Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: difrilukk (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2609)
urquattro
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4b5 1,8TQ & A6c4 avant 2,5TDI Q & S4c4 TDI

postitati 01.01.03 05:42 Tsiteeri
difrilukk



kes oskaks lahti seletada järgmist: difrilukk lülitub osaliselt ja lüliti on üheastmeline kolme ühendusega. kas siis keskel ei olegi lukku või lülituvad keskmine ja tagumine lukk koos? mis sellel lukul siis ikkagi viga on? auto on aastast 81/82.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.03 09:36 Tsiteeri


Ei ole vanemal mudelil üheastmega lülitit näinudki,lihtsam on vist auto korraks üles tõsta ja vaadata kuhu vaakumid jooksevad,võimalik on muidugi et kesk ja tagalukk jooksevad koos peale järsku mingi hetk tehti sellise lahendusega mudeleid,keskmine lukulülitus kadus ära vist 90aasta mudelitel kui see visko süst. asendati torseniga ,kolmest torust võivad tegelikult kaks joosta difritesse küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 03.01.03 12:16 Tsiteeri


keskmine kadus ära 88-ndal aastal ja siis asendati vaakum juba solenoidiga,mis omakorda lülitub välja kui ma ei eksi,siis kuskil 30 km tunnikiiruse juures

ja samuti pole ma näinud vanematel autodel siiani üheastmelist vaakumiga lülitit.kui keegi näeb või teab sest midagi siis ootaks ka mingisugust linki

quattro@veel lukud toimivad.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 03.01.03 15:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja QUATTRO
keskmine kadus ära 88-ndal aastal ja siis asendati vaakum juba solenoidiga,mis omakorda lülitub välja kui ma ei eksi,siis kuskil 30 km tunnikiiruse juures

ja samuti pole ma näinud vanematel autodel siiani üheastmelist vaakumiga lülitit.kui keegi näeb või teab sest midagi siis ootaks ka mingisugust linki

quattro@veel lukud toimivad.ee

Lülitab välja ~25 km/h

Üheastmelised peaks olema ka 80 Q-del alates 87 (B3?)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 03.01.03 15:55 Tsiteeri


Kas keegi teab mõnda head kohta (linki), kus oleks hästi ära seletatud, kuidas see nelivedu uuematel audidel toimib - no nii A4-st alates. Päris uutel on vist veojõukontroll kah kuidagi mängus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
urquattro
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4b5 1,8TQ & A6c4 avant 2,5TDI Q & S4c4 TDI

postitati 04.01.03 07:22 Tsiteeri


aitäh rahvas, aga kui difrilukk ei lülitu, kas siis viga võib olla lülitis või difris endas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 04.01.03 10:28 Tsiteeri


Mul sama mure!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.03 13:12 Tsiteeri


Mul oli ka selle lülitamisega probleem kunagi ,nad kuradid jäävad lihtsalt kinni ,need vaakumkarbid ja vardad või hakkavad õhku kuskilt vahele vedama tõstuki peal on kahe mehega neid hea kontrollida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.6% - SQL: 54.4%]