Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: mootori vahetus (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 4577)
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

thumbup.gif postitati 25.09.02 23:38 Tsiteeri
mootori vahetus



mure selles, mul autol audi 100, 84 aasta 2,2l mootor sai vahetatud sama auto 87 aasta mootori vastu. eelmisel mootril ei olnud mingeid lisasid.. küll aga sellel uuel... ja siinkohal jäi paar asja õhku... !!! nii esiteks, kui auto külmast peast käima panna enne kui soojaks läheb taha välja surra, ja sureb ka... kui soe on siis pöörded kõiguvad, niiet peaaegu sureb välja....(targad räägivad, et tühikäigu andur või midagi taolist on puudu... krt ma ei tea ka täpselt...)
(teine asi pole eriti oluline...)uuel mootoril oli autpiloot, mida ei saanud tööle kuna pole kuhugi ühendada.... kas oleks... seda esimest viga võimalik kõrvaldada.... targad ainult löövad käsi kokku ja ütledvad, EI TEA:(
krt õpigu siis oma amet korralikult ära:D ei pane pahaks, inimsed õpivad kogu elu!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 26.09.02 07:41 Tsiteeri


Ilmselt puudub,sul tõesti nn tyhikäigumootor ,või see lihtsqalt ei tööta. pikk jutt sitt jutt,kui oma silmaga näeks siis oskaks ehk isegi aidata.
helista 05534250 ja lepime aja kokku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 28.09.02 19:59 Tsiteeri


maitea kas nende aastatega on tegu suurte muudatustega.. aga näiteks 87 aasta ja 91 aasta audi 80 elektrisüsteem on suht erinev, näiteks 1,8E ja 1,8s elektrisüsteemil on andureid üsna erinevalt ja otsikuid ka. E süsteem kõlbaba S-ile ka.. aga S-i oma E-le eriti ei kõlba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 05.10.02 00:38 Tsiteeri


kle Quattro ma olen ise mõniaeg ära... aga kui tagasi tulen, siis... võtan sinuga ühendust... ehk aitad mind natukene..:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 14.10.02 18:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja audi-äss
kle Quattro ma olen ise mõniaeg ära... aga kui tagasi tulen, siis... võtan sinuga ühendust... ehk aitad mind natukene..:)
AGA PALUN!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.0% - SQL: 59.0%]