Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: 100-le uus mootor (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 3201)
ollu1
huviline



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: mazda 626

postitati 28.01.03 13:49 Tsiteeri
100-le uus mootor



probleem on mul järgmine. on mul üks 84 aasta audi 100 2,2 ja soov oleks see mootor sealt minema visata ja 2,2 turbo vahele aretada. aga ma ei tea ka 200 mootor istub sinna ja kas seda on väga raske sinna ära paigutada. või on äkki 100-l ka turboga varianti. tore oleks kui keegi oskaks ka umbes hinna öelda mis selline mootor maksta võib. kui keegi oskab selle koha pealt aidata oleksin väga tänulik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
s
huviline



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.03 14:00 Tsiteeri


kunagi romulast küsisin siis 100 turbo mootori eest taheti 5-6k
Ainult mootorist sulle ei piisa, vaja välja vahetada ka väljalase, turbol peaks ka
mingi jahutus olema?!


K6ik arvamused on isiklikud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 28.01.03 14:08 Tsiteeri
Mootor



Vaata kas prillimäe romulas on veel see mootor alles .Seal oli 200 mootor koos turboga ja mootor oli 98 aastast väga heas korras-hind oli 4000eeku


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 28.01.03 14:33 Tsiteeri


Audi 100 on siis olnud järgnevad turbomootor:
100 Turbo 2,2 121kW MC 04.86-11.90
Sama kone oli ka A200´l ja 5000´l ja seda siis nii Q kui ka FWD.
Ma ostsin selle mootori u. 2kuud tagasi ja maksin 5500.- ja selle sees oli mootor, turbo, pritse, radikad, juhtmestik, aju, kollektor jne.
Sobivus sinu autole ei ole probleem. Seda pead uurima kas pead juhtmestiku ära vahetama või mitte(paljugi kinni ajust) Uuri järgi mis koodiga aju sul masinal on.
PS. Seda MC mootorit on kahes variandis, MC1 ja MC2(erinevad aastad) MC2'l on kõrgem surveaste, 2 deton. andurit ja kiiremini üles lööv K24 turbo. Mc1 on ehk nats odavam aga viletsa kollektoriga ja turbolag on suurem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ollu1
huviline



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: mazda 626

postitati 29.01.03 09:13 Tsiteeri


kül ma eile uurisin ja puurisin aga mitte ei leidnud seda aju kuskilt äkki keegi oskab öelda mulle selle täpse asukoha et siis ma saan järgi vaadata mis aju mul on seal. Ja siis tekkis mul selline küss ka veel et kas käigukast sobib ka selle mootoriga kokku?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 29.01.03 11:50 Tsiteeri


Aju peaks olema kaassõitja jalgade osa mattide taga...
Käigukasti täpselt ei tea aga arvan et sobib. Põhjendan seda arvamust hiljem, hetkel pole rohkem aega...:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audimeez
huviline



Registreerunud 01.11.02
Asukoht: Tallinn/Läänemaa
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 29.01.03 13:24 Tsiteeri


pakun välja, et sellel autol ei olegi elektroonilist aju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 29.01.03 20:50 Tsiteeri


84 aasta 100, 2,2 on mono pritse minuarust ja seal ple jah mingit aju..:D pole veel suutnud leida sealt sellist asjandust:D või olen ma vääga loll::P:P:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 29.01.03 21:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja audi-äss
84 aasta 100, 2,2 on mono pritse minuarust ja seal ple jah mingit aju..:D pole veel suutnud leida sealt sellist asjandust:D või olen ma vääga loll::P:P:P


pole seal mingit monot,on k-jetronic ja see käib tõesti ka ilma ajuta väga hästi.Turbo mootori aretus läheb veic raskeks,eriti KG tähisega,millel aju kontrollib ka peale turborõhu ka süütemomenti.st süüde pole seatav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ollu1
huviline



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: mazda 626

postitati 30.01.03 07:55 Tsiteeri


sai siis eile kõik matitd üles kistud ja vaadatud aga oh üllatust aju a küll kuskilt ei leidnud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 30.01.03 16:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ollu1
sai siis eile kõik matitd üles kistud ja vaadatud aga oh üllatust aju a küll kuskilt ei leidnud


Porimattide alt otsimine on jah suht lootusetu ettevõtmine. Panen siia yhe pildi kah äkki on abiks, otsida tuleb siis sealt kus kõrvalistuja jalad on, ehk siis parema esiratta tagant salongis.

Mis puudutab seda monopritse värki, siis 2.2 st mootorit mono pritsega pole olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.03 18:34 Tsiteeri


sorry, et ot, aga siiski...

nimelt on silma jäänud üks b4 quattro 2,3. Tõenäoliselt on masin mootoririkkega ja tuleb tõsiselt mõelda sellele. Seega mis mootor sinna sobib? Kas kõik 2,3-sed(100, coupe jne)?
Asi on selles, et b4-a saaks kätte suht soodsa hinnaga ja kui teaks mootori hinda jne, siis tuleb võtta asi päris tõsiselt käsile.
So help needed!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 31.01.03 20:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja margus
sorry, et ot, aga siiski...

nimelt on silma jäänud üks b4 quattro 2,3. Tõenäoliselt on masin mootoririkkega ja tuleb tõsiselt mõelda sellele. Seega mis mootor sinna sobib? Kas kõik 2,3-sed(100, coupe jne)?
Asi on selles, et b4-a saaks kätte suht soodsa hinnaga ja kui teaks mootori hinda jne, siis tuleb võtta asi päris tõsiselt käsile.
So help needed!!!


Sa võid sinna otsa ajada kasvõi 1,9 kui see on viiepütane,2,0;2,1:2,2;kõik on ju alt sama ploki peale ehitatud.Ja enne tuleks ikka uurida mis mootoril ka viga on,kas lihtsalt rihm pooleks aetud või ära keedetud hoopis,see mootoriremont pole ju ka teab mis hull asi,eriti kui omale veel ehitama hakkad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.03 22:47 Tsiteeri


aa kuidas on lood käimariga???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.9% - SQL: 51.1%]