Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Autoteenindused, hea ja halb (Vastuseid: 72 | Vaatamisi: 21930)
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 25.11.04 19:33 Tsiteeri


Täna kogesin Saksa Autos väga meeldivat teenendust... Küsiti ikka, kas tahan teatud asju vahetada, mis leiti jne. Lisaks lasti nimekiri koos hindade, tarneaegadega välja, mis võiks veel vahetust vajada. Väga normaalne oli.
Ahjaa kui ma telefoni teel teenendust kätte ei saanud, et aeg bronnida ning e-maili saatsin, siis vabandati viisakalt, et nad telefonitsi kättesaadavad polnud ja aeg sai bronnitud maili teel. Teen sedasi ka edasipidi.

Ps. Võiks siia kirjutada ka positiivsetest asjadest, ma mõtlesin :P


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi turbo
huviline



Registreerunud 08.12.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 1.8t

postitati 08.12.04 21:02 Tsiteeri
... A4 1,8 Turbot niimodi korda tegid, et pärast mootor kokku jooksis



Ehk mina olen siis see audi omanik, kelle audi mootori Reval oma suhtumisega suutis ära lõhkuda.
Ning just suhtumisega. See oli minu jaoks esimene ja viimane kord nende uksest sisseastuda remonditööde osas. Tõesti ka kohustusliku liikluskindlustuse poolt sai kord käidud esitiiba silumas ja sealt müts maha Vello Parder´i ees. Parema suhtumisega mees annab klienditeeninduses otsida. Aga keretööd ise, kuidas nendega siis oli? Oli kuidas oli, kaks aastat hiljem kukkus värv ikkagi teatud kohtadest maha. Seega ei tehtud aluspinnaga eriti toona miskit.
Aga tagasi tulles selle turbo ja mootori juhtumi juurde, siis seal oli kontakt inimeseks Veiko Aaviste. Ning kas tema isik või Reval ise, suutis oma suhtumisega kogu asja keerata nii hulluks kui andis üldse keerata.
To rixa, kes ütles: "et miks Revalist ei öeldud, et kui põleb punane õlisurve tuli, ei tohi edasi sõita. No nii jobu ei saa ikka ise olla":
Vaata. Ma tulin "turbo" remondist Revalist. Ma olin jõudnud just Lenska maanteele kui tuli süttis. Turboga autol tuleb nii või teisiti õlitaset piisavalt tihti kontrollida. Kas Sa teed seda manuaali järgi igal tankimisel, on juba kasutaja otsustada. Igatahes, mina helistasin peale seda Revalisse Veikole. Ning küsisin, et tulin just Sinu juures ja mis saab edasi? Nende vastus oli, et heal juhul saab aja kolmapäevaks. Siis oli reede. Mis siis ikka. Parkisin auto ära. Mootor jahtus maha ja õhtul läksin manuaalselt mõõtma õli taset. See oli normis. Sõitmisel aga tuli jäi aegajalt põlema. Mina blondiin, oletasin, et
A) kui ma tulin just Revalist "turbo" remondist ja olen neile kirjeldanud audi vea sümptomeid ning nad ei keelanud mul kolmap sõitmiast, siis ma sõidan;
B) kui ma oli õli taset külma mootoriga kontrollinud, siis oletasin, et vigane on andur.
Olgu kuidas nende blondiini tõdemustega on. Kindel on see, et mina ei süüdistanud neid selles, et ma siis tõesti nii loll olin. Probleem tõusis alles peale seda Revaliga ülesse. Nende soov oli remontida mootorit ja alles siis vaadata, kas viga on turbos. Mitte, et vigane turbo süsteem võis rikkuda mootori. Ning nii seda kuuma kartulit ma nendega veeretasin. Kuni kõik taandus minu silmis Revali suhtumisele. Kokkuvõtlikult on see jutt kirjas minu teada Autobild Eesti teises numbris.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 09.12.04 16:11 Tsiteeri


Ma nüüdsest siis 4 korda revalis käinud. Kaks esimest korda käisin ostueelset ülevaatust tegemas, autodele siis. Suhtumine oli enamvähem norm. Siis käisin kuu aega tagasi neid palju kiidetud Valeo kojamehi ostmas. Ei olnud head midagi jutid aknapeal ei aidanud pesemine ega midagi. Nüüd siis 6.11. läksin tagasi kurtsin oma mure ära. Nemad muidugi ütlesid ,et kojameestel ei ole garantiid et nemad ei sa garanteerida kas need kestavad pool aastat või aasta. Ma ütlesin et need pole veel kuudki vanad. Natuke jonnis siis tuli vaatas ja siis andis uue kojamehe. Uus nagu toimib paremini. Aga väga hea ei ole ikka. Loodan et hullemaks ei lähe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 10.12.04 07:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Rain
Ma nüüdsest siis 4 korda revalis käinud. Kaks esimest korda käisin ostueelset ülevaatust tegemas, autodele siis. Suhtumine oli enamvähem norm. Siis käisin kuu aega tagasi neid palju kiidetud Valeo kojamehi ostmas. Ei olnud head midagi jutid aknapeal ei aidanud pesemine ega midagi. Nüüd siis 6.11. läksin tagasi kurtsin oma mure ära. Nemad muidugi ütlesid ,et kojameestel ei ole garantiid et nemad ei sa garanteerida kas need kestavad pool aastat või aasta. Ma ütlesin et need pole veel kuudki vanad. Natuke jonnis siis tuli vaatas ja siis andis uue kojamehe. Uus nagu toimib paremini. Aga väga hea ei ole ikka. Loodan et hullemaks ei lähe.


Siis pole viga ikkagi kojemehes, arvata võib, et varrel midagi viga:(kõver, vedru nõrk või klaas mingi jamaga koos:P


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.04 08:51 Tsiteeri


Just, sest mina ostsin eelmisel aastal Revalist uued Valeod ning sel aastal vahetasin kummid ning sahisevad väga mõnusalt ning mitte üks paha sõna...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 10.12.04 09:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja 80quattro
Tsitaat:
Esialgne postitaja Rain
Ma nüüdsest siis 4 korda revalis käinud. Kaks esimest korda käisin ostueelset ülevaatust tegemas, autodele siis. Suhtumine oli enamvähem norm. Siis käisin kuu aega tagasi neid palju kiidetud Valeo kojamehi ostmas. Ei olnud head midagi jutid aknapeal ei aidanud pesemine ega midagi. Nüüd siis 6.11. läksin tagasi kurtsin oma mure ära. Nemad muidugi ütlesid ,et kojameestel ei ole garantiid et nemad ei sa garanteerida kas need kestavad pool aastat või aasta. Ma ütlesin et need pole veel kuudki vanad. Natuke jonnis siis tuli vaatas ja siis andis uue kojamehe. Uus nagu toimib paremini. Aga väga hea ei ole ikka. Loodan et hullemaks ei lähe.


Siis pole viga ikkagi kojemehes, arvata võib, et varrel midagi viga:(kõver, vedru nõrk või klaas mingi jamaga koos:P


See mille ma ära vahetasin oli rautselt kojamees peetis. Sellepärast et se hakkas kohe jamama. Se mis uus anti on ikka tunduvalt parem. Ja varres viga nagu ka ei saa olla kuna eelmised pühkisid väga hästi kuni se kummi riba seal pooleks hakkas minema. Ja kui klaas mingi jamaga koos oleks siis peaks ju teinepool ka olema. Aga teisepoole pühkis ilusti puhtaks mõned korrad jättis jutid aga sellele aitas kojamehe pesemine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 10.12.04 09:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja 80quattro
Tsitaat:
Esialgne postitaja pkuldsaar
käisin revalis kõrgsurvepumba rihma vahetamas. 2 päeva pärast ei saanud enam sõita kuna diisli hais tahtis ära tappa. diislikeskuses vahetati/keerati kinni puruks tehtud asjad ning leiti et revalis oli jahutusvedeliku toru sisse 4 noa auku tehtud. hea teenindus


Kui ei olda rahul tehtud-tegemata tööga, siis pöördutakse pretensiooniga ikka sinna tagasi, kus töö tehti, nagu seda tegi ka teema algataja:) mitte ei hakata oletama kes, kui palju ja millega auke tegi:D
Tänaseks peaks olema ka teema algatajal selgitus sellesse teemasse olemas, mida jääme siis ootama:cool:


ei ole mul mingit vastust vägagi mitmele küsimusele siiamaani, ning kuna ajaliselt ei ole võimalik ega ka viitsimist suure keskusega võidu joosta siis lõin käega...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 10.12.04 10:36 Tsiteeri


Tsitaat:
ei ole mul mingit vastust vägagi mitmele küsimusele siiamaani, ning kuna ajaliselt ei ole võimalik ega ka viitsimist suure keskusega võidu joosta siis lõin käega...


Seepeaks küll selge olema, et käigukasti Revalis ära ei lõhutud ja polte lahti ei jäetud:(


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 10.12.04 11:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Esialgne postitaja 80quattro
ei ole mul mingit vastust vägagi mitmele küsimusele siiamaani, ning kuna ajaliselt ei ole võimalik ega ka viitsimist suure keskusega võidu joosta siis lõin käega...


Seepeaks küll selge olema, et käigukasti Revalis ära ei lõhutud ja polte lahti ei jäetud:(


töötan ise Fakto Autos varuosade osakonnas nagu sina Revalis, kuid ei söendaks kunagi kaitsta hooldeosakonda olematta ise juures olnud kui midagi tehti. Veelenam ei ole ma kogenud kunagi sellist klienti suhtumist...

Ning see kui meister tunnistab et nad tõesti puutusid karteri polte soovides need kinni keerata(hommikuks oli mul kadunud ~2l õli), miks seada minu jutt kahtluse alla????

ILMA KLIENDIGA KONSULTEERIMATA EI TOHI MIDAGI AUTO JUURES TEHA...veelenam ei tohi oma lollusi õigustada


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 10.12.04 12:41 Tsiteeri


Ma oleks ise sama tige, kui auto pole peale remonti korras ja mina isiklikult ei õigusta kedagi (venitamine ja lohakus ei ole õigustatavad), lihtsalt oles tahtnud teada saada sinu poolset arvamust hiljem tehtud tööde kohta. Vabandan, et väljendasin ennast ennem pisut arusaamatult :(


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 15.12.04 10:30 Tsiteeri


Remondin enda masinat reeglina võimaluste piires ise, vahel olen väiksemad tööd lasknud teha s¸olnoki juures paiknevas nn autoremondiettevõttes nimega OÜ Nuulika, samuti olen sinna komandeerinud oma tuttavad. Peale möödunud laupäevast külastust lähan sinna ainult viimase häda korral, samuti ei soovita seda kohta kohe kindlasti enam kellelegi. Mind küll hoiatati selle koha külastamise eest, kuid ma ei kippunud kuulama, eks siis omad vitsad peksavad.
Tehtud tööks oli kahe paari amordipüstiku otsaseibide kokku keevitamine. Ja tulemus mille eest küsiti häbenemata 150.- oli siis selline:
http://www.hot.ee/ahtoaudi/keevitus1
http://www.hot.ee/ahtoaudi/keevitus2
http://www.hot.ee/ahtoaudi/keevitus3

Lisan, et sellise tulemuseni sai jõutud peale seda kui palusin esialgselt tehtud töö korra üle teha. Tegelikkuses võtaks sellise asja korralikult tegemine umbes 5-10 minutit ja maksimaalselt paar meetrit keevitustraati.

PS. selle töö lasin seal teha seetõttu, et mul endal ei ole normaalset keevitust. Kui siinkohal keegi oskab soovitada kohta kus edaspidi saaks sellelaadseid töid teha siis oleks väga tänulik.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 16.12.04 09:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja 80quattro
Ma oleks ise sama tige, kui auto pole peale remonti korras ja mina isiklikult ei õigusta kedagi (venitamine ja lohakus ei ole õigustatavad), lihtsalt oles tahtnud teada saada sinu poolset arvamust hiljem tehtud tööde kohta. Vabandan, et väljendasin ennast ennem pisut arusaamatult :(


Mina lasin ühes väiksemas remonditöökojas termostaadi ära vahetada. Mõned päevad hiljem, kui olin just tallinnast tagasi jõudnud, hakkas jahutusvedeliku tuli põlema. Selgus, et termostaadi tihendi vahelt lekib. Sai siis jahutusvedeliku juurde valatud ja töökotta helistatud, kust öeldi, et too auto esmaspäeva hommikul siis vaatame üle (oli laupäev). Esmaspäeval viisin ja mees vahetas termostaadi tihendi ära paksema vastu. Oli ise ka vaadanud, et kuidagi imelik oli. Muidugi uue tihendiga, alguses lekkis ka, kuid jäi ikka pidama. Ning eile stabika pukse vahetades, pani veel jahutusvedeliku juurde.
Mina olen igatahes teenindusega rahul.
Kohe näha, et mehed on huvitatud oma klientidest ja teevad selle heaks kõik.


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.04 09:50 Tsiteeri


Selline peakski teenendus olema, et kui peale remonti miski probleem ilmsiks tuleb peaks nad selle võimalikult kiirelt üle vaatama ja parandused tegema, naguni ju tegelt sina kaotad ajaliselt, kuid vähemalt korda tehakse... mitte nii, et nu meie ei tea midagi, meie tegime kõik korda muu eriti ei koti.
Eelmine aasta oli mul suht sama lugu sillastendiga, sai stendist läbi käidud ja peale maha kolm korda sõidetud sest rool oli lihtsalt otse stendist maha tulles viltu :o viimane kord maha tulles paistis nagu asi korras olevat. Peale tartus käimist ja natuke siin seal veel tiirutamist, ca 700km sõitu olid tagumise rehvi siseküljelt traadid väljas:o Läksin tagasi, et kuulge jama nagu on miskit, et üldse teil pingiga miski kala sees, miks muidu ma siin regullimise ajal selle rooli sirgeks saamisega jamasin, et nüüd on tagasild paigast ikkagi... nemad printisd masinast välja paberi, et selline oli sul sild selline enne regullimist ja selline oli pärast regullimist, et kõik on paigas, ise oled sa miskit siin tuksi keeranud, et tagarehv otsas on :( ja neid vapsee asi ei huvitanud. Mis siis ikka, maksin uuesti paika panemise eest, tagaratas oli 4mm vale kalde all :( See oli viimane kord kui sellesse teenenduspunkti pöördusin...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 18.12.04 19:40 Tsiteeri


BTW Ranz mis koht oli kui saladus pole????


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.04 08:19 Tsiteeri


Ei saladus pole, sest sellise koha eest tuleks kõiki hoiatada, tegu siis ehitajate tee alguses oleva autopartneri teenenduspunktiga.
Ja kui mõelda nii, et nu ikka ju juhtub igast jamasid mõnikord, kuid nemad väitsid et pink pandi alles paar nädalat tagasi paika :P + veel see, et mõne aastad tagasi vana 100ja ja passatiga mässasin samamoodi :P tulen pingist maha rool viltu:o õnneks neil tagasilda regullida ei andnud ja sellega probleemi ka polnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 22.12.04 14:06 Tsiteeri


sai Saksa Autos käidud, esmakordselt kohtasin müügimeest kes ei soovinud müüa :D
Soov oli panna hinna sisse mõnigad talvekummid, ja muid lisasi (a la parandada helisüsteemi jne) mille peale kohalik tegelane eriti liigutada ei viitsinud. Lõpptulemusena soovitati jumal teab kust asjad korda ajada ....


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 06.08.10 07:14 Tsiteeri
5 aastat hiljem



Tsitaat:
Algselt postitas: audi turbo
Ehk mina olen siis see audi omanik, kelle audi mootori Reval oma suhtumisega suutis ära lõhkuda.
Ning just suhtumisega. See oli minu jaoks esimene ja viimane kord nende uksest sisseastuda remonditööde osas. Tõesti ka kohustusliku liikluskindlustuse poolt sai kord käidud esitiiba silumas ja sealt müts maha Vello Parder´i ees. Parema suhtumisega mees annab klienditeeninduses otsida. Aga keretööd ise, kuidas nendega siis oli? Oli kuidas oli, kaks aastat hiljem kukkus värv ikkagi teatud kohtadest maha. Seega ei tehtud aluspinnaga eriti toona miskit.
Aga tagasi tulles selle turbo ja mootori juhtumi juurde, siis seal oli kontakt inimeseks Veiko Aaviste. Ning kas tema isik või Reval ise, suutis oma suhtumisega kogu asja keerata nii hulluks kui andis üldse keerata.
To rixa, kes ütles: "et miks Revalist ei öeldud, et kui põleb punane õlisurve tuli, ei tohi edasi sõita. No nii jobu ei saa ikka ise olla":
Vaata. Ma tulin "turbo" remondist Revalist. Ma olin jõudnud just Lenska maanteele kui tuli süttis. Turboga autol tuleb nii või teisiti õlitaset piisavalt tihti kontrollida. Kas Sa teed seda manuaali järgi igal tankimisel, on juba kasutaja otsustada. Igatahes, mina helistasin peale seda Revalisse Veikole. Ning küsisin, et tulin just Sinu juures ja mis saab edasi? Nende vastus oli, et heal juhul saab aja kolmapäevaks. Siis oli reede. Mis siis ikka. Parkisin auto ära. Mootor jahtus maha ja õhtul läksin manuaalselt mõõtma õli taset. See oli normis. Sõitmisel aga tuli jäi aegajalt põlema. Mina blondiin, oletasin, et
A) kui ma tulin just Revalist "turbo" remondist ja olen neile kirjeldanud audi vea sümptomeid ning nad ei keelanud mul kolmap sõitmiast, siis ma sõidan;
B) kui ma oli õli taset külma mootoriga kontrollinud, siis oletasin, et vigane on andur.
Olgu kuidas nende blondiini tõdemustega on. Kindel on see, et mina ei süüdistanud neid selles, et ma siis tõesti nii loll olin. Probleem tõusis alles peale seda Revaliga ülesse. Nende soov oli remontida mootorit ja alles siis vaadata, kas viga on turbos. Mitte, et vigane turbo süsteem võis rikkuda mootori. Ning nii seda kuuma kartulit ma nendega veeretasin. Kuni kõik taandus minu silmis Revali suhtumisele. Kokkuvõtlikult on see jutt kirjas minu teada Autobild Eesti teises numbris.


---

Viis aastat hiljem olen "tagasi" Revalis. ;)

Taastatud A4 vahetasin A2 vastu, ning senine statistika on hea. Eks alati leiab üht-teist mille üle nuriseda teeninduses, kuid tundub, et aastad on Revalis ka oma töö teinud.

Tegijamad on alles jäänud, ning muidu sööjad on läinud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 06.08.10 07:26 Tsiteeri


Kusjuures väga õige tähelepanek! Ka ise olen viimased paar aastat kogenud, et ega naljalt ikka "õpipoisse" ja "praktikante" näiteks Tartu teenindustes ei kohta (ei käi enamjaolt millegagi teeninduses vaid lihtsalt tuttavatel külas või mingit muud minu erialaga seonduvat abi pakkumas). Kindlasti aitab sellele ka masu kaasa, et hoitakse vanu tegijaid ja välditakse kutsekoolide teoreetikuid. Ning kindlasti on ka vanad tegijad ennast rohkem kokku võtnud ja teevad oma tööd nii hästi kui suudavad, sest ega kusagil neid avasüli meeletult suuremate rahapakkidega ei oodata, tähtis on, et töökoht oleks olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 06.08.10 18:10 Tsiteeri


Jah, kps-il jutt õige aga Tartu kohta võin õelda,et ei mingit paranemist pole aastadega olnud aga DIA- diaknostikal. Mulle tundub,et seal läheb suhtumine aastatega hoopis hullemaks. Kui 3 aastat tagasi seal käisin siis mulje jäi väga negatiivne.Nüüd siin käisin uuesti ja ei ole seal essugi muutunud.Töö kvaliteedeiga ei ole probleeme olnud aga see suhtumine, suhtumine, suhtumine....:mad:!
Rohkem ei lähe kah :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
martn21
huviline



Registreerunud 09.08.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.08.10 18:20 Tsiteeri


Selline küsimus, et kas keegi oskab öelda midagi Tallinnas Kopli tänaval asuva OK Autokeskuse kohta...

olen ise seal paaril korral käinud, auto on korda tehtud, aga pole saanud selget pilti ikkagi, kui kvaliteetset tööd seal tehakse....

PS! Küsimus tekkis sellest, et umbes 13 kuud tagasi käisin oma 94. aasta audi 80-ga seal remondis, vahetasin esiamordid, amordipadjad, õõtshoovapuksid ära... ning nüüd tundisn ees tuttavat kolinat jälle, ning viisin auto sinna sillastendi (tehti silla regulatsioon ning veaotsing) Ning leiti, et autol on täpselt sama viga....

olen selle ajaga sõitnud suts alla 10000 km.... On see reaaalne, et amordid ja puksid lähevad 94. aasta audi 80-l sellise ajaga nii läbi, või tehakse seal mind nö "Püsikliendiks"??

Koht ise tundub päris suur olevat, on küll mitte esindus ja seega hinnad odavamad, aga pealtvaadates jääb mulje, et see ei ole surev remonditöökoda, pigem on seal alati vanemaid autosid (igat marki) nii palju, et aeg tuleb ikka varem kinni panna!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
catmar
huviline



Registreerunud 05.11.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 3

postitati 09.08.10 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martn21
Selline küsimus, et kas keegi oskab öelda midagi Tallinnas Kopli tänaval asuva OK Autokeskuse kohta...

olen ise seal paaril korral käinud, auto on korda tehtud, aga pole saanud selget pilti ikkagi, kui kvaliteetset tööd seal tehakse....

PS! Küsimus tekkis sellest, et umbes 13 kuud tagasi käisin oma 94. aasta audi 80-ga seal remondis, vahetasin esiamordid, amordipadjad, õõtshoovapuksid ära... ning nüüd tundisn ees tuttavat kolinat jälle, ning viisin auto sinna sillastendi (tehti silla regulatsioon ning veaotsing) Ning leiti, et autol on täpselt sama viga....

olen selle ajaga sõitnud suts alla 10000 km.... On see reaaalne, et amordid ja puksid lähevad 94. aasta audi 80-l sellise ajaga nii läbi, või tehakse seal mind nö "Püsikliendiks"??

Koht ise tundub päris suur olevat, on küll mitte esindus ja seega hinnad odavamad, aga pealtvaadates jääb mulje, et see ei ole surev remonditöökoda, pigem on seal alati vanemaid autosid (igat marki) nii palju, et aeg tuleb ikka varem kinni panna!

Olen küll teisest eesti otsast, aga oma kogemustest teiste remonditöökodadega võin öelda niipalju, et kus on järjekord ikka vähemalt paar päeva, seda tasub proovida, järelikult on inimesed sealt abi saanud. Kui aga kiire ja olen külastanud sellist töökoda, kus kohe löögile saab (nimesid ei hakka mainima), siis tavaliselt on tulnud pettuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 18.12.20 07:18 Tsiteeri
Ammeco Auto



Ammeco Auto tehtud tööde tagasiside leiab siit: https://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=185846 ja https://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=110100
Klubi liikmtele veel ka https://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=182873


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 18.12.20 09:27 Tsiteeri


Ajad on muutunud.
Tänased vaatajaid "teenindused" vaatajaid üle 10 000+ audi club-st
Viisteist aastat tagasi oli foorum "tänased postitused" aktiivne lehtede kaupa.

Ja küsiti KUIDAS REMONTI TEHA.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.3% - SQL: 25.7%]