Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Audi Q7 (Vastuseid: 147 | Vaatamisi: 113681)
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 14.04.14 16:07 Tsiteeri


Küsiks natukene teistlaadi küsimuse.

Nimetatakse ju Q7 luksus autoks, kohati isegi kui universaal A8.
Kuidas sõidutunnetus/mugavus võrreldes sõiduautoga on (n: d3)?
Salongi müra/suurus?

Küsimused peamiselt õhuga masina kohta ;)


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaxPower
huviline



Registreerunud 25.12.07
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.14 12:01 Tsiteeri


vaatan et kõik ikka soovitavad õhkvedruga masinat, aga mul kokkupuude tutika Q7-ga (mitte enda oma) ilma õhkvedrustuseta variandiga ja ei oska nagu öelda et väga jäik oleks. Samas muidugi puudub võrdlus õhkvedruga autost. Veljed muidu 20"-sed.

tuttav ise tellis sellise saksast ja enne proovis õhkvedruga varianti ja ütles et ei hakkas lisa 3k eur niisma juurde panema...et ei tundu nii vajalik.

Lihtsalt üks väike lisamärkus, mis mulle alati Q7 puhul silma jääb on see, et ilma S-line välispaketita (loomulikult parem kui ka seest S-line) on minu meelest päris kole see alumine äär nii eest kui tagant...eriti rõve, kui mustal autol see veel halli plastiku värvi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ir.
huviline



Registreerunud 05.09.13
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.14 21:24 Tsiteeri


Tere,
Tekkis huvi ühe Q7-me vastu ja otsustasin ka siit küsida, et äkki kellelegi tuttav auto. Olen foorumis kõik sellekohased teemad läbi vaadanud ja jõudnud selleni, et kõige mõistlikum on vist lasta auto asjatundjatel üle vaadata :) Aga millele võiks ise kõigepealt erilist tähelepanu pöörata enne kui asjatundjate jutule minna?
Autoks siis: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1638396
Parimat,
Ir.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AnderoS
huviline

Avatar


Registreerunud 22.07.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TDI 176kW quattro manuaal

postitati 02.01.16 18:32 Tsiteeri


Tere

Kuna plaan auto välja vahetada siis hetkel olen Q7 ja A6 Allroad vahel valimas. Üks huvitav isend mis silma jäänud on 2008 Q7, Eestisse saabunud belgiast: http://www.auto24.ee/used/2124473. Käisin asja kohapeal uurimas ja selgus, et tegemist on 155kw mootoriga. Kas mõni siinolija oskab selle mootori kohta midagi öelda? Audi esindus ei olevat osanud öelda, kas see on 171kw baasil või 176kw baasil. Kui mõistlik see 155kw üldse on ja kui palju -20kw kütusekulu mõjutab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Allan1-
huviline



Registreerunud 02.05.11
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.16 14:44 Tsiteeri


Tere!

Plaan endalgi soetada kas audi q7 3.0 2008a või siis a6 3.0 Q 2008
Olen uurinud igast asju ja saanud siis niipalju aru et hoolduskulud jäävad suhteliselt samaks. ainult niipalju et q7 pidi vastupidavam olema, ja on ka igasuguseid jutte mis väidavad ka vastupidist.
kellel on kogemusi ja teadmisi nende autode kohta.
kui kulud jäävad suhteliselt samaks siis igaljuhul tasuks q7 osta ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.16 18:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Allan1-
Tere!

Plaan endalgi soetada kas audi q7 3.0 2008a või siis a6 3.0 Q 2008
Olen uurinud igast asju ja saanud siis niipalju aru et hoolduskulud jäävad suhteliselt samaks. ainult niipalju et q7 pidi vastupidavam olema, ja on ka igasuguseid jutte mis väidavad ka vastupidist.
kellel on kogemusi ja teadmisi nende autode kohta.
kui kulud jäävad suhteliselt samaks siis igaljuhul tasuks q7 osta ?


Võta lihtne asi nagu rehvid näiteks, mis maasturil kallimad kohe esimese asjana. Kütust kulutab rohkem, kindlasti kasko kallim.
Ma isiklikult arvan et maasturit kallim pidada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Peldikud.

postitati 03.01.16 23:04 Tsiteeri


No kahe otsaga asi. Peres olev 4.2fsi q7 2008 mis feissliftitud 2011+, võin öelda, et hooldusjärk läheb samasse auku mis 2009 a4 3.2 fsi.
Samas kui silm asjadel peal hoida, saab ilusti asju ennetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urki47
huviline



Registreerunud 05.01.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.16 07:52 Tsiteeri
q 7



Mina pidasin omal ajal Q7 -t päris pikka aega. Jah hooldus oli küll suht kallis ja kui midagigi oli vaja vahetada siis see ka maksis aga
vastu pidas väga hästi. Ei tasu muidugi turult osta seda kõige odavamat autot.
Müüsin enda oma tartusse ja arvan, et see järgmine omanik sõidab sellega siiani probleemivabalt
Edu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Allan1-
huviline



Registreerunud 02.05.11
Kasutaja on eemal


postitati 19.01.16 20:36 Tsiteeri


Käisin tartus nemm autokeskuses ühte vaatamas, 2008 aasta oma, sai ka proovisõit tehtud ja satusin nii vaimustuse masinast et ilmselt kusagil kuu pärast ostan ka ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.01.16 05:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Allan1-
Käisin tartus nemm autokeskuses ühte vaatamas, 2008 aasta oma, sai ka proovisõit tehtud ja satusin nii vaimustuse masinast et ilmselt kusagil kuu pärast ostan ka ära.


Ära siis olulisi asju, nagu õhk, ketid, pihustid, tahmakas jne. unusta üle vaadata. See pole 176kw, mis 500tkm kestab. 300+ tkm on sellele mootorile suht koht kallite remontide piir, sõltub, mis tehtud on muidugi. Ma ostaks iga kell enne 176kw A6 Q selle raha eest, soovitaks proovida. Püksisääred jäävad puhtaks, mahud parkima ja oled maale lähemal ;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 20.01.16 12:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: Allan1-
Käisin tartus nemm autokeskuses ühte vaatamas, 2008 aasta oma, sai ka proovisõit tehtud ja satusin nii vaimustuse masinast et ilmselt kusagil kuu pärast ostan ka ära.


Ära siis olulisi asju, nagu õhk, ketid, pihustid, tahmakas jne. unusta üle vaadata. See pole 176kw, mis 500tkm kestab. 300+ tkm on sellele mootorile suht koht kallite remontide piir, sõltub, mis tehtud on muidugi. Ma ostaks iga kell enne 176kw A6 Q selle raha eest, soovitaks proovida. Püksisääred jäävad puhtaks, mahud parkima ja oled maale lähemal ;)


Jann, kas sa oled üldse kunagi Q7'ga sõitnud, et nii julgelt väidad, et püksisääred ei jää puhtaks? Q7 minuarust üks väga tore maastul millel väga hästi just lävepaku osa läbi mõeldud topelttihenditega, kui sa sinna viimase alumise ääre tihendi vastu oma pükse hõõrud, siis hõõrud ka kindlasti madalamate autodega samamoodi. Üldiselt sa ei pea "maha istuma" Q7's või "maast tõusma" mille tulemusel reeglina just inimesed oma pükse määrivad.

Ma olen küll jutuga nõus, et Q7 ei ole odav ülal pidada ja see osa tuleb kindlasti selgeks teha, kas oled nõus peale auto enda hinna ja sisse kallatava kütuse ka keskmiselt 200-300 eurot iga kuu hooldusele panustama (keskmiselt seepärast, et aasta lõikes see just niipalju umbes olekski koos rehvide, hoolduse ja kuluosadega, mõni kuu 0, teine kuu 400 eur.. jne) Kuid ülejäänud jutu osas nõus küll pole. Väga vale võrrelda üldse Q7 ja A6Q. Parkimine - kuhu sul siis vaja nii urkasse parkida, et ära ei mahu ? paarkend cm siia sinna ei ole nüüd teab mis katastroof nii pikkuses kui laiuses, vastupidiselt maale lähemal olemisele on sul Q7 roolist igaljuhul parem ülevaade liikluses toimuvale ja minu arust ka parkimine 7'ga on väga lihtne tänu suurtele peeglitele ja tagurduskaamerale.

Pealegi Q7 näeb ka praegu, 10 aastat hiljem välja endiselt väga ilus sportmaastur mis ei riiva silma ja kindlasti ei tundu vanamoelisena teiste autodega (sportmaasturitega) võrreldes. Seda aga ei saa öelda mu arust 176kw'se A6 kohta. Muidugi maitse asi, aga tolle ajastu A6/S6/RS6 on lihtsalt väga kole audi minu arust. Seda viimast mõttevälgatust paluks mitte kellelgil isiklikult võtta - see lihtsalt maitse asi.

Eks igalühel oma nägemus - ise sõitsin 4.2TDI Q7'ga 3 aastat ja olin rahul auto, tema tehniliste näitajate, suuruse ja mugavusega. Ainus mis rahul ei olnud, oli rahakott.

terv,
ash


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.01.16 13:37 Tsiteeri


See nädal juba kolm korda upitanud end Q7-sse, ja nad ei käinud lihtsalt ilusat autot näitamas. Ilu üle ma ei taha vaielda. Lihtsalt ma näen iga jumala päev autosid, mida oleks olnud parem ostmata jätta, omanik pole autot ostes suures vaimustuses mitte midagi kontrollinud teh. seisundi kohta. Ja siis tuleb valus laks.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 20.01.16 13:57 Tsiteeri


Q7 ostmise point on see, et kui sul on lapsi rohkem, kui sõiduautosse ära mahub, aga Touranit päris ei taha osta. Siis ostad 7 kohaga Q7.
Üksi sellega sõitjatest ei saa ma absoluutselt aru. Siin küsiti enne, kuidas on Q7 ja A8 vahe. Vahe on selline, et neid ei kannata võrrelda. A8 on täiesti teisest klassist nii vedrustuse, sõidumüra, kui ka mugavuse koha pealt. Samuti on A8-s rohkem ruumi istudes.
Q7 on pigem nagu A6, mis on tavavedrustusel jäigem, mitte eriti juhitav, võtab 2L sajale rohkem kütust ning oma meeletu massi tõttu eriti edasi ka ei käi (kui sama mootorit A8 peal võrrelda).

Ärge nüüd kõik selga lennake - see on lihtsalt minu isiklik arvamus/praktika.
Oma tööst lähtuvalt olen ma sisuliselt kogu Audi mudelivalikuga ise sõitnud ning kogemust palju - aga see ei tähenda, et minu maitse/arvamus autodest kellegi teise omast parem on.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Allan1-
huviline



Registreerunud 02.05.11
Kasutaja on eemal


postitati 20.01.16 15:04 Tsiteeri


Ostan q7 selle et praeguse auto ostu plaan on kindel et kõrge ja suur ja mugav. kindel on ka ostueelne kontroll. praegu oman siukest autot mis on madal ja pole ka mugav. aga võin õelda et küsib aastas hoolduse ja remondi peale julgelt 1500 -2000 euri.
ja kui avastan et q7 ei sobi mulle müün maha ja ostan midagi muud.
Käisin ka audi a6 3.0 q tiirul. aga ei istunud väga.
Praegu olen kahevahel kas audi q7 või bmw x5.

aga kunagi ei tea. lähen ostma aga võibolla ostan hoopis mingi kolmanda varjandi. miski pole kunagi välistatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.01.16 18:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Allan1-
Ostan q7 selle et praeguse auto ostu plaan on kindel et kõrge ja suur ja mugav. kindel on ka ostueelne kontroll. praegu oman siukest autot mis on madal ja pole ka mugav. aga võin õelda et küsib aastas hoolduse ja remondi peale julgelt 1500 -2000 euri.
ja kui avastan et q7 ei sobi mulle müün maha ja ostan midagi muud.
Käisin ka audi a6 3.0 q tiirul. aga ei istunud väga.
Praegu olen kahevahel kas audi q7 või bmw x5.

aga kunagi ei tea. lähen ostma aga võibolla ostan hoopis mingi kolmanda varjandi. miski pole kunagi välistatud.


selgE pilT.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 05.03.16 17:18 Tsiteeri


Q7 on äge, kui ta on ägeda varustusega.
Samas tõesti lühemad inimesed võivad püksisääred ära määrida. Pikkadele nagu mina, jääb jalaruumi vb veidi väheks, samas on see audi q7 ikka suur ja avar võrreldes A8 ga. Sealt peab ikka välja ronima.
Eks kõik sõltub kasvust ka.
Mina tundsin ennast väga inimlikult hoopis 2014 aasta Suburbanis/Tahoes, millega usas 1000km maha sai vuratud. Vot seal oli väikse inimese tunne.
Praegu sõidan 4.2tdi 2011 Q7 - ga ja olen rahul veel :)
Uus q7 seest avaram, aga tundub kuidagi liiga õhuke.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
FFF11
huviline



Registreerunud 10.02.16
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.16 16:09 Tsiteeri


Tere

Pakub huvi Q7 4,2 bensumootoriga 2006-2008.
Kas on kellelgi pikem kogemus sellise autoga ja kui suurte hooldus- ja remondikuludega peaks arvestama aastas, aastase läbisõiduga ca 15 000 km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 03.04.16 14:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: püstolett
samas on see audi q7 ikka suur ja avar võrreldes A8 ga.


Ikka ei ole päris nii küll.

Esimese rea pearuum (kõrgus):
A8 - 950mm
Q7 - 1003mm
Vahe - Q7 kasuks 53mm.

Esimese rea õlaruum (laius):
A8 - 1501mm
Q7 - 1491mm
Vahe - A8 kasuks 10mm.

Esimese rea jalaruum:
A8 - 1049mm
Q7 - 1049mm
Vahe - võrdne.

Üsna samasse auku on asi. A8-l on külgedel 1cm rohkem ruumi, Q7-l on lagi 5cm kõrgem.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.16 15:19 Tsiteeri


Q7 omanik on õpihimuline. Igas mõttes. Näiteks koos selle ostuga läheb kohe ka E kategooria kursustele, sest mis tolku raskest neliveost kui pelgalt B kategooria õigustega ei tohi järelkäru vedada.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuu
huviline



Registreerunud 20.08.14
Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad c7 bit

postitati 03.04.16 17:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Q7 omanik on õpihimuline. Igas mõttes. Näiteks koos selle ostuga läheb kohe ka E kategooria kursustele, sest mis tolku raskest neliveost kui pelgalt B kategooria õigustega ei tohi järelkäru vedada.



kas seadus on muutunud??? b kati autorongi täismass oli paar aastat tagasi 3500+piduriteta kerghaagis 750kg, kokku 4250kg. Sai spetsiaalselt arki helistatud ja küsitud..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.16 17:41 Tsiteeri


Midagi ei ole muutunud. B kategooria on 3500kg. Kõik. Ei mingeid + kg!
B kood 96 on vaja selle jaoks, et 4250kg omada. Selle saamise jaoks on vaja teha sõidueksam.
Sama eksam on E kategooria osas.
Milleks helistada, kui mnt kodulehel on kõik info. :D
http://www.mnt.ee/index.php?id=14495
http://www.mnt.ee/public/Mootorsoiduki_kategooriate_tabel.pdf

Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuu
Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Q7 omanik on õpihimuline. Igas mõttes. Näiteks koos selle ostuga läheb kohe ka E kategooria kursustele, sest mis tolku raskest neliveost kui pelgalt B kategooria õigustega ei tohi järelkäru vedada.



kas seadus on muutunud??? b kati autorongi täismass oli paar aastat tagasi 3500+piduriteta kerghaagis 750kg, kokku 4250kg. Sai spetsiaalselt arki helistatud ja küsitud..



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 03.04.16 18:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Midagi ei ole muutunud. B kategooria on 3500kg. Kõik. Ei mingeid + kg!
B kood 96 on vaja selle jaoks, et 4250kg omada. Selle saamise jaoks on vaja teha sõidueksam.

Ise tegin omale samuti selle kood96-e ja puhtalt sellep. et tõesti saaks natukenegi raskemat haagist maasturiga vedada. Kuid tehke ära, see võtab vaid tund aega ja riigilõiv. Tartus oli paar aastat tagasi vaja teha piduritega haagisega kerge linnasõit, paar pööret ja 1 90 kraadine tagurdamine. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tiit002
huviline



Registreerunud 08.10.16
Kasutaja on eemal


postitati 08.10.16 13:49 Tsiteeri


Mida kostate selle 3,6L bensiinimootori kohta. Kui nädala sees vaid 5km otsad linnas, siis vast õigem valik? (Samas keskmiselt kuus korra ikka teises Eestiotsas vaja tiir teha)

Eks siis, kas neid diislite nn tüüpvigu, sisselaskeklapid, miskid pihustite, pumpade ja tahmapõletuse teemad..

Kas laiaslaastus on nii, et bensiinimootoril muresi vähem, aga joob igapäevaselt rohkem. Sõidumüra vast ka mahedam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jannomb
huviline



Registreerunud 21.10.10
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 3.7 d2, Audi A6 avant 4.2 V8

postitati 30.10.16 10:37 Tsiteeri


Keegi jagab äkki muljeid Q7-e õhkvedrustuse mugavuse/pehmuse kohta?
Enamik (ca 5) mida proovinud olen, on olnud tavavedrustusega ja ainult 2-te õhkvedrustusega. Tavavedrustus on minu arvates jama sellise auto kohta!
Õhkvedrustusest rääkides, 1 auto oli tavavarustuses aga liiga suurte velgedega, seega õiget hinnangut ei saanud. Teine auto oli S-line ja 18" veljega, seega kõrgema rehviga aga sõites sama jäik kui näiteks tavavedrustusega 20" velgedega...
Kusagilt jäi silma, et S-line paketiga oli ka vedrustus jäigemaks timmitud - on see tõene või vale? Või siis mainitud 18" S-line masinal mingi jama õhkvedrustusega!?

Võrdluseks näiteks 19" madala rehviga A8 d3 on kordades pehmem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 30.10.16 10:56 Tsiteeri


Minu kogemused näitavad, et õhkvedrustus ei sobi selliste maasturitele. Need on ja jäävad üheks peavaluks kuigi tõsi, mugavust annavad juurde aga sellel ka omahind. Kui soovid vähem peavalu ja oma aega/raha raisata siis vali tavavedrustus - nende vastu on ka tunduvalt suurem huvi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.9% - SQL: 44.1%]