Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Näide: mida ei tohiks oma teemaga teha! (Vastuseid: 124 | Vaatamisi: 79724)
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 06.11.12 18:48


Esimestel suundadel on kenasti näha ka külgmine helkur mida euroopa mudelitele ei pandud :)

Muidu kui see MIL tuli vahepeal end vilgutab või muudmoodi töötava mootoriga märku annab, siis lase alustuseks mootori veakoode kontrollida, see tuli on sellega seotud.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 06.11.12 19:40


:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
skylining
huviline



Registreerunud 01.05.12
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.12 19:54


Oskab keegi äkki õelda mis erinevused võrreldes euroopa V6 2.8 automaat audiga on? Mootor, käigukast on täpselt samad?
Sillad peaksid ka olema? Sisu, tuled, stanged jne on erinevad?
Kastile kusagilt rem. komplekti pole saada või pole sellel mõttet?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
m0cc
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: W213, 5008

postitati 06.11.12 20:54


Sai omanikuga peaaegu tunnike juttu puhutud auto kõrval. Esmapilgul tundub, et mootor on A4 pealt pärit (võin eksida).
Muidu täitsa viisakas isend, hea oli vaadata erinevusi euroopa B4 ja usa B4 vahel kui autod kõrvuti.
Ole tugev :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 06.11.12 21:09


i


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 07.11.12 08:53


Aga pange kõik erinevused kirja. Kui veel peaks selliseid küsimusi tulema, siis oleks hea siit teemast vastused leida, olgu siis auto alles või mitte. :)

Ja ole hea järgi ka foorumi reegleid, muidu peame hoiatusi jagama hakkama. Ei tahaks, et me Sinu autost siit enam lugeda ei saaks.
Foorumi keel ja imepisikesed nõuded! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 08.11.12 08:34


Ma kujutan ette et neil on mootori ruum ja kast ikka sama ? Või ei ole? Ei oska sedasi õelda, peab uurima seda asja .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 09.11.12 11:03


Te


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 09.11.12 11:20


Ainsad erinevused sisu poolelt peaksid olema pikem keskkonsool (võid selle mulle anda :D), pagasiluugi polster, teistsugused kohtvalgustid, juhiistmel käetugi ning uuema tüübiga armatuuri puhul on sahtli asemel seal all kinnine kilp. Rohkem ei tohiks sisu poolelt miskit erineda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 09.11.12 12:53


..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 09.11.12 15:04


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Ainsad erinevused sisu poolelt peaksid olema pikem keskkonsool (võid selle mulle anda :D), pagasiluugi polster, teistsugused kohtvalgustid, juhiistmel käetugi ning uuema tüübiga armatuuri puhul on sahtli asemel seal all kinnine kilp. Rohkem ei tohiks sisu poolelt miskit erineda.


See kilp ma ei usu, et on USA teema. Mu äia B4(mis pole kindlasti usa oma) on ka uuema tüübi armatuur ja all on kilp mitte sahtel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 09.11.12 16:12


Selle auto sisu on vanematüübi oma, kuid juhi jalgade juures on samasugune kilp nagu esimese põlvkonna airbagiga armatuuril(esimene versioon oli kilbiga, pärastpoole tuli kilbi sees oleva sahtliga variant). Lisaks on sellel autol täiesti unikaalne juhiukse polster, mida mina euroopa mudelitel kohanud pole: Vanematüübi ülevalt riidega variant millel on selle kilbi pärast alumine ots veidi teistsuguse paindega. Kõrvalistuja ukse oma tundus olevat sama mis selle aastakäigu euroopa omadel.

Ülejäänud erinevused vist said juba ära mainitud.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 13.11.12 22:12


Mhh


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allandi90
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.09
Asukoht: laagri
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.12 03:15


Väga lahe vaadata et ka minu endine ja siiani armastatud auto on taas nõmmele veerenud :D.
Minu kätte see tuli 2011 august ja paar kuud omasin kuni mõistsin, et õpilasena ma ei jõua sellega koolis käia rääkimata muudest sõitudest ..
Tegin ka mina sellele ülevaatuse ja esmalt ei läbinud see puhtalt tagumiste suundade tõttu, romulast sain euroopa tuled ka kruttisin külge (rumal olin et tagasi ei vahetanud ja USA eripära ei säilitanud, ära näkku löö :D, pika aja peale rändasid tuled kuhugi saaremaale) ning peale seda ülevaatus nagu niuhti. Ainus probleem mis meelde tuleb hetkel on jamps käigukastiga, kuidas lood hetkel sellega ?

Igatahes minupoolt kõike head sellega :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 17.11.12 17:34


,.,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TurboSlava
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.11
Kasutaja on eemal

Auto: 5X Audi 100 sedaan c4

postitati 18.11.12 00:12


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Millal sa seda nägid ? :D paar päeva tagasi või ? :D ei usu et se mingi teine aparaat oli , kuna reisisin temaga siin mõõda eestid ringi . :D

No to härra ehitas b2 coupe-d väga põhjalikult. Minu meelest ka nahksisuga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 19.11.12 07:31


Selge :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
intzz-
huviline



Registreerunud 12.09.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T

postitati 19.11.12 18:33


Täitsa huvitav aparaat on :) , ilus ka :D
Ainult edu minu poolt! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 19.11.12 21:45


:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 20.11.12 18:45


Tere kõigile! :)

Täna sai siis kolmnurk klaas paika seatud! :) Hea on kohe vaatada, arvasin et läheb küll rohkem raha ja aega kuigi oli tegelikuses väga lihtne kiire tõõ. Raha nõudis kõigest 31.20e, usun et oleks odavamalt ka läbi ajanud aga nüüd on kerge mure oleks vaja ühte liistu mis on ukse juures ja jookseb pikku pidi ülese, kui kellegil on siis antke teada, suur huvi oleks selle vastu!
Lähiajal ka uusi pilte masinast.

Olge mõnusad!! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Heiks18
huviline

Avatar


Registreerunud 10.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 2.6 110kw/ MB 250 / Lada 21073/ VW Passat

postitati 20.11.12 19:55


Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Millal sa seda nägid ? :D paar päeva tagasi või ? :D ei usu et se mingi teine aparaat oli , kuna reisisin temaga siin mõõda eestid ringi . :D

No to härra ehitas b2 coupe-d väga põhjalikult. Minu meelest ka nahksisuga.


Kasutaja: TurboSlava on õigus. Nägi välja samasugune. Nüüdseks on see auto varuosadeks müüdud (kuna kere sai kannatada) :(. Eelnevat oli auto korralik ja hoitud. Ise sai temakäest sisu ostmast käidud. Tollel oli hele nahksisu (juhi iste elektriliselt reguleeritav, käetoega).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 20.11.12 23:42


O


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.11.12 06:55


Natuke kriitikat ka: kui ikka ei ole aega ega võimalusi korralikku pilti teha, siis ära tee või veel vähem ära riputa siia ülesse, ma muidugi ei saa keelata, aga need eelmised on ju crap, masin must, valgust pole, jube udune jne:(
BTW, kui muud tuled kollased või punased, siis see sinine LED numbrituli jätab sellise "juudijõulupuu" mulje, üksiku detailina võib ju kena ja uudne tunduda, aga ülejäänud masin on ju vana ja selline valgus vähemalt üksinda sinna ei sobi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 21.11.12 11:50


.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 21.11.12 11:54


Natuke liiga erinev see led valgus tõesti. Kiirgab kuidagi kõvasti silma. Pildid on jah, omaette klass :D
Loodame näha ka paremaid:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.1% - SQL: 45.9%]