Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A6 2.4 Quattro Reval Autos (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 3099)
jetLine
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 4,2 V8 q

postitati 14.01.07 11:47 Tsiteeri
A6 2.4 Quattro Reval Autos



Hei!

pikka aega endale Audit nillinud ja nüüd lõpuks ka ostusoovi ees.
silmapiiril siis see auto: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=306099

Käisin autot põgusalt kaemas, parem esitiib natuke kriimustada saanud, saab hinda ka natuke alla. kui korda teevad, jääb hind samaks. selle raha eest varustus veidi nõrk minu meelest, osad kellad ja viled, mis võiks olla, on puudu, kuid see ostu katki ei jätaks. "põhiviled" on olemas :)

plaan lähipäevil teha väike proovisõidu tuur linna peal ja lähemalt uurida. Audidega mul kokkupuudet varem pole olnud. Äkki oskate nõu anda, mida jälgida ja millised on tüüpvead?

Äkki on keegi isegi käinud vaatamas ja leidis miskit?

tänud ette! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.07 14:05 Tsiteeri


Tiiva teeme korda ja väga korralikud suverehvid saad ka kaasa.
Auto ise on ostetud uuena meie majast ja omab ka meie maja ajalugu.
PS! millised kellad puudu on?
Minuarust on autol kõik vajalikud vidinad küljes - tõsi ta on, et eestlased ei kipu just väga hiilgava varustusega uut autot ostma.
Kui Eestis on uue Audi müügi juures aluseks baashind, millele hakatakse juurde valima lisavarustust siis nt Saksas on aluseks Audi hind max varustusega, millest hakatakse siis mittevajaliku maha võtma.Kui keskmine Eestist ostetud A6 3,0 TDI q Aut. ostetakse hinnaga 835 000.- EEK siis Saksas on keskmine ostuhind sellisel autol 980 000.- EEK.
See peaks selgitama ka selle, miks Eestist uuena ostetud autodel on reeglina lahjem varustus kui suvalisel Saksast toodud autol.

Tarmo
53 494 994


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jetLine
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 4,2 V8 q

postitati 14.01.07 16:37 Tsiteeri


tõsi, kõik vajalik on olemas. need, mis puudu on, on suhteliselt tühised, ega ole otsustavad.

puudu on minu jaoks viledest elektriistmed ja nahksisu, mis praegusel autol olemas.

olen märganud ka ringi vaadates nüüd, et sama hinnataseme juures on näiteks mõned audid nahksisu, navigatsiooni ja TV-ga. need pole ka minu jaoks määravad, kuid kui juba selle raha eest saab, siis miks mitte. sealt siis see natuke "nõrgavõitu" varustuse jutt. kuid nagu öeldud, on põhiasjad ikkagi olemas.

et siis ei ole auto kohta miskit öelda, mis välja ei paista? avariid on olnud? on kuskilt värvitud? millised hooldused on lähiajal tehtud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.07 21:08 Tsiteeri


Kasko suunab kõik kuni 6 aasta vanused Audid meie majja keretöödesse.
Kõik keretööd on kirjas meie andmebaasis - tule läbi ja vaatame järele ka kogu hooldusajaloo;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 14.01.07 21:38 Tsiteeri


Millega see konkreetne auto Sinu tähelepanu köitis? Mulle isiklikult tundub tema välimus nagu igal teisel A6'l linnapeal ja mootor kah selline veidi kahtlasevõitu. Minule jäid auto24 sirvides silma SEE ja SEE, mis tunduvad mõlemad hinna kohta rohkem autot pakkuvat, paraku Avandid mõlemad. Kui sedaankere on kindel soov, siis ehk tasub veel ringi vaadata. Sinu otsus muidugi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jetLine
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 4,2 V8 q

postitati 15.01.07 12:41 Tsiteeri


jah, olen vaadanud ka neid avante, kuid ei kisu kohe sinnapoole.

see audi köitis sellega tähelepanu, et ta on turul hetkel ainuke, mis vastab kõige rohkem minu ootustele. tõesti ei ole midagi erilist, kuid alati annab ju juurde nokitseda nii välimust kui muud.

ongi väike segadus, kas võtta aeg maha ja vaadata või osta auto, millega võib-olla 6 kuu pärast enam rahul ei ole :)

eile ilmus jälle välja üks quattro, mis sümpatiseerib isegi natuke rohkem, kuid paraku müüb seda eraisik ja eraisikult ma osta ei saa... ah, mis ma siin ikka kurdan oma rasket elu :D räägime asjast...

väitsid, et "...ja mootor kah selline veidi kahtlasevõitu." mis sa sellega mõtlesid?

tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.07 12:53 Tsiteeri


Joelil on lihtsalt röntgensilmad - A24 kuulutuse fotolt näeb ära, mis mootoris toimub:P
Tegelikult arvan, et pidas silmas 2,4l mootrit kui sellist, mis ei hiilga just oma dünaamika ja kütusekulu suhte poolest;)


Edit by Joel: Just seda viimast ma silmas pidasin. X-Ray vision'it ma alles hakkasin treenima. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zaazk
huviline

Avatar


Registreerunud 09.09.04
Asukoht: Tallinn-Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2,5 TDI 132kw Quattro 2004

postitati 16.01.07 21:39 Tsiteeri


jets-mees :D

mida sa jamad nüüd, võta ikka täislisadega 4,2 V8 ära :D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.9% - SQL: 53.1%]