Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Näide: mida ei tohiks oma teemaga teha! (Vastuseid: 124 | Vaatamisi: 79382)
reff20
bännitud topeltkonto



Registreerunud 21.10.12
Asukoht: Võru maakond
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2.0 85KW

postitati 18.12.12 03:43


Natukene arusaamatuks jääb mõne mehe suur austus Teie masina vastu - täiesti tavaline Audi 80 B4 2.8 mootoriga, mis USA idiootide jaoks ümbernimetatud Audi 90-eks(loe kui Fake Audi 90). Õige Audi 90 on ikka B3 kerega (See on minu arvamus, mis läheb üldsusele hukkamõistmiseks).

Aga tore ikkagi, et said terve aasta tagaaetud auto mingile sommile maha ärida, kuigi sellise raha eest oleks mõne räämas S2 saanud.


Märkuseks: Tegemist on informatiivse postitusega, millega ei proovitud kedagi ärritada.

PEACE....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 18.12.12 05:42


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
/---/, te olete ikka naiivsed inimesed, sedasi üritate maha teha jne, issand jumal ma teen mis tahan, olgem ausad, te olete küll suured ja täiskasvanud aga mõistust teil ei tundu olevalt, kui suhtude sedasi, andke tuld lapsed,....


Naiivsed jah, kui su lapsejuttu ei usu eks? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.12.12 06:23


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
/---/, te olete ikka naiivsed inimesed, sedasi üritate maha teha jne, issand jumal ma teen mis tahan, olgem ausad, te olete küll suured ja täiskasvanud aga mõistust teil ei tundu olevalt, kui suhtude sedasi, andke tuld lapsed,....


Naiivsed jah, kui su lapsejuttu ei usu eks? :D

Täpselt, ega tal nüüd muud võimalust ei olegi, isegi kui mingit müüki ei toimu sellise hinnaga, siis ega siin foorumis seda öelda ei saa, siin käib ikka jutt omasoodu ihaldusväärsest pillist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 18.12.12 06:25


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Soomlane pidi asjaüle mõtlema, ja teada andma 2 nädala jooksul, te olete ikka naiivsed inimesed, sedasi üritate maha teha jne, issand jumal ma teen mis tahan, olgem ausad, te olete küll suured ja täiskasvanud aga mõistust teil ei tundu olevalt, kui suhtude sedasi, andke tuld lapsed, nüüdsest peale lõpetame selle msni tekitamise ja soovin seda kui kellegil midagi õelda saame kokku 56837600 ja räägime mis sul õelda, vihkan netikomeneeriaid.




NB!

Soovin et edaspidi kellel ei ole mulle head nõu ega midagi viisakat siia kirjutada ärge palun kirjutage siia midagi, muidu lihtsalt palun model teie postitused minu teemast kustudada!!


Esimesed pildid on küll kenad ja värki...aga edasi läheb see teema nagu sr.org foorumis...mingi kõvatamine ja asjad. Sa seda ikka tead, et kui öeldakse, et ma mõtlen ja annan 2 nädala jooksul teada, siis 90% juhtudest sa seda meest enam ei näe? Üldiselt...kui sulle ei meeldi netikommentaarid...siis miks sa selle teema tegid? Kas arvasid, et vana B4 teemas saad vaid kiita? Naiivsusenool läks vist natuke mööda? Sry, aga iga postitusega, mis Sa teed, jätab see teema järjest rohkem huumoriteema mulje. Muidugi, kui sul nüüd tõesti õnnestub see üsnagi mõttetu kooslus (okei, korralikuna on välimus väga hea, aga automaat+V6+esivedu...njah) 3200 euriga kellelgi pähe tõmmata, siis kuhjaga respekti. Aga ilmselt siiski ei õnnestu.. lisaks seda teemat lugedes ajas muigama Sinu jutt rahaasjadest...ühel hetkel Sa kirjutad, et pole raha seda masinat korda teha ja järgmisel juba kõvatad S8 ja Skylinega. Audicabrio ütles ära ilusti, et nende autode vahe pole vaid kütusekulus.
Aga no ilmselt sa jõuad ise ka sellele järeldusele mingihetk. Kas või õppides läbi rahakoti.

Edu igatahes, sest seda läheb sul vaja!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 20.12.12 17:23


ö


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 20.12.12 18:45


Kas masin jääb endale siis või tegid ära, et lihtsam müüa? Sellise vana autoga ülevaatusele minnes olen alati hinge kinni hoidnud just CO koha pealt, alati mingi jebi nendega. Hea, et see korras sel masinal siis:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 21.12.12 00:57


p


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.12.12 06:21


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
No seda masinat on minul omal väga raske tegelikult müüa, samas tahaks midagi kangemat ja samas on se et sooviks seda masinat omale jäta kuna masin on tõesti haruldane ja omale meeldib ka masin väga. Selle pärast on ka hind kõrge, kui keegi peaks huvi tundma masina vastu siis ainult sellise hinnaga, kui ei siis masin jääb omale, nii on omal lihtsam asju mõelda, sest tean seda et eestis teda kohekindlasti ära ei võeta ja kui siis ainult välismaale, se järeldab et sellist hinda. Muidu jah masinal olid CO korras tõesti ise imestasin ka, kuna ma ei tea et oleks rohkem väga sellises vanuses aparaate millel co korras oleks... ei taha uhkustada ka aga kahjuks/õnneks se nii on, rohkem minu õnneks :)

Selle kangema võid omale selle 90 kõrvale osta ka, sest pole mõtet müüa masinat, mis endale väga meeldib. CO on korras (alla lubatud normi) päris paljudel vanadel masinatel, ma ei näe põhjust, miks ei peaks olema? Iseasi, kui viskad siia pea uueväärse masina CO näidud, siis on küll väga hea jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 21.12.12 08:39


-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TurboSlava
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.11
Kasutaja on eemal

Auto: 5X Audi 100 sedaan c4

postitati 21.12.12 10:28


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
No põhjus lihtne, Ülevaatuse tegja ütles et ta pole nii heade näitudega sellises vanuses autot näinud pikka aega..

Klassika :D
Need ülevaatuse mehed , midagi uut ka pajatavad vahepeal? :d


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
twistY
huviline



Registreerunud 06.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.12 11:08


Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
No põhjus lihtne, Ülevaatuse tegja ütles et ta pole nii heade näitudega sellises vanuses autot näinud pikka aega..

Klassika :D
Need ülevaatuse mehed , midagi uut ka pajatavad vahepeal? :d


+1
Tore ju poisi egot upitada :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 21.12.12 12:38


ö


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RandoV
huviline

Avatar


Registreerunud 19.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 B8

postitati 21.12.12 13:53


Omasin samuti esiveolist audi 90-t (b3) http://www.auto24.ee/used/902333, minu silmis oli see samuti haruldane, kuid auto müügi hinnaks kujunes 1100 € :). Samuti käidi autot Rootsist vaatamas, kuid ega Rootsi kodanik samuti hingehinda ei pakkunud. Igaljuhul edu müümisel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.12.12 14:00


Tsitaat:
Algselt postitas: RandoV
Omasin samuti esiveolist audi 90-t (b3) http://www.auto24.ee/used/902333, minu silmis oli see samuti haruldane, kuid auto ostu hinnaks kujunes 1100 € :). Samuti käidi autot Rootsist vaatamas, kuid ega Rootsi kodanik samuti hingehinda ei pakkunud. Igaljuhul edu müümisel.

No sinu audi on ikka piltide peal juba hoopis teine tera, sellisega sõidaks isegi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reff20
bännitud topeltkonto



Registreerunud 21.10.12
Asukoht: Võru maakond
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2.0 85KW

postitati 21.12.12 14:47


Ega ikka vahe on ka kas on tõelne 90 või 80 B4 (usa nö 90)

Endale meeldib b3 kere 90 rohkem ja vihkan tulihingeliselt 80b4 90-neid.

See valge audi 90 muidu päris kobeda sisuga:)

offtopic aga ise plaanin lähiriikidest tuua 90 quattro


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 29.12.12 15:37


l


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 29.12.12 15:40


Oli see audi mingi aeg hiljuti pärnus? Sai papiniidu statis nähtud samasugust usa b4 millel olid ka sinised ledid nr tuledes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 29.12.12 23:18


999


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 30.12.12 01:00


Me sõitsime just pundiga ukse ette ja sa sõitsid stati küljepealt ära, ise oli enda valge c4 avandiga.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 30.12.12 17:43


l


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 02.01.13 14:52


Selle auto tuled ongi vist minu käes aga otsustasin enda autole mitte panna neid. Kuulutus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 02.01.13 22:28


Väga hea, võtan ned kindlasti tagasi, vajan neid tulesi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.01.13 08:08


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Tere kõigile :) Olen pikemat aega mõelnud et auto läheb müüki, kuna plaanid on suuremad ja kurjemad et omale 2 unistus masinad hoovi saada! :)Kas keegi oskab soovidada mõnda head välismaa müügi lehte?:)
Lõpp tulemus peaks olema siis hoovis Audi s8 1998a ja Nissan skyline gtr 34(Skyline on pikemtulevik.) :) Saksamaalt saab kraami päris odavalt kätte. :D Läheb välismaa turule kuna eestis ei maksta selle auto eest minu soovitud hinda.

Lugesin ka nüüd seda teemat üle mingi aja. Kuule, sa saad homme 18, osta parem raamatuid. Tuleb pikemas perspektiivis rohkem kasuks kui selles vanuses S8 ostmine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 03.01.13 20:56


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Audi90us
Tere kõigile :) Olen pikemat aega mõelnud et auto läheb müüki, kuna plaanid on suuremad ja kurjemad et omale 2 unistus masinad hoovi saada! :)Kas keegi oskab soovidada mõnda head välismaa müügi lehte?:)
Lõpp tulemus peaks olema siis hoovis Audi s8 1998a ja Nissan skyline gtr 34(Skyline on pikemtulevik.) :) Saksamaalt saab kraami päris odavalt kätte. :D Läheb välismaa turule kuna eestis ei maksta selle auto eest minu soovitud hinda.

Lugesin ka nüüd seda teemat üle mingi aja. Kuule, sa saad homme 18, osta parem raamatuid. Tuleb pikemas perspektiivis rohkem kasuks kui selles vanuses S8 ostmine.



Sama siin,et lugesin ka seda teemat ja suga ühel nõul:D
Natuke karm pole S8 nii noorelt soetada,siis teadagi,et ainult sõidetakse ja auto eest hoolt ei kanta ja ei hoita.Niisama kõvatamiseks pole küll mõtet osta.
Katsu kõigepealt selle masinaga hakkama saada....

Vabandan,kui teema omanik kriitikat ei kannata!!Egas ma halva pärast,aga nii on paraku...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AaronK
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.12
Asukoht: Saaremaa/Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2TDI

postitati 04.01.13 00:24





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.1% - SQL: 39.9%]