Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: A6 c6 õhkvedrustuse väljavahetamine. (tegelikult madaldamine) (Vastuseid: 54 | Vaatamisi: 13252)
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 11.04.13 19:07 Tsiteeri


Saan sellest nii aru, et mõõdulindiga mõõtes laseb 415 peale calibreerida kõige rohkem?


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audisell
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.09
Asukoht: Tallinn/Helsingi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant Bitdi 2013 & Tiguan 4motion

postitati 14.04.13 10:16 Tsiteeri


Küsimus Madule . Palju tuli mõõduks, mõõtes koopaservast -rattatsentrini ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 14.04.13 16:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audisell
Küsimus Madule . Palju tuli mõõduks, mõõtes koopaservast -rattatsentrini ?


Hea küssa, ma pole sedasi lindiga masina kallal käinudki. Tehaseandmed on ees 386 ja taga 384, madalamaks lastes tuleb sinna siis lisada vastav arv. Üle 415 nii ees kui taga ma ei saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 14.04.13 16:21 Tsiteeri


Polegi vaja suuremat numbrit kui 415. Autol on ajus salvestatud väärtus 386, petad ja kirjutad 415, auto laseb ennast 30mm võrra madalamaks, viid protseduuri lõpuni, auto nüüd arvab, et saavutas vajaliku kõrguse väärtusega 386mm, alustad protseduuri otsast peale ja kirjutad jälle 415, auto laseb ennast veel 30mm madalamaks mis tähendab, et nüüd koos esimese korraga on auto 60mm madalam. Olge aga mõistlikud ja ärge arvake, et nii saate kohe lowlifer klubi liikmeteks, õhkvedrustusega autodel on sildadel oma piirid ja ainult arvuti abiga päris 100mm madalamaks küll ei saa. Olen lugenud inimese juttu kes on 60mm alla lasknud, kuid see ei lõppenud eriti hästi, -40mm pidi sõidetav olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 14.04.13 16:30 Tsiteeri


Fugitive, kas see 386 -> 415 ja sealt edasi on kindel? Ma korra olen proovinud 415 -> 425 ja ei lase midagi teha. Võibolla A8 või Allroad laseb?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audisell
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.09
Asukoht: Tallinn/Helsingi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant Bitdi 2013 & Tiguan 4motion

postitati 14.04.13 16:45 Tsiteeri


Madu! Ehk viitsid mõõta,sinu abil ju 2aastat tagasi Soomes katsetasime esimest korda ,minu auto peal.Vajan ainult mõõtu,kuna tulevad erinevad arvud autodelt.Mõõtes ei kehti need tehase OLETUS numbrid, ja kui asetad kõik rattad 415 jääb iga ratas erinevale kõrgusele,käidud läbi see tee.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 14.04.13 16:47 Tsiteeri


Ma ei ole kunagi pidanud/proovinud suuri numbreid sisestada. Olen alati 10mm kaupa madaldanud. Teises arvutis on õhkvedrustuse manual olemas, seal on kirjas mis on max väärtus, mida võib sisestada, homme uurin. Aga suurt numbrit on ju vaja ainult selleks, et saaks korraga palju madaldada. 10mm kaupa olen auto täiesti kõhu peale lasknud. Ütlen veel kord - seda oleks mõistlik teha kohas, kus on olemas kanal, saab jälgida kuidas muutub õõtsade-veovõllide asukoht madaldamise käigus.

Kirjutan veel, kui mu eelnev jutt jäi segaseks või arusaamatuks:

1. Auto teab, et tema normaalkõrgus peab olema 386mm koopa servast velje keskkohani.
2. Alustame kalibreerimist.
3. Valetame autole, et mõõtsime kõrguseks 396mm
4. kalibreerimise lõpus laseb auto ennast 10mm alla
5. Nüüd arvab auto jälle, et tema kõrguseks on 386mm.
6. Meil on vaja veel 10mm alla lasta.
7. Alustame jälle punktist 1 ja seda nii mitu korda kuni rattad on salongis ja summuti on vastu maad.

Kui ma hetkel õigesti mäletan siis kanal 1 kuni 4 olid rattad, peale väärtuste sisestamist tuleb lahti teha kanal 5 sisestada sinna 0 (või oli 1 ei mäleta aga see number on seal avamise ajal kirjas, tuleb lihtsalt uuesti sisestada) vajutada TEST, Save ja panna kõik kinni. Kui 5 kanalis väärtust ei muuda ja ei testi siis auto ei salvesta eelnevalt sisestatud andmed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 14.04.13 16:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audisell
Madu! Ehk viitsid mõõta,sinu abil ju 2aastat tagasi Soomes katsetasime esimest korda ,minu auto peal.Vajan ainult mõõtu,kuna tulevad erinevad arvud autodelt.Mõõtes ei kehti need tehase OLETUS numbrid, ja kui asetad kõik rattad 415 jääb iga ratas erinevale kõrgusele,käidud läbi see tee.


Lähened valesti asjale, see mis kõrgus on teise inimese autol ei tohiks sind üldse huvitada ega aita ka.
Selleks pead algul auto viima tehasekõrgusele, selleks pead läbima kalibreerimisprotseduuri ja sisestama lahtritesse reaalsed andmed. Neid saad teada kasutades mõõdulinti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audisell
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.09
Asukoht: Tallinn/Helsingi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant Bitdi 2013 & Tiguan 4motion

postitati 14.04.13 16:58 Tsiteeri


See mida sina räägid,oli mul juba 2aastat tagasi teada. Mind huvitab AINULT ,mis jäi Madu auto kõrguseks peale max 415 kirjutamist.Suurem kui 415 annb Errorit A6 4F.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 14.04.13 19:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audisell
See mida sina räägid,oli mul juba 2aastat tagasi teada. Mind huvitab AINULT ,mis jäi Madu auto kõrguseks peale max 415 kirjutamist.Suurem kui 415 annb Errorit A6 4F.


Sa vist ikka ei saa aru kuidas süsteem toimib. Kui tehasekõrgus on 386 ja sai sisestatud 415 siis järelikult auto lasi ennast 29mm alla, ongi kõik. Või sa arvad, et elektroonika võib teha midagi oma nägemuse järgi ja mitte nii nagu on tehas poolt ette öeldud?

Ja sellest, et see 415 takistuseks ei ole olen ma ka eelmises postituses kirjutanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 15.04.13 06:53 Tsiteeri


Täielik offtopic infokild, aga huvipärast sai üle mõõdetud tehase S-line madaldus (peaks siis -30mm olema) - 35cm koopa servast veljekapsi keskele. Niiet allroadi mehed - konfige auto ära ja oletegi s-line madalduse omanikud:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Artzz
huviline



Registreerunud 12.09.12
Kasutaja on eemal


postitati 15.04.13 19:44 Tsiteeri


Mis asendist need mõõdud võetud on? Kas Normal või Dynamic?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 17.04.13 14:25 Tsiteeri


Mis teema võib olla, kui iga nurga (uued) kõrguse andmed on sisestatud, kuid kanal5 on alati "lukus" ja nõuab see nn. turvalist loginit.

Olen päris mitu korda juba proovinud, kõrgused saab sisestud ja võtab omaks, kuid kinnitada ei lase.

Veakoodiks on ka, et adaptsioonid pole lõpule viidud ja armatuuri "valgustus" on värvikam kui enne.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 17.04.13 14:40 Tsiteeri


Login screen'is oled ikka login koodi sisestanud?
Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Mis teema võib olla, kui iga nurga (uued) kõrguse andmed on sisestatud, kuid kanal5 on alati "lukus" ja nõuab see nn. turvalist loginit.

Olen päris mitu korda juba proovinud, kõrgused saab sisestud ja võtab omaks, kuid kinnitada ei lase.

Veakoodiks on ka, et adaptsioonid pole lõpule viidud ja armatuuri "valgustus" on värvikam kui enne.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 17.04.13 15:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Login screen'is oled ikka login koodi sisestanud?



Loomulikult ja vist isegi vastab, et login accepted vms.

Tegu küll d3ga, kuid Ross techi õpetuse järgi minul see ei toimi.

VCDS ütleb ka, et kui 5 kanali kinnitus ei toimi, siis tuleb kõik neli esimest uuesti teha.
Proovisin vähemalt 6 korda, kuid ikka sama seis.

Ei proovinud mingit ulme madaldust, vaid 20mm/10mm ja need võtab omaks, kuid kinnitada 5ndas kanalis ei lase.

Kas on mingi võimalus kuidas see lõpetamata adaptsiooni teema ära nullida?
Veakoodi kustutamisest kasu pole, kohe on tagasi.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.13 15:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Login screen'is oled ikka login koodi sisestanud?



Loomulikult ja vist isegi vastab, et login accepted vms.

Tegu küll d3ga, kuid Ross techi õpetuse järgi minul see ei toimi.

VCDS ütleb ka, et kui 5 kanali kinnitus ei toimi, siis tuleb kõik neli esimest uuesti teha.
Proovisin vähemalt 6 korda, kuid ikka sama seis.

Ei proovinud mingit ulme madaldust, vaid 20mm/10mm ja need võtab omaks, kuid kinnitada 5ndas kanalis ei lase.

Kas on mingi võimalus kuidas see lõpetamata adaptsiooni teema ära nullida?
Veakoodi kustutamisest kasu pole, kohe on tagasi.


Kirjutad küll, et 20/10mm madaldust võtab omaks, kuid igaksjuhuks küsin üle, et kas ta siis ikka teises lahtris näitab "valid" peale test nupu vajutust? Mitte invalid. Ja iga grupi järel test ja save teed, mitte ainult test?


www.eksperthooldus.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 17.04.13 16:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarts

Kirjutad küll, et 20/10mm madaldust võtab omaks, kuid igaksjuhuks küsin üle, et kas ta siis ikka teises lahtris näitab "valid" peale test nupu vajutust? Mitte invalid. Ja iga grupi järel test ja save teed, mitte ainult test?


Test -> save ja kohe read valides on sisestatud väärtus.
Kuid sain asja korda, lasin korra tehase numbritega üle ja siis -20/-10mm ja on madalam küll, jäigem vist ka ;)


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 02.09.13 21:17 Tsiteeri


Kas keegi veel proovinud ja kogemusi jagada oskab. Mina sain madalamaks ja esialgu 25 mm, eks proovin veel ja seda siis mitu korda järjest ntx 10 mm kaupa.

Kas keegi on tõsta ka proovinud. Kui palju reaalselt tõsta kannatab. Talvel lumes mütata kõrge autoga ju parem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 03.09.13 06:08 Tsiteeri


Ma alguses kogemata tõstsin ja tõsta saab minu meelest veidi vähem, max 20 mm oli vist tavalise A6 puhul, langetada sai justkui rohkem. Enda seadistatud auto sõidab originaalist -20 mm, seda sai tehtud seepärast, et sai 17" velje pealt 19" kolitud ja auto tõusis rehvikalkulaatoriga arvutades 23 mm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 27.06.15 12:35 Tsiteeri


Kus asendis ja kus kohas C6 sillastendi teha, kui alla progetud 2cm. Sõit kogu aeg dynamicu peal ja sööb sisemist õlga kõigil 4 rehvil. Sillaregull tehtud nii dynamicu kui comfordi peal, sööb ikka. Normaalasendisse tagasi progeda, siis rehvi ei näri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 27.06.15 20:21 Tsiteeri


Mart Pere aitab sind, otsi üles, räägi oma mure ära ning usun küll, et keerab paika.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 03.05.16 03:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Kus asendis ja kus kohas C6 sillastendi teha, kui alla progetud 2cm. Sõit kogu aeg dynamicu peal ja sööb sisemist õlga kõigil 4 rehvil. Sillaregull tehtud nii dynamicu kui comfordi peal, sööb ikka. Normaalasendisse tagasi progeda, siis rehvi ei näri.


Jätkame teemat, probleem ikka olemas.

All 9 laiad, 255/35/20 ja ET35 ja progetud norm asendisse tagasi. Kas kellelgi sama kooslus all? Või oskab keegi öelda, kus on pädevad mehed, kes suudaks ka silda regullida, et saaks sõita dynamicu peal. Muud kõrgused ei huvita. Peale viimast regulli 2000km. ja traadid väljas. Selge see, et viimasesse kohta enam tagasi autot ei vii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
xemm
huviline



Registreerunud 01.05.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.16 19:11 Tsiteeri


Tartus saan aidata nii õhkvedrustuse programmeerimisega kui ka sillastendiga, kui keegi soovib autot madalamaks.
56824142


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 05.05.16 15:52 Tsiteeri


Sai proovitud selle ross tech õpetuse järgi audi a8 d3 madaldada aga millegipärast ei tule seda kasti ettegi kuhu saaks uued väärtused panna. On kellegil veel sellist probleemi olnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 20.05.16 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: xemm
Tartus saan aidata nii õhkvedrustuse programmeerimisega kui ka sillastendiga, kui keegi soovib autot madalamaks.
56824142


Tartus käidud, nüüdseks sõidetud 1400km. ja igasugune kulumisjälg puudub. Sai ka sent allapoole lastud. Kel sama mure, siis Tarust saab "rohtu" ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.2% - SQL: 30.8%]