Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Igaljuhul minul on temaga asjad korras ja rahad käes. Selle ajajooksul olen saanud temast aru nii palju, et ta ei taha probleem... (Vastuseid: 62 | Vaatamisi: 34257)
dUBZ
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.10
Asukoht: Oslo/Märjamaa/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: D2 4.2Q, C4 2.8Q, B6 4Motion, B5.5 TDI

postitati 19.11.13 00:52 Tsiteeri


Praegu kogemata kiikasin seda teemat ja tundub, et pääsesin siis puhta nahaga. Nimelt mõni aeg tagasi soovisin osta uut stanget ja siis kasutaja Audijupid kirjutas mulle, et ta sõbral on pakkuda, aga peale seda kui soovisin siis ta nn. sõbra kontaktandmed saada, siis kadus mees nagu vits vette. Enne seda pakkus mulle ka mingi A6e stanget. Arvatavasti oleks ta mulle selle A6 stange 100 pähe saatnud ka :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pets34
huviline



Registreerunud 18.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant

postitati 03.01.14 16:03 Tsiteeri


Tundub, et R*yo on vist korralikuks hakanud ja nüüd on juba mulle peaaegu pool summast tasunud ära.


Bensiiniga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.01.14 19:47 Tsiteeri


Tuli infot uue võimaliku topeltkonto kohta:

http://foorum.audiclub.ee/member.php?action=viewpro&member=kuubakas

Samas olevat selle taga hoopis R*smus P*lluste, kelle elukaaslaseks samuti A*nes. Kurdeti samuti valede juppide saatmise ja raha tagasi maksmisega viivitamise üle. Väga tõenäoliselt on see "R*smus" BS, seega on konto nüüd bännitud.

Edit: R*smus on hoopis R*yo poja nimi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
t6nu19
huviline



Registreerunud 17.09.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.14 18:06 Tsiteeri


Mulle tundub, et mõni mees ikka ei suuda siit foorumist eemal olla :) Sain ühe toreda kirja, mille ka kopeerin siia teiste jaoks. Ja mõtlen, et kuidas küll keegi uus kasutaja tttkkk teab seda, et ma R. P*llustega äri ajasin ja kauba juba ammu ammu kätte sain? Kaua vist pole vaja mõelda :) Aga jah kauba sain ma ikkagi kätte peale pikka ootamist.

Kellelt: tttkkk
Kellele: t6nu19
Kaust: Inbox
Saadetud: 06.01.14 09:52 PM
Postitus: tere tõnu! kunagi laimasite r*yo p*llustet siin foorumis!? kauba olete ammu saanud,Olge nüüd mees ja kirjutage seda ka avalikusele!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pets34
huviline



Registreerunud 18.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant

postitati 17.01.14 17:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: t6nu19
Mulle tundub, et mõni mees ikka ei suuda siit foorumist eemal olla :) Sain ühe toreda kirja, mille ka kopeerin siia teiste jaoks. Ja mõtlen, et kuidas küll keegi uus kasutaja tttkkk teab seda, et ma R. P*llustega äri ajasin ja kauba juba ammu ammu kätte sain? Kaua vist pole vaja mõelda :) Aga jah kauba sain ma ikkagi kätte peale pikka ootamist.

Kellelt: tttkkk
Kellele: t6nu19
Kaust: Inbox
Saadetud: 06.01.14 09:52 PM
Postitus: tere tõnu! kunagi laimasite r*yo p*llustet siin foorumis!? kauba olete ammu saanud,Olge nüüd mees ja kirjutage seda ka avalikusele!

Ega ei ole jah


Bensiiniga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.01.14 20:05 Tsiteeri


Olen teadlik, olen suhelnud, asi on hetkel aja ja otsese motivatsiooni puudumise tõttu "on hold". R*yo on mulle saatnud kirja, kus avaldab soovi pöörata uus leht ja ka siin foorumis ausalt ja avalikult edasi tegutseda. Mõistagi ei lase me seda teha ühegi loodud topeltkonto läbi - sel juhul avaksime ikka selle esialgse (loodan, et suudan välja selgitada, milline see nende juba pea kümne seast nüüd täpselt oligi...). Küsin nüüd nagu tuntud telesaates: mida rahvas arvab? :) Isiklikult annaksin võimaluse, kui kellelgi praeguseks hetkeks enam pretensioone ei ole, tingimusel, et tema profiil peab olema täidetud ees- ja perekonnanimega (seda näevad ainult registreerunud kasutajad, otsingumootorid ligi ei saa) ning tema allkirja jääb üheks aastaks viide siia teemasse, et siinsed kasutajad saaksid enne äri tegemist ise otsustada, kas võtavad riski või ei (tõenäoliselt valiksid alati diili "enne kaup, siis raha"). Siinses teemas muudame nimed aimatavalt äratuntavateks, kuid otsingumootoritele arusaamatuteks. Pealkiri on teema algataja poolt juba niikuinii anonüümseks muudetud.

Pakun sellise variandi välja, kuna:

1. Pole minu ega AC asi otseselt selliseid võitlusi võidelda (mitte et ma kasvõi sportlikust huvist ei võiks AKI jms vastu vaielda ja/või kohtulahingut pidada).

2. Teema algataja on oma asjad ilmselt klaariks saanud.

3. Siiski võiks meie foorumi kasutajad enne ettemaksu tegemist hoiatatud olla.

4. Inimesele võiks uue võimaluse anda. Aga loomulikult ainult ühe. Ei mingit kolme ja kohtuseadust.

Alternatiiv on ta kohe lõplikult blokeerida, bännida kõik avastatud kontod (võrdlemisi tüütu, aga eks saaks hakkama), nõuda õiguskaitseorganite kaudu foorumi kui eraomandi puutumatuse tagamist (taotleda kasvõi analoogselt füüsilise maailmaga lähenemise keelu pretsedendi tekitamist, kui seda seni juba tehtud pole). Kuluks ka muudele internetikeskkondadele nagu nagist võtmiseks edaspidiseks ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 17.01.14 20:16 Tsiteeri


Mina ajasin ka kunagi sama isikuga äri (enne selle teema tekitamist). Sain täpselt lubatud kauba ja õigeaegselt. Lihtsalt infoks siia, et on ka positiivseid tehinguid. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
t6nu19
huviline



Registreerunud 17.09.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.14 21:49 Tsiteeri


Mina isiklikult oleksin ka nõus sellise variandiga. Las ta siis tõestab, et suudab tegutseda siin foorumis ausalt ja kokkulepetest kinni pidades kuid viide minevikule peab jääma vähemalt mingiks ajaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jannar
huviline



Registreerunud 25.12.09
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 128 kw Quattro

postitati 20.01.14 08:40 Tsiteeri


Räägin omapoolse jutu:

Soovituseks edaspidi kõigile, ükskõik, kellega kapa teete, laske enne saata pilt , väldite asjatut jamamist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kki
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.11
Asukoht: Tallinn - Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90; IZ 412; Honda CBR

postitati 22.01.14 08:43 Tsiteeri


Tegin ka temaga kaupa, raha maksin ette ja kaup oli nädala pärast kokkulepitud pakiautomaadis. Soovitan teistel enne tehingut fotot kaubast küsida, et sobivuses veenduda. Kui kardetakse tünga saada, siis alati on ju võimalus käest kätte kaupa teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pets34
huviline



Registreerunud 18.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant

postitati 22.01.14 17:51 Tsiteeri


Päris korras veel asjad temaga ei ole aga olen saavutanud temaga kokkuleppe kus ta tasub oma võlga.


Bensiiniga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.02.14 18:36 Tsiteeri


Kuna vastuväiteid pole tulnud, läheb 17.01.14 21:05 postis kirjeldatu homme kell 12 käiku. Seni võite veel arvamust avaldada.

R*yo, ära palun topeltkonto alt kuulutusi üles pane. Kustutasin hetkel need 2 tk ära. Topeltkontod kuuluvad avastamise hetkel sulgemisele. Sinu oma on hetkel erandina avatud vaid seepärast, et senine mõttevahetus on asjalik tundunud, homme läheb aga see praegune ka kinni. Nii et kui sul on mingeid privasid, siis palun backup'i.


***
Edit: audimees001 konto on nüüd avatud. Saime kokkuleppele, et allkirjas on 1a jooksul (kuni 13.02.2015) hoiatus ja profiilis on edaspidi õige ees- ja perekonnanimi, asukoht ja sünniaeg. Loodame, et R*yo on õppust võtnud nii iseenda kui ka oma lähedaste hea nime lihtsa vaevaga määrimise ohtude osas ning annab endast kõik, et see teema edaspidi puhtana püsiks, kuna rohkem selliseid võimalusi siin foorumis ei tule.

Kes on allkirjas oleva lingi kaudu siia jõudnud, palun lugege läbi ja otsustage, kas ja millisel viisil kaupa teha soovite. Küsige kaubast pilte. Eelistage maksmist pärast kauba kättesaamist või käest kätte kaubategemist.

Lugemiseks ka veel üks varasem teema: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=115303


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dUBZ
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.10
Asukoht: Oslo/Märjamaa/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: D2 4.2Q, C4 2.8Q, B6 4Motion, B5.5 TDI

postitati 04.03.14 09:49 Tsiteeri


Temaga on varasemalt tehtud nüüd üks diil selle teise tttkkk kontoga ja sain enda tagumised suunatuled ilusti kätte. Ja nüüd teine diil pikad kellad koos kompu ja kompukangiga sai ka ilusti ära tehtud, nii et vähemalt minu silmis on kutt korralikuks hakanud. Muidugi mõlemal korral on kaup enne ja raha pärast olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.8% - SQL: 52.2%]