Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  54
Autor:
Pealkiri: Audi A4 "S4" 1,9TDi quattro - 1998 - freeser (Vastuseid: 1330 | Vaatamisi: 320193)
nimi
huviline



Registreerunud 15.01.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8tq STW, B5 S4

postitati 03.02.12 13:25 Tsiteeri


Sinu auto meenutab väga mulle minu kunagist A4ja


http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/258/197/064598505fe3f4.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 03.02.12 13:31 Tsiteeri


ohoh S4 võrega päris kena :D Reelingutega ka jube hea näeb välja. Endale ka otsima, aga ei tea kuidas kinnitada neid veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 03.02.12 14:52 Tsiteeri


Katusereelingud lisavad soliitsust ja auto tundub kenam.Kunagi jäi mul auto müümata just sel põhjusel,et ostja soovis katusereelginuga universaali.Mul oli aga ilma reelinguta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 04.02.12 01:51 Tsiteeri


Eks nende reelingutega ole nau ta on. Ma ei tea see kuu on täiesti pekkis. Ma ei kujuta ette mis järgmisena sellel autol võib minna. Täna sõidsin mingi 100+km ja mõtlesin, et lähen sis linna ja vaatab äkki kukil mingi jäärada vms. Jõudsin kodust linna ja parkisin auto ära parklasse, jõudis sõber ka kohale ja tahtis mu autosse tulla ja seljametsale minna, et vaadata kui paks jää on, aga oh üllatust auto ei liikund cm ei ette ega tahapoole :o Egas midagi nööriotsas koju ja teepeal sai kuulatud, et esimene pooltelje ots ragiseb räigelt, eks hommikul uue jupi järgi minema ja kiirelt korda tegema.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tafk
huviline



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.12 11:21 Tsiteeri


Kas nende katusereelingutega mitte nii polnud, et kui õige koha peale õige suurusega auk teha on katuse sees kohad olemas kuhu reelingud kinnitada?

Üldist pläma ka, mootori ja veoskeemi kooslusl teeb kadedaks. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Street1
huviline



Registreerunud 28.02.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.12 12:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Eks nende reelingutega ole nau ta on. Ma ei tea see kuu on täiesti pekkis. Ma ei kujuta ette mis järgmisena sellel autol võib minna. Täna sõidsin mingi 100+km ja mõtlesin, et lähen sis linna ja vaatab äkki kukil mingi jäärada vms. Jõudsin kodust linna ja parkisin auto ära parklasse, jõudis sõber ka kohale ja tahtis mu autosse tulla ja seljametsale minna, et vaadata kui paks jää on, aga oh üllatust auto ei liikund cm ei ette ega tahapoole :o Egas midagi nööriotsas koju ja teepeal sai kuulatud, et esimene pooltelje ots ragiseb räigelt, eks hommikul uue jupi järgi minema ja kiirelt korda tegema.:mad:

Nägin jah, kui porta juurest nööri otsas minema läksid. Mis siis täpselt puruks läks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 04.02.12 12:43 Tsiteeri


Pooltelje ots korras, katki läks ilmselt stopper. Panen ikkagi uue külge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.12 13:06 Tsiteeri


Võta ühendust. Mul on just 1paar musti reelinguid üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 04.02.12 15:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Võta ühendust. Mul on just 1paar musti reelinguid üle.
Tean, tean :D Mul hetkel pole nendega midagi teha, kevadel alles vaatama. Kuna tööga on nii nagu ta on, et külmaga tööd teha ei saa sis tuleb suht rott kuu ja kõik asjad jäävad tegematta/ostmatta.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 08.02.12 19:46 Tsiteeri


Eelmine nädal sain kätte s4 stange võred.

https://lh3.googleusercontent.com/-SFBr-aoaSkA/TzLCxUUTkkI/AAAAAAAAA90/ZwUhLeCUmos/s720/IMG_4821.JPG


https://lh6.googleusercontent.com/-_0PHgn1nT04/TzLCznZZYJI/AAAAAAAAA-E/BCP7JDOVT6I/s720/IMG_4819.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 08.02.12 19:53 Tsiteeri


Kena värvkattega "pudinad".
Nüüd tuleb "kuut" ka sama tooni tuisata.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 08.02.12 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Kena värvkattega "pudinad".
Nüüd tuleb "kuut" ka sama tooni tuisata.:D
Kusjuures ma ei kujuta ette sellise värviga avanti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 08.02.12 20:16 Tsiteeri


kui ma ei eksi, siis kasutaja Kuits A4 B5 Avant on seda värvi :)...

Aga natuke ka sinu autost, kas katusereelingud paned ka autole peale millalgi.. ilma näeb minu silmis asi kuidagi mannetu välja. Muidu väga mõnus pill - kadedust tekitavaid detaile on sellel päris palju.. :) - Eriti interjööris.

Siit tõotab päris huvitav ja ilus masin tulla. Eks hoiab teemal ka edaspidigi silma peal. Edu ja jaksu edaspidiseks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 08.02.12 20:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
kui ma ei eksi, siis kasutaja Kuits A4 B5 Avant on seda värvi :)...

Aga natuke ka sinu autost, kas katusereelingud paned ka autole peale millalgi.. ilma näeb minu silmis asi kuidagi mannetu välja. Muidu väga mõnus pill - kadedust tekitavaid detaile on sellel päris palju.. :) - Eriti interjööris.

Siit tõotab päris huvitav ja ilus masin tulla. Eks hoiab teemal ka edaspidigi silma peal. Edu ja jaksu edaspidiseks :)
Kuitsi teemat otsima sis kohe minema :D
Katusereelingud tulevad kindlasti, ilma on jah kuidagi mannetu :D Ma täitsa usun, et on asju mis on kadestamist väärt sellel autol :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 08.02.12 20:32 Tsiteeri


Ma pistan sulle tiba parema võrdluse.

http://www.upload.ee/thumb/2059916/IMG_0236-vi.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 08.02.12 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Ma pistan sulle tiba parema võrdluse.

http://www.upload.ee/thumb/2059916/IMG_0236-vi.jpg
Kui pildi avasin sis oli selline nägu:o:D Päris hea värv tegelt. Aga noh jh hetkel värvima ei taha hakata autot. Nüüd vaja leida ka S4 logarid ja võiks ilm vähe soojemaks minna, et saaks tööd teha jälle :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 08.02.12 20:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
kui ma ei eksi, siis kasutaja Kuits A4 B5 Avant on seda värvi :)...

Aga natuke ka sinu autost, kas katusereelingud paned ka autole peale millalgi.. ilma näeb minu silmis asi kuidagi mannetu välja. Muidu väga mõnus pill - kadedust tekitavaid detaile on sellel päris palju.. :) - Eriti interjööris.

Siit tõotab päris huvitav ja ilus masin tulla. Eks hoiab teemal ka edaspidigi silma peal. Edu ja jaksu edaspidiseks :)
Kuitsi teemat otsima sis kohe minema :D
Katusereelingud tulevad kindlasti, ilma on jah kuidagi mannetu :D Ma täitsa usun, et on asju mis on kadestamist väärt sellel autol :D


Minu oma päris sinna ei küündi, kuid ligilähedaselt...pigem on A4Audi eelmine b5 isend vajalikku tooni.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=73503


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 08.02.12 21:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
...pigem on A4Audi eelmine b5 isend vajalikku tooni.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=73503

Saatuse tahtel ka praegune A6 samat värvi. :cool:


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 08.02.12 23:06 Tsiteeri


Tegelikult polegi nii jube punane a4 avant kui ma arvasin :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 11.02.12 04:05 Tsiteeri


Täna tulid sellised asjandused ära. Esimene märk läheb ainult kasutusse. Taha ei hakka panema kuna taha S4 stanget pole leida ja sis jääks poolik asi :D
https://lh5.googleusercontent.com/-rkHf7KRmo5w/TzXaOZ2CjXI/AAAAAAAAA-U/R7QRWpwe8gM/s720/IMG_4822.JPG


https://lh5.googleusercontent.com/-Fhxt2wGFtAY/TzXaCyr4QzI/AAAAAAAAA-M/0MXWNzq3QNc/s720/IMG_4833.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 11.02.12 08:46 Tsiteeri


Tublid tegemised siiani siin teemas, pisut jahmatas viimane postitus. Mina nii ei teeks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 11.02.12 08:55 Tsiteeri


Ajule chip vahele, S4'le TDI alla ja kärab küll :D. Tegelikult ei pisataks isegi seda S4 embleemi, ei ette ega taha, kuigi asi on ilus. Ise sebiksin võrele pigem S-Line embleemi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.12 09:22 Tsiteeri


Omal samad S4 märgid ootavad ka külgepanemist. Kust said? Ise tellisin inglismaalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 11.02.12 12:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Tublid tegemised siiani siin teemas, pisut jahmatas viimane postitus. Mina nii ei teeks!
No kui on S4 esiots sis võiks ju märk ka olla, minuarust asi kohe viisakam. :)




Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
Ajule chip vahele, S4'le TDI alla ja kärab küll :D. Tegelikult ei pisataks isegi seda S4 embleemi, ei ette ega taha, kuigi asi on ilus. Ise sebiksin võrele pigem S-Line embleemi :)

Chip tuleb, aga kunas ma ei tea veel. Ilmselt sis kui soojemaks ilm läheb ja tagasi tööle minna saab.

Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Omal samad S4 märgid ootavad ka külgepanemist. Kust said? Ise tellisin inglismaalt.
Saksa ja mingi 15 euri maksid mõlemad. Algul vaatasin ainult esimest 12 euriga +post2,5 euri sis mõtleisin, et kasulikum võtta mõlemad märgid ja tasuta saatmine :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.02.12 19:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Tublid tegemised siiani siin teemas, pisut jahmatas viimane postitus. Mina nii ei teeks!
No kui on S4 esiots sis võiks ju märk ka olla, minuarust asi kohe viisakam. :)

Juppide puhul on asi silmailus, märk aga on labane pettus. Selline wannabe värk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  54
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 32.8% - SQL: 67.2%]