida auto väärt on.
Ajalugu ongi siis selline, et ca aasta on ta Saksa-Autos seisnud ja vaevalt paar kuud enne seda jõudiski mu sõber sellega sõita. Mis aga puudutab ajalugu veel enne seda, siis väga detailse ülevaate saad SIIT
Kui on konkreetne huvi, siis U2U ja annan otsekontakti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.8% - SQL: 32.2%]