Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mingi imelik probleem (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2507)
AudiQuattro
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.03
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro Avant 2,5tdi 132kw -03

postitati 17.03.03 16:48 Tsiteeri
Mingi imelik probleem



Probleem nimelt selles et peale külmkäivitust 1-3min oleneb kui külm mootor on kostub põhja alt(kuskilt eest, täpselt pole aru saanud) vastikut lörinat. Selline tunne jäeb nagu oleks sumpas suur auk. Aga siis käib soemaks ja nagu miskit lülituks ringi millega koheselt ka lörin kaob. Olen kontrollinud sumbutaja otsast lõpuni läbi aga ei saa asjale pihta milles asi.


~~The fellowship of the four silver rings~~
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaup
huviline



Registreerunud 12.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7 2.0 TFSI aut

postitati 17.03.03 19:06 Tsiteeri


tere! mul on täpselt samad hääled külmkäivitusel.Alul mõtlesin sama, et sumpa kuskilt katki aga kuskilt kuulsin, et nii peabki vist olema.Ma küll ei tea miks ta algul nii löriseb. Mul muidu täpselt sama plekist pruut nagu sul ainult aasta vanem. Kui viitsid võiks neist autodest veidi rohkem omavahel rääkida.Kui oled Tallinnast võiks vahest kokku saada kui ei siis võib ka jutukas või foorumis ( privas ) :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 18.03.03 07:31 Tsiteeri


Kontrolli sumbuti pükste kinnituspolte,meil oli ühel alfal ka üks polt natuke lahti ja külmaga kriuksus nii mis kole,.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiQuattro
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.03
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro Avant 2,5tdi 132kw -03

postitati 18.03.03 12:06 Tsiteeri


Jeah, kargan kuhugi kanalisse asja tsekkama.
Jaup20 on sul manuaal või automaat.
Kui manuaal siis räägi kas 4 ratast suicema ka võtab, mul kurat automaat ja see ei tee asfaldil piuksugi, aga see muidugi piuksutamine polegi eriti vajalik, sest sõidumõnu on automaadiga natuke parem:) Ja palju sul linnas bena ära imeb, nu nii umbes kui ikka pedalit kah anda.


~~The fellowship of the four silver rings~~
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaup
huviline



Registreerunud 12.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7 2.0 TFSI aut

postitati 18.03.03 17:40 Tsiteeri


Manuaal on aga kummi suitsetada pole proovinud kuna üks mootoripadi pidi katki olema. Kütusekuluks maanteel 100 km/h sõites on 9-10 l. linnas rahulikult sõites jääb 12-14 liitri vahele. Sealt edasi oleneb kõik jala suurusest, sest mootoril ressursidest puudust ei tule.Räägi palju meie auto tuunimine maksma läheb ICE hinnakirja järgi.Loodan, et õigepea ka kohtume. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
päkapikk
huviline



Registreerunud 18.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4Q & Mx5

postitati 18.03.03 20:40 Tsiteeri


see "lörin" peaks olema miski funktsioon mis ei luba külmal mootoril liikselt loodust saastada. Täiesti uuel autol sama nähtus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 24.03.03 11:55 Tsiteeri


Näed, veel murelike audi inimesi :D. Ma olen ka sellega hädas - samuti sump kontrollitud jne., viga ei leia (vana A6 '97). Otseselt see plärin ei häiri, aint kui tänaval külmkäivitust teed, siis möödujad vaatavad reegline üle õla tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eraisik
huviline



Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: autota.

postitati 24.03.03 13:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AudiQuattro
Probleem nimelt selles et peale külmkäivitust 1-3min oleneb kui külm mootor on kostub põhja alt(kuskilt eest, täpselt pole aru saanud) vastikut lörinat. .


ma küll ei tea milline see "lörin" sul täpselt on kuid kaks võimalikku kontrollimise kohta on
A) Vaata üle need pükste lõpus olevad üleminek-ühendused
B) kati sisu võib olla lahti ja siis löriseb kuni kinni paisub - tüüpiliselt on see küll löögi tagajärjel vastu kati korpust mis lööb kildudeks kati keraamika kuid olen näinud ka juhust kui see on ilma löögita mida suudaks meenutada ning millest katikorpusel jälgi pole, kildudeks

eraisik


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 25.03.03 13:44 Tsiteeri


Kõikvõimalikke kontrolle on teostatud. Kati lörin tean - vanal autol sait universaal kat pandud. Lörina - plärina eripära on selles, et ta esineb ainult külma mootori korral ning on senikaua, kuni automaatika hoiab pöördeid 1 200 r/pm peal. Kui pöörded langevad, kaob hoobilt ka müra. Kui sooja mootorit gaasipedaaliga mängitada, on kõik vaikne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiQuattro
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.03
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro Avant 2,5tdi 132kw -03

postitati 28.03.03 13:45 Tsiteeri


See jah mingi imelik asi pole siiamaani sotti saanud milles probla on. Teenindustes ka aint kehitatakse õlgu ja vaadatakse lolli näoga otsa et mis kurat sa sokid. Ei tea jah mis kurat see on, aga närvi ajab see asi küll, sest ikkagi suhteliselt uus auto ja käivitamisel on vana Datsun ka kurat vaiksem.


~~The fellowship of the four silver rings~~
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaak
huviline



Registreerunud 06.04.03
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi A6

postitati 07.04.03 22:43 Tsiteeri


Omal on muidugi palju vanem auto, aga külmkäivitusel tegi lörinat sooja õhu toru klamber, mis kinnitub kollektori külge ja läheb õhupuhastisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
0000
huviline



Registreerunud 18.02.03
Kasutaja on eemal

Auto: ex-audi

postitati 08.04.03 18:36 Tsiteeri


Mis autod teil on, et neli peaks suitsema võtma? Mul on pisut tuunitud S6 2.2T manuaal ja neli võtab ringi ikka ainult märjal asfaldil ja Stockmanni parkimismajas...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.0% - SQL: 51.0%]