Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  18  19  20  21  22
Autor:
Pealkiri: A6 C6 kehvad esituled (Vastuseid: 539 | Vaatamisi: 159480)
qqaabz
huviline



Registreerunud 19.02.15
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI

postitati 30.12.16 13:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: qqaabz
Kas keegi oskab rääkida Osram-i CBI pirnidest midagi ? On nad siis paremad ja valgemad kui originaal tavaline D2S pirn, olete te rahul kui neid kasutanud? Uurin kuna tuleb endal vahetada pirnid kuna juba piisavalt vanad seal ning teadagi, et C6 -l niikuinii kehvad tuled, et siis vähemalt parima valgusega pirn sisse saada. Loomulikult võib soovitada ka midagi muud.
Aitäh


Mul on B6-l D1S Osram CBI-d. Lörtsiga sööb natuke liiga ära (natuke liiga sinakad oma 5500kelviniga). Mingi 4500-5000k oleks ilmselt ideaalne. Samas kuiva asfaldi peal on jälle mega hea nähtavus nendega.


Samas eks ta lörtsi ja vihamaga hajub ikka natuke ära seda juhtub iga pirniga aga kui kuival hea siis eks tuleb veel uurida, on muidu väga kole sinine või kergelt? 5500 ei tohiks nii sinist valgust minu teada anda aga eksinkindlasti :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 30.12.16 13:47 Tsiteeri
A8 facelift, kehvad esituled



Tere, minul siis selline probleem esituledega, et pimedas ei näita suurt midagi. Kuid praegu pimedat aega palju ja sooviks siiski näha kuhu sõidan :)
Ostes ei näidanud need tuled absoluudselt mitte midagi, sai siis xenon pirnid ära vahetatud 5000k vastu ikka ei näita, said uuesti lahti võetud tuled, klaasid väljast lihvitud/poleeritud, seespoolt ilusti ära puhastatud, lisaks sai luubid ära puhastatud. Ja siit tuleb nüüd "maetud koer" nimelt luubitaga olev reflektor on ära põlenud.
Mida teha? Kas neid reflektoreid tasub üle kroomida, kes, kus teeb? Või on neid nüüdseks ka juba eraldi saada?
Teine mure on veel, vasak esitule näitab täiesti võssa, kuidas seda reguleerida, kui kuuskant kruvide keeramine, midagi ei muuda!?

Või kui kellegil on pakkuda hea hinnaga korralikke esitulesid facelift a8 d2 le, siis võib ühendust võtta :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 30.12.16 13:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: qqaabz
Samas eks ta lörtsi ja vihamaga hajub ikka natuke ära seda juhtub iga pirniga aga kui kuival hea siis eks tuleb veel uurida, on muidu väga kole sinine või kergelt? 5500 ei tohiks nii sinist valgust minu teada anda aga eksinkindlasti :D


Seda hinnangut on raske anda. Mõni paneb üle 6000k ja väidab ka, et ei ole sinine. Kui Tabasalu kaugele ei jää, võid tulla läbi mõni õhtu ja vaadata oma silmaga (numbri leiad signatuurist).

Mingi telefoni pildi leidsin, mis tehtud mõned päevad tagasi (aga seal lähituled D1S Osram CBI + kaugtuled H7 Osram CBI korraga). Halogeenina on CBI miskine 4200k ja suhteliselt kollakas võrreldes selle xenoniga (kollane kuma pildi keskel, ainult xenon valgustab auto nina ette ja vastassuunda).
http://upload.staatus.eu/files/medium/1483101912987206135.jpeg
(Hehh, pildilt jääb mulje, nagu sõidaks mööda tee äärt, oma arust olin ikka joonte vahel.)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
altzz
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.02.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 2,0TFSI | Audi A6 c6 Avant 2,8FSI Q

postitati 08.01.17 11:57 Tsiteeri


Käesoleva teema täiendamise huvides paar tähelepanekut:

1) Üks poolakas restaureerib (st kroomib) reflektoreid. Youtube link, WWW.REGENERACJA-HC.COM. Seal kodukal "tehtud tööde" rubriigis on mõõdetud luubist tulevat valgusvoogu enne ja pärast kroomimist - vahe on muljet avaldav.

Huvitav, kas kroomimise tehnoloogia on tõesti nii keeruline või kallis või midagi muud, et seda selliselt tasemel meie koduvabariigis ei pakuta. Fotode järgi on eelmainitud poolakal üks "ahi", millega ta kõike "küpsetab".

2) Retrofitlab'i pakutavad luubid Hella evox-r sobivad d2s pirniga. Märkuseks, et FL c6 tuledes on d3s pirnid - äkki keegi teadjam oskab kommenteerida, kas faceliftile need projektorid ikka sobivad, kui mitte ümber kolida d2s pirnidele. Teine märkus, mille leiab "peenes kirjas" toote kirjelduse lõpus ja mida siin teemas ka varasemalt on põgusalt mainitud - nimetet projektor on originaalist pikem, mistõttu pirni otsa ei mahu enam süütaja kopsik ära, et laterna tagumine kaas sulgeda. Et siis tuleb tellida üks juhtmejupp, mis võimaldab süütaja eraldada pirnist (d2s to amp).

3) Youtube'i avarustes leidub huvitavaid möginaid, millega laterna "klaasi" taastada. Näiteks üks vedelklaasi variant Innotec Liquid Glass System. Eestis seda konkreetset toodet vist ei pakuta, võib-olla on alternatiivseid vahendeid. Tegevust alustatakse plastiku pinna poleerimisega ning lõpetuseks poleeritud pind valatakse üle mingi keraamilise ainega.


praegused http://images.spritmonitor.de/723331_5.png ja http://images.spritmonitor.de/680430_5.png ning endine http://images.spritmonitor.de/480080.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AllarS3
huviline



Registreerunud 21.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.17 14:41 Tsiteeri


Kodanik altzz tähelepanekutele lisan nii palju, kui kaasa saan rääkida.

1) Kroomimise materjalid, vahendid jms on ikkagi suhteliselt kallis väljaminek, + tehnoloogia selgeks saamine. Kuna ise tegelen projektorite müügi ja paigaldusega, siis tean ka seda, et reeglina on uued projektorid, näiteks EvoX-R, odavamad, kui kroomimise teenus. Selle tõttu pole ka ise näinud vajadust antud suunas edasi liikuda. Antud protseduuri juures on kõige keerulisem see, et projektori küljest peab eemaldama lambi sokli ning pärast selle ka tagasi panema. Kusjuures sokli paigaldamise täpsus on ülioluline, st. keeruline ja aeganõudev ehk teenusena kallis.

2)D3S lambiga tulede jaoks on samuti olemas projektor, mis sobib originaali asendamiseks ning ei vaja üleminekuid ning ei sega ka süütaja kinnitamist. Nendega sama probleem - meie turg on väike, nõudlust pole. Ilmselt on enamus fl C6'te tuled veel niivõrd head, et D3S projektorite jaoks on veel vara.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 09.01.17 17:23 Tsiteeri


Sõber paar nädalat tagasi uuris Vaakumkroomist nelja kopsiku (Saabil neli luupi) kroomimise kohta ja küsiti 200eur. kokku, e.s. 50 eur. tk. + saatmine.
Samas tundub, et SELLISTE asjade kroomimine maksab 10 senti kui sedagi.
Kuskil siin om midagi valesti.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AllarS3
huviline



Registreerunud 21.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.17 18:46 Tsiteeri


Väga suur vahe on, mida, mis vahendite ja tehnoloogiaga kroomitakse. Segisti ei pea taluma tuhandeid tunde 200C+ temperatuuri erinevalt reflektorist, see on ka asja võti. Kroomimist pakuvad paljud ettevõtted, olen väga paljudelt uurinud asja kohta ning enamused hindavad maksimaalseks temperatuuri taluvuseks 120-150C. Olen korra proovinud kohalikku taastamise teenust enda peal - reflektorilt põles kroomi kiht vähem kui aastaga maha, kusjuures maksin ühe reflektori taastamise eest vist 120€ vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 10.01.17 18:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AllarS3
Väga suur vahe on, mida, mis vahendite ja tehnoloogiaga kroomitakse. Segisti ei pea taluma tuhandeid tunde 200C+ temperatuuri erinevalt reflektorist, see on ka asja võti. Kroomimist pakuvad paljud ettevõtted, olen väga paljudelt uurinud asja kohta ning enamused hindavad maksimaalseks temperatuuri taluvuseks 120-150C. Olen korra proovinud kohalikku taastamise teenust enda peal - reflektorilt põles kroomi kiht vähem kui aastaga maha, kusjuures maksin ühe reflektori taastamise eest vist 120€ vms.


Mind ei huvita kroomimise eripärad, kuid reflektorilt võid selle kihi sõrmega maha tõmmata, erinevalt näiteks toodud detailist, mida võib haamriga peksta ja siis ei saa kah seda kihti lahti. See temp. jutt pole veenev.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AllarS3
huviline



Registreerunud 21.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.17 19:55 Tsiteeri


Kui soovid minu väidet testida, siis palun - osta komplekt uusi projektoreid ja võid kroomikihti kasvõi randmeni välja näpuga üritada maha hõõruda - ei tule. Meie kliimas mängib temperatuur ja selle kõikumine väga suurt rolli selles kroomi "suremises".
Piltlikult praegust hetke arvestades 0C pealt 200C peale minutiga, siis 10-40 minutit ühtlast tempi, siis jälle jahtumine 0C-ni ja nii näiteks 2-5x päevas, 300 päeva aastas - hakkab mõjuma (arvestamata kõiki muid faktoreid lisaks temperatuurile).
Nõuda mingile nähtusele selgitust, ise ühtki väidet aktsepteerimata on ka imelik. Olen selle teemaga palju kokku puutunud ja tean mida räägin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunts56
huviline



Registreerunud 02.04.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6

postitati 10.02.17 21:45 Tsiteeri


Enda c6'el sai ka siis Evo XR projektorite projekt ette võetud. Vanad tuled maanteel vihmaga ikka üldse ei näidanud midagi, ainult teiste liiklejate tagatulede järgi pidi sõitma suht. Vahetusest endast rääkides siis ega see väga keeruline ei olnudki kui nokitsemist jagub nii 3-5h jagu, olenevalt tegijast. Lõpptulemusega võib olla üsna rahul, maanteel sõites nüüd valgus oluliselt eredam. Sisse said pandud uued 5000k philipsid. Paar pilti siis lõpptulemusest enne lõpliku reguleerimist (parempoolne tuli näitab siin piltidel natuke paremale)...

Lähituled
https://www.upload.ee/image/6659893/20170210_164748.jpg
Kaugtuled
https://www.upload.ee/image/6659895/20170210_164758.jpg

Mõni päev kui õnnestub siis teen maanteel sõites ka mingi pildi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mmi3plus
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.17 16:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mmi3plus
Võin sulle ausalt öelda,et ei siit veel keegi ostnud.Olen siin alles noor ja roheline:D
Olen küll igasugu katsetuste ja mõõtmistega tegelenud,aga valgusvihust pilte(nagu sa küsisid) pole tulnud pähe teha
ja ka tööd palju teha,mässan präegugi ühe kaunitariga:)
Aga nii palju ma võin sulle öelda, et kui paras AP olla, siis võib meie tingimustes iga 2 aasta tagant xenoneid
vahetada ja tulemus on silmaga nähtav;)

Sai kunagi 2013a lõpus tehtud selline postitus Real-illusioni küsimuse peale, kas keegi on mu käest taastatud reflektoreid ostnud?
Pakkusin neid toona 60eur paar.Lõpuks loobusin, kuna hinda peeti kalliks??? Lõpuks loobusin :( Kas 60eur kvaliteetsete reflektorite eest on siis tõesti kallis?Tean, et need inimesed katsetasid mitu aastat erinevaid lahendusi ja kulutasid väga palju raha enne kui korraliku ja kestva tulemuse saavutasid. Nüüd 3-4a hiljem võin rahulikult öelda, et need kestavad tänaseni, huvi pärast küsisin just ühe tuttava käest üle kelle autole need sai 2,5a tagasi paigaldatud.Ta on siiani rahul oma tuledega :)
Kui AllarS3 kahtleb igasugu reflektori pinnatöötlus lahendustes, võin talle pakkuda tasuta paari ref katsetuseks.
Loomulikult tuleb tal teha pildid ja teostada mõõtmised ;)
Mõõtmisega võin aidata, kui endal vastavaid vahendeid pole ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mmi3plus
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.17 21:12 Tsiteeri


Kui kellelgi juhuslikult vedeleb C6 vanu D2S, D3S reflekoreid võiks teada anda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aadukesekene
huviline

Avatar


Registreerunud 13.12.11
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C6 S-line 3,0TDI Quattro

postitati 13.02.17 10:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunts56
Enda c6'el sai ka siis see projekt ette võetud. Vanad tuled maanteel vihmaga ikka üldse ei näidanud midagi, ainult teiste liiklejate tagatulede järgi pidi sõitma suht. Vahetusest endast rääkides siis ega see väga keeruline ei olnudki kui nokitsemist jagub nii 3-5h jagu, olenevalt tegijast. Lõpptulemusega võib olla üsna rahul, maanteel sõites nüüd valgus oluliselt eredam. Sisse said pandud uued 5000k philipsid. Paar pilti siis lõpptulemusest enne lõpliku reguleerimist (parempoolne tuli näitab siin piltidel natuke paremale)...

Lähituled
https://www.upload.ee/image/6659893/20170210_164748.jpg
Kaugtuled
https://www.upload.ee/image/6659895/20170210_164758.jpg

Mõni päev kui õnnestub siis teen maanteel sõites ka mingi pildi


Projekt sisaldas endas EvoX-R reflektorite paigaldust?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
commodore
huviline

Avatar


Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Quattro, C6 quattro, Passat B8 4motion 280hp

postitati 15.02.17 20:24 Tsiteeri


Kui kellegi jääb doonor tulest üle tagumine kattekaas, võib seda mulle pakkuda. Kood on 160 163-00r.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunts56
huviline



Registreerunud 02.04.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6

postitati 19.02.17 10:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Projekt sisaldas endas EvoX-R reflektorite paigaldust?


Täpselt nii see oli. Algses postituses viga nüüd parandatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ralf
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.12.07
Asukoht: harjumaa,saue
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Avant q 3.0tdi,c4 avant 2.5tdi

postitati 24.03.17 07:16 Tsiteeri


Sai enda autol ka tulede parendus ette võetud.Minu projekt oli veidi mahukam kuna peale reflektorite vahetust sai prefl tuledesse lisatud h7 reflektor ja fl led riba.Kokkuvõtteks võib öelda,et tasus igati ära.Nüüd põlevad koos bixenoniga ka h7 lisaks.Ainuke miinus asja juures on see,et ballasti ei saanud enam lambi külge vaid pidi leiutama koha kuskil tule sees.Tänud Allars3,kellelt sain reflektorid ja Suured tänud rocetile,kes kogu selle jama tööle sättis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
qqaabz
huviline



Registreerunud 19.02.15
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI

postitati 28.03.17 20:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raidoo
Tellisin ka retrofitlab-ist uued projektorid.
Kohale tulid 5 päeva, koos kaablitega + post 191€.
Pole kunagi ühtegi tuld ega esiotsa lammutanud, aga 4-5h ja kõik reguleeritud ja korras.
Vahe on meeletu.

Mõned videod, mis olid abiks.

How to remove front bumber cover and headlights
https://www.youtube.com/watch?v=0ZCKvGStoVg
https://www.youtube.com/watch?v=UoyQ-fl1RA0


Kas kaablid peavad ka siis olema kui eelnevalt juba D2S ?
Kas pidid ka tulel klaasi eest võtmad? Kui jah siis kuidas?
On endal plaan tellida ja vahetada kuna ikka väga väga kehvad tuled hetkel... Vihmaga sõidad siis on tunne, et pargid põlevad ainult :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ralf
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.12.07
Asukoht: harjumaa,saue
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Avant q 3.0tdi,c4 avant 2.5tdi

postitati 29.03.17 05:13 Tsiteeri


Tere.Mina ostsin reflektorid retrofitpartsist,kasutaja Allars3 käest koos adapteritega ja maksid kokku äkki mingi 160-170 euri,koos klubi soodustusega.Adaptereid vaja,kuna ballasti kinnitust uue reflektori küljes pole.Mina panin ballastid kaabli sidemega tule kaane külge.Mina pidin klaasid eest lõikama,kuna mul on kurvitulega variant.Kui mingi küsimus tekib võid helistada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
qqaabz
huviline



Registreerunud 19.02.15
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI

postitati 03.07.17 13:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ralf
Tere.Mina ostsin reflektorid retrofitpartsist,kasutaja Allars3 käest koos adapteritega ja maksid kokku äkki mingi 160-170 euri,koos klubi soodustusega.Adaptereid vaja,kuna ballasti kinnitust uue reflektori küljes pole.Mina panin ballastid kaabli sidemega tule kaane külge.Mina pidin klaasid eest lõikama,kuna mul on kurvitulega variant.Kui mingi küsimus tekib võid helistada.


Aega läks aga olen nüüd seal maal, et vaja hakata neid reflektoreid vahetama. Enne tekkis paar küsimust. Ostsin HELLA EVOX-R 2.0 BI-XENON PROJECTORid ja vajalikud juhtmed. Mul on 2005 aasta masin millel on Bi-xenon juba eelnevalt, kurvituled puuduvad.
Kas tuleb klaas eemaldada või saab tule tagant kui tuli maha võetud ? Kas keegi seletaks mulle ka täpselt mis tähendab AFS ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AllarS3
huviline



Registreerunud 21.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.07.17 17:22 Tsiteeri


Need retrofitlabi "evox-r 2.0" on lühemad kui originaalid, lisaks tuleb EvoX-R teine põlvkond tuleb turule alles sügisel. Ei oska öelda, kas projektori katte saad pärast normaalselt peale - sellega võib jama tekkida.
Kui on d2s lambid ning kurvituled puuduvad, siis saab vahetada "tagaluugi" kaudu.
AFS tähendabki kurvitulesid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ponkskar
huviline



Registreerunud 20.11.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.08.17 08:16 Tsiteeri


Kui oleks vaja tuled ja pirnid ära vahetada, mis siis mõistlik variant oleks (kuna tulel ka füüsilisi vigastusi, siis luupide vahetusega ei tegeleks)?

Kas Hella tuli ning pirnideks Osram D2S NBU Xenarc (66240XNB) ning olemasolevad ballastid...? Kas Hella tulesid on koodi järgi erinevaid sobivaid variante või lihtsalt koodi järgi tuleb sobivad vaadata?

Autoks A6 C6 2006.a., Xenon ilma kurvituledeta.

Kuna see töö tuleb kuskilt tellida, siis sooviks ennast enne vähe kurssi viia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 23.09.17 07:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SkAudimees1
Tere, minul siis selline probleem esituledega, et pimedas ei näita suurt midagi. Kuid praegu pimedat aega palju ja sooviks siiski näha kuhu sõidan :)
Ostes ei näidanud need tuled absoluudselt mitte midagi, sai siis xenon pirnid ära vahetatud 5000k vastu ikka ei näita, said uuesti lahti võetud tuled, klaasid väljast lihvitud/poleeritud, seespoolt ilusti ära puhastatud, lisaks sai luubid ära puhastatud. Ja siit tuleb nüüd "maetud koer" nimelt luubitaga olev reflektor on ära põlenud.
Mida teha? Kas neid reflektoreid tasub üle kroomida, kes, kus teeb? Või on neid nüüdseks ka juba eraldi saada?
Teine mure on veel, vasak esitule näitab täiesti võssa, kuidas seda reguleerida, kui kuuskant kruvide keeramine, midagi ei muuda!?

Või kui kellegil on pakkuda hea hinnaga korralikke esitulesid facelift a8 d2 le, siis võib ühendust võtta :)


Esitulede teema taas aktiivne, paar kuud tagasi lendas mingi suurem lind maanteel ette paremasse nurka. Siis kannatada sai ikka kõige nõrgem detail, parem esituli. Näitab maha ja reguleerida ei saa. Kindlasti pakkuda ilma luupideta esituld.
Ideaalis vaja parempoolset tuld aga võib ka komplekti pakkuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sass098
huviline



Registreerunud 09.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 2,5TDI A6 C6 3.0TDI Q

postitati 01.10.17 10:12 Tsiteeri


Tervitus, Retrofiti kodulehte sirvides leidsin, et nüüd pakutakse 2.0 versiooni. Kas keegi on uusi proovinud ja kas paigaldus on sama mis eelneval versioonil. Mõõdud on praktiliselt samad, pirni kinnitus tundub pildilt erinev ja lubatakse oluliselt paremaid tulemusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 04.10.17 15:06 Tsiteeri


Võtan teisel autol tuled lähikuul ette. Peaks DIY tegema sellest.
Siis peaks ka C6 tavaliste tulede poole pöörduma (ilma AFS > ehk siis stagne maha, tuled eest, sisu ringi, uus adapter/ballasti kinnitus, tuled ette tagasi, stange tagasi ja valmis ongi?)
Kui 160 raha eest saab korralike klaasidega tuled palju paremaks (eriti kaugtuli mis on sama hea kui ei põle), on asi ettevõtmist väärt.
Tavatulele ei anna sisse visata seda FL mudeli LED riba päevasõidu tule asemele/lisaks? Või sellisel juhul sebida juba FL tuli ja võtta EVO sisu vahetus nendega ette?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
qnn
huviline



Registreerunud 06.03.06
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 Supercharged

postitati 05.10.17 09:53 Tsiteeri


Kas keegi veel teostab luupide puhastust ja reflektorite vahetus? Oleks huvitatud. Mis hind 2 tuld?
viitsib keegi mässata?
A6 FL kurviduledega bi-xenon varjant


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  18  19  20  21  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.2% - SQL: 60.8%]