Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Kas on mõtet osta Audi V8 igapäevasõiduks? (Vastuseid: 74 | Vaatamisi: 70188)
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 12.11.11 12:53 Tsiteeri


Mu jutu iva oli rohkem selles, et mõlemad on väga roostekindlad autod.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 12.11.11 13:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Mu jutu iva oli rohkem selles, et mõlemad on väga roostekindlad autod.

Ent traditsioonilises mõttes roostet sa alumiiniumilt ei leia. ;) Korrosiooni küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 24.11.11 20:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kristoff
Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Mu jutu iva oli rohkem selles, et mõlemad on väga roostekindlad autod.

Ent traditsioonilises mõttes roostet sa alumiiniumilt ei leia. ;) Korrosiooni küll.
Üheltmaalt lähevad läbi detaili mõlemad ja usu mind see pleki remont on odavam kui alumiiniuml.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lOOOOl
huviline



Registreerunud 18.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, SUV

postitati 28.11.11 19:33 Tsiteeri


Alumiiniumile tekib oksiidkiht (töötlemata osale), mis kaitseb metalli edasise korrodeerumise eest. Kuid ei tea kuidas see kaitse igapäeva-auto peal toimib (sool, sademed temperatuuride muutused).
Teiseks, alumiinium korrodeerub, kui mingi vähem aktiivsem metall on sellega kokkupuutes (näiteks teras) ehk keegi on midagi valesti remontinud.
Oleks huvitav kuulda kellegi kogemusi, kes on pikemalt A8-ga sõitnud ja teab, kuidas selle kere vastu peab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jaani
huviline



Registreerunud 08.12.10
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2005 Audi A4 1.6

postitati 16.01.12 15:50 Tsiteeri


Mida siis arvata vana 4.2 liitrise Panzeri ostust? Kui kõrgeks sellise auto kilomeetri hind kujuneb, kui sõidustiil on küllaltki rahulik? (varuosad, kõik mahlad, küte jms) Mida arvata 2500 eurisest isendist, mis on väidetavalt hästi hoitud ja hooldatud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 16.01.12 16:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jaani
Mida siis arvata vana 4.2 liitrise Panzeri ostust? Kui kõrgeks sellise auto kilomeetri hind kujuneb, kui sõidustiil on küllaltki rahulik? (varuosad, kõik mahlad, küte jms) Mida arvata 2500 eurisest isendist, mis on väidetavalt hästi hoitud ja hooldatud?

Kõik oleneb Sinu sissetulekutest. Kui oled poissmees ja palk on ca 2000 euri kuus siis võiks kaaluda sellise auto omamist . Seda siis juhul kui oled ka hea peremees .
Saab ka nii, et ostad auto, sõidad ja kui kolinad salongi hakkavad kostuma siis müüd odavalt maha .


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 16.02.12 16:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Tsitaat:
Algselt postitas: Jaani
Mida siis arvata vana 4.2 liitrise Panzeri ostust? Kui kõrgeks sellise auto kilomeetri hind kujuneb, kui sõidustiil on küllaltki rahulik? (varuosad, kõik mahlad, küte jms) Mida arvata 2500 eurisest isendist, mis on väidetavalt hästi hoitud ja hooldatud?

Kõik oleneb Sinu sissetulekutest. Kui oled poissmees ja palk on ca 2000 euri kuus siis võiks kaaluda sellise auto omamist . Seda siis juhul kui oled ka hea peremees .
Saab ka nii, et ostad auto, sõidad ja kui kolinad salongi hakkavad kostuma siis müüd odavalt maha .
Nii vist teevad paljud isikud kes üritavad omada audi v8 isendit. Kui ikka rubla natukest hinge taga pole siis ära hakka parem end narrima selliste hullustega- see on nakkav. Kunagi müüsin ise samuti oma korrastatud v8 pisar silmil raha hädas ja igatsus jäi! Ostsin nd taas v8 kuna nüid on tekkinud võimalused seda ülal pidada;)


Adolf Hitler!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 16.02.12 17:03 Tsiteeri


Kas just igapäeva sõidukiks, aga pühapäevaks masinaks küll. Enda oma olen suutnud siiani suhteliselt eduliselt ülal pidada. Samas ei käi ma temaga iga päev tööl või koolis, pigem lihtsalt pikemad otsad. Tuleb omale paika panna millised on prioriteedid, aga siiani ei ole mul kahju ühestki sendist, mis auto alla pandud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 16.02.12 17:14 Tsiteeri


Mina kasutan igapäevalisel ja eks vanur ikka üllatab, kuid teele see masin nii naljalt ei jäta mind. Mingi lahenduse leiab alati.


Adolf Hitler!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rehvitest
huviline



Registreerunud 17.02.12
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.12 06:29 Tsiteeri


Kas on mõtet osta selline kuluallikas?

Minu arust mitte!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.12 20:33 Tsiteeri
totra postituse totter vastus



Tsitaat:
Algselt postitas: rehvitest
Kas on mõtet osta selline kuluallikas?

Minu arust mitte!!


Postituse mõte???
Minu arust ei ole ka mõistlik mingi Korea plastiku eest 2-300€ kuus liisingut maksta, et istuda seljavalusid tekitava tabureti otsas, krimpsus näoga 1.1 mootori sidurit ummikus libistades ja higist nõretada 30kraadises konservikarbis, tugevalt kaasreisija küünarnukki ribides tundes.
Kas ma lähen nüüd Hyundai vms huviliste teemasse kiunuma, et Getz on nõme? Üksi linnas sõitev, mitte pretensioonikas naisterahvas arvab, et ideaalne ökopunn.

Sõidan igapäevaselt viimased paar kuud V8'ga (ca 1200km läbisõitu) ja tõsi, esmased investeeringud kulumaterjalidesse on omajagu tahtnud, aga tahan sõidan, tahan ei sõida ja pank ei ohi ning teen seda keskmisest mugavamalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.12 22:03 Tsiteeri


Noh ma sõidan ka igapäevaselt 1.1 liitrise korea konservikarbiga, sidurit ei pea libistama( automaatkast) ja konditsioneer töötab ka täitsa hästi. Närvikulu (s.t seda pole) mõttes igatahes parem valik kui 20 aastat vana auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 14.06.12 03:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Noh ma sõidan ka igapäevaselt 1.1 liitrise korea konservikarbiga, sidurit ei pea libistama( automaatkast) ja konditsioneer töötab ka täitsa hästi. Närvikulu (s.t seda pole) mõttes igatahes parem valik kui 20 aastat vana auto.


See eile óhtune meelega üle vindi keeratud emotsionaalne väljapurse oli eelkõige näide, et sellised kellegi subjektiivsed ja pehmelt öeldes poolikult lahti mõtestatud arvamused ei vii teemat mujale, kui konfliktsete seisukohtadeni. Täpselt sellisena tuleb seda võtta ja mitte langeda antud teema raames ema-tütar võrdlusteni. Reaalselt ei anna viimased postitused teemale mingit väärtust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 14.06.12 18:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rehvitest
Kas on mõtet osta selline kuluallikas?

Minu arust mitte!!
Alati on mõte, kui inimene on vaadanud juba sellise audi poole. See vanakooli panzer on tunduvalt vaiksem, mugavam, turvalisem ja kindlam kui mingi värvkattest koosnev riisirakett. Ja v8 puhul veel asendamattu QUATTRO olemasolu;):D


Adolf Hitler!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 14.06.12 20:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rix30
Tsitaat:
Algselt postitas: rehvitest
Kas on mõtet osta selline kuluallikas?

Minu arust mitte!!
Alati on mõte, kui inimene on vaadanud juba sellise audi poole. See vanakooli panzer on tunduvalt vaiksem, mugavam, turvalisem ja kindlam kui mingi värvkattest koosnev riisirakett. Ja v8 puhul veel asendamattu QUATTRO olemasolu;):D


Kahjuks konservikarbiga sõitjad sellest aru ei saa, kuna pole ise sõitnud. On lihtsalt palju selliseid inimesi, kes arvavad, et auto peab võimalikult uus olema- kasvõi Dacia, vahet pole, peaasi, et uus. Selliste arust ongi kõige uuem kõige mugavam.
Mul ka üks selline tuttav. Ükskord talvel pidi olude sunnil mu vana S6 "rondiga" tiiru tegema. Lõug kukkus põrandani välja ja käed värisesid suurest erutusest veel kaks nädalat tagantjärgi. Muud ei´kuulnud, et oi kui palju ruumi siin on ja oi kui mugav on.Kuidas nii vana auto nii mugav saab olla? Kuidas see asi nii kähku kohapealt minema läheb? Kuidas ta nii kähku pidama sai? Kuidas see nii suure kiirusega käest ära ei lähe? jne ....
Kõik mis enda jaoks iseenesestmõistetav ja juba kergelt puudulikgi tundus tekitas miskipärast liiga positiivseid emotsioone inimesele, kes sõitis tavaliselt ringi 15 aastat uuema korealasega.
Ise sõitsin S6 v8-ga 3 aastat iga päev ja ei ütleks, et rahakotti ilgelt suure augu sõi. Kõik on suhteline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.12 07:10 Tsiteeri


Ma olen ka 3 aastat S6 V8-ga sõitnud, muidu poleks sõna võtnud. Ma tahan öelda, seda et teemapüstitaja soovikohase auto ( D1 V8) omamine eeldab keskmisest suuremat sissetulekut vaba aega ja tahtmist autoga enamat teha kui bentsu ja klaasipesuvedelikku sisse kallata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 15.06.12 07:59 Tsiteeri


Ja ma mainiks, et inimeste huvid on erinevad. Tunnen hunnikut inimesi, kellel pole auto vastu mitte vähimatki emotsiooni, vahet pole kui suur, kui väike või vana ja mis mootor seal kapoti all on :). Sõidetakse lihtsalt suvalise asjaga, mis tagumiku all punktist A punktini B võimalikult odavalt (või noh nende arvates) viib ja M.O.T.T. Mingi jutt rariteedist või klassikast ja võimsusest on emotsioon sama, mis sääsele langevarju müüa :D.
Isegi liikunud ajutiselt ja väga ammu v8'ga ja ka a8 v8'ga vähe hilisemal ajal. Ei torisenud, hetkel otseselt ei vaja, aga kerge kiiks on alati sees :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
muumitroll
huviline

Avatar


Registreerunud 25.03.11
Asukoht: Tallinn, Rakvere, Rakke, Simuna
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 b5 1999 2.7BiT, Audi S6 c5 2001

postitati 28.03.16 08:47 Tsiteeri


Tervist.

Keegi midagi sellisest masinast oskab rääkida? http://www.auto24.ee/used/1475930
Plaanis täna vaatama minna.
Ausalt öeldes on V8 valik üsna kesine hetkel... Keegi teab ehk kedagi kes enda omast loobuda tahab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 28.03.16 12:47 Tsiteeri


Ma võin sulle enda oma 5000 ära anda .


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
muumitroll
huviline

Avatar


Registreerunud 25.03.11
Asukoht: Tallinn, Rakvere, Rakke, Simuna
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 b5 1999 2.7BiT, Audi S6 c5 2001

postitati 28.03.16 14:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Ma võin sulle enda oma 5000 ära anda .


See oli lihtsalt huumor või vihje, et nii kulukaks kujuneb selle lingitud isendi esimene hoole või on tahtmine tegelikult ka müüa?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SalmA
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Tallinn/Rapla/Lokuta
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Sedan 2.5 TDI 90

postitati 28.03.16 14:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: muumitroll
Tervist.

Keegi midagi sellisest masinast oskab rääkida? http://www.auto24.ee/used/1475930
Plaanis täna vaatama minna.
Ausalt öeldes on V8 valik üsna kesine hetkel... Keegi teab ehk kedagi kes enda omast loobuda tahab?


Kui aega, siis tee parem üks tripp saksamaale.

Näiteks see:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=223415630&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&s copeId=C&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=24&pageNumber=1#




SalmA


Some seek forgiveness, others escape...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
muumitroll
huviline

Avatar


Registreerunud 25.03.11
Asukoht: Tallinn, Rakvere, Rakke, Simuna
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 b5 1999 2.7BiT, Audi S6 c5 2001

postitati 28.03.16 17:16 Tsiteeri


Rootsist jäi silma hetkel selline: http://www.blocket.se/blekinge/Audi_v8_Quattro_280hk_65298465.htm?ca=11&w=3

Õnnestuks järgmine nädal käia ja üle vaadata.

Täna käisin seda eelpool mainitut vaatamas. Sellist emotsiooni ei tekkinud, et kohe ära tahaks osta. Praegune omanik on autot omanud 3 aastat ja suuremateks kulutusteks on olnud roolilati vahetus ja veermiku remont 2 aastat tagasi... Pidurid ei olnud kõige paremad. Kerelt leidus 3-l tiival ja ustel pindmist roostet. Nii palju kui õnnestus auto alla piiluda siis tundus, et käigukasti ots immitses õli ja tagadiffri juurest oli ka tatine ning tilkus miskit. Ei ole vist varem ühegi sellise tüübi automaadiga sõitnud aga käiguvahetusel käis küll õrn jõnks läbi. Esiklaas on katki, vajab vahetust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 28.03.16 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: muumitroll
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Ma võin sulle enda oma 5000 ära anda .


See oli lihtsalt huumor või vihje, et nii kulukaks kujuneb selle lingitud isendi esimene hoole või on tahtmine tegelikult ka müüa?


Korralik V8 ongi sellises hinnaklassis +-1K EUR (plussi rohkem, kui miinust, kindlasti leiab 10k eur eest ka V8, millel mõni lisa sinu jaoks puudu).
Kui Sa V8't otsid siis soovitan selle 2k-EURise-"makk vahetatud"-V8 ära osta ning vajalikud parandused teha ning saad üsna hea omahinnaga viisaka V8 tagumiku alla.


Kas keegi oskab seletada, kuidas ja miks need USA numbriga V8'd Eestisse satuvad? Neid on a'la ~10+tk siin.
Meil ju ikkagi Euroopa ning teadupärast USA autod Eestis on kireva ajalooga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 28.03.16 17:39 Tsiteeri


See 5000 oleks see hind millega ma müügi mõtteid kaaluma hakkaks .....TÄNA ....

Kui nüüd võtta see 2000 maksev isend . Kohe pane juurde rihma komplekt + vahetus .....ca 1000
Õli +filter ca 120
tõenäoliselt on läbi esimesed pidurid . Kettad - klotsid 1200 . Lased ringi teha A8 piduritele , saab soodsamalt mõned sajad .
Ja kogu eelnev jutt on selle muinasjutu sisse juhatav osa .


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
muumitroll
huviline

Avatar


Registreerunud 25.03.11
Asukoht: Tallinn, Rakvere, Rakke, Simuna
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 b5 1999 2.7BiT, Audi S6 c5 2001

postitati 28.03.16 20:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
See 5000 oleks see hind millega ma müügi mõtteid kaaluma hakkaks .....TÄNA ....

Kui nüüd võtta see 2000 maksev isend . Kohe pane juurde rihma komplekt + vahetus .....ca 1000
Õli +filter ca 120
tõenäoliselt on läbi esimesed pidurid . Kettad - klotsid 1200 . Lased ringi teha A8 piduritele , saab soodsamalt mõned sajad .
Ja kogu eelnev jutt on selle muinasjutu sisse juhatav osa .


Umbes nii ma selle auto ümber käies oma peas kalkuleerisin küll jah :D +Mõned tihendivahetused, esiklaas jne.
Kas see on normaalne, et tal õlisurve näidik vabakäigul kõikus? Umbes 3-4 vahel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.6% - SQL: 32.4%]