Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro - 1996 - KalevK (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 7612)
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 24.04.10 11:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
See matt-musta mõte on sinus ikka idanema hakanud :)
Pildid on päris head, aga no need veljed :D No offence, aga Kaaku omad on ka müüa..


Neid velgi ma vaatasin isegi :D veits overkill :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 23.05.10 07:35 Tsiteeri


Nii pole ammu postitanud midagi. Kuna kliima tühi ja jube palavad ilmad on siia põhjapoole ka jõudnud, siis esmaspäevaks aeg kinni pandud, peaks konditsioneeri täis saama.

Üks suvine pilt kah kuidas Audi grillima läks :)
http://img64.imageshack.us/img64/7310/img00326065385.th.jpg

Oleks selline küsimus, äkki keegi oskab aidata, kuna peatugi ei liigu mul, siis kas ma pean lahti kiskuma ja midagi seal tagasi ühendama või on mul suure tõenäösusega mingeid uusi juppe vaja. Tundub et keegi on seda käsitsi üritanud välja tõmmata ja nüüd elektriliselt ei toimi. Leiab keegi põhjuse ka sellele miks istmemälud ei tööta kui istmed vahetati, võib see tuleneda sellest et Suurbritannia autost sisu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 23.05.10 13:50 Tsiteeri


Ma just täna enda omal remontisin peatuge, guugelda väheke ja leiad õpetuse, kuidas korda teha. Suht DIY töö.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 23.05.10 16:35 Tsiteeri


Mis peatugesid te liigutate?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 23.05.10 16:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Mis peatugesid te liigutate?


Palju neid olla võiks? Ikka istmete omasid...või on pagassis ka mõni?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 23.05.10 18:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Mis peatugesid te liigutate?


esimestel istmetel liiguvad ideaalis peatoed ja turvavöö kõrguse regulaator samaaegselt, kuna mul keegi vägistanud, siis kõrvalistuja oma töötab oma suva järgi ja juhi oma ei toimi hetkel üldse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 23.05.10 19:46 Tsiteeri


Peatoe mitte liikumise tavaline probleemiallikas on just see sama tross mis teda ülesse alla liigutab. Nimelt jääb tross lühikeseks ja tänu sellele vajub ta pesast ära ja just teisele poole (nt mootori poole liiga palju), jättes ülekande poolikuks. Ainuke asi mida kuulda on mootori undamine, aga puudub liikumine. Isiklikult lahendasin selle probleemi nii et panin väiksed diftid mõlemale poole trossi otsa, et piirata selle liikumist. Pärast seda liigub mehhanism suurepäraselt.


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 23.05.10 21:21 Tsiteeri


Ma lõikasin trossi kõri lühemaks. Muide minu autol on peatoe kõrgus ja turvavöö kõrguse reguleerimine eraldi. Lisaks tegin tagumise istme el peatoed ka korda. siin paar muud DIY õpetust ka http://www.freewebs.com/ltooz/98audia8.htm#30550301


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 24.05.10 06:29 Tsiteeri


Tänud nõuannete eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 27.05.10 12:21 Tsiteeri


Nüüd, kui Mina sain kondi täidetud on väljas max +10 kraadi :mad:
Igatahes väiksed plaanid on ja hinnapakkumisi võib teha järgnevatele osadele:

#Peeglite teod. ( ei klapi kokku)
#Esimesed tooniga ning solar kilega topelt küljeaknad.
# Facelifti kliimaplokk ja see ümbris koos nuppudega ning navi kohaga.

Ja siis oskab äkki keegi nõu anda, Brems Licht koos (O)-märgiga viskab ette, ja seda suht lambist. Millest see võib tuleneda, kõik pidurituled funktsioneerivad?
Eelnevalt mainisin kah, et oskab äkki keegi öelda, peale istmete vahetust, ei toimi istme mälu.

Hetkel ei tule nagu rohkem muresid meelde, võimalik et klaasipesupaagi mingit tasemeandurit on kah vaja, aga ennem lasen paagi tühjaks ja vaatan, kas praegusest saab asja.

Auto sai diagnosti kah kui konti täitmas käisin - vigu ei olnud. Igati tore :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 26.07.10 11:38 Tsiteeri


Klaasipesu ravis end ise terveks, peale seda kui olin täiesti tühjaks lasknud ja uuesti täis valasin.
Selgust on saadud ka mõnes suuremas ja väiksemas veas. Kuna Brems Licht'i viskas siis, selle süü on pidurianduris, mis kusagil pedaali all asub. ca 200.- tk
Siis suurem probleem on, et peale mõningast töötamist viskab kliima end econ'i peale ja maha ei saa. Sai siis diagnosti tehtud. Räägib mingisugusest kliima siduri errorist, et a'la kuumeneb üle vms. Ei tea, kas on seal mingi kergem viga või peab sinna uusi juppe ostma hakkama. Äkki keegi samasuguse asjaga tegemist teinud.

Sai ka õlivahetus ära tehtud ning igast filtrid ära vahetatud.
Nüüd ootab parem esimene rattalaager vahetust ja kuna seal mingi kriuks on, siis mingi ülemine õõtsa puks kuivale jäänud, ei tea, kas peab veits mahla andma või vajab vahetust. Peaks lähimate päevade jooksul selguma.
Muidu on sõita lust ja need 6tkm, mis läbitud, on suhteliselt probleemivabad olnud. Teele ei ole jätnud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 26.07.10 15:04 Tsiteeri


Hea kuulda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 29.07.10 07:21 Tsiteeri


Lausa uskumatu, aga siin Ida-Võlumaal on kõik mehaanikud hõivatud :s
Auto läheb täna UM'i =)
Ahjaa, kui kellelgi leidub hea hinnaga "Fat Five" kodaratega 18"-19"velgesid, siis võib teada anda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 29.07.10 17:48 Tsiteeri


Nii, rattalaager vahetatud, mingit šarniiri/puksi määritud. Hea vaikne ja rahulik sõita :)
Esimese laagri vahetus: töö+varuosa 900.- Minu meelest hea hind :)

Enivei, küsiks uuesti üle. Seletati mulle kuidas kliimapumbal seada mingit magnetit. Et kui liiga kaugel see magnet siis kuumeneb üle ja tuleb kusagilt kruvist keerata lähemale, siis ei viska econ'i peale.
Esiteks küsiks, et kas sellega saan ise hakkama ilma suurema lammutuseta ja kas pääsen ülevalt ligi või pean põhja alt sinna vaatama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 50.4% - SQL: 49.6%]