Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A6 4,2 Q Avant - 1999 - Indrek (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 4906)
indrek(clubmb)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 4,2 Quattro avant 1999

postitati 14.10.08 08:50 Tsiteeri
Audi A6 4,2 Q Avant - 1999 - Indrek



Tervitus

Nüüdseks juba pool aastakest seda autot omatud ja lõpuks tehniliselt ka sealmaal, et võiks näitamiseks ka välja panna.

Mudel: A6 4,2 Quattro Avant (S line)
Mootor: 4,2 V8 220 kw
Kere: C5
Värvus: Hall

Lisad: Usun, et kõik, võibolla üksikud puudu, millest puudust ei tunne ka, aga navid, ja muud vidinad olemas, nahksisu ja el istmed, aknad, luugid, peeglid, tiptronic kast - roolilt juhtimisega jne jne, kõike ei viicigi üles kirjutada.

Pealegi el.aknad ja konditsioneer pole tänapäeval enam lisavarustus, isegi mu vanal 25 aastasel mersul olemas.


Aga soetatud sai see masin sõbra käest, mis pole tegelikkuses üldse hea, aga õnneks on ta aidanud mul palju remontida ja seda viimast ole ikka palju saanud teha.

Eks ise vist olen ka liiga pedant.

Arvete hunnik on mul siin kõrval laua peal, aga pole veel julenud neid numbreid kokku lüüa, seega umbkaudu seal xxx k maal peaks olema juba, kui lisan veel tutikad talverehvid ka, mis esimesel nädalal soetatud said, siis jah....


Mida siis selle raha eest tehtud on?

Noh igasugused hooldused ise juba neelavad, eriti selle auto puhul, aga alustasin kohe küünalde vahetusega, revalis 185 eeki tükk, seejärel pihustite ultraheli puhastus 1500 eeki, siis üks uus süütepool. Peale seda hakkas mootor nurruma.

Seejärel otsustasin rihmavahetuse kasuks - nii hammasrihm kogu kupatusega kui ka lamerihm - töö käigus vahetati ka üks esimene mootoripadi ja esiotsa simmerid.

Üksikuid pukse veermikus ka saadud vahetada, aga neid ei mäletagi kõike.

Nii, kuna ülevaatusel näitas amortide test üsna nullilähedasi numbreid, siis läksid ka need vahetusse -Bilsteini B8 Sprint amordid siis ja loomulikult ka tagumiste amortide ülemised padjad või laagrid ei saagi aru kuidas neid nimetatakse.

Ahjaa, üks pidurivoolik sai ka katki sõidetud ja esimese rattalaagri pidin ka vahetama.

LIsaks veel esiklaasi vahetuse ja ka uued Boschi kojamehed - nagu uus auto kohe:P

Siis muidugi ka jahutuvedeliku leke oli pidevalt suureks probleemiks, see probleem sai ka lahendatud, 80 kroonine jubin ja päev otsa tööd, töö käigus sa ka õlivahetus tehtud, panin Valvoline SynPoweri sisse, tundub ysna hästi toimivat.

Kui nüüd tagantjärle mõtlen, siis oleks ma seda kõike ette teadnud poleks ma elusees seda autot ostnud, aga nüüd kui enamvähem korras on, siis sõita hea küll.

Aga kuna olen siiski rohkem teise saksa lipulaeva austaja, siis see audi jääb mul viimaseks mittemersuks.

Aga paneks siis paar pilti ka ja mainiks ära, et kui kegi tahab heas korras audit, siis õige hinnaga on müügil ka.

http://www.mbklubi.ee/audi/audi1.jpg

Sorry selle eest, alguses arvasin, et quattro on jeep - aga krt ei ole ikka küll, eriti madalduspaketiga:D Aga labidas oli seal põõsa all olemas ja sai välja kaevatud ning põhja alt hiljem kenasti puhtaks tehtud.

http://www.mbklubi.ee/audi/audi2.jpg

http://www.mbklubi.ee/audi/audi3.jpg

http://www.mbklubi.ee/audi/audi4.jpg

http://www.mbklubi.ee/audi/audi5.jpg

http://www.mbklubi.ee/audi/audi6.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 14.10.08 14:10 Tsiteeri


Kus see esimene pilt tehtud on, tahan kaa proovima minna :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrek(clubmb)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 4,2 Quattro avant 1999

postitati 14.10.08 14:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: priidik
Kus see esimene pilt tehtud on, tahan kaa proovima minna :P


Järve selveri vastas enamvähem - sõidad viljandi manteele enne raudteed kohe vasakule metsa sisse, siis jõuad selle kõrgepingeliini alla, kus hunnik liiva ja üks kühvel ootamas on:D


Kusjuures eelmise käigu S6 seal kinni ei jäänud - niipalju see kõrgus ikkam ängib rolli


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 14.10.08 14:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrek(clubmb)


Aga kuna olen siiski rohkem teise saksa lipulaeva austaja, siis see audi jääb mul viimaseks mittemersuks.



Never say never ...


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indrek(clubmb)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 4,2 Quattro avant 1999

postitati 14.10.08 14:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Tsitaat:
Algselt postitas: indrek(clubmb)


Aga kuna olen siiski rohkem teise saksa lipulaeva austaja, siis see audi jääb mul viimaseks mittemersuks.



Never say never ...



Noh jah, kui ostaks midagi muud kõrvale, siis oleks see mingi odavam ökopill - skodad täitsa meeldima hakanud ja vaadates, mis hinnaga Superbi saab siis jah...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Andrus_V
huviline



Registreerunud 31.10.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.10.08 23:00 Tsiteeri


Õige mootor ja korralik lisavarustus - muljet avaldav. Kas 80.- jubin oli õlijahuti ja mootori vahel olev plastikust veetoru?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 16.10.08 05:46 Tsiteeri


Ilus, väga mugav ja õige auto ;). Ise olen sõitnud samasugusega täpselt aasta(30 000km), märkimisväärseid remondikulusid pole olnud. Võib-olla 5K saaks kuidagi kokku ilma korralisi hooldusi arvestamata. Järgmine saab olema ka kindlasti 4,2 või ka 5,2. Hetkel ei hakka veel hammas peale.

PS. Ootan väikest teemat selle õlijahuti toru vahetuse kohta.
Mul 10 000 km. pärast rihmavahetus, vahetaks ka selle jubina kohe ära (tundub olevat selle mootori ainus tüüpviga), kui nagunii nina maas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indrek(clubmb)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 4,2 Quattro avant 1999

postitati 16.10.08 19:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Andrus_V
Õige mootor ja korralik lisavarustus - muljet avaldav. Kas 80.- jubin oli õlijahuti ja mootori vahel olev plastikust veetoru?


Täpselt see sama vidin jah - 80 eeki, aga k....i kui palju - maha tuli ju kõik kiskuda, isegi genekas, 2 mootoripatja ja üks mootori jalg.

Aga vahepeal tuli meelde, et selle aja jooksul sai ka õhukulumõõtja ära vahetatud, sai siis tutikas soetatud ja ka vändaandur, mis lihtsalt lambist ära kooles. Krt jättis tee peale ka - seda ma talle ei andesta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Andrus_V
huviline



Registreerunud 31.10.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.10.08 22:32 Tsiteeri


Tundub, et jah V8 tüüpviga. Mul oli A8 sama mure. tegin ka DIY alateemasse vastava õpetuse. Äkki on abiks. Tihendid tasub ka uued panna.
Teema


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audia666
huviline

Avatar


Registreerunud 10.01.09
Asukoht: harjumaa/soome
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,8 avant

postitati 26.01.09 20:52 Tsiteeri


mul 2,8 mootor ja ka kaob jahutus vedelik ära, kas äkki saaks pilti kus see jubin asub ja kas võib mul üldse sama asi olla? :( muidu auto ilus, tahaks enda omale ka tugevamat südant ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 27.01.09 10:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audia666
mul 2,8 mootor ja ka kaob jahutus vedelik ära, kas äkki saaks pilti kus see jubin asub ja kas võib mul üldse sama asi olla? :( muidu auto ilus, tahaks enda omale ka tugevamat südant ;)

Sama asi ei saa Sul olla, kuna 2,8 mootoril on see õlijahutus teistmoodi lahendatud. Siin on pilt, pead vist olema sisse logitud, et näha. Detail nr. 19.
http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A6Q/2000/262/49/3364778/


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
green19
huviline

Avatar


Registreerunud 22.03.09
Asukoht: Tartu/Soome
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 4.2Q, MB Vito

postitati 19.04.09 13:29 Tsiteeri
Amordid



Kle räägib kust saab 4,2Q Amordid ja mis hinnad on. Kui otsida siis see et auto quattro on siis kahanevad tulemused nulli lähedale. :S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indrek(clubmb)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 4,2 Quattro avant 1999

postitati 19.04.09 13:31 Tsiteeri


Tsitaat:
ma sain kõik kokku 6500 ga, aga see oli 30% alega

Ma sain kõik kokku 6500-ga, aga see oli 30% alega.


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indrek(clubmb)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 4,2 Quattro avant 1999

postitati 27.08.09 07:38 Tsiteeri


Minu poolest võib teema nüüd lukku panna, kuna üks saare härra sai paar kuud tagasi selle masina omanikuks. Enne seda muidugi tuli veel palju remonditöid teostada.


Muretuid kilomeetreid talle ja õnne selle autoga - suuremad probleemid on minu käes korda tehtud ju:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 56.2% - SQL: 43.8%]