Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: bensiini pump (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2398)
mulds
huviline



Registreerunud 29.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audita

postitati 06.04.03 23:08 Tsiteeri
bensiini pump



Kuulsin, et kui bensu pump undab, vo''i siis lihtsalt ettevaatus abino''una tuleks bensiini paaki veits mootori ]li panna.Et ma''a''riks teist natukene.
Oskab keegi kommenteerida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 06.04.03 23:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mulds
Kuulsin, et kui bensu pump undab, vo''i siis lihtsalt ettevaatus abino''una tuleks bensiini paaki veits mootori ]li panna.Et ma''a''riks teist natukene.
Oskab keegi kommenteerida?


Kasutan ka ise ja soovitan soojalt.Siiski kui saad siis kasuta kahetaktilise täissünti(ei tahma pihusteid ja küünlaid)
koguseks on umbes 100gr. 40 liitrile bensule :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 07.04.03 07:31 Tsiteeri


Kas tohib kasutada mootorsae küttesegu???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 07.04.03 08:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja MEEMEES
Kas tohib kasutada mootorsae küttesegu???

Kui see segu on tehtud autole sobivast bensiinist ja kahetaktilise õlist, siis loomulikult. Aga kuna see segu on tavaliselt 1:50, siis selle valamine autole paak, kus niigi juba bensiini sees, ei anna erilist efekti (sõltub muidugi paagisoleva bensiini kogusest)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lebo
huviline

Avatar


Registreerunud 12.04.03
Asukoht: Haapsalu/Tartu-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Vento aga Audi oli parem!

wink.gif postitati 12.04.03 13:53 Tsiteeri


lihtsam on bens.pump renoveerida (800-1000)eek-i. Arvan mina.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 12.04.03 19:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Lebo
lihtsam on bens.pump renoveerida (800-1000)eek-i. Arvan mina.


Selle õli lisamise all ei mõtle ma mitte mingit pumba tuuningut,vaid see aitab suurendada ka tunduvalt sinu uue bensupumba ressursse(kusjuures kuni kolm korda)kuna bensul pole teadupärast erilisi määrimisomadusi.Mina kasutan seda niiöelda raha säästmise eesmärgil ikkagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mack
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.02
Asukoht: sõitsin lõunasse
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0

postitati 13.04.03 07:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Lebo
lihtsam on bens.pump renoveerida (800-1000)eek-i. Arvan mina.


On kellegil nende renoveeritud pumpadega kogemusi? ise olen kuulnud ,et seda lõbu 800 eest mingi paariks/kolmeks kuuks ainult,kindlasti oleneb vast ka kes seda tööd teeb ja kuidas.
Kellel on vastupidist väita andku teada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 13.04.03 11:07 Tsiteeri


Ise olin ka dillema ees, kas pump renoveerida või romulast võtta nn uus. Aga igalpoolt kus küsisin renoveermise kohta õeldi mulle, et see on sitt asi, ei pea need kaua vastu. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martti
huviline



Registreerunud 17.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A 4 ja Avensis

postitati 17.04.03 12:58 Tsiteeri
bensu pump



kas selle õli valamisega kellelgi probleeme pole tekkinud?? Keegi nagu midagi rääkis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.6% - SQL: 66.4%]