Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  6
Autor:
Pealkiri: Audi Q7 (Vastuseid: 147 | Vaatamisi: 113701)
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.12 20:11 Tsiteeri
Audi Q7



Tervitused.
Mitte, et ma nüüd ise kohe soetama hakkaks aga mulle pakuvad huvi Q7 hoolduskulud ja vastupidamine. Kuna aeg on niipalju juba edasi läinud ja neid on meie vabariigis enam kui küll müügis teisel ja kolmandal ringil siis võiks foorumis ka sellest juttu olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 22.09.12 20:31 Tsiteeri


Hoolduskulud kõrged, vastupidamine OK..


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 22.09.12 21:15 Tsiteeri


Soovitan kiigata rehvide hindu sellisele isendile. Minu teada on kõik need suurte velgedega pseudo-maasturid agarad rehve tarbima.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 22.09.12 21:19 Tsiteeri


Võiks arvestada sellega, et tavaliselt auto hind uuena (Q7 puhul alates u. 1 miljon EEK ehk 60 000 EUR) ja tema hilisemad üleval pidamise kulud on üsnagi võrdelises seoses.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 22.09.12 22:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Soovitan kiigata rehvide hindu sellisele isendile. Minu teada on kõik need suurte velgedega pseudo-maasturid agarad rehve tarbima.

Eriti X5 tagumisd rehvid :D 315 30 20 kõige odavam polnud.
Ma arvan et hoolduskuluded tavaline hooldus võiks 1000 eur arvestada, kui midagi veel siis 2-3000 eur ehk..


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.12 06:32 Tsiteeri


Tore on lugeda kuidas foorumis asjad käivad. Üks küsimus ja kõik valed vastused.

Olen ise läbinud mitme Q7'mega üle 100 000km'i. Mõlemad autod olen sõitnud kellale 200 000km.

Mis maksab hooldus? Hooldus maksab täpselt sama palju kui sama mootoriga A6'el või A4'jal, ehk siis sõltuvalt läbisõidust paari kolmesaja tuuris.

1000.-EUR eest saab teha hoolduse vahetada mõlemad õõtsad ja palju muud.

Esimesed pid klotsid maksavad meil kuskil 50.- ei ütleks, et palju!?

Kuskil 150 000km peal on vaja vahetada esimesed alumised õõtsad, hinnaks meil u 200.- tk, 2 neid on.

Umbes sama läbisõidu juures vaja vahetada ka sisselaske kollektorid, hind sama mis ikka 3.0TDI mootoril kuna asjad samad.

Kui sild on paigas siis saab rehvidega läbida ehk mingi 50 kuni 100 tuhat km, täpselt ei tea kuna 50 000km on rehvidega läbitud ja alles veel palju. Uus korralik 20" rehv maksab kuskil 160.- EUR tk kui teada kust osta.

Õhkvedrustuse remont tuleb palju odavam kui A seeria Audidel sest Q7 saab patlju eraldi vahetada, hinnaks 200 kopikatega. Täpselt ei tea kuna pole kunagi pidanud ühelgi vahetama. A6'el aga peab koos amordiga vahetama ja esinduse hinnaks oli vist 1600.-

Ehk siis on hoolduskulud väga väiksed ja korralikud autod ei nõua ka mingit erilist remonti.

Kui kellegil soovi siis minu Q7'me ostuteemat võib hakata arutama.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 23.09.12 08:32 Tsiteeri


Jah selle peale ei mõelnud, et samad mootorid mis väiksematelgi, siis hooldus tõesti väga kallis ei saa olla ning kui paarsada-300 euri on siis miks mitte..Eks pigem kardetakse seda, et tuttav midagi rääkis mis ära lagunes ja neid kallima poolseid juppe (ala kompressor/õhkvedrustuse jubinad(ei ole aimugi mis maksab) või midagi taolist. Elektroonika pool tundub timmis olevat siis.

Samad võiks ka siis A8 D3 hooldusekulud olla?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lOOOOl
huviline



Registreerunud 18.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, SUV

postitati 23.09.12 09:44 Tsiteeri


Põhimõtteliselt kõige lihtsam on autot valida nii: Mõtle kõige suurem risk välja, mis võib autoga juhtuda ja arvuta, kas sõidad peale seda pikemat aega trammiga või tuled selle juhtumiga toime ja sõidad edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.12 10:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Jah selle peale ei mõelnud, et samad mootorid mis väiksematelgi, siis hooldus tõesti väga kallis ei saa olla ning kui paarsada-300 euri on siis miks mitte..Eks pigem kardetakse seda, et tuttav midagi rääkis mis ära lagunes ja neid kallima poolseid juppe (ala kompressor/õhkvedrustuse jubinad(ei ole aimugi mis maksab) või midagi taolist. Elektroonika pool tundub timmis olevat siis.

Samad võiks ka siis A8 D3 hooldusekulud olla?


Kompressor oli ka esinduses vist 1600, meil aga 500 millegiga. Täpselt peast ei mäleta aga asjad on vastupidavad ning vahetust vajavad väga harva.

Üldiselt on nii, et kui suudad esimese põlvkonna diisel Allroadi üleval pidada siis Q7 võiks tunduda hooldus ja hoolduskulude vaba sõiduk.

Aga nagu ikka siis on ka tänaseks olemas läbi sõidetud Q7'eid mis tõesti kõlbavad vaid romulasse, seega kindla ajalooga ja korraliku ostueelse kontrolliga väldid hilisemat hala, et kui sitt see Audi ikka on.

Täiesti kindel on ka see, et valides kõige odavama otsa autod ei saa saa sellist mis maksab näiteks 2x rohkem, ehk siis pea alati on odaval hinnal põhjus, enamasti on need varjatud probleemid millega saab tutvuda alles hilisemal kasutusperioodil. Mina näiteks oma autot odavalt ei müü kuna tõesti pole ühtegi nõrka lüli ning hooldusajalugu on ideaalne.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.12 10:40 Tsiteeri


Selle OBS (odna baba skazala) asemel ootaks asjalikku juttu. Juksi argumendid on täitsa asjalikud juba. Esimese põlvakonna Allroad on peetud ja tean neid kulusid.

Jutt sellest, et auto maksab uuest peast ca 60 000 Euri on täitsa mõistetav ja sedatüüpi autode hoolduskulud ei saagi olla 1,9 TDI Škodaga samasugused. Samas ei saa nad tõesti olla väga suuremad kui tavalise C6 3,0 TDI quattro puhul (mootor sama, kast ka enamvähem sama). Veermikus ehk on veidikene erinevusi (suurem mass, teine sillaehitus).
Ega need rehvid ka nüüd nii meeletult kallimad ei saa olla. Jah, 20 tolli veljed alla ja siis näed kuhu raha kulub aga mõistusega võttes ei pea need veljed nüüd olema 20-21 tolli blingid koos püksirihmadega.
Sõbra X5 3,0 sD-ga (2008, kangem versioon)) olen sõitmas käinud ja ka kuulnud palju sinna kulub (hooldused, kasko, rehvid, kütusekulu, jne).

Hooldusvälp on neil 15K km?
Edit: mõistlik hooldusvälp, mitte long life.

Kütusekulu võiks 3,0 TDI- olla ca 7-8 maanteel ja linnas ca 11-12?

Mida rohkem infot siia kokku saab seda parem. Kellelgi läheb seda kindlasti vaja (võibolla mul endal, seda näitab elu). Juks on kunagi maha öelnud, et kui need autod hakkavad maksma 13-15k siis saab neist rahvaauto. Praeguseks on juba normaalses vanuses ja läbisõiduga isendite keskmine hind selline 20k, mis on juba selline hinnaskaala kus ostjaid peaks omajagu leidma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 26.09.12 21:34 Tsiteeri


Noh rehvidest siis niipalju, et kui panna kõige minimaalsem mõõt(no umbes 235/60 R18), siis võiks hinnad jääda alates 110(odavrehv)-160(esimene enamvähem rehv) euri kanti suvekatest tükk. Kui natuke ilusamaid velgi omada näiteks mõõdus 295/35R21, siis rehvi tükihind digimuutub 330 euri peale. Need siis reifendirekt.co.ee hinnad. Ma ei ütleks, et kallis, aga suuremad/laiemad papud nüüd odavad küll ei ole. Ega muidu pole tavaline nähtus kui millisel autol on täiesti kulumismärgises rehvid all.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 26.09.12 22:38 Tsiteeri


Olen ise kulgenud päris palju Q7-ga ja vend sõidab juba kuuendat aastat - mingeid ulmelisi remondi kulusid ma küll ei tea, et oleks olnud. Mingeid elektroonika jamasid on ikka ette tulnud. Kahel talvel andis aku saba siis oli ilus värvimuusika armatuuris. Alguses kohe lendas käigukast laiali aga selle vahetas Audi esindus garantii korras ära - mingi tehase praak oli vast.
Ja rehvide kohapealt võin öelda, et maasturitel päris paljud rehvid saavadki otsa kiiremini - vähemalt meil firma masinatel on nii välja paistnud.

Soovitan soojalt vaadata õhkvedruga isendeid - muidu on nad ikka jube jäigad.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.10.12 19:09 Tsiteeri


Küsiks nende sisselaskekollektorite vahetuse kohta. Milline on selle töö ja varuosade umbkaudne eelarve?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 03.10.12 19:19 Tsiteeri


Mul pereliikmel läheb nüüd neljas aasta ja nüüd, kui 100 000km täis sai, on varsti aeg klotsid vahetada ja uued rehvid sai ka alla see kevad. Muidu on väga vastupidav auto, tuleb tunnistada.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 03.10.12 19:22 Tsiteeri


Q7 mel jäävad pidurisadulad kinni. Tundub, et päris tihe probleem ja kallis kuna uut sadulat vaja. Piduriklotse läheb neil ka palju. Teema tundub natuke naljakas kuna rehvihinda arutatakse. Tulevad kohe tüüpklendid meelde kes kuidagi rehve alla ei jaksa osta. Häbi peaks sellistel olema. Ei ole mõtet üle oma võimete elada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 03.10.12 19:25 Tsiteeri


Mismõttes palju klotsi? 100 tuhat ühe komplektiga on päris mõistlik minuarust :D


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 03.10.12 19:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Mismõttes palju klotsi? 100 tuhat ühe komplektiga on päris mõistlik minuarust :D

Mulle sihuke mulje jäänud võibolla sellepärast, et nad ainult klotse käivadki vahetamas. Aga oleneb kasutajast raske auto siiski tarvitab rohkem piduriklotsi. Se muidugi pole mingi näitaja. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sospert
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 03.10.12 19:39 Tsiteeri


Kummad pidurisadulad kinni jäävad, kas esimesed või tagumised? On midagi ennetavat võimalik ette võtta?

Tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 03.10.12 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sospert
Kummad pidurisadulad kinni jäävad, kas esimesed või tagumised? On midagi ennetavat võimalik ette võtta?

Tänud

Mõlemad aga rohkem esimesed. Kui soolas ei sõida ei tohiks probleemi olla.;) Esimeses sadulas on 6 kolbi eks sinna ole remontkomplekte ka vast saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 03.10.12 19:58 Tsiteeri


Tead, räägi Rauliga. Ta on siit foorumist nendega ilmselt kõige rohkem kokku puutunud. Hoiad aega kokku.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 03.10.12 19:59 Tsiteeri


Pigem on see kolbide kinni jäämine kõigil, kes kasutavad nn, kergsulam sadulaid. Otsest soola pole vaja, piisab juba aja ületanud pidurivedelikust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.10.12 20:12 Tsiteeri


Kuna asja mõte on siiski üldhariv siis ootaks siia kirjutist. Juks, äkki viitsid kommenteerida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.10.12 20:41 Tsiteeri


Mitte mingit klotsisöömist ei ole. Ma olen Q7'mega läbinud üle 100 000km ja pole mitte ühtegi uut klotsipaari läbi suutnud sõita. Olemasoleva auto sain 50 000km tagasi ja vaatasin, et kohe on taga klotsid läbi. Alles nüüd sellel nädalal pidin vahetama.

Mul käib päevas umbes 3 Q7'et remondis, ma ei tea, et neil ühelgi oleks kolvid kinni olnud aga ma ei teagi kõike, äkki mõnel on olnud. Kindel on aga see, et need on lihtsa vaevaga korda saadud kuna muidu oleks ma sellest kuulnud.

Kollektorite teema on huinjaa, vahetad korra ära ning ma ei usu, et teist korda peaksid vahetama kuna uuemad on paremad ja pole siiani näinud, et need katki oleks läinud. Küll aga olen näinud ja päris suure kahju tekitanud nii öelda remonditud kollektorid. Uus kolle maksab umbes 400, täpsemalt võid vaadata meie sooduspakkumiste teemast või kui koodi tead siis www.autohooldus.ee/online Kui see 800 mis tuleb välja käia mõlema eest kohutab siis ei ole mõtet sellise autoga sõita - ei pea silmas ainult Q7'et, pean silmas seda V6 diiselmootorit.

Mis veel!?

Kuna ise sõidan Q7'mega siis olen organiseerinud laokaubaks kõik vähegi minevad jupid. Kus saab seal olen tellinud jupid otse tootjatehasest mis tähendab kuni 50% soodsamat hinda.

Ostes Q7'me või mõne muu korralikuma ja tänapäevase Audi siis palun ära hakka seda kuskil suvalises kohas putitama, pärast on kogu ilm seda hala täis ning kokkuvõtteks maksad ikka rohkem. Hoolda ja remondi seal kus teatakse mida ja kuidas teha vaja on ning miks ja kuna midagi tehakse. Kui meie maja ei meeldi on olemas esindus ja ka Forss, teisi ei oska kommenteerida ja ega ka soovitada.

Ma saan iga päev uskumatuid küsimusi ja väiteid mida autoga kuskil mujal teha tahetakse, või siis kuidas ise midagi väga valesti teha tahetakse.

Tänapäeva Audisid ei ole võimalik remontida kohas kus ei ole originaalprogramme ehk kus ei näe vin koodi alusel mida just see konkreetne auto vajab ja kuidas seda teha. Vin koodi järgi saab infot vaid legaalsete programmidega ja need maksavad palju ja seega neid kellegil pole, peale nende kelle mainisin.

Kui veel infot vaja siis küsige. Kui soov autot osta siis küsige ka, ehk müüngi, hinnaks 27 000.-


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 09.10.12 17:53 Tsiteeri


Kas siis diisli parim valik on 3.0TDi ? 3.0 disla lendas X5 173kw päris ässalt edasi..

Endal ka plaanis kuu kahe pärast Q7 tuua, juks äkki saadad enda auto infot mulle :) kui ta on musta värvi on väga viis, muud värvid väga huvi ei paku. Saksast saab neid juba üsna hea hinnaga ka, mobile.de saab ikka pilku peale hoida, soovitan vaadata..europe auto toob hea meelega sealt viisaka asja :P

Plaanis kindlasti airmatic isend vaadata kuna 1 tavalise vedrustusega suure veljega "parketimaastur" juba oli :mad:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 09.10.12 18:02 Tsiteeri


Saan ka kirjutada nüüd, sest pereliikme Q7 sai eile, peale 109 tuhande täitumist, ülesse tõstetud.
Vahetusse läksid siis esimest korda klotsid. Vanadega oleks saanud veel sõita mõned tuhanded.
Aga muust:
esimene vasak rattalaager kahinaga, hind u. 100.- letis
kõik esisharniirid kerge nõksuga kangiga proovides, sõites pole aga mitte mingit kolinat. Sharniirid saab ainult koos õõtsaga. Lähevad alla Lemförderid, kokku letihind 900.- (2xülemine, 2xalumine) Ehk siis automaatselt lähevad vahetusse ka kõik õõtsapuksid. 100tuhat meie teedel ja sharniirides kerge loks- POLE PAHA!

Vasaku peegliklaasi soendus ei tööta, uus Revalist 67.- VIN alusel.
Taga parktule pirn oli läbi.

Ühendasin diagnostikaseadme ja full scan andis kaks viga- see pirn ja see klaas. Mitte ühtegi muud (mu 3a. vanem mb andis talvel külmaga 47 erinevat viga :D )

No ma ei tea, ütleks et kestab...

Ps. 3.0 TDI 176kw isend siis. Ja lippab kenasti. Keskmist näitab 100% linnas 12 u.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.4% - SQL: 51.6%]