Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  54
Autor:
Pealkiri: Audi A4 "S4" 1,9TDi quattro - 1998 - freeser (Vastuseid: 1330 | Vaatamisi: 319855)
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 27.12.11 16:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Väga kena, kusjuures mul ka 245 laius käis taga vastu vedrukaussi.
kevadel 1 kena masin jälle juures :)
No eelmine auto oli kena sis peab see ka olema ju :D

https://lh4.googleusercontent.com/__6t_10DkSV0/TbSDM90w3eI/AAAAAAAAAng/28nHGN-kX1w/s640/P4230080-vi.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KristoLa
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.11 17:48 Tsiteeri


OT Sul golf müüdud? Vwklubis hoidsin ikka silma peal! Loodame, et audi tuleb sama pilkupüüdev :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 27.12.11 17:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KristoLa
OT Sul golf müüdud? Vwklubis hoidsin ikka silma peal! Loodame, et audi tuleb sama pilkupüüdev :)
Vahetasin golf III vastu, nüüd on ta jube peletis kahjuks. m14m5 võid otsida vw klubist. Audi tuleb kindlasti sama pilkupüüdev :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 13.01.12 12:53 Tsiteeri


Täna sain suveks stange ka kätte, tänud lähevad viljars-ile asja sebimise eest. Kes aru ei saa sis s4 oma :) Nüüd otsin ebayst võred ka ja läheb värvi asi. Kompule ka uut kangi vaja, kuna sedaani ja avandi omad on täiesti erinevad, kui ei saa sis tuleb juhtmeid hakkida.
https://lh6.googleusercontent.com/-kqYqBMNQpiA/TxAkrDThbDI/AAAAAAAAA5c/Cu3URorlDvQ/s512/IMG_4679.JPG


https://lh4.googleusercontent.com/-wnxICP4l-QQ/TxAkpu0pJRI/AAAAAAAAA5U/kzSXVbBQlLM/s720/IMG_4678.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 13.01.12 13:00 Tsiteeri


Kangi lihtsalt selle talla otsas vahetada ei anna? C4/B4 kange olen korduvalt sedaanist avandile sobivaks teinud.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B6) Avant 1.9TDI, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 13.01.12 17:32 Tsiteeri


Oii vot see on stange mis ajab väga kadedaks rsk :D ootab siis tulemust !
Kunagi otsisin isegi, aga kusagil polnud ning lõin käega ja ostsin uue originaali.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 13.01.12 17:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
Oii vot see on stange mis ajab väga kadedaks rsk :D ootab siis tulemust !
Kunagi otsisin isegi, aga kusagil polnud ning lõin käega ja ostsin uue originaali.

Eks teeb kadedaks küll, aga olegem ausad ega ainuüksi see stange autole ei sobigi. See eeldaks juba omakorda külekarpide kui tagastange muudatusi ka;)
Kõlab küll hapude marjade jutu moodi, tean:D Jään sellgipoolest huviga tulemust ootama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.12 17:46 Tsiteeri


Usun et saad vana ja uue kangi kokku sebitada.
Seda stanget müüb nüüd ka GUP-Tuning. Minu stange oli neile doonoriks. Nende stangel need augud võredega ühes tükis juba ;)
Tundub et sel kevadel palju ilusaid audisid liikvele tulemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 13.01.12 17:48 Tsiteeri


Mul juba s4 võre ka saksast siiapoole teel :) Küljekarbi plastid tulevad ka nagunii, aga tagastange on see mis jääb vb tulematta. Oleneb samas kui kuskilt saab sis võtan kindlasti ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 13.01.12 19:22 Tsiteeri


Ai kurja, see stange ajab küll kadedaks:cool:. S-i võre ja kõik muu veel. Ega muud ei oskagi öelda, et jääme ootama auto kokkupanekut. Ma kujutan silme ees juba ette, et päris kuri hakkab sul auto välja nägema!
Igatahes edu;)


Pat.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 14.01.12 03:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick
Ai kurja, see stange ajab küll kadedaks:cool:. S-i võre ja kõik muu veel. Ega muud ei oskagi öelda, et jääme ootama auto kokkupanekut. Ma kujutan silme ees juba ette, et päris kuri hakkab sul auto välja nägema!
Igatahes edu;)


Pat.
Ise nagu loodan ka, et miskit ilusat sellest autost saab. Tagatuled kätte veel saada ja esimesed ka ära osta ja smokeda sis peaks päris hea jääma :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.12 07:17 Tsiteeri


Millised tagatuled tulevad?
Ise olen ka otsinud, kuid ainult sedaanile tehakse kahjuks ilusaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 14.01.12 08:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser

Tagatuled kätte veel saada ..




Kas hetkel küljes olevad originaalid on korralikud ja kahjustusteta? Oleksin ehk huvitatud kui müügiks läheb.

Edu "djuunimisel" ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mikkk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 + A6 C7

postitati 14.01.12 10:34 Tsiteeri


Need veljed on küll veidi overkill koos flantsidega. Reaalsus on see, et 17" velg koos soliidse madaldusega on päris hea - kas oled ehk coilover kiti peale ka mõelnud?
S4 stange teeb ennastki veidi kadedaks :P Olen siin ise kevadeks S-i või RS-i stanget otsimas, et saaks suurema cooleri ette ja õhutorustiku ringi teha.
NOS: Nagu ma aru saan, siis see 111 € S4 stange on Gup-tuningul juba koos võredega müügis ja udukaaugud ka sees?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.12 12:08 Tsiteeri


Ei võresid pole aga need võreraamid on juba stangega ühes tükis. Võre paned omal eelistusel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 14.01.12 14:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Millised tagatuled tulevad?
Ise olen ka otsinud, kuid ainult sedaanile tehakse kahjuks ilusaid.
Tumedad.

Tsitaat:
Algselt postitas: Mikkk
Need veljed on küll veidi overkill koos flantsidega. Reaalsus on see, et 17" velg koos soliidse madaldusega on päris hea - kas oled ehk coilover kiti peale ka mõelnud?
S4 stange teeb ennastki veidi kadedaks :P Olen siin ise kevadeks S-i või RS-i stanget otsimas, et saaks suurema cooleri ette ja õhutorustiku ringi teha.
NOS: Nagu ma aru saan, siis see 111 € S4 stange on Gup-tuningul juba koos võredega müügis ja udukaaugud ka sees?
No kannatame veidi velgede suhtes :D Jäävad nad väheste flantsidega ja ilusti koopasse ikka. Coile ei osta, tulevad pigem normaalsed amordid ja madaldus. Kuno666 must audi on väga super oma vedrustusega ja sellepärast ka tahan normaalset amorti millel ise jäikust saab reguleerida. RS-i stange saab suht lihtsalt, keegi müüs siin foorumis ka ühte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 14.01.12 14:25 Tsiteeri


Oot - oot, rabasid Patricku tumedad endale?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 15.01.12 13:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Oot - oot, rabasid Patricku tumedad endale?
Just need jah :D
Lisan ka pildid. Pildilt pole asi üldse nii hea kui tegelikkuses. Auto must kuna reede ja laup. sai korralikult hullamas käidud :D


https://lh5.googleusercontent.com/-D9T4x1ZSIwQ/TxLOH2ifiGI/AAAAAAAAA5s/Mn9bnIjsLac/s720/IMG_4708.JPG


https://lh4.googleusercontent.com/-hnrLpRJLsMM/TxLOJQe0Q1I/AAAAAAAAA54/-GELy-XH-tA/s720/IMG_4709.JPG


https://lh4.googleusercontent.com/-dZmPIrukOz0/TxLOJczEiHI/AAAAAAAAA50/vJv5Neb8M1g/s720/IMG_4710.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 15.01.12 13:29 Tsiteeri


Musta karva auto seljas jäid ju päris hääd:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 15.01.12 13:39 Tsiteeri


Peris kenad tõesti, eriti viimasel pildil sellise nurga alt.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OOOO
huviline



Registreerunud 15.09.07
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.12 14:15 Tsiteeri


Ma võtaks need märgid luugi pealt ära. (A4, 1,9tdi) Või paneks nad sinna kus originaalis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 15.01.12 14:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Musta karva auto seljas jäid ju päris hääd:cool:
Minuarust ka :D


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Peris kenad tõesti, eriti viimasel pildil sellise nurga alt.:cool:

Jeesh. Ette tulevad ka s4 tuled, aga vist ei smoke neid :D

Tsitaat:
Algselt postitas: OOOO
Ma võtaks need märgid luugi pealt ära. (A4, 1,9tdi) aVõi paneks nad sinna kus originaalis.
Need ma eemaldan nagunii ära, aga alles kevadel. Hmm... kas osadel sis seal üleval neid märke polegi? Silikoni v millega nad kinni on selle jälg oli quattro kirja asemel nagu oleks quattro kiri ära võetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 15.01.12 14:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Musta karva auto seljas jäid ju päris hääd:cool:
Minuarust ka :D


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Peris kenad tõesti, eriti viimasel pildil sellise nurga alt.:cool:

Jeesh. Ette tulevad ka s4 tuled, aga vist ei smoke neid :D

Tsitaat:
Algselt postitas: OOOO
Ma võtaks need märgid luugi pealt ära. (A4, 1,9tdi) aVõi paneks nad sinna kus originaalis.
Need ma eemaldan nagunii ära, aga alles kevadel. Hmm... kas osadel sis seal üleval neid märke polegi? Silikoni v millega nad kinni on selle jälg oli quattro kirja asemel nagu oleks quattro kiri ära võetud.

Millised need S4 tuled on välja vaadatud? sellised ühestükis (nagu A4 facelift) või kahes osas (suund ja põhilatern eraldi)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 15.01.12 14:55 Tsiteeri


Oujeee ja ongi tuled küljes:cool:!!! Mustale autole sobivad nagu valatult ja pilt on pilt. Reaalselt on tuled kordades ilusamad ja tumedamad. Mulle meeldib;).


Pat.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 15.01.12 14:59 Tsiteeri


Quattru: Eraldi tuled ikka, ei taha neid ühes tükis sinna. Ebay.st tellin mingiaeg nüüd d2s pirniga nagu originaal xsenongi on. Selgeklaas ja luup nagu ikka :)

Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick
Oujeee ja ongi tuled küljes:cool:!!! Mustale autole sobivad nagu valatult ja pilt on pilt. Reaalselt on tuled kordades ilusamad ja tumedamad. Mulle meeldib;).


Pat.
Yeah :D Tuled panin eile õhtul mingi mõned minutid ennem 22:00 külge :D Mulle meeldib, et audi tulede vahetus on sama kerge kui golf II-l :D Aga jah need tuled ei ole pildipeal üldse need mis tegelikkuses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  54
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 35.1% - SQL: 64.9%]